|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.12.2009 13:34:58   
BELA BUČA
Jaz tudi. Vprašala pa vseen ne bom.user posted image

Doma pa pravijo, da bo user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.12.2009 13:36:52   
Getreal
bela buča upam da maš prav in da je res pupika, ker je tako divja, da se niso zmotli na pregledu user posted image

(odgovor članu BELA BUČA)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.12.2009 13:42:56   
ela24
IZVIRNO SPOROČILO: Aglaia

Hej punce!!

100 let me ni blo in ste natipkale miljon strani. Sem vas pa skoz brala, da nisem zdaj cist out. Cestitke za vse novo potrjene fantke in puncke in za vse tri nove!

Punce, jaz pa danes nesem aro za novo stanovanje!!!! Ne morem verjeti, da imava koncno stanovanje. Aaaaaaaa!! Cist sem iz sebe, bom se rodila od navdusenja user posted image Sva kupila cisto novo na Brezovici pri Ljubljani (cist pri semaforju, tiste ki kaj poznate), tako da bom se vedno med ljubljanske nosecke pasala, ker Brezovica je res blizu. Imava pa 70 kvadratov pa 15 kvadratov balkona. Pa ful lepo majhno naselje, v vsakem bloku so samo tri stanovanja in ima vsako stanovanje celo nadstropje za sebe. Joj, nabijam, ampak ne morem vam povedati kako vesela sva! Sploh ne vem kaj bova s toliko prostora. Ampak, zdaj imam nov problem. Stanovanje je celo prazno. In zdaj ga je treba celega opremiti. Pa to je za pop****, jaz ne vem kdaj bom pocivala pa prala oblekice pa te stvari. Sva cez vikend malo hodila po trgovinah z opremo. Na vsako stvar je treba cakati vsaj 2 meseca. In midva se seliva konec januarja. To pomeni, da bom imela v najboljsem primeru konec marca kuhinjo, dnevno in spalnico. Takrat boste ene ze rodile. Upam, da jaz se ne bom user posted image Ela, ti bom kar ZS napisala za tvojega mizarja user posted image

Tesh, cestitam za preselitev. A sta sla potem v Trzin? Si sprasevala za osebe na 3d. V Septum na Smartinski lahko pripeljes do 4 osebe s sabo.

Sva imela morfologijo prejsnji torek. Nasa puncka mogoce ni vec puncka. Je imela noge prevec skupaj, da bi lahko z gotovostjo potrdil. Pa smo tam ... user posted image
Drugace vse super. 450g tezka in 26 cm (priblizno, z nogicami vred) dolga. Srcek nabija kot zmesan, srce ok, jetra ok, skratka vse ok. Aja, berem, da vasi ful brcajo (na ven). No, nase dete (ne vem kako naj se sedaj navadim, da bo mogoce fantek) je cist pridno. Ful ful malo brca, na ven se sploh nic ne pozna, na notri pa tudi ni nekih hudih bolecin. Sem se ze ful sekirala, da je kaj narobe, ampak je ginekolog rekel, da je to cist normalno in da ima se veliko casa, da se na ven pozna. Ker se to takrat pozna, ko je otrok ze res velik in potem nima vec toliko prostora. Mah ne vem, sem se odlocila, da se ne bom vec sekirala. Ce ji (mu) je en teden nazaj srce tako divje bilo, je ze vse ok. Pa ce se brce cutijo na ven al pa ne. Aja, ena je rekla, da je to zdaj ze ritem novorojencka. Mogoce bo pa nas piskotek tako zelo priden vedno in bo bolj spal kot ne. Uuu, pobozne zelje user posted image
11.1. pa imava 3d. Upam, da se bo takrat videl tocen spol. Ne vem kako ene zdrzite, da ne veste do poroda :)
12.1. pa naslednji pregled. Za seznam od Tropical.

Ljubljancanke, mogoce pridem na srecanje jutri. Se bom tam javila.

Aja, za tiste dve, ki sta padli. Jaz sem vprasala svojega G kako je otrok varovan v trebuhu. Pa je rekel, da je sicer odvisno od primera, vendar bi se moglo mami nekaj zelo hudega zgoditi (tako kot tiste prometne nesrece iz linkov), da bi se otroku poznalo. Ker on je v vodi (plodovnici) pa se v maternici pa se v trebuhu, tako da je naceloma kar fajn varovan. Jaz imam dve majhni polsestrici, ki nista glih najbolj pazljivi do trebuha, ampak je rekel, da ni problema. No, saj skace mi nobena ne po njem, ampak tako za vsak slucaj. Se pa strinjam, da je fajn vcasih malo bolj pretiravat pa te vsi po rokah nosijo user posted image

Ne vem kaj sem se hotela napisati, cist sem iz sebe zaradi stanovanja. Pridem kasneje spet. Pa obljubim, da bom od zdaj bolj azurna.

Lep dan vsem.


Čestitke za nakup stanovanja! Verjamem, da si ful vesela.
Tudi mi se bomo še selili in res upam, da nam po nekem čudežu rata vse uredit do rojstva, ker še je vse golo. No, danes bi naj prišel vodovodar, ker sem si jaz namislila neke spremembe, ker bi rada tuš in banouser posted image
Ti mi kar pošlji Zs, mogoče bi mi bilo še najlažje če bi mi preko facebooka. (vlasta). Ampak glede na to, da se ti mudi - čimprejuser posted image  Pa kjerkoli že boš urejala. Mogoče ti lahko kaj svetujem tudi pri nakupu tehnike (kot podjetje imamo v merkurju kar precej bonitete)user posted image


Naš malček je tudi bolj med mirnimi. Zaenkrat. No zdaj sem šla namerno  eno čokoladico maznit, da ga malo zbudimuser posted image  Danes smo se prikljuvali do 26 tedna, ampak o kakih vidnih brcikah še ni ne duha ne sluha. Ko brca rečemmojemu naj proba, ampak on nič ne čuti. Jaz pa tudi nimam občutka ko dam roko gor, ker čutim od znotrajuser posted image

Mogoče je zato tak zaspanček, ker sm tudi jaz. Snoči sm šla spat od 22.30 in sm spala danes do pol 12huser posted image  Saj fajn, mi bo dan prej mino ob tem ležanju.
Ampak ne vem kako bom potem zdržala ob otročku in tistih nekaj uricah spanjauser posted image

Ja kar se prsi tiče si res nisem predstavljala, da se tako zelo spremeni... Še marsikaj si ne predstavljam pa se spremeniuser posted image  Me pa malo skrbi, če se po porodu še povečajo, nazadnje so mi v lisci rekli, da še imajo večjega samo enega E. Tako, da ne vem kje bom nabavlala. Prej sm pa imela čisto povprečje 85Buser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.12.2009 13:45:46   
Anonimen
Aglaia čestitke za nakup stanovanjauser posted image user posted image user posted image

cojka jaz imam tebe ves čas na sumu, da jej fantič. Si lumpa, ker nas pustiš v čakanjuuser posted image

(odgovor članu ela24)
  Neposredna povezava do sporočila: 204
   [Brisano sporočilo]
21.12.2009 14:00:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.12.2009 14:11:21   
NATAŠA35
prsa se povečajo po porodu oz. nekaj dni po porodu...mene je tudi strah, ker so se mi sedaj občutno povečale, pa sem tudi sama imela 85B, kaj šele bo...seveda je moj čisto navdušenuser posted image user posted image

jaz pa na 3D ne grem, sva se z mojim odločila, da počakamo, pa kaj bo pa bo, pa na Uz ki jih bom imela lahko še vedno vprašam kaj ima spodaj user posted image

brce moj je tudi med zaspanci, brca bolj malo, čeprav opažam, da se prebuja user posted image user posted image , najbolj je dejaven ko jaz počivam...

spet sneg padauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.12.2009 14:14:12   
nejanejc
a ce so bolj umirjeni so fantki... pol je moj fantek...

je pa res, da sem bla jst dost mirna, sestra pa kar zivahna je rekla moja mama :)

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.12.2009 14:35:22   
dacy
cojka ni nujno da se obrne popek navzven ... meni se do zdaj ni se cisto nic ... pa sploh ne kaze da bi se htel ven obrnit ... moji sestri se tud nobeno nosecnost (2) ni obrnil navzven ... tak da je cist mozno da se ti ne bo ali pa se bo minimalno ce se do zdaj se ni nic user posted image

Jaz sem pa vglavnem imela kar pester vikend ... v soboto ponoci je moj ata padel v delirij, imel je premalo kalija v telesu in prevec amonijaka in je celo noc blodil in sploh ni vedel za sebe ... prvo nama z mamo sploh niso hteli resilca poslat tak da sva ob 1:30 ponoci budile soseda ki je zdravnik da nama je on porihtal resilca da so ga uspeli spravit v bolnico... tam so ga pac reveza morali zvezat in celo dva varnostnika poklicat da so ga lahko privezali saj je bil cist neobvladljiv ... sem cisto zgrozena nad resevalno sluzbo ... v bolnici ga je 5 ljudi komaj obvladalo oni pa so hteli vse prepustit moji mami in meni , ko jaz zdaj cisto nic ne morem ... saj sploh nisem upala nic kaj ukrepat saj ce si mu htel kaj dopovedat je bil tud nasilen kar pa si jaz v nosecnosti ne morem privoscit ... vglavnem bogi moj ata se zdaj sploh nicesar ne spomni ... vglavnem grozno vse skupaj ... in moram priznat da kolk se pazim in ne kadim prevec, tolko sem v tisti noci za cel teden not spravla ... skor celo skatlico sem pokadila od zivcev ... upam da bo zdaj vse vredu vsaj cez praznike ...

Vceraj sva z mamo postavile bozicno drevesce da ustvariva malo praznicnega vzdusja... danes pa smo imeli pregled user posted image
Sem letala po bolnici od 8:30 pa do 13:30 , cist sem ze znorela ... prvo kontrola v perinatoloski ambulanti ... potem v laboratorij ... potem ginekologinja ... pa nazaj v laboratorij po izvide in spet v perinatolosko ambulanto ... cist sem zdelana ... kriz bi zdaj kar rezervni rabla user posted image
Mi je pa zdravnik naredil UZ in se je moje dete obrnilo na glavico in pridno skace in raste in je vse vredu ... kilogrami so spet sli malo dol za 0,5kg ... pritisk je cist ok ... srcek lepo bije ... malo imamo spet krce v spodnjem delu trebuha ampak ni neke krize ... dobila pa sva se 4 tedne bolniske, predpisani pa so pocitek in sprehodi, vglavnem ne bo treba bit skoz v stanovanju user posted image

Za seznamcek:
+2kg,  NP(
perinatolog)28.12.2009,  NP(ginekologinja)4.1.2010,  spol pa bo ostal do konca user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.12.2009 15:38:52   
Getreal
dacy ojoj upam da je s tvojim tatom vse ok..res grozno revček...pa ubožce vidve z mamo..

jz sem pa glih od zobačke, pa se mi tud zdi, da sm kuhana in pečena v tem zdravstvenem domu... user posted image
mi je popravla eno plombo, pa eno mi je nardila na novo in mi je rekla, da me februraja zagotovo čaka še ena na osmici, tko da...ja ja bo že res, ko pravjo, da vsak otrok od mame zahteva 2 zoba... user posted image

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.12.2009 15:46:54   
ela24
dacy upam, da je sedaj vse dobro! Ah, saj včasih so res grozni v tem zdravstvu. Moja mama ima tudi dostikrat probleme, ko mora spravit dedka (90let) k zdravniku in kar nočejo poslat rešilca. Je pa praktično nepokretn. In pol ga je mogla v avto spravit in sama peljat. Pa pride tja in jih na hodniku napada en mamilaš in jim grozi z nožem, ki so ga tik pred tem z rešilcem prpelali.
Za take pa jaz nimam milosti! Če se fiksa pa se naj, samo ne na stroške nas, ki drago plačujemo naše zdravstvo!!! Uh sm jezna ko se spomnim na take ljudi. Pa alkohol in podobne usode, ki so si jih "sami izbrali". SAj vem, da ne morem o večini govorit, ampak vseeno... Upam, da nism kere razjezila s svojo nestrpnostjo, ampak tako je pač moje mišljenje..

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.12.2009 16:11:44   
Anonimen
Obljubim, da bom bolj azurna, me ni 3 ure pa ze naklofate 2 strani. Nepopravljive ste user posted image

V glavnem, punce HVALA VSEM za cestitke za stanovanje. Sem prej res tako napisala, kot da se mi ni nic boljsega se zgodilo v zivljenju ampak jaz sem res cist iz sebe. Me kar razganja user posted image Ela, hvala za ponudbo. Ti bom ZS poslala al pa te na fb najdem. Pa da ne bos potem jezna, ker tvojega nic ne bo doma, ker bo skoz za nas delal user posted image Aja, daj potrdi me za prijateljico na rr.

Pupa, ja saj jaz se tudi kar veselim, da bova taborila v praznem stanovanju. Se vidimo jutri v Zvezdi?

Getreal, ja 11.1. imava v Septumu. Ampak ob 5, tako da se bomo glih zgresili. Skoda. Sem se pa jaz tudi tja narocila, ker je aprilski hroscek ful reklamo naredila. Midva sva bla prej pri Strah narocena, ampak bo rekli, da je samo pol ure, tukaj pa eno pa res so bli ful prijazni. Upam, da bo tudi tam tako. Aja, mene niso nic vprasali kaksen paket hocem. Si vidla na njihovi strani razlicne ponudbe? Meni so rekli, da bo 85 eur za 3d. Upam samo, da se bo kaj videlo. So tebi kaj rekli, ce moras CD s sabo prinesti?

Cojka, ooo si me pogresala. Lepo :) Tebe itak na fb cekiram in ko sem danes vidla slikice mi je slo kar malo na jok. Ti res kar sijes, tvoj je pa tako lusten, ko te za trebuh drzi. Tak zascitniski. Aja, sem ti ze zadnjic hotela recti, da sem si ga (tvojega fanta) cist drugace predstavljala. Haha, ne me zatoziti ampak jaz sem bila prepricana, da je tvoj ziher veslac. Pa ni, a ne? In da ima dolge blond lase ... hahaha, joj upam, da ne bere tega. Stereotipi. Samo zato, ker je na Bledu doma, mora biti pa plavalec al pa veslac user posted image

Aja, drzim pesti, da bo na morfologiji dete sodelovalo. Midva sva se vedno cist iz sebe zaradi teh prekrizanih nogic. Midva sva bila prepricana, da nama bodo za ziher spol povedali pred novim letom. Od nuhalne naprej mi govorijo puncka, na morfologiji pa rece, da ne more biti 100% in da bo na naslednjem pregledu pogledal, ce bo kaj boljse vidno. Nasi pa ze vsi kupujejo za puncko. Ne vem kako bova zdrzala 3 tedne user posted image

Wannabemommy, saj vidva sta pa ze nekaj casa porocena, a ne? Sem vidla, da si dala slikice na fb pa se mi zdijo vsi bolj poletno obleceni. Sta pa lustna. Pa tiste s tvojo mami. Lepo, res.

Dacy to je pa res grozno z ocijem. Kako pa se mu je to zgodilo, da je amoniak presegel mejo? A kaj takega dela? Pa bravo za vaju z mami, da sta se znale zorganizirati. Saj tako je, ce se sami ne znamo, nam drugi bolj malo pomagajo. Ves kaj sem te hotela vprasati, zakaj hodis k perinatologu?

Grem malo pocivat, zvecer pa na pilates. V LJ spet nekaj malega snezi. Ce bo za bozic dez, jaz ne grem nikamor! user posted image

(odgovor članu ela24)
  Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.12.2009 16:49:46   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: Getreal


železo - danes sm dobila take grde rjave žvečlive tablete user posted image cojka srečo maš ker maš sirup..jz moram te tablete valjat po ustih dokler se ne stopijo in ne vem zakaj so mi tako ogabne najbrž že iz principa..



Ni ti treba lizat lahko z hrano kr dol poješ, jaz mam iste, pa mi je lažje tak, edino mal dalje traja da se asorbirajo,....

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.12.2009 16:56:05   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: Aglaia

Wannabemommy, saj vidva sta pa ze nekaj casa porocena, a ne? Sem vidla, da si dala slikice na fb pa se mi zdijo vsi bolj poletno obleceni. Sta pa lustna. Pa tiste s tvojo mami. Lepo, res.


Ja sva midva sva imela spetembra 4 leta poroke, ampak nikol nisem mela časa za te slikice urejat, zaj pa ga imam na pretek,...kot vidiš. Ja sem ful navezana na svojo družino, sploh na očeta , sej veš dokler ne greš od doma si vedno atijeva princeska :)) Hvala za lepe želje, tebi pa iskrene čestitke ob novem stanovanjuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.12.2009 17:30:06   
Getreal
Aglaia joj škoda da se ravno zgršimo..no ja sej bo gotovo še kakšna prilika, ane? user posted image Ja midva sva bla pri Strahovi naročena za nuhalno svetlino in sva bla kr zadovoljna, je pa res da je kar hitra in maš filing da si pognal teh 100e skoz okno, tko da se za 3d nisva odločla za njo... drugače sm pa jz vprašala za cene in je rekla ta tajnica v Septumu, da je navadn pregled, ki traja eno uro, 85€, zraven ti pa oni dajo dvd, tko da ti ni treba s sabo. Če pa hočeš še morfologijo je pa 120€. Tko da jz se bom kr na to sklicevala, pa bo user posted image drugače sva pa čist  isti situaciji kar se tiče spola...tok si želim zvedet in moja bučka kar ne sodeluje user posted image samo za moj rojstni dan mi je ginekologinja rekla da bo user posted image , pa sestra ki je bla zraven je to tudi potrdila, pol pa mi niso več mogli rečt za 100% in naši doma so kupli vseeeeeeeeee roza in jz že vidim scenarij kako bo pol sine tri mesce nosu samo krilca in roza pajace user posted image user posted image user posted image

wannabemommy ej jz sem danes zjutrej prvo kao malček lizala..cela korajžna...user posted image ampak je takoooooo čudnega okusa, da sem na polovici tablete obupala in sem jo požrla, tko da od zej naprej jih bom kr požirala user posted image

< Sporočilo je popravil Getreal -- 21.12.2009 17:31:09 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.12.2009 19:00:45   
Anonimen
Aaaaaaaaa, spet vas ne dohajam. Vako uro bi morala tu gor viset, da bi bila na tekočem z vsemuser posted image

Kar se spomnim:

Wannabemommy: čudovite fotke s poroke, sem že vse na FB prečekirala!user posted image
Cojka: tudi super fotke, zadnja s srčkom na trebuhu zmaga!user posted image

Aglaia: čestitke za nakup stanovanjauser posted image user posted image

Popek: nekaj hoče rinit ven, pa ga ˝fehtam˝ naj lepo ostane noter, ker mi je to res grdo. Pa vedno sem bila tako ponosna na svoj trebuhuser posted image

Brcike: mojemu user posted image se meša. Zdaj prileze čiiiiisto ven na trebuh, da prav začutiva vso njegovo dolžinouser posted image Neverjetno!! Res mu dogajauser posted image

Ne spomnim se več. Sigurno sem pozabila še 3478562346342 stvariuser posted image



(odgovor članu Getreal)
  Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.12.2009 19:53:59   
nizy
dan,

uufff danes ste preveč naklepetale , nisem barala za nazaj , bom pozneje user posted image

v glavnem MF za mano , zaenkrat je vse v redu , po Uz na bi imela rok 20.4. sam roka ni nič spreminjal , je pa naša user posted image težka 630guser posted image , za dolžino nisem vprašala user posted image , sicer pravi , da naj bi bila user posted image , ker je gledal sečila in vse ostale notranje organe ,...naslednji pregled 18.1., teža +2.5kg, zdaj bodo šli kg hitr navzgoruser posted image

popek - meni se nikoli ni izbočil navzvenuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   [Brisano sporočilo]
21.12.2009 20:01:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nizy)
  Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.12.2009 20:45:24   
Anonimen
cojka zdravo..ti še nisi vprašala,kaj bosta imela za spol...


(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.12.2009 20:46:54   
Anonimen
Juhu!

Evo, se zadnjic danes se vam javim, potem bova pa z mozekom risanko gledala. Planet 51. Upam, da bo smesna, da mi ne bo treba spet jokat, kot pri Up in podobnih. Ah, hormoni user posted image

Getreal, a si ti tudi iz Lj? Ne vem zakaj sem jaz skoz mislila, da si iz Primorske. Al samo na nuhalno pa na 3d hodis tja kot ljubljancanke? Potem prides jutri? Nama je bila sicer Strah ful v redu na nuhalni in niti se nama ni zdelo prevec hitro, ampak Septum je 35 eur cenejsi. To pa ze ni zanemarljiv znesek. Pri tebi jaz ne vidim tickerja pri imenu. Samo prazen kvadratek se odpre. To samo meni ne dela?

Joj, to glede puncke. Sploh mi ne omenjaj. Mi je malo v tolazbo, da je se nekdo iz sebe, tako kot jaz. Sori no. Pa ne, da si ne bi fantka zelela, ampak nekako sem se napalila na to puncko, mojemu se bo pa tako utrgalo, ce bo zdaj kar naenkrat fantek. Vedno je bil kao za fantka, ko pa je na nuhalni prvic rekla puncka, se je pa v avtu glih toliko da ne zjokal in od takrat naprej samo se v zenskem spolu govori. Pa gleda male fuzbal drese za svetovno prvenstvo. Pa lego kocke za puncke. Pa kolo. Pa nalepke za steno. Pa obleke. Pa smucke za male puncke. Ja, haha, to mi je najbolj smesno. Otrok se se rodil ni, on bi mu/ji pa smucke kupoval user posted image

Cojka, ne me zatozit no! Se mi ne zdi, da bi tvojemu blond pasalo. Bi bil res tak Spik. Meni je Gregor ful simpaticen, prav tak ocetovski zgleda. No ja, jaz bom o laseh komentirala. Si vidla slike mojega moza? Haha, se 30 let ni star (bo v petek, a ima kera kaksno hudo idejo za rojstni dan?) pa nima vec las user posted image No ja, vsaj siv ne bo. Joj, tvojemu se bo utrgalo. Nosecnice ga ogovarjajo user posted image

Nizy bravo za tako pupo! Je pa tezka v primerjavi z nasimi 450 g. Ampak to se potem itak vse izenaci. Pa nekam malo si se ti zredila. No, mogoce se je zato ona bolj :) Jaz sem se vedno na mojih +8 kg. Sem vmes celo nekaj shujsala (ne vem kako in zakaj) in se potem spet malo zredila. Ginekolog (se) ni imel pripomb na tezo.

Wannabemommy saj vem kako je to s starsi. Poglej si najino poroko na mojem fb. Skoz nekam objokana. To je toliko enih custev, da ce bi bila noseca bi verjetno takoj ves make up unicila (bi pa vsaj imela izgovor). Zdaj sem bla pa cista jokajoca razvalina. Se v tistem videu, ko novopecenemu mozu pojem z bendom jokam zraven. Groza. So mi pa res ful lepe slikice tam, ko sta z mami skupaj. Meni so ble te tudi pri nas med najlepsimi. Moja mami ima sliko iz poroke z mano na svojem fb za profilno slikico. Si je ful vsec. No, mene je malo odrezala ampak ok, naj ji bo user posted image

Aprilcica kako gredo tebi priprave na big day? Bos pokazala kaksno oblekico?

Kaj se? Aja, ponoci sem sanjala, da sem rodila s carskim rezom. Kr neki te sanje user posted image

Nic punce, grem pocasi. Lep vecer vsem. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 219
   [Brisano sporočilo]
21.12.2009 20:46:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.12.2009 20:49:50   
Anonimen
nizy,čestitke za spol..je to prvi otrok...za popek pa ..pri meni je isto vstal..kod pred nosenosti...lp...

(odgovor članu nizy)
  Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.12.2009 20:51:36   
Anonimen
cojka..a tako sem mislila ..da si že imela morfologijo..kdaj že imaš rok...a te kaj matra drugače..mene full križ boli...lp..

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.12.2009 20:53:58   
Anonimen
lep pozdrav..mene pa zanima ,,kakšne mnenje imate na carski rez...bi raje rodile po naravni poti ali z carskin rezom..lp..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.12.2009 21:04:37   
Anonimen
Se to od levinjice komentiram, potem pa res grem. Jaz nimam cisto nic proti carskemu rezu. Ampak bi bila pa ful vesela, ce bi ga imela, da bi mi ze prej to povedali pa bi sel moj z mano. Tako kot Ziva, ce sem si prav zapomnila. Drugace pa zdaj ze res tako lepo naredijo CR da ponavadi ni nekih zapletov in hudih brazgotin. Tako, da meni je naceloma vseeno, samo da pride dete ven user posted image

Aja, to sem vam pozabila povedati. Moja tasca mi je za bozicka kupila 18 obiskov za pilates!! Ta ni normalna. To je cist cist predrago. Pa se 7 imam svojih, tako da mi v bistvu do poroda ni treba vec nic kupiti. Zgrozila sem se, ko mi je moz povedal koliko obiskov mi je vzela. Se kar bojim kaj bo, ko bom rodila. Bo kupovala cist predrage stvari. Ah, boljse to, kot pa da bi bila hudobna do mene. No, saj zdaj se seliva 10 km stran od njegovih in mojih. Bomo imeli mir user posted image

No, se tipkamo jutri. Dijo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 224
   [Brisano sporočilo]
21.12.2009 21:06:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Kako se razumeš s taščo?
Naša črtica koraka



zelo dobro (28%)

kar gre (35%)

ni še za obupat (17%)

za zjokat (14%)

nimava več odnosa, ker je pokojna (5%)

imam več kot le eno taščo, a sem še živa (2%)


Število vseh glasov: 600

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!