|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  53 54 [55] 56 57   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
13.7.2009 14:12:05   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

dOBER DAN.

Nika že spi prvo rundo, s tem da se je zbudila ob pol 9h... Jaz pa sem likala, pospravljala... Popoldan imava FT... pa upam da kofe s prijateljico...
Žal mi je, da ne morem urejat seznama, ker sem se ful navadla na to večerno opravilo. user posted image Sicer je pa tud MaJaLe pridna, a neeeee? user posted image No, čestitke pa še vedno lahko pišem. Ma ne vem, kaj je to. Moram napisat eno ostro protestno noto našim moderatorjem! user posted image
Glasovanje je opravljeno. Jaz kar za vse 4 naše marčevske otročke glasujem...


user posted image user posted image user posted image

Jaz sem že zjutraj opravila RR dolžnost. user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1351
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
13.7.2009 14:12:07   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Spanje, kot opisuješ Najaa je bilo pri nas le prva dva meseca. user posted image
Sedaj pa je zaspi med 10 in 11h za pol ure..pa potem ob cca 13h za pol ure, pa ob 17h za pol ure. In to je to! Potem pa ob 20h in spi do cca 04h in nato še do 08.30h. Razen sedaj zadnje dni mi ponoči nekaj štrajka in se zbuja že ob 02h, pa ob 04h pa ob 06 ali 07h...pa hoče jesti...user posted image


Čas je za GH! user posted image


Saj že 2 tedna papca GH za kosilo. user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1352
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
13.7.2009 14:14:10   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

Dobro jutroooooo!!

Midva sva bla pa včeraj na prvem kopanju v bazenu (v morje si še nism upala, ampak sm mu obljubla, da ga ta vikend peljem tako da ni blo drugeuser posted image )... je bil ful priden, čeprav sm ga po 10ih minutah vzela ven, ker sm vidla, da ima dovoljuser posted image
drugače pa komaj čakam, da se morje otopli, da ga lahko not namočim...
je pa to zgledalo nekako tako:

1. najprej smo se spravli v obroč in namakali v vodi (še dobro, da sm mela sestro s sabo, da mi je pomagalauser posted image )
user posted image
2. pol sm pa šarmiral po plažiuser posted image
user posted image


Pravi frajer je tvoj sonček!
btw. Ti mu ne napihneš teh naramnic..jaz mu jih..user posted image

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 1353
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
13.7.2009 14:15:26   
PERSIDA
kokica32 -kje si kupila ta obroč?

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1354
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
13.7.2009 14:19:27   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

kokica32 -kje si kupila ta obroč?


V BC ga imajo...pa mislim, da v pikapolonici tudi...

Evo, če imaš kartico ga dobiš še ceneje...user posted image

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=173097

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 1355
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
13.7.2009 15:07:08   
*MaJaLe*
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Pozdravček drage moje.
Moja luba bavca sta mi dovolila ,da grem lahko na komp.Sta malo oči zaprlauser posted image .Ful je enih čag na kupu tak ,da kar pohajkujemo.Včeraj smo bili na enem krstu in gospodiča ful pridna.Je bila živa glasba in očitno to deluje pozitivno na njiju.S Tomažem postopoma odpravljava uspavanje na rokah s hojouser posted image .Bo moral popustit ni kaj .Sploh ne vem odkod mu ideja ,da bi tako zaspal ko nisem dobenega nosila.Drugač ,pa imam na sumu prihod kakega zobka ,ker imajo roke vedno nenormalno delauser posted image ,pri obeh.Tudi vriskamo da je joj regetata ,pa tako kot dve raglji.Čeprav se včasih delata nore in ne šmirglata dobenega.Se delata resnauser posted image .Rečem lahko le hvala lepa ,da nam je ratalo prit do dveh takih zakladov.Včasih sem skondicijo pri kraju (kaj še le bo ko  začneta hodit,bog pomagaj) a kaj ko mi data tako veliko vsega lepega.
Ker imata gužvo v ustih user posted image  jima moram nekaj nabavit za grickat .Stvari že kar držita v rokah ,seveda ko se jima da user posted image .Ugotavljam ,da bo potrebno tudi še kaj druga nabavit kar bi ju zanimalo.Končno ,če nebo njima za igranje imata mamico tukaj ,ki pač animira namesto njijuuser posted image . Pol se ,pa vprašamo zakaj imamo dom kot da je bomba vsekala user posted image .Pa kaj za pospravljanje še bo dovolj časa ,če bo le inetresuser posted image .Če ,pa bi morda imela katera željo ,pa se toplo priporočamuser posted image .
Mi bomo tudi sedaj v kratkem vrezali na bazen ,ker sta prava uživanta kaj se vode tiče.Me ,pa zanima kje se dobi tale obroč ,ki ga  ima leon od majale?
Ja nič grem še malo po netu pogledat kje majo kaj zastonjuser posted image ,če rastemo ko gobe po dežju.
Lepo mi bodite,pa še pridem kaj načrgotatuser posted image ,ker vidim ,da štrajkam nekaj.
Sem si med nosečnostjo jaz predstavljala kaj bom vse naredila zraven bavcev samo zdaj ,pa ne gre ravno vse po planuuser posted image .Od začetka sem vas še kar šišala sedaj ,pa se je bremza zaštekalauser posted image .
Kaj čmo ,lepo bodite ,pa pocartajte svoje zaklade.Persida ma vas radauser posted image .


Js sm ga naročila preko pikapolonice, ampak je trenutno v akciji v baby centru!

Poglej na www.podarimo.si. Tam se najde dosti stvari.
Drugače pa prodajajo lepo ohranjene oblekice tudi na bolhi...

te je pa lepo slišat po dolgem času vešuser posted image



< Sporočilo je popravil *MaJaLe* -- 13.7.2009 15:10:02 >

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 1356
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
13.7.2009 15:09:05   
*MaJaLe*
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

Dobro jutroooooo!!

Midva sva bla pa včeraj na prvem kopanju v bazenu (v morje si še nism upala, ampak sm mu obljubla, da ga ta vikend peljem tako da ni blo drugeuser posted image )... je bil ful priden, čeprav sm ga po 10ih minutah vzela ven, ker sm vidla, da ima dovoljuser posted image
drugače pa komaj čakam, da se morje otopli, da ga lahko not namočim...
je pa to zgledalo nekako tako:

1. najprej smo se spravli v obroč in namakali v vodi (še dobro, da sm mela sestro s sabo, da mi je pomagalauser posted image )

2. pol sm pa šarmiral po plažiuser posted image



Pravi frajer je tvoj sonček!
btw. Ti mu ne napihneš teh naramnic..jaz mu jih..user posted image



ja, mu jih napihnem.. ma se spraznejouser posted image user posted image
cel obroč je bil neki kiljav.. tudi obroč se je v začetku praznu, da sm ga mogla doma v bazenčku z roko podpirat, čene bi se še zadušil v vodi, ker mu je glava padala pod vodouser posted image user posted image pa piše na navodilih, da to ni razlog za reklamacijo, ker kao uni zamaški zaradi pakiranja lahko rabijo do par dni da pridobijo prvotno obliko...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1357
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
13.7.2009 16:25:45   
trinity22
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

VSE NAJBOLJŠE ZA 5 MESECEV TIMON OD YANIE IN TAJA OD DUSHKE! user posted image user posted image user posted image

VSE NAJBOLJŠE ZA 4 MESECE TIANA OD TRINITY, JAKA OD KAJAKE, TIA OD LEO*TIE IN LEON OD JANAJE!
user posted image user posted image user posted image


Tiana pravi: najlepša hvala in želi vse naj, naj vsem njenim "sopraznovalcem"user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1358
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
13.7.2009 16:28:39   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Spanje, kot opisuješ Najaa je bilo pri nas le prva dva meseca. user posted image
Sedaj pa je zaspi med 10 in 11h za pol ure..pa potem ob cca 13h za pol ure, pa ob 17h za pol ure. In to je to! Potem pa ob 20h in spi do cca 04h in nato še do 08.30h. Razen sedaj zadnje dni mi ponoči nekaj štrajka in se zbuja že ob 02h, pa ob 04h pa ob 06 ali 07h...pa hoče jesti...user posted image


Čas je za GH! user posted image


Saj že 2 tedna papca GH za kosilo. user posted image



ja vsej zato se pa smejim. user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1359
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
13.7.2009 16:37:34   
trinity22
IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

Dobro jutroooooo!!

Midva sva bla pa včeraj na prvem kopanju v bazenu (v morje si še nism upala, ampak sm mu obljubla, da ga ta vikend peljem tako da ni blo drugeuser posted image )... je bil ful priden, čeprav sm ga po 10ih minutah vzela ven, ker sm vidla, da ima dovoljuser posted image
drugače pa komaj čakam, da se morje otopli, da ga lahko not namočim...
je pa to zgledalo nekako tako:

1. najprej smo se spravli v obroč in namakali v vodi (še dobro, da sm mela sestro s sabo, da mi je pomagalauser posted image )
user posted image
2. pol sm pa šarmiral po plažiuser posted image
user posted image


full dobro ............ mi bomo pa od četrtka do nedelje pacali po toplicah ... komi čakam user posted image

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 1360
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
13.7.2009 17:35:04   
*MaJaLe*
IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

RAISA,WITTO,BAD GIRL,GLEN,YANIA,LINKI,MILČI,AKVALINA,ZWER,ORTO2!!!!!!

DA NE BOSTE REKLE,DA NISEM OPOZORILA,KER TO TUMBAM ŽE 2 MESECA........Z JUTRIŠNJIM DNEM STE BRISANE S SEZNAMA,KER IMAM POLN KUFER PROSJAČENJA ZA MERE!PAČ ZGLEDA DA NISMO UREDNE DA BI ŠE KLEPETALE Z NAMI,TKO DA BOM UKREPALA!ČE SE KATERA NAJDE,DA BI VSEENO BILA MED NAMI,JO BOM PONOVNO DALA NA SEZNAM!

PA JA,DEREM SE,KER ME NOBEN JE JE.BE 5%!!!!


YANIA- mislim, da se nekdo pri februarčicah full dere nateuser posted image user posted image user posted image

pa tudi cito sm zasledila tam pisat... CITA.. a nas pa ne maraš več?user posted image
ravno sm prebrala, da NAJ BI imela tvoja pikica šum na srčku... tudi pri marčevkah držimo pesti za vajuuser posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil *MaJaLe* -- 13.7.2009 17:38:33 >

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 1361
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
13.7.2009 20:05:53   
ema tiara
vse naj naj naj vsemuser posted image user posted image user posted image ki praznujejo...lea je ravnokar dobila 100glasek,jure pa mooočno vodi...sladki so,vsi ti naši...vam je kaj vroče?

_____________________________

...točka moči je v sedanjem trenutku...


(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 1362
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
13.7.2009 20:12:36   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

Dobro jutroooooo!!

Midva sva bla pa včeraj na prvem kopanju v bazenu (v morje si še nism upala, ampak sm mu obljubla, da ga ta vikend peljem tako da ni blo drugeuser posted image )... je bil ful priden, čeprav sm ga po 10ih minutah vzela ven, ker sm vidla, da ima dovoljuser posted image
drugače pa komaj čakam, da se morje otopli, da ga lahko not namočim...
je pa to zgledalo nekako tako:

1. najprej smo se spravli v obroč in namakali v vodi (še dobro, da sm mela sestro s sabo, da mi je pomagalauser posted image )

2. pol sm pa šarmiral po plažiuser posted image



Pravi frajer je tvoj sonček!
btw. Ti mu ne napihneš teh naramnic..jaz mu jih..user posted image



ja, mu jih napihnem.. ma se spraznejouser posted image user posted image
cel obroč je bil neki kiljav.. tudi obroč se je v začetku praznu, da sm ga mogla doma v bazenčku z roko podpirat, čene bi se še zadušil v vodi, ker mu je glava padala pod vodouser posted image user posted image pa piše na navodilih, da to ni razlog za reklamacijo, ker kao uni zamaški zaradi pakiranja lahko rabijo do par dni da pridobijo prvotno obliko...user posted image user posted image user posted image



Kaaaaajjjjj???? Otrok se lahko utopi zaradi tega...pa to ni razlog za reklamacijo???? Ne morem verjeti...Kontaktiraj direkt uvoznika..ne verjeti trgovkam...Mene bo kap...
Moj je sicer brezhiben...že od začetka zamaški lepo noter grejo, ko jih potisneš...Jaz bi naredila cel HALO..pa taka cena! Potem pa tako! user posted image

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 1363
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
13.7.2009 20:15:08   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Spanje, kot opisuješ Najaa je bilo pri nas le prva dva meseca. user posted image
Sedaj pa je zaspi med 10 in 11h za pol ure..pa potem ob cca 13h za pol ure, pa ob 17h za pol ure. In to je to! Potem pa ob 20h in spi do cca 04h in nato še do 08.30h. Razen sedaj zadnje dni mi ponoči nekaj štrajka in se zbuja že ob 02h, pa ob 04h pa ob 06 ali 07h...pa hoče jesti...user posted image


Čas je za GH! user posted image


Saj že 2 tedna papca GH za kosilo. user posted image



ja vsej zato se pa smejim. user posted image



Eh, stopi mi dol z lajntge...user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1364
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
13.7.2009 20:16:08   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

RAISA,WITTO,BAD GIRL,GLEN,YANIA,LINKI,MILČI,AKVALINA,ZWER,ORTO2!!!!!!

DA NE BOSTE REKLE,DA NISEM OPOZORILA,KER TO TUMBAM ŽE 2 MESECA........Z JUTRIŠNJIM DNEM STE BRISANE S SEZNAMA,KER IMAM POLN KUFER PROSJAČENJA ZA MERE!PAČ ZGLEDA DA NISMO UREDNE DA BI ŠE KLEPETALE Z NAMI,TKO DA BOM UKREPALA!ČE SE KATERA NAJDE,DA BI VSEENO BILA MED NAMI,JO BOM PONOVNO DALA NA SEZNAM!

PA JA,DEREM SE,KER ME NOBEN JE JE.BE 5%!!!!


YANIA- mislim, da se nekdo pri februarčicah full dere nateuser posted image user posted image user posted image

pa tudi cito sm zasledila tam pisat... CITA.. a nas pa ne maraš več?user posted image
ravno sm prebrala, da NAJ BI imela tvoja pikica šum na srčku... tudi pri marčevkah držimo pesti za vajuuser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za Citino pikico!

MaJaLe- Zakaj pa ti tam štoferiš?user posted image

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 1365
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
13.7.2009 20:22:52   
*MaJaLe*
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

Dobro jutroooooo!!

Midva sva bla pa včeraj na prvem kopanju v bazenu (v morje si še nism upala, ampak sm mu obljubla, da ga ta vikend peljem tako da ni blo drugeuser posted image )... je bil ful priden, čeprav sm ga po 10ih minutah vzela ven, ker sm vidla, da ima dovoljuser posted image
drugače pa komaj čakam, da se morje otopli, da ga lahko not namočim...
je pa to zgledalo nekako tako:

1. najprej smo se spravli v obroč in namakali v vodi (še dobro, da sm mela sestro s sabo, da mi je pomagalauser posted image )

2. pol sm pa šarmiral po plažiuser posted image



Pravi frajer je tvoj sonček!
btw. Ti mu ne napihneš teh naramnic..jaz mu jih..user posted image



ja, mu jih napihnem.. ma se spraznejouser posted image user posted image
cel obroč je bil neki kiljav.. tudi obroč se je v začetku praznu, da sm ga mogla doma v bazenčku z roko podpirat, čene bi se še zadušil v vodi, ker mu je glava padala pod vodouser posted image user posted image pa piše na navodilih, da to ni razlog za reklamacijo, ker kao uni zamaški zaradi pakiranja lahko rabijo do par dni da pridobijo prvotno obliko...user posted image user posted image user posted image



Kaaaaajjjjj???? Otrok se lahko utopi zaradi tega...pa to ni razlog za reklamacijo???? Ne morem verjeti...Kontaktiraj direkt uvoznika..ne verjeti trgovkam...Mene bo kap...
Moj je sicer brezhiben...že od začetka zamaški lepo noter grejo, ko jih potisneš...Jaz bi naredila cel HALO..pa taka cena! Potem pa tako! user posted image

sej to niso trgovke rekle.. to piše na priloženih navodilih!!! me je fu.knlo po tleh ko sm to prebrala...

< Sporočilo je popravil *MaJaLe* -- 13.7.2009 20:23:14 >

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1366
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
13.7.2009 20:24:13   
*MaJaLe*
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

RAISA,WITTO,BAD GIRL,GLEN,YANIA,LINKI,MILČI,AKVALINA,ZWER,ORTO2!!!!!!

DA NE BOSTE REKLE,DA NISEM OPOZORILA,KER TO TUMBAM ŽE 2 MESECA........Z JUTRIŠNJIM DNEM STE BRISANE S SEZNAMA,KER IMAM POLN KUFER PROSJAČENJA ZA MERE!PAČ ZGLEDA DA NISMO UREDNE DA BI ŠE KLEPETALE Z NAMI,TKO DA BOM UKREPALA!ČE SE KATERA NAJDE,DA BI VSEENO BILA MED NAMI,JO BOM PONOVNO DALA NA SEZNAM!

PA JA,DEREM SE,KER ME NOBEN JE JE.BE 5%!!!!


YANIA- mislim, da se nekdo pri februarčicah full dere nateuser posted image user posted image user posted image

pa tudi cito sm zasledila tam pisat... CITA.. a nas pa ne maraš več?user posted image
ravno sm prebrala, da NAJ BI imela tvoja pikica šum na srčku... tudi pri marčevkah držimo pesti za vajuuser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za Citino pikico!

MaJaLe- Zakaj pa ti tam štoferiš?user posted image


eh.. dolgčas mi je blo, pa tu ni blo nobene, pa sm šla njihove otročke gledat... pa sm slučajno vidla...
firbec 100/huser posted image user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1367
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
13.7.2009 20:28:05   
Anonimen
ojla...imam eno vprašanje--kolikokrat na dan kakajo vaši malčki??naša dobi 2krat na dan GH,kaka 2krat,in zdaj se je komaj začela redit-ene 2šlaufeka ima samo na nogahuser posted image ,,suhec,,,in koliko obrokov mleka imajo vaši*??naša je danes vob 9tih pojedla 60ml rižolinota,ob 12tih tud tako in še pol kašice za pol ure..potem nekje ob 2mleko 120ml s rižolinotom in še sokec okrog 3spila---korenček in jabolko 50ml+100ml vode...ne naenkrat še ima 50ml..in ob 6tih 120ml mleka in za pol ure še za 5žličk banane zmešano s kašico hruške in jabolkeuser posted image ...sedaj ob 9tih dobi rižolino...ali dovolj poje?mleka mislim..ker če ne dobi gh spije malo mleka..ene 5krat po 60,ali 90,ali 120ml..različno..zato ji dajem še gh ker je suha in da se malo bruhanje popravi...polivala je zelo.. lp

< Sporočilo je popravil leo#tia -- 13.7.2009 20:30:18 >

(odgovor članu KOKICA32)
  Neposredna povezava do sporočila: 1368
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
13.7.2009 21:03:43   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

RAISA,WITTO,BAD GIRL,GLEN,YANIA,LINKI,MILČI,AKVALINA,ZWER,ORTO2!!!!!!

DA NE BOSTE REKLE,DA NISEM OPOZORILA,KER TO TUMBAM ŽE 2 MESECA........Z JUTRIŠNJIM DNEM STE BRISANE S SEZNAMA,KER IMAM POLN KUFER PROSJAČENJA ZA MERE!PAČ ZGLEDA DA NISMO UREDNE DA BI ŠE KLEPETALE Z NAMI,TKO DA BOM UKREPALA!ČE SE KATERA NAJDE,DA BI VSEENO BILA MED NAMI,JO BOM PONOVNO DALA NA SEZNAM!

PA JA,DEREM SE,KER ME NOBEN JE JE.BE 5%!!!!


YANIA- mislim, da se nekdo pri februarčicah full dere nateuser posted image user posted image user posted image

pa tudi cito sm zasledila tam pisat... CITA.. a nas pa ne maraš več?user posted image
ravno sm prebrala, da NAJ BI imela tvoja pikica šum na srčku... tudi pri marčevkah držimo pesti za vajuuser posted image user posted image user posted image user posted image


MaJaLe, tud ti špijuniraš pri februarčicah? user posted image Nisi imela kao ful dela danes? user posted image

user posted image

cita user posted image

p.s. MaJaLe jaz bi tud naredila halo zarad teh naramnic. NE SMEJO spustit!

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 1369
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
13.7.2009 21:04:03   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Eh, stopi mi dol z lajntge...user posted image



Evo, stopila dol! user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1370
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
13.7.2009 21:15:28   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Eh, stopi mi dol z lajntge...user posted image



Evo, stopila dol! user posted image


Thanks! user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1371
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
13.7.2009 21:21:16   
Lolita23
Živjo!!

Evo mene opet tuuser posted image user posted image user posted image user posted image

Dopust prehitro minil, no pa sej grem še avg., pa mi bo mogoče dost.Slikice dobite ko pridem do svojega rač.user posted image

Nisem nič brala za nazaj, upam da ste vsi zdravi, če kdo niuser posted image user posted image user posted image da se hitro pozdravi.

Tjaša naša babnica se je kopala v morju in uživala ko nora, ni bilo nobenih problemov z njo, pa uje spala v šotoru v pren. post., še več začela je hoditi spat ob 9.00.Mi se pa začenja nekaj pokonci vleči in noge so glavna atrakcijauser posted image user posted image user posted image

kaj več pa jutri, ker sem čist avtuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1372
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
13.7.2009 21:44:54   
KOKICA32
Lolita DOBRODOŠLA NAZAJ! user posted image

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 1373
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
13.7.2009 22:00:50   
*MaJaLe*
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

MaJaLe, tud ti špijuniraš pri februarčicah? user posted image Nisi imela kao ful dela danes? user posted image

user posted image

p.s. MaJaLe jaz bi tud naredila halo zarad teh naramnic. NE SMEJO spustit!


tisto sm pisala popoldan.. ti si pa rekla, da popoldan nimaš časauser posted image

ja vem.. samo če pa tako piše...



(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1374
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
13.7.2009 22:11:03   
KOKICA32
MaJaLe- Sem sedaj gledala knijgo Paparico, ki si jo zadnjič velikodušno dala gor...pa mi ful manjkajo strani--samo 39 jih je---moralo pa bi jih biti čez 200??? Vmes manjkajo strani....Si opazila?

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 1375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  53 54 [55] 56 57   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  53 54 [55] 56 57   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Kuhanje
Siana

Pustite svoje otroke, da z vami kuhajo?

Da (96%)

Ne (4%)


Število vseh glasov: 70

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!