|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 13:37:41   
yania
Persida, vem, samo jaz sem imela čišči zelo močno glede krvi, sveža stalno, tako da po mojem sem kar malo slabokrvna tudi zaradi tega, mi kakega železa primanjkuje, ker sem tako utrujena stalno, pa ne vem ali po teh tabletah za alergijo, ko vem da imajo tudi tak str.učinek...no včeraj pa me je tako zaštihalo spodaj in ni spustilo, kot popadek, samo da ne mine,,,,si predstavljaš imeti močen popadek tri ure? Ne, a ne...ja hudo je bilo, res...cela sem se tresla, kar za bruhat mi je bilo, samo sem potem kar zaspala....no me je pa ravno moja G klicala zdaj, je rekla, naj se ob 18ih oglasim pri njej, da pogleda, kaj to je....točno jajčnik čutim....čudno..ma jaz bi pa ful šla ven...sej zdej je taka rahla bolečina,,,samo ne vem če ne bi bilo slabše...glede krvavitve in bolečine, a veš ko ne vem, kaj to je.....ker menstre sem imela do zdej (tudi po prvem porodu ni bilo drugače) običajne...mogoče sem enkrat na 3 mesece rabila kak lekadol vzeti...ni bilo sploh boleče....tole včeraj pa ....uffff....upam da nisem zdaj po porodu pokasirala kako hudo user posted image  ki bo takšna stalno....upam...

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 876
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 13:37:59   
KOKICA32
Zdravo mamice!

Vidim, da kar lepo pišete tukaj gor! Pridne. Jaz pa ne utegnem glih...Ob večerih vas ponavadi malo preberem in to je to...sedaj pa vam lahko še nekaj napišem, ker Valentin ravno spi.

Midva sva prešla mejo 4000g, ker sem ga zjutraj vagala in je tehtal 4080g! user posted image Je zelo priden, jeva na 3-4h, včasih na manj včasih tudi na 5 ur. Ponoči spimo, jemo ob 01h, pa potem ob 05h ali 06.30h...user posted image Krči so blagi, le po vsakem hranjenju jih je malo, ki pa minejo, ko gre zrak iz ritke..user posted image user posted image user posted image .
Jaz si mleko črpam in ker ga nimam dovolj za čez cel dan mu dodajam Bebo 1 dodatek. Zanima me, če mi lahko svetujete kaj naj jem oz. pijem, da se mi bo povečala količina mleka?!!? user posted image user posted image user posted image Sedaj sem začela piti celo brezalkoholno pivo, da ga ne bi izgubila, saj bi mu rada dajala svoje mleko čimdlje. Spijem dosti tekočine...pa načrpam iz obeh 100ml cca 3x/dan. ??? user posted image

Pa še nekaj? Vidim, da vašim sončkom dajete čajčke za piti? A so to samo tisti čaji, ki naj bi bili proti krčkom ali obstajajo tudi taki, ko ga otroku ponudiš po hranjenju ali med obroki? Kateri? Hvala!

Sedaj se je končno pričelo lepo vreme in mi smo zelo veliko na zraku..ravno danes sva že odšla do mesta na banko, kjer smo našemu zvončku odprli varčevalni račun. user posted image

Lepo bodite in se še kaj oglasim...

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 877
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 13:40:38   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
punce, s čem pa ve pokrijete otroka ponoči user posted image
jaz jo imam pokrito z tisto Dormeo odejo 3v1, ker se mi zdi bolj topla kot pa otroške odejice. To ima čez dan ko se sonči na balkonu(tako kot sedaj), da lahko jaz skuham sploh kaj.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 878
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 13:42:48   
tasa_m
glede čajev.. jaz uporabljam Hipp Komarčkov čaj-kateri bi naj bil proti napenjanju ja, če je ne vem user posted image , čeprav je tud men sestra v P. rekla da ona z mojim mlekom dobi vse in ne potrebuje ničesar. Pediatrinja pa mi je rekla, da ji kmot lahko dam čaj med obroki. Tak da.. jaz ga veselo kuham, pije ga tk kj dost ne user posted image tak da ga na koncu še spijem!user posted image

< Sporočilo je popravil tasa_m -- 8.4.2009 13:43:21 >

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 879
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 13:44:19   
PERSIDA
dolči - glede čaja se odloči sama tiste ki dojite naj ne bi bilo potrebno dodajat čaja me ki pa mamo adaptirano mleko pa suši in zapira tak da je treba konkretno pituser posted image .Naj nebi sladko čaja samo kaj ko moja bi še komarčka mela sladkanegauser posted image .Včasih se pač tepemo samo jima ne bom več ga dajala ker ga ne marata rajši jima dam kamilco čist blagega al pa močnega odvisno zaradi česa jima dajem pa noter dam malo kuminega sirupa pa jima šmeka.
mleko - po barvi mleka in gostoti lahko oceniš bolj svetlo in manj masno pol veš da je premalo se za najest.Govorim iz izkušenj jaz sem takoj vedla kdaj je čas za dohranit ker v momentu je bilo mleko svetlejše vodeno bi rekla.

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 880
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 13:50:27   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

glede čajev.. jaz uporabljam Hipp Komarčkov čaj-kateri bi naj bil proti napenjanju ja, če je ne vem user posted image , čeprav je tud men sestra v P. rekla da ona z mojim mlekom dobi vse in ne potrebuje ničesar. Pediatrinja pa mi je rekla, da ji kmot lahko dam čaj med obroki. Tak da.. jaz ga veselo kuham, pije ga tk kj dost ne user posted image tak da ga na koncu še spijem!user posted image


To mi je jasno ampak jaz dodajam tudi dodatek, zato ker svojega mleka nimam dovolj. Kaj pa sama voda? Za žejo mislim ?

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 881
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 13:52:38   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
punce, s čem pa ve pokrijete otroka ponoči user posted image
jaz jo imam pokrito z tisto Dormeo odejo 3v1, ker se mi zdi bolj topla kot pa otroške odejice. To ima čez dan ko se sonči na balkonu(tako kot sedaj), da lahko jaz skuham sploh kaj.



Moj je pokrit z otroškim kovterčkom že od začetka..zaenkrat še zelo lepo spi in se ne odkriva. Če pa ga dam na najino posteljo, pa je pokrit kar z mojim kojtrom, pa je vedno lepo topel. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 882
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 14:09:29   
Lolita23
Živjo!!!

vprašanje

Midva nočeva it prek sodišča rihtat preživnine, ampak brez tega ne dobim otr. dohodkov, ker nisva kao poročena in ne živiva uradno na istem naslovu.Mi je pa ena svetovala, da naj napiševa sporazumno pogodbo glede preživnine, a ketera ve kako to zgleda, baje mora bit tipi topi napisan!!!

_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 883
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 14:36:02   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Živjo!!!

vprašanje

Midva nočeva it prek sodišča rihtat preživnine, ampak brez tega ne dobim otr. dohodkov, ker nisva kao poročena in ne živiva uradno na istem naslovu.Mi je pa ena svetovala, da naj napiševa sporazumno pogodbo glede preživnine, a ketera ve kako to zgleda, baje mora bit tipi topi napisan!!!
Lolita imaš ZS

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 884
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 15:02:07   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

najaa - poleti pa ne vem s čem se bomo pokrivali bomo mogli kaj tanjšega najt če sploh obstaja za tote male


Jaz sem poleti Tijo, ko je bila tak majhna, pokrila kar s prevleko za povšter. user posted image

Drugače pa moja tudi že potuje po postelji, kot Timon. Jo najdem pod kovtrčkom vsak dan. Pa še precej ima dvignjeno ležišče zarad polivanja in jo verjetno še bolj dol vleče. user posted image
Včasih se pa zarije čisto v eno stran revček mali in z glavo hoče še naprej, pa jo podloga na stranici ustavi... cele avanture ima po postelji! user posted image

yania user posted image  upam, da bo kmalu bolje.
Mene je zadnjič tud mal zaštihalo v jajčniku. Upam, da ni bila to O, ker še ne bi rada imela M. user posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 885
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 15:08:45   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: dolči

Naaja: malo sem preletela za nazaj in videla debato o čajih. Meni je P in patronažna rekla,da ji ne dajenm nič piti. No edino patronažna je rekla,da ji dam lahko 2x na dan po 10 ml komarčkovega čaja. Ji ti daješ več?
Kakašen čaj pa?
Jutri imamo razvojno. Moram vprašat glede ležalnika. Kaj pa misliš o tisti igralni podlogi,ki ima tudi lok z igračkami?
Jaz sem moji prej dala nad zibko vrtiljak pa se mi nič ne zdi,da bi že kaj spremljala. Kako je z vidom pri tvoji?
Kaj pa glede obračanja glavice. Moja jo ima več ali manj na desno. Imam občutek,da ima eno stran vratanih mišic bolj ohlapnih in ne more obračat glave. Bom videla kaj bodo rekli jutri.


Še eno vprašanje: sama si mleko črpam in imam občutek,da je čisto vodeno. Tudi je na 3 ure,ponoči pa ko ji dam Novolac pa spi po 4 ali celo 5 ur.
Kakšen nasvet?????



Čaj sem ji poskusla dat en navaden komarčkov, pa ga ni hotla. Pol od alette komarčkov v prahu, ni hotla. Zdaj bom pa nabavla hippovega, ki je malo bolj sladek, pa da vidimo.
Daj res vprašaj v razvojni glede ležalnika, pa če lahko še o kengurujčku? Prosim, da vidim, kaj bodo rekli tebi in kaj meni. user posted image
Tista igralna podloga pa nima kaj škodovat, saj jo daš na tla in je itak ravna podlaga.
Lok ji še nisem naštimala, bom pa v kratkem. Moja včasih že spremlja moj prst ali pa se mi zazre direkt v oči in če premaknem glavo, sledi. Ampak to redko, ne zmeraj.
Moja tudi zateguje glavo v desno. Pa izvajam handling. Ti ga izvajaš?
Kar se tiče mleka - po tvojem mleku se bo vedno prej zbudila, ker umetno je bolj močno. Pri nas je isto, da po umetnem več spi.

Zdaj pa še ti meni povej, če veš. Glede razvoja. Najini sta pribl. isto prej rojeni, 7 tednov. In to vem, da moram glede razvoja npr. dvigovanje glavice, obračanje s hrbta na trebuh ipd. upoštevat korigirano starost. Kaj pa potem glede uvajanja GH in podobno? Mogoče veš, kako je s tem? Se upošteva dejanska ali korigirana starost?

(odgovor članu dolči)
Neposredna povezava do sporočila: 886
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 15:11:16   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Zanima me, če mi lahko svetujete kaj naj jem oz. pijem, da se mi bo povečala količina mleka?!!? user posted image user posted image user posted image Sedaj sem začela piti celo brezalkoholno pivo, da ga ne bi izgubila, saj bi mu rada dajala svoje mleko čimdlje. Spijem dosti tekočine...pa načrpam iz obeh 100ml cca 3x/dan. ??? user posted image

Pa še nekaj? Vidim, da vašim sončkom dajete čajčke za piti? A so to samo tisti čaji, ki naj bi bili proti krčkom ali obstajajo tudi taki, ko ga otroku ponudiš po hranjenju ali med obroki? Kateri? Hvala!



Za povečanje količine mleka moraš v prvi vrsti ti biti mirna in se ne sekirat za NIČ! user posted image  Jej pa npr. polento, kus kus, veliko tekočine spij, kakšno pivo user posted image  (Cerarjeva, če jo poznaš, sama priporoča 2 deci piva vsak večer doječi mamici user posted image ), predvsem kakovostno hrano, veliko beljakovin... Pa napitek iz sezama baje tud poveča količino, no jaz tega še nisem probala. Pozabim kupit, kadar sem v dm-ju.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 887
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 16:02:28   
tasa_m
pri nam pa je začelo zdaj tak grdo pihat user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 888
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 16:03:50   
mediuhec
kokica: jaz isto načrpam (polovica dnevne potrebe malega). včasih sem manj, torej mi je uspelo mal povečat, samo kaj ko mali več poje. veliko pij, drugo pa ne vem, kaj bi povečalo mlekca. pivce je za bolj sproščeno mamo!

yania: kaj pa to res že M prihaja. ti si prav boga! no, meni je tudi začela kri, pa sem se ustrašila, da niso spet šivi. morda pa je res že M. samo a ni to malo zgodaj po porodu- 1 mesec. sem upala da jo dobim čim kasneje (če sploh je M)

glavica v desno: ja, naš je isti. baje naj se ne bi tako zvijali v desno, jih moramo pazit. jaz ga ponoči dobim, da je z glavo čist v rikverc, prav poševno.

posvetovalnica: naš je dobil 1 kg od porodne teže. drugače vse ok. dobili smo AD3, pa vidim da se znajo še povečat krči.... kaj je s temi bio gaia - najprej se hvali potem pa šimfa. sama jih še nisem probala. pismo, kolk enga keša tko zmečemo stran- itak pa za otroke daš, samo da bi bilo bolje.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 889
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 16:13:53   
tasa_m
A mi lahko katera pove kako je s solarijem? Ali je kaj prepovedano, če hodiš v solarij in na polno dojiš?? Da mi nebi ki kakšno mleko usahnilo čez noč pol raje še naprej delam reklamo za belo barvo user posted image

(odgovor članu mediuhec)
Neposredna povezava do sporočila: 890
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 16:30:19   
tasa_m
No, včeraj je dala Persida sliko naše male žabe vam pokazat, danes pa bom pokazala jaz Tomaža & Anžeta. Tu sta veselo ajala, ko sma midve prišle na zmenek. Pol pa ju je Lija zafrknila in ona ves čas spala..
Slika na kateri so pa vsi 3 skupaj pa mi ni uspela je bilo full sonce pa nisem videla kaj sem slikala tak da je nastala slika z tamalima dvema, pr naši pa se vidi samo kapica. Ampak saj to ni bil zadnji zmenek..bomo naredili še fotk

user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 891
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 17:04:57   
helimaša

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

A mi lahko katera pove kako je s solarijem? Ali je kaj prepovedano, če hodiš v solarij in na polno dojiš?? Da mi nebi ki kakšno mleko usahnilo čez noč pol raje še naprej delam reklamo za belo barvo user posted image


lahko hodiš.....baje ni nič narobe.....vsaj pr men ni blo.....jst sm pr Maši hodila in sm tud na polno dojila....pa sm mela mleka glih tko dovolj.....zdej pa tud hodim in je vse ok.....

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 892
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 17:14:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mediuhec
samo a ni to malo zgodaj po porodu- 1 mesec. sem upala da jo dobim čim kasneje


Jaz sem 2 dni nazaj dobila svojo prvo M po porodu! user posted image user posted image user posted image user posted image Pa polno dojim tako da... user posted image V prvo sem jo dobila 6 mes. po porodu.

(odgovor članu mediuhec)
  Neposredna povezava do sporočila: 893
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 17:49:34   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: helimaša

lahko hodiš.....baje ni nič narobe.....vsaj pr men ni blo.....jst sm pr Maši hodila in sm tud na polno dojila....pa sm mela mleka glih tko dovolj.....zdej pa tud hodim in je vse ok.....
hvala lepa ! Pol pa si bomo privoščli, da nebomo tak beli koda doma Jupol proizvajamouser posted image user posted image

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 894
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 17:51:03   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: =jasna=

IZVIRNO SPOROČILO: mediuhec
samo a ni to malo zgodaj po porodu- 1 mesec. sem upala da jo dobim čim kasneje


Jaz sem 2 dni nazaj dobila svojo prvo M po porodu! user posted image user posted image user posted image user posted image Pa polno dojim tako da... user posted image V prvo sem jo dobila 6 mes. po porodu.

user posted image user posted image zdaj pa bo še touser posted image je prav nič ne pogrešam, tak da upam da je pri meni dolgoooo ne bo.

Imam pa ju3 1. pregled pri G.
ve ste ga že imele??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 895
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 18:48:21   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

Najaa, kdaj se pa ta teden z Jasno dobite? jaz ne vem kako mi bo zneslo, ker če bo Lein popek OK, jo bo patronažna skopala jutri al pa v petek tako da ne morem nič obljubit za ta teden; za drug pa se lahko komot zmenimo da gremo šetat; jaz Žigca ob 14ih poberem iz vrtca in pol se kje dobimo...
Glede kapljic, jaz jih bom tudi čuvala in ji dala kasneje, ko bo začela že z GH; tako da jjasna, prišparaj si jih, konc koncev niso tako poceni....

včeraj pa je moja prijateljica rodila user posted image ; še ena druga prijateljica pa je v nedlejo rodila user posted image .......čestitke user posted image user posted image


Čestitke tvojima prijateljicama! user posted image

Za ta teden se še nisva nič menile z Jasno. Ma sej čas tako hitro beži, da... Lahko se raje za nasl. teden zmenimo, ampak šele po sredi. Pa bo še Tija z nami.


lahko komot; v četrtek recimo, sej vreme bo lepo, ni user posted image  da ne bo....no, z mano bo prišu Žigec torej se bomo dobile po 14:oo uri...se še zmenimo kje se dobimo, da bo tudi za ta večje otroke zanimivo in da jim ne bo dolgčas z nami čvekami in user posted image
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 896
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 18:48:26   
mama_milchy
NoBady, čestitke za prvo posvetovalnico user posted image user posted image

AD3 kapljice; Žiga je imel grozne krče po njih user posted image  in smo mu jih črtali vse do tretjega meseca in še takrat sem mu dajala le nekaj kapljic dnevno in ne polne porcije

pokrivanje ponoči: Lea spi med nama in je pokrita z eno tanko dekico, čez pa seveda z našo odejo, ni pa pretirano oblečena ponoči

Persida; jaz sem za Žigca imela eno fajn dekico za poletje, sem jo pa najdla kr v Mercator centru in ker sem to nekam založila, bom sedaj Lei mogla novo kupit...

čaji; jaz dam Lei 10-15ml čaja dnevno, ne čisto vsak dan ampak ji dam, da se navadi okusa - tudi patronažna pravi da je prav da se ji daje čeprav je res, da user posted image  dobijo vse z mlekom in dojenjem.........

KOKICA; prvo moraš bit ti sproščena in mirna...jaz pijem brezalkoholno pivo, čaj Tekane in Hipp za dojenje ter obvezno 1,5l vode na dan; pojem veliko kuhane zelenjave in kuhanega sadja - jabolka iz kompota; seveda jem polento, kus kus, meso (vse razen svinjskega) in ribe, skratka recimo temu zdrava prehrana...
a si ga poskusla kaj pristavit da bi sam kaj povlekel iz prs....

menst. po porodu; a je normalno da se jo dobi že prvi mesec po porodu; v prvo sem jo jaz dobila šele ko je bil Žigec star 9-10 mesecev


(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 897
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 18:50:18   
helimaša

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: helimaša

lahko hodiš.....baje ni nič narobe.....vsaj pr men ni blo.....jst sm pr Maši hodila in sm tud na polno dojila....pa sm mela mleka glih tko dovolj.....zdej pa tud hodim in je vse ok.....
hvala lepa ! Pol pa si bomo privoščli, da nebomo tak beli koda doma Jupol proizvajamouser posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image ......jst sm glih kar pršla iz solarija.....morm mal hodit k mamo 18.aprila poroko......itak mam noro.....morm še cune kupit.....sploh ne vem kaj nej kupim.....katastrofa.....itak da mam tri tedne po porodu še mal trebuščka.....sicer ni tok panike sam glih enih oprijetih cot pa res ne morm oblečt......
Persida sm te na FB-ju kliknla......če ti slučajn ne bo jasnuser posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 898
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 19:15:20   
dolči
Hvala za odgovore. Za kengurujčka  in ležalnik bom pa vprašala.

Kar se tiče obračanja glavice,obračanja iz hrbta na trebuh,uvajanja GH,kdaj otrok shodi...,treba menda upoštevati korigirano straost. Vsaj tako sem zasledila v porodnišnici. Bom se pa še pozanimala v razvojni. Mislim,da tam bi mi znali še najbolj povedat.

Se jutri javim takoj ko bom utegnila. Imamo p ob 11 dopoldan.


Kar se tiče handlinga smo precej leni.  Predvsem kar se tiče dvigovanja in polaganja otroka na površino mi je tisto na boku pa roka med nogicami... precej štorasto. Trudim se,da ko jo previjam,da ji kotalim iz boka na bok in pri pestovanju ,da je čim bolj  v obliki kifeljčka. Če,u ti posvečaš največ pozornosti pri handlingu? Upam,da ne delam preveč narobe.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 899
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 19:54:49   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

No, včeraj je dala Persida sliko naše male žabe vam pokazat, danes pa bom pokazala jaz Tomaža & Anžeta. Tu sta veselo ajala, ko sma midve prišle na zmenek. Pol pa ju je Lija zafrknila in ona ves čas spala..
Slika na kateri so pa vsi 3 skupaj pa mi ni uspela je bilo full sonce pa nisem videla kaj sem slikala tak da je nastala slika z tamalima dvema, pr naši pa se vidi samo kapica. Ampak saj to ni bil zadnji zmenek..bomo naredili še fotk

user posted image



user posted image user posted image  prava princa stauser posted image user posted image

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?