|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  47 48 [49] 50 51   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: November2009
8.4.2009 21:41:33   
valerija77
Za naše slabosti...user posted image

Ameriški zavod za nosečnice predlaga prehrani, ki lahko pomaga blažiti jutranje slabosti:
• Hladna hrana kot npr. sendvič, surovo sadje in zelenjava, ter hladne solate s prelivi za solato, ali brez njih.
• Nezačinjena in močno aromatična prehrana, juhice ali pražen krompir.
• Krekeri
• Metin čaj
Me prav zanima če deluje...user posted image


(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 1201
   RE: November2009
8.4.2009 21:55:33   
Lupinca
nina7 nisem več iz Kamnika, sem pa tam živela še par let nazajuser posted image ma kaj pa vem glede Jemčeve...preveč mi je zmedena, zelo malo pove, oz. pove malo koristnih zadev, pa tko...sej to je, ker nimam nič konkretnega za povedat zakaj mi ni ok. Upam da bo sedaj na naslednjem pregledu kaj bolj zgovorna in tko. Še tisto kar vprašam ponavadi preslišiuser posted image

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 1202
   RE: November2009
9.4.2009 7:39:00   
tante
halo

tako neuspešen nakup da je groza....samo eno jopo kot pelerina sem si kupila in drugega pametnega nič dobila....sem iskala take tunike.........nikjer!!!!

tassika....iz kje si potegnila tisto ciklam roza....punce kam kupit take tunike.......NIIIIIIIIIIIII

sicer sem bila pa zvečer tako utrujena spet da je bilo kar groza........sem se še umila z muko in spravila v pižamo....



_____________________________

eno pikico že imam....drugo pa nestrpno pričakujemo

(odgovor članu Lupinca)
Neposredna povezava do sporočila: 1203
   RE: November2009
9.4.2009 8:09:56   
sasika
Halo!!!

Tako prvi pregled je za mano!!! Moj otočiček je krasen, seveda. Rekla je, da je ravno prav velik (omenjala mi je tudi neke številke, ma kot ponavadi si jih nisem zapomnila). Ma če je lih prav velik je to zame dovolj.user posted image  Moj rok tako ostaja isti. Naslednji pregled pa imam 28.4. Sem ful vesela.  Sem bila tudi včeraj in  sem si v prazničnem duhu takoj po pregledu privoščila eno veliko kepico sladoleda s smetano. user posted image   Jupi dupi!!!!

Dajmo si eno veselo zapet!!!! Pomlad je, noseče smo, kaj pa nam morejo zagrenjenci in zafrustriranci? Tassika, pošlji jih nekam!!!user posted image


(odgovor članu tante)
Neposredna povezava do sporočila: 1204
   RE: November2009
9.4.2009 8:12:03   
tassika
OK da začnem po vrsti.

Lupinica, SS sem imela v 10 tednu, toliko sem bila noseča, plodek naj bi pa umrl nekje med 8 in 9 tednom, tako so mi rekli glede na velikost ploda. Jemčeva je rekla, da je to kao missed a. oz zamujeni splav, ko telo še ne dojame oz noče spravit ploda vn, in se vse skupaj začne pozno, zaradi tega lahko včasih pride tudi do vnetja, ampak pri meni se je prej pojavila manjša krvavitev in so pravi čas ugotovili. In iz tega razloga sem zdaj naročena na pregled v 9 tednu, da preveri stanje. Ampak more bit vse ok, ker zdaj pa že preveč ljudi ve. Ne vem kako me preberejo, zdanjič mi je ratalo skrit, zdaj pa v službi pol jih ve, pol pa sumiuser posted image .

Tante to tuniko mi je šla kupit ena kolegica iz Žalca v nkd trgovino, je baje tudi v Celju in MB, v LJ je pa še ni. Ena je včeraj pisala, da jih je kupila v KIK-u ta trgovina pa je v Mengšu nad Tuš trgovino. ME pa čudi, da jih nikjer ne dobiš, ker so tolk moderne.

Več pa potem, zdaj moram nekaj nujno nardit


_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu tante)
Neposredna povezava do sporočila: 1205
   RE: November2009
9.4.2009 8:41:28   
tante
ja tassika full so moderne in na drugih jih vidim v trgovinah pa res ne......... pa prosim kakšen predlog kje jih kupiti v ljubljani....pa da ne daš zanjo ravno celega premoženja.



_____________________________

eno pikico že imam....drugo pa nestrpno pričakujemo

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 1206
   RE: November2009
9.4.2009 8:58:01   
rožica13
sassika čestitke za uspešen pregled!
Tante, jaz mislim da v kakšnih bolj najstniških trgovinah kot npr. New Yorker bi morali imeti, sem pa dobila ravno včeraj katalog od Otta in je notri polno tunik so sicer dražje. Sigurno jih imajo in tudi poceni v Adesi (klet Emporiuma) in pa v Kiku kot sem že napisala.

(odgovor članu tante)
Neposredna povezava do sporočila: 1207
   RE: November2009
9.4.2009 9:03:08   
summer410
tassika....ful si še suha....mene je že zarad zime mal več v bokih:))

kje s pa to lepo majško nabavla...zelo je sladka

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1208
   RE: November2009
9.4.2009 9:27:37   
among_the_clouds
Ojla punce, jaz se bolj poredko oglasim, vas pa berem user posted image  
Vidim, da smo vse nekje na istem s tole nosečnostjo. Meni so sicer ta hude slabosti minile, zdaj mi je še slabo, ampak proti tistemu, kar je bilo, je perfektno user posted image

Danes imam pa jaz prvi pregled, tako da vas prosim, če še za mojo user posted image  držite pesti. Po mojih izračunih naj bi bila zdaj user posted image  8t4d. Bomo videli. Se mi pa že kar pozna trebušček, zredila se nisem še nič, ampak buši je pa že zaobljen.

Tante, jaz sem si zadnjič v Xanaki kupila tunike, majo ful lušne stvari. Že v prejšnji user posted image  si nisem do konca kupila niti ene nosečniške majice, zdaj pa je moda itak taka, da dobiš v običajni štacuni vse, tudi če si user posted image  (no, razen hlačuser posted image ).

Pa oblekce se spomnim, da sem si prejšnjič kupla v HMju (navadnem oddelku) in sem jih nosila celo poletje. Dve številki večji kot običajno, ker je trebuh vse lepo zapolnil. Imela pa sem ogroooomen trebuhuser posted image

en lep sončen dan vam želim!!

(odgovor članu summer410)
Neposredna povezava do sporočila: 1209
   RE: November2009
9.4.2009 9:35:58   
summer410
among the clouds:)
pol si ista kot jaz..raje berem, ker se mi zdi da so si že vse tako domače med sabo:))
želim ti velik sreče...in lepo zdravo pikico....

(odgovor članu among_the_clouds)
Neposredna povezava do sporočila: 1210
   RE: November2009
9.4.2009 10:07:20   
tante
ma včiraj sem bila v Xanaki pa je bilo bolj bogo vse skupaj.......bomo še raziskovali dalje, sam da ne bomo nagi okrog hodili

men bojo pa danes v službi tazaden živc ven potegenli.....aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bom znoru.........user posted image

_____________________________

eno pikico že imam....drugo pa nestrpno pričakujemo

(odgovor članu summer410)
Neposredna povezava do sporočila: 1211
   RE: November2009
9.4.2009 10:10:40   
toba
among the clouds držim pestke za pregled. Sigurno bo vse Ok, ti pa obvezno javi kako je šlo oz. vse pomembne podatke (velikost..koliko potočenih solz ob pogledu na bebikouser posted image  )
Kar se tiče pa majčk, sama sem jih nekaj videla v H&M ter CA, žal drugje nisem bila (ne morem hoditi po trgovinah, me takšna slabost in vrtoglavca daje ob tem slabem zraku, da imam občutek, da bom skupaj padala) so pa res bile vse z kratkimi rokavi. Cene se ne spomnim, ampak ne drage. Aja, pa S'Oliver ima nekaj takšnih majčk, samo je cena druga.

(odgovor članu summer410)
Neposredna povezava do sporočila: 1212
   RE: November2009
9.4.2009 12:21:44   
tassika
Punce mene pa pikica spet heca, prej grem na wc in na hlačkah čisto malo rjavega izcedka, zdaj pa spet nič nikjer, sem bla že stokrat na wc-ju, a je možno, da je to od hormonov, ker zdajle kmalu bi mogla dobit M če ne bi bila noseča ali pa da je počla kakšna žilca od raztezanja.

K g. ne grem, sem se odločila, da počakam kaj bo, pomoje bi mogla samo malo več počivat, ta teden je res naporen. Ampak pokvari mi pa cel danuser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu toba)
Neposredna povezava do sporočila: 1213
   RE: November2009
9.4.2009 12:31:30   
toba
Tassika men je G. rekla da dokler ni krvi (ali kakšnih krčev, ne ščipanja, ki je normalno) je vse OK. Je pa res,da je boljše mal več počivat, vsaj to kritično obdobje 3 mesecev.
Pa drugače imaš kaj krčev?

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 1214
   RE: November2009
9.4.2009 12:36:53   
tante
tassika.........mora biti vse OK........ne damo več nobene iz novemberk ane punce

jaz sem se pa najedla kot krava......sedaj sem pa res napihnjena......bolje da ne vidite bušija...

_____________________________

eno pikico že imam....drugo pa nestrpno pričakujemo

(odgovor članu toba)
Neposredna povezava do sporočila: 1215
   RE: November2009
9.4.2009 12:48:36   
tassika
NE nobenih krčev nimam, samo rahlo špikanje, ki pa je itak prisotno že od ovulacije naprej in zato pijem magnezij, imam doma tudi buscopan, tega pa vzamem takrat ko se mi zdi da je špikanja več, najboljše je to, da potem ko grem na wc, je pa vse ok na papirju nobenega sledu, zato mislim, da je mogoče samo kakšna žilca počila in je bilo čisto malo v izcedku, ker zraven je bil tudi bel.

Ne tudi jaz se ne dam, sem izpadla že iz aprilčic iz novembrk pa ne gremuser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu tante)
Neposredna povezava do sporočila: 1216
   RE: November2009
9.4.2009 12:49:43   
summer410
jaz sem se tud tako najedla......tale napihnjenost je grozna:)....sem že ko v 5 mescu:))

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 1217
   RE: November2009
9.4.2009 13:30:11   
tante
sem se odločila da grem danes po službi ponovno poskušat srečo za nabavo neke lušne tunike oz kaj podobnega po možnosti še z dolgimi rokavi, ker mene zna še kar malo zebst
user posted image

_____________________________

eno pikico že imam....drugo pa nestrpno pričakujemo

(odgovor članu summer410)
Neposredna povezava do sporočila: 1218
   RE: November2009
9.4.2009 14:04:28   
rožica13
Joj tassika, jst sm zdle pršla iz sprehoda pa mam tut izcedekuser posted image . Res da sem dolg hodila sem šla pa počas, se bom zdej ulegla in upala da ne zagledam več te grde barve!!! 

(odgovor članu tante)
Neposredna povezava do sporočila: 1219
   RE: November2009
9.4.2009 14:14:46   
tassika
Rožica jaz pravim, da je to pomoje od preobremenitve, lepo se uleži in počivaj, to ziher kakšna žilca poči, ker jaz imam zdaj vse ok, sem probala tako, saj me je kr sram napisat, da sem prst vtaknila notri in ni bilo nič, tako, da je moglo biti res enkratno, samo se ne spomnim da bi kaj takega delala, res da sem včeraj bila dolgo v službi in sem prišla zlo utrujena domov, danes sem pa samo pripešačila do službe in šla peš v 2 štuk in tole, ampak zdaj je že od 10 vse ok.

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu rožica13)
Neposredna povezava do sporočila: 1220
   RE: November2009
9.4.2009 14:45:05   
among_the_clouds
Evo me s pregledauser posted image  Vse super, srček lepo bije. Ultrazvok pravi, da imam rok 17.11. Prav lepo je bilo videti malo pikico, moram pa priznati, da sem si kar oddahnila, ko mi je g povedala, da je samo ena user posted image user posted image
Sem pa shujšala 1,5 kg, zato sem si šla potem kupit velik magnum sladoled, ki pa je (kot večina druge hrane) spet pristal v stranišču user posted image user posted image .

Lepo se mejte še naprej, zdej grem pa mal na sonček!

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 1221
   RE: November2009
9.4.2009 14:46:59   
among_the_clouds
Pa še to - izcedek ni nič nenavadnega, ampak je pa priporočljivo počivanje. Če se pojavi prava kri pa ni več fajn. Tko da brez skrbi in nobenih naporov!

(odgovor članu among_the_clouds)
Neposredna povezava do sporočila: 1222
   RE: November2009
9.4.2009 14:52:59   
rožica13
Hvala za tolažbo! Pri meni tudi zaenkrat ni več sem se pa prepričala da je vse o.k. in da je bil samo napor za telo! Tassika upam da se tudi pri tebi ne pojavi več!

among_the_clouds čestitke za user posted image !

(odgovor članu among_the_clouds)
Neposredna povezava do sporočila: 1223
   RE: November2009
9.4.2009 14:57:20   
korala
En pozdravček še od mene. user posted image Joj, ti izcedki user posted image Upam, da jih ne bo več pri nobeni. Tudi jaz non stop preverjam, če je vse ok.

among_the_clouds - srečkica user posted image . Samo da je vse ok. Super!

Kar se pa tiče nosečniških oblačil, grem naslednji teden v Celovec malo počekirati in poročam, če je tam kaj pametnega. Doma imam še neke stare tunike, pa sem jih lani tako malo nosila, ker se mi jih ne da likati.   Zdaj jih bo pa treba user posted image

Ste že kupile kakšno nosečniško literaturo? Sama sem naročila vodnik po nosečnosti od Ringaraje in kupila nosečniški koledar od Pušenjaka. Oboje je fajn, moj kar rad prebere.user posted image In potem ima razne ideje, kako pikico klicati. Zdaj je Rižek, ker piše, da je velika kot rižek. user posted image

No, lepo se imejte, pa šefom se ne pustit. pa, pa.

(odgovor članu among_the_clouds)
Neposredna povezava do sporočila: 1224
   RE: November2009
9.4.2009 15:28:13   
tante
aaaaaaaaaaa....men je slabo in full sem zaspana..........ufffffffff ta luna kako me muči

zdej grem domu in jutri imam dopust........bom počila ali pa gremo mal se nekam martinčkat.....

_____________________________

eno pikico že imam....drugo pa nestrpno pričakujemo

(odgovor članu korala)
Neposredna povezava do sporočila: 1225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  47 48 [49] 50 51   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  47 48 [49] 50 51   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Kako pogosto
qloq

Kako pogosto spremljate odajajo Big Brother?

vsaki dan ( od pon-ned) (21%)

ne spremljam(nikoli) (36%)

občasno ( ko se dogaja kaj pametega) (7%)

me ne zanima ( dolgčasna odaja) (36%)


Število vseh glasov: 152

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!