|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2009 - 6.del
16.5.2009 17:47:18   
pokica_
Jst že pospešeno hodim na wc cel teden,..3x dnevno sigurno! user posted image  pa me še ni prijelo rodit. Mogoče pa tebe bo, držim pesti!

Dudi, Bluee,...dajta napišita še vi2 kaj...se mi zdi, da mam danes monologe! user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Biba Maja)
Neposredna povezava do sporočila: 651
   RE: Majčice 2009 - 6.del
16.5.2009 17:48:13   
buterffly
IZVIRNO SPOROČILO: pokica_

buterffly, a še zmer imaš taščo na obisku? Ti si zadnjič povedla, da imate "spoznavanje" sorodnikov, kajne? user posted image


Ja, točn tko. Pol pa še moževa žena prpelje ta mali dve (10 in 12 let) in se mi sam prekladata po kavču in stikata po celem stanovanju, piškote droptita po sedežni tko kt bi bli v štal.... se sploh ne splača zgublat besed. In kako nej jim na lep način povem, da me vse boli, da bi bla rada sama in da sem se zato umaknila v stanovanje. Da dol padeš. Ampak je možek zrihtal mir, je ta malima dvema reku, da nej  mi pobrišeta prah, posesta in pomijeta po tleh pa ju je vse minil. Kljub temu, da sem vse to nardila že dopoldne. Je reku sam zato, da ju je zamoril. Kok je moj dragi dober do mene. Sem prav vesela, da ga imam. Je zlata vreden.

No, zdej sva sama. Ampak ne za dolgo, ker kmal pride cela družina od moževe sestre, kajti najbi imeli piknik. Kar pomeni, da bom po vsej verjetnosti spet zgublala živce. No, mogoče mi bo pa to pomagal, da grem prej rodit. user posted image user posted image

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 652
   RE: Majčice 2009 - 6.del
16.5.2009 17:48:54   
Dudica1
evo mene iz sprehoda...smo se nadihali svežega zraka...user posted image
Maj je pa skoz spančkal...user posted image user posted image user posted image

blue včeri si me pa tok s tisto pico da sm si jo šla kupit v picerijo...user posted image ...pa še v slaščičarni sm se ustavla po kremšnite...user posted image

(odgovor članu Biba Maja)
Neposredna povezava do sporočila: 653
   RE: Majčice 2009 - 6.del
16.5.2009 17:49:30   
buterffly
IZVIRNO SPOROČILO: pokica_

Jst že pospešeno hodim na wc cel teden,..3x dnevno sigurno! user posted image  pa me še ni prijelo rodit. Mogoče pa tebe bo, držim pesti!

Dudi, Bluee,...dajta napišita še vi2 kaj...se mi zdi, da mam danes monologe! user posted image


Ja, tud jaz hodim že kak teden pospešeno in večkrat dnevno na wc pa še nič ne kaže. user posted image

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 654
   RE: Majčice 2009 - 6.del
16.5.2009 17:59:12   
Tanja_
Ah, ja... Jst sm bla zdele 4. danes na wcju, pa tud ni nobenih znakov, da se bo kej začel. Ne verjamem več nobeni vraži.user posted image

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 655
   RE: Majčice 2009 - 6.del
16.5.2009 18:01:09   
Dudica1
jaz sem zdaj vidla blueeyes pri januarčicah 2010...to menda ni naša a ne...user posted image a je možno da imata dve enako imeuser posted image

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 656
   RE: Majčice 2009 - 6.del
16.5.2009 18:10:33   
pokica_
Dudi, kaj se boš odselila med januarčice?user posted image  A čist istni nick name ima? Ali ima pa z malimi črkami vse napisano?

Tanja_ jst tud več čisto čisto ničemur ne verjamem. Ne malinovmu čaju, ne sexu, ne delu, ne hoji, ne wcju....ničemer! user posted image  Očitno je pač neko naključje, pač ko pride čas, pride...ne glede na kaj...ali sem prej pila čaj,...ali sem pa s...user posted image
Boga buterflly! Res se mi smilišuser posted image ...pa kk pa to, da glih zdaj morjo hodit okol po obiskih. A so se sami povabli, al ste jih vi? Jst v takih primerih ne sprejemam obiskov...sem že prej tašči po tel. rekla, da nočen nebenih obiskov sorodnikov, prijateljev....edino svojci lahko pridejo,...pa moji prijatli,...ostali pa po enmu mes. Upam da bo zaleglo. Se je kr malo ustrašla, da še ona nebi smela pridet. user posted image user posted image user posted image

Je treba rečt odločno in vztrajno! user posted image  Mene pa ni ničesar sram povedat,...povem kaj mislim...raje prva zamera kot zadnja....ampak vse kot je prav in se spodobi.
Dudi, jst sem si jo pa danes privoščila, zdaj pa do lufta ne pridem od kvasa in salam....kavo pijem že 1h pa še mam več kot pol šalce...ne gre nikamor! user posted image



_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 657
   RE: Majčice 2009 - 6.del
16.5.2009 18:19:37   
maja1488

IZVIRNO SPOROČILO: buterffly

IZVIRNO SPOROČILO: pokica_

buterffly, a še zmer imaš taščo na obisku? Ti si zadnjič povedla, da imate "spoznavanje" sorodnikov, kajne? user posted image


Ja, točn tko. Pol pa še moževa žena prpelje ta mali dve (10 in 12 let) in se mi sam prekladata po kavču in stikata po celem stanovanju, piškote droptita po sedežni tko kt bi bli v štal.... se sploh ne splača zgublat besed. In kako nej jim na lep način povem, da me vse boli, da bi bla rada sama in da sem se zato umaknila v stanovanje. Da dol padeš. Ampak je možek zrihtal mir, je ta malima dvema reku, da nej  mi pobrišeta prah, posesta in pomijeta po tleh pa ju je vse minil. Kljub temu, da sem vse to nardila že dopoldne. Je reku sam zato, da ju je zamoril. Kok je moj dragi dober do mene. Sem prav vesela, da ga imam. Je zlata vreden.

No, zdej sva sama. Ampak ne za dolgo, ker kmal pride cela družina od moževe sestre, kajti najbi imeli piknik. Kar pomeni, da bom po vsej verjetnosti spet zgublala živce. No, mogoče mi bo pa to pomagal, da grem prej rodit. user posted image user posted image




Tale relacija mi ni čisto jasna? A prav razumem?

Jst sem končno okna pomila, zdaj pša grem pod tuš. Razmišljam, da bi eno kopalnico danes počistla, da bo jutri manj. Sem pa čisto crknjena. Bolše, da ne grem rodit, ker nimam moči. Lahko jutri.

(odgovor članu buterffly)
Neposredna povezava do sporočila: 658
   RE: Majčice 2009 - 6.del
16.5.2009 18:22:49   
Dudica1
poki sm pogledala še enkrat ...je mal drugačen nick ja...user posted image
Ja je pasala včeri tista pica...hvala blue user posted image

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 659
   RE: Majčice 2009 - 6.del
16.5.2009 18:24:48   
pokica_
Maja, jst tudi danes nimam skoraj nobene moči za rojevanje, tolk sem sita in polna usega, da nevem če bi mogla sploh pritiskat. Najrajš bi šla spat, pa ne morm, k se je brat s punco napovedal na obisk. user posted image  Mi nekok danes ni za obiske. user posted image  Bom jamrala kolk sem utrujena...mogoče bo palilo pa bojo šli kmalu domov. ....kk sem žleht aneuser posted image ?

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 660
   RE: Majčice 2009 - 6.del
16.5.2009 18:27:25   
pokica_
Pol pa imamo dve modrookici. user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 661
   RE: Majčice 2009 - 6.del
16.5.2009 18:33:04   
buterffly
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488


IZVIRNO SPOROČILO: buterffly

IZVIRNO SPOROČILO: pokica_

buterffly, a še zmer imaš taščo na obisku? Ti si zadnjič povedla, da imate "spoznavanje" sorodnikov, kajne? user posted image


Ja, točn tko. Pol pa še moževa žena prpelje ta mali dve (10 in 12 let) in se mi sam prekladata po kavču in stikata po celem stanovanju, piškote droptita po sedežni tko kt bi bli v štal.... se sploh ne splača zgublat besed. In kako nej jim na lep način povem, da me vse boli, da bi bla rada sama in da sem se zato umaknila v stanovanje. Da dol padeš. Ampak je možek zrihtal mir, je ta malima dvema reku, da nej  mi pobrišeta prah, posesta in pomijeta po tleh pa ju je vse minil. Kljub temu, da sem vse to nardila že dopoldne. Je reku sam zato, da ju je zamoril. Kok je moj dragi dober do mene. Sem prav vesela, da ga imam. Je zlata vreden.

No, zdej sva sama. Ampak ne za dolgo, ker kmal pride cela družina od moževe sestre, kajti najbi imeli piknik. Kar pomeni, da bom po vsej verjetnosti spet zgublala živce. No, mogoče mi bo pa to pomagal, da grem prej rodit. user posted image user posted image




Tale relacija mi ni čisto jasna? A prav razumem?

Jst sem končno okna pomila, zdaj pša grem pod tuš. Razmišljam, da bi eno kopalnico danes počistla, da bo jutri manj. Sem pa čisto crknjena. Bolše, da ne grem rodit, ker nimam moči. Lahko jutri.


Tistle škratek je pršou k sem bla tok jezna in razstresena, da je kej. Misnla sem moževa sestra. user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 662
   RE: Majčice 2009 - 6.del
16.5.2009 18:36:16   
buterffly
IZVIRNO SPOROČILO: pokica_

Maja, jst tudi danes nimam skoraj nobene moči za rojevanje, tolk sem sita in polna usega, da nevem če bi mogla sploh pritiskat. Najrajš bi šla spat, pa ne morm, k se je brat s punco napovedal na obisk. user posted image  Mi nekok danes ni za obiske. user posted image  Bom jamrala kolk sem utrujena...mogoče bo palilo pa bojo šli kmalu domov. ....kk sem žleht aneuser posted image ?


Nč nisi žleht. Upam, da ti bo načrt uspel. Ker meni ni. Pa sem ubrala enako taktiko jamranja ob polni hiši obiskov, pa so se vsi mal gluhe nardil... Ampak zdej sva končno sama. Kater blažen mir. user posted image

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 663
   RE: Majčice 2009 - 6.del
16.5.2009 18:40:28   
pokica_
Pol si pa le privošči malo miru z lubim...zdaj še štejemo zadnje minutke in urice z našmi lubimi v dvoje. user posted image  



_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu buterffly)
Neposredna povezava do sporočila: 664
   RE: Majčice 2009 - 6.del
16.5.2009 18:41:34   
Dudica1
Jaz sem tud jambrala da sm utrujena ob obiskih samo eni zakapirajo drugi pa ne,pa kr visijo tuki ti bi se pa tko rad mal ulegel a ne...eni pač ne razumejo pa tudi zdaj ko je user posted image jaz mam rada najkasneje ob 8h mir v hiši ampak eni kar sediji in debatirajo vnedogleduser posted image

(odgovor članu buterffly)
Neposredna povezava do sporočila: 665
   RE: Majčice 2009 - 6.del
16.5.2009 18:50:43   
pokica_
Dudi, si imela že zdaj dost obiskov po porodu? Ali samo še ta ožje sorodstvo, prjatle? Jst bom sprejemala samo vnaprej napovedane obiske,..pa še to takrat, ko bo nam vsem ustrezalo. Nenapovedani ostanejo pred vhodnimi vrati. user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 666
   RE: Majčice 2009 - 6.del
16.5.2009 18:50:57   
krempelček

No, zdej sva sama. Ampak ne za dolgo, ker kmal pride cela družina od moževe sestre, kajti najbi imeli piknik. Kar pomeni, da bom po vsej verjetnosti spet zgublala živce. No, mogoče mi bo pa to pomagal, da grem prej rodit. user posted image user posted image

butterffly-samo še jamrat znamo kaj!??obiski so pa res ena lušna stvar. Jaz sem se tudi losala vseh, ki so znali presenečat....sm tašči zadnjič tok zamerla, da je kaj. Sploh je več ni k men, hvala bogu, mam rada mir.
Ampak tisto o drobtinah in o 10 in 12 letni.....sej vemo o kom se gre. Ja metuljček le počakaj, da bo začel tvoj tamal drobit, boš samo pospravljala, ja je pa res da svojega lažje prebaviš, če ti smeti, te punčare so pa že toliko velike, da bi lahko malo mislile z glavo.....te zastopim.
Ja vidiš ti boš imela vsaj jedačo gratis, tko da boš že prebavla moževo sestro in moža+ paket 10 in 12 letnice+tast in tašča. HA HA mi imamo pa mir!!!!!!!!!!!!!!!!zdejle grem na sedežno, vrata sem zaklenila in imam mir!""


_____________________________

Adrijana 30.06.2001
Kristjan Franci 04.09.2003
Timotej Jernej 23.05.2009

(odgovor članu buterffly)
Neposredna povezava do sporočila: 667
   RE: Majčice 2009 - 6.del
16.5.2009 18:53:28   
krempelček
poznamo take Dudica 1, ki samo debatirajo, ti pa pol nimaš časa nič narediti in otrok te potrebuje ob sebi....pa to je noro. Pol dobiš pa še kakšen kompliment, kot naprimer: otroc se morjo sami zrihtat, ti pa le sedi......beri tašča.

_____________________________

Adrijana 30.06.2001
Kristjan Franci 04.09.2003
Timotej Jernej 23.05.2009

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 668
   RE: Majčice 2009 - 6.del
16.5.2009 18:58:12   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: pokica_

Dudi, si imela že zdaj dost obiskov po porodu? Ali samo še ta ožje sorodstvo, prjatle? Jst bom sprejemala samo vnaprej napovedane obiske,..pa še to takrat, ko bo nam vsem ustrezalo. Nenapovedani ostanejo pred vhodnimi vrati. user posted image


ma samo ta ožje ja...nenapovedani tudi pri nas ostanejo pred vrati...user posted image

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 669
   RE: Majčice 2009 - 6.del
16.5.2009 18:59:36   
Dudica1
aja pa še to otrok ma krče pa si cel živčen uni pa tam debatirajo in se smejejouser posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 670
   RE: Majčice 2009 - 6.del
16.5.2009 19:16:27   
Dudica1
no pa dejmo še danes kaj sladkega gor...

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 671
   RE: Majčice 2009 - 6.del
16.5.2009 19:21:20   
krempelček
dudi ne ti meni s temle, glih kar mi je pričelo bit slabo, ti pa s takimi slaščicami ven. Pa to ni res, mala moja.

_____________________________

Adrijana 30.06.2001
Kristjan Franci 04.09.2003
Timotej Jernej 23.05.2009

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 672
   RE: Majčice 2009 - 6.del
16.5.2009 19:23:48   
Dudica1
krempelček zakaj ti je pa slabo???
No potem pa zate en čajček da ti bo čimprej bolje...

      user posted image

(odgovor članu krempelček)
Neposredna povezava do sporočila: 673
   RE: Majčice 2009 - 6.del
16.5.2009 19:24:26   
Dudica1

                  user posted image
                  
 
 
 
JANUAR
 
cebelica82 4.1.
Tanja_ 6.1.
SANEK1 18.01.
majuška10 20.1.
 
FEBRUAR
 
Blueeyes 1.2.
Poloma 6.2.
lananai 9.2.
karatina 9.2.
meduzica 9.2.
andrejka 23.2.
Cveka30 26.2.
Leela 27.2.
 
 
MAREC
 
pokica_ 10.3.
Dudica1 18.3.
KatMat 30.3.
Chiara82 31.3.
 
 
APRIL
 
avokado 1.4.
vanilla 7.4.
lake 7.4.
*bucka* 8.4.
madejka 16.4.
peneja 19.4
OliveOyl 26.4.
HM84 26.4.
maja1488 30.4.
lunica77 30.4.
 
 
MAJ
 
baba84 7.5.
Majch 8.5.
psaša 8.5.
gala 9.5.
ebetka 19.5.
Obelix 20.5.
dito 23.5.
Nika84 28.5.
 
JUNIJ
 
PapuaNG 5.6.
snowgal 7.6.
buterffly 8.6.
zoja10 12.6.
petra a 18.6.
blu 20.6.
copka 24.6.
mama11 24.6.
supernova2002 26.6.
rozcaa 30.6
 
JULIJ
 
nati45 5.7.
mayflower 22.7.
Lalica1 25.7.
 
AVGUST
 
mary12 8.8.
2mak 9.8.
 
SEPTEMBER
 
tubby 8.9.
masi 12.9.
petrazg 20.9.
zmajama 20.9.
ptejka 21.9.
taskica 22.9.
krempelček 26.9.
 
OKTOBER
 
Biba Maja 5.10.
BarbyD 14.10.
 
 
NOVEMBER
 
Čebelca10 1.11.
ledenka 3.11.
palacinka 5.11
AKP 6.11.
zoja09 7.11.
 
 
DECEMBER
 
Greenie 21.12.
mani2 22.12.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 674
   RE: Majčice 2009 - 6.del
16.5.2009 19:24:28   
Dudica1

      user posted image

1.     krempelček                                                       118 cm
2.     Cveka30                                                            116 cm
3.     KatMat                                                               115 cm

4.     elyy                                                                    113 cm
5.     peneja, Biba Maja                                             112 cm
6.     petra a                                                               111 cm
7.     Lalica1,  pokica_, lunica77                               110 cm

8.     maja1488                                                          108 cm

9.     Chiara82, andrejka                                            104 cm
10.   mama11                                                             103 cm
11.   HM84                                                                  101 cm
12.   dito                                                                     100 cm
13.   ledenka, U_SURDI                                              99 cm
14.   zoja09                                                                 98 cm
15.   palacinka, Hanaja                                               96 cm
 
16.   Tanja_                                                                  89 cm
17.   Masi                                                                      88 cm


                        user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




PORODNIŠNICE
nataly33

S katero porodnišnico ste bile najbolj zadovoljne?

Ljubljana (40%)

Postojna (34%)

Novo mesto (11%)

Jesenice (9%)

Trebnje (5%)


Število vseh glasov: 148

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!