|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  61 62 [63] 64 65   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
16.7.2009 21:51:25   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Jaz sem tud tu... user posted image
user posted image
kako si?



Super. Sem šla zdej ven polkne zapret in je tako zadušljivo vroče! Notri imamo kar klimo prižgano.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1551
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
16.7.2009 21:52:57   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

No, smo že tri. Sedaj sem okej, ko se je stanovanje malo ohladilo, ker se mi je danes skoraj zmešalo. Valentin pa je bil še kar priden danes, je imel oblečeno majčko na naramnice (beri brez rokavov) pa tiste "seksi" zelooo kratke hlačke, ko ima cele bedrce zunaj. user posted image Pa mu je bilo očitno super, ker je lepo papal, se smejčkal, celo pela in plesala sva.

Pa ti? Kako si? Je kar težko sedaj, ko si se vrnila z morja v "staro" življenje, ne? Mene te spremembe kar s tira spravijo...tam vse tak ležerno doma pa vse tak bedno. user posted image

Lija tud danes bila enako oblečena. Ampak sma ugotovila da lija ful švica in je cela mokra. Pol pa tak joče, jo tud po 3krat kopam na dan, da jo malo ohladim.

Joj,res je vse bedno ja..user posted image bi šla kr nazaj.

Lolita23.. jaz dojim na polno (čez dan na vsake 2-m urce, ponoči vzdrži pa 7ur) pa ji vseeno dodam GH. Saj P. me je sam vprašala, če se še dojima, nič ni vpr. če kaj dodajama tak da.. jaz nimam nič z njo user posted image user posted image



Sej jaz tudi skoz lažem svoji, da tjaša ne pije čaja, ker kao po njenem naj  ne bi, sam halo malo ga pije, pa kajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ti povem, da to staro življenje je bedauser posted image user posted image sam perem pa pucam, danes sem oprala 4 stroj cot iz poč., 3 zlikala, pa še kuhinjo spucala, pa če pogledam je še kar vse v razsuluuser posted image user posted image user posted image Da ne rečem, kak se mi nič ne dauser posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1552
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
16.7.2009 21:55:53   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32
Moj pikec tudi. Revček. user posted image user posted image user posted image To pa ma po atiju. Onadva skupaj,...to sta oba gnila. user posted image
pr nam je čist enako.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1553
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
16.7.2009 21:56:55   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32
Moj pikec tudi. Revček. user posted image user posted image user posted image To pa ma po atiju. Onadva skupaj,...to sta oba gnila. user posted image
pr nam je čist enako.



Oooo, si že nazaj, vsa sveža in dišeča...

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1554
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
16.7.2009 21:57:49   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23
Sej jaz tudi skoz lažem svoji, da tjaša ne pije čaja, ker kao po njenem naj  ne bi, sam halo malo ga pije, pa kajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ti povem, da to staro življenje je bedauser posted image user posted image sam perem pa pucam, danes sem oprala 4 stroj cot iz poč., 3 zlikala, pa še kuhinjo spucala, pa če pogledam je še kar vse v razsuluuser posted image user posted image user posted image Da ne rečem, kak se mi nič ne dauser posted image

pr men je enako čez celo leto, da se mi ne da user posted image user posted image ne samo ko iz počitnic pridem.
Jaz sem včeraj takoj oprala en stroj belega, pa sem ugotovila, da bom morala drug odstranjevalec madežev nabavit, ker mi z Arielom ne gre dol GH. Očitno bom mogla Vanish kupit user posted image

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 1555
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
16.7.2009 21:58:32   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32
Oooo, si že nazaj, vsa sveža in dišeča...
kak je pasalo. Ma saj če bi se brila bi dlje čakalo, pa si bom noge raje jutri..zdaj še samo ak prijetno pikam user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1556
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
16.7.2009 21:58:56   
Najaa
tasa, vanish ni nič boljši... Kupi rumeni Meglio. Imajo ga v vseh mercatorjih, sparih... Meni je z njim še največ šlo dol.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1557
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
16.7.2009 21:59:27   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32
Oooo, si že nazaj, vsa sveža in dišeča...
kak je pasalo. Ma saj če bi se brila bi dlje čakalo, pa si bom noge raje jutri..zdaj še samo ak prijetno pikam user posted image



Je tvoj doma? user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1558
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
16.7.2009 22:03:22   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

tasa, vanish ni nič boljši... Kupi rumeni Meglio. Imajo ga v vseh mercatorjih, sparih... Meni je z njim še največ šlo dol.


Hvala..ker meni tudi delajo madeži probleme po novem. user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1559
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
16.7.2009 22:07:11   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32
Oooo, si že nazaj, vsa sveža in dišeča...
kak je pasalo. Ma saj če bi se brila bi dlje čakalo, pa si bom noge raje jutri..zdaj še samo ak prijetno pikam user posted image



Je tvoj doma? user posted image
je ja..spi na kauče, ker je od dolgega časa, ko naju z Lijo ni bilo revček zbolel user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1560
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
16.7.2009 22:08:25   
tasa_m


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

tasa, vanish ni nič boljši... Kupi rumeni Meglio. Imajo ga v vseh mercatorjih, sparih... Meni je z njim še največ šlo dol.

bomo nabavili. Hvala lepa! Pa do zdaj mi je stalno vse šlo z Arielom dol, zdaj pa ni šans. Pa na novih majčkah user posted image ko pa sta z babi jedli kot user posted image .
user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1561
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
16.7.2009 22:09:46   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

tasa, vanish ni nič boljši... Kupi rumeni Meglio. Imajo ga v vseh mercatorjih, sparih... Meni je z njim še največ šlo dol.


Hvala..ker meni tudi delajo madeži probleme po novem. user posted image



Haha, kmalu se bom spet pridužla.
Danes sem ji dala malo banane za cuzat. user posted image Je tak vlekla ko nora. user posted image Pa mislim, da ji bom kmalu dala redek jabolčni kompot za pit. Ker vem, da je žejna. V bistvu se je danes cel dan dojila, ker ni jedla veliko. Samo pila je. Šele zvečer je pojedla malo AM, pa še to bolj bogo...

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1562
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
16.7.2009 22:09:51   
PERSIDA
Dober večer.
Ne me čudno gledat vas berem in se zraven bašem ker imam edino sedaj čas v miru kaj pojest.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1563
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
16.7.2009 22:10:51   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Dober večer.
Ne me čudno gledat vas berem in se zraven bašem ker imam edino sedaj čas v miru kaj pojest.
DOBER TEEEEEEEEEEEKKKKKKKKKKKKKKKKKK user posted image user posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 1564
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
16.7.2009 22:11:13   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m



IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

tasa, vanish ni nič boljši... Kupi rumeni Meglio. Imajo ga v vseh mercatorjih, sparih... Meni je z njim še največ šlo dol.

bomo nabavili. Hvala lepa! Pa do zdaj mi je stalno vse šlo z Arielom dol, zdaj pa ni šans. Pa na novih majčkah user posted image ko pa sta z babi jedli kot user posted image .
user posted image



Potem kupi tudi tisti slinček za oblečt. Ali pa jo nago hrani. user posted image
Meni je tud vedno blo žal teh flekov... Ker sem vedla, da bomo imeli še kakega user posted image . No zdej ga ne bomo meli več, tak da mi bo bolj vseeno. user posted image

P.S. Pozdravi tvojega.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1565
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
16.7.2009 22:11:19   
PERSIDA
Hvalaaaaaaaa

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1566
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
16.7.2009 22:11:58   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Dober večer.
Ne me čudno gledat vas berem in se zraven bašem ker imam edino sedaj čas v miru kaj pojest.



Dober tek, Persida! Kako si???

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 1567
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
16.7.2009 22:14:44   
PERSIDA
Ma ide user posted image ,pestro vsaki dan.Nekdo mi uro naprej tiščiuser posted image  vsaki dan.

Pri nas ,pa ni nekaj zanimiva gh tak ,da še mami kar naprej veselo meša flaškiuser posted image .Čakam na boljše časeuser posted image .

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1568
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
16.7.2009 22:14:52   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Dober večer.
Ne me čudno gledat vas berem in se zraven bašem ker imam edino sedaj čas v miru kaj pojest.



Dober tek, Persida! Kako si???

Verjetno je zmatrana, če sem danes jaz tudi, pa imam samo enega. user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1569
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
16.7.2009 22:16:06   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Dober večer.
Ne me čudno gledat vas berem in se zraven bašem ker imam edino sedaj čas v miru kaj pojest.



Dober tek, Persida! Kako si???

Verjetno je zmatrana, če sem danes jaz tudi, pa imam samo enega. user posted image



Ja, sam ti to vsak dan poveš tule gor, ona se pa tak redko oglaša, da jo je treba vprašat. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1570
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
16.7.2009 22:16:49   
Najaa
Zdaj pa eno resno vprašanje:
Tiste, ki že dajete GH, ali vaši user posted image še potiskajo jeziček ven?

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1571
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
16.7.2009 22:17:48   
PERSIDA
kokica - nekoč ,nekje bo boljšeuser posted image .Rabim masera to bi blo v prvi vrsti ,ker imam vse sklepe zaribane ,ko se 1000 krat vstanem in vsedemuser posted image .

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1572
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
16.7.2009 22:21:22   
PERSIDA
najaa - daj ji žličko na jeziček.Tomaž ga skoz veselo kažeuser posted image ,anže pa lepo je na žličko samo kaj ko mu samo sladko paše-bananauser posted image .Samo je dobil po rokici neki izpuščaj take neke vodene pikice pa so se širle pa je to že skoraj mesec dni kar je jedel banano pa ne zgine tak da bom mogla verjetno do p.Ni rečeno da je od banane samo ne bom reskirala.

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 1573
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
16.7.2009 22:21:40   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Potem kupi tudi tisti slinček za oblečt. Ali pa jo nago hrani. user posted image
Meni je tud vedno blo žal teh flekov... Ker sem vedla, da bomo imeli še kakega user posted image . No zdej ga ne bomo meli več, tak da mi bo bolj vseeno. user posted image

P.S. Pozdravi tvojega.
pozdravlja nazaj. Se je že zbudil,ko omenim da ga kakšna fajn punca pozdravlja user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1574
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
16.7.2009 22:23:04   
tasa_m
ej super mami Persida, ti glasuješ kaj za naše marčevke na maminajdi.si?? 

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  61 62 [63] 64 65   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  61 62 [63] 64 65   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




Kako pogosto?
qloq

Kako pogosto ste aktivni na facebooku?

vsaki dan sem aktivna (49%)

Ne nisem aktivna (16%)

občasno pregledujem objave in delim objave (21%)

me ne zanima saj je facebook spletno socialno omrežje zanič (14%)


Število vseh glasov: 100

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!