|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
16.4.2009 11:38:59   
PERSIDA
Nisem pa še ugotovila zakaj hočeta jest na dve uriuser posted image Vse teorije sprobala pa še nisem gor prišla ma enkrat že bom (upam).

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 1301
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
16.4.2009 12:24:01   
Nina00
Dober dan!

Mi smo pa včeraj uvedli kapljice proti krčem. Zvečer je imel še nekaj krčev, ponoči pa je lepo spal in se zbujal na tri ure user posted image  Sedaj upam, da je to učinek kapljic in ne le slučajno.

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 1302
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
16.4.2009 12:24:35   
lejca
mozoljcki...moj jih ima tudi, sem opazila da zaradi ene kreme in je sedaj ne uporabljam...uporabljam samo mandeljevo olje...za poleti moram se pa ta pravo kremco najti...

krcki...ja moj rata rdec v obraz...pa mal zajokca drgac ko ponavad pa vem da ga matra....no danes zjutraj mi je pripravil eno veiko presenecenje,ko se ko se je pokakal na veliko in potem je bil ful blazen in se smejaluser posted image user posted image user posted image ..sem vesela da se spet polno dojimo..ni lepsgauser posted image

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 1303
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
16.4.2009 12:28:05   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: loni77

Moja mala je ful mozolasta po obrazu, ušesih, po vratu in še malo niže. Upam, da ni to že kaka alergija. A so vaši malčki tudi kaj v puberteti?



Naš ima tudi polno mozolčkov po obrazu in zadnje dni celo nekaj po lasišču. Patronažni mi je rekel, da lahko od tega, da mu je prevroče. Čeprav manj ga že ne morem oblečt kot ga.

(odgovor članu loni77)
Neposredna povezava do sporočila: 1304
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
16.4.2009 12:32:08   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

Pa vedno se to pojavi zvečer okrog šestih ali sedmih in traja v premorih do enajstih. Zdaj je ravno zaspala.

Kaj mislite o tej teoriji? Se še pri kateri pojavljajo te "večerne" urice. Meni se zdi da je Piruri pisala nekaj enkrat o tem...



Pravi krči se baje pojavljajo predvsem v večernih urah.

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 1305
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
16.4.2009 12:36:06   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

Mi smo OK; danes stari 1.mesec user posted image user posted image user posted image ; drugače pa nam kr gre; včeraj je imela Lea en zelo težek dan; skozi je nekaj jokala in jamrala, pa ni ji pasala posteljica, pa niti voziček in niti ležalnik, samo mamina roka; zvečer je prišla tudi tatijeva prav....zvečer je zaspala ob 22-ih in spala do 3eh zjutraj in od 3,15 vse do 7:30; tako da je mamica naspana in še novička: celo noč je prespala v svoji posteljici user posted image



ČESTITKE user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1306
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
16.4.2009 12:37:35   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: lejca

Dobro jutro..
kr verjeti ne morem da imam cas ,da kej napisem...
trenutno cakam da se zbudi moj soncek,da se podojiva...punce..spet mam mleko..jst sm tolk veselauser posted image user posted image user posted image ...vceri sem ga skor cel cajt dojila..sam zvecer ob pol enih zjutraj mu je moj dal flasko...in zgleda,da se je navadil jest na tri ure...pa sej se nocem prehitro pohvalit...
pri nas imamo zelo lep soncen dan..me mika malo ven...pa moj tavecji soncek se tud spi...kar naj...mam mal mira tud pred njimuser posted image user posted image user posted image ...

lejca


user posted image user posted image user posted image  za mleko user posted image

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 1307
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
16.4.2009 14:48:36   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

spps -a tak da mate že skor 6tonca,jasuper očitno je mamino mleko megauser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 1308
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
16.4.2009 14:49:13   
čebeica maja
IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

Mi smo OK; danes stari 1.mesec user posted image user posted image user posted image ; drugače pa nam kr gre; včeraj je imela Lea en zelo težek dan; skozi je nekaj jokala in jamrala, pa ni ji pasala posteljica, pa niti voziček in niti ležalnik, samo mamina roka; zvečer je prišla tudi tatijeva prav....zvečer je zaspala ob 22-ih in spala do 3eh zjutraj in od 3,15 vse do 7:30; tako da je mamica naspana in še novička: celo noč je prespala v svoji posteljici user posted image



ČESTITKE user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ČESTITKE
MI IMAMO TUDI DANES EN  MESEC, BRAVO MIuser posted image user posted image user posted image
kako hitr čas beži

_____________________________

11.2.2007-Miha
16.3.2009-Maks

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 1309
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
16.4.2009 14:55:40   
čebeica maja
IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

IZVIRNO SPOROČILO: loni77

Moja mala je ful mozolasta po obrazu, ušesih, po vratu in še malo niže. Upam, da ni to že kaka alergija. A so vaši malčki tudi kaj v puberteti?



Naš ima tudi polno mozolčkov po obrazu in zadnje dni celo nekaj po lasišču. Patronažni mi je rekel, da lahko od tega, da mu je prevroče. Čeprav manj ga že ne morem oblečt kot ga.


mismo tud v puberteti, pomoje če bi mu blo vroče bi te mozolčki zginli, v ponedeljek imamo pregled pa da vidmo, par dni sem probala bit brez mlečnih izdelkov, po nasvetu patronažne, pa niblo bolš. Pol mi pa ena prav da po enmu mescu brez mlečnih izd. se šele vid če je alergija. En mesec brez mleka, jogurtov,.....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

11.2.2007-Miha
16.3.2009-Maks

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 1310
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
16.4.2009 15:19:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: čebeica maja

mismo tud v puberteti, pomoje če bi mu blo vroče bi te mozolčki zginli, v ponedeljek imamo pregled pa da vidmo, par dni sem probala bit brez mlečnih izdelkov, po nasvetu patronažne, pa niblo bolš. Pol mi pa ena prav da po enmu mescu brez mlečnih izd. se šele vid če je alergija. En mesec brez mleka, jogurtov,.....user posted image user posted image user posted image


Naša Katja ima tudi to, pa od mleka in jajc ne more bit ker jih ne smem, tako da alergija ni, pa tud zaradi vročine ne. Je pa imel Jure isto in je samo od sebe izginilo čez nekaj časa. Pediatrinja mi je takrat rekla, da se je telo ščistilo hormonov, ki jih je dobivalo od mamice in še lojnice in vse to je začelo delovati, zato ti t.i. mozoljčki. Če bi bila alergija jih ne bi imeli samo po glavici in vratu, ampak tudi po trerbuščku, hrbtu.

Drugače pa smo mi danes imeli prvo posvetovalnico, prvi pregled. Zredila se je naša madam v 1,5 mesecu za 2.270g (od odpustne teže) in zrastla za 6cm! Tako, da ima sedaj 5270g in 56cm, naslednji pregled pa imamo 4.5.! Zvečer pa dam še kakšno slikco gor za seznamčka, ker ta ki je sedja gor je že stara cel mesec. user posted image

(odgovor članu čebeica maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 1311
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
16.4.2009 15:39:59   
mediuhec
mozoljčki: P je rekla, da so to kot pubertetiški mozolji, to ni alergija.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1312
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
16.4.2009 16:30:18   
Anonimen
Še slikci:

user posted image

user posted image

(odgovor članu mediuhec)
  Neposredna povezava do sporočila: 1313
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
16.4.2009 16:36:26   
loni77
Moja ma tudi en kolk 2A, zato povijam z dvema tetra plenicama zložene na tri dele. Tako so mi zabičali in pokazali v porodnišnici Postojna. Ful ma široko noge, se mi kar smili. N ogice pridejo čist pravokotno. Upam, da bo v pon.,UZ ok.

(odgovor članu buksi)
Neposredna povezava do sporočila: 1314
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
16.4.2009 17:34:46   
helimaša
helo!

kooončno mal doma......sm že od jutra skoz od doma.....za znoret.....v glavnem.....sjutri smo imeli posvetovalnico.....
3830g in 53cm...... so rekl da je to čist kul......tko da sm kr zadovolna.....naslednji pregled......17.6.....

(odgovor članu loni77)
Neposredna povezava do sporočila: 1315
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
16.4.2009 18:13:19   
Pupa7
hojla pupe,

vam moram povedat, da sem včeraj malemu dala dvakrat po 5 kapljic sirupa proti krčem in smo uspeli, je popukal svoj rafal in smo bili mirni user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pri nas že cel dan dežuje, prav morbidno vreme, bojda bo tako do nedelje, pa še ohladilo se je full, prav nič fajn ko ne moremo ven user posted image

drugače pa vsem čestitke za uspešne pregledeuser posted image user posted image user posted image

še malo pa bo čas za večerno toaleto, moram it pripravi kopalnico, dokler je Leonard še v naročju pri babi, ki je cela blažena user posted image user posted image user posted image

bodite lepo in lepo in mirno nočko vam želiva z Leonardom user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 1316
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
16.4.2009 18:43:56   
čebeica maja
IZVIRNO SPOROČILO: =jasna=

Zdravo še od mene! user posted image
Naraščaj spi, mož tudi... user posted image Mu ostaja še dopust od lani in ga mora izkoristit. user posted image
Jutri imamo prvo posvetovalnico za Katjo. Tko ko sem jo merila in vagala ima okoli 55cm in malo čez 5kg (jah, punca rada ziza user posted image ). No, točno bo pa jutri vaga povedala. Sam upam, da bo toliko časa da javim... Malo jo krčki matrajo, tako d aje zvečer od 19-20 ire pa tja do 22-23 po rokah in cvili, joka in prdka. Zanimivo pa je, da če jo dam na previjalno in razvijem se pa smeje in se "pogovarja". Čez dan smo pa večinoma zunaj. Samo v voziček jo dam pa zunaj po dvorišču naredim dva kroga in takoj zaspi - v stanovanju pa to ne pali?!

prehrana mamice in krčki - To ni nič povezano! Jaz zaradi zdravstvenih težav ne jem nič jajc (in izdelkov, ki jajca vsebujejo), mleka občasno za vzorec, pa še to z 0,5 % maščobe, nič kofeta, nič maščobe, nič svežega sadja in zelenjave (vse to samo kuhano), nič svinine, samo pusto meso, nič ostrih začimb (le peteršilj in zelena), ne smem duhega sadja, nič čokolade, kruh samo en dan star,... skratka nič od nič, pa Katjo vseeno dajejo krčki. Evo, mi smo živ primer, da prehrana mamice in krčki niso čisto nič v povezavi!

kolki in široko povijanje - Mi smo imeli kolke 1a in ne povijam. Isto je bilo pri sinu in je tudi na kontroli pri 3m (če se prav spomnim) imel kolke 1a.

Toliko za1x, moram še kaj naredit predno se zbudijo... se pa (upam d abo čas) javim ju3!



uboga, kaj pa pol lako sploh ješuser posted image , kakšne težave pa to imašuser posted image ,  oporost k sem ferbčna, sej če ti ni da poveš ni treba. user posted image

_____________________________

11.2.2007-Miha
16.3.2009-Maks

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1317
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
16.4.2009 18:48:09   
čebeica maja
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

hojla pupe,

vam moram povedat, da sem včeraj malemu dala dvakrat po 5 kapljic sirupa proti krčem in smo uspeli, je popukal svoj rafal in smo bili mirni user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pri nas že cel dan dežuje, prav morbidno vreme, bojda bo tako do nedelje, pa še ohladilo se je full, prav nič fajn ko ne moremo ven user posted image

drugače pa vsem čestitke za uspešne pregledeuser posted image user posted image user posted image

še malo pa bo čas za večerno toaleto, moram it pripravi kopalnico, dokler je Leonard še v naročju pri babi, ki je cela blažena user posted image user posted image user posted image

bodite lepo in lepo in mirno nočko vam želiva z Leonardom user posted image



O pupa kako ste. bravo za kaplice,kako pa mami, bo še dolgo pri vas, vreme je pa čist aprilsko

_____________________________

11.2.2007-Miha
16.3.2009-Maks

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 1318
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
16.4.2009 19:08:00   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Dober dan ,novi dan !!!
Imam vprašanje za široko povijanje ,kako dolgo mislite široko povijat?Do prvega pregleda ali ste že dale vstran plenice za široko povijanje?
Jaz sem jih do sedaj povijala a občasno jih odvijem da lažje akata .Glede na to da ima anže take probleme s krči ga najraje sploh ne bi več povijala na široko.Pregled imamo za kolke maja.KAKO PA KAJ PRI VAS?
trinity -user posted image user posted image user posted image za en mesec


Ker so bili kolki v porodnišnici ok, ga sploh ne povijam široko.


Mi tudi ne.user posted image

Lolita, kolki 1a so v redu, 1b pa naj ne bi bili. user posted image

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 1319
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
16.4.2009 19:08:21   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: yania

Dejte mi povedat, tiste ki dodajate oz.so samo na AM, sej vem da smo že ful velik predebetirali o tem, samo kolk zdej pojejo vaši škratki, naš je 2 meseca star, pa je na 3 ure in pol ponoči pa 2x skoraj na 5 ur...pa je pribl.120 na obrok...to pride ene 7x...a je to preveč?...no sej prej sem ga s čajkom pretentala...nočem pa da bi prišla k P, pa bi mi rekla, da je premalo gor šel, čeprav ima lička ko hrček...


Jaz si precej črpam, da vem koliko poje in da se naje, preden zaspi. user posted image  Zato vem, da poje 110-120ml, ma raje manj kot več, ker drugače poliva poliva... Jo uspem veliko zamotit z dudo.
Lahko si pa zračunaš, koliko mora pojest približno. Bom kasneje poiskala, kako in povem. user posted image

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 1320
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
16.4.2009 19:08:30   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: NoBady


Če dajem kapljice AD3 lahko tudi potem dam še kapljice biogaia? user posted image ker biogaia so proti krčem, ad3 pa imajo stranski učinek krčev...



Jaz sem tako delala, pa je imela krče. V bistvu je imela večje krče ko je dobivala bio gaia.user posted image

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 1321
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
16.4.2009 19:09:32   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Živjo!!!

krči
mi zaenkrat tega še nimamo, imamo pa vetrove, mala prdka kot kak dedec, in to najhuje je od 3-5 zjutraj, ko še zraven stoka.





Jaz sem ravno danes prišla na čisto s temi našimi krči. No, nisem jih odpravila, ampak sem skapirala če so al niso al kaj je to - vsaj mislim da sem user posted image user posted image . v reviji Moj malček sem prebrala ful dober članek o tem, kak zgledajo in naša mala ima točno čisto vse znake kolik in krčov: drenje, abnormalno hlastanej po joški, ki jo potem že naslednjo sekundo izpusti itd. Najprej nisem vedela, ali je to neka lakota al kaj, ampak baje da je značilnost krčov. V tem članku tudi piše, da obstaja več teorij o teh krčih. Eno naj bi bile prebavne težave, drugo pa preobremenjenost od vtisov iz okolja. Mi imamo oboje. Dostikrat jo ful napenja in je cela rdeča in se zvija pa zraven dere - to je po moje prebava. Potem prdka in kaka pa je bolje. Potem pa se včasih začne še dret kar tako brezveze. Najprej sem vedno mislila, da je to lakota, ampak nikoli noče jest. Malo se carta na joški včasih pa se dere kar z joško v ustih. Potem sem mislila da so prebavni krči, ampak nisem bila prepričana, ker se ni tak zvijala kot pri onih. Zdaj pa mislim da so to ti "krči", ko ima vsega dovolj pa se samo malo dere. No, včasih kar fejst, ne malo user posted image user posted image Potem pa pomaga samo da se malo nosimo pa cartamo.

Pa vedno se to pojavi zvečer okrog šestih ali sedmih in traja v premorih do enajstih. Zdaj je ravno zaspala.

Kaj mislite o tej teoriji? Se še pri kateri pojavljajo te "večerne" urice. Meni se zdi da je Piruri pisala nekaj enkrat o tem...



pri nas je tudi tako. kot da bi bila živčna, ko daje dojko v usta in jo pljuva ven.user posted image

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 1322
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
16.4.2009 19:10:40   
Najaa
na hitrico da vas pozdravim. imamo ludo kučo doma. user posted image user posted image  kasneje pa bom še seznam popravla.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1323
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
16.4.2009 19:37:47   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: čebeica maja

IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

Mi smo OK; danes stari 1.mesec user posted image user posted image user posted image ; drugače pa nam kr gre; včeraj je imela Lea en zelo težek dan; skozi je nekaj jokala in jamrala, pa ni ji pasala posteljica, pa niti voziček in niti ležalnik, samo mamina roka; zvečer je prišla tudi tatijeva prav....zvečer je zaspala ob 22-ih in spala do 3eh zjutraj in od 3,15 vse do 7:30; tako da je mamica naspana in še novička: celo noč je prespala v svoji posteljici user posted image



ČESTITKE user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ČESTITKE
MI IMAMO TUDI DANES EN  MESEC, BRAVO MIuser posted image user posted image user posted image
kako hitr čas beži


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 1324
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
16.4.2009 19:37:51   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: =jasna=

IZVIRNO SPOROČILO: čebeica maja

mismo tud v puberteti, pomoje če bi mu blo vroče bi te mozolčki zginli, v ponedeljek imamo pregled pa da vidmo, par dni sem probala bit brez mlečnih izdelkov, po nasvetu patronažne, pa niblo bolš. Pol mi pa ena prav da po enmu mescu brez mlečnih izd. se šele vid če je alergija. En mesec brez mleka, jogurtov,.....user posted image user posted image user posted image


Naša Katja ima tudi to, pa od mleka in jajc ne more bit ker jih ne smem, tako da alergija ni, pa tud zaradi vročine ne. Je pa imel Jure isto in je samo od sebe izginilo čez nekaj časa. Pediatrinja mi je takrat rekla, da se je telo ščistilo hormonov, ki jih je dobivalo od mamice in še lojnice in vse to je začelo delovati, zato ti t.i. mozoljčki. Če bi bila alergija jih ne bi imeli samo po glavici in vratu, ampak tudi po trerbuščku, hrbtu.

Drugače pa smo mi danes imeli prvo posvetovalnico, prvi pregled. Zredila se je naša madam v 1,5 mesecu za 2.270g (od odpustne teže) in zrastla za 6cm! Tako, da ima sedaj 5270g in 56cm, naslednji pregled pa imamo 4.5.! Zvečer pa dam še kakšno slikco gor za seznamčka, ker ta ki je sedja gor je že stara cel mesec. user posted image



pridne user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?