|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  153 154 [155] 156 157   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 8:14:14   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Dobro jutro!

Ati je šel v LJ in sedaj imam zopet čas za RR.

Videka ni nič zmotila prestavljena ura, je včeraj zaspal ob 20h in se je danes zbudil malo pred 7 uro. Vse po starem, je pa res, da je včeraj spal samo pol ure v celem dnevu in je bil zvečer koma utrujen.

Zunaj dežuje, jaz bi pa mogla po ene papire v mesto, pa tam imajo stopnice, brez dvigala in ne vem, kako bom uspela do tja z Vidkom prilezit, pa še dežnik user posted image . Imam premalo rok.

Prebrala sem že vse, saj ste zelo malo napisale.



o hijenca is back..user posted image
Nejc je pa včeraj zaspal šele ob 22.30 huser posted image

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 3851
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 8:14:19   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

Dobro jutro!user posted image
 
Včeraj je šel Tilen spat ob 19.30 in spal celo do 6.30user posted image .Je bila pa današnja noč super v primerjavi z drugimi.
počasi bomo morali na dež,da Nejca peljemo v vrtec.Imamo že vodo v kletiuser posted image
Popoldne gremo pa verjetno še na Jesenice,saj je šla danes tašča na operacijo.
mene pa že od včeraj zvečer tako grlo boli,da komaj požiram.A ni user posted image ,da je danes lekarna šele popoldne.Mi bo user posted image  spotoma kaj vzel za grlo.Sem pa že vzela sinupret,da vsaj smrkam ne in bacilov naprej raznašam.
 
Srčekgirl...naj ti popoldne hitro in prijetno mineuser posted image user posted image


bravo Tilenuser posted image
a kr klet vam je zalilo ? a to podtalnica ?=

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 3852
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 8:17:18   
Estrella*
Jutro!
 
Dež, dež in še enkrat dež......sedaj ko se je pozdravila, sem se veselila, da bova hdile ven, pa glej user posted image
Mala se ravno prebuja, rogovilila ob 4h, ker se je zagojzdla v posteljici, drugače pa je spala kot polhek.
 
Včera zvečer RR ni delala, zaradi vzdrževalnih del, upam, da so kaj porihtali.
 
srčekgirll: Srečno na delovnem mestuuser posted image user posted image user posted image user posted image , sicer pa ti bodo 4 h hitro minile.
 
 
Danes od kasso hčerkica Petja praznuje 3 leta. VSE NAJ NAJ user posted image user posted image








(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 3853
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 8:18:02   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

GAL (aurora28) VSE NAJBOLJŠE ZA DOPOLNJENIH 11 MESECEV!
DAVUD (narava) VSE NAJBOLJŠE ZA DOPOLNJENIH 10 MESECEV!
user posted image





Še od naju z Alči!!!!

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 3854
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 8:18:13   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

user posted image



Morning......pri nas je stanje enako.user posted image

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 3855
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 8:24:00   
hijenca
user posted image

za PETJO in njen 3. rojstni dan.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 3856
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 8:47:35   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

user posted image

za PETJO in njen 3. rojstni dan.


tudi midva želiva vse naj naj

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 3857
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 8:49:13   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Jutro!
 
jutro tudi tebi

Dež, dež in še enkrat dež......sedaj ko se je pozdravila, sem se veselila, da bova hdile ven, pa glej user posted image
 
ja jst bom znorela noter

Mala se ravno prebuja, rogovilila ob 4h, ker se je zagojzdla v posteljici, drugače pa je spala kot polhek.
 
tudi Nejc HB, čeprav je šel pozno spat
še jedel ni ponoči.
 
Včera zvečer RR ni delala, zaradi vzdrževalnih del, upam, da so kaj porihtali.
 
srčekgirll: Srečno na delovnem mestuuser posted image user posted image user posted image user posted image , sicer pa ti bodo 4 h hitro minile.
 
 
Danes od kasso hčerkica Petja praznuje 3 leta. VSE NAJ NAJ user posted image user posted image










_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 3858
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 8:55:43   
hijenca
Bogi moj otrok mali, je sedaj zaspal v stolčku za hranjenje. user posted image

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 3859
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 9:00:28   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Bogi moj otrok mali, je sedaj zaspal v stolčku za hranjenje. user posted image


user posted image user posted image user posted image  poznam to. Men so tako posrečeni, kot pijančki , ki zakinkajo za mizouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 3860
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 9:01:48   
Estrella*
Punce, kaj dajete za zajtrk vašim hroščkom????
 
Do sedaj je naša pila AM, sedaj pa ga popije zjutraj zelo malo okoli 100ml, pa ne vem kaj naj ji dam za jest, ker kašic mlečnih ne marauser posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 3861
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 9:06:52   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Punce, kaj dajete za zajtrk vašim hroščkom????
 
Do sedaj je naša pila AM, sedaj pa ga popije zjutraj zelo malo okoli 100ml, pa ne vem kaj naj ji dam za jest, ker kašic mlečnih ne marauser posted image


ob 7h je pil AM, zdej bo dobil puding..če se zbudi do 8h, mu vedno dam AM, KASNEJE PA ZAJTRK ( čokolešnik, puding, kruh z namazi, banano..

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 3862
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 9:10:10   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Punce, kaj dajete za zajtrk vašim hroščkom????
 
Do sedaj je naša pila AM, sedaj pa ga popije zjutraj zelo malo okoli 100ml, pa ne vem kaj naj ji dam za jest, ker kašic mlečnih ne marauser posted image


ob 7h je pil AM, zdej bo dobil puding..če se zbudi do 8h, mu vedno dam AM, KASNEJE PA ZAJTRK ( čokolešnik, puding, kruh z namazi, banano..


A kruh z namazi mu daš kar v roke ali mu narežeš na koščke, da sam je ali mu jih ti daješ v usta?

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 3863
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 9:11:28   
hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Bogi moj otrok mali, je sedaj zaspal v stolčku za hranjenje. user posted image


user posted image user posted image user posted image  poznam to. Men so tako posrečeni, kot pijančki , ki zakinkajo za mizouser posted image user posted image user posted image


Njemu se je to komaj drugič zgodilo. Sem ga sedaj prenesla v kinderpet in spi dalje. Pa je spal 11 ur, sedaj pa ga je zopet vrglo. Jaz pa sem ga sedaj hotela peljat k moji teti, da bi ga pol urce poahtala, da bi jaz v mesto letela, pa bomo mogli še malo počakat.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 3864
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 9:14:26   
hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Punce, kaj dajete za zajtrk vašim hroščkom????
 
Do sedaj je naša pila AM, sedaj pa ga popije zjutraj zelo malo okoli 100ml, pa ne vem kaj naj ji dam za jest, ker kašic mlečnih ne marauser posted image


Moj dobi zjutraj AM, potem pa odvisno, včasih kako kašico, včasih kruh, pa mu kaj namažem, včasih skuto, sadje, kaj imam pač pri roki. Danes sem mu dala mleko, pa kekse noter, včasih mu v mleko beli kruhec nadrobim. Če mu pa dam kruh, pa mu dam male koščke, pa sam je, malo pa mu jaz pomagam.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 3865
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 9:15:23   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Bogi moj otrok mali, je sedaj zaspal v stolčku za hranjenje. user posted image


user posted image user posted image user posted image  poznam to. Men so tako posrečeni, kot pijančki , ki zakinkajo za mizouser posted image user posted image user posted image


midva sva se tud glih najedla (puding vanilija-čokolada), pa sem ga še mal not pustila, je pa tud že kr zaspan, sam Nejc je do zdej samo 1x zaspal not, drgač me kliče da ga morem ven vzet.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 3866
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 9:17:28   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Punce, kaj dajete za zajtrk vašim hroščkom????
 
Do sedaj je naša pila AM, sedaj pa ga popije zjutraj zelo malo okoli 100ml, pa ne vem kaj naj ji dam za jest, ker kašic mlečnih ne marauser posted image


ob 7h je pil AM, zdej bo dobil puding..če se zbudi do 8h, mu vedno dam AM, KASNEJE PA ZAJTRK ( čokolešnik, puding, kruh z namazi, banano..


A kruh z namazi mu daš kar v roke ali mu narežeš na koščke, da sam je ali mu jih ti daješ v usta?


če mu dam kruh brez namaza, mu dam cel kos, drugače pa mu sredico namazano jst dajem po koščkih, škorjo mu pa dam v roke.
Banano mu pa olupim in mu držim da jo grize, no pač otrga z zobki košček.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 3867
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 9:18:49   
jana81
jst mu zdaj probam ukinjat Am za večerjo, sem mu včeri dala ob 20h polento, ampak ker je tak dolgo bedel je ob 22.30 pil še Am in mrknil..se mi zdi da je navajen s flašo zaspat.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 3868
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 9:24:48   
hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

jst mu zdaj probam ukinjat Am za večerjo, sem mu včeri dala ob 20h polento, ampak ker je tak dolgo bedel je ob 22.30 pil še Am in mrknil..se mi zdi da je navajen s flašo zaspat.


Jaz mu zvečer dajem skoz AM, ker se malo umiri. Včeraj je ob flaši zaspal, ponavadi pa še malo nori, pa gre potem spat.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 3869
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 9:32:13   
jana81
no hijenca dans je mnda res en zaspan dan..zdej je pa še moj sonček zaspal v stolčku, pa sam 5 minut je odkar sva jedla.
 
user posted image

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 3870
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 9:33:16   
špelin@
Dobro jutro user posted image
 
Kakšna mokrota! Najprej smo šibali ven (HB za dežno prevleko za voziček) do vrtca, potem pa še v avto in na avtobusno postajo, ker je šla velika pika v organizaciji glasbene šole gledat opero. Toliko luž je, da imam v škornjih vse mokro... user posted image
 
Joj, kako sem jaz sita tega nespanja! user posted image  V soboto sva se z user posted image  pogovarjala, kako bi rada 1x šla zvečer v kino, ampak ne morem dati malega nikomur v varstvo, ker se zbuja minimalno 2x na uro celo noč!!! Moja mami bi drugače z veseljem vzela vse 3, da bi pri njej prespali, ampak tole zbujanje je res tu mač user posted image  Ne morem ji navesiti tega mučenja.

IZVIRNO SPOROČILO: suzy85
GAL (aurora28) VSE NAJBOLJŠE ZA DOPOLNJENIH 11 MESECEV!
DAVUD (narava) VSE NAJBOLJŠE ZA DOPOLNJENIH 10 MESECEV!
user posted image

Čestitke tudi od mene user posted image user posted image user posted image
 
VSE NAJBOLJŠE tudi Petji (kasso) za 3. rojstni dan user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 3871
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 9:33:58   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

jst mu zdaj probam ukinjat Am za večerjo, sem mu včeri dala ob 20h polento, ampak ker je tak dolgo bedel je ob 22.30 pil še Am in mrknil..se mi zdi da je navajen s flašo zaspat.


Jaz sem ji hotla popoldansko AM ukinit, samo takrat ga največ pa z veseljem spije, zjutraj pa neuser posted image  Večerni AM pa bom pustila, dokler bo želela.

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 3872
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 9:38:01   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

jst mu zdaj probam ukinjat Am za večerjo, sem mu včeri dala ob 20h polento, ampak ker je tak dolgo bedel je ob 22.30 pil še Am in mrknil..se mi zdi da je navajen s flašo zaspat.


Jaz sem ji hotla popoldansko AM ukinit, samo takrat ga največ pa z veseljem spije, zjutraj pa neuser posted image  Večerni AM pa bom pustila, dokler bo želela.


pri tebi je drugače, ker ponoči ne je, pri nas pa ponoči 1x še vedno je, zato bi rada za večerjo -to je okol 20 h ukinla AM, ker skor nikoli ne zaspi pred 20h

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 3873
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 9:39:22   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Dobro jutro user posted image
 
Kakšna mokrota! Najprej smo šibali ven (HB za dežno prevleko za voziček) do vrtca, potem pa še v avto in na avtobusno postajo, ker je šla velika pika v organizaciji glasbene šole gledat opero. Toliko luž je, da imam v škornjih vse mokro... user posted image
 
se strinjam, samo pogledam ven in me mine

 
Joj, kako sem jaz sita tega nespanja! user posted image  V soboto sva se z user posted image  pogovarjala, kako bi rada 1x šla zvečer v kino, ampak ne morem dati malega nikomur v varstvo, ker se zbuja minimalno 2x na uro celo noč!!! Moja mami bi drugače z veseljem vzela vse 3, da bi pri njej prespali, ampak tole zbujanje je res tu mač user posted image  Ne morem ji navesiti tega mučenja.

joj upam da bo po enem letu bolje, samo res ne vem od kod mu energija, da še ponoči ne spi.


_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3874
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 9:39:59   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@


Joj, kako sem jaz sita tega nespanja! user posted image  V soboto sva se z user posted image  pogovarjala, kako bi rada 1x šla zvečer v kino, ampak ne morem dati malega nikomur v varstvo, ker se zbuja minimalno 2x na uro celo noč!!! Moja mami bi drugače z veseljem vzela vse 3, da bi pri njej prespali, ampak tole zbujanje je res tu mač user posted image  Ne morem ji navesiti tega mučenja.

Te čisto razumemuser posted image  . Špelin@ resnično vam želim, da bi se Gregcu uštimal ritem spanja, da bi lahko cela družinica uživala vsakdanjikuser posted image user posted image user posted image user posted image


[

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  153 154 [155] 156 157   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  153 154 [155] 156 157   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?