|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 16:59:45   
BUŠICA
bumerang en iskren odgovor prosim: si ali nisi nestrpna do islamske vere?

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 17:14:39   
Kerensa*
Zdaj vsaj vem, zakaj danes nisem dobro spala... dretje od tukaj me je motilo. user posted image

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 17:54:28   
bumerang
Bušica - ne! Oziroma ravno toliko kot do vsake druge vere na tem svetu ali pa običaja, navade, praznika ali iniciacije, če že želiš primere. Nestrpna sem do tistih, ki se v otrokovem imenu v imenu "otrokovega blagostanja" brez kakršnekoli medicinske podlage odločajo o otrokovem telesu brez da bi bil otrok sposoben o tem odločati sam (v dotičnem primeru).
Nestrpna sem do tistih, ki se spravljajo na šibke in manj/nemočne osebe v imenu česarkoli sklicujoč se na karkoli.
Nestrpna sem do tistih, ki drugim ne pustijo dihati in živeti in pričakujejo, da bodo tako kot živijo oni živeli tudi vsi ostali, neglede na to, ali se sklicujejo na  verske zapise ali katerikoli *izem tega sveta.

In če bi brala moje zapise pod temo o ceni obrezovanja, bi videla, da o islamu sploh nisem govorila.


_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 18:01:09   
Anonimen
Ojoj, kere debate user posted image .

Ampak strah je posoda brez dna...

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 18:12:25   
abi
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Ojoj, kere debate user posted image .

Ampak strah je posoda brez dna...


ampak res babnice, a res nimate boljšega dela kot pa napadanje en drugega na internetu. user posted image
Škoda energije za take bedne debate !

_____________________________

Vse dobro,
* a b i *

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 18:15:06   
Anonimen
Pa dober no:

RR-team naprosam kar na tej temi:

Da vrne temo o tem koliko stane obrezovanje otroka, da se lepo vidi kako je bumerang razlagala kaj se dogaja in je predvsem znacilno za muslimaski svet....

Nadalje se bo na tisti temi lepo videlo kako se je sprla z neko uporabnico mislim da iskrena al nekaj takega... in pa prevsem njen zadnji post kjer pise:

naj ji ne posiljam zs!

Seveda sem jo ignorirala dokler sem jo lahko toda ko zacne z obrezovanjem zensk in Islamom mi pa prekipi... in pa predvsem ko mi napise naj ji ne posiljam ZS!

Kar se je bralo kot da ji jaz neki tezim po zs-jih, v bistvu pa se ze od februarja ko se ji jasno dala vedet, da se ne mislim vec z njo zs-jat ker si nimava vec kaj povedat nisva imeli kontakta...

In sem objavila javno prosnjo da RR team odpre moje zs-je in dokaze da ji ne posiljam nobenih zs-jev...

Na to se je zgovorila da je to mislila preventivno!

Nakar je na tej temi ki se obstaja ponovila svoje besede , ki jih je ze enkrat prej namenila meni osebno ces da bi zaradi moje vere morali vzeti otroka:

moja prosnjain njena reakcija

Nato je odprla temo :

bumerang prva tema

Tukaj govori med drugim o tem da jo zasledujem in da sem jo blokirala. Ja kako pa to ona ve ? Saj ji nisem povedala zdaj te bom pa blokirala... niti da mi blokada ne dela...
Verjetno ve KERME ONA ZASLEDUJE in je brala tole temo, kjer nikjer ne pise za koga se gre in zakaj...

Ampak bumerang to ve zakoga se gre ker... ji je povedal angel Gabriel ali pa me zasleduje.

Nadalje nikjer nisem pisala da si nisva zs-jale... o pa se koliko. Zelo dolgo me je namrec morila na temo Islama in bili so prijazni zs-ji tako njeni kot moji... ampak potem se mi enostavno ni dalo vec...

In februarja ko je bila na neki temi zal je ne najdem spet versko nestrpnasem ji tudi povedala da se mi zdi malce nesramna. In ker jo nisem hotela javno izpostaviti sem ji poslala na zs kopijo nekih citatov ki so leteli direktno name in zopet se je zacelo balinanje zato sem ji na koncu napisala da lahko napise se 100 zs jev odgovora ne bo..in ga ni bilo.

Toda ko vidim kaksne stvari pise po forumu o islamu in kaksne dezinformacije trosi se nimam namena zdrzat, ker s tem zali vse muslimane in tudi mene.

A se komu kaj ni jasno?


Ker sem ze povedala, da je zame stvar adakta.

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 18:20:12   
bumerang
****, preganjavico tudi zdravijo, veš!

In če je zate stvar ad acta, potem že enkrat nehaj!

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 18:23:51   
Raho
In vse to zaradi enega obrezanega ali neobrezanega tičkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 18:26:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

In vse to zaradi enega obrezanega ali neobrezanega tičkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ne Raho ni zaradi tega. Ampak zaradi tega, ker bi morali meni ker sem spremenila vero in sem zato po mnenju neke osebe motena odvzeti otroka.

Ceprav otrokov oce ni imel nic proti se najde nekdo tret ki pa ima...zato se gre in pa se za veliko vec!!

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 19:56:15   
Jerneja_
Očitno še ne mislite nehat...

Temo prenašam na Čvekanje.

Prosim, da pazite na pravila, v tistem delu, ki se nanašajo na diskriminacije in žalitve vseh vrst.




< Sporočilo je popravil Jerneja RR -- 22.4.2009 20:02:56 >

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 20:17:02   
Anonimen
O fajt user posted image

Tud sanja se mi ne o čem se kregata. Nič ne vem o bumerangici, o njenih stališčih itd.

Ampak **** pa dobi pujskarja za najboljšo dramo in posebne efekte. Ni prvič da se oglaša v tej vlogi, le da je tokrat morda še bolj "mučeniška". Mislim, da ti ni neroden? user posted image

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 20:19:48   
gita10
samo mimogrede tudi ti **** si bila nestrpna če smo že na tem. Dobesedno si moj način vzgoje otroka napadala neglede na to, da temo sploh nisem odprla zaradi vere. In ti ni treba biti užaljena takoj ko kdor koli kakšno nestrinjanje z tvojo vero nakaže. Jaz sem poročena z muslimanom, pa mi vaša vera večkrat ne odgovarja pa se o tem pogovarjava ne pa napadava en drugega. Prav tako njemu dosti stvari o naši veri ni jasno pa mu jaz razložim. Amapk to, da pa mora iti tako kot moški rečejo se pa res ne morem strinjati. Kaj so oni višja vrsta od nas.

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 20:23:40   
Anonimen
Končno ena tema, kjer si Kerensa lahko malo odpočije.user posted image

(odgovor članu Jerneja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 20:24:59   
Pupsika
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

Končno ena tema, kjer si Kerensa lahko malo odpočije.user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

You know you`re awesome when people you don`t even know hate you.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 20:25:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pupsika

IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

Končno ena tema, kjer si Kerensa lahko malo odpočije.user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pupsika)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 20:37:03   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

In vse to zaradi enega obrezanega ali neobrezanega tičkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 20:50:54   
Pikicapokica6
**** je tukaj na RR ena posebnost, predstavlja drugačnost. Večina slovencev tega, kar je ona storila, ne razume. Zato je zelo malo potrebno, da pride do izjav, ki so diskriminatorne in versko nestrpne. Vera, vsaj na tak način, kot jo je prevzela ****, predstavlja drugačen način življenja, vzgoje otrok, razmišljanja....In vsaj po mojem mnenju ni dopustno, ne iz ene niti iz druge strani, da se kritizira način življenja, vzgoje in drugih načel, po katerih živi musliman ali nemusliman.

Predlagam, da se teme glede vere in verskih običajev enostavno briše. Težko je namreč izjaviti svoje mnenje, ki se npr. tiče obrezovanja otrok, v takem smislu, da ne bi bilo versko nestrpno . Tema s tem naslovom je kar sama po sebi klicala po takih izjavah. Popolnoma razumem ****, po drugi strani pa imam občutek, da bi verjetno še marsikatera imela marsikaj za povedat, pa mogoče ni želela ali ni upala....Islam je za nas španska vas in mogoče bi bilo dobro, da **** dobi malo bolj debelo kožo, da si ne bi tako k srcu jemala vse izjave glede njene vere in običajev.

Ne poznam sicer vajine zgodovine, zato ne bom sodila ne eno ne drugo. Je pa res škoda , da je prišlo tako daleč in lahko vama samo predlagam, da zaključta zadevo in pozabta na verske zadeve in vse, kar je povezano z njo in se enostavno ignorirata.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 21:04:10   
Anonimen
Toda ko vidim kaksne stvari pise po forumu o islamu in kaksne dezinformacije trosi se nimam namena zdrzat, ker s tem zali vse muslimane in tudi mene.


Toliko so dezinformacije kot so tvoje, nic bolj in nic manj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 21:04:45   
Raho
Jaz pa vem, kam bumerang meri...

A ni nihče bral knjige Ne brez mojega otroka? Celo film je bil posnet

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 21:06:34   
Anonimen
A ni nihče bral knjige Ne brez mojega otroka? Celo film je bil posnet



Ne.
Za kaj pa gre?

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 21:07:16   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

A ni nihče bral knjige Ne brez mojega otroka? Celo film je bil posnet



Ne.
Za kaj pa gre?


Ne smem napisati, ker bom versko nestrpna. Molčim kot grobuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 21:07:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Jaz pa vem, kam bumerang meri...

A ni nihče bral knjige Ne brez mojega otroka? Celo film je bil posnet



In zakaj se gre? Sam ne mi zdej napisat, da se kam pride. user posted image Ker tukaj se vse vrti samo okol in okol user posted image

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 21:08:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

A ni nihče bral knjige Ne brez mojega otroka? Celo film je bil posnet



Ne.
Za kaj pa gre?


Ne smem napisati, ker bom versko nestrpna. Molčim kot grobuser posted image



Zakaj ne?
Saj ne izrazas svojega mnenja, samo v dveh stavkih bi me zanimala vsebina filma. Razen ce ni bil pri nas prepovedan.

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 21:08:46   
Anonimen
mene pa sam neki zanima....a pol uni otroci, ki so tam rojeni, so pa manj vredni, kot tisti evropski, ki jih ženske tja odpeljejo? se pravi evropski otroci so več vredni in bi jih blo treba odvzet materam, da nebodo reveži rastli gor v islamu, med teroristi najverjetneje, medtem ko uni pa k se tam rodijo, je pa tak vseen, ko jih šljivi? al najboljš muslimane nekak nardit neplodne,da ne bojo rojevali otrok v islamski svet pa jih iztrebit počasi al kaj točno je bumerang mislila s svojo izjavo? 

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 21:11:48   
Raho
http://en.wikipedia.org/wiki/Not_Without_My_Daughter


Tuki je vsebina

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Piškoti/kruh
dejzi

Kdaj ste svojemu malčku ponudile piškot oz. skorjico kruha za grizljat?

prej (37%)

7m (28%)

8m (16%)

9m (7%)

10m (5%)

kasneje (6%)


Število vseh glasov: 391

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!