|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.12.2009 21:27:58   
Anonimen
Aglaia: obleko bom dala delatuser posted image Mi jo bo naredila ista šivilja, kot mi je šivala maturantsko (imam na FB-ju za profilno sliko), in je bila ču-do-vi-ta. Se nočem hvalit, ampak sem se v njej nosila kot pav:) Drugače pa tudi datuma še nimava. Na koncu naju bo vse skupaj povozilouser posted image Je pa že iz opcije, da bi se poročila na občini prišlo do tega, da bi se ženila na gradu Bogenšperk. Ne vem kaj toliko nakladam od preproste poroke... Resno se bojim kaj bova na koncu. Vse pa itak prelagam na čas po novem letuuser posted image

Nizy: uuuu, tvoja pupa je pa močna puncauser posted image Saj prav, super!

Cojka: aaaa, MF imašv sredo, wiuuuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za to, da bo vse v redu (ITAK; DA BO!!!) in za spoluser posted image

Levinjica: prej sem ti pozabila povedati, da super, da si sedaj domauser posted image user posted image Pa mene tudi križ boli. Zdaj ima pa moj dragi masažne vaje hhhhuser posted image user posted image

Zdaj pa šibamuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.12.2009 21:41:59   
memole
Čer!

Kako ste?

Aglaia čestitke za stanovanje!user posted image user posted image

dacy upam da je z očetom zdaj vse ok!
Morm rečt da mi ko smo klicali rešilca za mojo nono in nonota so vedno prišli!

ela24 se čist strinjam s tabo glede takih!
Zakaj bi jih mogli mi potem še plačevat,naj crkne tam če mu paše to delat!
Sam takih pa žal ne moreš pozdravit!

Glede poroda pa ,če otrok ne bi bil obrnjen na glavo dol bi zahtevala carski,ker z ritko ali kako drugače ne hvala!
Tako da če bo na glavo rodim ziher naravno če pa ne pa carski!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   [Brisano sporočilo]
21.12.2009 22:19:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu memole)
  Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.12.2009 22:44:36   
nizy
levinjica - to je naša že 4user posted image  user posted image user posted image

ja , tudi jaz sem bila presenečena , ko sem na sliki vidla , da piše 630g, lahko pa da se je G zmotil, ko je tehtal user posted image user posted image , imam pa po UZ rok 20.4. user posted image , .... kar se tiče kg ,sem res malo dobila, ampak sem vesela , da je tako ,....do konca bom še vsaj 10 pridelala, če ne še več user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.12.2009 22:48:11   
ela24
Aglaia sem te potrdila na RR. Veš, da ne bom jeznauser posted image  Itak je to njegov posel. Mogoče bolj razumem, ker tudi moj klasični delovni čas nima 8 ur (s.p)user posted image  Moram pa priznat,  da sm ko radovedni škratek ko on v 3D varianti izrisuje pohištvo v prostoru. To ponavadi dela zvečer ali po vikendih jaz pa škilim zravnuser posted image  Jaz bi skoz nekaj opremljala in gledala in mi je ful všeč, kako to drugi delajo in pobiram ideje, ko pa moram sama zbrat pohištvo pa moj kar živčn ratauser posted image  On  je navajen, da stranke vejo kaj bi radeuser posted image

Sem mu pa bila malo v pomoč nazadnje, ko je delal kuhinjo za eno slepo gospo (stara je komaj 27 let). Ker res ni vedela kako in kaj in sem ji malo svetovala in je bila ful hvaležna. Potem smo jo celo peljali potipat eno podobno, ki jo je delal, da si je predstavljala. Jaz si to sploh ne zamišljam. In jo zelo občudujem, da se tako znajde! Si zamislite v kuhinji, vse polno sestavinuser posted image user posted image  Pa še sinka imata 3 leta staregauser posted image  Oslepela pa je komaj pri 20 letih. Vsaka ji čast kaj zmore in znauser posted image

Cojka tvoje slikice so pa res tak luštne, da moram poklicat k moji fotografinji, da nama naredi enih par.

Zdaj še samo čakam v sredo na pregled kaj mi porečejo... Upam, da vsaj v bolnico ne bo treba, če bom še imela strogo mirovanjeuser posted image
Imam pa tudi jaz ta test z glukozo za sladkorno. Enkrat so mi ga že delali. Z vsakim požirkom sm se borila z bruhanjemuser posted image  15min je trajalo da sm spila tiste 3dcl.
Ma če vsak ginekolog reče drugače, en da je velik, drugi da je majhenuser posted image  Se sploh ne oziram več na to. Ampak mislim, da če bi imela sladkorno bi se verjetno kar nekaj zredilauser posted image  Jaz se še nisem nič. Tako, da upam na najboljše!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.12.2009 22:53:37   
živa
Hoj!

Danes sem imela morfologijo in celo v 3D-tehniki videla dete, kako rogovili po bušiju user posted image . Težko je 425 g, če sem si prav zapomnila. Za spol nisva vprašala, bo user posted image . Kolikor se vidi na UZ, je vse v redu user posted image . Naslednji pregled imam 13. 1, na 3D se moram pa še naročit.

Jutri pridem v BTC user posted image , bo šel mož po otroka.

Aglaia, user posted image  za stanovanje, za spol pa - nuhalna ni ravno zanesljiva stvar ... Jaz sem pa upala, da prideš v Tacen, bi lahko skupaj vozičkali čez polje user posted image .

Toliko se spomnim, sem vas samo na hitro preletela - brez zamere.

Lahko noč,

živa

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.12.2009 0:44:59   
dacy
IZVIRNO SPOROČILO: Aglaia
Dacy to je pa res grozno z ocijem. Kako pa se mu je to zgodilo, da je amoniak presegel mejo? A kaj takega dela? Pa bravo za vaju z mami, da sta se znale zorganizirati. Saj tako je, ce se sami ne znamo, nam drugi bolj malo pomagajo. Ves kaj sem te hotela vprasati, zakaj hodis k perinatologu?


V bistvu nisem cist sigurna ampak mislim da zarad premalo odvajanja blata ... drugace pa nisem ziher v to ... to bo mama zdravnika vprasala ... ce se bo spomnila se to vprasat zraven vsega kar se treba z zdravnikom dogovorit se ...
Perinatolog - k njemu pa me je G poslala zarad visokega pritiska ... v bistvu je ambulanta kjer imajo preko rizicne nosecnosti, ctg, sprejeme ... in ker bi mene naj prejsnji ponedeljek sprejeli v bolnico zarad visokega pritiska me je poslala tja ... zdaj pa me zdravnik kr vsak teden naroca in moram zraven nosit kontrole pritiska od doma ...

cojka nic bat ... zdaj bom se do sredine januarja pocivala lepo user posted image ...Moj ze jamra kak eni fajn lenarimo drugi pa morajo € sluzit , pa sem mu rekla :"Jah sej lahko pa si ti nosec pa bom jaz delala" user posted image - no s tem se vsekakor ni strinjal ker jaz kao nonstop bruham in kak bi pol on revez prezivel brez hrane ce bi moral bruhat tak kot jaz user posted image
Drugace pa sem ze na Bledu nazaj in za vikend komot gremo an kafetka user posted image

memole sej tud meni se je prvic zgodilo to da so resevalci zakomplicirali ... vglavnem baje se ata dost boljse pocuti ze ... je bla mama danes pri njemu in se je ze lahko vsaj pogovarjal in vedel je za sebe , je pa se slaboten ... za praznike pa bo ze doma baje ... Zdravnik pa je tud rekel, da bo napisal na odpustnico da naj osebna zdravnica izdaja napotnice brez datuma za nujno potreben odvoz (tud na silo), navedel bo vse razloge zakaj se ga sploh lahko odpelje na silo in pol kao bi morali brez komplikacij prit resevalci ... NO sicer pa sej bomo vidli kak bo ... Jaz sem se ze malo umirila cim mi je mama javila da je ze dost boljse stanje in upam lahko samo da se ne bo to hitro ponovilo ... ceprav pravi zdravnik da se to zelo rado ponavlja ampak nikoli se ne ve kako dolgo stvar miruje ... vglavnem jaz sem optimist in upam da bo cim dalj casa vse mirovalo user posted image



_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.12.2009 6:07:50   
Anonimen
Jutrouser posted image

Cojka: hvalauser posted image user posted image

Nizy: ti boš imela na koncu 10+ viška kg, jaz pa 20+. Si ful pridna s kilogrami! Jaz se pa skos bašem, to ni več normalno...

Ela24: ko mi takole en pove, da je z nekom nekaj narobe, pa je ta človek ful pogumen, jaz kar solzna postanem. Res svaka čast tej slepi gospeuser posted image

Živa: čestitke za morfologijouser posted image user posted image user posted image Koliko jer pa velik/a user posted image ?

Dacy: user posted image za očija!

< Sporočilo je popravil Aprilčica10 -- 22.12.2009 6:08:10 >

(odgovor članu dacy)
  Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.12.2009 8:33:45   
Anonimen
Dobro jutro punce.

Zakaj jaz ne morem spati?!? Potem bom pa zvecer spet cist fertik. Bom probala zdaj ob TV se malo zaspat.

Dacy super, da je z ocijem boljse! Ja, le naj zdravnik napise tako, da ne bosta imele vec problemov, ceprav upam, da se to ne bo vec ponavljalo. Le pazi naj oci nase. Aja, nisem vedela, da imas rizicno. Potem pa itak logicno za perinatologa. Kako pa to, da se vedno bruhas? Bogica. Jaz nisem niti enkrat in naceloma mi je to zelo neprijetno pocetje, tako da ne vem kako bi mi bilo, ce bi mi zelodec obracalo. Drzi se, se cist malo user posted image

Aprilcica a to zlato oblekico si mislila? Ful si seksi. Te bom na fb dodala pa si lahko mojo poroko pogledas. Pa ne sekiraj se! Nic vaju ne bo povozilo. Samo organizirajta se pa si napisita kaj je najbolj nujno kar rabita in kar morata rezervirati. Ce pa karkoli rabis, pa samo vprasaj. Midva sva celo poroko ustimala v dobrih 2 mescih. Vabila sva posiljala 3 tedne prej user posted image

Cojka, a to najine porocne slike hvalis? Iiii. Hvala. Ja, tale fotograf nama je bil takoj ful vsec in sva hotela tudi trebuscek iti tja slikat, ampak je totalno predrag. No saj, pri poroki sva midva rekla da pri prstanih in fotografu res ne bova sparala. Zdaj pa, ko rabiva opremo, mogoce profesionalne slike trebuscka niso potrebne. So z navadnim fotkicem tudi cist lepe.
Pa hvala za idejo za darilo. Ooo, Grega je pa ful romantik. Saj to je tudi meni ful vsec, midva sva sla samo po poroki skupaj v te kopeli pa na masazo pa so mu sle tiste tangice ki jih dobis na masazi totalno na zivce. No, mislim, da je nakup stanovanja in dete na poti dovolj darilo za 30 let. user posted image Si je pa ful zelel malo boljsi fotoaparat in digitalno kamero pa sem mu pri vseh sorodnikih in prijateljih zrihtala, da so vsi skupaj dali nekaj denarja, da si lahko to kupi.

Ziva ja, sori, nic ne bo iz Tacna. Ampak saj imam avto pa se bomo kdaj v Kavalu na kavi dobile, ce bos tam vozickala. Se vidimo danes v Zvezdi.

Neka noc, pripeljes Luka s sabo danes?

Lep dan vsem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.12.2009 9:00:39   
Anonimen
Aglaia: super, super fotke, sem mislila ravno vprašati, če je kdo od vas tako nadarjen za fotografiranjeuser posted image Božansko, pa zelooo lepa si bilauser posted image Veš kaj me pa res zanima, kje sta kupila prstana, ker točno nekaj takega bi midva rada, kombinacije barv in seveda zlata. Vem, da jih ima zlatarna Celje, me pa zanimajo še druge opcijeuser posted image

No, jaz sem s pregleda. Kap me je, me še kar drži, pa še me bo... 4 kg sem se še zredila, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Tako, da: Tropical +8kg user posted image Zdaj grem pa požret en kruh z Nutello, da se potolažimuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.12.2009 9:13:34   
nejanejc
dobro jutro

dacy, sem vesela, da je zs tatom boljse, lepo

pa cestitke za nove preglede vsem

aglaia, katera pa si ti na fb, jst sem tud nora na slike in me zdej ze firbec matra, da bi slike vidla :)

lep dan, kljub dezju



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.12.2009 9:17:14   
NATAŠA35
uhhh punce vidi se, da je večina domauser posted image user posted image , ampak vseeno mi polepšate dan, ker vse prvo preberemuser posted image , da lahko sploh začnem delat

aglaia user posted image user posted image user posted image user posted image super za stanovanje...zdaj pa lepo začni iskat strani, kako bi opremila stanovanje

dacy upam, da bo z tatijem vse ok in da se to ne bo ponovilo

živa user posted image user posted image user posted image user posted image za pregled

aprilčica ne sekiraj se za kile, bodo šle lepo dol naslednje leto...samo z porodom jih zgubiš od 10-15 kg user posted image user posted image , ostalo bo pa še šlo dol...samo pazi, jaz sem se zredila, ko so se začele kašice, ker sem naredila eno veliko skledo, pa malim dala ostalo sama zmazalauser posted image user posted image uuuupri tem pa se bom malo nazaj držala, ker bo potem kmalu morje, pa ne bi šla rada kot špeh bomba tjauser posted image user posted image ...ma vse je odvisno, kdaj rodim

se opravičujem, ker nisem vse komentirala, ampak vsega si ne morem zapomnituser posted image user posted image , ne gre...

vozički včeraj sem se odločila, da bomo kupili peg peregota pliko 3, ker mojemu ni všeč implastov, pa še malo dražji pride, ker nima sedeža zraven...samo mojmu tudi ni všeč cena, sva gledala v BC pa je bil 607€, tu v trzinu, kjer so uvozniki, pa so ceneje...če danes moj ne gre na teren, bova malo poškilila kar tule v trzinu, pa še barve si bom ogledala...

če bo dež, potem delamo samo do jutri in smo potem na kolektivcuuser posted image user posted image user posted image user posted image , danes pa sede na račun še božičnica in naslednji teden še 13. plačauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , bravo za moje šefeuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.12.2009 9:22:59   
Wannabemommy
Jutro souser posted image

Evo mene jaz sem kljub včerajšnjemu lumpanju zgodnja. No ja tak pozna tud nism bla do cele 22. ure sem zdržala, pol pa me je spanec začel mantrat in sem pobegnila domovuser posted image
Ma smo se meli kr lepo pa polno daril sem domov privleklauser posted image , sem že imela malega božičkauser posted image user posted image user posted image
Dans popoldne pa imamo družinsko srečanje kr bomo jelko krasili,jeeeeeeeuser posted image  to tak rada delam, se kr otrok v meni zbudiuser posted image
Čestitke vsem za preglede user posted image in lp

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.12.2009 9:24:58   
nejanejc
jelka, midva tud upava, da jo okrasiva jutri

danes omare pa mal sprazniva pol dnevno sobo vseh skatel, oz. vsaj nekaj... pa potem narediva prostor za jelko

jupiiiiiiiiiii

lepo za nakupe

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.12.2009 9:40:12   
marjanaj
Ojla user posted image ….
Hihihi koliko ste napisale… user posted image  sem se vmes dvakrat oglasila, in napisala cel roman, ampak na zalost ni post nikoli prisel do vas user posted image , ker mi je ali internet zamrznil ali pa pc crknil… user posted image  potem sem pa itak voljo zgubila... in ko sem spet imela cas, sem komaj prebrala vse za nazaj in vidim, da ste odprle ze 2. del user posted image  pridne ni kaj. In pogledam na 2. del in je ze 10 strani? Waw...
 
Aglaja cestitam za stanovanje!!!!!!!!!!!!!! user posted image user posted image Uau!!!!!!! Vem kaksen obcutek je to! user posted image user posted image user posted image
 
kilogrami - sem videla da ste kilce obdelale pridne, ampak ne pozabit, ker smo nosecke, so nam vse kilce oproscene user posted image . Tudi jaz sem jih pridelala +7 user posted image . Mi je tako smesno, ker v zivljenu nisem nikoli imela vec kot 50 kil. Ko sem nehala kadit jih je slo takoj +3 gor, zdaj pa: 60! Jao jao… mi je kar smesno. Jaz pa 60 kg. user posted image
 
Natasa35 huda fora tole s kasicami. user posted image  Hvala za opozorilo, jaz bi sigurno naredila isto.
 
popek - mene tudi moti, ker popek leze ven… meni so vces majhni popki ki se ne vidijo, ta pa kar ven zdej sili… user posted image  joj upam, da se to popravi… potem si ga pa skoz nazaj tlacim user posted image
 
Slascicarna Zvezda… mmmm user posted image … jaz bi se tudi pridrzila… danes ob 16h… upam, da se vidimo, ce mi uspe iz sluzbe pobegnit user posted image

< Sporočilo je popravil marjanaj -- 22.12.2009 9:42:09 >

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.12.2009 9:41:34   
marjanaj
uf v kaksni pisavi se je tole nalozilo... ni bilo tako misleno... ne vem kako pride do tega user posted image

(odgovor članu marjanaj)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.12.2009 9:45:32   
Anonimen
No evo pa bo res za božička ta beden sneguser posted image

Pismo vse sem pozabila kaj moram komentirat....jaz sem v nosečnosti tok pozabljivauser posted image

Čestitke za morfologijo tiste k ste jo imeleuser posted image Jaz jo imam pa čez en teden. wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Aprilčica10 a vidva se bosta poročila preden rodiš?

Nataša35 super za tvoje šefe. Božičnice in 13. plače so zakon. Jaz dobim v četrtekuser posted image

(odgovor članu nejanejc)
  Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.12.2009 9:56:03   
živa
Jaz grem pa danes po torticah v šoping po BTC-ju user posted image user posted image user posted image . Komaj čakam user posted image .

cojka, sem šla zadnjič v H&M in si kupila ene nosečniške žametke za 15 evrov user posted image . Hvala za informacijo!

Se vidimo danes - vsaj z nekaterimi ...

živa

Aja, kje pa je Zvezda v BTC-ju? A nasproti Merkurja, kjer je Outlet?


< Sporočilo je popravil živa -- 22.12.2009 9:57:23 >

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.12.2009 10:20:17   
pupa*81
hej punce!

ja, živa, tam med merkurjem in big-bangom, pa parkirišče je spredaj user posted image midva greva po tortici tudi po btcju, je treba izkoristit že k bomo tam, drugače se mi pa sploh ne da po trgovinah se vlačit

tudi jst komaj čakam da dobiva smrekco, bo kar na balkonu, da bo čimdlje zdržala, dnevno sm pa ravno v nedeljo okrasila, ja tako lepo ratalo, sam še mal zelenja mi manjka, pa kaka ikebanca user posted image

no punce, uživajte pa se vidimo na torticah!

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.12.2009 10:21:30   
nejanejc
uzivajte punce :)

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.12.2009 10:45:37   
NATAŠA35
marjanaj ja te kašice so zakon sploh pa sadne, ki jih prve začne jest...naribaš jabolko, pa zmečkaš banano, po 8. mesecu pa lahko naribaš še malo piškotka zraven...ti povem, da je tak ukusno, da se mi že sline cedijouser posted image user posted image

nax05 ja imam res dobre šefe, že božičnica bo ful visoka, pol pa še plačo dobim, samo da ni zraven minulega dela, pa 30% stimulacije, ampak vseeno pride enako kot božičnica...kot da bi dobila dve plačiuser posted image user posted image user posted image ...pa še delamo samo še jutri do 12-ih, potem pa interna zabava pojedina, od četrtka pa smo na kolektivcuuser posted image user posted image user posted image ....superca

živa ja tam je zvezdauser posted image user posted image


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.12.2009 10:47:05   
Anonimen
Dobro jutro nosečnice..kako ste ste dobro spale...danes saj ni tako mrzlo,čeprav piha zelo...nizy..ti si pa že kar pridna..že 4user posted image ..in koliko imaš stare otroke....a si iz lj konca...lp...

(odgovor članu nizy)
  Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.12.2009 10:51:08   
nizy
IZVIRNO SPOROČILO: levinjica

Dobro jutro nosečnice..kako ste ste dobro spale...danes saj ni tako mrzlo,čeprav piha zelo...nizy..ti si pa že kar pridna..že 4user posted image ..in koliko imaš stare otroke....a si iz lj konca...lp...


naše pupe so stare 9let , 4.5 in najmlajša  22mesecev,.... sm pa Jesenic,....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.12.2009 10:52:06   
nincy29
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠA35


vozički včeraj sem se odločila, da bomo kupili peg peregota pliko 3, ker mojemu ni všeč implastov, pa še malo dražji pride, ker nima sedeža zraven...samo mojmu tudi ni všeč cena, sva gledala v BC pa je bil 607€, tu v trzinu, kjer so uvozniki, pa so ceneje...če danes moj ne gre na teren, bova malo poškilila kar tule v trzinu, pa še barve si bom ogledala...





mi bomo tudi od peg perego kupili.naj ti povem da ko sem se pozanimala mal okoli so mi vsi svetovali naj od tistih treh

http://www.mami.si/si/otroska-oprema/modularni-sistem-g1449.shtml

vzamem tegale..

http://www.mami.si/si/otroska-oprema/modularni-sistem/switch-modularni-sistem-g1655.shtml


drugače čvekice ste se kar načvekaleuser posted image user posted image

čestitke za preglede pa stanovanjauser posted image user posted image
učiri smo v materinski dihali za porod..so se nam dedci tak smejaliuser posted image user posted image
me pa zanima če bo katera matične celice shranila??


me loči pa še 6 dni od morfologije..z dragim komaj čakava da našega tamalega spet vidivauser posted image user posted image

in loči me še 9 dni od prejema ključev od našega stanovanjauser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil nincy29 -- 22.12.2009 10:53:51 >

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.12.2009 10:56:30   
Anonimen
nizy,prvo imaš pa toliko staro ,ko je moja hči..lepo to...lp..

(odgovor članu nizy)
  Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




Ime
suzi89

Katero ime Vam je bolj všeč?

Melanie (84%)

Amy Lee (16%)


Število vseh glasov: 164

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!