|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  60 61 [62] 63 64   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
16.7.2009 19:04:24   
*MaJaLe*
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

najaa vi pa morate imeti vročino doli, da je šla kar 3 cm skup  user posted image ??  user posted image user posted image



mamo hudo vročino ja... ma tooolko hudo pa spet neuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1526
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
16.7.2009 20:34:57   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Punce dajte mi povedat ali imate še vedno podloženo vzglavje user posted image v posteljci?

Lijo vsako jutro najdema čist pri nogah in kontra obrnjeno, pa sma razmišljala, če bi ji to ven vzela..user posted image



Moj ga nikoli nisem imel. Niti v P!

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1527
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
16.7.2009 20:35:12   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

najaa vi pa morate imeti vročino doli, da je šla kar 3 cm skup  user posted image ??  user posted image user posted image



mamo hudo vročino ja... ma tooolko hudo pa spet neuser posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 1528
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
16.7.2009 20:37:01   
KOKICA32
Mojemu sem sedaj dala nočno kašico (kosmiči + sadje; jabolko, hruška, breskev), pa je spil najprej 160ml, potem pa še 30ml. Rekord!!!! Upam, da se to noč ne bo tolko premetaval in bo bolj trdno spal. Pokria ga pa danes ne bom, ker je bil včeraj čisto moker, ko sem ga ob 2h hranila. user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1529
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
16.7.2009 20:38:01   
KOKICA32
Jutri bom jaz tudi naštimala bazen na terasi, ker tako več NE gre naprej. Vroče je ko pes! user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1530
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
16.7.2009 20:38:57   
KOKICA32
Mediuhec- ne znam pomagati! Ubogaj Najoo, ker ona pa ima res izkušnje. 

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1531
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
16.7.2009 20:50:14   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Jutri bom jaz tudi naštimala bazen na terasi, ker tako več NE gre naprej. Vroče je ko pes! user posted image
ja te pa pridemo se sončit in namakat..

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1532
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
16.7.2009 20:51:29   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Mojemu sem sedaj dala nočno kašico (kosmiči + sadje; jabolko, hruška, breskev), pa je spil najprej 160ml, potem pa še 30ml. Rekord!!!! Upam, da se to noč ne bo tolko premetaval in bo bolj trdno spal. Pokria ga pa danes ne bom, ker je bil včeraj čisto moker, ko sem ga ob 2h hranila. user posted image

kakšno kašico pa imaš to? Iz Mullerja?
Midve sma samo še na kašicah in sokecih. Danes je tak usta odpirala, ko sma jedli kašico iz korenčka+jabolko, da ji nisem sfolgala devat.
Je pa na ma morju dobila tud juhico in se ni nič pritoževala, je kr jedla.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1533
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
16.7.2009 20:58:43   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Mojemu sem sedaj dala nočno kašico (kosmiči + sadje; jabolko, hruška, breskev), pa je spil najprej 160ml, potem pa še 30ml. Rekord!!!! Upam, da se to noč ne bo tolko premetaval in bo bolj trdno spal. Pokria ga pa danes ne bom, ker je bil včeraj čisto moker, ko sem ga ob 2h hranila. user posted image

kakšno kašico pa imaš to? Iz Mullerja?
Midve sma samo še na kašicah in sokecih. Danes je tak usta odpirala, ko sma jedli kašico iz korenčka+jabolko, da ji nisem sfolgala devat.
Je pa na ma morju dobila tud juhico in se ni nič pritoževala, je kr jedla.



Kupila sem jo v Intersparu (MB), je pa od Nestle in se pripravlja z vodo. Kupujem vse od te firme, ker imava midva njihovo AM (beba). Jaz mu kuham..do sedaj je poskusil že korenček, sladki krompir, krompir, jabolko, hruško, banano in razne kombinacije le teh živil. Pa riževe kosmiče itak. Sedaj je na vrsti papaja, bučke, grah, breskev,... Kar lepo papa, le počasi gre. Pa vedno mu dam še AM pred ali po GH! Od kupljenih kašic pa je probal korenček (bljek) in jabolko-breskev (mnjami, jo je zmazal v 3 dneh)

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1534
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
16.7.2009 20:59:30   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Jutri bom jaz tudi naštimala bazen na terasi, ker tako več NE gre naprej. Vroče je ko pes! user posted image
ja te pa pridemo se sončit in namakat..



user posted image user posted image user posted image

Ja, samo v tej bazenu bo placa le za Lijo in Valentina, veš!

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1535
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
16.7.2009 21:04:30   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Jutri bom jaz tudi naštimala bazen na terasi, ker tako več NE gre naprej. Vroče je ko pes! user posted image
ja te pa pridemo se sončit in namakat..



user posted image user posted image user posted image

Ja, samo v tej bazenu bo placa le za Lijo in Valentina, veš!

no, tudi prav. Prvo ona dva pol pa jaz. Ti ju pa boš tačas pazla, da jaz rit namočim. user posted image user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1536
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
16.7.2009 21:08:31   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Kupila sem jo v Intersparu (MB), je pa od Nestle in se pripravlja z vodo. Kupujem vse od te firme, ker imava midva njihovo AM (beba). Jaz mu kuham..do sedaj je poskusil že korenček, sladki krompir, krompir, jabolko, hruško, banano in razne kombinacije le teh živil. Pa riževe kosmiče itak. Sedaj je na vrsti papaja, bučke, grah, breskev,... Kar lepo papa, le počasi gre. Pa vedno mu dam še AM pred ali po GH! Od kupljenih kašic pa je probal korenček (bljek) in jabolko-breskev (mnjami, jo je zmazal v 3 dneh)
ja, počasi pa gre verjetno vsem user posted image user posted image
Krompirja pa še jaz nisem poskusla..bom probala. Smo pa ji skuhali že grašek pa korenček. Pa ji je kr šlo, samo po enem petek pajsu pa ji je začelo gor it. Je bla tak smešna, da smo se smejat začele na ves glas.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1537
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
16.7.2009 21:27:37   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Kupila sem jo v Intersparu (MB), je pa od Nestle in se pripravlja z vodo. Kupujem vse od te firme, ker imava midva njihovo AM (beba). Jaz mu kuham..do sedaj je poskusil že korenček, sladki krompir, krompir, jabolko, hruško, banano in razne kombinacije le teh živil. Pa riževe kosmiče itak. Sedaj je na vrsti papaja, bučke, grah, breskev,... Kar lepo papa, le počasi gre. Pa vedno mu dam še AM pred ali po GH! Od kupljenih kašic pa je probal korenček (bljek) in jabolko-breskev (mnjami, jo je zmazal v 3 dneh)
ja, počasi pa gre verjetno vsem user posted image user posted image
Krompirja pa še jaz nisem poskusla..bom probala. Smo pa ji skuhali že grašek pa korenček. Pa ji je kr šlo, samo po enem petek pajsu pa ji je začelo gor it. Je bla tak smešna, da smo se smejat začele na ves glas.



user posted image Tako kot mojemu danes, ko sem mu dala krompir. Vsako stvar mu dajem 2 dni. Najraje pa ima tak banano, ker je sladka.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1538
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
16.7.2009 21:28:45   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Jutri bom jaz tudi naštimala bazen na terasi, ker tako več NE gre naprej. Vroče je ko pes! user posted image
ja te pa pridemo se sončit in namakat..



user posted image user posted image user posted image

Ja, samo v tej bazenu bo placa le za Lijo in Valentina, veš!

no, tudi prav. Prvo ona dva pol pa jaz. Ti ju pa boš tačas pazla, da jaz rit namočim. user posted image user posted image



A si dala sebe pred mene. user posted image Ko pa bom jaz na vrsti pa vode več ne bo v bazenu, ker jo bote vi ven zmetali. user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1539
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
16.7.2009 21:29:42   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

user posted image Tako kot mojemu danes, ko sem mu dala krompir. Vsako stvar mu dajem 2 dni. Najraje pa ima tak banano, ker je sladka.

ja pr nam je enako. Ko naredim sama pajs banane me tak gleda, koda bi mi rada povedala da jo naj zanjo pustim user posted image
In kako si drugače Kokica?
Očitno sma sami na RR, vse so na FB..men pa danes ni tam za bit user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1540
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
16.7.2009 21:30:29   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32
A si dala sebe pred mene. user posted image Ko pa bom jaz na vrsti pa vode več ne bo v bazenu, ker jo bote vi ven zmetali. user posted image

kaj a si pozabla, da imajo gostje prednost?? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1541
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
16.7.2009 21:31:41   
Najaa
Jaz sem tud tu... user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1542
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
16.7.2009 21:33:42   
Lolita23
Živjo!!

Evo mi opet iz posvetovalnice

Podatki

teža 6650g

veliki
62 cm

Naslednjič 7.9 09

Dobili prvo pikico, in seveda nobene panikeuser posted image , mala lepo spi prej se je ko nora igrala z svojim levčkomuser posted image user posted image



oblačenje ponoči samo kratki body in nič pokrita.

Bazen postavljen in mala veselo čofota, mava pa tam temp 30 stopinj morda malo manj, jaz teh temp. sploh ne merimuser posted image

aha gh tiste, ki polno dojite ali že kaj devate, meni je P rekla da šele po 6 mesecu, glede na to, da imam še veliko mleka, sam mislim, da bom prej začela tam po 5 m?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1543
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
16.7.2009 21:36:43   
KOKICA32
No, smo že tri. Sedaj sem okej, ko se je stanovanje malo ohladilo, ker se mi je danes skoraj zmešalo. Valentin pa je bil še kar priden danes, je imel oblečeno majčko na naramnice (beri brez rokavov) pa tiste "seksi" zelooo kratke hlačke, ko ima cele bedrce zunaj. user posted image Pa mu je bilo očitno super, ker je lepo papal, se smejčkal, celo pela in plesala sva.

Pa ti? Kako si? Je kar težko sedaj, ko si se vrnila z morja v "staro" življenje, ne? Mene te spremembe kar s tira spravijo...tam vse tak ležerno doma pa vse tak bedno. user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1544
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
16.7.2009 21:36:47   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Jaz sem tud tu... user posted image
user posted image
kako si?

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1545
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
16.7.2009 21:37:46   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32
A si dala sebe pred mene. user posted image Ko pa bom jaz na vrsti pa vode več ne bo v bazenu, ker jo bote vi ven zmetali. user posted image

kaj a si pozabla, da imajo gostje prednost?? user posted image user posted image user posted image



Ups. user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1546
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
16.7.2009 21:39:24   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

No, smo že tri. Sedaj sem okej, ko se je stanovanje malo ohladilo, ker se mi je danes skoraj zmešalo. Valentin pa je bil še kar priden danes, je imel oblečeno majčko na naramnice (beri brez rokavov) pa tiste "seksi" zelooo kratke hlačke, ko ima cele bedrce zunaj. user posted image Pa mu je bilo očitno super, ker je lepo papal, se smejčkal, celo pela in plesala sva.

Pa ti? Kako si? Je kar težko sedaj, ko si se vrnila z morja v "staro" življenje, ne? Mene te spremembe kar s tira spravijo...tam vse tak ležerno doma pa vse tak bedno. user posted image

Lija tud danes bila enako oblečena. Ampak sma ugotovila da lija ful švica in je cela mokra. Pol pa tak joče, jo tud po 3krat kopam na dan, da jo malo ohladim.

Joj,res je vse bedno ja..user posted image bi šla kr nazaj.

Lolita23.. jaz dojim na polno (čez dan na vsake 2-m urce, ponoči vzdrži pa 7ur) pa ji vseeno dodam GH. Saj P. me je sam vprašala, če se še dojima, nič ni vpr. če kaj dodajama tak da.. jaz nimam nič z njo user posted image user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1547
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
16.7.2009 21:39:57   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32
A si dala sebe pred mene. user posted image Ko pa bom jaz na vrsti pa vode več ne bo v bazenu, ker jo bote vi ven zmetali. user posted image

kaj a si pozabla, da imajo gostje prednost?? user posted image user posted image user posted image



Ups. user posted image

user posted image user posted image nič ups,kr 2-krat ups. user posted image user posted image

Nič grem pod tuš zdaj hitro..se vrnem!

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1548
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
16.7.2009 21:43:39   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32
A si dala sebe pred mene. user posted image Ko pa bom jaz na vrsti pa vode več ne bo v bazenu, ker jo bote vi ven zmetali. user posted image

kaj a si pozabla, da imajo gostje prednost?? user posted image user posted image user posted image



Ups. user posted image

user posted image user posted image nič ups,kr 2-krat ups. user posted image user posted image

Nič grem pod tuš zdaj hitro..se vrnem!



Te pa le pridi nazaj, da te ne bo ki postla zamikala. user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1549
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
16.7.2009 21:45:24   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

No, smo že tri. Sedaj sem okej, ko se je stanovanje malo ohladilo, ker se mi je danes skoraj zmešalo. Valentin pa je bil še kar priden danes, je imel oblečeno majčko na naramnice (beri brez rokavov) pa tiste "seksi" zelooo kratke hlačke, ko ima cele bedrce zunaj. user posted image Pa mu je bilo očitno super, ker je lepo papal, se smejčkal, celo pela in plesala sva.

Pa ti? Kako si? Je kar težko sedaj, ko si se vrnila z morja v "staro" življenje, ne? Mene te spremembe kar s tira spravijo...tam vse tak ležerno doma pa vse tak bedno. user posted image

Lija tud danes bila enako oblečena. Ampak sma ugotovila da lija ful švica in je cela mokra. Pol pa tak joče, jo tud po 3krat kopam na dan, da jo malo ohladim.

Joj,res je vse bedno ja..user posted image bi šla kr nazaj.

Lolita23.. jaz dojim na polno (čez dan na vsake 2-m urce, ponoči vzdrži pa 7ur) pa ji vseeno dodam GH. Saj P. me je sam vprašala, če se še dojima, nič ni vpr. če kaj dodajama tak da.. jaz nimam nič z njo user posted image user posted image



Moj pikec tudi. Revček. user posted image user posted image user posted image To pa ma po atiju. Onadva skupaj,...to sta oba gnila. user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  60 61 [62] 63 64   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  60 61 [62] 63 64   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




Koriščenje LD po porodniški
endrina

Kako ste izkoristile pripadajoči letni dopust po končani porodniški odsotnosti?

izkoristila sem ga takoj po porodniški,da sem ostala dlje z otrokom (53%)

hotela sem izkoristiti celega pa mi delodajalec ni dovolil (7%)

izkoristila sem en del,ostalega sem si prihranila za drugič (20%)

sploh nisem mogla izkoristiti dopusta (21%)


Število vseh glasov: 133

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!