|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  130 131 [132] 133 134   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
26.5.2009 21:40:57   
Anonimen
Bravo vsem marčevskim otročkom za preglede in mere, pa za pikice.

Pocka, čestitke! user posted image user posted image user posted image

uvajanje GH - Sem že par dni nazaj napisala, da mi startamo s 5im mesecem, ker mala ne mara flaške, mami pa mora na operacijo... user posted image Žal pride včasih tako...

hrana in česa se ne sme - Jaz praktično ne jem nič. user posted image No, vsaj sveže solate in sadje ne, ker ne smem zaradi sebe, ne zaradi Katje, pa jo vseeno napenja... Ampak je že skoraj mimo.


Toliko... sej ostalo je na FB. user posted image Dobro da ga imamo. user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 3276
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
26.5.2009 21:54:27   
Piruri
Pocka...hvala za info...najprej moram napolnit račun od vise, ker imamo empty stanje...če bom rabila kakšno pomoč, pa te bom itak zagnjavla user posted image ...tudi meni vaju je bilo lepo videt in HVALA za kufetek...dobra si, da zdaj uskljajuješ vse te reči...

Naja...HVALA za komentar pod Neotkovo sliko user posted image user posted image user posted image

Hrana...jaz sem takoj začela z paradajzom, čokolado, svinjino user posted image , čebulo, česnom in oreščki, aja in mlekom...in ni bilo nobenih reakcij...izogibam pa se še morskih sadežev in jagod...iz preventive...

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3277
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
26.5.2009 22:28:22   
helimaša
čer!

da mal pokomentiram glede hrane.....jst čist vse jem.....od svinjine do sadja in zelenjave.....in to že od samega začetka.....ni mela nobenih krčkov tko da res lahko jem vse.....pa tud komplikator nisem....probaš pa vidiš.....če ma krče potem ne ješ več stvari ki jih povzroča.....
zdej mi obe punci spita.....oči pa mi je pobenu k gasilcem.....ja takle mamo pr nas.....
glede vrtca je pa pr nas tko.....smo na 31, mestu.....tko da upam da bo vsaj drugo leto......felix si ti dobila vrtec.....pr nas je zavrnjeih 350 otrok....tko da študiram da bi kr doma en vrtec nardila.....in pazla en tri otročke.....
no pa orm it.....Zoja neki štrajka....

nočko

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 3278
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
26.5.2009 23:04:25   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: pocka

Ojla punce, se oglašam po dolgem času...bom malo pokomentirala,ampak se mali že zbuja...

Zadnje čase nimam nič več časa, doma zidamo, okoli pohištvo nabavljava, zdaj sva se pa še odločila,da se septembra poročiva in je akcija na polno, ker sva že malo pozna, pa je treba pohitet z rezervacijami.user posted image



jupiiiiiiii, bravo pocka user posted image user posted image user posted image a vzameš marčevke za družice? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 3279
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
26.5.2009 23:04:42   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: helimaša

hej!

jst sploh ne pridem do RR-ja.....je FBzdej bol zanimiv....pa itak ste več al manj vse gor.....me sva ble dons na pregledu za kolke.....vse super...sva šle še potem na tehtanje in merjenje.....
5000g in 57cm.....tkol da kar popravte seznam.....drugače pa Felix lepo te je blo vidt.....ko boš kej na mojem koncu me poklič.....sej najbrž večkrat prideš k tvoj dela.....pa še men bi blo bl kul dopoldan k ni Maše.....
nč grem zdej k mi ploščice polaga......grrrr........ma tok dela da bi jih po mojem že jst prej položila.....obup....upam da bo dons fertik.....

papa


ja, enako user posted image user posted image user posted image upam, da mi rata kej do Grosuplja pridt, ma se mi tako smili Jure, ko ga v lupinico tlačim in potem prevažam okol... No, mogoče pa pride kakšna ohladitev, pa bo bolje. In še enkrat hvala, sej veš, za kaj user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 3280
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
26.5.2009 23:04:45   
yania
Ojla...
Glede GH...Naja je bila dojena in tudi dodatek Aptamil je dobivala, pa smo šele pri 6 mesecih začeli dodajati gosto h.....kako bo pri _Timonu nimam pojma. Glede na to da je mesec prej rojen, pa da ima pogoje biti alergik, po meni, mislim da še ne bomo kmalu začeli s tem. Bom videla, kake bodo  potrebe Timon in kaj bo P rekla....čisto odvisno.

Klima ja mi jo imamo v avtu, tko da malo shladi, se pa izogibam avta v vročini...doma jo pa priklopim, ko me ne noter (in Timina seveda....)..

Sem pa tako jezna ko user posted image  ,,,,,sploh ne vem, kako naj rešim eno zadevo. Namreč, stalno se nekaj pregovarjam pa pregovarjam zaradi moje tavelike punce.....jaz sem en zmaj, ki stalno ukazuje, komandira itd...grozno...imam namreč štuk nižje moje starše, ki so zlati v narekovajih....ma pustijo Naji čisto vse, res...danes npr.jo je moja mami peljala v vrtec, ko sem jo prosila, je bila ura že 9.30, pa sem mogla še Timona nahraniti...no in jo res pelje čez cesto.....in nakar mi zdaj pove, da ji je dala čigumije (haloooo...) in da jih je razdelila med svoje vrstnike...pa ta ni gladka..naj bi se komu zaletel, kdo bi odgovarjal,,,pa itak da otroci stalno norijo zunaj....no da ne govorim, ko se je zbudila ob 8.00 (Timon je bil buden od 6.20 do 7.30, nato sva omagala, moj je pa šel enkrat vmes v službo), je najprej oblekla nekaj čist mim za v vrtec, moje ni bilo uredu, pa gre dol k moji mami. Ko sem prišla dol, in rekla, da naj gre gor, da bo jedla, se je najprej začela kregat, da ne gre v vrtec...ma kr neki...no pol mi jo končno uspe pregovort...ma stalno en kreg in slaba volja...pa prej ko smo šle jaz pa moja mami v trgovino....že vnaprej ji povem, na poti, da sladkarij ne bomo kupovali, ker jih imam celo goro v omari, od čokolad, bombonov, čigumijev....ma ne, mora ona sitnariti in potem moja mami njej potiho- ti bom pa jaz kupila..,.in ji kupi čigumije.....šele ko sem prišla ven, sem vidla da jih ima v roki..in tako moja beseda splava po vodi...ne gre se za čigumije, ampak princip...kdo vzgaja? od koga so otroci? ma pa če bi jo potleh metala in ne vem kaj delala z njo,m mi nima kaj težiti, a ni res...in potem mi meče naprej, da sem jaz tečna, da o očiju mojemu sploh ne govorim...to je totalno razpuščeno....same sladkarije....no v petek sva dobile tablete za zadrževanje urina v nočnem času v ledvičkah...zadeva je resna in treba se je držat navodil-piti čez dan, ne zvečer, 1 uro po večerji vzame in nič več tekočine, drugače lahko pride do komplikacij...evo, jo dobim prej s kokicami v roki, k jih je spet moja mami dala..ma vam povem sem tako besna, ko user posted image ....a ima katera kak predlog kaj naj naredim?...resno, kako mnenje,,,pa ne rečt, pogovorte se, ko se ne da...res..6.junija pa naj bi z njima šla v toplice...kako naj jima zaupam, ko same piz...delata no...a imam prav?in potem sem jaz tisti zmaj, ko samo komandiram, tudi moj nič ne reče....prej je oblekla eno lepo majčko , novo, za na dvorišče...pa sem bila proti...ona je vztrajala, da jo bo čuvala...ja seveda...z eno prijateljico sta po vrtu zemljo nakopale na tlakovce, in packale z vodo, da je bila čist ošpricana....ma sem kar zakuhala, ko sem jo vidla...tako da sem prej, ko je privolila iti gor (ob 22ih,,,,user posted image , ko itak bi jaz bila smotana, če bi jo prej gor spravljala, ko je njena Kaja pri nas-bi bil spet moj oči pameten, da naj jo še pustim)... in so šli obiski, jo spravila v kopalnico, pod tuš, potem pa sem ji dala veniš in je čistila svoje nogavice, bele, ko ji skos hrulim, kaj mi bosa hodi in še hlače je splaknila, ko jih je poškropila....ma vam povem, da ne vem, kak naj še ukrepam, da bi jo pa kar neki s kuhlo namlatila, pa itak nima smisla, ko se mi to zdi brez veze....otrok samo joka, pa se tega boji, ne ve pa bistva, zakaj do tega pride...
no in potem me moja mami gleda ko butelj, kaka zdravila ji to dajem in da se ne strinja čisto če je to zanjo ok...oa P ji jih je dala, kaj naj...hočem rečt, da je **** enih besed stran vrženih, ko ti en vmes skače....zato pa , tiste ki živite s taščo, ali svojimi starši...ma kriza zna biti, res. Moji so drugače uredu, se niti ne vtikajo v mene, samo ne štekajo če kaj rečem, ko mislijo, da Naje ne spustim k njima dol, ali pa da jo nekaj odmikam...ja le zakaj...ne je nič sadja, nič pametnega ne poje ko pride z vrtca, razen če nisem res 100 na uro vztrajna...ma res mi je težko...

uf, sem se namatrala....zdej mi je še revica prišla s kovtrom do hodnika, in joka, zakaj sem jezna na njo....halo...in potem mi še spat ne more in to zaradi mojih staršev....sva se pomenili, pa upam da kaj zaleže....treba bo pa še dol ukrepai, samo kako?user posted image

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 3281
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
26.5.2009 23:07:32   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: trinity22
Kaj pa hrana, ki je alergena ste že kaj poskusile jest tiste, ki polno dojite nprimer jagode? Meni se jih ful lušta, pa še kolegica mi je prinesla celo košaro, zdaj pa ne vem če smem al neuser posted image user posted image  Pa kako? A eno pojem pa en dan opazujem, če je kaka reakcija? Al jih pol košare pojem pa opazujemuser posted image user posted image user posted image user posted image
jaz še nisem probala jagod,se jih nekak izogibam. Ne upam.



jaz sem ene par gozdnih probala, zaenkrat ni bilo nič narobe. Mogoče prešaltam na vrtne user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3282
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
26.5.2009 23:07:35   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: helimaša

čer!

da mal pokomentiram glede hrane.....jst čist vse jem.....od svinjine do sadja in zelenjave.....in to že od samega začetka.....ni mela nobenih krčkov tko da res lahko jem vse.....pa tud komplikator nisem....probaš pa vidiš.....če ma krče potem ne ješ več stvari ki jih povzroča.....
zdej mi obe punci spita.....oči pa mi je pobenu k gasilcem.....ja takle mamo pr nas.....
glede vrtca je pa pr nas tko.....smo na 31, mestu.....tko da upam da bo vsaj drugo leto......felix si ti dobila vrtec.....pr nas je zavrnjeih 350 otrok....tko da študiram da bi kr doma en vrtec nardila.....in pazla en tri otročke.....
no pa orm it.....Zoja neki štrajka....

nočko


pri nas bodo vsi otroci, ki imajo stalno prebivališče v občini, dobili vrtec user posted image user posted image user posted image
upam, da tudi vam rata, sicer pa... ma ja, vzameš še enega al pa dva, povpraševanje bo ogromno...

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 3283
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
26.5.2009 23:08:46   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: yania

Ojla...
Glede GH...Naja je bila dojena in tudi dodatek Aptamil je dobivala, pa smo šele pri 6 mesecih začeli dodajati gosto h.....kako bo pri _Timonu nimam pojma. Glede na to da je mesec prej rojen, pa da ima pogoje biti alergik, po meni, mislim da še ne bomo kmalu začeli s tem. Bom videla, kake bodo  potrebe Timon in kaj bo P rekla....čisto odvisno.

Klima ja mi jo imamo v avtu, tko da malo shladi, se pa izogibam avta v vročini...doma jo pa priklopim, ko me ne noter (in Timina seveda....)..

Sem pa tako jezna ko user posted image  ,,,,,sploh ne vem, kako naj rešim eno zadevo. Namreč, stalno se nekaj pregovarjam pa pregovarjam zaradi moje tavelike punce.....jaz sem en zmaj, ki stalno ukazuje, komandira itd...grozno...imam namreč štuk nižje moje starše, ki so zlati v narekovajih....ma pustijo Naji čisto vse, res...danes npr.jo je moja mami peljala v vrtec, ko sem jo prosila, je bila ura že 9.30, pa sem mogla še Timona nahraniti...no in jo res pelje čez cesto.....in nakar mi zdaj pove, da ji je dala čigumije (haloooo...) in da jih je razdelila med svoje vrstnike...pa ta ni gladka..naj bi se komu zaletel, kdo bi odgovarjal,,,pa itak da otroci stalno norijo zunaj....no da ne govorim, ko se je zbudila ob 8.00 (Timon je bil buden od 6.20 do 7.30, nato sva omagala, moj je pa šel enkrat vmes v službo), je najprej oblekla nekaj čist mim za v vrtec, moje ni bilo uredu, pa gre dol k moji mami. Ko sem prišla dol, in rekla, da naj gre gor, da bo jedla, se je najprej začela kregat, da ne gre v vrtec...ma kr neki...no pol mi jo končno uspe pregovort...ma stalno en kreg in slaba volja...pa prej ko smo šle jaz pa moja mami v trgovino....že vnaprej ji povem, na poti, da sladkarij ne bomo kupovali, ker jih imam celo goro v omari, od čokolad, bombonov, čigumijev....ma ne, mora ona sitnariti in potem moja mami njej potiho- ti bom pa jaz kupila..,.in ji kupi čigumije.....šele ko sem prišla ven, sem vidla da jih ima v roki..in tako moja beseda splava po vodi...ne gre se za čigumije, ampak princip...kdo vzgaja? od koga so otroci? ma pa če bi jo potleh metala in ne vem kaj delala z njo,m mi nima kaj težiti, a ni res...in potem mi meče naprej, da sem jaz tečna, da o očiju mojemu sploh ne govorim...to je totalno razpuščeno....same sladkarije....no v petek sva dobile tablete za zadrževanje urina v nočnem času v ledvičkah...zadeva je resna in treba se je držat navodil-piti čez dan, ne zvečer, 1 uro po večerji vzame in nič več tekočine, drugače lahko pride do komplikacij...evo, jo dobim prej s kokicami v roki, k jih je spet moja mami dala..ma vam povem sem tako besna, ko user posted image ....a ima katera kak predlog kaj naj naredim?...resno, kako mnenje,,,pa ne rečt, pogovorte se, ko se ne da...res..6.junija pa naj bi z njima šla v toplice...kako naj jima zaupam, ko same piz...delata no...a imam prav?in potem sem jaz tisti zmaj, ko samo komandiram, tudi moj nič ne reče....prej je oblekla eno lepo majčko , novo, za na dvorišče...pa sem bila proti...ona je vztrajala, da jo bo čuvala...ja seveda...z eno prijateljico sta po vrtu zemljo nakopale na tlakovce, in packale z vodo, da je bila čist ošpricana....ma sem kar zakuhala, ko sem jo vidla...tako da sem prej, ko je privolila iti gor (ob 22ih,,,,user posted image , ko itak bi jaz bila smotana, če bi jo prej gor spravljala, ko je njena Kaja pri nas-bi bil spet moj oči pameten, da naj jo še pustim)... in so šli obiski, jo spravila v kopalnico, pod tuš, potem pa sem ji dala veniš in je čistila svoje nogavice, bele, ko ji skos hrulim, kaj mi bosa hodi in še hlače je splaknila, ko jih je poškropila....ma vam povem, da ne vem, kak naj še ukrepam, da bi jo pa kar neki s kuhlo namlatila, pa itak nima smisla, ko se mi to zdi brez veze....otrok samo joka, pa se tega boji, ne ve pa bistva, zakaj do tega pride...
no in potem me moja mami gleda ko butelj, kaka zdravila ji to dajem in da se ne strinja čisto če je to zanjo ok...oa P ji jih je dala, kaj naj...hočem rečt, da je **** enih besed stran vrženih, ko ti en vmes skače....zato pa , tiste ki živite s taščo, ali svojimi starši...ma kriza zna biti, res. Moji so drugače uredu, se niti ne vtikajo v mene, samo ne štekajo če kaj rečem, ko mislijo, da Naje ne spustim k njima dol, ali pa da jo nekaj odmikam...ja le zakaj...ne je nič sadja, nič pametnega ne poje ko pride z vrtca, razen če nisem res 100 na uro vztrajna...ma res mi je težko...

uf, sem se namatrala....zdej mi je še revica prišla s kovtrom do hodnika, in joka, zakaj sem jezna na njo....halo...in potem mi še spat ne more in to zaradi mojih staršev....sva se pomenili, pa upam da kaj zaleže....treba bo pa še dol ukrepai, samo kako?user posted image


ajoj... žal nimam nobenega pametnega predloga, kaj narest... nisem še imela podobne situacije. Upam pa, da kej zrihtate. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 3284
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
26.5.2009 23:12:55   
yania
O Feliša., kako si kaj ti?
Ma saj vem, da je to ena čudna zadeva pri nas , kar sem napisala, mogla sem pač ven dat, sej zdej pa še mojga čakam ko je na košarki, da eno debatona to udariva, čeprav sem ko cunja....utrujena do konca...
Jure spi?

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 3285
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
26.5.2009 23:16:26   
yania
Timon je tudi omagal....ob 22ih je še pojedel. Zdaj ko je vroče, mi je na tri ure čez dan, al pa še kako minuto manj, samo mi pa manj poje....
Sem pa danes ugotovila, da mormo prešaltati počasi na plenice  št.3....user posted image ...2 je od 3-6 kg, nap jih ima pa ene 5.800.....hm....ma nimam občutka, da bi ga kaj tiščalo, obratno, ima še kar nekaj lufta, ko jo zapnem.,pa tudi skozi nič ne prihaja....sem naročila prej mojemu, naj 2 paketa vzame dvojke in sem ga hitro klicala, da naj 3, ker smo se ravno z eno kolegico menile o pleničkah....a ste že vse na trojki?....jaz imam še ene 80 plenic dvojkice...upam da jih porabimo...

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 3286
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
26.5.2009 23:23:41   
helimaša
Feliška sm povej če ti je tist kul.....mam vsega preveč.....pol pa rade volje komu kej dam.....
Yania ma tud jst nimam nbenga pametnga nasveta.....pr men je pa tašča tko da mal po svoje dela.....če pustim Mašo pr njej in da kam grem jo itak vmes dvakrat preobleče.....pa če kdo pride na obisk al pa da mi kam gremo.....mi skoz teži....pa dej jo preobleč v neki lepga....pa kšno kiklco.....ma kr neki.....k ma itak same lepe cune.....ma grozne je....k mi drgač itak pol spalnce okol obrne da najde kšno cuno....katastrofa....

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 3287
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 7:58:13   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

 kaj a tudi paradižnika nebi smeli jest?? Če pa ima paradižnik folno kislino, katero priporočajo med dojenjem user posted image
Jaz res ne jem čebule, česna in takih začimb. Sem pa jedla tudi pasulj že pa sma z lijo prdele obe kot ta veliki user posted image user posted image



Jaz sem paradižnik, ampak ne svežega. Samo predelanega. Ampak to vedno, ker svežega sploh ne maram! user posted image
Tudi česen sem že v solati in čebulo tudi seveda. Ma meni se zdi, da so teli krči (trkam!!!) šli stran. Že kar nekaj časa je mir.
no, ker jaz ničesar ne prekuhavam ne sadja in ne zelenjave. En dan probam in če ni reakcije pol pač dalje papcam.
Ne morem sama sebi verjet da lahko tolko pojem..ne jem, žrem..user posted image user posted image apetit imam taki da joj user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3288
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 7:59:25   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: felix7


IZVIRNO SPOROČILO: pocka

Ojla punce, se oglašam po dolgem času...bom malo pokomentirala,ampak se mali že zbuja...

Zadnje čase nimam nič več časa, doma zidamo, okoli pohištvo nabavljava, zdaj sva se pa še odločila,da se septembra poročiva in je akcija na polno, ker sva že malo pozna, pa je treba pohitet z rezervacijami.user posted image



jupiiiiiiii, bravo pocka user posted image user posted image user posted image a vzameš marčevke za družice? user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 3289
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 8:06:40   
Grahec
Dobro jutro! Malo me je bilo strah kako bomo preživeli noč, pa če bo rabila potem še kakšno svečko Lucija... ampak je vse OK, je reakcija šla mimo. user posted image

mame & tašče: Jaz se res nimam kaj pritoževat, ker sta obe zelo fajn ženski.  Saj ne rečem, da čisto nikoli ne pride do kakega konflikta (tašča je soseda, doma pa smo tudi bili navajeni se kaj na hitro in glasno zmenit user posted image ), ampak je vse tako, da se sproti pozabi. Ampak meni čisto ustreza, da takrat ko je nek konflikt si magar glasno poveš kaj je na stvari, se razreši in pozabi za vedno, kaj je sploh bilo. Se je pa potrebno malo prilagajat, itak. Ampak imam res srečo, ker se drug drugemo prilagajamo vzajemno, ni tisto, da bi morala jaz pohlevna ovčka mislit in delat kot tašča ali mama reče in da me ne bi upoštevali tudi če kaj rečem. Tast in tata pa sta itak taka, da redko, redko pride do konflikta, s tastom sploh ne vem če je že kdaj...
Edino kar me malce moti pri tašči je pa čisto trapasto in to je, da zdaj  Luciji stalno rokice ven z ustk daje, jaz pa razlagam da je v taki razvojni fazi, ko svet in svoje rokice spoznava z okušanjem in oblizovanjem in da ni nič narobe, če si rokice v ustka tišči - ampak za to se pa res ni vredno kregat. user posted image

_____________________________

Ljubezen je iznajdljiva do neskončnosti.
(sv. Vincencij Pavelski)

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 3290
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 8:08:08   
tasa_m
 
IZVIRNO SPOROČILO: yania

Timon je tudi omagal....ob 22ih je še pojedel. Zdaj ko je vroče, mi je na tri ure čez dan, al pa še kako minuto manj, samo mi pa manj poje....
Sem pa danes ugotovila, da mormo prešaltati počasi na plenice  št.3....user posted image ...2 je od 3-6 kg, nap jih ima pa ene 5.800.....hm....ma nimam občutka, da bi ga kaj tiščalo, obratno, ima še kar nekaj lufta, ko jo zapnem.,pa tudi skozi nič ne prihaja....sem naročila prej mojemu, naj 2 paketa vzame dvojke in sem ga hitro klicala, da naj 3, ker smo se ravno z eno kolegico menile o pleničkah....a ste že vse na trojki?....jaz imam še ene 80 plenic dvojkice...upam da jih porabimo...
yania.. mi imamo tudi še 2. Imam še jih nekaj in jih bom porabla. Sicer pa imava midve komaj 4560g, še nama kak dober mesec manjka do 5800guser posted image user posted image
Sem pa ji probala dat že 3 gor pa sem skoraj celo not spravla..user posted image user posted image

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 3291
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 8:11:43   
tasa_m
grahec.. super,da ni bilo reakcijeuser posted image user posted image user posted image

tašče in mame .. zaenkrat nimamo težav. Težava pr nam je samo ta, da stalno poslušam, kak so malo z Lijo user posted image in da jo vidijo samo 1-krat na teden.
Danes glih mami pride na obisk in vem da jo bo cel dan cartala in vlačla,..jaz pa se bom tud spočila user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3292
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 8:48:05   
pondelak
dobro jutro!!
jaz mam tudi zlato taščo user posted image user posted image malo se eni in drugi prilagajamo,pa vse gre...user posted image


_____________________________

najlepše na svetu je biti mama...Tjaši...

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3293
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 9:02:11   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: pondelak

dobro jutro!!
jaz mam tudi zlato taščo user posted image user posted image malo se eni in drugi prilagajamo,pa vse gre...user posted image



Pri nas isto! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 3294
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 9:02:14   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: yania

Timon je tudi omagal....ob 22ih je še pojedel. Zdaj ko je vroče, mi je na tri ure čez dan, al pa še kako minuto manj, samo mi pa manj poje....
Sem pa danes ugotovila, da mormo prešaltati počasi na plenice  št.3....user posted image ...2 je od 3-6 kg, nap jih ima pa ene 5.800.....hm....ma nimam občutka, da bi ga kaj tiščalo, obratno, ima še kar nekaj lufta, ko jo zapnem.,pa tudi skozi nič ne prihaja....sem naročila prej mojemu, naj 2 paketa vzame dvojke in sem ga hitro klicala, da naj 3, ker smo se ravno z eno kolegico menile o pleničkah....a ste že vse na trojki?....jaz imam še ene 80 plenic dvojkice...upam da jih porabimo...



Mi smo še na dvojki. Moj ima le 5500g! user posted image

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 3295
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 9:02:16   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: trinity22


Kaj pa hrana, ki je alergena ste že kaj poskusile jest tiste, ki polno dojite nprimer jagode? Meni se jih ful lušta, pa še kolegica mi je prinesla celo košaro, zdaj pa ne vem če smem al neuser posted image user posted image  Pa kako? A eno pojem pa en dan opazujem, če je kaka reakcija? Al jih pol košare pojem pa opazujemuser posted image user posted image user posted image user posted image

Uživajte v senčki ............


Jaz sem pojedla že ohoho jagod, pa ni bilo nobene reakcije. user posted image Jaz jem VSE, razen tega, da ne pijem alkohola. user posted image

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 3296
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 9:05:23   
KOKICA32
Sedaj pa imamo to ohladitev, ki smo si jo tako želeli, pri nas namreč lije kot iz škafa, pa še ohladilo se je... user posted image
Take spremembe pri temperaturah so lahko kar navarne za naše malčke, ker je še včeraj bil ves v kratkem, danes pa že dolga trenirka in dolgi rokavi. Upam, da ne bo kakega prehlada! Pa dfa se  vreme končno malo znormalizira za ta letni čas! user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 3297
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 9:18:54   
pondelak
pri nas tudi dežuje...user posted image
mi smo s plenicami še na dvojkici,bomo vidli danes kolko tehta,kdaj bomo šli na trojko...


_____________________________

najlepše na svetu je biti mama...Tjaši...

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 3298
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 9:37:13   
tasa_m
KOKICA32 pr nam tud dežuje.. user posted image user posted image pa sonce sije, maurice pa od nikoder.  Ko že mislim da je nehalo..evo spet lije kot iz škafa. user posted image
Dovolj ga že mam ker je šlo že vso noč!!


(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 3299
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 9:37:56   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: pondelak

pri nas tudi dežuje...user posted image
mi smo s plenicami še na dvojkici,bomo vidli danes kolko tehta,kdaj bomo šli na trojko...

a imate posvetovalnico danes??

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 3300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  130 131 [132] 133 134   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  130 131 [132] 133 134   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?