|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 19:04:06   
KatMat
iz tvojih ust v bozja usesa!

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 801
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 19:05:51   
pokica_
Malo vas berem...pa se mi ni ljubilo nič pisat,...sem tolk sita od nedeljske požrtije, da še komaj gledam. Bi blo treba danes it prej v posteljo. Utrujena sem, zaspana pa ne....pol pa spi.

Kati, vidim da se počasi pakiraš v Puser posted image , držim pesti, da niso le lažni popadki. Ma pr men je pa zatišje, že spet. Zadnjič je že kazalo na bližajoč se porod, zdaj pa že nekaj dni zatišje. Grrr...user posted image  
Pa tk rada bi se že rešla tega težkega bušija,...do prejšnjega tedna nisem imela čist nobene strije, zdaj v zadnjem tednu pa so se kr pojavle od nikoder,...pa še večajo seeeeeuser posted image , pa take lepe vijolične so...ajejjej. Če bom morala čakat do sobote bo joj...ampak naj bo...upam da bojo kaj zbledele. Pa ko bo koža od sonca potemnela, upam da ne bojo tolk opazne. Sem pa do zdaj imela res lep napet buši...sexyuser posted image .

user posted image pač prnese za seboj tudi določene slabosti....glavno da bo naš punkec zdravo in veselo detece. user posted image

Mi smo opravili obiske,....bli pr mojih na kosilu, pol sma šla še dedeka obiskat,..pa domov počivat. Jutri je pa že spet nov delovni teden in samevanje, ko bo lubi delal. Upam, da se bomo čimprej vsi 3je stiskali doma. user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 802
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 19:15:23   
maja1488
KatMat, a maš CTG jutri? Jaz grem zjutraj. Ob sedmih peljemo tamalo v vrtec, potem pa v Postojno. Totalno mi gre na živce, ker vsakič ko greva na CTG vlačim torbo, pa tisti paket za kri, pa vodo...v avto, pa pol spet gor. Sem že ene 5x nesla sem pa tja.

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 803
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 19:22:10   
Dudica1
o KATMAT še si tukaj...user posted image

POKI lepo da si se fejst najedla boš lahko šla ponoči rodit če bo treba...user posted image

Vse ki imate jutri ctg-je in preglede dobro zrihtajte...

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 804
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 19:22:11   
pokica_
Jst tud komaj čakam jutrišnji dan, imam ctg in uz,...bomo zvedli kolk je naš punki težek. user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 805
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 19:23:24   
maja1488
Mene pa zanima, če sem se mogoče odprla že za kake 1/4 prsta. Namreč tako počasi pri meni gre. Ma za znoret.

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 806
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 19:25:32   
pokica_
Jst pa sploh ne vem če hodim po svetu odprta al ne....me nič ne pogleda že cel mesec. Jutri me tud sigurno nebo, če bo delala uz. user posted image  
Mogoče se me bo pa usmilila in v sredo naredla pregled...pa vidla da sem 1cm odprta in mi v soboto sprožila porod. Sanja svinja kukuruz! user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 807
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 19:30:11   
Dudica1
he he jaz sm pršla rodit že 7 cm odprta...prej me nikol ni pregledala in tud jaz sem zdaj pomislila na to kok časa sem hodila že odprta po svetu...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 808
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 19:39:18   
maja1488
Ko bi bla jaz jutri 7 cm odprta. Dudica, pa si imela popadke prej?

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 809
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 19:43:17   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Ko bi bla jaz jutri 7 cm odprta. Dudica, pa si imela popadke prej?


že dva dni prej predn sm šla sm mela tko blage neredne no ta tretji večer so se pa začeli redno in zmeri hujši,sm dihala kot konj doma pa štela ...user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 810
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 19:45:28   
pokica_
Dudi ti si se fino na hitrco rešla...je pa res, da si že v 2. rodila. Pr nas prvorodkah se zna vse skup dost bolj zavlečt. A si po pasje dihala, ali pa tisto globoko dihanje; skos nos notri, skos usta vn...?

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 811
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 19:47:21   
Dudica1
poki jaz sm vse metode dihala kar mi je glih takrat pršl na pamet...samo ne smeš hitro dihat ker ti je lahko slabo...drugač pa dihaš tako kot ti paše a veš...user posted image

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 812
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 19:50:22   
pokica_
Bomo sprobali vse metode. user posted image

Tako,...dost rač., grem pod tuš pa k lubiju se stiskat pred TV.

Zjutraj bo pa verjetno kaj drugačen dan, kot ta dva zadnja dni....sj bojo menda novi zmajčki, kajne? Držim pesti! user posted image

Nočko pupe!

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 813
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 20:01:05   
Dudica1
nočko poki tudi jaz grem...

se vidimo user posted image jutri

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 814
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 20:03:45   
KatMat
nimam ctg-ja jutr...sele u petek...ce bomo mel se tok pestro se pa bom sla pokazat v p....ce jutr vidis kaksno v kavbojski kara majici-to sem jaz...me kr pocukej za rokav...

kako ste z dihanjem?? jest probam kr dost normalno dihat ker mi tko najbolj pase pa bolj sem sproscena...

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 815
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 20:04:20   
KatMat
dijo punce...lepo se cartajte...men se je cist umiril...bomo vidl kaj bo ponoc

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 816
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 20:05:41   
Dudica1
KATMAT no upam da te spet zagrabi kej ponoči...nočko

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 817
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 20:10:59   
maja1488
Pokica, jst sem tudi drugorodka, pa se vleče že čez rok user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 818
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 20:17:40   
KatMat
jest tud upam...

mirno noc vam zelim...

kr nebi sla spat...bi bla raj tuki pa z vami klepetala, mi vsaj mine hitr...ce bo kera dezurala ponoci naj me zvrcneuser posted image

< Sporočilo je popravil KatMat -- 17.5.2009 20:20:47 >

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 819
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 20:21:19   
Obelix
Tanja_, jaz sem rodila naslednji dan, ko se mi je odluščil čep. To ti nič ne pomaga, a ne user posted image .

V tejle vročini mi je vsak dan nosečnosti odveč. Dajte kakšen nasvet, kako naj jo zbezamo ven...


(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 820
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 20:24:35   
Tanja_
Jst sm nardila 30 km, pa me zdej malo pika v križu in spredaj, pa v nožnici, jao, to pa tok boli. Jst ne vem kva počne to bitje malo?Sej bom odprla vrata, brez da nož uporabiuser posted image Sam najav nej se z rednimi popadki. Tok komej čakam ginekologa jutri, da vidim kok sm kej bl odprta kot v pondelk. Sigurn sm bolj, če je čep šel, sam vprašanje kok.
kati držim pesti, da bo kej pri tebi.
maja zate pa tudi, da bo jutri Dan D

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 821
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 20:27:07   
Tanja_
obelix zdele tud če se mi vsi zlažejo, kdaj bo, sam da imam upanjeuser posted image . Čeprou, jst si ful ne želim ponoči rodit. Me je ful strah noči, pa ne vem zakaj. Mal sm čudna.

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 822
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 20:28:17   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

Jst sm nardila 30 km, pa me zdej malo pika v križu in spredaj, pa v nožnici, jao, to pa tok boli. Jst ne vem kva počne to bitje malo?Sej bom odprla vrata, brez da nož uporabiuser posted image Sam najav nej se z rednimi popadki. Tok komej čakam ginekologa jutri, da vidim kok sm kej bl odprta kot v pondelk. Sigurn sm bolj, če je čep šel, sam vprašanje kok.
kati držim pesti, da bo kej pri tebi.
maja zate pa tudi, da bo jutri Dan D


tanja se mi zdi da se midve res vidive v p......sem mislila prosit za nadstandardno sobo ce bo na voljo ampak ne bom ker upam da se s kaksno od vas vidim v p

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 823
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 20:29:14   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

obelix zdele tud če se mi vsi zlažejo, kdaj bo, sam da imam upanjeuser posted image . Čeprou, jst si ful ne želim ponoči rodit. Me je ful strah noči, pa ne vem zakaj. Mal sm čudna.


jaz pa zelim ponoci...vsaj guzve ni na cesti pa mal bolj mirno je vse...vsaj zdi se mi

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 824
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 21:04:55   
rozcaa
No pa je se en dan v cakanju na bebico mimo.. Tud mene je dans kr neki zvijalo..se mi zdi da tud na 10,5 min, sam ni blo tk hudo..user posted image Tk kot pr menstri al pa pr prebavnih motnjah. Me prav zanima, kaki bodo uni tahudi popadki. Kje ve cutite te krce? Jst jih bolj v spodnem delu trebuha..
KatMat jst bom sigurn se kej prisla sem pogledat tk da ti kr pis, ce bo kej novga..mogoc bomo pa skup predihavale.user posted image
Poslusam evrovizijski komad od islandije..pismo je hud!!ta pevka bi mogla zmagat, ne pa un norveski mladic.user posted image


(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




KAPLJICE AD3
s1o2

mene pa zanima ali ste devale kapljice AD3 vašim malčkam ??? hvala

da (59%)

ne (41%)


Število vseh glasov: 296

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!