|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  131 132 [133] 134 135   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 9:57:11   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

KOKICA32 pr nam tud dežuje.. user posted image user posted image pa sonce sije, maurice pa od nikoder.  Ko že mislim da je nehalo..evo spet lije kot iz škafa. user posted image
Dovolj ga že mam ker je šlo že vso noč!!




Res je...še na sprehod ne moreva! user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3301
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 10:36:14   
Steffi
Lepo napišem post, pokomentiram vse, potrdim in potem administratorjevo obvestilo, da sem ga imela predolgo odprtegauser posted image user posted image user posted image . Se mi ne da še enkart pisat vsega.

AD3 kaplice. Tiste, ki ste malo počakele z dajanjem teh kaplic zaradi krčkov, a ste že začele z dajanjem le teh potem ko so krčki zvodeneli? Tiste ki, jih pa dajete od vsega začetka, kdaj so se pa krčki zaradi dajanja kaplic izginili?

_____________________________

Čudež življenja lahko doumemo le tedaj, ko pustimo, da se dogodi to, česar ne pričakujemo.

Paulo Coelho

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 3302
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 10:40:27   
Steffi
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: yania

Timon je tudi omagal....ob 22ih je še pojedel. Zdaj ko je vroče, mi je na tri ure čez dan, al pa še kako minuto manj, samo mi pa manj poje....
Sem pa danes ugotovila, da mormo prešaltati počasi na plenice  št.3....user posted image ...2 je od 3-6 kg, nap jih ima pa ene 5.800.....hm....ma nimam občutka, da bi ga kaj tiščalo, obratno, ima še kar nekaj lufta, ko jo zapnem.,pa tudi skozi nič ne prihaja....sem naročila prej mojemu, naj 2 paketa vzame dvojke in sem ga hitro klicala, da naj 3, ker smo se ravno z eno kolegico menile o pleničkah....a ste že vse na trojki?....jaz imam še ene 80 plenic dvojkice...upam da jih porabimo...



Mi smo še na dvojki. Moj ima le 5500g! user posted image



Mi imamo približno isto težo, pa smo še tudi na 2. Zadnjič sem mu probala 3, pa se je njegova ritka zgubla notr user posted image .

_____________________________

Čudež življenja lahko doumemo le tedaj, ko pustimo, da se dogodi to, česar ne pričakujemo.

Paulo Coelho

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 3303
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 10:43:58   
Steffi
IZVIRNO SPOROČILO: pondelak

pri nas tudi dežuje...user posted image
mi smo s plenicami še na dvojkici,bomo vidli danes kolko tehta,kdaj bomo šli na trojko...



Tukaj še ne dežuje. Malo se pooblači, pa spet sonček pokuka. bo pa verejtno kaj iz tega. Sam, da ne bo spet kake tramontane.

_____________________________

Čudež življenja lahko doumemo le tedaj, ko pustimo, da se dogodi to, česar ne pričakujemo.

Paulo Coelho

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 3304
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 10:47:58   
pondelak
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: pondelak

pri nas tudi dežuje...user posted image
mi smo s plenicami še na dvojkici,bomo vidli danes kolko tehta,kdaj bomo šli na trojko...

a imate posvetovalnico danes??

dada

_____________________________

najlepše na svetu je biti mama...Tjaši...

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3305
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 11:23:02   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: yania

Timon je tudi omagal....ob 22ih je še pojedel. Zdaj ko je vroče, mi je na tri ure čez dan, al pa še kako minuto manj, samo mi pa manj poje....
Sem pa danes ugotovila, da mormo prešaltati počasi na plenice  št.3....user posted image ...2 je od 3-6 kg, nap jih ima pa ene 5.800.....hm....ma nimam občutka, da bi ga kaj tiščalo, obratno, ima še kar nekaj lufta, ko jo zapnem.,pa tudi skozi nič ne prihaja....sem naročila prej mojemu, naj 2 paketa vzame dvojke in sem ga hitro klicala, da naj 3, ker smo se ravno z eno kolegico menile o pleničkah....a ste že vse na trojki?....jaz imam še ene 80 plenic dvojkice...upam da jih porabimo...


ja, v tej vročini je tudi Jure manj jedel, ampak še vedno pa je na 3 ure. Se včasih bojim, da bi bil preveč žejen, ampak ko mu ponudim prekuhano vodo, pa ven pljuva user posted image
pleničke - tudi mi porabimo še en paket dvojke, pa šaltamo na trojko. Jure ima 6 kg, čeprav se v teh Mullerjevih št. 2 zaenkrat še dobro počuti, ampak ko te porabim, gremo na večje.

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 3306
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 11:23:06   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: helimaša

Feliška sm povej če ti je tist kul.....mam vsega preveč.....pol pa rade volje komu kej dam.....
Yania ma tud jst nimam nbenga pametnga nasveta.....pr men je pa tašča tko da mal po svoje dela.....če pustim Mašo pr njej in da kam grem jo itak vmes dvakrat preobleče.....pa če kdo pride na obisk al pa da mi kam gremo.....mi skoz teži....pa dej jo preobleč v neki lepga....pa kšno kiklco.....ma kr neki.....k ma itak same lepe cune.....ma grozne je....k mi drgač itak pol spalnce okol obrne da najde kšno cuno....katastrofa....


hvala, hvala, sej drugače ima tudi Jure dovolj oblekic, samo bodijev s kratkimi rokavčki pa res nima user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 3307
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 11:23:10   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: Steffi

Lepo napišem post, pokomentiram vse, potrdim in potem administratorjevo obvestilo, da sem ga imela predolgo odprtegauser posted image user posted image user posted image . Se mi ne da še enkart pisat vsega.

AD3 kaplice. Tiste, ki ste malo počakele z dajanjem teh kaplic zaradi krčkov, a ste že začele z dajanjem le teh potem ko so krčki zvodeneli? Tiste ki, jih pa dajete od vsega začetka, kdaj so se pa krčki zaradi dajanja kaplic izginili?



pri nas AD3 niso povzročile krčev, tako da jih pridno dajemo že od začetka (moram hitro na les potrkat)

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Steffi)
Neposredna povezava do sporočila: 3308
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 11:25:04   
felix7
no, danes, ko sem imela v planu kej na vrtu delat pa vozičkat, je pa dež... Temperatura je pa super, se vsaj da dihat user posted image
aja, včeraj smo tudi mi imeli UZ kolkov, vse ok. Še dobro, ker če bi morala slučajno široko povijat čez poletje, bi se mi zmešalo (Juretu pa še prej)...
Najaa, če se ti ljubi, lahko vpišeš, da imava pregled 3.7.

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 3309
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 11:28:10   
felix7
aja, Ljubljančanke in okoliške marčevke, kaj pol, se kej dobimo? Grahec je že dala pobudo, pa ni bilo kej dosti reakcije... Yania, helimaša, =jasna=, jadrnica, NoBady, pa še katera verjetno... določimo datum? Kot sem že rekla, prav zgodaj pri meni ne pride v poštev, ker malo dlje spimo, pa še do Ljubljane rabimo 40 minut.

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 3310
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 11:39:10   
mediuhec
felix. super za vrtec! mate srečo... bomo počakali na odločbo, me prav zanima kako bo.

tašča: moja je OK. edino zadnjič je bila na obisku in sem ji tamalega dala, da ga vlači po rokah. pa je bil neki tečen, pa sem ga vmes 2 x vzela k sebi (obakrat je nehal jokat), potem pa mi ga je spet hotla vzet v roke, kao samo za 5 minut.sej vem da ga ima rada, ne vidi ga pogosto, samo če se mali pri njej noče potolažit, bo pač pri meni. ne vidim razloga da se joka. ja sej, bo treba red narest že od začetka.
hudo je če ti rušijo avtoriteto in če so blizu doma tudi ne moreš rečt, da je ok če ga sem pa tja nafilajo s sladkarijami, ker to potem počnejo redno. če se jim ne da dopovedat lepo, potem pač je treba grdo. in če jim kaj ni všeč, je to njihov problem.

temenca: naš jih je dobil, sem probala z mustelo kremo, pa ni bilo kaj bolje. sedaj sem dala olivno olje, pa je le šlo malo dol. bo treba še ponovit. jaz tudi nisem bila ziher da je to to, pa mi je potem P potrdil- res izgleda kot suha koža.

GH: glede tega je tolk teorij kot je pediatrov. nisem se še odločila kdaj bomo začeli, samo glih pri 4. mesecih tudi še ne. pa saj vidiš če otrok kaže interes...

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 3311
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 11:51:00   
mediuhec
pestke v usta: kaj vaši to tudi počnejo? naš si celo preslini, pa verjetno mu je treba pustit (kot pravi grahec je to razvojna faza).

a kakšne posebne vaje delate z vašimi malčki- tko kot pasenje kravic npr?

(odgovor članu mediuhec)
Neposredna povezava do sporočila: 3312
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 12:06:02   
MalaČebelica
pocka - bravo za poroko user posted image user posted image user posted image user posted image

plenice - mi še tudi uporabljamo zadnje kose 2, pol pa gremo na 3

GH - nimam pojma. po moje nekje okrog 6. meseca. kez zgleda da ji zaenkrat moje mleko kar paše, saj se je zredila v dveh mesecih skoraj dve kili pa pol (podatke iz posvetovalnice napišem pol spodaj). pa zdaj sem malo več počivala in res dosti pila pa imam danes spet taki naval, da sem prej celo kuhinjo pošpricala, ko sem si ven črpala. sem hotla samo malo počrpat, ker me je ful tiščalo pa ne bi ravno mastitisa spet, pol pa je še kar špricalo ko sem vzela pumpo stran user posted image user posted image user posted image kdaj se te to porihta??? patronažna je rekla, da se to kmalu uskladi - povpraševanje s ponudbo. pri meni pa je še kar nekaj po svoje. enkrat je nekam malo se mi zdi, drugič pa vse lije....

posvetovalnica - včeraj smo imeli merjenje in tehtanje pa smo prilezli že do 5.750g in 58,5 cm sem bla tak jezna za cm, ker je tota kosmulja ni prav zmerila... midva sma jo že zmerila doma in je imela 62 cm pred 14 dnevi. včeraj pa je ful zaspala tik pred posvetovalnico in pol se je zbudla ko sem jo slačila za tehtanje in se je začela na tehnici dret in pol se je ful krčila in je ni mogla lepo zmerit. pa se ji ni dalo počakat pol minute, da jo pomirim in bi jo prav zmerila user posted image user posted image no tepa naj bo 58,5 cm. na naslednji ko pa bo zrastla kar naenkrat za 15cm pa se bojo vsi čudili user posted image user posted image user posted image user posted image

alarm. pridem takoj. al pa malo kasneje user posted image user posted image user posted image


_____________________________




(odgovor članu mediuhec)
Neposredna povezava do sporočila: 3313
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 12:11:46   
mediuhec
mala cebelica: a gresta s klaro kaj mimo/blizu P. pošlji sms, se morda lahko kaj vidiva s tamalimi?
klara je pa velika punca!

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 3314
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 12:17:51   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: mediuhec

mala cebelica: a gresta s klaro kaj mimo/blizu P. pošlji sms, se morda lahko kaj vidiva s tamalimi?
klara je pa velika punca!


jap bi se lahko kaj zmenili. samo to butasto vreme tak nagaja user posted image user posted image user posted image

jutri bova mele malo manj časa ker smo se odločili, da skočimo čez vikend na morje in nas od petka ni, jutri pa pakiramo. lahko pa bi se kaj zmenile za drugi teden. pa še tudi s taso in kero drugo mariborčanko....


_____________________________




(odgovor članu mediuhec)
Neposredna povezava do sporočila: 3315
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 12:21:10   
mediuhec
mala cebelica: dobro, s tem da nas ni v pon in tor ker gremo k našim na gorenjsko. lepo se imejte na morju!

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 3316
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 12:27:11   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: mediuhec

pestke v usta: kaj vaši to tudi počnejo? naš si celo preslini, pa verjetno mu je treba pustit (kot pravi grahec je to razvojna faza).




Naš naredi pestko in si jo liže, kot če bi lizal sol pred zaužitjem tekile. user posted image user posted image user posted image Kak se smejimo, ko ga gledamo...pa cmoka zraven. V usta pa še vi cele spravil!user posted image

(odgovor članu mediuhec)
Neposredna povezava do sporočila: 3317
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 12:30:36   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: mediuhec

pestke v usta: kaj vaši to tudi počnejo? naš si celo preslini, pa verjetno mu je treba pustit (kot pravi grahec je to razvojna faza).




Naš naredi pestko in si jo liže, kot če bi lizal sol pred zaužitjem tekile. user posted image user posted image user posted image Kak se smejimo, ko ga gledamo...pa cmoka zraven. V usta pa še vi cele spravil!user posted image



naša je tudi v tej fazi - fazi slinjenja in lizanja rokic


_____________________________




(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 3318
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 13:30:46   
Piruri
Yania...ma kot, da bi brala svojo zgodbo...jaz se kakšen dan tudi počutim kot zmaj...pri nas  je tašča tista, ki dela z Mio kot, da je malo zaostala...jo nosi okoli, se pači, ko govori z njo, ji vse prinese k riti...ko punca hoče zapet kakšno pesmico, ji ona skozi skače v besedilo...hrano ji malo, da ne razcecka na koščke in še pita jo po vrh vsega...in pol, ko pride Mia domov, hoče enak tretma...in ker smo zdaj v neki fazi kljubovanja, mi reče, da me ne mara in da bo šla živet k noni...in kriči, joče, se meče ob tla...ma, upam, da jo kmalu mine...Aja, še to...od kar imamo Neota, pa se ob prihodu tašče vedno igrasta, da je Mia dojenček in pol privleče eno staro plenico iz omare in ji tisto vleče gor in jo ujčka, pa po flaški daje pit user posted image ...meni pa lasi pokonci...
Mi smo to omejili s tem, da k njim gremo zelo redko (živijo čez dvorišče), če hočejo otroke videt naj pridejo k nam, ker v domačem okolju dosti lažje omejujemo taščin način...
Moja mama jo sicer razvaja, vendar tudi upošteva kar ji rečemo in se ne preveč vtika v našo vzgojo (no, tu in tam se), dela pa z Mio letom primerno...

Rokice v usta...naš je tudi odkril, da s težavo, vendar mu uspe dat roko v usta in pol se kar užali, če se z nohtki podrajsa kej notri...in tudi mlacka kot da bi bila iz cukra...začel pa je tudi mene lizat, ko se z rame zripsa na roko..

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 3319
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 13:44:03   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: Piruri

Yania...ma kot, da bi brala svojo zgodbo...jaz se kakšen dan tudi počutim kot zmaj...pri nas  je tašča tista, ki dela z Mio kot, da je malo zaostala...jo nosi okoli, se pači, ko govori z njo, ji vse prinese k riti...ko punca hoče zapet kakšno pesmico, ji ona skozi skače v besedilo...hrano ji malo, da ne razcecka na koščke in še pita jo po vrh vsega...in pol, ko pride Mia domov, hoče enak tretma...in ker smo zdaj v neki fazi kljubovanja, mi reče, da me ne mara in da bo šla živet k noni...in kriči, joče, se meče ob tla...ma, upam, da jo kmalu mine...Aja, še to...od kar imamo Neota, pa se ob prihodu tašče vedno igrasta, da je Mia dojenček in pol privleče eno staro plenico iz omare in ji tisto vleče gor in jo ujčka, pa po flaški daje pit user posted image ...meni pa lasi pokonci...
Mi smo to omejili s tem, da k njim gremo zelo redko (živijo čez dvorišče), če hočejo otroke videt naj pridejo k nam, ker v domačem okolju dosti lažje omejujemo taščin način...
Moja mama jo sicer razvaja, vendar tudi upošteva kar ji rečemo in se ne preveč vtika v našo vzgojo (no, tu in tam se), dela pa z Mio letom primerno...

Rokice v usta...naš je tudi odkril, da s težavo, vendar mu uspe dat roko v usta in pol se kar užali, če se z nohtki podrajsa kej notri...in tudi mlacka kot da bi bila iz cukra...začel pa je tudi mene lizat, ko se z rame zripsa na roko..


me je že strah kak bo pri nas ko to berem. ker je že zdaj podobno - moja mama me upošteva pri tem kar rečem, tašča pa ne. s tem da tašča živi tri km stran, mama pa 70...


_____________________________




(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 3320
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 13:48:07   
Najaa
VSE NAJBOLJŠE ZA 3 MESECE LEONARD OD PUPE7, ŽAK OD LORENCIE IN OTROČEK OD SANNE! user posted image   user posted image   user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3321
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 13:48:17   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: yania

Sem pa tako jezna ko user posted image  ,,,,,sploh ne vem, kako naj rešim eno zadevo. Namreč, stalno se nekaj pregovarjam pa pregovarjam zaradi moje tavelike punce.....jaz sem en zmaj, ki stalno ukazuje, komandira itd...grozno...imam namreč štuk nižje moje starše, ki so zlati v narekovajih....ma pustijo Naji čisto vse, res...danes npr.jo je moja mami peljala v vrtec, ko sem jo prosila, je bila ura že 9.30, pa sem mogla še Timona nahraniti...no in jo res pelje čez cesto.....in nakar mi zdaj pove, da ji je dala čigumije (haloooo...) in da jih je razdelila med svoje vrstnike...pa ta ni gladka..naj bi se komu zaletel, kdo bi odgovarjal,,,pa itak da otroci stalno norijo zunaj....no da ne govorim, ko se je zbudila ob 8.00 (Timon je bil buden od 6.20 do 7.30, nato sva omagala, moj je pa šel enkrat vmes v službo), je najprej oblekla nekaj čist mim za v vrtec, moje ni bilo uredu, pa gre dol k moji mami. Ko sem prišla dol, in rekla, da naj gre gor, da bo jedla, se je najprej začela kregat, da ne gre v vrtec...ma kr neki...no pol mi jo končno uspe pregovort...ma stalno en kreg in slaba volja...pa prej ko smo šle jaz pa moja mami v trgovino....že vnaprej ji povem, na poti, da sladkarij ne bomo kupovali, ker jih imam celo goro v omari, od čokolad, bombonov, čigumijev....ma ne, mora ona sitnariti in potem moja mami njej potiho- ti bom pa jaz kupila..,.in ji kupi čigumije.....šele ko sem prišla ven, sem vidla da jih ima v roki..in tako moja beseda splava po vodi...ne gre se za čigumije, ampak princip...kdo vzgaja? od koga so otroci? ma pa če bi jo potleh metala in ne vem kaj delala z njo,m mi nima kaj težiti, a ni res...in potem mi meče naprej, da sem jaz tečna, da o očiju mojemu sploh ne govorim...to je totalno razpuščeno....same sladkarije....no v petek sva dobile tablete za zadrževanje urina v nočnem času v ledvičkah...zadeva je resna in treba se je držat navodil-piti čez dan, ne zvečer, 1 uro po večerji vzame in nič več tekočine, drugače lahko pride do komplikacij...evo, jo dobim prej s kokicami v roki, k jih je spet moja mami dala..ma vam povem sem tako besna, ko user posted image ....a ima katera kak predlog kaj naj naredim?...resno, kako mnenje,,,pa ne rečt, pogovorte se, ko se ne da...res..6.junija pa naj bi z njima šla v toplice...kako naj jima zaupam, ko same piz...delata no...a imam prav?in potem sem jaz tisti zmaj, ko samo komandiram, tudi moj nič ne reče....prej je oblekla eno lepo majčko , novo, za na dvorišče...pa sem bila proti...ona je vztrajala, da jo bo čuvala...ja seveda...z eno prijateljico sta po vrtu zemljo nakopale na tlakovce, in packale z vodo, da je bila čist ošpricana....ma sem kar zakuhala, ko sem jo vidla...tako da sem prej, ko je privolila iti gor (ob 22ih,,,,user posted image , ko itak bi jaz bila smotana, če bi jo prej gor spravljala, ko je njena Kaja pri nas-bi bil spet moj oči pameten, da naj jo še pustim)... in so šli obiski, jo spravila v kopalnico, pod tuš, potem pa sem ji dala veniš in je čistila svoje nogavice, bele, ko ji skos hrulim, kaj mi bosa hodi in še hlače je splaknila, ko jih je poškropila....ma vam povem, da ne vem, kak naj še ukrepam, da bi jo pa kar neki s kuhlo namlatila, pa itak nima smisla, ko se mi to zdi brez veze....otrok samo joka, pa se tega boji, ne ve pa bistva, zakaj do tega pride...
no in potem me moja mami gleda ko butelj, kaka zdravila ji to dajem in da se ne strinja čisto če je to zanjo ok...oa P ji jih je dala, kaj naj...hočem rečt, da je **** enih besed stran vrženih, ko ti en vmes skače....zato pa , tiste ki živite s taščo, ali svojimi starši...ma kriza zna biti, res. Moji so drugače uredu, se niti ne vtikajo v mene, samo ne štekajo če kaj rečem, ko mislijo, da Naje ne spustim k njima dol, ali pa da jo nekaj odmikam...ja le zakaj...ne je nič sadja, nič pametnega ne poje ko pride z vrtca, razen če nisem res 100 na uro vztrajna...ma res mi je težko...


Ne bom ti rekla, pomente se. Poskusi delat vse sama. Tako, da jo sama naštimaš za v vrtec, jo sama odpelješ in ko te mama vpraša, zakaj ne bi ona, ji povej, da zato ker ne posluša, kar rečeš. Oz. ne upošteva. Meni se zdi zelo pomembno, da se upošteva, kar starši rečejo in želijo. Če ne, je to izpodkopavanje njihove avtoritete. Moja mama je tud podobna tvoji, ampak jaz ji kar rečem veš kaj takole pa ne boš delala. Ker otrok začuti, kje bo nekaj dobil in začne izkoriščat, ti pa izpadeš zmaj, kot si rekla.
Primera ti ne bom pisala, pa saj jih je veliko.

Glede plenic - moji 2-ka včasih premoči, ampak 3-ji je pa še ful prevelika. user posted image  No, kakor katera. DM ima manjše dimenzije, kot muller.

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 3322
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 13:48:22   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Steffi

AD3 kaplice. Tiste, ki ste malo počakele z dajanjem teh kaplic zaradi krčkov, a ste že začele z dajanjem le teh potem ko so krčki zvodeneli? Tiste ki, jih pa dajete od vsega začetka, kdaj so se pa krčki zaradi dajanja kaplic izginili?


Jaz še nisem začela dajat nazaj, pa bo treba počas.


(odgovor članu Steffi)
Neposredna povezava do sporočila: 3323
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 13:50:09   
Najaa
Končno se je malo ohladilo. Zdaj pa dežuje. Ah, to pa spet ni fajn! user posted image  Nikol nam ni prav! user posted image
Dopoldan smo se dobili z dojenčki, marčevski zvončki in trobentice in poklepetali. No, oni bolj manj ker so samo jedli in spali. user posted image  Mame pa čveke, seveda.
Zdaj pa počitek, sam Nika protestira. Spet si kuham sezamovo seme. Mogoče pa le kaj pomaga, sam za pit je pa ful ogabno!

< Sporočilo je popravil Najaa -- 27.5.2009 13:54:05 >

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3324
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 13:54:25   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Končno se je malo holadilo. Zdaj pa dežuje. Ah, to pa spet ni fajn! user posted image  Nikol nam ni prav! user posted image
Dopoldan smo se dobili z dojenčki, marčevski zvončki in trobentice in poklepetali. No, oni bolj manj ker so samo jedli in spali. user posted image  Mame pa čveke, seveda.
Zdaj pa počitek, sam Nika protestira. Spet si kuham sezamovo seme. Mogoče pa le kaj pomaga, sam za pit je pa ful ogabno!


Najaa- kak to skuhaš? Sem že na enem drugem forumu o tem brala... To je za mlekec ne?

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  131 132 [133] 134 135   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  131 132 [133] 134 135   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?