|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2009 - 6.del
16.5.2009 7:26:47   
Dudica1
dobro skuhajuser posted image

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 601
   RE: Majčice 2009 - 6.del
16.5.2009 7:55:43   
pokica_
Moj je že šel, jaz pa še srkam ostanke kave ob compu. user posted image

Joj, danes je pa bolj bogo tle gor, kajuser posted image  A res še vse drnjohajo, al so pa že pr obilnem zajtrku. user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 602
   RE: Majčice 2009 - 6.del
16.5.2009 8:14:18   
lake
Še tukej dobro jutro!

Dudica: Očitno je bla dons taka noč, da naši Z-majčki niso spal. Jst bom šla dons v lekarno po kaplljuce bio Gaja, ker mojo tud skoz neki zvija in poprdeva, baje da prov za to pomagajo. Upam samo da se jih lahko daje že tko zgodej.

Zdej pa en zajtrk, najbrž kr čokolino, pol pa mal pospravt, pa na kakšen izletek z vozičkom, dokler je še sonček. Pa spet delavci neki delajo. Očitno se jih še ne bom tko kmal losala. user posted image

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 603
   RE: Majčice 2009 - 6.del
16.5.2009 8:24:37   
Dudica1
lake a te kapljice Bio gaia so prav za krčke?Al samo tako če dost poprdeva?

(odgovor članu lake)
Neposredna povezava do sporočila: 604
   RE: Majčice 2009 - 6.del
16.5.2009 8:50:41   
buterffly
Dobro jutro tudi z moje strani....

Me je prej tako čudno oblilo, da je kej. Smo samo čakal, kaj bo, pa se je vse umiril.

Krempelček - stanovanje je itak carsko, kar sem ti že povedala, ko sem bila prvič pri tebi.

Nč, zdej pa delat. Mal pospravt stanovanje, prah pobrisat in pogledat kaj možek dela, ali rihta zibko al ne. user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 605
   RE: Majčice 2009 - 6.del
16.5.2009 8:52:44   
Dudica1
krempelček lepo stanovanje...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu buterffly)
Neposredna povezava do sporočila: 606
   RE: Majčice 2009 - 6.del
16.5.2009 8:55:06   
krempelček
Dobro jutro tudi krempelček se je zbudila, v košari za kruh ni nič kruha, tko da sem tamalo adrijano poslala v trgovino po kruh, tamal kriči ne bom kruha jedu, kosmiče bom, pa benko......zbudila sta me že itak in potem mi začne ta trebušček mali noret gor in dol, pol pa spi, če moreš. Ja adrijana je hotela pol takoj še denar, da si bo nekaj kupila, je pametna....
Dudica 1-
a mi veš povedat tole, sem včeraj kar tako na netu brala, ko se ženske na forumu pogovarjajo, da se kao otrok pred porodom umiri, jaz to ne bi rekla, mislim, da sta me do zadnjega brcala in tudi zdaj v tretje imam brce čedalje močnejše in mi trebuh dela kot na ringlšpilu.....kake izkušnje imaš s tem? piš kej....


_____________________________

Adrijana 30.06.2001
Kristjan Franci 04.09.2003
Timotej Jernej 23.05.2009

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 607
   RE: Majčice 2009 - 6.del
16.5.2009 9:03:08   
Anonimen
živjo punce

no jz nisem spala pa nič, ker moj sinko celo noč bruhaluser posted image user posted image
zdaj je mal bolje, sam še vedno je čist bogi in neprespanuser posted image tako kot jaz,
drugače smo misenli it na morje no zdej je pavse odpadlouser posted image pa drugič k bom iz P. pršlauser posted image

(odgovor članu krempelček)
  Neposredna povezava do sporočila: 608
   RE: Majčice 2009 - 6.del
16.5.2009 9:14:17   
pokica_
krempelček, tudi jaz sem poštulila tvoje slikce v albumu, res imate lepo urejeno stanovanje. Spalnica mi deluje taka romantična, čarobna...user posted image .
A to živite v bloku ali v hiši, če smem vprašat?

Cveki upam da bo sinko kmalu bolje! Držim pesti!

Ima mogoče katera kako informacijo o dopustu v mescu septembru. Mi bi šli z našim takrat že 3-mes lumpom nekam v Istro, Kvarner, Severno Dalmacijo (dopade se mi Biograd), ampak ga ne poznam tolko. Mogoče priporočilo za kakšen lep, ne cenovno glih najdražji APP, ali studio, v neposredni bližini mesta, plaže, trgovine in z senčko na plaži? user posted image

Joj, a se je še keri zgodlo, da se ji je user posted image  zadnji teden obrnil? Še včeraj zjutraj sem imela CTG in je bil mali obrnjen z glavico dol, tačkami pod desno rebro in ritko pod levo rebro. In kaj včeraj zvečer doživim?!...obrnil se je čist kontra, zdaj mi s tačkami moli pod levo rebro in rito na desni....pa samo molim boga da ima glavco res doluser posted image user posted image  Ko še najmanj si želim kakšen zunanji obrat ali pa porod z ritko naprej. user posted image
Zdaj me pa tako hudo brca pod prsni koš, da ne morem do sape pridet, tačke je čist gor potegnil,..da ne morem dihat.



_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 609
   RE: Majčice 2009 - 6.del
16.5.2009 9:20:45   
Anonimen
 upam da bo vse o.k. pokica
ja zdej probam sinka prepričat da bi mal spal pa nič ne kaže na touser posted image bomo videli kaj bo čez danuser posted image

(odgovor članu pokica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 610
   RE: Majčice 2009 - 6.del
16.5.2009 9:28:18   
KatMat
dobro jutro vsem!!

danes nimam casa klepetati ker imam mamico na obisku od vceraj...danes se greve malo razvajat in si bove privoscile eno pedikurco da bom mela lepe kremplcke pol pa skocive se v btc nakupit kar mi se manjka...


uzivajte v soncku danes!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 611
   RE: Majčice 2009 - 6.del
16.5.2009 9:29:59   
krempelček
POKICA-živimo v hiši veliki 200 kvadratov, ko že misliš da si pospravil vse, lahko nadaljuješ s pospravljanjem tudi v spodnjem štuku. Glede obračanja otroka pravi moja g. da se otrok, ko je enkrat obrnjen dol z glavico in je v t.i. glavični vstavi, da se ne more obrniti drugače. JE PA RES, da se zadnje dneve full obrača in zamenja strani, nič hudega. Moj ima ritko na desni strani, kot praviš pod rebri in nogice na levi pod rebri, prav čutim, kako je obrnjen. lp pa ne se sekirat.
CVEKA 30-bogi mali pobec, a je kaj takega jedel, da je bruhal, al je virus staknil. pazi nanj in tudi na sebe, ne bi bilo dobro, da v nosečnosti začneš z bruhanjem.....za tamalga bi pa jaz šla v lekarno in povedala kak je problem, pa bi mogoče ti kaj dala. REVČEK


_____________________________

Adrijana 30.06.2001
Kristjan Franci 04.09.2003
Timotej Jernej 23.05.2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 612
   RE: Majčice 2009 - 6.del
16.5.2009 9:30:20   
pokica_
Kati izkoristi dan maximalno kar se da in uživaj z mamico v razvajanju in v nakupovanju. Pa le poročaj kako je blo. user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 613
   RE: Majčice 2009 - 6.del
16.5.2009 9:31:20   
Tanja_
Dobro jutro!
Sem že prej vstala, sam sva zdej 2 uri iskala po netu, kam greva letos na dopust. Še zmer ne veva. Dopade se nama Kefalonija, Lefkas, Turčija. Hm, bomo vidli, kako bo naš dojenček.
pokica sigurno se ni obrnil. Zdej je glava najtežja in nima skor nič več placa in je to nemogoče. Pa tok pred porodm malo časa, sem prepričana, da je že z glavico nizko. Po mojem maš sam tak občutek, k majo zdej tok malo prostora, da se lahko samo še pretegujejo. Moj user posted image  je ravno obratno kot tvoj, pa zdej tudi čutim na obeh straneh trebuha bunkie, kot da bi ble povsod noga in roke, ampak mislim, da se na eni strani upre z rameni, na drug pa z rokicami in nogicami.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 614
   RE: Majčice 2009 - 6.del
16.5.2009 9:35:15   
pokica_
Wawww krempelček, to imate pa ogromno bajto! user posted image  Pa še kako ti verjamem, da je ogromno dela pr hiši,...vem, sem tudi sama odraščala v bajti. Nikol ni ničesar koncec, vem...user posted image  Ampak vsaka stvar ima svoje prednosti in pomanjkljivosti. Imate pa vsaj dvorišče in ogromno prostorov za igranje ipd. user posted image  To pa dandanes ogromno pomeni.
A pol pa je tako, da se več ne more obrnit kontra? K mislim, da je glavico ohranil v nizkem štartu,...se je pa pol res moral očitno obrnit na drugo stran. Verjetno je sprobal se obrnit v celoti pa ni ratalo čisto tako, kot si je želel. Očitno želi vn pridet! user posted image  Sj bi bil že cajt...revček se tud meni smili, ko ma tk malo prostora v bušiju,...odzunaj bo imel pa ogroooomno prostora in tople poljubčke. user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 615
   RE: Majčice 2009 - 6.del
16.5.2009 9:42:24   
pokica_
Hvala tudi tebi Tanja! Res skrajno upam, da se ni obrnil,...sicer pa bom dokončno videla v ponedeljek, ko imam UZ. Verjetno je res samo strani zamenjal. Ta mali lump...do zdaj je bil 6 tednov čist pr miru, mu ni ratalo se obrnit, zdaj 7 dni pred rokom pa zganja take akrobacije. user posted image
Tanja, to pa načrtujete ornk lep dopust....mmm. Moja prijateljica je bla na poročnem v Lefkasu, je izjemno lep otok, ogromno vsega za videt in doživet, je pa es, da je najdražji grški otok,...če ti ni to odveč(je pa to drgač otok gejev; tk da neboš presenečena, če boš vsepovsod videvala parčke, ko se lupčkajo)user posted image . Velja za otok bogatih in gejev.
Kefalonija, je bla tud ena prjatlca tam,...izjemno lep otok, dosti narave, dosti zabave...vse kar si človek lahko zaželi. Enako tako gostoljubni domačini, kot na čisto useh grških otokih. Odlična hrana, koktejli. user posted image
Turčija, sta bla pa moja starša,...bla sta v Antalyi...ampak jo moraš jemat kot tako, da se pač v tistem hotelskem okolju pač dogaja,...izven tega pa je res bolj revšna, a veš.



_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 616
   RE: Majčice 2009 - 6.del
16.5.2009 9:43:52   
pokica_
Od tega naštetega bi jst izbrala Kefalonijo. user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 617
   RE: Majčice 2009 - 6.del
16.5.2009 9:47:21   
Tanja_
Aha, Kefalonija tud men diši.Tam so snemal Mamma mio pa Corelijevo mandolino. Pa so res hudi posnetki.Sam mal mam pomisleke zaradi zdravniške oskrbe na teh krajih, čeprou piše, da sta na Kefaloniji 2 bolnici. Bomo vidli kako bo otroček, pol se bomo pa odločli.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 618
   RE: Majčice 2009 - 6.del
16.5.2009 9:50:01   
Anonimen
krempelček: sva šla k dežurnemu pa je reku da ni to virozauser posted image tak da upam da bo res vse o.k. je pa zdejle spet šel WC objematuser posted image pa nič ne je in ne pijeuser posted image sam je že bolje k poje nad WCuser posted image jz mislim da ga matra želodček ker je včeraj za večerjo jedu gres, pol je pa pr dediju in babici mogu še hrenovko probatuser posted image zdej mu je pa pomoje slabo ker je neprespanuser posted image upam da bo v roku dneva vse o.k. ker moram jz it v nabavo, mam čist prazen hladilnikuser posted image
če ne bova pa z možem jutr letela, sam jz tojk sovražim hodit ob nedeljah v trgovino, pa bosta tast in tašča mirkala sinkauser posted image

(odgovor članu pokica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 619
   RE: Majčice 2009 - 6.del
16.5.2009 9:53:52   
lake
Dudica: Mislm da so več al manj proti napenjanju, samo baje pomagajo tudi proti  krčkom. Upam.
Krempelček: Lepo stanovanje, in lepe slikce poroke. V hiši je dela nikol ne zmanjka, tud če je mal manjša. Če ne drgač se vedno neki novga spomnemo da bi dodal.

Jst sm dons k zombi, komej gledam, ampak spat pa tud ne morem. Najboljš da dam tamalo v voziček in greva na eno kavo al neki. Samo bom počakala še kako urco, pol pa akcija. Tele vremenarji vsak dan neki novga napovejo, a niso včeri dežja za dons napovedoval?

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 620
   RE: Majčice 2009 - 6.del
16.5.2009 9:56:57   
Anonimen
ja vreme je blo neki čudno napovedano sam ne za povsoduser posted image jz jim nič več ne verjamemuser posted image

grem lazanjo kuhat! da bom mela kosilo narejenouser posted image

(odgovor članu lake)
  Neposredna povezava do sporočila: 621
   RE: Majčice 2009 - 6.del
16.5.2009 9:57:34   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: krempelček

Dudica 1-
a mi veš povedat tole, sem včeraj kar tako na netu brala, ko se ženske na forumu pogovarjajo, da se kao otrok pred porodom umiri, jaz to ne bi rekla, mislim, da sta me do zadnjega brcala in tudi zdaj v tretje imam brce čedalje močnejše in mi trebuh dela kot na ringlšpilu.....kake izkušnje imaš s tem? piš kej....



hm a veš kako je mislim da je zelo različno od ženske do ženske in nosečnosti na sploh...Prvi mi je brcal do konca tako kot ponavadi nič manj...zdaj drugič se mi je pa umiril noč predn sm šla rodit ko mi je šel čep in še potem čez dan ga je blo komaj kaj čutit no potem zvečer sem pa šla v P...user posted image

Tudi kolegica k ma 4 otroke pravi da so ji vsi brcali ko nori do konca tako da jaz ne bi rekla da se pri vsaki umiri,je pa možno seveda...user posted image

No če se ti je umiril jaz upam da to kaj pomeni in da boš kmalu certkalauser posted image

(odgovor članu krempelček)
Neposredna povezava do sporočila: 622
   RE: Majčice 2009 - 6.del
16.5.2009 9:57:45   
pokica_
Ja Tanja, meni se iz pripovedovanj prijateljice Kefalonija full dopade. Bolnišnice so že sedaj res vsepovsod, ZD pa tko al tko, tk da mislim da ni panike. Če si le upate it z malo bebo tk deleč. Jst bi tud šla, sam še mam kr neke pomisleke glede daljših potovanj. Sem bolj ziheraške sorte, pa še 1. beba,...pa bom itak bolj panična verjetno. Že tko me skrbi, da bo kaj prišlo vmes, če rezerviram kje kak dopust. Si še ne upam,...vsaj dokler ne vidim da bo z user posted image vse ok. Ampak pr majhnem otročku itak do zadnjega dneva ne veš, če boš šel na dopust al ne,...lahko pride marsikaj vmes in vse pade v vodo. Bomo morali bit malo bolj "pogumni in riskirat" user posted image .
Čveki, kaj pa če bi mu skuhala 1dcl kuminovega čajčeka, da mu mamo pomiri želodček? Meni to vedno pomaga, ko imam vse razdraženo. Sicer res da ni glih okusen, ampak pomaga pa sigurno. Pa pije naj ne dost tekočine, k bo itak vse pobruhal. Kake bobi palčke naj poje.

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 623
   RE: Majčice 2009 - 6.del
16.5.2009 9:58:16   
Anonimen
 
       01.05.                                                    ŽE PESTUJE user posted image

* Carpe diem (1 user posted image ; 0 user posted image ) ; ? 
* ella. (1 user posted image ; 0 user posted image ) ; 33 let  user posted image
Maj_taj (?  user posted image ; ? user posted image ) ; user posted image  user posted image
PC Baby (2 user posted image ; 1 user posted image ) ; 37 let , LJ  user posted image
Pikicapokica6 (2 user posted image ; 1 user posted image ) ;27 let  user posted image
* Dudica1(2 user posted image  ; 1 user posted image  ) ; 24 let PO user posted image user posted image
* ebetka (1 user posted image  ; 0 user posted image  ) ; 29 let ,  MB  user posted image user posted image
* malko (3 user posted image  ; 0 user posted image  ) ;  ?;  user posted image
* zoja10  (1 user posted image ; 0 user posted image   ) ; 22 let ŠEMPETER  user posted image

02.05. 

vanilla (1 user posted image ; 0 user posted image ) ;
29 let  PTUJ user posted image   user posted image
* copka (2 user posted image ; 0 user posted image ) ;  28 letuser posted image
* avokado (1 user posted image ; 0 user posted image ) ; 26 let ,
ŠEMPETER user posted image ?
* *bucka*  (1 user posted image ; 0 user posted image ); user posted image 25 let TRB user posted image
* meduzica ( 1 user posted image ; 0 user posted image ); 29 let LJ user posted image   user posted image

03.05.

annya (1 user posted image ; 0 user posted image ) ;  23 let, PTUJ ali MB user posted image
user posted image
* arnika (1 user posted image ; 0 user posted image )  ; pregled ?;  35 let ?
* Blueeyes (1 user posted image ; 0 user posted image ); 26 let LJ user posted image user posted image

04.05. 

Rosi* (1 user posted image ; 0 user posted image ) ; pregled ?,
?
* nati45 ( 2 user posted image  ; 0 user posted image 26 let ŠEMPETER user posted image user posted image

05.05. 
 
Maj09 (3 user posted image ; ? user posted image ) ; pregled ?, 28 let ?
baba84 (2 user posted image ; 1 user posted image ) ; 24 let  PO
user posted image
SANEK1 (2 user posted image ; 1 user posted image ) ; 30 let user posted image user posted image
peneja (2 user posted image ; 1 user posted image ) ; pregled ?, 28 let  CE user posted image +7kg ?

07.05. 

piikapolonica (2 user posted image ; 0 user posted image ) ; pregled ?, 27 let  ?
* heln (1 user posted image ; 0 user posted image ) ; 28 let user posted image  user posted image
girly (1 user posted image ; 0 user posted image ) ; pregled ?, 26 let user posted image ?
* katha (1 user posted image ; 0 user posted image ) ; pregled ?,
27let ?
* dobrovoljčica  (? user posted image ; ? user posted image ) ;  (2 user posted image ); user posted image  user posted image user posted image user posted image
* orhideja83  ( ?  user posted image ; ?  user posted image )  ; pregled ?, ?

08.05. 

mucka25 (2 user posted image ;1 user posted image ); (2 user posted image ) 26 let PO user posted image user posted image user posted image user posted image
Leela (2 user posted image ; 1 user posted image ) ; 33 let PO user posted image
user posted image
pena (? user posted image ; ? user posted image ) ; pregled ?, ?

09.05. 

mani2 (2 user posted image ; 1 user posted image ) ; 29 let CE user posted image
user posted image
andrejka_237 (1 user posted image ; ? user posted image ) ; pregled ?

mayflower (2 user posted image ; 1 user posted image ) ;ŠEMPETER ali PO  user posted image
BarbyD (2 user posted image  ; 1 user posted image ) ;
25 let KR user posted image user posted image
* k.tja (2 user posted image ; 1 user posted image );  LJ user posted image user posted image
* lake (1 user posted image ; 0 user posted image ); 29 let LJ user posted image   user posted image

10.05. 

psaša (2  user posted image ; 1 user posted image ) ; PO user posted image
user posted image
petrazg  (2  user posted image ; 1 user posted image ) ; 29 let  CE user posted image
user posted image
majuška10 (1 user posted image ; 0 user posted image ) ; 
28 let user posted image
* Čebelca10  (1 user posted image ; 0 user posted image ) ; 26 let  CE user posted image user posted image
* jancika
  (1 user posted image ; 0 user posted image ) ; pregled ?, 30 let 
* zoja09 (1 user posted image  ; 0 user posted image26 let PTUJ ALI MB user posted image user posted image


11.05. 

rožmarin (? user posted image ; ? user posted image ) ; pregled ?, 
ledenka (1 user posted image ;  0 user posted image ) ; 34 let PO ali MB user posted image user posted image
* Lalica1  (2 user posted image ; 1 user posted image ) ; pregled ?,
28 let MS user posted image +15kg
Greenie (1 user posted image ; 0 user posted image ) ;  LJ user posted image
* Kasija    (2 user posted image  ; 1 user posted image  ) ; 30 let user posted image user posted image
* tubby  (2 user posted image ; 1 user posted image ) ; , 26 let LJ user posted image user posted image
* zmajama ( 1 user posted image  ; 0 user posted image  ) ; 26 let PTUJ user posted image   user posted image

12.05. 

mary12 (1 user posted image ; 0 user posted image ) ; 28 let JESENICE user posted image user posted image
alijana (2 user posted image ; 1 user posted image ) ; pregled 06.05.,
30 let user posted image

* sapramuca (4 user posted image ; 3 user posted image ); pregled ?; 39 let user posted image

13.05. 

mica77 (? user posted image ; ? user posted image ) ; pregled ?,

* karatina (2 user posted image ; 1 user posted image ) ; pregled ?, 30 let MB ALI PTUJ
* ttmmbb (2 user posted image  ; 1 user posted image  ) ; 32 let, LJ user posted image

14.05. 

Anonimna  (? user posted image ; ? user posted image ) ; pregled ?,

* FLASK_A (2 ; 1 ) ; 24 let , LJ user posted image user posted image
ptejka (1 user posted image ; 0 user posted image ) ; pregled ?, KR ali LJ user posted image
Anonimna  (2 user posted image ; 1 user posted image ) ; pregled ?,  
* maja1488  (2 user posted image ; 1 user posted image ) ; pregled ? ; 
25 let PO +11kg
gala  (2 user posted image ; 1 user posted image ) ; 33 let , POuser posted image
Hanaja  (1 user posted image ; 0 user posted image ) ; pregled 08.05. , 28 let , user posted image +11kg

15.05. 

Anonimna (? user posted image ; ? user posted image ) ; pregled ?, 
* petra a (2 user posted image ; 1 user posted image
34 let LJ user posted image
* Šmarnogorka (? user posted image ; ? user posted image ); ( 2user posted image ) user posted image  user posted image user posted image user posted image

16.05. 

AKP (3 user posted image ; 2 user posted image ) ; 38 let MB
user posted image
sibirka (1 user posted image ; 0 user posted image ) ; pregled 15.5, CTG 12 5,  25 let user posted image
U_SURDI  (3 user posted image ; 0 user posted image ) ; pregled ?,  27 let user posted image +14kg
* Rebeka_ (1 user posted image ; 0 user posted image ) , pregled ?;  31 let LJ user posted image +15kg
* Chiara82 (1 user posted image ; 0 user posted image ), pregled ?; 26 let IZOLA user posted image +11kg
lananai (1 user posted image ; 0 user posted image ) ; 28 let CE user posted image user posted image

17.05. 

rozcaa (1 user posted image ; 0 user posted image ) ; pregled ?, 26 let  KR
taškica (3 user posted image ; 2 user posted image ) ; 34 let (2 user posted image ) user posted image user posted image
user posted image user posted image
OliveOyl  (3 user posted image ; 2 user posted image ) ; 26 let PO user posted image user posted image
* buterffly  (1user posted image ; 0user posted image ) ; pregled ?, NM user posted image  
+6kg

18.05. 

tija75 (2 user posted image ; 1 user posted image ) ; pregled ?,

* krempelček (3 user posted image ; 2 user posted image ), pregled ?; 26 let NM  user posted image  +15kg

19.05. 

cebelica82 (1 user posted image ; 0 user posted image ) ; pregled 05.05.,
27 let LJ user posted image
* HM84 ( 1 user posted image ; 0 user posted image ) ; pregled 19.05.; 24 let LJ user posted image +14kg

20.05. 

* Poloma (1 user posted image ; 0 user posted image ) ; pregled ?, 24 let  MB user posted image
TEJA 30 (2 user posted image ; 1 user posted image ); pregled ?
* mama11 (2 user posted image ; 1 user posted image ) ; pregled 14.05.; 33 let, user posted image + 14kg

21.05.

* BIA79 (1 user posted image ; 0 user posted image ) ;
29 let IZOLA user posted image
Katarina_K (1 user posted image ;0 user posted image ); pregled ?; 27 let 


22.05. 

* snowgal 
( 1 user posted image ;0 user posted image ) ; pregled ?;
27 let LJ
* dito    ( 2 user posted image ; 1user posted image ) ; pregled 03.05.; 29 let MB user posted image +7kg

23.05. 

* Cveka30 (2 user posted image ; 1 user posted image ) ;  CR  22.05.; 28 let LJ user posted image +12kg
madejka (2 user posted image ; 1 user posted image ) ; pregled ?, 28 let MB user posted image
pikonina (1 user posted image ; 0 user posted image ) ; pregled ?, 23 let
* pokica_   (1 user posted image ; 0 user posted image ) ; CTG 13.5,UZ 18.5 , 27 let MS  user posted image +12kg
* Biba Maja (3 user posted image , 1 user posted image ) ; CTG 18.05., CE user posted image +16kg
* supernova2002 (1. user posted image ; 0 user posted image ); 27 let IZOLA user posted image user posted image

24.05. 

Anonimna (2 user posted image ; 1 user posted image ) ; pregled ?, 
KatMat (1 user posted image ; 0 user posted image ); pregled 08.05., 23 let PO user posted image
+25kg

25.05. 

tea (3 user posted image ; 2 user posted image ) ; pregled ?,
five (? user posted image ; ? user posted image ) ; pregled ?, 

PapuaNG (1 user posted image ; 0 user posted image ) ; pregled 13.5,  LJ
* lunica77 ( 1 user posted image  ; 0 user posted image ) ; pregled 05.05., 31 let PO user posted image +14kg

26.05. 

* Lara light (1 user posted image ;0 user posted image ) ;
34 let (2 user posted image ) user posted image user posted image  user posted image  user posted image  
* momacus (2 user posted image ;1 user posted image ) ; pregled ?, 36 let PO user posted image +19kg

27.05. 

*Lina* (2 user posted image ; 1 user posted image ) ; pregled ?,

Tanja_ (1 user posted image ; 0 user posted image ) ; pregled 04.05., PO +8,6kg
andrejka (2 user posted image ; 1 user posted image ) ; pregled ?,  27 let LJ user posted image +5kg
* daisy24  (1 user posted image ; 0 user posted image ) ;  user posted image user posted image
* playgirl  (user posted image ; ? user posted image ) ; pregled ? , 
* palacinka (1 user posted image  ; 0 user posted image ) ; pregled ? , 25 let MB user posted image  +10kg 

28.05.

* poka3 (1 user posted image ; 0 user posted image ) ; pregled ? , 25 let

29.05. 

Majch (1 user posted image ; 0 user posted image ) ; pregled 07.05., 26 let NM user posted image
* 2mak
  (3 user posted image ; 1 user posted image ) ; pregled ?;
29 let LJ
* elyy ( ? user posted image  ; ? user posted image  ); pregled 18.05. ; 20 let LJ user posted image  +23kg

30.05. 

mojmaček (2 user posted image ; 1 user posted image ) ; pregled ?, 

* bella106  (1user posted image  ; 0user posted image  ) , pregled ?, LJ user posted image

31.05. 

Obelix (2 user posted image ; 2 user posted image ) ; pregled 21.05., 31 let LJ  user posted image +11kg

* Nika84 (1 user posted image ; 0 user posted image ) ; pregled ?, user posted image
* christiana21 (1 user posted image ; 0 user posted image ) ; pregled ?, 22 let MB user posted image +8kg

XX.05. 

žanka (3 user posted image ; 2 user posted image ) ; pregled ?,
32 let

 
04.06.
* Masi (3 user posted image ; 2 user posted image ); pregled 21.05. CR; 31 let; LJ user posted image +10kg

skupaj : 119
pričakujemo : 124

user posted image              29

user posted image               36

user posted image             15

Prosim, če razne spremembe podatkov, nove datume pregledov,... pišete barvno, da nam bo bolj padlo v oči, ko popravljamo seznam! Hvala! user posted image




(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 624
   RE: Majčice 2009 - 6.del
16.5.2009 10:00:12   
Anonimen
pokica: ma sej mu dajem čajček za pit, pa hodi skojz neki bruhatuser posted image ne vem več kaj narest

(odgovor članu pokica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




kupovanje vozička
chebeltza

Bi kupili nov voziček priznane znamke, pod drugim imenom ter po ugodnejši ceni (npr. pliko p3. namesto od peg perego, od mamas and papas ali sleepy feet?

da (37%)

ne (10%)

ne vem (7%)

odvisno od cene (13%)

odvisno od modela ter opreme (25%)

ne potrebujemo več vozička (8%)


Število vseh glasov: 470

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!