|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 8:33:22   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: rozcaa

dudi..bom zrihtala user posted image



no dej...user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Sen glihkar vidla svoj trakec na imenu. Piše da je otrok že doma. Ja pa jade.


he he...otroka pa nikjer a...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rozcaa)
Neposredna povezava do sporočila: 701
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 8:35:53   
rozcaa
Evo..zdej vem,zakaj tega nisem veckrat pocela..Celo vecnost traja, da nalozi par slikc!!user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 702
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 8:39:28   
Dudica1
ej ful ful lepe slikice...in ti zelo simpatična nosečka...pa pohvale fotografu...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rozcaa)
Neposredna povezava do sporočila: 703
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 8:52:02   
rozcaa
hvala hvala user posted image fotograf je bil pa kr moj dragi..vedno nastima tist samosprozilc in pol laufa nazaj k men. Sploh ne pusti, da bi naju kdaj kdo drug slikal.user posted image  

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 704
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 8:54:07   
rozcaa
Kk je pa kaj Maj? Spancka?user posted image

(odgovor članu rozcaa)
Neposredna povezava do sporočila: 705
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 9:11:44   
pokica_
user posted image

Ja dobro jutro!!!

Danes ste pa bolj zgodnje in pridne s pisanjem. Je zdaj že tu 2 dni kr zatišje,..tud nobenih z-majčkov ni na obzorju. Očitno še hočejo preživet zadnji vikend v bušiju. Tud naš se je zadnji cajt premislil in ostaja v trebuhu. Ja škoda, ko bi ga že radi spoznali.user posted image

Mi smo spali kr no....oz. eni še spijo in uživajo še zadnje dni spanca.user posted image  Edino bolj pozno sma šla spat, k sma gledala Evrosong. A je gledala katera? Kako se vam dopade zmagovalna pesem? Men ni tk slaba,...mi kr gre v uho....tud na predizboru sem že mojmu rekla, da ta bo pa ziher dobro mesto zasedel,....pa še tak baby face ima...da bo ziher kaj dosegel. Je pa pobček res naravni talent, je tud sam skladatelj in glasbenik, ter pevec. 

maja, upam da se možek pozdravi in da se neboš še ti česa nalezla.
rozcaa full lepa sta! In ti prav simpatična nosečka! user posted image

cepljjenje za rotavirus,...kaj pa vem...menda ne, ker itak nebo imel nekaj kontakta z ostalimi otročki,...bo edinček, tk da domov ga ne more prnest noben bratec, sestrica. Ni pa še 100%.
Cveki HB da je mali dobro!!! Bo pa lepa nedelja, brez skrbi, ane?

Kaj bomo danes? Šli bomo k mojim na kosilčeka,...zdaj že 2. teden zapored vabijo...očitno se mami smilim, da bi morala še v nedeljo kuhat, če že med tednovm vsak dan kuham. user posted image  Mi pa tud paše malo izlet v naravo,...pa se pustit razvajat drugim. No, ona bo pa od mene dobla rumove kocke, ko sem jih včeraj spekla.  

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu rozcaa)
Neposredna povezava do sporočila: 706
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 9:25:28   
Tanja_
Dobro jutro punce!
Jst sm spet dobro spala!user posted image user posted image Mogoče je pa to znak bližajočega se poroda, glede na to, da so mi bile še 4 dni nazaj noči največja mukauser posted image
Skratka rozcaa zelo lepa nosečka siuser posted image user posted image Kar se pa tiče receptov za spravit otroka ven- jst ne verjamem ničemur več. Pijem malinov čaj, pospravljam, po tleh pomivam, vsak dan prekolesarim najmanj 30 km, na sprehodu sem 5x dnevno, živiva v 3. nadstropju brez lifta, torej grem vsak dan n-krat po stopnicah, to naše bitje pa še kar veselo razgraja po trebuščku in nič ne kaže, da bo kej prej prišlo k mamici in očiju v naročje.user posted image

Kaj boste kej počele danes? Jaz čakam, da obesim perilo, potem greva pa k mojim na kosilo. Komej čakam, da sem malo štedilnika rešena.
Potem pa spet čakanje na znake, popadke...
Punce kolk km ste imele/imate do P? K sm zanč G vprašala, če mi odteče voda, če imam čas prit iz Lj. v Po., pa je rekla, da ja. Pol sm pa prej brala eno temo, k hoče ena punca it rodit v Lj. pa ima 70 km do P, pa jo skrbi če ji voda odteče, če ima čas prit, pa so ji ful odsvetovale. Zdej me pa kr malo skrbi.

Jutri imam pa G, upam, da bo kej novega na CTG in pregledu. Da je kej bl odprto.

Aja, maja tko kot je dudi napisala- zdej je prepozno za cepit proti meningitisu, ker je ful klopov in če zraven še dobi klopa lahko res zboli. To moraš pozimi oz pozno v jeseni, dokler še ni klopov.


(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 707
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 9:28:23   
Tanja_
Aja, maja imaš ZS.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 708
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 9:35:14   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: rozcaa

Kk je pa kaj Maj? Spancka?user posted image


Maj je vredu ponoči ga je malo sral...ni hotel zaspati nazaj,ga očitno malo krčki dajejo pa ni hude sile šeuser posted image
Zdaj pa spančka,jaz pa hodim malo ven pa bla sm pri tašči na kavici user posted image

Aja sej vem da nisi imela prav fotografa samo tako sem rekla ker so res profesionalne slikice...pa sej jaz tud ne bi mogla bit tolk sproščena če bi me nekdo drug slikal...tako da sta čist super naredila...user posted image

poki jutro...
To je res ja da ma manj možnosti ker ne bo imel starejših bratov sester...pri nas pa je to malo drugače in še v tem vrtcu k je je kar naprej nekaj ampak naš se tem virusom spretno izogiba (trkam na les) user posted image ...nikoli pa ne veš in če Majček dobi ta rotavirus bo res bošček in rajše dam tist denar kot pa da ga gledam takega revčka...


(odgovor članu rozcaa)
Neposredna povezava do sporočila: 709
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 9:36:18   
pokica_
Tanja_ pol pa imaš danes kr enake plane, kot jaz,...kosilo pr domačih, pol pa čakanje.....in spet čakanje....user posted image
Sorry, ko vprašam...ampak na prejšnji temi sem zasledila da si zdrav. foha...in pol mi še šine čez glavo tvoj razgovor za spec.;.....pol si sigurno dr., ali? user posted image  



_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 710
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 9:46:51   
rozcaa
Pokica, tanja..tnx user posted image Dejte se ve kake fotke gor..da vas tud jst vidim.user posted image

Pokica..evrosonga nisem gledla, sam zdejle zjutraj sem pocekirala zurnal24 in poslusala zmagovalno pesem. Kr ok se slisi. Kok je pa star ta pevec? Men ne zgleda vec kot 18,20. Fajn za kosilo..si bos vsaj mal spocila. Kokr berem RR si ti prav poosebljenje pridnosti in delavnosti. Mam vedno slabo vest, ko berem, kaj vse si pospravla..skuhala..user posted image user posted image

Tanja..30km na dan?Maricka..ti si pa res fit nosecka.user posted image user posted image Nasi porodi bodo sigurno 1 2 3, ko smo tok aktivne. user posted image Jst mam do P priblizno..hm..10,15 km Iz enga konca Ljubljane do druzga. 70km se tud men zdi kr velik. Jst bi rajs resilca klicala..Kok si pa ti stran? Drzim pesti za pregled. Jst sem ga mela v petek in sem baje se cist zaprta..user posted image




(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 711
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 9:50:52   
Dudica1
glede pesmi evrosonga mi ni všeč...sej fant je kar luškan ampak pesem pa ni ne vem kaj...jaz sem navijala bolj za Bosno in Hercegovino ter Islandijo...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rozcaa)
Neposredna povezava do sporočila: 712
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 9:52:09   
rozcaa
Pokica..kk pa to,da bos mela sam enga user posted image ? A to sta se z dragim zmenla? Mislis, da te ne bo zagrablo met se kaksnega?

(odgovor članu rozcaa)
Neposredna povezava do sporočila: 713
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 9:58:49   
pokica_
Hvala rozcaa! Sj včasih sem full pridna, včasih pa pride dan, ko se mi res nič ne lub delat. Tale fant, ko je zmagal na Evrosongu pa ima 23 let, tako je rekel včeraj komentator. Je pa full deček videt, ja. user posted image  
Mi pa včasih paše tko it kam na kosilo,...al k mojim,..al kam vn na kosilo,...malo spremembe. Sj za po porodu pa ne mislim bit tolk pridna....sem že kupla menažno posodo in bo lubi vsak dan šel po kosilčeka v OŠ,...vsaj tiste  prve 2-3 tedne, ko bo z mano doma....da se bomo lahko več cartali in se posvetli bebici.
Drgač pa Dudi, tudi meni je bla full lepa pesem od Islandije, pa za BiH sem tud navijala,...ampak se je že na začetku videlo, da bo Norveška zmagala, tk da sem zgubla vso upanje, in tko je blo pol tud.
Tanja jst mam 12km do P,...tk da bomo hitro tam, če bo sila,....pa še moj bo prehitel vse po vrsti takrat valda! Tk da lahko računam dobrih 5 min. user posted image  
Me bo dostavil tik pred vhodna vrata,...ima že vse naštudirano. user posted image
Ja 70 km imaš do P? To je res kar veliko,....pol imaš skoraj 1h vožnje, kajne?

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 714
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 10:00:54   
pokica_
IZVIRNO SPOROČILO: rozcaa

Pokica..kk pa to,da bos mela sam enga user posted image ? A to sta se z dragim zmenla? Mislis, da te ne bo zagrablo met se kaksnega?


A to sklepaš, ker sem napisala za rotavirus in cepljenje? Ne ne,...jst sem mislila le to, da za zdaj bo naš bebi edinček in ni tolikšne verjetnosti da dobi rotavirus, kot tisti, ko že imajo bratce/sestrice v vrtcih in šolah.
Drgač pa veš da ne...mislim imet še vsaj 1-2. Najrajš bi jih imela 4, ampak to so "sanje". user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu rozcaa)
Neposredna povezava do sporočila: 715
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 10:02:52   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: pokica_

IZVIRNO SPOROČILO: rozcaa

Pokica..kk pa to,da bos mela sam enga user posted image ? A to sta se z dragim zmenla? Mislis, da te ne bo zagrablo met se kaksnega?


A to sklepaš, ker sem napisala za rotavirus in cepljenje? Ne ne,...jst sem mislila le to, da za zdaj bo naš bebi edinček in ni tolikšne verjetnosti da dobi rotavirus, kot tisti, ko že imajo bratce/sestrice v vrtcih in šolah.
Drgač pa veš da ne...mislim imet še vsaj 1-2. Najrajš bi jih imela 4, ampak to so "sanje". user posted image


tako se govori...tudi pri nas bodo 3 zaenkrat...tolko prostora imamo da bo vsak imel svojo sobico...user posted image

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 716
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 10:27:38   
Dudica1
rozcaa sm dala tud jaz neki slikic gor poglejte si jih ker jih pol zbrišem k nočem da vidi cela slovenija...
poki kje si ti nisi glih neki zgovorna danes...al se pripravljaš za odhoduser posted image

< Sporočilo je popravil Dudica1 -- 17.5.2009 10:28:03 >

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 717
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 10:28:56   
pokica_
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

IZVIRNO SPOROČILO: pokica_

IZVIRNO SPOROČILO: rozcaa

Pokica..kk pa to,da bos mela sam enga user posted image ? A to sta se z dragim zmenla? Mislis, da te ne bo zagrablo met se kaksnega?


A to sklepaš, ker sem napisala za rotavirus in cepljenje? Ne ne,...jst sem mislila le to, da za zdaj bo naš bebi edinček in ni tolikšne verjetnosti da dobi rotavirus, kot tisti, ko že imajo bratce/sestrice v vrtcih in šolah.
Drgač pa veš da ne...mislim imet še vsaj 1-2. Najrajš bi jih imela 4, ampak to so "sanje". user posted image


tako se govori...tudi pri nas bodo 3 zaenkrat...tolko prostora imamo da bo vsak imel svojo sobico...user posted image



Sprva enga, pol čez kake 2-3 leta drugega,....pa pol navijam še za tretjega....ampak bo terjalo nekaj časa, da mojga pregovorim. No, sj je še deleč od tega,...lahko si pa že drug teden premisli, pa bo rekel, da hoče met 3 otroke. user posted image  Al pa nobenga več...user posted image  

Dudi, a kmalu načrtujete 3. user posted image ?

Jst sem si pa zdaj lase oprala,...si jih vsak 3 dan,ker nikoli ne vem kdaj me preseneti odhod v P.

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 718
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 10:30:10   
pokica_
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

rozcaa sm dala tud jaz neki slikic gor poglejte si jih ker jih pol zbrišem k nočem da vidi cela slovenija...
poki kje si ti nisi glih neki zgovorna danes...al se pripravljaš za odhoduser posted image


Čupo sem si oprala! user posted image  Pa veš da to traaaaaja. Se še čudim, da se v bano ne prekolcnem. user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 719
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 10:32:22   
Dudica1
poki ti si že vidla slikice neuser posted image
Ne vem kdaj bo tretji...čez nekaj časa najbrž...nočem met prevelike razlike v letih tako kot imam zdaj je glih super tao da mogoče čez kake 2 leti bomo videli...pustmo se presenetit...user posted image

No ko smo že pri tem kakšno zaščito boste kaj imele po tem porodu pa tiste ki imate že več otro kaj ste imele...user posted image

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 720
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 10:32:40   
pokica_
Ja, kot sem že včeraj rekla...full sta bla lepa na poroki! Kdaj je pa bla poroka? A lansko leto? To je blo na Bledu? Ko vidm, da se peljeta z barčico. Full lepo videt, res!



_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 721
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 10:33:33   
HM84
Tanja - tudi jaz imam 70km do P v Lj, mogoče mi je Postojna kakšen km bližje, ampak sem se vseeno odločila za Lj.  Poznam par punc od tukaj,k i jim je voda odtekla, pa ni bilo noben problem pridet do P, tako da kar brez skrbiuser posted image V skrajni fazi imaš pa napotnico za rešilca tako da... Meni je moj itak reku, da vprašanje kako bo v Lj sploh najdu porodnišnco ko bo tolk živčen, mi bo rajš rešilca poklicaluser posted image user posted image

Men sse pa zdi, da se mi je mogoče trebuh mal nižje spustil... kaj pa vemuser posted image Al so pa samo tisti ražnični z včerajšnjega žara kriviuser posted image Smo pa dolgem času dons zjutri mal user posted image , tako da če še lunca dons kej pomaga, se pa mogoče res odpeljemo proti Lj - če jo bomo našli...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 722
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 10:35:54   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: pokica_

Ja, kot sem že včeraj rekla...full sta bla lepa na poroki! Kdaj je pa bla poroka? A lansko leto? To je blo na Bledu? Ko vidm, da se peljeta z barčico. Full lepo videt, res!




ma kaki Bled...user posted image user posted image user posted image .to je bilo v Predvoru,sej pomoje ne veš kje je to user posted image ...sva se pa poročila leta 2005,torej dobre 4 letauser posted image

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 723
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 10:36:39   
pokica_
Hmm...jaz zdaj 2 leti nisem imela nobene zaščite, smo šli na metodo umikauser posted image  in je blo kull. Prej sem imela KT,...vse dokler mi niso povzročile ogromnih težav z maternico. Tako, da mi je G odsvetoval KT za nadaljnje oz. za celo življenje vnaprej.
Premišljujem o hormonski injekciji,...tisti, ko drži 3 mes. Ampak sem brala, da ni tolk varna....mnenja so različna. Ker kaj drugega si ne predstavljam imet kot to....kaj še ostane? Mirena...user posted image  kako je pa s tem? Je dost varna?



_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 724
   RE: Majčice 2009 - 6.del
17.5.2009 10:39:08   
Dudica1
poki dost berem o mireni da ženske niso zadovoljne...imela sta jo tudi 2 kolegici pa sta si jo obe dali ven ker sta skoz krvaveli...kaj je pa s to inekcijo za 3 mesece slišala sem že samo ne kaj dosti user posted image

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...





slutnja

kdaj ste dojencke zaceli dajati "kravce past"

1m (40%)

2m (21%)

3m (15%)

4m (8%)

kasneje (5%)

nikoli (10%)


Število vseh glasov: 382

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!