|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  46 47 [48] 49 50   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: November2009
8.4.2009 14:20:43   
toba
Pikapoka83 tudi sama jem Hiconcil, ker sem prejšnji teden staknala angino. Mi je bilo kar malo grozno, pa mi je G. rekla, da ni noben problem, da bi lahko tudi Ospen dobila pa bi bilo OK, da je pomembno, da se čimpreje pozdravim. Tudi osebna zdravnica in v lekarni so mi zatrdili, da antibiotik nima vpliva na plod in naj ga pojem do konca.
Sem se potolažila na način,da je bolje jesti antibiotik in se pozdraviti kot pa trpeti in pacati neko bolezen (seveda prenašati zraven še visoko temperaturo) in morda nehote in nevede tako povzročam škodo moji user posted image .

(odgovor članu ninka80)
Neposredna povezava do sporočila: 1176
   RE: November2009
8.4.2009 14:29:12   
ninka80
rožica13, kje si pa kupila tko poceni tunike? A to letos?

_____________________________

http://nina80.moj-album.com/





(odgovor članu ninka80)
Neposredna povezava do sporočila: 1177
   RE: November2009
8.4.2009 15:08:35   
tante
jaz grem pa danes popoldan zapravljat........grem kupit nove okrasne blazine za v dnevno, pa kej za oblečt ker sem že ko shajan kruhuser posted image user posted image

mi imamo tudi namen sedaj spomladi belt spalnico in menjavat tla, pa kuhinjo, pa rada bi še hodnik ki je bil lani sicer beljen ampak je že usran od vsega po malem zaradi našega malega pa še lani sem barvo falila in mi je ogabna....pa že eno leto trpim......user posted image
moj mi je pa omejil delo na spalnico, ostalo počaka do naslednjega leta.,,,


_____________________________

eno pikico že imam....drugo pa nestrpno pričakujemo

(odgovor članu ninka80)
Neposredna povezava do sporočila: 1178
   RE: November2009
8.4.2009 15:33:10   
rožica13
ninka80 tunike sem kupila v Kik-u, je sicer diskontna prodaja ampak imajo zelo poceni in tudi kvalitetno, pa tudi če bi si vsako sezono kupila novo za tako ceno.

(odgovor članu tante)
Neposredna povezava do sporočila: 1179
   RE: November2009
8.4.2009 18:11:48   
pikica 28
hello,

evo pregled je za mano....veliki smo 35 mm in sem videla user posted image  kako utripa, nogice, rokice....moojega user posted image  full lepo...sploh nisem slišala kaj mi G govori, sem bila čist zatopljena v monitor....
No vse poteka v najepšem redu, lahko grem nazaj v službo....bo pasalo po 5 tednih it malo med ljudi....user posted image user posted image user posted image

sem kar naenkrat nafilana z energijo....moj je tudi zelooooooo vesel, da je vse OK.....

no naslednji pregled imam 13.5.

_____________________________

20.10.2010 .. 3170g/51cm
1. mesec: .... 3870g/54cm
2. mesec: .... 4900g/59cm
3. mesec: .... 5930g/61cm
4. mesec:.... 6950g/63cm
5. mesec:......7330g/67cm

(odgovor članu rožica13)
Neposredna povezava do sporočila: 1180
   RE: November2009
8.4.2009 18:12:12   
tassika
Ojla punce, jaz grem pa v nabavo drugi teden, ker sem doma.

Vam moramp a povedat, da se bom sesula, v službi delam svoje, nadomeščam sodelavko, ker ji je otrok zbolel in uvajam dve v svoje delo, ker se šefica boji, da bi ostala na bolniški. In enostavno ne sfolgam več in ji bom jutri povedala, da bom uvajanje prestavila na 20.4. ko pridem z dopusta. In ena od teh, ki ju uvajam, je zoprna ne lih stara baba in ji je blo dons vse odveč in sem razlagala steni, pa sem nahitrco povedala in ji rekla, da sva zaključili, ker res nisem imela več energije. In potem je šla v svojo pisarno in čez 10 min pride ena druga do mene, če sem res noseča, ker so to v uni pisarni ugotovile. Sem bila čisto penasta. Nočem, da se razve, ker imam za sabo slabo izkušnjo, zdaj me pa cel oddelek opravljauser posted image . to je pa to, če je v službi preveč bab, ki jim je dolgčas.

Aja a vam pokažem po kakšno majčko bom šla:

user posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu rožica13)
Neposredna povezava do sporočila: 1181
   RE: November2009
8.4.2009 18:12:57   
tassika
Pikica čestitke za uspešen pregled, do mojega je pa še točno 14 dniuser posted image

aja pozabila sem napisat, da bova midva pa baje preurejala kopalnico, da bo notri prišeč še sušilec, to pomeni, vse vn, notri tagloboko tuš kabino, nov boljer, nove ploščice in predvsem veliko dinarčkov, ampak imela bom sušilecuser posted image

< Sporočilo je popravil tassika -- 8.4.2009 18:16:58 >


_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 1182
   RE: November2009
8.4.2009 18:26:11   
pi82ka
Full lušna majčka...sej to je itak zdej moderno...jaz sem že lani nosila take tunike in me je sodelovc skoz spraševa če sem noseča...tko da zdej se je sploh ne upam oblečt. Sam me vse tok tišči, da komaj čakam da pridem domv in skočim v trenerko. Kako je kaj z vašimi trebuščki, jaz sem v 7 tednu in sem ko balonček napihnjena, kaj bo šele v 7 mesecu user posted image . Kolk ste pa ve noseče in kake bušije imate-še lahko nosite kavbojke pa ostale hleče? K jaz, če bo šlo tko naprej kmal ne bom več mogla skrit da sem noseča...no sej zakaj pa bi, sam glede na slabo izkušnjo je boli tko, da počas zvejo.

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 1183
   RE: November2009
8.4.2009 18:37:57   
pikica 28
vidim da je govora o bušiju...in o majčak....super majčka, morem pohvalit....takele tudi jaz mislim nosit, jih imam že polno omaro, sem si jih lansko leto nabavla in sem jih nosila celo poletje...

glede bušija, se men že full pozna, sem v 11 tednu in ne morem skriti....je res velik buši, pa tako polne ličke imam....je pa res da se mi takoj pozna, če malo manj telovadim....namreč sem bila vsak dan v fitnesu, sedaj pa je to odpadlo in sem 5 tedno ležala, tako da sem dobila 2 kg gor...pravi moj da sem že prav luškena in se smeje....he he...

glih sem se pogovarjala s svojo sodelovko in ima zame že pripravljene nosečniške hlače za ta čas....super mi ne bo treba takoj kupovat....tunike pa že imam....
Imam občutek, da me bodo začeli počasi vsi zalagat s otroškimi in nosečniškimi cunjicami....



_____________________________

20.10.2010 .. 3170g/51cm
1. mesec: .... 3870g/54cm
2. mesec: .... 4900g/59cm
3. mesec: .... 5930g/61cm
4. mesec:.... 6950g/63cm
5. mesec:......7330g/67cm

(odgovor članu pi82ka)
Neposredna povezava do sporočila: 1184
   RE: November2009
8.4.2009 18:39:41   
Anonimen
Pikica čestitke za uspešen pregleduser posted image user posted image user posted image

Tassika ne se preveč sekirat zarad sodelavk, sej veš kako so babeuser posted image . Uvajanje pa le prestavi, če si preveč obremenjena in počakaj da sodelovka pride iz bolniške.

pi82ka jest nosim še normalne kavbojke....verjetno jih bom še neki časa, vsaj v prve sm jih skor do petega meseca. Je pa res, da mam kavbojke z nizkim pasom in me ne tiščijo. Drugače pa se mi še nič ne pozna, mogoče mal ampak to je bolj zarad hrane, ker skoz jemuser posted image


(odgovor članu pikica 28)
  Neposredna povezava do sporočila: 1185
   RE: November2009
8.4.2009 18:49:59   
tassika
jaz pa lahko oblečem samo še 2 kavbojke, ampak sem tudi malo sama kriva, ker je bila zima plodna. Sicer je pa tako, lani sem se zredila za 2kg do 10 tedna in po SS ni šlo več dol, sem dobila malo trebuščka, sicer sem stare kavbojke lahko oblekla ampak že takrat malo bolj na knap, zdaj pa se niti ne trudim, ker če me kaj tišči mi je slabo in potem nosim dvoje.
Punce a že kaj razmišljate o dpustu, jaz grem 15.6. na zakintos in takrat bom ravno v nekje v 15-16 tednu, upam, da mi dobo kopalke še pravuser posted image .

Aja pa obljubila sem si, da če bo na naslednjem pregledu vse ok si naročim tole majčko

user posted image

saj se hecam, tale mi je boljša

user posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1186
   RE: November2009
8.4.2009 19:11:52   
Anonimen
Jest sm se v prvi user posted image  zredila do tretjega meseca 4 kg, vse skupi pa 16kg. Kr dostuser posted image

Dobra majčkauser posted image

Dopust: mi gremo 20.6 na Pag, mislim, da mi bojo kopalke kar prav, ker so mi zdej mal velike. Sm dost shujšala po 1. poroduuser posted image

(odgovor članu tassika)
  Neposredna povezava do sporočila: 1187
   RE: November2009
8.4.2009 19:21:25   
pi82ka
No sej tud jaz lahko oblečem še vse kavbojke seveda z nizkim pasom...čez rit greuser posted image ampak trebušček mam že...to mi je full smešn pr 7t. No ja...sem pa res mela 50 kg pa 160 cm, tko da sem se v bistvu zredila 1kg. Ampak buši je pa napihnjen in če mam ozko majčko se ga vidiuser posted image . Ko bo drugi pregled mimo (23.4.) in bom dala ornh pregled skoz-seveda z dobrimi rezultati, mi bo itak vseeno, če takoj vsi vejo za mojouser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1188
   RE: November2009
8.4.2009 19:28:20   
tassika
pi82ka, hvala enako, čeprav pri meni se bo pomoje prej, saj veš babe bodo opravljale pa če bodo imele potrdite ali pa ne. Pa poglej si moj trebušček danes slikano, saj vem, da je to napihnjenost, ampak zdi se mi pa fajnuser posted image

user posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu pi82ka)
Neposredna povezava do sporočila: 1189
   RE: November2009
8.4.2009 19:47:20   
rožica13
Ja res so luškane tel majčne, in ta roza barva je full lepa! O tassika buši že raste! Meni se pozna bolj v spodnem delu in če kaj takega oblečem se že kar vidi da nekaj rasteuser posted image

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 1190
   RE: November2009
8.4.2009 19:53:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tassika

pi82ka, hvala enako, čeprav pri meni se bo pomoje prej, saj veš babe bodo opravljale pa če bodo imele potrdite ali pa ne. Pa poglej si moj trebušček danes slikano, saj vem, da je to napihnjenost, ampak zdi se mi pa fajnuser posted image

user posted image


si pa suhica

A maš ti v Domžalah ginekologinjo?

(odgovor članu tassika)
  Neposredna povezava do sporočila: 1191
   RE: November2009
8.4.2009 20:02:10   
tassika
ne ne, jaz uradno nisem domžalčanka, sem samo priseljena. G imam v Kamiku dr.Jemec

ps. pa to je zdaj, ko sem se 5 kg zredila, odkar delam v firmi, ki ima menzo, sploh čez zimo, ko ne morem it vn na kavicouser posted image  

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1192
   RE: November2009
8.4.2009 20:10:28   
mariee
Tassika, meni se zdiš še zmeraj suha, tudi če si se zredila za 5kg.

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 1193
   RE: November2009
8.4.2009 20:22:59   
tassika
ah punce, hvala, sem ravno pri tapravih, malo več me je v riti, čez pas pa nič. Ah ja saj bom kmalu malo bolj obsežna še par mesecev.

Zdaj grem pa še nekaj pojest in potem vodoravno, sem totalno utrujena, pa še hrbet me boli od celodnevnega sedenja, bom rabila kakšno masažico, samo da moj domov prideuser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu mariee)
Neposredna povezava do sporočila: 1194
   RE: November2009
8.4.2009 20:34:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tassika

ne ne, jaz uradno nisem domžalčanka, sem samo priseljena. G imam v Kamiku dr.Jemec

ps. pa to je zdaj, ko sem se 5 kg zredila, odkar delam v firmi, ki ima menzo, sploh čez zimo, ko ne morem it vn na kavicouser posted image  


A drugač si pa s Kamnika bla? Jest sm bla tud, sam jest mam pa G v Domžalahuser posted image

(odgovor članu tassika)
  Neposredna povezava do sporočila: 1195
   RE: November2009
8.4.2009 20:54:12   
tassika
Ne ne uradno sem iz Suhadol.

nič punce grem jaz spat.

user posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1196
   RE: November2009
8.4.2009 21:21:10   
Lupinca
Hej hej čvekice. Joj me je kar sram, ker vas tako zanemarjam, ampak sem res cel dan od doma, ko pa tkole domov pridem, pa samo tuš in postelja. Hvala bogu za praznike zdej kmal, da se malo spočijemuser posted image

tassika imaš pa isto G kot jazuser posted image moja je tud Jemčeva ja...sem že mislila menjat...pa mislim da nebom, če bo tokrat vse ok. Eno vprašanje še, če lahko...sem prebrala da si imela SS...a to je plodek pri 10t odmrčku, al si mela takrat abrazijo, odmrčku je pa že prej?
Ker nikjer mi to ni jasno, ko pravijo kdaj so imele ss-je...a to pomen teden v katerem je bila abrazija, al pač to drugouser posted image user posted image

aja pa lep buši :) hehe, če jaz mojga nalimam bote rekle če sem 6m nosečauser posted image tok sem napihnjena a groza...pa pijem donat in vse, ampak...bušl je že ogromen, pa sem bila kar precej suha prej no.

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 1197
   RE: November2009
8.4.2009 21:22:02   
valerija77
Tassika, si pa res suhica. Jst sm sicer bolj okrogla ampak napihnal me je pa kokr balonček, pa sem šele 9 tednov. Res pa je da je bilo pri prvem enako. Že okol 8 tedna nisem spravla nase druga kot legice in trenirke. Zdej pa bo očitno enako. Me pa še zmeri bolijo ledvice, zato grem jutr u lab, da vidim kaj je.
Tassika kok pa slikco zravn prilimaš?



(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 1198
   RE: November2009
8.4.2009 21:25:39   
Lupinca
mi je kar oddalo že odgovor samo od sebe. nič jasno.

V glavnem, obljubim da bom večja čveka, ko me moja utrujenost mine in ko bom imela več časa. user posted image
Pa sej se nič ne pritožujem...sem najsrečnejša ker sem nosečkauser posted image
božajte bušije, papauser posted image

(odgovor članu Lupinca)
Neposredna povezava do sporočila: 1199
   RE: November2009
8.4.2009 21:28:38   
Anonimen
Lupinca s kje pa si ti a tud s Kamnika?  Jemčevo pa ene full hvalijo, ene pa full grajajouser posted image  Drugač pa ona full teži, če se velik zrediš v user posted image , kar je nad 12 kg je za njo prevečuser posted image

Valerija slikco daš pa tko gor, da greš najprej na www.shrani.si pa pol kopiraš tretjo kodo

(odgovor članu Lupinca)
  Neposredna povezava do sporočila: 1200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  46 47 [48] 49 50   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  46 47 [48] 49 50   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Gibi ploda
Alizee

Kdaj ste v prvi nosečnosti prvič začutile gibe ploda?

pred 20. tednom (65%)

v 20. tednu (17%)

v 21. tednu (10%)

v 22. tednu (4%)

v 23. tednu (2%)

kasneje (2%)


Število vseh glasov: 48

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!