|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
15.4.2009 18:30:53   
loni77
Pozdravljene

Mi smo imeli prvo posvetovalnico 10.4. Težka je 4300g, 55 cm. Naslednji pregled 11.5

Moja mala je ful mozolasta po obrazu, ušesih, po vratu in še malo niže. Upam, da ni to že kaka alergija. A so vaši malčki tudi kaj v puberteti?

En kolk smo imeli v porodnišnici 2A, zato široko povijamo z dvema plenicama user posted image .
Sedaj imamo UZ kolkov 20.4. Upam, da bo ok.



(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 1276
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
15.4.2009 18:41:04   
Lolita23
Živjo!!!

krči
mi zaenkrat tega še nimamo, imamo pa vetrove, mala prdka kot kak dedec, in to najhuje je od 3-5 zjutraj, ko še zraven stoka.




_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu loni77)
Neposredna povezava do sporočila: 1277
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
15.4.2009 19:05:06   
tasa_m
aloha punce user posted image
kako ste?? ko končno imam malo časa za rr, se nekdo na kavču tak veselo dere da bom mogla skočit user posted image

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 1278
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
15.4.2009 19:38:58   
dana
Živjo !

No jaz se spet mal javljam. Enostavno nimam časa bit tle gor. Mal berem sem pa tja, za pisat pa zmanjka časa.

Glede krčev - no jaz opažam, da našga zvija, če jaz kaj takega pojem. Zdajle med prazniki sem se mal pregrešila (čokolada pa to) in ga je včeri ful zvijal.

Pri hranjenju je še vedno tako, da mu moram sem pa tja mal dodat, pa zvečer tudi vedno dobi najprej flaško potem se pa še pri meni mal pocrklja.

Spanje - stari smo 3 tedne pa gre spat okoli 22. ure, potem pa spi dobre 3 ure. Jaz komaj zaspim, že moram vstati. Tilen je bil ful priden kar se tega tiče. Je spal od 22. pa do 4. ali 5. zjutraj.

Danes ga je partonažna tehtala in ima že 4800 g, tako da očitno mu nič ne manjka.

No fajn bodite !

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1279
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
15.4.2009 20:06:05   
Anonimen
evo nas s podatki iz prve posvetovalnice teža 3600  in 50cm velikauser posted image ...lepo napreduje..dobile smo ad3 kapljice,,vi jih dajete?nekje sem zasledila da povzročajo krčeuser posted image

(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 1280
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
15.4.2009 21:15:49   
NoBady
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Živjo!!!

krči
mi zaenkrat tega še nimamo, imamo pa vetrove, mala prdka kot kak dedec, in to najhuje je od 3-5 zjutraj, ko še zraven stoka.





user posted image točn vem kkko je to, je pri nas isto, še uro si prav zadela...začne prdet in stokat ob 3 zjutri in že mislim da je lačen, pa potem še mal podrema do 4 in potem lakota .... se napapca in potem preden zaspi še prdi, kolca, stoka... pa dans ponoč se zbudim ko je jokcal in prižgem luč, pa vidim da spi... je prav v spanju jokal..

...komi čakam eno noč ko jo bom prespalauser posted image


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 1281
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
15.4.2009 21:45:52   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

...komi čakam eno noč ko jo bom prespalauser posted image



tudi jaz user posted image  po Juretu bi lahko uro naštimal, tako točno se mi zbuja na 3 ure, podnevi in ponoči.
Sicer sem pa že prav izmozgana, ponoči torej budnica na 3 ure, podnevi pa skoraj nič ne spi in se je potrebno kar veliko z njim ukvarjat.

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 1282
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
15.4.2009 21:46:04   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: trinity22

IZVIRNO SPOROČILO: mediuhec

trinity in felix: glede črpanja- kako si to masirate zizike, prav med črpanjem nežno krožno al kaj podobnega?
jaz si vedno pred črpanjem dam gor vročo krpico, pa mal pritiskam - potem bolje teče. včasih kakšna kapljica priteče še preden začnem črpat.
drugače pa sem pogruntala, da ko neha tečt, potem se odklopim in malo zavrtim tisti "cvet", ki je na dojki, s tem očitno pritisnem na druge mlečne vode in spet začne tečt


glede shranjevanja mleka: tudi jaz nisem ziher, če lahko mešaš mlekce. jaz vedno, če kaj pusti, vržem stran- zato tudi pripravim v naprej porcije tako velike kot običajno poje, če se mu lušta več, ponovno vstanem in naredim še porcijo z umetnim (to ni problem stran metat). ker jaz načrpam nekje samo 1/2 njegove dnevne potrebe.
na KOLIKO ČASA pa si vidve črpata, mislim na koliko ur približno? ali se teh ur kaj v naprej držita ali počrpata ko imata čas.

kaj pa recimo če greste na sprehod? jaz si pripravim flaško za s sabo- že zmešano. potem pa nisem ziher, koliko časa je še "užitna" - je v termo torbici. saj vsi pravijo naj bi delal svečžobrok- samo to bi pa moral s sabo vlačit toplo in mrzlo vodo, da bi na licu mesta zmešal svež obrok s primerno temperaturo. po kolikšnem času bi otroku dale tak obrok?

grelec stekleničk: sva si ga nabavila da nama olajšal delo, pa npr. če daš iz hladilnika svoje mleko, traja za večjo porcijo tudi 5 minut, da se segreje na pravo T. kako si vi to uredite. ker moj se včasih tako joka, ker bi takoj, da je teh 5 minut ZELO dolgih. a naj dam raje na kako stopinjo manj, pa bo prej? saj poje tud bolj mrzlega kot predpisanih 40 stopinj.


malo z zamudo, pa vseeno (smo bili na mini počitnicah pri babici in dediju) tiana je bila zelo pridna

jaz si masiram dojko medtem ko črpam, kar na rahlo pritiskam s prsti proti bradavici tako po celi dojki inpol še kar nekaj časa teče, pa mal črpalko prestavim pa spet počrpam in tako naprej ... črpam si pa ponavadi tako kot naj bi bili obroki se pravi na tri ure, ker vedno načrpam eno stekleničko ( včasih tudi več) za vnaprej ji dam najprej hrano potem podreva kupčka in potem ko zaspi si jaz izčrpam, če pa imava atija doma jo pa on poštima jaz si pa med tem časom izpraznim dojke, včasih pa se za kak vmesen obrok tudi podojiva, pa potem kar izčrpam, ker so dojke ravno fajn pripravljene,  jaz imam dovolj mleka za vse njene potrebe, tako da nič ne dodajam, sem pa zasledila, da je materino mleko bolj dolgo vzdržljivo kot formule ( tiste naj bi se vedno pripravljale sveže) materino mleko pa zdrži na sobni temparaturi tudi 10 ur in je še užitno za otroka.
Ostanek tudi jaz zdaj vedno zavržem, da ne bi bilo kaj narobe .

Kar se gretja tiče, jaz dam stekleničko v vročo vodo(60 stopinj) in potem jo grem previt in dokler se midve zrihtava je hrana ravno prav topla in potem to popije, veliko mi potem poliva(nimam pojma zakaj - a vaši tudi  kaj polivajo? Mogoče pa je naša prepožrešnauser posted image )


tudi jaz bolj pozno odgovarjam, pa se kar pod trinity podpišem. Samo da jaz s celo dlanjo objamem dojko in jo stiskam.

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 1283
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
15.4.2009 21:46:11   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: buksi

POzdravček!

Široko povijanje: mi imamo drugi teden ponovni ultrazvok in bomo vidlikako je, ali še naprej ali ne. Je baje zelo pomembno, da se povija in da ne odnehaš.
prva posvetovalnica pa imamo: 22.4.



Jaz mu dam le dve plenici, torej pampersko + ono s trakci in še eno navadno, medtem ko mu one zložene na zmajčka ne dajem že od začetka, ker mi je tako svetovala patronažna, saj so bili kolki v porodnišnici 1A. Kontrolo pri otropedu pa imava 31.05.2009. Res smešno, da je tako različno po SLO, saj v MS in LJ ne povijajo široko, če v P ugotovijo, da so kolki 1A. Al se motim? user posted image



res je, v LJ ni treba široko povijat, če so kolki 1A, tako da midva nisva nič povijala.

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1284
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
15.4.2009 21:46:17   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: yania

Prej sem pa čemaž sekljala, pa v kozarčke spravila...a katera to dela? sol, olivno olje...baje je dobro za v skuto, al pa kako juhico zelenjavno, ali pa za na testenine...pri nas v gozdu ga je kolker hočeš...



moja mami to dela, samo jaz ga ne maram user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 1285
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
15.4.2009 22:51:55   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: loni77

Pozdravljene

Mi smo imeli prvo posvetovalnico 10.4. Težka je 4300g, 55 cm. Naslednji pregled 11.5

Moja mala je ful mozolasta po obrazu, ušesih, po vratu in še malo niže. Upam, da ni to že kaka alergija. A so vaši malčki tudi kaj v puberteti?

En kolk smo imeli v porodnišnici 2A, zato široko povijamo z dvema plenicama user posted image .
Sedaj imamo UZ kolkov 20.4. Upam, da bo ok.





naša je tudi ful mozolasta. samo ni podobno alergiji. ampak prav pubertetniškim mozolom. patronažna in pediatrinja sta rekli da to ni nič - hormonski izpuščaji. samo se mi zdi da je vsaki dan huje user posted image


_____________________________




(odgovor članu loni77)
Neposredna povezava do sporočila: 1286
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
15.4.2009 23:03:02   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Živjo!!!

krči
mi zaenkrat tega še nimamo, imamo pa vetrove, mala prdka kot kak dedec, in to najhuje je od 3-5 zjutraj, ko še zraven stoka.





Jaz sem ravno danes prišla na čisto s temi našimi krči. No, nisem jih odpravila, ampak sem skapirala če so al niso al kaj je to - vsaj mislim da sem user posted image user posted image . v reviji Moj malček sem prebrala ful dober članek o tem, kak zgledajo in naša mala ima točno čisto vse znake kolik in krčov: drenje, abnormalno hlastanej po joški, ki jo potem že naslednjo sekundo izpusti itd. Najprej nisem vedela, ali je to neka lakota al kaj, ampak baje da je značilnost krčov. V tem članku tudi piše, da obstaja več teorij o teh krčih. Eno naj bi bile prebavne težave, drugo pa preobremenjenost od vtisov iz okolja. Mi imamo oboje. Dostikrat jo ful napenja in je cela rdeča in se zvija pa zraven dere - to je po moje prebava. Potem prdka in kaka pa je bolje. Potem pa se včasih začne še dret kar tako brezveze. Najprej sem vedno mislila, da je to lakota, ampak nikoli noče jest. Malo se carta na joški včasih pa se dere kar z joško v ustih. Potem sem mislila da so prebavni krči, ampak nisem bila prepričana, ker se ni tak zvijala kot pri onih. Zdaj pa mislim da so to ti "krči", ko ima vsega dovolj pa se samo malo dere. No, včasih kar fejst, ne malo user posted image user posted image Potem pa pomaga samo da se malo nosimo pa cartamo.

Pa vedno se to pojavi zvečer okrog šestih ali sedmih in traja v premorih do enajstih. Zdaj je ravno zaspala.

Kaj mislite o tej teoriji? Se še pri kateri pojavljajo te "večerne" urice. Meni se zdi da je Piruri pisala nekaj enkrat o tem...


_____________________________




(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 1287
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
15.4.2009 23:19:27   
yania
ojla...
Mozoljčki,,,ja tudi naš jih ima, take bele pikice, samo ne veliko, ene 4....

Krči ...ma ne vem, kaj imamo mi ali ne...Timon res veliko prdi, in to tako naglas....pa joka zraven,,,samo ne dolgo,oz.ni tako hude krize, da  bi se ful zvijal...mi je pa čudno, npr.danes, ko je vsakič ko je naredil pukec, tka orenk glasni, zraven še mal pokakal pleničko...in to res vsako previjanje je bila polna plenička...samo ni zeleno blato...sem že razmišljala če je to reakcija na kapljice Gas Bimbi...saj je fino, če gre zrak ven, a ne...mogoče bi pa brez kapljic imel druge težave in še prdel ne bi..ma tu je res tako, kot je ena že napisala, vsak user posted image  je poglavje zase....2 nista enaka..pač mora vsaka mama pogruntati kaj pali na njenem user posted image ...

sem pa ravno tole gledala...o my god...kaki kreten moraš res bit, da se prijaviš na to oddajo..glej do konca...
http://www.facebook.com/ext/share.php?sid=73314594395&h=mj1z0&u=_IDOP&ref=nf

nič, vidim da je spet zatišje..moj mali se pa nekaj prebuja...upam da uspem še pod tuš skočiti...

nočko.

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 1288
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
15.4.2009 23:27:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica
Kaj mislite o tej teoriji? Se še pri kateri pojavljajo te "večerne" urice.


Se bi kr strinjala. Menda so zvečer naši user posted image utrujeni od vtisov celodnevnega dogajanja. Drugo pa je nezrelo črevesje, ki je predno se prič doji sterilno in z vstopom bakterij začne črevesje sploh delovati. To nezrelo črevesje pa je povezano s tem, d aos novorojenčki s prihodom na svet v bistvu še "nezreli", nekje jih opisujejo kot "človeški maldič" in baje bi po ugodnosti za rojstvo bilo najbolje, da bi se rodili še 3 mesece kasjenje, d abi bili pripravljeni na življenje. Vendar porodne poti niso narejene za tako velike otroke, če bi se rojevali še 3 mesece kasneje. Če najdem kje članek o tem, ki to opisuje ga bom jutri gor nalimala ali pa vsaj link posredovala.

Drugače pa so tudi pri nas najbolj "grozljive" te večerne urice. Začne se tam okoli 19-20 ure in se umiri okoli 22-23 ure, občasno pa še kasneje - kakor danes (je mož prevzel nosenje, da ima mami 5 minutk zase).

prespana noč
- user posted image user posted image user posted image Še Jure pri več k 2-eh letih jo (vsaj da bi se zdejle spomnila) še ni prespal. user posted image Sicer je bil on res razred zase - -prvi mesec ponoči nismo zastisnili oči, ker je zamenjal noč in dan - pa ko bi pol vsaj res podnevi spal... Uh, Katja je z zbujanjem na 3 ure proti njemu cela perla. user posted image Prvo rudno pa zmeri spi do 3 ure, pa če zaspi ob 222 uri ali pa ob polnoči, vedno se prvič zbudi ob 3-eh. Potem pa včasih že ob 5-ih ali pa šele okoli 6,7 ure. Ma, se nimam res kaj za pritoževat, ker smo v prvo imeli res ornk nezainteresiranega otroka za spanje.

(odgovor članu MalaČebelica)
  Neposredna povezava do sporočila: 1289
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
16.4.2009 6:27:25   
Anonimen
Dobro jutro! Mi smo se že "naspali"... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1290
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
16.4.2009 7:31:27   
tasa_m
dobro jutro..



Dobro jutro! Mi smo se že "naspali"... user posted image
mi tudi ja..očitno user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1291
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
16.4.2009 7:38:28   
buksi
Dobro jutro!

Široko povijanje: Mi imamo en kolk 1a, drugega pa 2a in zato široko povijanje.  Povijati pa moramo z dvema plenicama?me pa zanima kako zložite ve plenice : na tri dele ali na štiri?

mene je zelo strah, da bi kaj narobe povijala in da bi bilo zaradi tega kaj narobe.


(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1292
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
16.4.2009 8:26:34   
mediuhec
dobro jutro! (no zame bolj dober dan ko sem že od 5.10 pokonci).

imam vprašanje- sladke kamilice proti zaprtju: naš ne gre kakat že 3. dan pa bi mu mal "pomagala"- samo ne vem kolk cukra naj dam v čaj? da ga ne bom predozirala? recimo na 30 ml čaja, koliko sladkorja naj dam?


(odgovor članu buksi)
Neposredna povezava do sporočila: 1293
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
16.4.2009 9:12:38   
mama_milchy
Jutro,

da se še jaz malo javim, da me ne zbrišete s seznama user posted image
In kako ste? Kako vaši user posted image ?

Mi smo OK; danes stari 1.mesec user posted image user posted image user posted image ; drugače pa nam kr gre; včeraj je imela Lea en zelo težek dan; skozi je nekaj jokala in jamrala, pa ni ji pasala posteljica, pa niti voziček in niti ležalnik, samo mamina roka; zvečer je prišla tudi tatijeva prav....zvečer je zaspala ob 22-ih in spala do 3eh zjutraj in od 3,15 vse do 7:30; tako da je mamica naspana in še novička: celo noč je prespala v svoji posteljici user posted image

Zdaj grem malo pospravit po dnevni in pol bo že ura za mlekarno; pa se zrihtava in greva na banko; jooj, tej papirji, skozi je treba nekaj podpisovat....no, bomo pa lep sprehod naredile....

aja, krči in prehrana mamic: tudi midve sva primer, da hrana ne vpliva na krče, jaz se zelo pazim pri prehrani pa jih Lea vseeno ima...

Uživajte

(odgovor članu mediuhec)
Neposredna povezava do sporočila: 1294
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
16.4.2009 10:06:19   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: mediuhec

dobro jutro! (no zame bolj dober dan ko sem že od 5.10 pokonci).

imam vprašanje- sladke kamilice proti zaprtju: naš ne gre kakat že 3. dan pa bi mu mal "pomagala"- samo ne vem kolk cukra naj dam v čaj? da ga ne bom predozirala? recimo na 30 ml čaja, koliko sladkorja naj dam?


jaz sem tu prebrala,da lahk daš na 1dcl čaja žlico,žlico pa pol sladkorja.jaz nisem tolk sladkala,sam je vseen pomaggalo :) ponavadi mi ga naslednji dan po čaju odpre.

mi smo se pa danes vagali,počasi lezemo proti 6kg(danes imamo 5610g-jaz bom kmal mela mišice,ko bodybuilder-sam po rokah,ostali deli telesa so pa lepo mlahaviuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu mediuhec)
Neposredna povezava do sporočila: 1295
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
16.4.2009 10:07:17   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: buksi

Dobro jutro!

Široko povijanje: Mi imamo en kolk 1a, drugega pa 2a in zato široko povijanje.  Povijati pa moramo z dvema plenicama?me pa zanima kako zložite ve plenice : na tri dele ali na štiri?

mene je zelo strah, da bi kaj narobe povijala in da bi bilo zaradi tega kaj narobe.


buksi,če nisi ziher kako povijati,pa vprašaj patronažno,ko pride k tebi :)

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu buksi)
Neposredna povezava do sporočila: 1296
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
16.4.2009 10:07:36   
lejca
Dobro jutro..
kr verjeti ne morem da imam cas ,da kej napisem...
trenutno cakam da se zbudi moj soncek,da se podojiva...punce..spet mam mleko..jst sm tolk veselauser posted image user posted image user posted image ...vceri sem ga skor cel cajt dojila..sam zvecer ob pol enih zjutraj mu je moj dal flasko...in zgleda,da se je navadil jest na tri ure...pa sej se nocem prehitro pohvalit...
pri nas imamo zelo lep soncen dan..me mika malo ven...pa moj tavecji soncek se tud spi...kar naj...mam mal mira tud pred njimuser posted image user posted image user posted image ...

lejca

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1297
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
16.4.2009 10:51:08   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: lejca

Dobro jutro..
kr verjeti ne morem da imam cas ,da kej napisem...
trenutno cakam da se zbudi moj soncek,da se podojiva...punce..spet mam mleko..jst sm tolk veselauser posted image user posted image user posted image ...vceri sem ga skor cel cajt dojila..sam zvecer ob pol enih zjutraj mu je moj dal flasko...in zgleda,da se je navadil jest na tri ure...pa sej se nocem prehitro pohvalit...
pri nas imamo zelo lep soncen dan..me mika malo ven...pa moj tavecji soncek se tud spi...kar naj...mam mal mira tud pred njimuser posted image user posted image user posted image ...

lejca
super za mlekcauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 1298
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
16.4.2009 11:35:31   
PERSIDA
spps -a tak da mate že skor 6tonca,jasuper očitno je mamino mleko megauser posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1299
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
16.4.2009 11:37:10   
PERSIDA
krči - preden pogruntaš kaj je kaj si lahko nekje na zdravljenjuuser posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 1300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?