|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  114 115 [116] 117 118   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.5.2009 7:28:06   
Najaa
jadrnica,če boš v kratkem spet kaj na obali, ti lahko jaz posodim pestunjo, da probaš. Nika ravno ne uživa najbolj v njej. user posted image

Pa še dobro jutro!
Oči imam kot krofe, odkar spimo pri odprtem oknu. Tole cvetenje mi je prav najeda! user posted image
Včeraj sem bila pa tako utrujena, da se po dolgem času nisem mogla zvečer niti za rač. usest. Cel dan sem bila na nogah. Najprej sem dala pol Kopra čez, pa šoping, popoldan pa še sprehod itd. Tako da ko je imela Nika zvečer krče in ji je pasalo samo da jo pokonc držim, sem se zjokala od utrujenosti. user posted image user posted image  Pol ko je enkrat zaspala, je bila pa prva budnica ob 4h in nasl. ob 7h. Zdaj grem pa Tijo zbudit za vrtec.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2876
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.5.2009 7:31:42   
Najaa
VSE NAJBOLJŠE ZA 3 MESECE LIJA OD TASE! user posted image   user posted image   user posted image

VSE NAJBOLJŠE ZA 2 MESECA BLAŽ OD POCKE, ZOJA OD NOVO, MARUŠA OD TREZIKE in KATJA OD BUKSI! user posted image   user posted image   user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2877
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.5.2009 7:36:41   
tasa_m
dobro jutro, kako ste?
Mi smo OK, jaz pripravljam za bazen, Lija pa se jezi na ležalniku ker ni na rokah user posted image user posted image ampak mama se ne da..naj se malo jezi,ne more bit stalno vse po njeno..user posted image

ja, ta user posted image je razred zase se mi zdi. Jaz že 5.dan tak krvavim, da bom vsak čas pop*****! Ne vem ali sploh ne misli bit konec ali kaj??
jadrnica.. tudi jaz na polno dojim pa sem jo dobila user posted image , čeprav je nisem niti najmanj pogrešala.user posted image Mogoče pa nebi smela začeti jemat tabletk..hmmm user posted image .

Nič, grem si še kaj pripravit da ne pozabim..itak sem tak založena, koda bi šli na morje za par dni ne samo na bazen za par uric user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2878
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.5.2009 7:38:45   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

VSE NAJBOLJŠE ZA 3 MESECE LIJA OD TASE! user posted image   user posted image   user posted image

VSE NAJBOLJŠE ZA 2 MESECA BLAŽ OD POCKE, ZOJA OD NOVO, MARUŠA OD TREZIKE in KATJA OD BUKSI! user posted image   user posted image   user posted image
hvala lepa, tudi midve z Lijo želiva BLAŽU, ZOJI, MARUŠI in KATJI VSE NAJBOLJŠE..

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2879
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.5.2009 7:53:40   
*MaJaLe*
IZVIRNO SPOROČILO: Steffi

Primorke kako ste se imele včeraj? Jaz sem morala kar hitro zapustiti prizorišče. Naša sirenca ne dovoli daljšega posedanjauser posted image user posted image user posted image .


super je blo... škoda, ker nisi mogla ostat več časa, ker bi bil že cajt, da te spoznam user posted image user posted image

(odgovor članu Steffi)
Neposredna povezava do sporočila: 2880
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.5.2009 7:55:03   
*MaJaLe*
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

dobro jutro, kako ste?
Mi smo OK, jaz pripravljam za bazen, Lija pa se jezi na ležalniku ker ni na rokah user posted image user posted image ampak mama se ne da..naj se malo jezi,ne more bit stalno vse po njeno..user posted image

ja, ta user posted image je razred zase se mi zdi. Jaz že 5.dan tak krvavim, da bom vsak čas pop*****! Ne vem ali sploh ne misli bit konec ali kaj??
jadrnica.. tudi jaz na polno dojim pa sem jo dobila user posted image , čeprav je nisem niti najmanj pogrešala.user posted image Mogoče pa nebi smela začeti jemat tabletk..hmmm user posted image .

Nič, grem si še kaj pripravit da ne pozabim..itak sem tak založena, koda bi šli na morje za par dni ne samo na bazen za par uric user posted image



nočem te strašit ampak js sm mela prvo user posted image 11 dni !! pred nosečnostjo sm mela pa 4 -5 dni...
sej zdej ko sm mela že drugič mi je trajala samo 4 dni spet tako da se je normaliziralo... prva je bla pa dosadna za pop****tuser posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 2881
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.5.2009 7:55:49   
*MaJaLe*
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

VSE NAJBOLJŠE ZA 3 MESECE LIJA OD TASE! user posted image   user posted image   user posted image

VSE NAJBOLJŠE ZA 2 MESECA BLAŽ OD POCKE, ZOJA OD NOVO, MARUŠA OD TREZIKE in KATJA OD BUKSI! user posted image   user posted image   user posted image


VSE NAJ NAAAAAAAAAJ!!!user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2882
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.5.2009 7:56:48   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*
nočem te strašit ampak js sm mela prvo user posted image 11 dni !! pred nosečnostjo sm mela pa 4 -5 dni...
sej zdej ko sm mela že drugič mi je trajala samo 4 dni spet tako da se je normaliziralo... prva je bla pa dosadna za pop****tuser posted image
AAAAAAAAAAAAAAAAAA  user posted image user posted image user posted image ja res je že dosadna user posted image user posted image

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 2883
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.5.2009 8:00:40   
*MaJaLe*
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*
nočem te strašit ampak js sm mela prvo user posted image 11 dni !! pred nosečnostjo sm mela pa 4 -5 dni...
sej zdej ko sm mela že drugič mi je trajala samo 4 dni spet tako da se je normaliziralo... prva je bla pa dosadna za pop****tuser posted image
AAAAAAAAAAAAAAAAAA  user posted image user posted image user posted image ja res je že dosadna user posted image user posted image



no ja.. sej držim pesti, da bo tebi trajala kaj manjuser posted image

a samevava midve tle?? neki strašimo že navsezgodajuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 2884
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.5.2009 8:04:13   
Steffi
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

VSE NAJBOLJŠE ZA 3 MESECE LIJA OD TASE! user posted image   user posted image   user posted image

VSE NAJBOLJŠE ZA 2 MESECA BLAŽ OD POCKE, ZOJA OD NOVO, MARUŠA OD TREZIKE in KATJA OD BUKSI! user posted image   user posted image   user posted image


vse naj tudi z moje strani

_____________________________

Čudež življenja lahko doumemo le tedaj, ko pustimo, da se dogodi to, česar ne pričakujemo.

Paulo Coelho

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2885
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.5.2009 8:20:51   
Steffi
Dobro jutro,

mi smo že auf od 5-ih. Naš pikec včeraj popoldan ni hotel nič spat, tako da je potem omagal ob 7.30 po dolgotrajnih borbah najprej z mamico nato pa še s tatijem. Jedli smo ob 10.30, 1.10 in nato ob 5-ih, ko je bilo konec s spanjem. Sedaj je zaspal, upam da bo spal vsaj 2 uri, ker če je nenaspan je pravi mali tečko.

Pupe kako vam uspeva uvajenje dnevnega ritma? Jaz bi želela, da piki spi enkrat dopoldan in enkrat popoldan ter nato spanje od 9 ali 10, ampak imam velike težave predvsem s tem popoldanskim spanjem. Včeraj sva se borila od 1 do 5 pa mi ni uspelo. Taj je že tako utrujen, da komaj gleda, ampak spat pa no go.

Grem še jaz malo zalegnit, da naberem moči. 

_____________________________

Čudež življenja lahko doumemo le tedaj, ko pustimo, da se dogodi to, česar ne pričakujemo.

Paulo Coelho

(odgovor članu Steffi)
Neposredna povezava do sporočila: 2886
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.5.2009 8:31:29   
Najaa
Steffi, moja še nima urejenega spanja čez dan. Zaspi kadar ji paše in to je še kar pogosto, pa čeprav sam za pol urce, urco... Urnik se vzpostavi šele tam po 5m nekje. Vsaj pri Tiji je bilo tako.

(odgovor članu Steffi)
Neposredna povezava do sporočila: 2887
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.5.2009 8:38:26   
PERSIDA
TASA_M ----------------user posted image user posted image user posted image user posted image za 3 mesece ,da ne boš rekla ,da sem pozablauser posted image .

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2888
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.5.2009 8:39:59   
PERSIDA
Blaž,Zoja ,Maruša,Katja ------Tudi vam iskrene čestitke za obmesečnicouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 2889
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.5.2009 8:41:13   
PERSIDA
citauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image -meni s pomagale v bolnici vama upam ,da doma.

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 2890
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.5.2009 8:59:33   
PERSIDA
Dober dan vsem sem pozabla voščit.

Včeraj smo imeli RA in z bavcema je vse vredu.Kljub temu ,da zdravnica ni imela pripomb je Anžeja poslala na fizioterapijo ,saj škodit mu ne more.Edina majhna razlika s Tomažem ,da pri pasenju kravic je močnejši v glavici Tomaž drugač ,pa tud dviguje že kot je treba.Sta z zdravnico tako čebljala,da jih je bilo veselje poslušat.Ju je ,pa pregled tako zdelal ,da je Tomaž pol dneva prespal ,Anže malo manj ampak zmatran ,pa ful.Za nagrado ,pa še mi Anže pripravi presenečenje je ležal na hrbtu in hop ,pa je že pasel kravice.Če ne bi videla ne bi verjela.Očitno ga bo treba s ketnami zvezatuser posted image .
Tak ,da sem res zadovoljna,da se tako razvijata gledano na vrstnike sta baje pred njimi.
Jaz,pa sem se od začetka sekirala ko jeta na 2 uri ,pa sem si rekla očitno onadva rabita in jima sedaj dajem kot onadva hočeta ne pa po teoriji.Res ,da je Tomaž že kar buckast a pomembno je zdravje .Sem se vedno bala ,da si ne bo trebuščka raztegnil tako kot mami a očitno je nekaj slabega po mami tudi mogel pobrati.
Glavno ,da bosta bavca brez zdravstvenih težav ali drugih hib ,ki so v življenju tako pomembne.Se vam rekla ,da bo še Anže fuzbaler ,pa še danes verjamem v to ,da bo z mojo pomočjo to tudi dosegel.Zato drage moje v tem trenutku sta mi pomembna samo onadva in verjamem ,da jih bom nekoč z veseljem opazovala v kakšne dečke sta zrasla.In takrat bo ves moj trud poplačan .
No na koncu ,pa še vedno ne pozabim na vas ,ko ste držale pesti za nas tri in zato vas še vedno imam rada .

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 2891
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.5.2009 9:07:09   
PERSIDA
Najaa - user posted image user posted image Upam ,da boš prišla k sebi.Verjemi tudi jaz sem se kdaj razjokala od utrujenosti ,pa se še kdaj bom.
Če te kaj potolaži danes sem mojega zjutraj v rit skoraj sunla.Še takrat ko bi bil lahko doma nekam spi***.Sem mu že stokrat rekla ,da se pol naj bogu žali ,če ga bavca nebota šmirglala.No upam ,da sem te mal nasmejala.Samo res včasih bi ga rajši nosla kot prenašalauser posted image .
Najaa - tomaž ponoči je samo enkrat.Se počasi bliža tisti dan ko sem obljubilauser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 2892
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.5.2009 9:12:56   
*MaJaLe*
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Dober dan vsem sem pozabla voščit.

Včeraj smo imeli RA in z bavcema je vse vredu.Kljub temu ,da zdravnica ni imela pripomb je Anžeja poslala na fizioterapijo ,saj škodit mu ne more.Edina majhna razlika s Tomažem ,da pri pasenju kravic je močnejši v glavici Tomaž drugač ,pa tud dviguje že kot je treba.Sta z zdravnico tako čebljala,da jih je bilo veselje poslušat.Ju je ,pa pregled tako zdelal ,da je Tomaž pol dneva prespal ,Anže malo manj ampak zmatran ,pa ful.Za nagrado ,pa še mi Anže pripravi presenečenje je ležal na hrbtu in hop ,pa je že pasel kravice.Če ne bi videla ne bi verjela.Očitno ga bo treba s ketnami zvezatuser posted image .
Tak ,da sem res zadovoljna,da se tako razvijata gledano na vrstnike sta baje pred njimi.
Jaz,pa sem se od začetka sekirala ko jeta na 2 uri ,pa sem si rekla očitno onadva rabita in jima sedaj dajem kot onadva hočeta ne pa po teoriji.Res ,da je Tomaž že kar buckast a pomembno je zdravje .Sem se vedno bala ,da si ne bo trebuščka raztegnil tako kot mami a očitno je nekaj slabega po mami tudi mogel pobrati.
Glavno ,da bosta bavca brez zdravstvenih težav ali drugih hib ,ki so v življenju tako pomembne.Se vam rekla ,da bo še Anže fuzbaler ,pa še danes verjamem v to ,da bo z mojo pomočjo to tudi dosegel.Zato drage moje v tem trenutku sta mi pomembna samo onadva in verjamem ,da jih bom nekoč z veseljem opazovala v kakšne dečke sta zrasla.In takrat bo ves moj trud poplačan .
No na koncu ,pa še vedno ne pozabim na vas ,ko ste držale pesti za nas tri in zato vas še vedno imam rada .


persida, js sm takooo vesela zateuser posted image nazadnje si pisala o tem, da ne veš kako boš zmogla (kar je razumljivo) in sem iskreno upala, da se boš pobrala in boš nazaj dobra stara Persidica.. in danes vidim, da ti je to ratalo in sem takoooo vesela...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 2893
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.5.2009 9:15:04   
*MaJaLe*
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Najaa - user posted image user posted image Upam ,da boš prišla k sebi.Verjemi tudi jaz sem se kdaj razjokala od utrujenosti ,pa se še kdaj bom.
Če te kaj potolaži danes sem mojega zjutraj v rit skoraj sunla.Še takrat ko bi bil lahko doma nekam spi***.Sem mu že stokrat rekla ,da se pol naj bogu žali ,če ga bavca nebota šmirglala.No upam ,da sem te mal nasmejala.Samo res včasih bi ga rajši nosla kot prenašalauser posted image .
Najaa - tomaž ponoči je samo enkrat.Se počasi bliža tisti dan ko sem obljubilauser posted image user posted image user posted image .


Najči, vse smo se kdaj zjokale...dobro je, da veš, da se jočeš zaradi utrujenosti! js sm se res navadla izkoristit vsako minuto, ki jo mam za it počivat (popoldan).. zjutraj pospravljam, ko mali spi, popoldan pa grem vedno počivat z njim!!! in pol se ne počutim ''krivo'', ker nism nič nardila ampak vem, da sem nardila dovolj! popoldan si ga pa lepo uzamem na easy in je pol vse lažje...

dejte počivat punce moje!user posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 2894
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.5.2009 9:19:37   
*MaJaLe*
IZVIRNO SPOROČILO: Steffi

Dobro jutro,

mi smo že auf od 5-ih. Naš pikec včeraj popoldan ni hotel nič spat, tako da je potem omagal ob 7.30 po dolgotrajnih borbah najprej z mamico nato pa še s tatijem. Jedli smo ob 10.30, 1.10 in nato ob 5-ih, ko je bilo konec s spanjem. Sedaj je zaspal, upam da bo spal vsaj 2 uri, ker če je nenaspan je pravi mali tečko.

Pupe kako vam uspeva uvajenje dnevnega ritma? Jaz bi želela, da piki spi enkrat dopoldan in enkrat popoldan ter nato spanje od 9 ali 10, ampak imam velike težave predvsem s tem popoldanskim spanjem. Včeraj sva se borila od 1 do 5 pa mi ni uspelo. Taj je že tako utrujen, da komaj gleda, ampak spat pa no go.

Grem še jaz malo zalegnit, da naberem moči. 


Meni ne uspevauser posted image sicer gre vedno počivat dopoldan in popoldan, ampak samo kadar on hoče - ne morem ga prisilit. Imam pa isti problem kot ti - kot da ne bi znal zaspat (čeprav sm brala, da eni dojenčki res ne znajo zaspat in so zato sitni ko driske).
Čez dan gre itak spat kadar mu paše in zdej je že 3 dni tako priden... samo sm ga odvadla tega, da zaspi na rokah!
ko ga vidim, da je koma in nekaj njuri, ga enostavno primem in ga dam v posteljico, prižgem njegov vrtiljakec in tako se on umiri in tudi SAM zaspi!
in enako zvečer.. samo moreš pazit.. pri takih občutljivih dojenčkih ne smeš zamudit njegove ure, ko bi rad zaspal... meni zaspi tam nekje od 18.30 do 19.30.. in takrat ga MOREŠ dat spat.. js sem ene 3x zamudila pa sm ga dala ob 20.00 (ker sem bla še okoliuser posted image ) in pol sm mela sranje do 21.00 zvečer, pa še ponoči se je zbujal, ker ni zaspal prav... tako, da zdej sm se navadla in se trudim bit ob pravi uri doma, da ga lepo naštimam in dam spat..
čeprav mi ne rata vedno, ker je to fuul zgodaj.. js bi bla pa še okoli takratuser posted image user posted image
samo ni kaj... on je šefuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Steffi)
Neposredna povezava do sporočila: 2895
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.5.2009 9:20:21   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

dobro jutro, kako ste?
Mi smo OK, jaz pripravljam za bazen, Lija pa se jezi na ležalniku ker ni na rokah user posted image user posted image ampak mama se ne da..naj se malo jezi,ne more bit stalno vse po njeno..user posted image

ja, ta user posted image je razred zase se mi zdi. Jaz že 5.dan tak krvavim, da bom vsak čas pop*****! Ne vem ali sploh ne misli bit konec ali kaj??
jadrnica.. tudi jaz na polno dojim pa sem jo dobila user posted image , čeprav je nisem niti najmanj pogrešala.user posted image Mogoče pa nebi smela začeti jemat tabletk..hmmm user posted image .

Nič, grem si še kaj pripravit da ne pozabim..itak sem tak založena, koda bi šli na morje za par dni ne samo na bazen za par uric user posted image



Kam se greste kopat Tasa? Jaz tudi razmišljam, da bi šla malega malo namočiti?

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 2896
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.5.2009 9:24:31   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Dober dan vsem sem pozabla voščit.

Včeraj smo imeli RA in z bavcema je vse vredu.Kljub temu ,da zdravnica ni imela pripomb je Anžeja poslala na fizioterapijo ,saj škodit mu ne more.Edina majhna razlika s Tomažem ,da pri pasenju kravic je močnejši v glavici Tomaž drugač ,pa tud dviguje že kot je treba.Sta z zdravnico tako čebljala,da jih je bilo veselje poslušat.Ju je ,pa pregled tako zdelal ,da je Tomaž pol dneva prespal ,Anže malo manj ampak zmatran ,pa ful.Za nagrado ,pa še mi Anže pripravi presenečenje je ležal na hrbtu in hop ,pa je že pasel kravice.Če ne bi videla ne bi verjela.Očitno ga bo treba s ketnami zvezatuser posted image .
Tak ,da sem res zadovoljna,da se tako razvijata gledano na vrstnike sta baje pred njimi.
Jaz,pa sem se od začetka sekirala ko jeta na 2 uri ,pa sem si rekla očitno onadva rabita in jima sedaj dajem kot onadva hočeta ne pa po teoriji.Res ,da je Tomaž že kar buckast a pomembno je zdravje .Sem se vedno bala ,da si ne bo trebuščka raztegnil tako kot mami a očitno je nekaj slabega po mami tudi mogel pobrati.
Glavno ,da bosta bavca brez zdravstvenih težav ali drugih hib ,ki so v življenju tako pomembne.Se vam rekla ,da bo še Anže fuzbaler ,pa še danes verjamem v to ,da bo z mojo pomočjo to tudi dosegel.Zato drage moje v tem trenutku sta mi pomembna samo onadva in verjamem ,da jih bom nekoč z veseljem opazovala v kakšne dečke sta zrasla.In takrat bo ves moj trud poplačan .
No na koncu ,pa še vedno ne pozabim na vas ,ko ste držale pesti za nas tri in zato vas še vedno imam rada .


Persida- user posted image user posted image user posted image , tudi jaz sem zelo vesela, za vse vas! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 2897
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.5.2009 9:25:41   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

VSE NAJBOLJŠE ZA 3 MESECE LIJA OD TASE! user posted image   user posted image   user posted image

VSE NAJBOLJŠE ZA 2 MESECA BLAŽ OD POCKE, ZOJA OD NOVO, MARUŠA OD TREZIKE in KATJA OD BUKSI! user posted image   user posted image   user posted image


Čestitke že iz moje strani! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2898
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.5.2009 10:24:51   
pondelak
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

VSE NAJBOLJŠE ZA 3 MESECE LIJA OD TASE! user posted image   user posted image   user posted image

VSE NAJBOLJŠE ZA 2 MESECA BLAŽ OD POCKE, ZOJA OD NOVO, MARUŠA OD TREZIKE in KATJA OD BUKSI! user posted image   user posted image   user posted image


Čestitke že iz moje strani! user posted image user posted image user posted image

se podpišem!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

najlepše na svetu je biti mama...Tjaši...

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 2899
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.5.2009 10:38:59   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: cita

Drage mamice,
 
nujno potrebujem velik veliko pika pok ob 16 moram poklicat za izvide urina in krvi in če slučajno ne bo ok izvid urina moreva nujno v bolnico z Liouser posted image user posted image user posted image ima pa samo vročino in nč druga upajmo na najbolje...




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image držite se


_____________________________




(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 2900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  114 115 [116] 117 118   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  114 115 [116] 117 118   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?