|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ali je lahko kaj narobe?
30.12.2009 12:23:20   
Teya D.
IZVIRNO SPOROČILO: pety78



Pa vprašanje, kaj je moja sodelavka razmišljala, s čim sem osvežila wc, ko je za mano tako lepo dišalo. Kar nekaj časa je ni bilo ven. Po moje je iskala osvežilec zraka in ga na žalost ni našla. user posted image






user posted image user posted image user posted image   

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ali je lahko kaj narobe?
30.12.2009 13:00:04   
Gina
Naša ta mala si je en petek pred parimi meseci pri sošolki pobarvala laseuser posted image ,... pa jih ni nič splaknilauser posted image ... saj drugače bi šla po njenem barva dol. user posted image  Potem je šla direktno k očetu in v nedeljo zvečer jo zagledam in mi ni bilo nič jasno. Skratka, lasje so ji kasneje sicer malo bolj ven padali, drugega pa k sreči ni bilo.
Ampak a ne, kaj se vse živemu človeku naredi. user posted image

(odgovor članu Teya D.)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ali je lahko kaj narobe?
30.12.2009 13:57:48   
glen
Enkrat sem imela eno intimno milo,ki se ni nič penlo.
Kupim,ga postavim v kopalnico in ponavadi neki časa zdrži,ker ga samo jaz uporabljam.
Pa čez par dni vidim da je prazno,pa vprašam mojega,pa mi reče:
A to je to,jaz se pa čudim zakaj se ne peni pa še ful sem ga daluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .da ne govorimo o tem koliko krat se je stuširal s šamponom,.....pa mu ne moreš dopovedat da šampon je po slo, it, hr, ang. shampoo,šampon,.....

Enkrat pa je tamala imela lepilo v stiku podobno kot je stik za podpazduho.Neki se je igrala in ko si je šla umit roke v kopalnico,ga je pustila na pralnem.
Uganite s čim se je drugo jutro mož namazal?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,hvala bogu ni blo neki ekstra močno.
Pa še kliče me iz službe kakšen nov stik sem kupla ki ga vežeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ali je lahko kaj narobe?
30.12.2009 14:02:19   
TomTaylor
user posted image user posted image

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ali je lahko kaj narobe?
30.12.2009 14:14:27   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: glen



Enkrat pa je tamala imela lepilo v stiku podobno kot je stik za podpazduho.Neki se je igrala in ko si je šla umit roke v kopalnico,ga je pustila na pralnem.
Uganite s čim se je drugo jutro mož namazal?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,hvala bogu ni blo neki ekstra močno.
Pa še kliče me iz službe kakšen nov stik sem kupla ki ga vežeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pety, najbrž imaš še laseuser posted image ?

Tako se je moji babici enkrat mudilo na pogreb in si je hotla z lakom  našpricat lase in špricaaaaaaaa....pa naenkrat zaslišim....fuj joj joj, fuj fuj joj joj ..odpira okna, vrata in jo vprašam kaj je....mah s strupom za muhe sem si lase našpricala (Pipsom)user posted image

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ali je lahko kaj narobe?
30.12.2009 14:25:12   
pety78
Pa še kliče me iz službe kakšen nov stik sem kupla ki ga vežeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

O, Glen, tvoj dec je še hujši kot jst. user posted image user posted image user posted image user posted image Bog si ga vedi, kaj vse je že pojedel. A mate mogoče kužka ali muco doma?user posted image

Mika, mam še lase. O frizuri pa raje ne bi. Ta lak nič ne prime. user posted image


_____________________________



(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ali je lahko kaj narobe?
30.12.2009 15:15:57   
tosja
 
IZVIRNO SPOROČILO: glen



Enkrat pa je tamala imela lepilo v stiku podobno kot je stik za podpazduho.Neki se je igrala in ko si je šla umit roke v kopalnico,ga je pustila na pralnem.
Uganite s čim se je drugo jutro mož namazal?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,hvala bogu ni blo neki ekstra močno.
Pa še kliče me iz službe kakšen nov stik sem kupla ki ga vežeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ali je lahko kaj narobe?
30.12.2009 15:18:32   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Pa še kliče me iz službe kakšen nov stik sem kupla ki ga vežeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

O, Glen, tvoj dec je še hujši kot jst. user posted image user posted image user posted image user posted image Bog si ga vedi, kaj vse je že pojedel. A mate mogoče kužka ali muco doma?user posted image

Mika, mam še lase. O frizuri pa raje ne bi. Ta lak nič ne prime. user posted image



ja, ti pravim, da so te niveine stvari od ku.rca user posted image



_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ali je lahko kaj narobe?
30.12.2009 15:54:26   
tassi1
user posted image user posted image

_____________________________

bila sem zaljubljena in srečna, sedaj sem samo še žalostna!

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ali je lahko kaj narobe?
30.12.2009 16:14:00   
nincrli
IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča
Moj svak si je tudi že s kremo 48 (za roke) probal zobe umivat- je bla tuba na pralnem


Ja Maja te stvari se dogajajo. Se spomniš...
Moja kolegica si je nardila frizuro z detergentom za posodo, ki ga je cimra imela v enaki tubi kot jaz žele. Najbolj smešno pa je blo, ko so ji šli mehurčki iz las in sta jih z drugo kolegico pokali in se čudili kaj za nek žele imam user posted image user posted image user posted image

Ah to je bilo še v dijaškem, 10 let nazaj...


_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ali je lahko kaj narobe?
30.12.2009 16:26:11   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: glen
Enkrat sem imela eno intimno milo,ki se ni nič penlo.

Lahk potrdim da se nič ne peni. Sem sprobal. Samo (kot sem rekel), pol sem cel dan dišal po sveže umitem ženskem spoloviluuser posted image


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ali je lahko kaj narobe?
30.12.2009 16:28:26   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

IZVIRNO SPOROČILO: glen
Enkrat sem imela eno intimno milo,ki se ni nič penlo.

Lahk potrdim da se nič ne peni. Sem sprobal. Samo (kot sem rekel), pol sem cel dan dišal po sveže umitem ženskem spoloviluuser posted image



To pa samo ti veš... Jaz mu nikoli nisem tako blizu. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________



(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ali je lahko kaj narobe?
30.12.2009 17:51:38   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

IZVIRNO SPOROČILO: Colt

IZVIRNO SPOROČILO: glen
Enkrat sem imela eno intimno milo,ki se ni nič penlo.

Lahk potrdim da se nič ne peni. Sem sprobal. Samo (kot sem rekel), pol sem cel dan dišal po sveže umitem ženskem spoloviluuser posted image



To pa samo ti veš... Jaz mu nikoli nisem tako blizu. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



tu na primorskem, kroži ena taka globoka misel user posted image

Mlada piškica diši kot bakala, stara pa smrdi kot bakala.

Zdaj pa razumi user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ali je lahko kaj narobe?
30.12.2009 18:38:44   
muco
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: pety78

IZVIRNO SPOROČILO: Colt

IZVIRNO SPOROČILO: glen
Enkrat sem imela eno intimno milo,ki se ni nič penlo.

Lahk potrdim da se nič ne peni. Sem sprobal. Samo (kot sem rekel), pol sem cel dan dišal po sveže umitem ženskem spoloviluuser posted image



To pa samo ti veš... Jaz mu nikoli nisem tako blizu. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



tu na primorskem, kroži ena taka globoka misel user posted image

Mlada piškica diši kot bakala, stara pa smrdi kot bakala.

Zdaj pa razumi user posted image
Jaz razumem!user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Ali je lahko kaj narobe?
30.12.2009 21:26:16   
katicka
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Ali je lahko kaj narobe?
30.12.2009 21:44:53   
valči
user posted image user posted image do solz sem se nasmejalauser posted image user posted image user posted image

Prvo,pety,tebe kar voham,kako dišiš,mi moram nov sprej klupit,mi ga je srednja hči emkrat pošpricala po dnevni...Joj,je tri dni imela vonj po smrekah,kot ti sedajuser posted image user posted image

Joj,si mogla sodelavce nasmejat..

Pa tista o 48  kremi za zobeuser posted image
Pa intimno mili za telouser posted image
Pa tetka z sprejom za muhe fentatuser posted image
Pa lepilo za pazduheuser posted image -upam,da je bil tip brez dlakuser posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu katicka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Ali je lahko kaj narobe?
30.12.2009 21:56:45   
muco
Kaj je to bakala?

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Ali je lahko kaj narobe?
30.12.2009 22:07:02   
barika
ja, fejst je narobe, režim se ko crkjen golob, pa se ne smem na glas, da bande ne zbudimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Ali je lahko kaj narobe?
30.12.2009 22:08:58   
barika
moj si je zadnjič mustelino peno za temenca v nos špricnil, ker je mislil, da je fiziološkauser posted image user posted image user posted image user posted image , ne sprašujte, kok si je nastavek mogel v nos porinat,,, jaz si nočem predstavljat, kaj je delaluser posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Ali je lahko kaj narobe?
30.12.2009 22:29:03   
glen
bakala=polenovka

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Ali je lahko kaj narobe?
30.12.2009 22:30:07   
glen
Ste mi s to temo prav polepšale dan,saj sem se do solz nasmejalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Ali je lahko kaj narobe?
30.12.2009 22:31:27   
muco
Hvala! Kaj hočeš ,če je človek s hribov doma....user posted image

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Ali je lahko kaj narobe?
30.12.2009 22:35:30   
Colt
Muco tole zadnje...ma pa Mlakarjev Iči v enem od svojih krasnih komadov user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Ali je lahko kaj narobe?
30.12.2009 22:38:13   
muco
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Muco tole zadnje...ma pa Mlakarjev Iči v enem od svojih krasnih komadov user posted image
vem ja user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Ali je lahko kaj narobe?
30.12.2009 22:49:38   
ALWAYS LARA
moj fotr si je s pasjimu šamponam tkole lase umival. jah kaj revež če je bil pa brez špeglov pod tušem, šamponi pa vsi na banji :) smo se mu režal en mesec skup, pa čakal, če mu bojo kake extra lase zrasle, vsaj tam, kjer so začele že odpadat pred tem :P no tut lajat ni začel :P

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Ime za fantka
mel79

Katero ime je lepše? Lahko dodate svoje predloge.

Matevž (11%)

Tevž (8%)

Aljaž (20%)

Jaka (18%)

Jakob (18%)

Luka (26%)


Število vseh glasov: 280

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!