|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  95 96 [97] 98 99   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.5.2009 12:43:01   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

dan,dan oz. večer user posted image

kako ste punce? Jaz sem ok. Počasi gremo kopat Lijo pol pa grem likat user posted image . Imam tolko da mi je slabo. Mami mi je včeraj zlikala nekaj Lijinih stvari in par plenic, ampak mi je pa še kr nekaj ostalo. Sem danes prala še pisano in so spet njene cotike not. Ljubi bog samo za njo likam, že zdaj kaj še le bo, ko bo v puberteti user posted image user posted image pol bom tak dopust rabla da bom zlikala vse user posted image



Ko bo v puberteti, bo pa že sama likala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 2401
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.5.2009 12:47:38   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Tole, kar se pri nas dogaja  po novem vsak večer, so pa definitivno krči. user posted image  Tamala se tako dere, da to res ni! Pol ko potelovadiva in se mal razprdi, je bolje... ampak še vedno pojokuje. Včeraj je trajalo dobri dve uri, danes pa na srečo malo manj. Še sreča, da sab simplex še vedno pomagajo. Čeprav ne več tako, da bi čisto nehalo jo bolet. Sej ne vem, kaj naj naredim.


Pri nas je tudi na začetku sab simplex res pomagal. Je bil celo brez krčev kak večer ali pa le kakih 5 minut krčev. Sedaj pa ima zvečer kar svoje obdobje s krči, a če ne dobi kapljic je precej huje. Jaz se tolažim, da je sedaj ravno obdobje najhujših krčev, čez mesec in pol pa naj bi že čisto minili. Saj ni kaj prida tolažba za slab večer, ampak vsaj nekaj.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2402
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.5.2009 12:53:32   
MalaČebelica
Oblačenje zunaj in kapica - jaz ji ponavadi kapico vedno vlačim gor in dol, ker v vozičku je dosti bolj vroče kot zunaj, ker notri nič ne piha. Ko jo pa vzamem ven, ji jo pa dam gor, da je ne bi napihalo. Če sva na balkonu pa niti to ne, ker ne piha... Oblečeno pa ima en rokav al pa dva - se sproti odločim. včasih pa ji kar v vozičku slečem zgornjo majčko če je prevroče. rada imam te ko se spredaj zapenjajo, da samo odpnem in rokave dol potegnem in se niti ne zbudi vmes. se mi pa zdi, da se je najbolje odločiti po svojem občutku oz da probaš otroka če je vroč al pa mrzel, ker če bi poslušala vse kar kdo naklofta (od vseh sosed in babic) bi se mi zmešalo...

Pocka - saj mogoče pa naštimaš pestunjo čisto prav pa se ti samo zdi da je ne. jaz sploh ne vem, kdaj je prav pa kdaj ne. mogoče se to samo nam zdi, da ni prav, ker otrok tak čudno notri zgleda....

Tasa - kdaj se dobimo mariborčanke z vozički? lahko drugi teden? meni bolj odgovarja dopoldne, ker ko moj pride iz službe naju hoče met popoldne samo za sebe user posted image user posted image




_____________________________




(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 2403
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.5.2009 12:53:53   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

dan,dan oz. večer user posted image

kako ste punce? Jaz sem ok. Počasi gremo kopat Lijo pol pa grem likat user posted image . Imam tolko da mi je slabo. Mami mi je včeraj zlikala nekaj Lijinih stvari in par plenic, ampak mi je pa še kr nekaj ostalo. Sem danes prala še pisano in so spet njene cotike not. Ljubi bog samo za njo likam, že zdaj kaj še le bo, ko bo v puberteti user posted image user posted image pol bom tak dopust rabla da bom zlikala vse user posted image



Ko bo v puberteti, bo pa že sama likala user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________




(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 2404
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.5.2009 12:55:08   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: pondelak

dobro jutro!user posted image
mi smo pa spet imeli fantastično noč-jej!!
res si nisem mislila da bo pri enem mesecu noč prespala-upam da se nebo obrnilo,pa bo nehala spat...user posted image

jaz še pa čakam na takšno noč,haha


Jaz tudi user posted image  Prvič sem na tako noč čakala dobro leto user posted image  Upam, da bo tokrat kaj prej.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2405
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.5.2009 12:56:35   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Tole, kar se pri nas dogaja  po novem vsak večer, so pa definitivno krči. user posted image  Tamala se tako dere, da to res ni! Pol ko potelovadiva in se mal razprdi, je bolje... ampak še vedno pojokuje. Včeraj je trajalo dobri dve uri, danes pa na srečo malo manj. Še sreča, da sab simplex še vedno pomagajo. Čeprav ne več tako, da bi čisto nehalo jo bolet. Sej ne vem, kaj naj naredim.


Pri nas je tudi na začetku sab simplex res pomagal. Je bil celo brez krčev kak večer ali pa le kakih 5 minut krčev. Sedaj pa ima zvečer kar svoje obdobje s krči, a če ne dobi kapljic je precej huje. Jaz se tolažim, da je sedaj ravno obdobje najhujših krčev, čez mesec in pol pa naj bi že čisto minili. Saj ni kaj prida tolažba za slab večer, ampak vsaj nekaj.


Nam so tudi pomagale. ampak jih zdaj ne dajem, ker ne upam skupaj z antibiotikom. pa je kar huje se mi zdi. ampak ni še tak grozno ko pravite ostale - traja maksimalno ene tričetrt ure, ko je res hudo... drugače pa manj.

kdaj bi naj bili ta pravi krči - okrog 2. mesca? verjetno pri vsakem malo drugače... al kak


_____________________________




(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 2406
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.5.2009 12:57:23   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: pondelak

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Piruri

Mene pa neki zanima...zunaj konteksta...kaj za spanje svojim user posted image  še obuvate nogavičke ali copatke?


Jaz dam moji tanke nogavičke pod hlačke.

tjaša ma tudi zmeraj nogavičke...



Ne, ker ima tako vedno ali pajacek ali žabice čez stopala.

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 2407
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.5.2009 13:44:07   
cita
Dan,

ne vem ste me kej pogrešale??Nimam časa res ne naša mala zahteva celodnevno pozornost sedaj spet malo bolje spimo čez dan ponoč pa tudi kakor kdaj...lahko rečem da sem nenormalno utrujena sploh ne vem kdaj se bom spočila enkrat že podončnjake mam pa tud take ko največji kronjouser posted image user posted image user posted image ...drugače smo ok v pon.ponovno kličem zarad ušeskov ker se mi zdi da še ni ok joj joj tile ušesi a še lahko kaj...doma je stanje napeto ampak upajmo na najbolje...Laura groza od groze v šoli lena ko ****sa čist res se opravičujem na izrazu vse jo zanima samo tisto kar je treba ne...obljubim da se zvečer javim pa mal napišem...sedaj pa šibam nekaj pojest če bo spala nekaj časa...upajmo...

papa


_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 2408
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.5.2009 13:51:41   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Tole, kar se pri nas dogaja  po novem vsak večer, so pa definitivno krči. user posted image  Tamala se tako dere, da to res ni! Pol ko potelovadiva in se mal razprdi, je bolje... ampak še vedno pojokuje. Včeraj je trajalo dobri dve uri, danes pa na srečo malo manj. Še sreča, da sab simplex še vedno pomagajo. Čeprav ne več tako, da bi čisto nehalo jo bolet. Sej ne vem, kaj naj naredim.


Pri nas je tudi na začetku sab simplex res pomagal. Je bil celo brez krčev kak večer ali pa le kakih 5 minut krčev. Sedaj pa ima zvečer kar svoje obdobje s krči, a če ne dobi kapljic je precej huje. Jaz se tolažim, da je sedaj ravno obdobje najhujših krčev, čez mesec in pol pa naj bi že čisto minili. Saj ni kaj prida tolažba za slab večer, ampak vsaj nekaj.


Nam so tudi pomagale. ampak jih zdaj ne dajem, ker ne upam skupaj z antibiotikom. pa je kar huje se mi zdi. ampak ni še tak grozno ko pravite ostale - traja maksimalno ene tričetrt ure, ko je res hudo... drugače pa manj.

kdaj bi naj bili ta pravi krči - okrog 2. mesca? verjetno pri vsakem malo drugače... al kak



okrog 6. tedna naj bi bilo baje najhuje, izzveneli pa naj bi tam do 3. meseca.

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 2409
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.5.2009 14:11:27   
Steffi
Ojla,

Tako na hitro sem vas mal prebrala in vidim, da vas kar nekaj ima podobne težave kot midva z Tajem Gabrielom. Tudi pri nas imamo joka na pretekuser posted image user posted image . Na previjalni mizi se iz stanja, ko se igrava, pogovarjava oz. on bolj godrnja, smejeva, sprevrže v stanje histeričnega joka. Takrat ga niti obleč ne uspem do konca tako brca z nogami, krili z rokami in se obrača z celim telesom.

... in tudi zdaj ga slišim moram laufat če ne bo spet histeričen jok...

_____________________________

Čudež življenja lahko doumemo le tedaj, ko pustimo, da se dogodi to, česar ne pričakujemo.

Paulo Coelho

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 2410
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.5.2009 14:28:21   
KOKICA32
Nekaj me zanima- Ali daje katera v čaj vašim dojenčkom laktozo namesto sladkorja? Baje je zadeva dobra in boljša kot sladkor in jim uravna prebavo.

(odgovor članu Steffi)
Neposredna povezava do sporočila: 2411
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.5.2009 14:48:58   
trinity22
hhhaj ...malo na hitro ... sploh ne folgam več ... mail, FB, RR pol pa kr pozabim na vse ...

Naša Tiana se je pred par dnevi odločla da podnevi ne bo spala ... pa sva imle žurko predvsem popoldan, pa še skoz sva bile sami doma, no noč pa je potem prespala celo od 9h pa do 4-5h brez hrajenja vmes ... kar se mi ne zdi glih normalno, ampak vsi pravijo da je tako OK, pol pa žeuser posted image

Drugače sva Ok, pridno se rediva in papava, jaz si še zmeraj pumpam, ona pa se na zizi mal carta, dojiva se zjutraj pa ponavadi zvečer se carta, da zaspi na zizi, pa sva obe srečniuser posted image  Še vedno veliko bruha, pa imamo vzdignjeno ležišče, pa v dnevni jo imama tudi privzdignjeno pa kljub temu, da podre kupček še zmeri bruhne vsake toliko.

Zanima me ali ve kaj dajete otročkom vodo ... Jaz ji zadnje par dni, ker je imela zadnjič prav vdrto mečavo ....imamo zelo vroe v stanovanju,27 stopinj, ker se mleko pri pumpanju pomeša in ne dobi predmleka, da bi se odžejala sem sedaj sklenila, da ji dam pred vsko flaško malo vode, pa danes je kar pila, včasih jo dam tudi na zizo, da se predmleka napije, sam pol ne vem kolk mi po zizi spije in po flaški, pa ponavadi kar precej mleka stran zlivamo ... pa mi je škoda ker se mi zdi, da ga zadnje čase ni toliko ...

V ponedeljek imava UZ kolkov 15. 5. pa drugo posvetovalnico.
 
bodite skrajno lepo, upam da se kaj prej tipkamo ...

(odgovor članu Steffi)
Neposredna povezava do sporočila: 2412
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.5.2009 15:24:08   
MalaČebelica
dajte mi prosim pomagat - kako naj vem, kdaj ima mala drisko? zdaj ima čist prebavo uničeno zaradi tega antibiotika, ki ga jemlje in sem čisto zmedena. včeraj ni nič kakala. pa ponavadi je med vsakim previjanjem plenica malo umazana - ko prdka, gre še malenkost kakca ven. včeraj cel dan nič. danes pa se je že trikrat od jutra kar precej pokakala. že par dni ima kakec rjavkast namesto rumen in zeloooo smrdeč. to naj bi bilo od antibiotika.

ampak kljub temu, da danes obilno kaka (tudi ščipa jo precej) pa je kakec še vedno s tisto kašico. ni čisto čisto tekoč. a pri driski mora bit čisto tekoč? pa tudi sluzast zaenkrat še ni...


_____________________________




(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 2413
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.5.2009 15:39:16   
trezika
Dan!
Da se še jaz na hitro malo oglasim.... pikico je babica malo na sprehod peljala, jaz pa imam čistilno akcijo (no, trenutno imam pavzo user posted image )
Včeraj sva ble pri doktorju... se je v 14 dneh zredila za 410 g kolikor se je prej v enem mesecu (zdaj jih ima 3930) tako da sn res mela za en drek mleko user posted image Čez 14 dni pa bo tako že 14 dni stara in gremo spet na pregled user posted image


(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 2414
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.5.2009 15:44:14   
trezika

IZVIRNO SPOROČILO: trezika

Dan!
Da se še jaz na hitro malo oglasim.... pikico je babica malo na sprehod peljala, jaz pa imam čistilno akcijo (no, trenutno imam pavzo user posted image )
Včeraj sva ble pri doktorju... se je v 14 dneh zredila za 410 g kolikor se je prej v enem mesecu (zdaj jih ima 3930) tako da sn res mela za en drek mleko user posted image Čez 14 dni pa bo tako že 14 dni stara in gremo spet na pregled user posted image




se vidi, da sn neka zmedena... 2 meseca sn mislila user posted image

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 2415
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.5.2009 16:02:33   
PERSIDA
Pozdravček babike ,najprej domača naloga:
 
Cita - user posted image user posted image user posted image  za 3 mesece
Najaa - user posted image user posted image user posted image  za 3 mesece

julam,marec2009 - user posted image user posted image user posted image  za 2 meseca

infinity,spps,dali*,mediuhec -user posted image user posted image user posted image  za 2 meseca

tulipan -user posted image user posted image user posted image  za 1 mesec

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 2416
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.5.2009 16:21:18   
PERSIDA
Včeraj smo imeli pregled težeuser posted image :
Tomaž 5300 g in dolžina 57 cm - je brateca šisnouser posted image
Anže 5170 g in dolžina 57 cm
 
Naslednjo posvetovalnico imamo 2.7.2009
 
Danes ,pa smo imeli pregled kolkov in lahko vržemo vstran široko povijanje,ker smo 1a.

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 2417
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.5.2009 16:25:21   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Nekaj me zanima- Ali daje katera v čaj vašim dojenčkom laktozo namesto sladkorja? Baje je zadeva dobra in boljša kot sladkor in jim uravna prebavo.



sem tud jaz razmišljala, da bi nabavla to.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 2418
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.5.2009 16:27:40   
PERSIDA
Drugače smo kar vredu samo mene je vlovil prehlad ,piham tak ,ko zmučena živina.'Tak ,da lečem zdaj z šprico in se pipsam ,da nebi maladva fasala od mene ,ker pol bo prava štala.Čez dan zelo malo spita kar naprej čebljata zvečer ,pa jima je taka muka ko morata zaspat.Utrujena postaneta okrog 18 ure in se pol do 21 nacukavamo kdo bo prej padel onadva al jaz.Imam občutek ,da enostavno bi rada ,da ob njima zaspim,kar ,pa seveda ne gre ko sta dva.Včeraj je tomaž tako tulil ,ko se ponavadi z atijem zbogata včeraj ,pa mu res nič ni pasalo samo mami gaje mogla vzet in odkurit v spalnico ,pa je bil problem rešen.Izkoriščevalca mala kaj hočešuser posted image .Nič spet se oglašata ,ko bo čas vas preberem za nazaj.Dijo.

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 2419
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.5.2009 16:42:53   
trinity22
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

dajte mi prosim pomagat - kako naj vem, kdaj ima mala drisko? zdaj ima čist prebavo uničeno zaradi tega antibiotika, ki ga jemlje in sem čisto zmedena. včeraj ni nič kakala. pa ponavadi je med vsakim previjanjem plenica malo umazana - ko prdka, gre še malenkost kakca ven. včeraj cel dan nič. danes pa se je že trikrat od jutra kar precej pokakala. že par dni ima kakec rjavkast namesto rumen in zeloooo smrdeč. to naj bi bilo od antibiotika.

ampak kljub temu, da danes obilno kaka (tudi ščipa jo precej) pa je kakec še vedno s tisto kašico. ni čisto čisto tekoč. a pri driski mora bit čisto tekoč? pa tudi sluzast zaenkrat še ni...



ojla, mislim, da tole kar opisuješ ni driska (mislim, vem pa ne) dokler je kašica vmes ni driska, smrdi pa verjetno res zaradi antibiotika. Naša tamala je imela v ponedeljek neke motnje in je imela verjetno drisko, ker je trikrat kakala samo rumeno vodo brez kašice, smrdelo je pa tudi kot hudič, potem pa je popoldan pokakala tako rumeno sluz, tudi smrdelo jooj in vleklo se je kot lepilo, kasneje pri naslednjem previjanju pa je imela gosto gresasto rumeno blato ... tako da je dala vse faze  v enem dnevu čez. Ko sem klicala v ZD so mi rekli, da če tekom dneva ne mine naj se prideva pokazat, da če pa bo ok, pa sem samo jaz kaj takega pojedla ...

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 2420
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.5.2009 16:56:34   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: trinity22

IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

dajte mi prosim pomagat - kako naj vem, kdaj ima mala drisko? zdaj ima čist prebavo uničeno zaradi tega antibiotika, ki ga jemlje in sem čisto zmedena. včeraj ni nič kakala. pa ponavadi je med vsakim previjanjem plenica malo umazana - ko prdka, gre še malenkost kakca ven. včeraj cel dan nič. danes pa se je že trikrat od jutra kar precej pokakala. že par dni ima kakec rjavkast namesto rumen in zeloooo smrdeč. to naj bi bilo od antibiotika.

ampak kljub temu, da danes obilno kaka (tudi ščipa jo precej) pa je kakec še vedno s tisto kašico. ni čisto čisto tekoč. a pri driski mora bit čisto tekoč? pa tudi sluzast zaenkrat še ni...



ojla, mislim, da tole kar opisuješ ni driska (mislim, vem pa ne) dokler je kašica vmes ni driska, smrdi pa verjetno res zaradi antibiotika. Naša tamala je imela v ponedeljek neke motnje in je imela verjetno drisko, ker je trikrat kakala samo rumeno vodo brez kašice, smrdelo je pa tudi kot hudič, potem pa je popoldan pokakala tako rumeno sluz, tudi smrdelo jooj in vleklo se je kot lepilo, kasneje pri naslednjem previjanju pa je imela gosto gresasto rumeno blato ... tako da je dala vse faze  v enem dnevu čez. Ko sem klicala v ZD so mi rekli, da če tekom dneva ne mine naj se prideva pokazat, da če pa bo ok, pa sem samo jaz kaj takega pojedla ...



Se strinjam. Driska je tako tekoča, da je plenica ne more vpit...

trinity, a veš da ima Nika tudi včasih malo bolj vdrto mečavo. In sem rekla, da moram pogledat, kaj že to pomeni in evo - žejna je. Ni nujno, sam bom vseeno ji probala dat malo čaja za pit. Če ga bo hotla.

KOKICA, ti si rekla, da bo tvoj fantek kmalu prerastel košaro. In danes z mojim gledava, kako je Nika že zrastla! In da verjetno ne bo več dolgo v njej. Sam ne bom ji naslona dvigovala, sam v športni del jo bom dala. Čez kak mesec verjetno.

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 2421
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.5.2009 19:36:57   
Lolita23
Živjo!

Kako ste kaj

No mi smo idealno, mala spi od 10-6 zjutraj.Jaz sem naspana, sva pa ves čas zunaj in na izletihuser posted image user posted image user posted image Izkoriščamo dneve v polno.

krčev še kar nimamo,imamo vetroveuser posted image user posted image

Me kličejo gremuser posted image user posted image






_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2422
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.5.2009 20:10:59   
MalaČebelica
hvala vam glede info o driski. mislim, da res ni bila, ker se je sračkanje ustavilo. malo zgleda da ji nagaja antibiotik. upam, da se bo po tem, ko ga nehamo jemat, stanje popravilo, ker drugače se bomo vsi zadušili ob njenih izpustih user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________




(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 2423
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.5.2009 20:34:09   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Včeraj smo imeli pregled težeuser posted image :
Tomaž 5300 g in dolžina 57 cm - je brateca šisnouser posted image
Anže 5170 g in dolžina 57 cm
 
Naslednjo posvetovalnico imamo 2.7.2009
 
Danes ,pa smo imeli pregled kolkov in lahko vržemo vstran široko povijanje,ker smo 1a.


user posted image user posted image user posted image Super za tvoja dva bavca, kot jima praviš!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 2424
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.5.2009 20:49:31   
Najaa

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    
 
user posted image user posted image
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 
Nekateri so cveteli že pred marcem -
PREHITEVANČKI
 
                        ob rojstvu          1.P                        2.P                 3.P
 
7.1.2009                                  2.4.09               7.5.09            2.7.09        
PERSIDA    
          Anže     1840g; 43,5cm   3620g; 52cm     5170g; 57cm    
          Tomaž  1550g; 41cm      3560g; 52cm     5300g; 57cm

30.1.2009                               26.2.09              23.3.09
TEJČI H                                   
          Lovro    2000g; 44cm     2410g; 47cm       3390g; 50cm 

6.2.2009                                 9.3.09                 8.4.09          20.5.09
CITA           
          Lia        2900g; 47cm     3520g; 51 cm      4580g; 53cm
 
7.2.2009                                25.3.09                23.4.09        29.5.09       
NAJAA       
          Nika    1940g; 46cm     3340g; 52cm         4200g; 56cm
 
12.2.2009                              24.3.09    
YANIA      
          Timon  2260g; 46cm     3710g; 51cm
    
DUSHKA                                  12.3.09                16.4.09
          Taja     2600g; 47cm      3100g; 51,5cm     4200g; 56cm
 
20.2.2009                                                            20.4.09        25.5.09    
TASA_M   
          Lija      2330g; 46cm      3070g; 48 cm        3800g; 50,5cm

21.2.2009                               24.3.09                21.4.09         26.5.09    
JJASNA85 
          Leon    3510g; 54cm      4000g; 56 cm        5700g; 58cm
 
22.2.2009   
JANJAP  
          Raphaël3110g; 50cm
 
26.2.2009                               25.3.09                 23.4.09                              
GRAHEC  
          Lucija   3840g; 53cm     4740g; 57 cm         5510g; 61cm
 
28.2.2009                               31.3.09                  5.5.09         11.6.09    
KOKICA3
          Valentin2990g; 48,5cm  3750g; 50,5 cm      4950g; 57cm
 
 
IN PRIŠEL JE MAREC:
 
2.3.2009                                  16.4.09                 4.5.09          3.6.09     
=JASNA=  
          Katja    3325g; 50cm      5270g; 56cm          5600g; 59cm
 
3.3.2009                                                                6.5.09           3.6.09      
ADA2             
          Miha     4000g; 53cm      4750g; 57cm          5900g; 62cm
 
4.3.2009      
JULAM      
          Karolina3300g; 53cm       
          
MAREC 2009 
          Peter   2435g; 47cm
 
5.3.2009                                    6.4.09                    6.5.09     
INFINITY1
          Lovro   3190g; 49cm         4200g; 55cm
 
6.3.2009                                     2.4.09                    7.5.09            4.6.09      
SPPS          
          Marcel  3830g; 52cm         5200g; 55,5cm       6130g; 59,5cm
 
DALI*                                          9.4.09                    8.5.09            8.6.09
          Etien     3260g; 49cm         4350g; 53,5cm       5250g; 57cm
    
MEDIUHEC                                   8.4.09                   6.5.09            10.6.09
          Matevž  3000g; 50cm                                       5240g; 56cm
 
9.3.2009                                      8.4.09                  6.5.09      
 NOBADY     
           Taj       4000g;53cm           4600g; 56cm         5000g; 61,5cm
 
10.3.2009                                  10.4.09                  11.5.09    
LONI77                                    
          Viktorija 3500g; 53cm      4300g; 55cm
 
11.3.2009
MIŠKA2006
          Nina       2500g; 48cm
 
ŠKRATKA   
          Lovro     3940g; 53cm
 
12.3.2009    
SAHARY    
          Neža      3660g; 51cm
  
JADRNICA                                   15.4.09                  15.4.09
          Katarina 3090g; 50cm       4100g
 
13.3.2009                                  14.4.09                  15.5.09    
TRINITY22
          Tiana     3180g; 50cm       4160g; 54cm
 
KAJAKA     
           Jaka     3530g; 51cm
 
LEO*TIA                                    15.4.09                   13.5.09
           Tia        2710g; 47,5cm    3600g; 50cm
 
JANAJA     
          Leon      3450g; 52cm
 
15.3.2009                                 16.4.09                    17.6.09     
HELIMAŠA                                 3830g; 53cm
          Zoja      3220g;50cm
 
STEFFI                                       17.4.09
          Taj Gabriel 3830g; 56cm  4550g; 60cm
 
16.3.2009                                  20.4.09                    6.5.09        19.5.09   
ČEBEICA MAJA
          Maks    3770g; 54cm         5100g; 57cm             5600g
 
MAMA_MILCHY                          20.4.09                   18.5.09                  
          Lea     3270g; 54cm          4250g; 57cm
 
18.3.2009  
MIHAELA01
          Eva     3270g;54cm
 
LOLITA 23                                  23.4.09                   21.5.09
          Tjaša  3400g;51cm            4900g; 54 ali 56cm
 
19.3.2009                                  22.4.09                    26.5.09  
MALAČEBELICA
          Klara  3660g;52cm              4800g; 57cm
 
20.3.2009                                  21.4.09                    26.5.09     
POCKA 
          Blaž    4170g;57cm            5150g; 58cm
 
NOVO  
          Zoja    3100g; 50cm
   
TREZIKA                                                                         7.5.09
          Maruša 3460g; 51cm         3520g; 53cm
 
 BUKSI                                        22.4.09  
           Katja  3250g; 50cm         4350g; 52,9cm
 
21.3.2009     
SUNCICICA    
          Stella  2700g; 48cm
          Pia      2490g; 47cm
 
PIRURI                                       22.4.09                     22.5.09      
           Neo    3130g; 51cm         4200g; 54cm
 
LILI82
          Saša    3530g; 51,5cm
    
23.3.2009  
_ANDREJA_
          Janez Gal   4690g; 57cm
   
PAKSI79
          Tara    3830g; 55cm
 
DANA                                          22.4.09                    23.6.09
          Nejc    4140g; 53cm          5105g; 55cm
 
PONDELAK                                                                  27.5.09
          Tjaša   3070g;50cm          4270g; 55,5cm
 
IRENA83
          Manca  3050g; 50cm
 
SEY
          Vitan Lev   3240g; 51cm
 
25.3.2009                                  24.4.09                   22.5.09
FELIX7 
           Jure    3730 g; 54cm        4400g; 58cm          
             
LEJCA                                          24.4.09                  25.5.09
           Matteo 3960g; 51cm        4500g; 54cm
 
27.3.2009                                  28.4.09                  25.5.09    
PUPA7   
           Leonard  4000g; 54cm     5500g; 58,5cm
 
LORENCIA
           Žak        3370g; 51,5cm
 
SANNA              
                         4500g; 54cm
 
29.3.2009
PIAMARIA (30)
                         3500g; 53cm
 
31.3.2009
SRCCEK (28)
           Maj        4310g; 55 cm
 
NINA00 (35)                              30.4.09               1.7.09     
           Brin        3540g; 51cm      4120g; 56,5cm
 
 
MALI ZAMUDNIKI:
 
6.4.2009
TULIPAN12 (35) 
            Lia        3780g; 51,5cm
 
                   user posted image            user posted image
 
 
IN ŠE SLIKCE NAŠIH OTROČKOV:

   user posted image ANŽE in TOMAŽ - Persida 
"...da naju lažje ločijo naju mami obleče v različne barve oblačil,..ampak še vedno vse v stilu..."

user posted image   LOVRO - Tejka
"nekaj razmislim in pol grem, ..ja..."
 

  user posted image LIA - cita


user posted image    TIMON - Yania 
"Takole se pa crkljam, ko imam krčke..."


      user posted image   LIJA - Tasa_M
".. predpriprava na pasenje kravic"
 
  user posted image   LEON - Jjasna85 
" Takole me mami zrihta ko grem na zmenek s primorkami "

user posted image
 TAJA - Dushka
"Evo mami, smo še malo zadremam....user posted image .."


user posted image  LUCIJA - Grahec


  user posted image NIKA - Najaa
...OMAGALA...


  user posted image    KATJA - =jasna=

 user posted image  VALENTIN - Kokica32
"Kako sem danes dobre volje!"
 


user posted image  KAROLINA - Julam
"Ejla...sej bi spregledala, pa je naporen dan za mano..."


user posted image     MIHA - Ada2
"Kaj?...Ja, to je naravna barva..."

 user posted image    MARCEL - spps
"Tale moja lepota mi bo kmalu stopila v glavo..."

user posted image   MATEVŽ - Mediuhec
"Očka-modelar mi je nadel kataloško številko."

   user posted image LOVRO - Infinity1
"Točno se ve, čigav sem, frizuro imam isto kot očka."

 
user posted image
  TIANA - Trinity22
"Nič večja nisem od štruce kruha, sem pa sladka kot bonbonček."

  user posted image ETIEN - Dali*
"Preden sem se rodil, sem mamici povzročal skrbi, zdaj pa sem ji le še v veselje."

 

 user posted image   MAKS - Cebeica Maja
"No slikaj že."

 
   user posted image LEA - Mama_Milchy
"Sem izrezana mamica in pomanjšan bratec Žiga."


 user posted image   NEŽA - Sahary
"Jaz sem mala mucka, mucka mamina..."


  user posted image TAJ - NoBady


user posted image
 ZOJA - helimaša
"Ne me motit med mojim lepotnim spancem!

 
user posted image TJAŠA - Lolita23
"Pomembne osebe vedno zamujajo, torej...?!"


 user posted image TAJ GABRIJEL - Steffi
"Se vam zdim majhen? Ne bo dolgo trajalo, ko bom prerasel tole lupinico..."

 
user posted image   TARA - Paksi79
"Mami pravi, da se je splačalo čakat... Kaj je mislila s tem?"


 user posted image   KLARA - MalaČebelica

 
  user posted image BLAŽ - pocka
"Cel dan smo imeli obiske in na koncu sem omagal tako lepo oblečen..."

 
   user posted image JURE - Felix7
" Tako mali ampak znam pa se že nasmejat v fotoobjektiv.." user posted image   
 
 user posted image   NEO - Piruri
"Pripravljen na boksarski dvoboj."
   user posted image MARUŠA - Trezika
"..ati mi je za pisanko prinesel velikegaaa zajca. Ali to pomeni, da sem za nekaj let naprej dobila že darilo, glede na to kako je zajec velik?? "

 
      user posted image TIA - leo*tia 
 
user posted image LEONARD - Pupa7
"mamici sem povzročal kar nekaj skrbi, ko sem bil še v trebuščku,..ampak zdaj je vse pozabljeno, ko me pogleda"
 
 
user posted image   KATJA - buksi
"..najraje pančam v svoji posteljici, ki sta jo mami in ati tako lepo pripravila zame.."
 
 user posted image  SAŠA - lili82 
"..predviden sem bil Aprila ampak sem veselje prinesel h hiši že Marca "

user posted image   VITAN LEV - Sey
"..dudo si šparam za hude čase.."
  
user posted image  MATTEO - lejca

"..takole pa jaz zaspim,ko je zraven mamina ali atijeva roka.."
 
user posted image  ŽAK - Lorencia
"..malo sem zamudil, zato pa je zdaj toliko bolj lušno.."
 
user posted image   PIA & STELLA - Suncicica
"..nisva se jim pustile in sva starša osrečila malo pred napovedanim PDP-jem, čeprav je mami bila že zelo utrujena
 
user posted image  ZOJA - Novo
 
user posted image   TJAŠA - pondelak

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  95 96 [97] 98 99   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  95 96 [97] 98 99   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
POZOR: Previdno s fiziološko raztopino in ...
Prepogosto izpiranje noska s fiziološko raztopino in uporaba med mamicami priljubljenega nosnega aspiratorja prinese tud...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?