|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  115 116 [117] 118 119   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.5.2009 10:39:47   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: pondelak

vprašanje-po kolkem času po porodu ste dobile prvo user posted image ??mene danes nekaj špika po jajčnikih user posted image


še nisem dobila. včeraj pa je bilo ravno dva meseca da smo rodili....


_____________________________




(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 2901
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.5.2009 10:53:29   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

jadrnica,če boš v kratkem spet kaj na obali, ti lahko jaz posodim pestunjo, da probaš. Nika ravno ne uživa najbolj v njej. user posted image

Pa še dobro jutro!
Oči imam kot krofe, odkar spimo pri odprtem oknu. Tole cvetenje mi je prav najeda! user posted image
Včeraj sem bila pa tako utrujena, da se po dolgem času nisem mogla zvečer niti za rač. usest. Cel dan sem bila na nogah. Najprej sem dala pol Kopra čez, pa šoping, popoldan pa še sprehod itd. Tako da ko je imela Nika zvečer krče in ji je pasalo samo da jo pokonc držim, sem se zjokala od utrujenosti. user posted image user posted image  Pol ko je enkrat zaspala, je bila pa prva budnica ob 4h in nasl. ob 7h. Zdaj grem pa Tijo zbudit za vrtec.


bogica Nika in bogica ti.

pa kaj je s temi krči. kaj to nikoli ne misli nehat user posted image user posted image user posted image pri nas se mi zdi da gre malo na bolje. pol pa je spet kaki dan obupno in sem že na koncu z močmi user posted image


_____________________________




(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2902
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.5.2009 10:53:50   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

VSE NAJBOLJŠE ZA 3 MESECE LIJA OD TASE! user posted image   user posted image   user posted image

VSE NAJBOLJŠE ZA 2 MESECA BLAŽ OD POCKE, ZOJA OD NOVO, MARUŠA OD TREZIKE in KATJA OD BUKSI! user posted image   user posted image   user posted image


čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________




(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2903
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.5.2009 10:56:42   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: Steffi

Felix7 zadnjič si omenila, da si potegnila Pilates z eMula. Jaz sem iskala, ampak nisem najdla tega kar ti omenjaš user posted image ? A je v obliki videa ali je zgolj tekst?


Steffi, sigurno je na Muli, je pa v .rar formatu. A maš WinRAR program za odpakirat filmčke?

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Steffi)
Neposredna povezava do sporočila: 2904
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.5.2009 10:58:02   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: Steffi

Dobro jutro,

mi smo že auf od 5-ih. Naš pikec včeraj popoldan ni hotel nič spat, tako da je potem omagal ob 7.30 po dolgotrajnih borbah najprej z mamico nato pa še s tatijem. Jedli smo ob 10.30, 1.10 in nato ob 5-ih, ko je bilo konec s spanjem. Sedaj je zaspal, upam da bo spal vsaj 2 uri, ker če je nenaspan je pravi mali tečko.

Pupe kako vam uspeva uvajenje dnevnega ritma? Jaz bi želela, da piki spi enkrat dopoldan in enkrat popoldan ter nato spanje od 9 ali 10, ampak imam velike težave predvsem s tem popoldanskim spanjem. Včeraj sva se borila od 1 do 5 pa mi ni uspelo. Taj je že tako utrujen, da komaj gleda, ampak spat pa no go.

Grem še jaz malo zalegnit, da naberem moči. 


joj ne vem. glede spanja še nimamo najbolj urejenega ritma ker svoje naredijo tudi krči - dostikrat jo mučijo tudi dopoldne in pridejo pač ko pridejo in potem čisto izčrpana zaspi. tak da nimamo nekega posebnega ritma glede tega. drugače pa si je nekak sama naredila svoj ritem, da dopoldne zelo malo spi - malo drema, popoldne spi kar precej, zvečer spet nič, ponoči pa tudi ok....


_____________________________




(odgovor članu Steffi)
Neposredna povezava do sporočila: 2905
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.5.2009 11:01:05   
trezika

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

VSE NAJBOLJŠE ZA 3 MESECE LIJA OD TASE! user posted image   user posted image   user posted image

VSE NAJBOLJŠE ZA 2 MESECA BLAŽ OD POCKE, ZOJA OD NOVO, MARUŠA OD TREZIKE in KATJA OD BUKSI! user posted image   user posted image   user posted image



hvala hvala hvala user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2906
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.5.2009 11:05:12   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: trezika


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

VSE NAJBOLJŠE ZA 3 MESECE LIJA OD TASE! user posted image   user posted image   user posted image

VSE NAJBOLJŠE ZA 2 MESECA BLAŽ OD POCKE, ZOJA OD NOVO, MARUŠA OD TREZIKE in KATJA OD BUKSI! user posted image   user posted image   user posted image



hvala hvala hvala user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 2907
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.5.2009 11:06:05   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

IZVIRNO SPOROČILO: cita

Drage mamice,
 
nujno potrebujem velik veliko pika pok ob 16 moram poklicat za izvide urina in krvi in če slučajno ne bo ok izvid urina moreva nujno v bolnico z Liouser posted image user posted image user posted image ima pa samo vročino in nč druga upajmo na najbolje...




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image držite se



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 2908
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.5.2009 11:07:51   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

IZVIRNO SPOROČILO: pondelak

vprašanje-po kolkem času po porodu ste dobile prvo user posted image ??mene danes nekaj špika po jajčnikih user posted image


še nisem dobila. včeraj pa je bilo ravno dva meseca da smo rodili....



Jaz sem jo dobila po slabih 2 mesecih. kljub temu da dojim, in sem pričakovala da je še dolgo ne bo.user posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 2909
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.5.2009 11:07:55   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Dober dan vsem sem pozabla voščit.

Včeraj smo imeli RA in z bavcema je vse vredu.Kljub temu ,da zdravnica ni imela pripomb je Anžeja poslala na fizioterapijo ,saj škodit mu ne more.Edina majhna razlika s Tomažem ,da pri pasenju kravic je močnejši v glavici Tomaž drugač ,pa tud dviguje že kot je treba.Sta z zdravnico tako čebljala,da jih je bilo veselje poslušat.Ju je ,pa pregled tako zdelal ,da je Tomaž pol dneva prespal ,Anže malo manj ampak zmatran ,pa ful.Za nagrado ,pa še mi Anže pripravi presenečenje je ležal na hrbtu in hop ,pa je že pasel kravice.Če ne bi videla ne bi verjela.Očitno ga bo treba s ketnami zvezatuser posted image .
Tak ,da sem res zadovoljna,da se tako razvijata gledano na vrstnike sta baje pred njimi.
Jaz,pa sem se od začetka sekirala ko jeta na 2 uri ,pa sem si rekla očitno onadva rabita in jima sedaj dajem kot onadva hočeta ne pa po teoriji.Res ,da je Tomaž že kar buckast a pomembno je zdravje .Sem se vedno bala ,da si ne bo trebuščka raztegnil tako kot mami a očitno je nekaj slabega po mami tudi mogel pobrati.
Glavno ,da bosta bavca brez zdravstvenih težav ali drugih hib ,ki so v življenju tako pomembne.Se vam rekla ,da bo še Anže fuzbaler ,pa še danes verjamem v to ,da bo z mojo pomočjo to tudi dosegel.Zato drage moje v tem trenutku sta mi pomembna samo onadva in verjamem ,da jih bom nekoč z veseljem opazovala v kakšne dečke sta zrasla.In takrat bo ves moj trud poplačan .
No na koncu ,pa še vedno ne pozabim na vas ,ko ste držale pesti za nas tri in zato vas še vedno imam rada .


Persida, kak lepo. glede hranjenja pa tudi jaz vedno bolj ugotavljam, da je teorija en larifari. no tudi glede drugih stvari. saj je verjetno prav, da kaj prebereš pa da poslušaš mnenja drugih, ampak pol se pa itak moraš odločiti po svoji pameti, ker drugače se ti zmeša...

vsi smo priča, da super obvladaš zadevo. tak da kar naprej tak in čim manj sekiranja user posted image


_____________________________




(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 2910
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.5.2009 11:23:44   
Grahec
Cita user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image saj bo, glavo pokonc!

PERSIDA  user posted image user posted image user posted image  za vas tri, pa boš vidla, da bom tudi tvojmu user posted image   še user posted image  skupaj s tabo, samo malo počakaj, da bodo prišli na vrsto avtki pa žoge..., boš videla kako bo pridno se igral in sploh ne boš vedela da imaš vse tri user posted image

yania a si sigurna, da nisva dvojčici? user posted image  Imava čisto identične zdravstvene težave, kaj pa jemlješ proti alergiji? Sem že pozabila, a ti dojiš al ne? Meni, je rekel moj alergolog, da naj bi ob dojenju samo po 1 Claretine jemala, ampak jih samo kdaj, ko se psihično prepričam, da mi kaj nucajo, ker se mi zdi, da mi čisto nič ne. Sem jih pa pred leti žrla kot bonbončke (4 leta po 3 na dan čeprav naj bi se jemal samo po en), pa še drugo packarijo zraven, je bilo res zelo hudo pa sem prerastla user posted image . Mi je pa rekel, da je boljše vzet zvečer, ker lahko da je user posted image  bolj zaspan po njih (drugih posledic naj ne bi bilo). Za ostale močnejše je pa rekel, da niso varne ob dojenju, ker niso testirane. Saj v bistvu niti Claretine niso testirane, so samo s kliničnim predpisovanjem in uporabo preverjene, ker nekaj pač morajo dajat.

Pa par vprašanj:
Ene ste napisale, da vaš user posted image  že drži glavo pokoncu? Kako je to mišljeno, a vseh situacijah ali ne? Lucija jo drži, a včasih ji še pade, tako da še vedno pazim in podpiram, čeprav lahko drži kake petnajst minut skupaj recimo če kravice pase, pa vedno ko kupček podirave... Kako pokoncu pa jih že dajete v naročju? Se bojim, da sem malo preveč previdna...

Kdaj greste na sprehod v teh vročih dneh?
 
Tiste, ki ste ob morju ali pa imate vikend..., ste dojenčkom že pomočile kaj nogice v morje in se same kopale? Mi bomo v nedeljo ob obali in razmišljam, kako naj jo oblečem, ali naj gremo kaj na plažo ali sploh ne...

_____________________________

Ljubezen je iznajdljiva do neskončnosti.
(sv. Vincencij Pavelski)

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 2911
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.5.2009 12:21:55   
trezika

IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Dober dan vsem sem pozabla voščit.

Včeraj smo imeli RA in z bavcema je vse vredu.Kljub temu ,da zdravnica ni imela pripomb je Anžeja poslala na fizioterapijo ,saj škodit mu ne more.Edina majhna razlika s Tomažem ,da pri pasenju kravic je močnejši v glavici Tomaž drugač ,pa tud dviguje že kot je treba.Sta z zdravnico tako čebljala,da jih je bilo veselje poslušat.Ju je ,pa pregled tako zdelal ,da je Tomaž pol dneva prespal ,Anže malo manj ampak zmatran ,pa ful.Za nagrado ,pa še mi Anže pripravi presenečenje je ležal na hrbtu in hop ,pa je že pasel kravice.Če ne bi videla ne bi verjela.Očitno ga bo treba s ketnami zvezatuser posted image .
Tak ,da sem res zadovoljna,da se tako razvijata gledano na vrstnike sta baje pred njimi.
Jaz,pa sem se od začetka sekirala ko jeta na 2 uri ,pa sem si rekla očitno onadva rabita in jima sedaj dajem kot onadva hočeta ne pa po teoriji.Res ,da je Tomaž že kar buckast a pomembno je zdravje .Sem se vedno bala ,da si ne bo trebuščka raztegnil tako kot mami a očitno je nekaj slabega po mami tudi mogel pobrati.
Glavno ,da bosta bavca brez zdravstvenih težav ali drugih hib ,ki so v življenju tako pomembne.Se vam rekla ,da bo še Anže fuzbaler ,pa še danes verjamem v to ,da bo z mojo pomočjo to tudi dosegel.Zato drage moje v tem trenutku sta mi pomembna samo onadva in verjamem ,da jih bom nekoč z veseljem opazovala v kakšne dečke sta zrasla.In takrat bo ves moj trud poplačan .
No na koncu ,pa še vedno ne pozabim na vas ,ko ste držale pesti za nas tri in zato vas še vedno imam rada .


vsi smo priča, da super obvladaš zadevo. tak da kar naprej tak in čim manj sekiranja user posted image



to pa sigurno... persida jaz te ful občudujem... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 2912
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.5.2009 12:22:25   
trezika
Aja, vam moram povedat, da se je Matej čisto vživel v vlogo atija... user posted image user posted image on bi še kar po enega bebija šel samo meni še ni takoj... user posted image


(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 2913
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.5.2009 12:36:49   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Dober dan vsem sem pozabla voščit.

Včeraj smo imeli RA in z bavcema je vse vredu.Kljub temu ,da zdravnica ni imela pripomb je Anžeja poslala na fizioterapijo ,saj škodit mu ne more.Edina majhna razlika s Tomažem ,da pri pasenju kravic je močnejši v glavici Tomaž drugač ,pa tud dviguje že kot je treba.Sta z zdravnico tako čebljala,da jih je bilo veselje poslušat.Ju je ,pa pregled tako zdelal ,da je Tomaž pol dneva prespal ,Anže malo manj ampak zmatran ,pa ful.Za nagrado ,pa še mi Anže pripravi presenečenje je ležal na hrbtu in hop ,pa je že pasel kravice.Če ne bi videla ne bi verjela.Očitno ga bo treba s ketnami zvezatuser posted image .
Tak ,da sem res zadovoljna,da se tako razvijata gledano na vrstnike sta baje pred njimi.
Jaz,pa sem se od začetka sekirala ko jeta na 2 uri ,pa sem si rekla očitno onadva rabita in jima sedaj dajem kot onadva hočeta ne pa po teoriji.Res ,da je Tomaž že kar buckast a pomembno je zdravje .Sem se vedno bala ,da si ne bo trebuščka raztegnil tako kot mami a očitno je nekaj slabega po mami tudi mogel pobrati.
Glavno ,da bosta bavca brez zdravstvenih težav ali drugih hib ,ki so v življenju tako pomembne.Se vam rekla ,da bo še Anže fuzbaler ,pa še danes verjamem v to ,da bo z mojo pomočjo to tudi dosegel.Zato drage moje v tem trenutku sta mi pomembna samo onadva in verjamem ,da jih bom nekoč z veseljem opazovala v kakšne dečke sta zrasla.In takrat bo ves moj trud poplačan .
No na koncu ,pa še vedno ne pozabim na vas ,ko ste držale pesti za nas tri in zato vas še vedno imam rada .


Vesela sem za vas, zelo zelo. user posted image user posted image user posted image
In komaj že čakam tisti dan! user posted image

počitek - lažje rečt kakor narest. Še posebej, ker je popoldan Tija doma...user posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 2914
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.5.2009 12:37:02   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Grahec

Kdaj greste na sprehod v teh vročih dneh?
 
Tiste, ki ste ob morju ali pa imate vikend..., ste dojenčkom že pomočile kaj nogice v morje in se same kopale? Mi bomo v nedeljo ob obali in razmišljam, kako naj jo oblečem, ali naj gremo kaj na plažo ali sploh ne...


Mi bomo začeli pazit, kdaj hodimo ven, ker me je včerajšnje pop. sonce še dodatno izmučilo... Dopoldan in tam po 17h, pa še takrat je zelo vroče. user posted image

Nogic še nismo namakali ampak ne ker ne bi hotla ampak ker se nisem spomnila, Hvala za idejo! user posted image
Jaz se kopala še nisem, ker sem kar občutljiva tam spodaj in moram imet bolj toplo vodo. user posted image

Na plažo pa - zakaj pa ne? Seveda, če boste na morju! user posted image user posted image

(odgovor članu Grahec)
Neposredna povezava do sporočila: 2915
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.5.2009 12:48:50   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: Grahec

Pa par vprašanj:
Ene ste napisale, da vaš user posted image  že drži glavo pokoncu? Kako je to mišljeno, a vseh situacijah ali ne? Lucija jo drži, a včasih ji še pade, tako da še vedno pazim in podpiram, čeprav lahko drži kake petnajst minut skupaj recimo če kravice pase, pa vedno ko kupček podirave... Kako pokoncu pa jih že dajete v naročju? Se bojim, da sem malo preveč previdna...



Jaz jo imam kar dosti pokonc, predvem stran od sebe obrjeno, tako da ima glavo naslonjeno name, tak mi je svetovala ena zdravnica, da kao tak ne pada glava nazaj, je pa res, da naša več noče biti ležečki razen, če je obrjena na trebuh.user posted image Drugače pa ja naša jo drži večina časa gor, ji pa tud še včasih omaga, pa malo pač bolj pazimuser posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Grahec)
Neposredna povezava do sporočila: 2916
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.5.2009 12:49:08   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: trezika


IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Dober dan vsem sem pozabla voščit.

Včeraj smo imeli RA in z bavcema je vse vredu.Kljub temu ,da zdravnica ni imela pripomb je Anžeja poslala na fizioterapijo ,saj škodit mu ne more.Edina majhna razlika s Tomažem ,da pri pasenju kravic je močnejši v glavici Tomaž drugač ,pa tud dviguje že kot je treba.Sta z zdravnico tako čebljala,da jih je bilo veselje poslušat.Ju je ,pa pregled tako zdelal ,da je Tomaž pol dneva prespal ,Anže malo manj ampak zmatran ,pa ful.Za nagrado ,pa še mi Anže pripravi presenečenje je ležal na hrbtu in hop ,pa je že pasel kravice.Če ne bi videla ne bi verjela.Očitno ga bo treba s ketnami zvezatuser posted image .
Tak ,da sem res zadovoljna,da se tako razvijata gledano na vrstnike sta baje pred njimi.
Jaz,pa sem se od začetka sekirala ko jeta na 2 uri ,pa sem si rekla očitno onadva rabita in jima sedaj dajem kot onadva hočeta ne pa po teoriji.Res ,da je Tomaž že kar buckast a pomembno je zdravje .Sem se vedno bala ,da si ne bo trebuščka raztegnil tako kot mami a očitno je nekaj slabega po mami tudi mogel pobrati.
Glavno ,da bosta bavca brez zdravstvenih težav ali drugih hib ,ki so v življenju tako pomembne.Se vam rekla ,da bo še Anže fuzbaler ,pa še danes verjamem v to ,da bo z mojo pomočjo to tudi dosegel.Zato drage moje v tem trenutku sta mi pomembna samo onadva in verjamem ,da jih bom nekoč z veseljem opazovala v kakšne dečke sta zrasla.In takrat bo ves moj trud poplačan .
No na koncu ,pa še vedno ne pozabim na vas ,ko ste držale pesti za nas tri in zato vas še vedno imam rada .


vsi smo priča, da super obvladaš zadevo. tak da kar naprej tak in čim manj sekiranja user posted image



to pa sigurno... persida jaz te ful občudujem... user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 2917
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.5.2009 12:57:00   
Lolita23
Živjo!!!

Pri nas je bilo sinoči tako neurje pa toča, da od mojega vrta in rož ni ostalo velikouser posted image user posted image user posted image , sem čist na tleh,da ne rečem da imamo sredi dvorišća 100 let staro drevo, ki je padlo čez sosedovo parcelo in podrlo ograjo in uničilo 2 avta sicer ne naša ampak, od mehanika ki ima delavnico v najemu.Zgleda prav groznouser posted image user posted image

Drugače pa smo skoz zunaj, čaka me konkretno pospravlajanje okoliceuser posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 2918
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.5.2009 13:35:45   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Živjo!!!

Pri nas je bilo sinoči tako neurje pa toča, da od mojega vrta in rož ni ostalo velikouser posted image user posted image user posted image , sem čist na tleh,da ne rečem da imamo sredi dvorišća 100 let staro drevo, ki je padlo čez sosedovo parcelo in podrlo ograjo in uničilo 2 avta sicer ne naša ampak, od mehanika ki ima delavnico v najemu.Zgleda prav groznouser posted image user posted image

Drugače pa smo skoz zunaj, čaka me konkretno pospravlajanje okoliceuser posted image



Ojoj, Lolita! user posted image user posted image To pa je hudo,ko ti vremenske neprilike vse uničijo, tak je meni lani toča popolnoma uničila vse balkonske rože in tudi tiste na terasi. Bila sem jezna kot user posted image a kaj moremo? Sami lepo počasi uničujemo okolje! user posted image

Tudi jaz mojega nosim tako kot Lolita, da je s celotnim telesom naslonjen name, pa gleda okolico...grugače pa glavico lepo drži, sploh je noče dol dat, ko pase kravice ali ko podira kupček...Da ga včasih kar popravljam. user posted image

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 2919
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.5.2009 13:39:18   
trinity22
ojla

hvala vsem za komplimenteuser posted image  glede kakanja tudi hvala, je res fajn ko nimava težav ... ponoči tudi ona ne kaka več, zjutraj pa obvezno ... dve porcijiuser posted image Včeri sem pozabla napisat da jaz že ves čas jem banane in nimava težav z zaprtjem ... Se papzdaj zadnih 14 dni samo dojiva ( tudi prej je pila samo moje mleko, pač po flaški). Tudi glavo hoče že precej gor držat, vendar jo še varujem .. kupčka sploh noče podirat več na rami ampak tako pokonci v naročju in zraven je treba hodit, da se ona razgleduje po stanovanju. ritma za spanje še nima podnevi spi ko ji je in na srečo ji je še vedno kar veliko časauser posted image  Ponoči je pa zelo pridna zaspi okoli 21h in spi do 4h, 5h poje in spi do 7h potem pa se v postelji spet dojiva in cartava do 9h tako da nama je kar lepouser posted image user posted image

moje M še ni in upam, da je še lep čas ne bo ... je nič ne pogrešam ... sem pa na tabletkahuser posted image
cita in leo*tiauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image upam da se čimprej pozdravite

persida bravo in le tako naprej, prava asica siuser posted image user posted image user posted image user posted image

lolita grozna so ta neurja, še dobro da ni vaših avtov uničlo


glede plavanja in namakanja imam eno vprašanje .... dobro če gremo v notranji bazen mi je vse jasno ... kaj pa sedaj ko bo sezona zunaj ... kako zaščitit malčke pred soncem??
 

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 2920
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.5.2009 13:49:17   
čebeica maja
DAN VSEM ČESTITKE ZA OBMESEČNICE

VAM opišem kaj se prinas dogaja, so nam sijol izklopil, smo bli brez neta, likalnik se mi je pokvaril. Maksa sem šla včeraj slikat za osebno, ker gremo na fešto v Zagreb k teti, en dan pred krstom (7.6.09-krst, en teden prej bom nečakinji bermanska botra). Potem je mel še pregled  6050kg in 59cm švoh kilo je pridelal v enemu mescuuser posted image .
KAj sledi večirjal smo pri mami, Mihatu pade vilčka na tla jo pobere in znjo začne mahat po roži, z mami ga kregava, steče v dnevno sobo, kjer je spal Maks na kavču, mami teče zanjim žal prepozno, Maksa je žoknil z vilčko v uček, panika, kri, jok, sreča ni večjih posledic ranice od ubodov vilic,po nosku in 1cm pod obrvmi so ranice,  sem šla kr na urgenco, kjer so malo razkužil ranice in me pomiril da ni nič hujšega. Miha se je potem opravičeval in lupčkal Maksa, a kaj ko nezatopi kaj je naredil. Groza



_____________________________

11.2.2007-Miha
16.3.2009-Maks

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 2921
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.5.2009 13:58:03   
čebeica maja
jaz kar vsem pošiljam pikepokeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image
pa še slikca od Maksa, tako pest bi moral včeraj pokazat Mihatu
še več slikic je v albumu user posted image


< Sporočilo je popravil čebeica maja -- 20.5.2009 14:01:29 >


_____________________________

11.2.2007-Miha
16.3.2009-Maks

(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 2922
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.5.2009 16:55:48   
trinity22
IZVIRNO SPOROČILO: čebeica maja

jaz kar vsem pošiljam pikepokeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image
pa še slikca od Maksa, tako pest bi moral včeraj pokazat Mihatu
še več slikic je v albumu user posted image



kakšen korenjak user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

tisto včeraj, pa res groza ... še sreča da ni kaj hujšegauser posted image

(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 2923
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.5.2009 18:38:27   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

IZVIRNO SPOROČILO: pondelak

vprašanje-po kolkem času po porodu ste dobile prvo user posted image ??mene danes nekaj špika po jajčnikih user posted image


še nisem dobila. včeraj pa je bilo ravno dva meseca da smo rodili....

jaz sem dobila prvo en mesec nazaj,to se pravi,1,5 meseca po porodu.zdaj ,bi jo mogla met,pa sem imela 3 dni fuul rahel izcedek,tak,da bomo vidli kako bo v nadaljno :)

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 2924
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.5.2009 18:53:47   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: čebeica maja

DAN VSEM ČESTITKE ZA OBMESEČNICE

VAM opišem kaj se prinas dogaja, so nam sijol izklopil, smo bli brez neta, likalnik se mi je pokvaril. Maksa sem šla včeraj slikat za osebno, ker gremo na fešto v Zagreb k teti, en dan pred krstom (7.6.09-krst, en teden prej bom nečakinji bermanska botra). Potem je mel še pregled  6050kg in 59cm švoh kilo je pridelal v enemu mescuuser posted image .
KAj sledi večirjal smo pri mami, Mihatu pade vilčka na tla jo pobere in znjo začne mahat po roži, z mami ga kregava, steče v dnevno sobo, kjer je spal Maks na kavču, mami teče zanjim žal prepozno, Maksa je žoknil z vilčko v uček, panika, kri, jok, sreča ni večjih posledic ranice od ubodov vilic,po nosku in 1cm pod obrvmi so ranice,  sem šla kr na urgenco, kjer so malo razkužil ranice in me pomiril da ni nič hujšega. Miha se je potem opravičeval in lupčkal Maksa, a kaj ko nezatopi kaj je naredil. Groza




ojoj, sam da je vse ok.user posted image

(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 2925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  115 116 [117] 118 119   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  115 116 [117] 118 119   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?