|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  60 61 [62] 63 64   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
2.8.2009 9:53:21   
sabina84
Seos babe... Vidim da en mal pa čvekate tleuser posted image  .... Se javim po dolgem času....

No za seznam rodila sem 24.6 ob 21.uri punčko, teško 3420g in veliko 52 cm, ime ji je LIA.
Vse je blo ok, v 4 urah gotova, mal so mi babice pomagale ko so mi skakale po bušiju, ko se ni hotla lumpa dol spustit ampak je šlo.... Poleg tega sm bla še prerezana in šivana, pa je to v sedečem položaju kr bolelo, zdej pa je bolje ko se je vse pošlihtalo tam spodaj. Mal je zgubla na teži, ker je skoz ajala in sma 1 dan dle ostale, tk da je mela pol 3300g ko sma šle domov.
Ful je pridna, je pa spi, pa ko je budna najrajši kravice pase, vglavnem mal joka, spi ponoči že po 4 ure, tk da se zdaj zbudi 1x da se podojima pa do 7 zjutraj spi user posted image  .... Tak naj ostane pa bo...

Zdej je že več kot 1 mesec stara, pridno raste... 57 cm in 4540g že ma, se morm pohvalituser posted image ....

No ve pa uživajte na telovadbi, delajte veliko vaj za presredek!!!! Lepo se mejte... Se še javim kaj...

Pa pa

(odgovor članu mashy)
Neposredna povezava do sporočila: 1526
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
6.8.2009 15:56:55   
mashy
Ojla (ne)čvekice! Kako ste kaj? Jaz ravno iz morja. Je bilo hudo vroče in sem mislila, da bo v Celju kaj bolj znosno, pa je tudi tu takoooo vročeuser posted image  Nič kaj mi ne paše user posted image več ta vročina. Kakšna stopinja manj bi prav prijala....

Lepo bodite, jaz grem pa prat cote in počivat!

(odgovor članu sabina84)
Neposredna povezava do sporočila: 1527
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
6.8.2009 22:58:49   
mbd0411
Da malo pokukam še sem.
Že nekaj časa med mamicam celjankam...tu smo prej oktobra..rojevaleuser posted image user posted image user posted image ,potem pa se odselile.Nekatere prej,druge malo kasneje..
Vidim,da niste take čveke kot smo me bile.user posted image
Upam,da ste vse ok.Nekater se verjetno srečujemo,pa za to ne vemouser posted image
Eno obvestilce,ki kroži vam še prilepim:

7. avgusta 2009

ob 12.34 uri in 56 sekund, 7. avgusta letos bosta ura in datum : 12:34:56
07/08/09
oziroma

1 2 3 4 5 6 7 8 9
To se v našem življenju ne bo več zgodilo!!!

Presenetite svoje prijatelje in jih o tem obvestite.



_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu mashy)
Neposredna povezava do sporočila: 1528
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
6.8.2009 23:04:52   
tulpek
mbd, potem pa najboljš, da kr jutri rodim user posted image user posted image user posted image bo fajn datum user posted image

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 1529
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
10.8.2009 16:44:03   
Alde
Pa da se še jaz vpišem pod "Celjanke" user posted image

26.10.
Alde - Alja (34)
1 user posted image
user posted image  0
CE (rodila bom v LJ, ker sem diabetik tipa 1)
user posted image  (če se niso zmotili user posted image )
+ 3 kg

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 1530
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
10.8.2009 23:15:23   
oktavija
Halo deklata!!!

Vidim da spet niste nič čvekale!!!
Jaz sem bila danes na telovadbi... pa nevem a je še bila kera čvekica tam???

Kako drugače?

No jaz se že počasi pripravljam na prihod moje pupe... oblačila so že oprana in zlikana, torbe za mami in pupo za v P sta spakirani... danes sem še kupila zadnje tetra planičke... kr v Kiku kjer so ugodna cena in dobra kvaliteta in roza barveuser posted image user posted image user posted image ... oprema pa je že tako nekaj časa doma... jutri operem in zlikam že planice in to bo to... naša deklica lahko pride...

Lahko povem da me je full strah, ampak vse so preživele pa bom tudi jazuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Aja prejšnjo nedeljo smo se dobile tri celjanke in bilo nam je fenomenalno, na slikici smo po vrstnem redu: Rižkoo (v zelenem), Sonček85 (z Aleksom v naročju) in moja malenost : user posted image


No želim da se včkrat oglašate!!!




_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu Alde)
Neposredna povezava do sporočila: 1531
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
12.8.2009 9:08:30   
oktavija
Dan!!

Ja pa deklata moja a res nebo nobena nič napisala in nas bodo zaklenili...user posted image user posted image user posted image user posted image Skoraj ne morem verjet da smo celjanke tako nezgovorne in nedružabne....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
No lep dan vam želim!!!


_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 1532
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
12.8.2009 10:38:35   
tulpek
Oktavija, js sem že obupala user posted image . Čisto, popolnoma obupala in zadovoljujem svoje čvekarske potrebe na septembrkah user posted image

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 1533
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
12.8.2009 19:59:21   
katuska
Evo mene po dolgem času. Saj vem, da sem smotana ko nič ne pišem. Kaj ste pridne ko hodite na telovadbo, jaz pa tako lena,da se kar vlečem okoli. Končno sem dočakala materinsko šolo, potem bomo pa tako šli kmalu rodit.  Oktavija škoda da nisi počakala do jutri, majo v Hoferju akcijo - tetra pleničke 10kom. - 10€. Meni se zdi zelo ugodno, pa jih grem iskat zjutraj. Kolk ste nabavle tetra plenic? Jih bo 20 dovolj?
Fajn da ste se dobile celjanke,saj nas je res vsepovsod polno, pa se očitno res nobeni nič ne ljubi.

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 1534
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
13.8.2009 10:57:22   
oktavija
Dan!!!

No jaz sem še kar ustrajna na naši temi!!!!

Katuska sem vedela za akcijo iz Hoferja mapak mi je Sonček 85 povedla da so planičke iz Kika zelo kvalitetne in se mi za nekaj centov razlike ni zdelo da bi kupovala drugje...pa še roza barve so ... mi pa pričakujemo pupo!!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu katuska)
Neposredna povezava do sporočila: 1535
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
13.8.2009 12:21:19   
mashy
Zdravo punce!

Se vam še jaz malo javljam. Sem bila prejšnji teden na morju, v ponedeljek sem pa imela takšne bolečine v trebuhu, da sem šla za 3 dni v bolnico user posted image  Izvidi so vsi OK, tako, da ne vedo, kaj mi je. Moram pa ležat in počivat...

Lep pozdravček!

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 1536
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
13.8.2009 17:06:24   
oktavija
IZVIRNO SPOROČILO: mashy

Zdravo punce!

Se vam še jaz malo javljam. Sem bila prejšnji teden na morju, v ponedeljek sem pa imela takšne bolečine v trebuhu, da sem šla za 3 dni v bolnico user posted image  Izvidi so vsi OK, tako, da ne vedo, kaj mi je. Moram pa ležat in počivat...

Lep pozdravček!


O bogica naša!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Vem kako je to se je meni tudi že dogajalo nepojasnjene bolečine, nekaj dni v bolnici, potem pa samo počitek...user posted image user posted image user posted image user posted image Včasih se vprašamo zakaj imamo zdravnike...user posted image user posted image user posted image user posted image

Punca drži se in oglasi se pogosteje!!!


_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu mashy)
Neposredna povezava do sporočila: 1537
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
13.8.2009 17:55:37   
mashy
Hehe... Zdaj pa mislim, da se bom res lahko javljala bolj pogosto. Sploh, če bom morala biti doma in počivati. user posted image

Pozdravček vsem!

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 1538
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
14.8.2009 8:21:34   
oktavija
IZVIRNO SPOROČILO: mashy

Hehe... Zdaj pa mislim, da se bom res lahko javljala bolj pogosto. Sploh, če bom morala biti doma in počivati. user posted image

Pozdravček vsem!


Dobro jutro!!!

Ja zdaj pa nimaš razloga in izgovora da te nebi bilo malo več z nami!!!

No kako ste danes? Ste dobro spale??

Meni je bilo malo lažje dihat, sam me pa od včeraj boli glava saj sem bila na dolgem sprehodu po vetru!!!

Riškoo in Sonček85... kje ste?????

Želim vam lep dan!!


_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu mashy)
Neposredna povezava do sporočila: 1539
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
14.8.2009 8:25:37   
mashy
Dobro jutro!

Kako ste? Mene preseneča, ker že 3 dni kar vredu spim. Ponoči sem šla samo 2x na WC, kar je pozitivno (prej sem hodila od 5 do 10x na noč). Pa dež mi je tudi prav pasal... Najlepše od vsega pa je bilo, da mi ni zvonila budilka ob pol 7 user posted image  user posted image  

Se pa danes malo boljše počutim, boli ne več tako fejst. Ampak moram še vedno ležat...

Lep dopoldan vam želim!

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 1540
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
14.8.2009 9:31:30   
oktavija
Mashy nič druga ti ne preostane kot počitek... dokler bolečine ne minejo... Tako je bilo pri meni... sicer je to velika muka... ampak ko te nič več ne boli je tolk fajn ustat in it napotep...user posted image user posted image user posted image user posted image

No lahko še povem da je naš Riškoo pristal na urgenci ker ima krče in krvavitev... Jaz srčno upam da bo kmalu dobroin bo z nami čvekala!!user posted image user posted image user posted image user posted image Lubika moja drži se in mislim nate!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu mashy)
Neposredna povezava do sporočila: 1541
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
14.8.2009 12:01:08   
mashy
Joj, boga Rižkoo! Držimo pesti!!! user posted image user posted image

Jaz pa počivam in mislim, da se stanje počasi izboljšuje user posted image user posted image  

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 1542
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
14.8.2009 22:44:16   
tulpek
Rižko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Srečno! 

(odgovor članu mashy)
Neposredna povezava do sporočila: 1543
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
15.8.2009 8:22:46   
mashy
Dobro jutro!

Vidim, da sem se včeraj hvalila, kak sem fajn spala, no danes je bilo pa ravno obratno. Zvečer sem pila čaj in jedla lubenico in sem morala vsake pol ure hodili na WC. in to celo noč. Če nisem šla 15x... Zdaj pa cela zblojena. Je pa zunaj tak fajn vreme, tale megla mi je prav všeč. Čeprav naj bi bilo danes spet vroče...

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 1544
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
15.8.2009 15:14:24   
Anonimen
Ooooo pa nekaj se pa dogaja tukaj?!! Juupi...
Hvala vam za pikapolonice in pestke in ker ste misile name.
Oktavija moja....mwaaaaaaa....
Vse smo zrihtal, vse je ok.... zdej pa sam počivat, pa mi ne gre lih. Kr skoz hodim po bajti.. user posted image
Punce, se vidmo v ponedeljek na vajicah? Al pa res vsaj na kakem sokcu. Kera je za..? Jst pa Oktavija, vem, da sva,...

Sabina84
, OPROSTI, ker sem te šele zdej zasledila. ČESTITKE in tud moja mala punčka..., ki bo za fantkom bo mela tako ime. Prelepo je.. Upam, da si ok.

(odgovor članu mashy)
  Neposredna povezava do sporočila: 1545
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
15.8.2009 16:03:54   
mashy
Rižkoo, je vse OK? Super!! user posted image user posted image  Jaz žal v ponedeljek ne morem prit na telovadbo, ker moram ležati doma do 25. 8. Upam pa, da mi še uspe kar prit do telovadbe... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1546
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
15.8.2009 18:09:30   
oktavija
user posted image user posted image user posted image user posted image No vidim da so moje bolnice bolje in da bomo v ponedeljek telovadileuser posted image user posted image user posted image user posted image do takrat pa pridno počivajte....

Rada vas imam!!!!


_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu mashy)
Neposredna povezava do sporočila: 1547
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
16.8.2009 21:02:24   
mashy
Dober večer!

Kako ste? Jaz zdolgočaseno. Nisem navajena bit doma. Pa še moj dela cel vikend, tako da sem sama user posted image  

Ali katera ve, koliko časa prej se je treba vpisat v šolo za starše? sem slišala, da je zdaj v avgustu kar gužva (verjetno, ker je nekaj časa ni bilo)? Kdaj pa imate namen it, oz. ste šle? v katerem mesecu? Jaz imam namen it v drugi polovici septembra.

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 1548
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
17.8.2009 11:38:54   
Anonimen
mashy, vse je ok, hvala. user posted image Jst sm se prjavla na materinsko šolo ... hm, mislim, da sredina julija. Na zadnjih nosečniških vajicah v juliju. Je rekla, da bo primeren čas konec avgusta, tako da mava prvič 25.8. Bom pa v 34 tednu. Ti priporočam, da prideš na vajice danes... in se pozanimašuser posted image .
Moram vam sporočit, da naša Oktavija ležka v bolnici zarad grdih in bolečih krčev. Jo grem obiskat in upam, da bo vse ok. Stisnimo ji pestke... pošljimo pikapolonce....

Pa lep dan..

(odgovor članu mashy)
  Neposredna povezava do sporočila: 1549
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
17.8.2009 11:40:38   
tulpek
Oktavija user posted image user posted image user posted image user posted image .

Pozdravi jo in ji povej, da držim pesti za njo in user posted image .

< Sporočilo je popravil tulpek -- 17.8.2009 11:43:08 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  60 61 [62] 63 64   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  60 61 [62] 63 64   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?