|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 14:15:26   
Dudica1

user posted image  

user posted image    mary 12 - Kristjan

user posted image  Dudica1 - Maj

user posted image    BarbyD - Eros

user posted image   Zoja10 - Taja

user posted image   Lananai - Tisa

user posted image    zmajama - Tai

user posted image    Blueeyes - Gaja

user posted image   tubby - Maks

user posted image   lake - Taja

user posted image   ttmmbb - Igor

user posted image   FLASK_A - Maja

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 751
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 14:19:36   
Dudica1
lake vroče je ja,pri nas je v senci 23 stopinj...
povej mi kaj oblečeš za ven?Jaz mam drugega pa kr ne vem a je dost al preveč...user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 752
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 14:31:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

lake vroče je ja,pri nas je v senci 23 stopinj...
povej mi kaj oblečeš za ven?Jaz mam drugega pa kr ne vem a je dost al preveč...user posted image


jest bi ga za zdajle oblekla v bodi z dolgimi rokavi, pa v pajaca brez rokavov, s seboj pa bi imela kakšno lahko dekico, toliko za čez nogice.....pa seveda tole ni za na sonce, takole pod kakšnim drevesom mogoče....sem pristaš ''več je manj'' in ga prav po medvedovo ne bi oblačila...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dudica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 753
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 14:50:50   
Obelix
Pozdravljene čvekice,

jaz čakam, da se otroka zbudita, potlej pojemo in šibamo na sončka. Seznam majskih mamic se kar daljša in vsem seveda ČESTITKE!! Jaz komaj čakam!!!! Bomo našo dojenčico začeli v sredo bezati ven, ko se mož vrne iz Londona. Še ne vem kako, ampak bom pa počela vse, kar je za nosečnice prepovedano user posted image .

Tanja_, meni se je v prvi nosečnosti tudi čep odluščil in so mi v porodnišnici rekli, da traja lahko max kakšen teden, da se porod začne. Tako, da ti si že v nizkem štartu.

Drugače imam že vse pripravljeno, zdaj sicer urejamo vrt, kamor bom postavila trampolin, pa tobogan, peskovnik in gugalnice, da se bosta otroka malo zamotila, ko pridemo domov z dojenčkom. Je bilo pri kom kaj ljubosumja - za tiste, ki imate starejše otročičke?




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 754
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 15:13:04   
KatMat
hello punce!!!midva z mojim srckom sva danes en zar zakurla...zdej pa cakam a bo dal kej gor al ne...sem ze kr lacna...pa se nic ne kaze...

nasa pikica nas je ucer presenetila z eno uro popadkov potem pa spet zatisje...joj naj me ze neha tko hecat pa nej ze pride vn...vam ze prav zavidam tistim ki ze cartate...

upam da se kje martinckate!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Obelix)
Neposredna povezava do sporočila: 755
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 15:26:29   
buterffly
Halo halo.
Tud naš mali še nič ne kaže, da je na poti. Pa imam danes rok. user posted image Ne vem kolk dolg ga bo treba še čakat. Sm že nestrpna po tolkem času. Upam, da ga kmal vidm  user posted image pa pocartam.

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 756
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 15:30:54   
Tanja_
IZVIRNO SPOROČILO: Obelix

Pozdravljene čvekice,

jaz čakam, da se otroka zbudita, potlej pojemo in šibamo na sončka. Seznam majskih mamic se kar daljša in vsem seveda ČESTITKE!! Jaz komaj čakam!!!! Bomo našo dojenčico začeli v sredo bezati ven, ko se mož vrne iz Londona. Še ne vem kako, ampak bom pa počela vse, kar je za nosečnice prepovedano user posted image .

Tanja_, meni se je v prvi nosečnosti tudi čep odluščil in so mi v porodnišnici rekli, da traja lahko max kakšen teden, da se porod začne. Tako, da ti si že v nizkem štartu.

Drugače imam že vse pripravljeno, zdaj sicer urejamo vrt, kamor bom postavila trampolin, pa tobogan, peskovnik in gugalnice, da se bosta otroka malo zamotila, ko pridemo domov z dojenčkom. Je bilo pri kom kaj ljubosumja - za tiste, ki imate starejše otročičke?






Obelix s tem stavkom si me pa tok osrečlauser posted image user posted image Kr kušnla bi te zdeleuser posted image !!!!Kok časa je pa pri tebi trajalo od čepa do poroda? Jst si sam ne želim, da bi blo jutri, ker gre moj še zadnjič pred porodom v Zagreb, pol je pa lahko. Oz. če že bo jutri, naj mi ne odteče voda, da ima mož še čas prit domov, pa da greva lahko v Postojno.
pokica ko končaš faks si dr.med. in potem moraš naredit specializacijo.To pa še čakam, da jo dobim.user posted image
Drugače pa sm jst čist odločena za rodit v Postojni, sam mal me zdej skrbi, če mi voda odteče, če bo čas prit do tam.

Midva sva že bila na kosilu- moja mami tok dobr kuha...Je bla goveja juha, kokr krompirjevi, samo da so v testu še lešniki, pa notri suha sliva, pa žrebičkovi kotleti, pa panacotta.Mmmm, vse je blo ful dobro. Zdej grem pa mal počivat, sem čist hin.Pol k pa vročina popusti pa na kak daljši sprehod.

(odgovor članu Obelix)
Neposredna povezava do sporočila: 757
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 15:34:24   
Blueeyes
vidim da je bil govor o zaščiti ... midva bova brez vsega... tud na umik...

slike jz jih pa kr online pošljem na pošto, pa oni pol razvijejo in dostavijo na dom.,.. kvaiteta mi je full dobra, pa še full pocen so... tko da se ne ubadam s tem... naročam pa kr sproti slike, tko da se jih ne nabira preveč... zdej si glih nabiram v eno mapco slike od poroda naprej, tko da jih damo razvit in v album

dudi se bom pozanimala glede porok v Preddvoru ko bo čas za to... k do takrat k se bom jz ženila se bo stvar najbrž že 10x zamenjala... tud jz sem skeptična a Gajo oblečem dovolj ali preveč.. Sej bomo kmalu dobile občutek - jz jo mam zaenkrat oblečeno v bodi z dolgimi rokavi, pa čez eno k jopico bombažno, pa z dekco je pokrita, pol pa še un od vozička čez da ne piha (pa podlogo sem ven vzela)

glavni seznamček kako se že dobro kobacajo teli otročički.. ja niti ni več tok nosečk k so brez user posted image .. vse skupaj jih je brez še 70 nosečk, od tega jih je zihr več k 20 že rodilo, pa se niso javile... Upam pa da se bodo.. vsaj tok da sporočijo da so mamice in kaj so povile

cveka ja jz sem tud kr šokirana k sem vidla da so junijke že pohitele, pa sploh še ne une z dvojčki user posted image  user posted image  se jim pa res mudi

sprehod zdej se glih odločam a nej grem na sprehod al ne... vreme se je mal umirilo.. ne piha več tok.. sonček lepo sije... mormo izkoristit tole vreme, da ne bo spet kakšen dež pol 1 teden skupi

katmat ooo a popadki so že bli... user posted image  

(odgovor članu rozcaa)
Neposredna povezava do sporočila: 758
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 15:40:04   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

vidim da je bil govor o zaščiti ... midva bova brez vsega... tud na umik...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


mojmu tole ne gre...pol sem mela pa dost da ne vem a sem ali nisem sem mu pa rekla pa nc pikec dejva na polno pa uzivi pa bomo vidl ce se prime

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 759
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 15:40:56   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes


katmat ooo a popadki so že bli... user posted image  


me je kr orng zategval...tud kr hrbtne misice tok me je napenjal

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 760
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 15:44:41   
HM84
Dobro jutrouser posted image Jaz sem se prej spravla gledat Moto GP, ko je pa najbolj ratal zanimivo me je pa zmanjkal, tko da niti ne vem kdo je zmagaluser posted image

Sem pa že pomalcala en mini sladoledek, pa verjetno bom še kakšnega danes, ko je taka vročinauser posted image

rozcaa - mogogče se pa res kje srečamo, odprta nisem še nič. Sicer je G pogledala prejšnjo sredo, to sredo mi je naredila samo ctg pa je bilo vse mirno. V torek imam spet ctg pa je rekla da bo pogledala, sicer pa upa, da me ne bouser posted image Čeprav, zaenkrat še vse kaže, da pridem na naslednji pregled...user posted image

Nič, user posted image ven, ko je pa taaaak lep sonček...

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 761
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 15:45:11   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat


IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

vidim da je bil govor o zaščiti ... midva bova brez vsega... tud na umik...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


mojmu tole ne gre...pol sem mela pa dost da ne vem a sem ali nisem sem mu pa rekla pa nc pikec dejva na polno pa uzivi pa bomo vidl ce se prime


ja nama je to 3 leta delovalo... enkrat pa sva se spozabila - rezultat ... Gaja user posted image  user posted image

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 762
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 15:45:56   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat


IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

vidim da je bil govor o zaščiti ... midva bova brez vsega... tud na umik...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


mojmu tole ne gre...pol sem mela pa dost da ne vem a sem ali nisem sem mu pa rekla pa nc pikec dejva na polno pa uzivi pa bomo vidl ce se prime


ja nama je to 3 leta delovalo... enkrat pa sva se spozabila - rezultat ... Gaja user posted image  user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 763
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 15:46:02   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat


IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes


katmat ooo a popadki so že bli... user posted image  


me je kr orng zategval...tud kr hrbtne misice tok me je napenjal


joj kako je mene na porodni mizi.. sem mislila da mi bosta hrbtenica in križ ven pogledala od bolečin user posted image

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 764
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 15:47:45   
KatMat
upam da se bomo odrezal fajn u porodni...ze komi cakam

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 765
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 15:48:31   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: HM84

Dobro jutrouser posted image Jaz sem se prej spravla gledat Moto GP, ko je pa najbolj ratal zanimivo me je pa zmanjkal, tko da niti ne vem kdo je zmagaluser posted image


zmagal je španec Jorge Lorenzo .. prevzel je tud vodstvo v skupnem seštevku .. drugi je bil italijan Marco Melandri, tretji pa španec Dani Pedrosa... jz sem samo spremljala prenos... nisem gledala

(odgovor članu HM84)
Neposredna povezava do sporočila: 766
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 15:49:01   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

upam da se bomo odrezal fajn u porodni...ze komi cakam


itak da se boš... slabo se ne morš odrezat

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 767
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 15:57:42   
Blueeyes
nč, grem na sprehod zdej... se oglasim še kaj mogoče proti večeru - jutri me ne bo nč na pc-ju k mam obiske. tko da šele v torek

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 768
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 15:57:48   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

upam da se bomo odrezal fajn u porodni...ze komi cakam


itak da se boš... slabo se ne morš odrezat


moj se me kr boji...pravi da imam tak prijem ko sumo borec...pa se un se mu zdi bolj nezenuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 769
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 16:29:21   
maja1488
Jst sem pa spala s tamalo 2 uri. Moj dragi po dveh dneh Je prepečenec. Upam, da mu bo OK, ker ne vem če bi ga takega spustili v porodno.

Glede P, jaz imam do najbližje 35km. Če odteče al pa ne, tja bo treba pridet.

Grem se mal z mojima cartat na kavč, pol pa likat. Jutri pa spet pregled. Me že prav zanima kolko ZAPRTA sem zdaj. Je že 3 dni čez rok. Bi se že lahko kaj zgodilo.

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 770
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 17:06:56   
lake
Jst jo za ven oblečem bodi dolg rokav, hlačke, in kapico. Pomoje je dost v tej vročini.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 771
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 17:11:36   
Anonimen
evo meneuser posted image

jz sem bla pa mal doma pr mojih, pa sem prc mogla mašinco potegent na plano, user posted image user posted image user posted image sem strigla dedijauser posted image k je bil tak kt en klošaruser posted image

no zdej nazaj grede nisem mogla brez torticeuser posted image tak da sem si šla iskat eno torticouser posted image njamiuser posted image

majčice bo treba pohitet no tiste sploh k ste mele PDP v prvi polovici, zdej smo me na vrst iz druge polovice, da nas na koncu ne bojo vse junike prehiteleuser posted image user posted image

(odgovor članu maja1488)
  Neposredna povezava do sporočila: 772
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 17:16:31   
Tanja_
Jst sm se pa malo naspala, zdej je šel pa dragi na kolo, pa grem še jst. Pol bom pa sadno kupo nardila, mam doma ananas, banane, kivi, jagode, jabolka, sam še sladoled manjka, ampak bo že lubi zrihtal. Mmmmm. Sam še hrana mi gre po glavi. Pa sm bla celo nosečnost čist z normalnim apetitom, zdej bi pa vse kar vidim pojedla.user posted image Ne vem, kaj se dogaja z mano?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 773
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 17:17:54   
Anonimen
mi ne ratauser posted image

< Sporočilo je popravil Cveka30 -- 17.5.2009 17:18:17 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 774
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 17:21:32   
Anonimen
jz sem ista sam hrano vidimuser posted image zgleda da se telo pripravlja na šok, k po rojstvu ne bo več slaščicuser posted image

(odgovor članu Tanja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




PORODNIŠNICE
nataly33

S katero porodnišnico ste bile najbolj zadovoljne?

Ljubljana (40%)

Postojna (34%)

Novo mesto (11%)

Jesenice (9%)

Trebnje (5%)


Število vseh glasov: 148

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!