|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Packi!!! Sadje in zelenjava...
22.7.2009 13:54:36   
rija
Dajte povejte....a si nataknete rokavico, ko božate, vohate, tipate, stiskate sadje in zelenjavo po supermarketih?

Danes se mi je obrnilo, ko sem gledala eno gospo, ki je prešlatala dobesedno vsak paradajz....vmes kihnila v roko in opet jovo na novouser posted image user posted image user posted image

Ne vem....očitno smo slovenci pravi packi, nemarneži....ker v italijanskem supermarketu še nisem srečala nekoga brez plastične rokavice.

No, so pa še hujši: madžari....ti imajo na isti princip kot mi sadje tudi žemljiceuser posted image  in svsak lahko najprej svojo pipiko pošlata, potem pa še vse žemljice po vrsti....bruh....


_____________________________

...vox populi...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
22.7.2009 13:58:16   
Anonimen
Aja un k sadje in zelenjavo zlaga v gajbe (da ne govorim o obiranju in skladiščenju) je pa v skafandru ane?

Sicer si pa si morda že slišala, da je dobro vso kupljeno (in seveda tudi pridelano)sadje in zelenjavo tu in tam oprati ko prideš domov ne?


(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
22.7.2009 14:16:34   
ssevin
U rija, lepo te je scurcala user posted image  ma prav veš, če tak gledaš. Pa kak se ti da sploh (raz)mišljat o takih?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
22.7.2009 14:18:44   
Anja25
Se popolnoma strinjam z rijo, po tvojem odgovoru sodeč pa mislim, da spadaš med une ki šlatajo brez rokavic.
To, da se pa sadje in zelenjava umiva pa "res nismo še nikoli slišale" , kajne punce? user posted image

M...ca so nekateri, da ne rečem kaj!!!

LP saj bo mlaja kmalu konc

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
22.7.2009 14:21:19   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: rija

Dajte povejte....a si nataknete rokavico, ko božate, vohate, tipate, stiskate sadje in zelenjavo po supermarketih?



Ne, jaz si jih ne, ampak nimam nekih skoraj seksualnih poželenj po sadju in zelenjavi.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
22.7.2009 14:21:53   
Anonimen
Ma kaj vem, sama že na učk vidm, al bom prijela in dala v košaro. Tko da, tisto, kar primer, ponavad roma tud v mojo košaro. Amapak se ne hecam, niti v eni štacuni še nisem zasledila, da bi kdo sadje ali zelenjavo prebiral z rokavicami. user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
22.7.2009 14:26:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
22.7.2009 14:27:10   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: Anja25

Se popolnoma strinjam z rijo, po tvojem odgovoru sodeč pa mislim, da spadaš med une ki šlatajo brez rokavic.
To, da se pa sadje in zelenjava umiva pa "res nismo še nikoli slišale" , kajne punce? user posted image

M...ca so nekateri, da ne rečem kaj!!!

LP saj bo mlaja kmalu konc



Še nisem vidla, da bi kdo z rokavicami jemal sadje.

(odgovor članu Anja25)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
22.7.2009 14:53:23   
ZARA
Jst tudi nisem še nikoli nataknila rokavice. Spljoh ne vem, da obstajajo.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
22.7.2009 14:53:36   
loremi
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH
Sicer si pa si morda že slišala, da je dobro vso kupljeno (in seveda tudi pridelano)sadje in zelenjavo tu in tam oprati ko prideš domov ne?

Sej ni problem v tem, da doma potem opereš kupljeno, ampak v tem, kako ljudje ravnajo s sadjem in zelenjavo, preprijemajo, preden se odločijo, kateri kos njim odgovarja.

IZVIRNO SPOROČILO: Repka
Ma kaj vem, sama že na učk vidm, al bom prijela in dala v košaro. Tko da, tisto, kar primem, ponavad roma tud v mojo košaro. Ampak se ne hecam, niti v eni štacuni še nisem zasledila, da bi kdo sadje ali zelenjavo prebiral z rokavicami. user posted image

Enako. Mi ni treba še enkrat pisat. Razen s to razliko, da sem mogoče 1x ali pa 2x videla koga sadje/zelenjavo izbirati z uporabo rokavic.

< Sporočilo je popravil loremi -- 22.7.2009 14:54:30 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
22.7.2009 15:00:52   
MAŠKA
Tud jst sem packa, ki nabira zelenjavo brez rokavic. Ampak ne šlatam. Pogledam, primem in vzamem. Prav zavestno, ker vem, da se šlatat zelenjavo ne spodobi. In še predobro vem, da je bila zelenjava že pred menoj tisočkrat prešlatana.

In povem ti, da obstajajo še hujši packi. Imam sodelavca, ki NIKOLI ne zapre vrat za seboj ko gre scat (ščije vedno pri odprtih vratih) in si NIKOLI po scanju ne umije rok. In potem seveda prime tudi kljuko itd... mogoče gre tudi po zelenjavouser posted image

< Sporočilo je popravil MAŠKA -- 22.7.2009 15:01:27 >


_____________________________



Življenje je minljiva, hitra karavana! Ustavi žival, ki jo jezdiš, in poskusi biti srečen.
(Rubaijat, Omar Hajam, 12. stol.)

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
22.7.2009 15:05:53   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: MAŠKA
Imam sodelavca, ki NIKOLI ne zapre vrat za seboj ko gre scat (ščije vedno pri odprtih vratih) in si NIKOLI po scanju ne umije rok. In potem seveda prime tudi kljuko itd... mogoče gre tudi po zelenjavouser posted image
Ampak urin zdravega človeja je vendar sterilen. user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
22.7.2009 15:07:18   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: loremi

IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH
Sicer si pa si morda že slišala, da je dobro vso kupljeno (in seveda tudi pridelano)sadje in zelenjavo tu in tam oprati ko prideš domov ne?

Sej ni problem v tem, da doma potem opereš kupljeno, ampak v tem, kako ljudje ravnajo s sadjem in zelenjavo, preprijemajo, preden se odločijo, kateri kos njim odgovarja.

[



Saj ni problem v tem, ampak v tem, da na koncu več kot oprat/olupit sadje, itak ne moreš, pa če se na glavo postaviš. Aja, lahko pa se še dalje zgražamo kaki packi smo buuuhaaaa

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
22.7.2009 15:11:18   
botrca
Eh daj no, ker si slučajno videla kaj je ena ženska delala se tu nekaj zgražaš. Kot da si ti daš vedno rokavice gor...ja pa ja. Misliš, da tisti ki kruh nalagajo ali pa salame...pa ne vem še kdo, imajo vedno rokavice gor? Kar ne vidiš, ne boli. 

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
22.7.2009 15:33:14   
TomTaylor
Nisem še nikoli uporabila rokavice, ker je itak brezsmiselno, ravno zaradi tega kar je opisala rija. Je bolj smiselno si po nakupu umiti roke.. Se pa preveč ne obremenjujem glede otipavanja, ker potem bi se kmalu začela še spraševati kaj vse počnejo s kruhom, mesninami,...


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
22.7.2009 15:37:16   
Anonimen
Jezusmarija,ko bi vedle ženske,kako se zjutraj kruh zlaga v polico,pa kako salame narežeš na pladnje,pa kako narezek za stranko pripraviš,ko tiste salamce tak lepo rolaš.Če bi to vedle,nebi nikol nič kuple v štacuni.

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
22.7.2009 15:47:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: žanka

Jezusmarija,ko bi vedle ženske,kako se zjutraj kruh zlaga v polico,pa kako salame narežeš na pladnje,pa kako narezek za stranko pripraviš,ko tiste salamce tak lepo rolaš.Če bi to vedle,nebi nikol nič kuple v štacuni.


in kako se vlagajo kumarice, koruza, grah, .... user posted image

mene je pred leti vzel en znanec s tovornjakom v Francijo. sprakirali smo se na pesku, par metrov stran od graha, ki je ležal na asfaltu. delavec je pa z navadno lopato nalagal ta grah na tekoči trak. user posted image  brrr... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
22.7.2009 15:54:04   
rija
ja, saj itak, da bolje, da ne premišljuješ, kaj se dogaja s hranouser posted image

ampak a res ne vidite recimo v šparu na stotine rokavic, ki visijo nad ono rolo z vrečkami?

a mislite, da so jih za snažilke nastaviliuser posted image

očitno si ljudje potem ravno o meni mislijo, da sem čudna, ker uporabljam te rokaviceuser posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
22.7.2009 15:57:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

očitno si ljudje potem ravno o meni mislijo, da sem čudna, ker uporabljam te rokaviceuser posted image user posted image


ja in kaj če si mislijo, da si čudna? itak, da si. user posted image saj je vsak čudak po svoje. ampak zgledi vlečejo. počasi se bomo navadili tudi na rokavice.

< Sporočilo je popravil natasa77 -- 22.7.2009 15:58:09 >

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
22.7.2009 16:04:11   
rija
no, saj prav veliko se zato res ne sekiramuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
22.7.2009 16:22:48   
liliana
Rija, zdaj pa vem, da si tista čudakinja, ki si vedno natika rokavice v šparu in dela gužvo.......user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
22.7.2009 16:37:04   
rija
neee....jaz to naredim čas posla....praksa dela svojeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
22.7.2009 16:42:51   
miapia
Včasih uporabim rokavice, ampak zato, ker je mokra in umazana solata. Drugače pa ne in jih verjetno tudi ne bom, ker se nihče drug tega ne drži. Pa ne v trgovini, raje ne pomislim, kaj se dogaja pred tem. Tudi jaz vzamem in pregledam blago, ker je to moja pravica in za gnile zadeve res ne bom plačevala. Če pa ne bi prodajali šrota, bi bilo malo drugače. Najbolj jezna sem, ko je npr. solata pozimi po 5 eur, kupiti jo moraš pa ravno kilo, da dobiš za eno kosilo. Če se mi lušta, solato v trgovini olupim do lepih listov in bog ne daj, da mi kdo kaj reče.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   [Brisano sporočilo]
22.7.2009 16:48:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu miapia)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
22.7.2009 17:04:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: miapia

Včasih uporabim rokavice, ampak zato, ker je mokra in umazana solata. Drugače pa ne in jih verjetno tudi ne bom, ker se nihče drug tega ne drži. Pa ne v trgovini, raje ne pomislim, kaj se dogaja pred tem. Tudi jaz vzamem in pregledam blago, ker je to moja pravica in za gnile zadeve res ne bom plačevala. Če pa ne bi prodajali šrota, bi bilo malo drugače. Najbolj jezna sem, ko je npr. solata pozimi po 5 eur, kupiti jo moraš pa ravno kilo, da dobiš za eno kosilo. Če se mi lušta, solato v trgovini olupim do lepih listov in bog ne daj, da mi kdo kaj reče.


Tako razmišljanje je pa zame najbolj primitivno. Samo zato, ker se drugi tudi ne držijo. user posted image  Tako kot moja soseda, ki ima zglancano stanovanje u nulo. Ko ji pa rečem, zakaj še ne ločuje odpadkov, pa reče, saj drugi tudi ne. user posted image  Vsak bi moral samo pri sebi začet, pa bi bilo veliko bolje, ne pa samo gledat druge. (me spominja na temo, zakaj sem samo jaz dobila kazen, drugi pa ne)

Tisto o solati pa itak, da tudi trgovke odtrgajo grde liste. Pa niso zmočene, da bi bile težje, ampak jih pošpricajo (ne zalivajo), ker čez dan listi uvenejo in jih tako spet osvežijo.

Jaz rokavic ne uporabljam, ker jih nisem navajena uporabljat. Pa tudi ne premečkam vsako sadje posebej, ga pa obrnem, da vidim, če je spodaj kaj gnilo. Trgovci namreč zlagajo sadje tako, da gnilo stran obrnejo navzdol. Žal. user posted image  Da ne govorim o zapakiranih npr. 6 jabolkih/breskvah ipd.

(odgovor članu miapia)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?