|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  147 148 [149] 150 151   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
29.7.2009 12:26:21   
felix7
punce, se zahvaljujem vsem, ki tako pridno glasujete user posted image user posted image user posted image ma nočem tam na komentarjih preveč komentirat, ker se potem razne olge in mance usajajo user posted image
Tako da vam kar tukaj povem, kako super ste! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 3701
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
29.7.2009 12:28:50   
felix7
smo pa zdajle imeli "veselico", je Jure jokal kot zmešan, nikakor se ni mogel umirit in sem bila prepričana, da je pač ful zaspan. No, po ene 15 minutah probavanja vsega živega, sem se pa vseeno odločila, da probam še z mlekom, če ga bo to mogoče pomirilo. In ga je!!! Jaz sem bila prepričana, da lačen ni, ker je dve uri nazaj pojedel 200 ml user posted image No, zdaj spi, bomo videli, kdaj bo spet lačen user posted image Aja, še to, po včerajšnji tihi maši sem danes ob 7h zjutraj dobila tortico v posteljo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 3702
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
29.7.2009 13:05:35   
mediuhec
majale: no, lepo da me boš dala nazaj na seznam. pa saj podatke sem redno sporočala, so ziher še kje na starem seznamu? al moram spet vse za nazaj napisat? sliko tudi lahko obdržiš staro, nove so na FB.

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 3703
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
29.7.2009 13:07:10   
mediuhec
felix: naš se je zadnjič drl 45 minut. potem je pa omagal in zaspal. tko hudo ni bilo niti ko je imel kolike.

mala_cebelica: uživajta pri tvojih, upam da vaju bodo s Klaro kaj razvajali...

(odgovor članu mediuhec)
Neposredna povezava do sporočila: 3704
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
29.7.2009 13:23:47   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Pa to še moram povedat: da sem danes kočno naspana user posted image user posted image
Spat sem šla ob 21.30 in spala do 4h, ko se je L. prvič zbudila pa pol ob 6h dalje. Tak da.. spanec dela čudežeuser posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image Bravo za spanje..prav tako čestitam Najii..user posted image user posted image user posted image

Tudi Valentin je spal od 20h do 03h---pa je pojedel pred spanjem le 60ml...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3705
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
29.7.2009 13:24:31   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

dobro jutro dekline. jaz sem danes bolj zgodnja ker morem pakirat. moj gre v ameriko na službeno pot, midve pa grema k mojim za en teden... pa me čaka đše gora likanja itd. - vse običajno pač...



UŽIVAJTA!!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 3706
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
29.7.2009 13:25:09   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

punce, se zahvaljujem vsem, ki tako pridno glasujete user posted image user posted image user posted image ma nočem tam na komentarjih preveč komentirat, ker se potem razne olge in mance usajajo user posted image
Tako da vam kar tukaj povem, kako super ste! user posted image user posted image user posted image user posted image

jaz se pa nisem mogla zadržatuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 3707
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
29.7.2009 13:26:39   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: felix7

punce, se zahvaljujem vsem, ki tako pridno glasujete user posted image user posted image user posted image ma nočem tam na komentarjih preveč komentirat, ker se potem razne olge in mance usajajo user posted image
Tako da vam kar tukaj povem, kako super ste! user posted image user posted image user posted image user posted image

jaz se pa nisem mogla zadržatuser posted image user posted image user posted image


sem vidla..super si napisala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 3708
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
29.7.2009 13:27:06   
spps
Dans smo še kr z vročino,okol 38, naš pediater je na dopustu,pa bova se šla zjutraj pokazat, če ne bo vročina zginla.
Sej drugač je kr ok,pije in je,edin tečen je še bolj kot ponavadiuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 3709
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
29.7.2009 13:27:10   
KOKICA32
Spps- Je Marcel boljši? Je padla vročina?

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 3710
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
29.7.2009 13:28:01   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: spps

Dans smo še kr z vročino,okol 38, naš pediater je na dopustu,pa bova se šla zjutraj pokazat, če ne bo vročina zginla.
Sej drugač je kr ok,pije in je,edin tečen je še bolj kot ponavadiuser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image upam, da vročina danes popolnoma izgine. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 3711
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
29.7.2009 13:30:27   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

dobro jutro dekline. jaz sem danes bolj zgodnja ker morem pakirat. moj gre v ameriko na službeno pot, midve pa grema k mojim za en teden... pa me čaka đše gora likanja itd. - vse običajno pač...



UŽIVAJTA!!!! user posted image user posted image user posted image

in pustita se razvajatuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 3712
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
29.7.2009 13:46:42   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: spps

Dans smo še kr z vročino,okol 38, naš pediater je na dopustu,pa bova se šla zjutraj pokazat, če ne bo vročina zginla.
Sej drugač je kr ok,pije in je,edin tečen je še bolj kot ponavadiuser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image upam, da vročina danes popolnoma izgine. user posted image user posted image user posted image

bomo vidli - zdajle pa celo spiuser posted image user posted image user posted image
si pa kr roke v usta tišći,tk,da ne vem al se mu je kaj v ustih spustlo (videt ni),al ga pa dlesni srbijo...

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 3713
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
29.7.2009 13:53:26   
tasa_m
hallo. Tak, zdaj sem se najedla, Lija je v spalnici in upam,. da bo kmalu zaspala, ker je tak zaspana da joj. Zdaj pa bi še eno kavico spila, pa mi je noben ne skuha..user posted image

kokica..kako je uspelo tvoje pecivo včeraj?? In super za spanje user posted image
spps.. user posted image za Marcela, da bo čim prej boljši. Sam po mojem so zobkiuser posted image .
MalaČebelica..uživajta in se pustita razvajat.
*MaJaLe* ..ne se jezit, škodi lepoti user posted image   pa samo en mesec še, pa boš gospa!! user posted image
najaa .. tud tebi čestitke za dober spanecuser posted image . Je pa kul a ne, ko dobro spimo ? user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 3714
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
29.7.2009 13:58:39   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: felix7

smo pa zdajle imeli "veselico", je Jure jokal kot zmešan, nikakor se ni mogel umirit in sem bila prepričana, da je pač ful zaspan. No, po ene 15 minutah probavanja vsega živega, sem se pa vseeno odločila, da probam še z mlekom, če ga bo to mogoče pomirilo. In ga je!!! Jaz sem bila prepričana, da lačen ni, ker je dve uri nazaj pojedel 200 ml user posted image No, zdaj spi, bomo videli, kdaj bo spet lačen user posted image Aja, še to, po včerajšnji tihi maši sem danes ob 7h zjutraj dobila tortico v posteljo user posted image user posted image user posted image



Včasih se splača tiha maša. user posted image

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 3715
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
29.7.2009 13:58:58   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: felix7

punce, se zahvaljujem vsem, ki tako pridno glasujete user posted image user posted image user posted image ma nočem tam na komentarjih preveč komentirat, ker se potem razne olge in mance usajajo user posted image
Tako da vam kar tukaj povem, kako super ste! user posted image user posted image user posted image user posted image

jaz se pa nisem mogla zadržatuser posted image user posted image user posted image


Zadnje čase se kr neki usajaš. user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 3716
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
29.7.2009 13:59:42   
Najaa
tasa, eno super slikco sem naredila zate danes. Jo bom kasneje dala na fb, ko se mi baterija od fotiča nafila. user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3717
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
29.7.2009 14:00:27   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

tasa, eno super slikco sem naredila zate danes. Jo bom kasneje dala na fb, ko se mi baterija od fotiča nafila. user posted image
mmm, že vem kaj je..sploh če ste se primorke dobile user posted image
se mi že sline cedijo, če pravo stvar mislim.user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3718
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
29.7.2009 14:14:46   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: felix7

punce, se zahvaljujem vsem, ki tako pridno glasujete user posted image user posted image user posted image ma nočem tam na komentarjih preveč komentirat, ker se potem razne olge in mance usajajo user posted image
Tako da vam kar tukaj povem, kako super ste! user posted image user posted image user posted image user posted image

jaz se pa nisem mogla zadržatuser posted image user posted image user posted image


Zadnje čase se kr neki usajaš. user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image  to sem že jaz tud študiralauser posted image user posted image user posted image  zgleda,da premal spanja dela svojeuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3719
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
29.7.2009 14:19:31   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

tasa, eno super slikco sem naredila zate danes. Jo bom kasneje dala na fb, ko se mi baterija od fotiča nafila. user posted image
mmm, že vem kaj je..sploh če ste se primorke dobile user posted image
se mi že sline cedijo, če pravo stvar mislim.user posted image



user posted image Nekaj takega, ja.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3720
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
29.7.2009 14:20:40   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: felix7

punce, se zahvaljujem vsem, ki tako pridno glasujete user posted image user posted image user posted image ma nočem tam na komentarjih preveč komentirat, ker se potem razne olge in mance usajajo user posted image
Tako da vam kar tukaj povem, kako super ste! user posted image user posted image user posted image user posted image

jaz se pa nisem mogla zadržatuser posted image user posted image user posted image


Zadnje čase se kr neki usajaš. user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image  to sem že jaz tud študiralauser posted image user posted image user posted image  zgleda,da premal spanja dela svojeuser posted image user posted image


Sej je treba nardit mal reda, ni kej. user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 3721
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
29.7.2009 14:26:57   
yania
Ojla punce....pozdravček s Krka, s sence....tukaj je tako vroče, da sploh ne pridemo do plaže,,,,

Timon je car mali, na tleh , danes je špinače pojedel...ulalaaaaaa.....potem je bil pa cel zelen user posted image ...sem ga kar celega stuširala....

in, kaj novega?

sem ravno glasovala na mami.....kaj se pa ene mal kremžijo?...kr neki....

A so vaši user posted image  tudi še lačni po GH, naš podonfa še 130 kompota, pa hitro hoče še mleko....ma ne vem, sploh ne pošteka da je to hrana.....
zdej je pa že lakota, res...ob 12ih je jedel pa hoče mlekoooo......



_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3722
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
29.7.2009 14:33:07   
yania
Ma, zdej pa iščem nazaj, ko sem spraševala glede pasenja kravic....pa ne najdem, kje je to...če ste kaj odgovorile. Ma ni časa za računalnik, ko je stalno nekaj, pa še na obisku imamo ene že tri dni...potem pa se skos dogaja.......
ah , ja,,,
nič, baje je špinača že pripotovala do plečnike...user posted image

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 3723
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
29.7.2009 14:49:55   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: spps

Dans smo še kr z vročino,okol 38, naš pediater je na dopustu,pa bova se šla zjutraj pokazat, če ne bo vročina zginla.
Sej drugač je kr ok,pije in je,edin tečen je še bolj kot ponavadiuser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image upam, da vročina danes popolnoma izgine. user posted image user posted image user posted image

bomo vidli - zdajle pa celo spiuser posted image user posted image user posted image
si pa kr roke v usta tišći,tk,da ne vem al se mu je kaj v ustih spustlo (videt ni),al ga pa dlesni srbijo...


a bojo zobki? user posted image upam, da mu kmalu kaj ven pokuka in vročina pade user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 3724
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
29.7.2009 14:51:47   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: yania

Ma, zdej pa iščem nazaj, ko sem spraševala glede pasenja kravic....pa ne najdem, kje je to...če ste kaj odgovorile. Ma ni časa za računalnik, ko je stalno nekaj, pa še na obisku imamo ene že tri dni...potem pa se skos dogaja.......
ah , ja,,,
nič, baje je špinača že pripotovala do plečnike...user posted image


kaj je že bilo vprašanje? user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 3725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  147 148 [149] 150 151   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  147 148 [149] 150 151   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




izbira imena za moja dvojčka
nosečka sem

katero dva imena sta vam najbolj všeč za dvojčka?

lovro-jure (38%)

jon-luka (15%)

aron-lan (9%)

jaša-rok (12%)

tijan-amadej (12%)

matej-staš (13%)


Število vseh glasov: 243

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!