|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
29.11.2009 10:23:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu barbaraluana)
  Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Nosečke iz obale 2010
29.11.2009 12:14:06   
somic
aha! le kje si prebrala???

trenutno se spravljam pri sebi likat, potem pa se lahko kaj zmeniva! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Nosečke iz obale 2010
30.11.2009 14:15:51   
nikcaa
zivijo obala :) kako smo kaj?...
so jst sm mal vise nad steno :)
pa recimo da se spadam k obali :)

drugac sm hotla sam pozdravt...

sm v 12 tednu... pocutje pa je fenomenalno-zaenkrat...

lepo se mejte

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Nosečke iz obale 2010
30.11.2009 16:01:57   
somic
a delamo me kaj narobe, da nam to vreme ni usojeno, al kaj je s tem vremenom tukaj??? user posted image user posted image user posted image

uglavnem, mene rahlo daje panika... moj baby, je od včeraj naprej čisto miren. včeraj zjutraj je kolcal in potem se ni nič premikal, danes pa je enako. srčka sem sicer poslušala z as in lepo dela in vse, samo premika se nič. ne vem. še dobro da imam jutri pregled, da vidim kaj mi bo rekel. upam, da se je že postavil v pravilno lego in ga je zaradi tega malo bolj miren, ker predvčerajšnjim je bil full aktiven in je brcal non stop.

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu nikcaa)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   [Brisano sporočilo]
30.11.2009 18:05:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu somic)
  Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Nosečke iz obale 2010
1.12.2009 8:26:07   
somic
jutro!!!!

dež pada!!!!!

jupi!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

katastrofa!

ja, moj baby se še vedno ni nič premaknil, edino kar je, je to, da kolca tam po ene 4-5x na dan, drugo pa ni nič od njega. hec je ravno v tem, ker sem že v 32 tednu in z tem tednom moram pričeti z štetjem plodovih gibov. v kolikor jih ni 10 na dan, nekaj ni ok, tako da me malo skrbi, bom pa vidla kaj mi bo g rekel danes. srček dela normalno, tkao da hvala bogu imam as, drugače bi bila že ene 100x v bolnici! upam samo, da je v takšnem položaju, da je obrnjen s hrbtom proti trebuhu in da ga ne čutim zaradi tega, drugo ne vem kaj bi lahko bilo, ker zdaj je baby čez cel trebuh in kakor koli bi ga morala čutiti malo več. tri dni nazaj je bil hiperaktive tako, da mi je cel trebuh plesal na okoli...

valen, to kar praviš, da je podobno menstrualnim bolečinam, gre za širjenje maternice. nič takšnega, je čisto normalno. sploh v teh tednih nosečnosti. kupi si šumeče tablete kalcija in magnezija in vsak dan popij eno, pa bo boljše.

otrdevanje se je mani pojavilo okoli 28-29 tedna, je pa čisto odvisno, pri nekaterih prej, pri drugih kasneje. boš pa čutila kot eno čudno ščemenje po trebuhu- samo po enem delu, najprej se začne v manjših površinah, kasneje v večjih. je pa tako, da ti trebuh ne sme otrjevati dlje kot 10 sekund... ne vem, jaz ne štejem. je pa to tudi v sklopu pripravljanja maternice na to da bo opravljala svoje delo. ko se pa prične otrdevanje, pa sem jaz začela pit po deve kalicijevi in dve magnezijevi na dan, in ni bilo tako hudo. ene punce na našem forumu so jemale buscopan zaradi tega, samo jaz ne vidim potrebe, je pa odvisno od zdravnika. jaz sem mojemu omenila in to je bilo to.

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   [Brisano sporočilo]
1.12.2009 8:33:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu somic)
  Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Nosečke iz obale 2010
1.12.2009 8:39:26   
somic
ni za kaj, zato smo, da si pomagamo, ne??? user posted image user posted image user posted image

je, obljubil mi je da mi bo delal uz, ker sem imela zadnjega 15.9! KJE JE ŽE TO!!!!!!

letim, se javim kaj mi bo stric povedal!

ciao!


_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Nosečke iz obale 2010
1.12.2009 10:25:13   
moreta
nikcaa dobrodošla, ti se kar še oglasi.

Drugače pa ne vem niti kaj napisat. Vreme katastrofa, že nekaj časa tako dežuje in hvala bogu, da mi ni treba ven do konca službe, do takrat pa upam, da bo nehalo.

somic držim pesti, da bo na pregledu vse v redu. to da se otrok malo premika, verjetno ni nič takega, mogoče je samo zaspan user posted image . kako pa veš, kdaj kolca?

lp


(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Nosečke iz obale 2010
1.12.2009 11:44:24   
somic
sem nazaj!

baby je ok, je pa rekel g, da je zelo priden in umirjen malček in da se nimam česa bat. se mu je pa tudi zdelo zelo nenavadno, da v treh dneh nisem uspela zaznat, da se premika. glede na trajanje nosečnosti je absolutno premalo aktiven. glede štetja gibov mi je rekel, da naj se za sedaj ne obremenjujem s tem in da naj bolj pogosto spremljam stanje z as. je rekel, da če je srček ok, da je ok. in srček dela super.

ja pa mali težek 1713g, nosim ga pa čisto pod rebri, je zgužvan tako, da zgleda kot en štrukelček. problem je ker mi zelo otežuje dihanje in sem cela uboga, trebuh je pa sploh cel čuden- oblika mislim.

ne vem... naročil me je sicer da pridem nazaj 15.12, da bova naredila zunanji obrat, čeprav on pravi, da je težko verjetno, da bo uspešen... user posted image user posted image user posted image

stvar je pa v temu, da se selim naslednjo sredo nazaj domov in imam že 10.12 pregled pri novi g, tega mu pa nisem povedala, ker sem zvedla malo prej. ma nič hudega, ga bom poklicala in povedala, stvari pa bom potem urejala pri novi g, tako da mislim, da ne bo večjih zapletov.

če bo treba na cr, bo pač treba, po eni strani mi je boljše, ker tako vsaj po porodu ne bom rabila na predvideno operacijo ki me čaka.

kolcanje? čuti se kot enakomerno utripanje (npr sekundni kazalec). se pa tudi full zanimivo sliši to z as!!! midva sva se pošteno nasmejala! ampak se začne čutit kasneje bolj proti 30t.

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu moreta)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   [Brisano sporočilo]
1.12.2009 13:54:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu somic)
  Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Nosečke iz obale 2010
1.12.2009 14:35:03   
somic
za obrat meni da bo neuspešen, ker je deta tako visoko zgoraj verjetno. se niti nisem tako poglabljala, važno mi je bilo, da je z nim vse ok.

ja, selim se naslednji teden v torek ali sredo nazaj na dolenjsko. bom pogrešala obalo user posted image user posted image user posted image , ampak bom še prišla nazaj, ne sicer za stalno, ali pa tudi . nikoli se ne ve...

ti če imaš slabo prebavo, si takoj kupi celo vrečo pomaranč, limon in grenivk. zjutraj na tešče si ali naredi sok, ali pa pojej vsaj dva sadeža tako, lahko tudi kivi, boš vidla, full pomaga, meni je. napenjanje na wc- ju pa itak ni dobro, tako, da je treba malo drugače poskrbet za te zadeve, ne

kar se krčev tiče, pa si hitro kupi šumečke in začni pit, sploh če imaš takšen problem z bolečino.

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   [Brisano sporočilo]
1.12.2009 14:50:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu somic)
  Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Nosečke iz obale 2010
1.12.2009 14:58:19   
moreta
somic lepo da je vse ok z otrokom. sem ti rekla, da je samo zaspan. user posted image  boš videla zdaj ko je posijal sonček bo tudi on bolj energičen. Odhajaš? user posted image  Škoda. Vseeno se kaj oglasi.

valen ti si pa res uredi prebavo. Da ne boš dobila še hemeroide, ti pa se znajo pri porodu še zelo poslabšat. Ješ dovolj sadja, zelenjave in piješ veliko tekočine? S tem bi moralo biti bolje.

Ali se kateri dogaja da jo ponoči med obračanjem zabolijo trebušne mišice? Ali pa če se pretegne? Meni se in mislim, da je zato, ker se mišice širijo. Ampak kaj lahko naredim? Telovadba?

Lp


(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Nosečke iz obale 2010
1.12.2009 15:02:51   
somic

IZVIRNO SPOROČILO: valen

somic, bom danes takoj po službi šla kupit šumečke. glede pomaranč pa jih zadnje čase precej pojem in tudi ogroooooomno mandarin. imam prav nenormalno želojo po njih. očitno ne pomagajo dovolj. bom morala kaj drugega si omislit za prebavo, glede na to, da slive videt ne morem, to pa žal še najbolj pomaga.

a se seliš z dragim? sta dobila službo na dolenjskem?

agrume na tešče!!! potem malo počakaj, pa nadaljuj z zajtrkom. jaz tudi drugače pojem veliko tega, samo mi ni pomagalo dokler nisem začela na tešče to jest.

ja, greva na dolenjsko. tam me čaka hiša in tako naprej. moj se že meni za službo, jaz pa imam še nekaj časa.

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   [Brisano sporočilo]
1.12.2009 15:03:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu moreta)
  Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Nosečke iz obale 2010
1.12.2009 15:06:33   
somic
moreta, hvala z aspodbudne besede, itak pa da se bom še kaj oglasila, ne bom se kar tako zlahka poslovila od morja, sem bila predoglo tuka, bom še z vami v kontaktu! sigurno! user posted image user posted image user posted image

pazit s trebušnimi mišicami! nič pretegovanja, ker bo še slabše. je pa res, da se pripravljajo in delajo prostor maternici in dojenčku. jaz sem tudi to imela, zdaj je bolje kar se tega tiče. dvomim pa da bi pomagala telovadba sedaj, bolj potem po porodu- to pa je itak treba delat, drugače bomo imele trebuhe kot žabe... user posted image user posted image user posted image , sicer pa sem vidla, da imajo v izolski najboljše vaje za po porodu, tako da... mislim da ni straha!

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu moreta)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Nosečke iz obale 2010
2.12.2009 10:10:34   
somic
ženske!!!!

a ste vidle kakšen sonček je danes??? wau!!! komaj čakam, bom zdaj malo pošptimala po stanovanju, pa nekaj likanja me še čaka, potem pa bom šla malo ven!

aja! pa bruhala sem danes zjutraj user posted image je bilo prav grozno. upam, da je bilo spet samo slučajno in da se ne bo ponavljalo tako kot na začetku nosečnosti, ker so pa res bile muke

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   [Brisano sporočilo]
2.12.2009 13:43:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu somic)
  Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Nosečke iz obale 2010
2.12.2009 14:02:51   
somic
ja, ja... polna luna je in se fill pozna.

sicer tam v bolnici, če mane vprašaš je vedno polna luna, sploh pri sestrah tam kjer sprejemajo!

valen, tako kot si rekla, globoko dihaj pa bo, za uz pa vstrajaj!

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Nosečke iz obale 2010
2.12.2009 14:20:10   
moreta
somic res je krasno vreme. Samo jaz sem žal v službi do 15h, potem grem k frizerki in ko bom končala, sončka ne bo več...user posted image  Kakšna škoda da moram gledat skozi okno to prekrasno vreme. Tudi jaz sem v nedeljo večer bruhala, kar tako. Sem šla že spat, vse v redu, kar naenkrat se zbudim s čudnim občutkom v trebuhu. Grem na školjko in groza... naenkrat me je prijelo za bruhat in driska, da nisem vedela, kaj bi prej... V glavnem ko sem oboje opravila, sem šla normalno spat, lepo spala celo noč in od takrat je vse ok. Mi je bilo res čudno, ker od 3. meseca mi ni bilo nikoli slabo. Očitno mi kakšna hrana ni pasala.

valen ti pa res imaš smolo skoraj vedno, ko greš na pregled. Jaz tudi hodim gor, ma zaenkrat nisem imela slabe izkušnje. Je res, da tiste sestre na okencu so vedno slabe volje, ma nekako rešimo.
Kaj sladkorno so ti ugotovili? To je res zoprno. Mislim, da boš morala odslej hoditi bolj pogosto dajat kri in boš na dieti. Pa umiri se. user posted image  zase in za user posted image .

lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Nosečke iz obale 2010
2.12.2009 14:50:40   
dskubin
valen - dihaj, dihaj...user posted image . Ni nujno, da boš imela tudi na 100g. testu povečan cuker, upanje še vedno obstaja, da ni.

Jaz sem tudi bla danes na tamajhnem glukoznem testu in upam, da me ne bojo klicali. Če pa bojo, se pa tolažim s tem, da mi ne bojo kg tko hitro gor leteli - čeprav mi tale dieta nič fino ne diši glih pred prazniki user posted image

Pa včeri sem bla pri G in ma naše dete že okoli 1400g, kar lepo napredujemo. Nimam pojma, pa zakaj sem jaz za to kilo in pol mogla se napihnit za 10 user posted image

< Sporočilo je popravil dskubin -- 2.12.2009 14:54:09 >


_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu moreta)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   [Brisano sporočilo]
2.12.2009 14:53:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu moreta)
  Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Nosečke iz obale 2010
2.12.2009 22:00:57   
memole
Čer!

Kako ste?

Jaz sem ok!

Vreme je blo pa danes res super sej je bil že čas da se polepša ker tista megla in dež prav ne paše sem na obalo!

Ja une sestre gor majo vedno slab dan,najhujše je če dobiš kšno ko greš rodit!
Jaz sem rekla da če dobim spet isto na sprejemu v porodno se samo obrnem in grem v Postojno ker šeenkrat ne bi prenesla tiste koze!

Jaz imam drugi petek morfologijo pa upam da potrdi spol ki sem ga dobila na prejšnjem pregledu!

Nič grem zdej,morem mami pobarvat potem grem pa vodoravno!

Nočka!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   [Brisano sporočilo]
3.12.2009 10:12:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu memole)
  Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Ime za fantka
TinKkara

Ime za sina

Urban (25%)

Vid (42%)

Crt (9%)

Franc (8%)

Stefan (4%)

Voranc (12%)


Število vseh glasov: 659

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!