|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrke 2009 3.del
11.10.2009 19:49:27   
Emilly
Joj kako sem lahko pozabila:

Tud jst želim Gorenki in Leniki vse naj naj za rojstni danuser posted image  user posted image   user posted image , pa upam da sta lepo praznovali in izkoristili dan, pa čeprav nam vreme ni blo neki naklonjeno.....

(odgovor članu Emilly)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Oktobrke 2009 3.del
11.10.2009 20:08:46   
ninasiki
Dober večer punce! sporočam vam da je 10.10.2009 ob 16h ninasiki rodila sinčka z imenom ALEKSEJ, težek je bil 3,940kg in velik 55 cm! nina je zdaj vredu leži na intenzivnem odelku. drugače oba sta zdrava nina je malo izčrpana ampak sej bo user posted image user posted image user posted image   ko pride domov se vam bo javila   lep pozdrav !!!

_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

(odgovor članu Emilly)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Oktobrke 2009 3.del
11.10.2009 20:17:56   
najčka
user posted image user posted image user posted image čestitke še očku!!!!!

(odgovor članu ninasiki)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Oktobrke 2009 3.del
11.10.2009 20:21:02   
Februarka08
Čer.

Jaz zgleda ne bom rodila še 1 tedenuser posted image cel ljubi dan sem na nogah, hodim, pospravljam, s tamalo, ma ni da ni, efekta niuser posted image user posted image sva bla z mojim na fešti, sem se nažrla kot pujsuser posted image da ne govorim o sladkarijah in vsemuser posted image sem prav jezna sama nase! Prideva končno domov, sem že ful pogrešala tamalo, se spravimo gor, se napovejo novi obiskiuser posted image user posted image in to ravno, ko sem se spravla na kavč. Tako da počitka danes ni bilo, posledica - noge imam take da bi kar user posted image šit, da so lahko tako zatečene, pa to ne morš verjetuser posted image sem že pozabila kako je zgledalo pri tamali, no, zdaj se spet spominjamuser posted image

V glavnem, jutri mam spet amniouser posted image navsezgodaj, pravoda, a maš ti tud v KRuser posted image
Siki, pozdravi nino v našem imenuuser posted image in seveda čestitke tudi tebiuser posted image

Zdaj pa noge v luft, pospravljeno in pripravljeno je za jutri, upam da me moj zmasira, čeprav bi mogla jaz njega na RDuser posted image ampak...


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu ninasiki)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Oktobrke 2009 3.del
11.10.2009 20:53:50   
emaa
Čestitke ninasikiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Oktobrke 2009 3.del
11.10.2009 22:56:46   
Anonimen
siki ... čestitke tudi tebi user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu emaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Oktobrke 2009 3.del
11.10.2009 23:02:19   
stuhica
čestitke niniki še enkratuser posted image user posted image ...

Evo me sem uspela s emal gor prklopit... dane ssmo se potepali so šli na Škofljico na en rosjtni dan dveletnika in naš mali je beskončno užival , smo bili cel dan lepo na sončku tak lustn vreme res je bilo super,,, smo zvečer prišli šele domov, potem kopanjem pa večerja pa počas spančkat....

Michelle jaz sem uspela do sedaj samo oprat stvari in jih zložit  v predale kaj več pa še ne user posted image user posted image  ni cajta user posted image user posted image  morm še celo vse prštimat za v porodnišnico.... sam k sploh ne vem kuga naj vse s sabo vzamem.... user posted image user posted image  sej včash se sama seb čudm če sem že emkrat rodila zdaj pa nč ne vem user posted image user posted image

SEm milsla d a se bom lotla seminarske pa ni variante niti pod razno enostavno mi ne uspe pa će bi še tko rada ampak nneeeeeeeee greeeeeeeeee user posted image user posted image user posted image user posted image  upam da mi bo potem šlo----
Aja naš user posted image t ud še aktivno brca.... sploh takrat ko se pregrešim in jem stvari ki jih ne bi smela zarad cukra ampak to so take brce da mene vse začne boletuser posted image user posted image  Tamal mi ni nikol tako brcal kot me tale štela v trebuhu... je prav zanimivo, trebuh se trese tako na vse strani da je noro....



Februarka drži se jutr na amnio... upam da boš ti tud kmallu cartala..... Ja res je teli naši otročki že na vodi čutijo da neki se bo dogajalo... men moj tud mrdnt ne da več...edin ko je naš doma k mu reče da gremo na kavico reče men moj mulc mali  da jaz nej bom kr doma da gresta sama z atijem user posted image user posted image da nej mal počivam user posted image user posted image  je prav hecen


Srb3enje trebuščka - tud mene je začel ful srbet prej nikol nič zdej pa kr konkretno... mam filing da s emi je malce spustil no ja sej je verjetno že ćas. ampak obrnil se pa še ni niti pod razno,,,, ker prav čutim brce tam spodaj pa glavico zgoraj ,... tako da komi čakam v sredo 1 CTG in pa pregled pri gineku.... bomo vidl kaj nam bo Dr. House reku user posted image user posted image user posted image

Upam le da bo z otročkom vse v redu sploh zarad mojga cukra ki si ga res ne morem več obvladovat.... kriza da je za znoret sej vem da je  le še 3 tedne samo punce 32 tednov furam že to dieto in ne morem več enorstavno ne gre res mi ne znese več, se skor ziher pregrešim tako da..... zal ne morem s svoje kože več  

Mi je pa zdej ful bolj začel trebuh otdevat kot prej.... tako da dejsanko se počas pripravlja na zadevščino....

grem očas psat ker sm že kr mal utrujena..... sej bo boljš  



_____________________________

Alvin in Lejla cel moj svet..


(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Oktobrke 2009 3.del
12.10.2009 6:26:00   
Aniiita
Dobro jutro..danes pa jaz strašim ob tej uri tu.. nisem mogla več spat..no, pa saj bom šla verjento še kaj nazaj user posted image

Ninasiki- čestitke obema staršema. Naj vse poteka lepo.

MalaMravljica, hvala za info glede CTG. Ja, pregledal me je tudi na hitrco..niti UZ mi ni delal, nevem kaj si misli. Se mi zdi, da če vse poteka ok, te začnejo gledat kar malo bolj površno. Mogoče sem sitna sedaj v tem stanju, ma z zadnjimi pregledi res nisem zadovoljna. Sedaj, ko bi me največ zanimalo, pove najmanj.user posted image

(odgovor članu stuhica)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Oktobrke 2009 3.del
12.10.2009 7:56:04   
muca*maca
Jutro!

Jaz sem danes spet med zgodnjimi, ker grem še na eno predavanje v šolo za starše, ki sem ga zamudila. Zobar in anatomija
.user posted image

Ninasiki - čestitke za Alekseja, je pravi junak. Nina, želim ti čimprejšnje okrevanje. user posted image

Pri nas še točno en teden do PDP, pa se mi zdi, da se nič kaj ne dogaja.
Edino spala sem bolj tako tako, pa kar 3x sem morala it lulat, to se še ni zgodil nikol. Dete je živahno, brca veselo in zgleda, da se mu še nič ne mudi, HB. Meni se v nasprotju z nekaterimi puncami na forumu prav nič ne mudi. Mislim si, ko bo čas ta prev, že pride. In bo vse prav.
Sem pa včeraj malo trenirala strategije - sem dragega premagala v šahu user posted image user posted image user posted image

Danes je en deževen dan, polepšajte si ga kako, čajček in dobra knjiga, npr.

LP
user posted image

(odgovor članu Aniiita)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Oktobrke 2009 3.del
12.10.2009 7:57:08   
gorenka
Jutro!

Vidim da je dons dan za spanje...še nobene goruser posted image

Ninasiki - Čestitam mladi družinici!!!user posted image user posted image In seveda malemu korenjaku! Pa čimboljše okrevanje za mamico!user posted image user posted image user posted image

Drugač pa jst pester vikend...v soboto praznovala z družino, včeraj sva si pa z user posted image mal časa zase vzela, tko in drugačeuser posted image , je blo tkooo fino...sm še zdej čist u user posted image user posted image user posted image

Zdej pa nekej pojest...se moj user posted image že pritožuje da je laaaaačnuser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil gorenka -- 12.10.2009 7:58:20 >

(odgovor članu Aniiita)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Oktobrke 2009 3.del
12.10.2009 8:19:48   
karmen b
Dobro jutro user posted image

Vidim, da neketere skrbi, ker jim manjka še nekaj malenkosti pred porodom, pa mate še po dva cela tedna do pdp. Jaz ga mam v četrtek, pa grem zdele cunjce do konca zlikat, torbe pa še vedno nisem pripravla. Se boste smejale, če vam povem zakaj. Ne morem se odločit, v katero torbo naj dam stvari. user posted image user posted image

Sobicaotroška še vedno ni gotova, upam, da bo danes. Moj se je spravil barvat cevi od radiatorja in je baje treba vse ostalo počakat, ker se suši barva 24 ur, pa še dva nanosa je delu. Spet mi mal potrpljenje popušča, ampak se bom probala vzdržat.

Zdaj grem pa likat, da se grem potem lahko spet malo potepat, čeprav mi je G priporočal, da si naj zrihtam šoferja. Sam jaz ne morem doma čakat, da se me bo kdo usmilu in me kam peljal. Me je celo vprašal, če se bom v porodnišnico sama peljala.

Muca*maca, se vididva potem user posted image


_____________________________

Špela je naše največje veselje :)

(odgovor članu gorenka)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Oktobrke 2009 3.del
12.10.2009 9:00:14   
LINDI
Ja jaz sem tudi malo potegnila,če že ponoči okoli bluzim a ne...pa me je telefon zbudil,me je frenda klicala,če sem še vedno kinder jajček,ja itak,kako pauser posted image ,mislim,da bi vedela,če nebi bila...
Čestitke tudi očiju  malega ALEKSEJAuser posted image user posted image user posted image .
Sem včeraj na biba leze gledala posnetek rojstva male Dunje,me je kar malo zvilo...srček mi je bil 100 na uro,pa vem,da je bilo čisto malo posneto,samo odlomki,bliža se,ni kaj še 11 dni imamuser posted image .Me je kar malo zaskrbelo,kako bomajz to zdržala,ampak če vse bom tudi jaz ane.

(odgovor članu karmen b)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Oktobrke 2009 3.del
12.10.2009 9:29:08   
palegia30
Čestitke novim oktoberčkom in mamicam!

Evo jaz sem že 39 tednu, kdaj bo, zdaj sem pa že nestrpna!!! Danes pregled bomo videli kaj bo..

Lepe pozdravčke vsem!

(odgovor članu tea85)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Oktobrke 2009 3.del
12.10.2009 9:49:58   
HelloKitty1
Nina in Siki - ČESTITAM!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image

Želim vama veliko veselja z vajinim sinčkom!

Nina drži se saj bo vsak dan bolje

(odgovor članu palegia30)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Oktobrke 2009 3.del
12.10.2009 10:11:34   
Februarka08
Dan!

Jah, še vedno domauser posted image pa saj mi je kar fletno... ko pridem domov in zagledam tamalo, me nima nič, da bi v P ostalauser posted image user posted image ko bo pač bo... upam da do četrtka bo kaj, ker drugač mam spet amniouser posted image Meliitak, ti tudi, ne? Mogoče se pa še spoznavauser posted image

To je to za zdaj, morm na hitro, ker mi bo PC crknuuser posted image

Samo še 2 dniuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu HelloKitty1)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Oktobrke 2009 3.del
12.10.2009 10:26:07   
lenika83
Dober dan!

Meni je danes končno uspelo malo boljše spati. Sem šla samo dvakrat na wc, pa sem skoraj takoj nazaj zaspala. Zjutraj pa se mi sploh ni dalo vstati in sem polećavala s knjigo v roki kar do pol 10.

Zdaj se je pa zunaj takšna nevihta naredila kot sredi poletja user posted image

Karmen b meni ni jasno od kod tebi toliko energije. Jaz mislim, da bi me na tvojem mestu kar pobralo user posted image  Pa saj ne da bi cel dan poležavala, saj skoz kaj delam, ampak naokrog pa se mi nič preveč ne da hoditi.

Nina čestitam!!!

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Oktobrke 2009 3.del
12.10.2009 10:27:23   
pinky girll

Ninasiki ČESTITKE ob rostvu sinčkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Čimprejšnje okrevanje.

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Oktobrke 2009 3.del
12.10.2009 10:33:46   
najčka
Dobro jutro dober dan. No jaz sem pa danes kar do pol desetih podremala.
LINDI jaz sem tudi včeraj gledala tist video ob Dunje, pa sem pol še komentarje brala, ne vem kaj se zdi enim toook grozn, pa mislim da pol sploh ni bilo prikazanega.

(odgovor članu pinky girll)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Oktobrke 2009 3.del
12.10.2009 10:37:49   
Meliitak
Dobro jutro punce in ostali sodelujoči user posted image user posted image user posted image

Uuu Februarka ja seveda se bova spoznali...v četrtek do ene pol osmih v P a kako že?...saj tebe po slikah bom ja spoznala, jest mam pa itak skoz rep po strani tko da me ne morš zgrešit...jest bom pristopicala kr sama od doma ker mam bliz doma...drugač pa a res pr teb nč ne dogaja? pa tko si se že pripravljala...no ja sj pr men tud ne, tko da sem ta izcedek pripisala samo pritisku user posted image ...čeprav dons le ta je nekam mirna zaenkrat, mogoče zarad vremena...ne se obremenjevat glede tamale, pikica bo že preživela, je po moje tud tok v pričakovanju kot ti, user posted image ti se pa poleg njenga obrazka želiš vidt tud unga k tebe zaenkrat še sam od znotraj pozna...saj bo user posted image

ja seveda ČESTITKE ninasiki user posted image user posted image user posted image , pol sem le prov zasledila, da se cartate in tko želim čimveč uživanja s sinčkopm Aleksejemuser posted image user posted image user posted image !!!

user posted image

ja mucamaca res je vreme za poležavanje al pa za branje kake knjige, če maš potrpljenje v pričakovanju...sj sama že primem knjigo v roke, začnem kao brat, pa pol kmla neham k mi misli odtavajo drugam, tko je to...tko da rajš rešm na hitr kako križanko al pa kak sudoku in kj podobnga, da mal migam z možgani če že z ritjo ne he, he

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Oktobrke 2009 3.del
12.10.2009 11:03:14   
rozilu
Aniiita, ne skrbi glede pregledov. Jaz nisem imela UZ že 100 let in mi sploh ni panika. Pa recimo CTGja sploh še nisem imela, ga imam 1. šele v čet. - pa sem se nehala sekirat zaradi tega. Sej srčka posluša vedno, zdanjič praves dolgo časa. Glede popadkov pa itak vem, da jih nimam user posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: muca*maca
Danes je en deževen dan, polepšajte si ga kako, čajček in dobra knjiga, npr.


Jaaaa, jaz že kompotka kuham, a je kaj pridišalo do tebe? user posted image . Jabolka pa limona, pa cimet in klinčki... mmmmm


IZVIRNO SPOROČILO: karmen b
Ne morem se odločit, v katero torbo naj dam stvari. user posted image user posted image



user posted image user posted image Jaz pa do pred par dnevi sploh nisem imela primerne torbe user posted image . Kakšne terenske nisem ravno hotela vzet, ko se res valjajo po vsakem blatu; ostalo so pa same potovalke (čist prevelike). No zdej imam tako lepo novo na rožice user posted image



< Sporočilo je popravil rozilu -- 12.10.2009 11:04:55 >

(odgovor članu karmen b)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Oktobrke 2009 3.del
12.10.2009 11:05:34   
tea85
hej


vidim da ni nič novega, da ste še vse v kompletuuser posted image

zunaj tako zanič vreme da groza, pa dobro..

glede spanja, jaz zadnje dni spim zelo dobro, grem na wc 1x na noč, hmm, se je učitno moja pikica spet kak obrnla in mi ne tišči na mehur, sicer pa čez dan mi tako pritiska dol da se mi zdi da mi bo razneslo tam doli vse user posted image user posted image

tako, danes še grem po lupinico za bebija te pa imam vse..user posted image user posted image

karmen- hehe jaz sem si tudi torbe že 2 x zamenjalauser posted image zdaj pa bo v tej ostalo kateri imam.


_____________________________

prišla sem 30.10.09, težka 2.990 g, velika 48,5 cm...Taja




(odgovor članu Meliitak)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Oktobrke 2009 3.del
12.10.2009 11:23:43   
Meliitak
En lep filmček ROJSTVO:

http://www.youtube.com/watch?v=Xath6kOf0NE

(odgovor članu tea85)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Oktobrke 2009 3.del
12.10.2009 11:36:49   
Anonimen
Živjo evo tudi mene iz pregleda...

Februarka08 midva sva bila u KR, ampak sva malo zamudila, sva prišla komaj malo pred 9. Ma parkirišča pred porodnišnicouser posted image user posted image pa še dež, pa ful gužva na cest....user posted image

Pri meni nič novega, danes mi je pregledala plodovnico z 2 ( če katera kaj ve, mi lahko pomaga ). CTG_ja nisem imela, vse kar sem rekla je, če se kaj dogaja...pa je rekla, da se...tko, da pusimo času čas. Jaz imam pa amnio spet v sredo, a ve pa vse v četrtek ?

Mene je drugače začelo ponoči okoli 4h, nekaj špikati v križu, pa malo tko proti trebuhu. Križ še zdaj občasno čutim, izcedek pa je bil zjutraj malo rumenkasto-rjav, sedaj pa je bil prozorno rdeč ( to je verjetno posledica pregleda ). Tko da ne vem...naš user posted image zamuja sedaj že 3 dni..kot kaže si bo vzel malo več časauser posted image



(odgovor članu Meliitak)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Oktobrke 2009 3.del
12.10.2009 11:37:50   
tea85
to ni res, ko se končno zbudim dobre volje in polna energije za v nov teden mi moj zna vse lepo pokvarit, tako da bi mu najrajši v glavo nekaj vrgla presneti hudič dedjiuser posted image

jezna na sama sebe, ker to tak gladko prenašam, ko hočem oditi se gospod ves slini okoli mene, niti ne vem kako naj se spakiram pa grem, nimam avta da bi to lahko nardila in skoz nastane cela caramonija.
tako sem jezna da bi kričala na ves glas!! se frajer lepo zbudi obleče, ga vprašam kam gre, mi ta odgovori z osornim tonom, da že kam in da pride ko pride in kaj bi rada, da kaj ga nekaj sprašujem brezveze, da je to njegova stvar user posted image user posted image user posted image user posted image mater ej...


uf je pasalo se malo zlajat user posted image user posted image


aja, ne vem kera je pravla, tudi meni že 2 mesca niso delali uzja, pa nič kaj posebaj, pa mislim da dokler čutim bebija je vse ok. upam.



< Sporočilo je popravil tea85 -- 12.10.2009 11:39:13 >


_____________________________

prišla sem 30.10.09, težka 2.990 g, velika 48,5 cm...Taja




(odgovor članu Meliitak)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Oktobrke 2009 3.del
12.10.2009 11:46:01   
Anonimen
Joj Tea85 vem, da je težko, samo prosim ne sekiraj se preveč.

(odgovor članu tea85)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Ema ali Ana ?
Mijavček

Katero ime vam je bolj všeč, za kombinacijo z dvojčkom, ki bo Tristan?

Ana (41%)

Ema (59%)


Število vseh glasov: 249

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!