|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 8:14:23   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat


IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

ja dudi...sej vas ma pa ze tri tedne!!!

kdaj bo krst??a boste krstil??


ja 3 tedne je danes star user posted image user posted image user posted image

Krst bo ja mislim da zdaj v juniju ali pa takoj v začetku julija...user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


mi mamo pa 31.5 tko da se ne bom udelezila...pa tud ce bom se 2v1


zakaj pa ne???



tok cez rok mislim pa sam pred p kampirat...se nocm po enih rovtah vozit z avtom...

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 851
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 8:15:56   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat


IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat


IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

ja dudi...sej vas ma pa ze tri tedne!!!

kdaj bo krst??a boste krstil??


ja 3 tedne je danes star user posted image user posted image user posted image

Krst bo ja mislim da zdaj v juniju ali pa takoj v začetku julija...user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


mi mamo pa 31.5 tko da se ne bom udelezila...pa tud ce bom se 2v1


zakaj pa ne???



tok cez rok mislim pa sam pred p kampirat...se nocm po enih rovtah vozit z avtom...


aja to misliš...to pa ja ja...kje pa mate krst?
aja pa kaj maš ti proti rovtam user posted image (hec_)

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 852
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 8:18:56   
Anonimen
katmat: jz mam preglede zdejle zadnji teden kr vsak teden ker sem mela teste za CR, drugače pa moja G. dela preglede na 14 dni zadnji mesec!

a v petek imaš pregled, kje pa?user posted image

(odgovor članu Dudica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 853
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 8:20:10   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat


IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat


IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

ja dudi...sej vas ma pa ze tri tedne!!!

kdaj bo krst??a boste krstil??


ja 3 tedne je danes star user posted image user posted image user posted image

Krst bo ja mislim da zdaj v juniju ali pa takoj v začetku julija...user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


mi mamo pa 31.5 tko da se ne bom udelezila...pa tud ce bom se 2v1


zakaj pa ne???



tok cez rok mislim pa sam pred p kampirat...se nocm po enih rovtah vozit z avtom...


aja to misliš...to pa ja ja...kje pa mate krst?
aja pa kaj maš ti proti rovtam user posted image (hec_)



jah ne vem...nekje v enih hribih...dalec...pa makedam je...drugac proti Rovtam nimam nic....sem mela fanta iz tamuser posted image user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 854
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 8:21:14   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

katmat: jz mam preglede zdejle zadnji teden kr vsak teden ker sem mela teste za CR, drugače pa moja G. dela preglede na 14 dni zadnji mesec!

a v petek imaš pregled, kje pa?user posted image


ja enkrat na teden mam zdej ctg pa kontr. plodovnice...tele zadnje tri tedne...
v lj pr svoji g

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 855
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 8:21:26   
Dudica1
katmat hitr povej kerga fanta iz tuki si mela...jaz sem namreč iz rovt veš...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 856
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 8:26:33   
krempelček
DOBRO jutro, dober dan jaz sem že rožice zalila in zajtrk naredila....mali kristjan mi še pančka (5let). Jaz pa sem se odločila, da pogledam na rr kaj dogaja, danes imam rok poroda in dogaja nič, ŽIVČNA sem, kot stouser posted image , ko bi me vsaj kej pikalo in to, da bi vedla, da bo kmalu. Danes ob enajstih imam pregled v nm in me bojo na ctg priklopil in na ultrazvoku baje, da me bo pogledal ginekolog, ki menja mojo ginekologinjo. Šit, vedno ko sem pred koncem nosečnosti, bi nekdo drug po meni šlatal...noro, glih mi je treba tega....
a sem že povedala, da sem živčna?user posted image po stanovanju in user posted image sem in tja, gor pa dol po štengah in me noče zagrabit, malinov čaj!???to nič ne deluje. Vsaj kar se mene tiče.

kat mat-a te nič več ne špika? ja zdej so začele že junijke rojevat, majčice bomo pa ostale....lp


_____________________________

Adrijana 30.06.2001
Kristjan Franci 04.09.2003
Timotej Jernej 23.05.2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 857
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 8:28:47   
KatMat
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

katmat hitr povej kerga fanta iz tuki si mela...jaz sem namreč iz rovt veš...user posted image user posted image user posted image


peter mu je ime...pa motorist je...vec se pa ne spomnimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa kmetijo majo doma...pa sestro mauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
zdej more imet ene 25 let

kremplcek....seveda me spika,trga,boli, napenja ko sto user posted image ,prdim ko stara mama ampak nic tok groznga da bi sla...vse se kar znosno




< Sporočilo je popravil KatMat -- 18.5.2009 8:31:06 >

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 858
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 8:29:36   
KatMat
uuu mi smo tud slonckal uceruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


kok je blo fajn....pa je tud ni vn zbezlal!

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 859
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 8:30:17   
KatMat
rozcaa!!!!kak0??

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 860
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 8:30:38   
Anonimen
dobro jutro še iz našega konca,

pri nas je tudi vse mirno, tiho, čez dan štejem brcike to je pa tudi vse....fino spimo, jemo, hodimo, kot da bi bila tam nekje v 7 mesecu nosečnosti....pa po NS bi mogla že 14 dni nazaj rodit....še dobro, da sem jih takrat prepričala, da naj mi ne spreminjajo PDP zaradi velikosti otrokauser posted image .....pregled imam ta teden, ga pa tudi imam na 14 dni... in tudi nimam pojma koliko odprta hodim po svetu user posted image ...mah sej je vseeno, ker ne bo kar ven padlo ane ?

(odgovor članu krempelček)
  Neposredna povezava do sporočila: 861
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 8:32:05   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: *Lina*

dobro jutro še iz našega konca,

pri nas je tudi vse mirno, tiho, čez dan štejem brcike to je pa tudi vse....fino spimo, jemo, hodimo, kot da bi bila tam nekje v 7 mesecu nosečnosti....pa po NS bi mogla že 14 dni nazaj rodit....še dobro, da sem jih takrat prepričala, da naj mi ne spreminjajo PDP zaradi velikosti otrokauser posted image .....pregled imam ta teden, ga pa tudi imam na 14 dni... in tudi nimam pojma koliko odprta hodim po svetu user posted image ...mah sej je vseeno, ker ne bo kar ven padlo ane ?



hehehehehe...pomoje da ne bo...sam fajn bi blo pa vedt ane??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 862
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 8:32:11   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat


IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

katmat hitr povej kerga fanta iz tuki si mela...jaz sem namreč iz rovt veš...user posted image user posted image user posted image


peter mu je ime...pa motorist je...vec se pa ne spomnimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa kmetijo majo doma...pa sestro mauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



uf bi mogla pa kej več povedat,a pa misleva iste rovte?tuki pr logatcu?

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 863
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 8:32:11   
rozcaa
Jutro pupe!

Jst sem se zmer tuki..user posted image Sem mela ponoc popadkovno seanso, pol sem se sla pa nazaj ulect, da bi bla bolj pr moceh za morebitno akcijo. Pol sem pa 3 popadke se dala cez in zaspala. Zdej je pa zatisje..

Pismo ne razumem enih ljudi..Kk se lahk pred 8 zjutri spravijo kosit zelenico??!!!user posted image user posted image Kot da je logicno, da smo ze vsi budni??!! Al pa vrtat v steno ipd..

KatMat..ti si v prednosti..men cep sploh se ni sel. Vprasanje ja, kok casa se bo tole zafrkavanje vleklo?user posted image Drugac se pa jst kr javim, da sem tvoje spremstvo za današnji odhod.user posted image

Dudi..sej naj bi jo tud v lj meli..sam..Kaj ce jo ma ze kera druga? Sej ji jo ne morjo vzet, ce bi jo jst hotla. Pa uno prucko bi tud mela, sam je pomoje tud sam ena.user posted image

Kremplcek..nic bit zivcna..bo ze..drzim pesti za pregled!

Spikanje na 10 min..



(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 864
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 8:33:44   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: rozcaa

Jutro pupe!

Jst sem se zmer tuki..user posted image Sem mela ponoc popadkovno seanso, pol sem se sla pa nazaj ulect, da bi bla bolj pr moceh za morebitno akcijo. Pol sem pa 3 popadke se dala cez in zaspala. Zdej je pa zatisje..

Pismo ne razumem enih ljudi..Kk se lahk pred 8 zjutri spravijo kosit zelenico??!!!user posted image user posted image Kot da je logicno, da smo ze vsi budni??!! Al pa vrtat v steno ipd..

KatMat..ti si v prednosti..men cep sploh se ni sel. Vprasanje ja, kok casa se bo tole zafrkavanje vleklo?user posted image Drugac se pa jst kr javim, da sem tvoje spremstvo za današnji odhod.user posted image

Dudi..sej naj bi jo tud v lj meli..sam..Kaj ce jo ma ze kera druga? Sej ji jo ne morjo vzet, ce bi jo jst hotla. Pa uno prucko bi tud mela, sam je pomoje tud sam ena.user posted image

Kremplcek..nic bit zivcna..bo ze..drzim pesti za pregled!

Spikanje na 10 min..



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rozcaa)
Neposredna povezava do sporočila: 865
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 8:34:55   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1



uf bi mogla pa kej več povedat,a pa misleva iste rovte?tuki pr logatcu?



jaja taprave...

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 866
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 8:36:57   
Anonimen
a katmat, jz mam pa v petek CRuser posted image user posted image user posted image user posted image v LJ. , sam moram bit že ob sedmih na rapotu, sam če me kaj prehiti pol grem pa prejuser posted image

nč grem počas na vas, uživajteuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 867
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 8:38:39   
KatMat
blagor cveki!!!!se slismo kasneje pol!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 868
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 8:39:37   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat


IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1



uf bi mogla pa kej več povedat,a pa misleva iste rovte?tuki pr logatcu?



jaja taprave...


no dej se kej več spomn...user posted image user posted image user posted image ...priimek vsaj

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 869
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 8:40:15   
KatMat
joj kaj so rr spremenil....ni nic ne pase!!

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 870
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 8:41:26   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1


no dej se kej več spomn...user posted image user posted image user posted image ...priimek vsaj



ne vem...nekaj kratkega...more imet ene 25 let zdej...al pa tam nekje...

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 871
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 8:42:25   
KatMat
danes morjo pa masi novi z-majcki kej dam pridt a ne?? flaska pa olivica...

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 872
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 8:47:53   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat


IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1


no dej se kej več spomn...user posted image user posted image user posted image ...priimek vsaj



ma ne vem...sej sm firbčna a ne

ne vem...nekaj kratkega...more imet ene 25 let zdej...al pa tam nekje...

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 873
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 8:49:03   
KatMat
ni panike...sam se res ne spomnim...je blo ze uhuhuh nazaj

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 874
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 8:50:43   
Dudica1
mam obisk...se slišmo kasnej

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Ime
honey_bee

Izbrala bi... :)

Nuša (26%)

Neža (38%)

Maša (36%)


Število vseh glasov: 121

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!