|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
4.1.2010 13:49:55   
_ella_
IZVIRNO SPOROČILO: Drnula

Men bučke zelo pašejo v polpetih, to zmeri prakticiram.
Morda če nimaš leče imaš čičeriko? Meni je leča mnogo bolj všeč ampak čičerika tud gre. Sam meni je preveč suha in jaz ji zato vedno dodam prepraženo zelenjavo, pa magari če je to samo čebula, paradajz in npr. brstični ohrovt. Včasih pa raztopim fetko na malo mleka in dam čez (če imam dodam še malo paradajza). Hecni recepti a ne? Dokler nisem probala sem zavijala z očmi za kaj takega. Zdaj mi je dobro in jem veliko takega. Sicer sem pa jaz tiste sorte, ki kuha prosto po prešernu, odvisno kaj je v hladilniku in pečem tudi precej 'na pribižno'. Nekaj kar je šlo mojim staršem vedno blazno na živceuser posted image

Še neki kar zelo pogosto prakticram: malo čebule, por in šampinjoni. Meni nekaj najboljšega. To dodam ali k mesu ali k leči / čičeriki ali k testeninam. Drugim dodam še sladko smetano, je še boljše.

Ja paprika itak da gre zraven.




mislim da se leče in čičiriki in kak fižol vrednoti isto kot testenine, torej se ne sme jesti skupaj s mesomuser posted image   Popravite če sem narobe!!??

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 676
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
4.1.2010 13:50:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mamica2009

Mene pa nekaj zanima:
Kaj od študentske hrane se lahko je, če se sploh lahko kaj npr: mandeljni, bananin čips, lešniki, pa ne vem kaj je še vse not.
V glavnem vidla sem da bananin čips in lešniki imajo visok GI, tak da odpade,
kaj je sploh mišljeno da lahko ješ oreščke.
Mi lahko kera pomaga.

She marelice se lahko jej, ne?


jz mislim da se oreščke sme jest sam ne preveč, do ene mereuser posted image tuki piše da imajo arešidi GI 15, pistacija GI 15, lešniki GI 15, mandeljni GI 15, sončnična semena GI 35,  e to sem našlauser posted image

evo jz sem se pa najedla k prašič sem naredila polpete in pečena paprika zraven pa skleda zelene solateuser posted image user posted image user posted image

sm ful sita, ampak nisem napihjenauser posted image user posted image   se prov super počutim, prebava se mi je že uštimalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamica2009)
  Neposredna povezava do sporočila: 677
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
4.1.2010 14:15:22   
Drnula
indijski oreščki ..........mmmmmmmmmmm......... nekaj najboljšega

(odgovor članu _ella_)
Neposredna povezava do sporočila: 678
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
4.1.2010 14:15:56   
katrin***
Živjo, živjo,

ne  vprašte kaj se mi ravnokar naredilo. Zraven nohta se mi je kožica nacufala in grem da bom odstrigla in sm - ja, preveč ne in zdej mi kri lije ko zastavouser posted image

Tudi jaz sem danes pričela in mi je prov fino, poleg tega da dons nisva mogle ven na sprehod, ker je ravno pričel sneg padati,ampak bomo že. Tudi nobene fitnes naprave nimam in upam, da bodo šle kilce ravno tako dol, seveda z največjim upanjem, da se tale vreme hitro poštima in da gremo spet na veliko vozičkat, kar zeeellloooo pogrešam. Mam tukile tak bol hribovit teren in odličen za kondicijo, sploh če voziček pred sabo rineš user posted image

Pa še to, odlično je ker pišete kaj kuhate in podobne recepte, ker odkar smo zaživeli skupaj sem bila vsak dan prov živčna kaj bom tisti dan kuhala in bila čisto brez idej. Zdej pa mi je mala malca, z vašo pomočjo seveda user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Pa ene kombinacije so sploh super k se sama niti spomnila nebi, da bi si jih pripravila. Ja, pa za cel teden si morm napisat jedilnik, da bom res vse upoštevala.

Ahm, kdaj pa lahko ješ te oreščke - za malico če si lačen al kako?

_____________________________

15.09.2009 se nama je pridružil najih sonček Alina!
rojstvo: 2325gr, 45cm
1.mesec: 3500gr, 51,5cm
2.mesec: 4500gr, 57cm
3.mesec: 5300gr, 58cm
4.mesec in pol:6500gr, 62,5cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 679
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
4.1.2010 14:29:20   
Drnula
IZVIRNO SPOROČILO: _ella_


mislim da se leče in čičiriki in kak fižol vrednoti isto kot testenine, torej se ne sme jesti skupaj s mesomuser posted image   Popravite če sem narobe!!??


hmm, gledala sem po knjigi kjer pri prvi stopnji priše da naj bo za glavno jed meso, perutnina, ribe in da se pri kosilu priporoča priloge, in sicer najbolj priporočljive so zelenjavne, še zlasti zelena, razne vrste zelja in stročnice (čičerika, leča, fižol v zrnju. Ali je nepriporočljiva kombinacija?? Ne vem, morda ga biksam ves čas, vendar tako pišeuser posted image

Dajte skomentirajte še druge glede tega

(odgovor članu _ella_)
Neposredna povezava do sporočila: 680
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
4.1.2010 15:39:45   
brkn83
čao.

imam eno vprašanje: ali lahko naredim polnozrnate palačinke in za nadev uporabim orehe in kislo smetano (seveda brez sladkorja)

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 681
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
4.1.2010 15:49:56   
_ella_
IZVIRNO SPOROČILO: brkn83

čao.

imam eno vprašanje: ali lahko naredim polnozrnate palačinke in za nadev uporabim orehe in kislo smetano (seveda brez sladkorja)



Mislim da lahko

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 682
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
4.1.2010 15:50:54   
_ella_
IZVIRNO SPOROČILO: Drnula

IZVIRNO SPOROČILO: _ella_


mislim da se leče in čičiriki in kak fižol vrednoti isto kot testenine, torej se ne sme jesti skupaj s mesomuser posted image   Popravite če sem narobe!!??


hmm, gledala sem po knjigi kjer pri prvi stopnji priše da naj bo za glavno jed meso, perutnina, ribe in da se pri kosilu priporoča priloge, in sicer najbolj priporočljive so zelenjavne, še zlasti zelena, razne vrste zelja in stročnice (čičerika, leča, fižol v zrnju. Ali je nepriporočljiva kombinacija?? Ne vem, morda ga biksam ves čas, vendar tako pišeuser posted image

Dajte skomentirajte še druge glede tega




Ja prosem še druge to komentirajte

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 683
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
4.1.2010 15:51:30   
Drnula
palačinke - niso prav idelane : moka + jajce in kisla smetana tudi ni najboljša za 1.stopnjo. Ni pa glih kak poseben greh.

(odgovor članu _ella_)
Neposredna povezava do sporočila: 684
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
4.1.2010 15:51:42   
_ella_
Mojcaz vse najboljše za rojstni dan!!!!!!!!

(odgovor članu _ella_)
Neposredna povezava do sporočila: 685
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
4.1.2010 15:53:07   
_ella_
IZVIRNO SPOROČILO: Drnula

palačinke - niso prav idelane : moka + jajce in kisla smetana tudi ni najboljša za 1.stopnjo. Ni pa glih kak poseben greh.


a poj misliš, da si jih ne morem za zajterk naresti s marmelado BS ko je tudi kruh dovoljen?

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 686
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
4.1.2010 16:48:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: _ella_

IZVIRNO SPOROČILO: Drnula

IZVIRNO SPOROČILO: _ella_


mislim da se leče in čičiriki in kak fižol vrednoti isto kot testenine, torej se ne sme jesti skupaj s mesomuser posted image   Popravite če sem narobe!!??


hmm, gledala sem po knjigi kjer pri prvi stopnji priše da naj bo za glavno jed meso, perutnina, ribe in da se pri kosilu priporoča priloge, in sicer najbolj priporočljive so zelenjavne, še zlasti zelena, razne vrste zelja in stročnice (čičerika, leča, fižol v zrnju. Ali je nepriporočljiva kombinacija?? Ne vem, morda ga biksam ves čas, vendar tako pišeuser posted image

Dajte skomentirajte še druge glede tega




Ja prosem še druge to komentirajte


ma ne vem tm v knjigi piše da lahkouser posted image

(odgovor članu _ella_)
  Neposredna povezava do sporočila: 687
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
4.1.2010 16:49:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Drnula

palačinke - niso prav idelane : moka + jajce in kisla smetana tudi ni najboljša za 1.stopnjo. Ni pa glih kak poseben greh.


ni glih priporočeno je pa dovoljenouser posted image

(odgovor članu Drnula)
  Neposredna povezava do sporočila: 688
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
4.1.2010 16:50:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: _ella_

Mojcaz vse najboljše za rojstni dan!!!!!!!!


mojcaz: a maš danes RD???  ja vse najboljšeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu _ella_)
  Neposredna povezava do sporočila: 689
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
4.1.2010 17:16:36   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: _ella_

IZVIRNO SPOROČILO: Drnula

Men bučke zelo pašejo v polpetih, to zmeri prakticiram.
Morda če nimaš leče imaš čičeriko? Meni je leča mnogo bolj všeč ampak čičerika tud gre. Sam meni je preveč suha in jaz ji zato vedno dodam prepraženo zelenjavo, pa magari če je to samo čebula, paradajz in npr. brstični ohrovt. Včasih pa raztopim fetko na malo mleka in dam čez (če imam dodam še malo paradajza). Hecni recepti a ne? Dokler nisem probala sem zavijala z očmi za kaj takega. Zdaj mi je dobro in jem veliko takega. Sicer sem pa jaz tiste sorte, ki kuha prosto po prešernu, odvisno kaj je v hladilniku in pečem tudi precej 'na pribižno'. Nekaj kar je šlo mojim staršem vedno blazno na živceuser posted image

Še neki kar zelo pogosto prakticram: malo čebule, por in šampinjoni. Meni nekaj najboljšega. To dodam ali k mesu ali k leči / čičeriki ali k testeninam. Drugim dodam še sladko smetano, je še boljše.

Ja paprika itak da gre zraven.




mislim da se leče in čičiriki in kak fižol vrednoti isto kot testenine, torej se ne sme jesti skupaj s mesomuser posted image   Popravite če sem narobe!!??


ne, imaš prav. Verjetno to da k mesu, ki ga jedo ostali družinski članiuser posted image . Če pa dodaš k čičeriki ali leči ali  PZ testeninam je pa po Montiju OK.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu _ella_)
Neposredna povezava do sporočila: 690
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
4.1.2010 17:18:59   
mojcaz.
IZVIRNO SPOROČILO: _ella_

Mojcaz vse najboljše za rojstni dan!!!!!!!!



oo _ella_ najlepša ti hvala user posted image a to si pri julijkah zasledila???


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu _ella_)
Neposredna povezava do sporočila: 691
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
4.1.2010 17:19:44   
mojcaz.
IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

IZVIRNO SPOROČILO: _ella_

Mojcaz vse najboljše za rojstni dan!!!!!!!!


mojcaz: a maš danes RD???  ja vse najboljšeuser posted image user posted image user posted image user posted image




cveka hvala user posted image


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 692
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
4.1.2010 17:22:30   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: brkn83

čao.

imam eno vprašanje: ali lahko naredim polnozrnate palačinke in za nadev uporabim orehe in kislo smetano (seveda brez sladkorja)


Ne!user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 693
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
4.1.2010 17:37:55   
mamica2009

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaz.

IZVIRNO SPOROČILO: _ella_

Mojcaz vse najboljše za rojstni dan!!!!!!!!



oo _ella_ najlepša ti hvala user posted image a to si pri julijkah zasledila???




Vse najboljše za rojstni dan

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 694
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
4.1.2010 17:38:49   
mamica2009

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: brkn83

čao.

imam eno vprašanje: ali lahko naredim polnozrnate palačinke in za nadev uporabim orehe in kislo smetano (seveda brez sladkorja)


Ne!user posted image




Kaj pa samo palačinke, brez namaza'?

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 695
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
4.1.2010 17:53:12   
_ella_
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: _ella_

IZVIRNO SPOROČILO: Drnula

Men bučke zelo pašejo v polpetih, to zmeri prakticiram.
Morda če nimaš leče imaš čičeriko? Meni je leča mnogo bolj všeč ampak čičerika tud gre. Sam meni je preveč suha in jaz ji zato vedno dodam prepraženo zelenjavo, pa magari če je to samo čebula, paradajz in npr. brstični ohrovt. Včasih pa raztopim fetko na malo mleka in dam čez (če imam dodam še malo paradajza). Hecni recepti a ne? Dokler nisem probala sem zavijala z očmi za kaj takega. Zdaj mi je dobro in jem veliko takega. Sicer sem pa jaz tiste sorte, ki kuha prosto po prešernu, odvisno kaj je v hladilniku in pečem tudi precej 'na pribižno'. Nekaj kar je šlo mojim staršem vedno blazno na živceuser posted image

Še neki kar zelo pogosto prakticram: malo čebule, por in šampinjoni. Meni nekaj najboljšega. To dodam ali k mesu ali k leči / čičeriki ali k testeninam. Drugim dodam še sladko smetano, je še boljše.

Ja paprika itak da gre zraven.




mislim da se leče in čičiriki in kak fižol vrednoti isto kot testenine, torej se ne sme jesti skupaj s mesomuser posted image   Popravite če sem narobe!!??


ne, imaš prav. Verjetno to da k mesu, ki ga jedo ostali družinski članiuser posted image . Če pa dodaš k čičeriki ali leči ali  PZ testeninam je pa po Montiju OK.



Nisem nič razumela, kaj si hotela reči?

Kaj pa moje palačinke s marmelado? Dovoljeno?

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 696
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
4.1.2010 17:54:16   
_ella_
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaz.

IZVIRNO SPOROČILO: _ella_

Mojcaz vse najboljše za rojstni dan!!!!!!!!



oo _ella_ najlepša ti hvala user posted image a to si pri julijkah zasledila???



Ja veš da, zvoham vse!!!!!!user posted image

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 697
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
4.1.2010 18:12:54   
tasa_m
Pozdravljene. Tudi jaz se trudim odpravit nekaj kg z Montijem. In me zanima kako je z mocarelo?  A si jo lahko privočim v solati z paradižnikom?? 

(odgovor članu _ella_)
Neposredna povezava do sporočila: 698
   [Brisano sporočilo]
4.1.2010 19:19:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojcaz.)
  Neposredna povezava do sporočila: 699
   [Brisano sporočilo]
4.1.2010 19:29:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojcaz.)
  Neposredna povezava do sporočila: 700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?