|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  62 63 64 [65] 66   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
5.9.2009 17:47:41   
tulpek
Ja pa ja da.... sanjaj, sanjaj.... user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 1601
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
6.9.2009 17:40:36   
mashy
A slučajno katera ve, ali je jutri telovadba v ZD? Hvala!

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 1602
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
6.9.2009 23:48:55   
oktavija
IZVIRNO SPOROČILO: mashy

A slučajno katera ve, ali je jutri telovadba v ZD? Hvala!


Ja telovadba je v ZD ob 17.00, razen če ni kaj posebnega!

Jaz sem še kr doma in čakam da se kaj zgodi... jutri oz. čez 12 min se zaćne moj dan D!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu mashy)
Neposredna povezava do sporočila: 1603
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
7.9.2009 14:29:18   
mashy
Oktavija drži se! Držimo pesti, da dočakaš svoj D dan čim hitreje user posted image

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 1604
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
8.9.2009 11:39:33   
MC09
IZVIRNO SPOROČILO: mashy

A slučajno katera ve, ali je jutri telovadba v ZD? Hvala!


Oj,

vem da je prepozno, danes sem bla v zdravstvenem, je na dopustu do 14.9., tak da do takrat nič telovadbe.

Kako je z Oktavijo, ve kira?

lp

(odgovor članu mashy)
Neposredna povezava do sporočila: 1605
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
8.9.2009 13:59:58   
mashy
MC09 hvala! Se pravi, da naslednji teden še odpade, ali je že 14. 9.

Za Oktavijo pa nič ne vemo... niti za Tulpeka! Držimo pa pesti za obe! user posted image

(odgovor članu MC09)
Neposredna povezava do sporočila: 1606
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
8.9.2009 14:03:03   
sontschica
tulpek sporoča

IZVIRNO SPOROČILO: tulpek

Evo mene :-) zgodaj zjutraj sem bila dogovorjena s svojim g, da pridem v P na pregled k njemu in da me še vaginalno pregleda. Prej me niso. Ampak zjutraj sem opazila malo krvi, prav krvi, ne krvave sluzi, in seveda še z večjim veseljem šla v p. Na pregledu je ugotovil, da sem 3 cm odprta in da je vse zmehčano. So me kar na opazovanju obdržali in sedaj čakam na popadke. Se je pa vmes vlilo nekaj več krvave sluzi. Baje naj bi se danes ali jutri začelo.
Tiste, ki vas imam na FB, tega še prosim ne omenjajte tam, da ne naredim panike po nepotrebnem pri pol žlahte. Nekateri so zelo panični in slabih živcev.




(odgovor članu mashy)
Neposredna povezava do sporočila: 1607
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
9.9.2009 10:13:06   
MC09
IZVIRNO SPOROČILO: mashy

MC09 hvala! Se pravi, da naslednji teden še odpade, ali je že 14. 9.



ni mi jasno, na vratih piše od 7.9. do 14.9., ne vem pa če je to vključno user posted image al je takrat že, to me vedno zmede user posted image .

Je že kaj novega? Držim pesti za vse user posted image , ki ste že navrsti user posted image .

lp

(odgovor članu mashy)
Neposredna povezava do sporočila: 1608
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
10.9.2009 11:05:48   
valerija77
pozdravljene

Tudi jaz držim pestke za oktavijo in tulpek. Še ni nič novega? Upam da kmalu sporočita veselo novico. user posted image
Jaz pa začnem drug teden torej 15.09. z materinsko šolo. Gre še katera?

(odgovor članu MC09)
Neposredna povezava do sporočila: 1609
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
10.9.2009 21:01:23   
sabina84
ČESTITKE RIŽKOOOOO ZA LIAMA...No ja moj fantek bo imel tako ime...nekoč....Pa upam na naj naj za tvojga fanteka...

OKTAVIJA ja res je, to sem jaz ta črna user posted image  no ti verjetn že cartaš,isto kot TULPEK.... upam vsaj...

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 1610
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
11.9.2009 11:59:28   
oktavija
Halo nečvekeuser posted image !!!

Ja oktavija še ne carta...user posted image

Na pregledu so mi danes, rekli takole: Vaši pupi je v trebuščku lepo, zato še nič ne kaže, da si želi zapustiti vaš trebušček... ja ja pa full je še živahna... :))
Tako zdaj bomo še kr prišteval, saj nagnat jo ne morem ven... :))


_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu sabina84)
Neposredna povezava do sporočila: 1611
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
13.9.2009 9:08:47   
Naty*Taja
Evo me...ha, sem slučajno naletela na temo, drugače je pa ene par tem s podobnim naslovom...
Podatki za seznam-: smo že 18. 6. rodili in sicer imamo sinka Urbana.
Lep pozdravček in se mogoče še kaj pišemo

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 1612
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
13.9.2009 16:10:45   
valerija77
Naša Tulpek že carta od 10.9.09. Citiram: Končno smo dočakali prihod malega Tjaša. Velikost:52cm Teža:3,27kg Čas rojstva:15:24 ČESTITKE!!  user posted image user posted image

Oktavija upam da se ji kmalu pridružiš. user posted image


(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1613
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
13.9.2009 17:37:16   
mashy
Čestitke Tulpek!!! user posted image user posted image

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 1614
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
14.9.2009 20:42:08   
mashy
ojla!

Kako ste kaj? Kje se skrivate? Smo končno dočakali jesen, ane?

Jaz sem tak, tak. Bolj se bliža D day, večje so težave. Ful hitro se utrudim, in danes se komaj prišla iz mesta, tako sem bila utrujena. Sem si pa kupila čaj plahtico in ga že pridno pijem.

Danes sta rodili 2 moji znanki, ampak mislim da obe v Mariboru. Ena čez rok, druga pa kar prehitro user posted image

Lep pozdrav!

(odgovor članu mashy)
Neposredna povezava do sporočila: 1615
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
14.9.2009 21:59:47   
tulpek
Hvala za čestitke. Midva sva že doma od včeraj, ampak celim rane od šivov in težko sedim... zdaj pa imam računalnik v postelji in bo šlo...
V glavnem, sva dobro, mali je zelo priden, s CE porodnišnico sem zadovoljna, edino nekaj dni prej bi lahko sprožili porod user posted image .

(odgovor članu mashy)
Neposredna povezava do sporočila: 1616
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
15.9.2009 9:59:08   
MC09
Tulpek čestitam! user posted image Oktavija še vedno 2v1, se že kaj ve?

Moje kolegice tudi na velko rojevajo, sem več v porodnišnici kot doma, upam, da se ne bom prehitro tam znašla. user posted image

Valerija77, kak je v MŠ? Jaz začnem 26.9. pa še to ne bom čisto skos tam, še hodim v službo.

Kaj pa telovadba, je bila včiraj kira tam? Drug teden upam, da bo in da mi znese prit.

Uživajte!

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 1617
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
15.9.2009 10:04:46   
mashy
Jaz tudi ne pridem do telovadbe user posted image  Ker imam vedno še kaj za uredit po službi in sem potem preprosto preveč utrujena... Upam, da mi naslednji teden uspe, če pa slučajno ne, potem pa sigurno čez 14 dni, ko bom že na dopustu (in ne bom imela izgovorov). Aja, jaz pa začnem z MŠ 6. oktobra.

(odgovor članu MC09)
Neposredna povezava do sporočila: 1618
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
15.9.2009 11:13:35   
tulpek
Oktavija še vedno čaka, vsaj glede na FB sporočila... Držimo pesti za njo.

(odgovor članu mashy)
Neposredna povezava do sporočila: 1619
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
15.9.2009 13:00:45   
valerija77
Pozdravljene

MŠ bom morala prestavit ker sem imela danes obravnavo na sodišču in se je zavleklo, tak da pol nisem šla. Bom jutri poklicala in upam da ne bodo preveč hudi in mi dali nov datum. Tulpek kupi si (ali če ga imaš) otroški obroček za napihnat za v vodo. Je velik lažje sedet na njem. Pri prvem sem ga imela, zdaj sem ga pa pozabla kupit in upam da ga bom še kje dobla. Na telovadbo pa lahk kr pozabim, ker me prevč matrata križ in kolk.

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 1620
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
15.9.2009 19:19:37   
tulpek
Valerija, imam obroček, že v bolnici so nam jih dali, sicer tiste original v ta namen, ampak je navaden otroški bolj udoben, ker je malo večji. Ampak meni vseeno ni toliko udobno, da bi lahko dlje časa sedela. Sicer je danes že boljše, tak da zdaj bo itak vsak dan lažje. 

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 1621
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
17.9.2009 18:12:16   
mashy
OJla!

Kako ste kaj? Ste bile danes kaj na sončku? Kak je bilo toplo user posted image Super vreme!

Jaz pa štejem dneve v službi (še 6 dni). In razmišljam o nakupu vozička. Samo le ta mi še manjka. Katere vozičke pa kaj imate ve? Jaz sem malo zmedena, ker je izbira res velika. Bolj sem navdušena na 4kolesniki, vem pa ne... Zbiram predlogeuser posted image

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 1622
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
18.9.2009 7:03:44   
valerija77
No pa imamo še eno celjanko! Oktavija je dočakala svojo pupo!

Danes ob 17.03 sem privekala na svet,težka 3240g in dolga 50cm.
Mami  se počuti dobro in me že carta.
Vaša Larisa

ČESTITKE OKTAVIJA!!!

Mashy jaz imam tega...http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=197638
Sam jaz imam prejšnjo serijo, pri kateri se sedežni del ne da odstraniti, kakor pri tem, pa barve je malo drugačne. Ampak meni se zdi super vodljiv. res pa je cena malo velika. Jaz sem k sreči dobila rabljenega ampak nič voženega.

(odgovor članu mashy)
Neposredna povezava do sporočila: 1623
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
18.9.2009 23:06:57   
sabina84
Oj... OKTAVIJA ČESTITKE ŠE TUKAJ....PA VELIKO CARTANJA user posted image  user posted image

TULPEK ČESTITKE TUDI TEBI... Glede šivov in sedenja te čist zastopim,sm bla na istem, pa sej bo 14 dni pa mine,če te to kaj potolaži.


A RIŽKO pa Liam sta še v bolnici? Upam sta vredu...

Mi2 sma ok,pridna je naša Lia...pančka,je,gode,se slini...peav smeško mali je....

Vam prlimam eno slikco naše smejkice:

user posted image

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 1624
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
19.9.2009 10:40:02   
tulpek
Uh, ko je luštna Lia.

Mislim, da je Rižko še v P, ker mora bit tam 14 dni, ker ima nedonošenčka.

Moji šivi so že boljše, zdajle sedim brez bolečin na stolu, sicer je mehek stol, ampak včeraj še to ni šlo. Se bodo pa proti večeru malo razboleli, ampak gre na boljše user posted image .

(odgovor članu sabina84)
Neposredna povezava do sporočila: 1625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  62 63 64 [65] 66   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  62 63 64 [65] 66   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?