|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  127 128 [129] 130 131   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 10:41:41   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

JOJ moj mali je pa začel tako škripat z zobki, da me kar moji zobje bolijo, ko ga poslušam. Se da kaj nardit proti temu????


ja tud Nejc to dela, in mene ne moti, moj pa nori ko ga posluša


pri nas se tudi škripa in to x 2user posted image
Ne pomaga pa nič drugega, kot da ju zamotim z čem.


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 3201
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 10:42:24   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

user posted image

Evo mojga fantkauser posted image


zlo luškan fantekuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 3202
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 10:43:14   
hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

user posted image

Evo mojga fantkauser posted image


Ti ti ti mama. user posted image user posted image user posted image Saj je še vedno lepa, samo kravželjčkov ni. user posted image

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 3203
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 10:44:59   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

user posted image

Evo mojga fantkauser posted image

kak je lubana! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 3204
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 10:47:36   
Čmrlika
Dober dan! evo vas pozdravim na hitro...moja Taja je že šla se potepat z babi in je danes oziroma bo danes user posted image  več z babi kot z mano. Ati je službeno cel dan v postojni, jaz pa bom izkoristila dan za generalko. kolikor pač bom zmogla s temi mojimi bolečinami.
 
tako da se odpovedujem konkretnemu čveku za voljo čistega stanovanja. user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 3205
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 10:48:33   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

joj likalnik sem štekala in pozabla, pa tle visim
 
pičim...


to pa se meni še ni zgodilo, pa tud če bi se mi, sem sva investirala v fajn mašino, ki ne more zakurit ničesar user posted image  
je vse ok?



jz mam tud likalnik, ki se po pol ure sam izklopi, če se ga ne premaknem, tko da je to res fajn zadevščina user posted image


moj se po parih sekundah...odložen kao za likat ...po nekaj minutah pa se čisto vgasne user posted image


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 3206
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 10:48:35   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

Glede solate :
 moja Taja bi kot zgleda kis kr pila, ji skoz moram malo dat in dam tud solatko,ampak zelena see j takol ima, da je joj, in pol se kremži pa spakuje pa na bruhanje ji gre. sem odnehala. obožuje pa rdečo peso...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
to pa mlati... kaj takega še nisem vilda, kr  nekaj se dere pa kaže nan jo če ji nedam...pa ta drugega kar jemo niti noče jest, če ne namočim malo v peso user posted image user posted image user posted image


rdeča pesa.... zanimiv predlog... bom tudi jaz Manci probala dat pa da vidim če ji bo všeč


probaj...moji se meša če jo samo zagleda user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 3207
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 10:51:19   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

takle me Nejc heca popoldan ko ga dam v postlo spat
 
user posted image  pridem not in se mi reži


o kolk je simpatičen Nejko user posted image user posted image user posted image user posted image
 
dej mi povej, kako se vam obnese una zvezdica, ki vidim da jo imate na posteljici?


ne priporore veliko, da bi ga uspavala, njemu je zanimiva kot igrača, in potem jo prižiga in ugaša, pa noter v lučko gleda.


lump, muser posted image   ne mu pustit da noter gleda, ni priporočljivo.

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 3208
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 10:51:21   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Jutro!

Nič ne bom brala za nazaj, ker zdaj ne utegnem. Bom probala kasneje.

Včeraj smo se imeli super. Predstava je bila tudi dobra, le en stric je bil malo strašen in je Maja padla v jok ko se je vrgel na tla. En drugi fantek pa je začel jokat takoj ko ga je videl. Včeraj sem zrasla za par cm zaradi ponosa. user posted image  Jaka mi je ful lepo čestital za materinski dan, verižica je ful lepa (dobite kasneje sliko), lepo je nastopal in pripovedoval pravljico. V glavnem bilo je fantastično. Tudi moj je malo zrastel. user posted image
Spanje gre na slabše kar pomeni, da bo verjetno spet kak zob pririnil in nimam upanja za boljše spanje v naslednjih 14 dneh.

Suzy nisem pozabila nate ampak še nisem utegnila. Bom pa danes poiskala odločbo in ti javim.

Danes grem spet na potep pa v službo se grem javit, da bom izkoristila CEL lanski dopust, tako da bom doma še več kot mesec dni po poteku porodniške. user posted image user posted image user posted image user posted image  Vem, da sem komaj čakala službo, ampak mi kar slabo postane, ko pomislim na tempo in varstvo in ...... user posted image

Maja se vedno bolj zaveda vsega okrog sebe in je začela tulit, ko zjutraj Jako odpeljem. Ne morete verjet, kako ga ima rada. user posted image user posted image  

Se javim kasneje!!!!




user posted image za Jako, ful lepo

Če je že zobek kriv za spanje, naj se čimprej prikaže.

user posted image za ljubezen med bratecom in sestrico



podpisujem user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 3209
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 10:53:28   
Anonimen
DANuser posted image

Najprej hvala vsem za čestitke moji miškiuser posted image

zdaj pa še jaz:  sonček moj mami te ima najraje na svetuuser posted image

tudi Matevžu vse najboljšeuser posted image user posted image user posted image

Tako mi smo bilo že vzunaj, pa BTW spet je mraz bzzzzuser posted image , miška že pančka, mami pa ima malo časa za RRuser posted image

(odgovor članu Čmrlika)
  Neposredna povezava do sporočila: 3210
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 10:55:19   
Čmrlika
Anja tia in Matevž
 
 
user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3211
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 10:57:26   
tilči
Mi smo z obiska.user posted image
 
Barbaw..še enkrat hvala za prevleko.Sem jo danes dobila. Je user posted image
 
Estrella..lušten fantekuser posted image
 
 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3212
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 10:58:02   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: Skye
No pa da še jaz pripopam kakšno slikico mojih dveh frač user posted image

Tukaj sta v novi pridobitvi...mareli...smo ju kupili, ker naš ferrari je za na pot mal prevelik..zasede cel prtljažnik, pa še težko ga je zložitiuser posted image

user posted image  

user posted image user posted image user posted image Kako pa voziš ko gresta na sprehoduser posted image
 
A Tii ne daš nič za jest, da malica svoj prst?user posted image user posted image user posted image

kok si pa vedla, da je Tia? a kje piše? user posted image user posted image



Lušni ste user posted image  saj sta si različni user posted image  sta dvojajčni .

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 3213
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 10:58:04   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Naša Alči nima več kravželjčkov, sem jo postriglauser posted image user posted image Mi deluje kot fantekuser posted image


pa ne mami, zakaj? user posted image  je pa še vedno lušna tud brez fedrčkov. user posted image user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 3214
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 11:01:06   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: Skye

No pa da še jaz pripopam kakšno slikico mojih dveh frač user posted image

Tukaj sta v novi pridobitvi...mareli...smo ju kupili, ker naš ferrari je za na pot mal prevelik..zasede cel prtljažnik, pa še težko ga je zložitiuser posted image

user posted image




Ljubkost na kvadrat user posted image user posted image , mi imamo podobno marelo, tudi v plavem, ker druge so bile pa ubitačno drage.


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 3215
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 11:02:17   
Čmrlika
Grem jaz fata čistačica...user posted image  vletim kikedaj malo pogledat kaj delate user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 3216
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 11:02:19   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: Skye

No pa da še jaz pripopam kakšno slikico mojih dveh frač user posted image

Tukaj sta v novi pridobitvi...mareli...smo ju kupili, ker naš ferrari je za na pot mal prevelik..zasede cel prtljažnik, pa še težko ga je zložitiuser posted image

user posted image




Ljubkost na kvadrat user posted image user posted image , mi imamo podobno marelo, tudi v plavem, ker druge so bile pa ubitačno drage.


Naša je pa ravno takauser posted image

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 3217
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 11:02:49   
Anonimen
Punce za kingurujček se lani avgusta dala 100 EUR-ov, pa ga zdaj ponujam eni gospodični za 40 EUR-ov se tudi vam zdi cena previsokauser posted image

(odgovor članu Čmrlika)
  Neposredna povezava do sporočila: 3218
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 11:03:28   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Midva sma nazaj z mesta. Zunaj je res neko čudno vreme, po snežni plohi je sedaj sonček. Kdo bi to razumel???

Sedaj pa si moram nardit nekaj za jest, ker sem tako lačna, da je joj.


Ti se kar najej. Jaz ravno jem malico(hruška in par oreščkov)user posted image


Nisem še imela časa zajtrkovat, pa bom sedaj imela zajtrk in malico naenkrat.



Jaz tudi še nisem imela zajtrka, no tisto sadje, ki sem ga za Nio pojedla user posted image . Frača spi že uro in pol, jaz pa sem med tem času non stop nekaj migala, pospravljala, kurila.....in še nisem uspela jest user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 3219
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 11:03:35   
Estrella*
hijenca: a obstaja še kak okus čežane kot jabolko mango? Včeraj je bil Hofer izropan, je pa Matej uspel dobit eno samceno čežano v Idriji. Jo je sedaj lepo pojedlauser posted image user posted image

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 3220
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 11:04:47   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: Skye

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Naša Alči nima več kravželjčkov, sem jo postriglauser posted image user posted image Mi deluje kot fantekuser posted image


Zakaj????? Hitro eno slikico gor napopaj, da jo vidimo.


jaz bi tud rada videla novo frizurco  user posted image user posted image





Jaaaaaaaaaaaauser posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 3221
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 11:06:40   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Punce za kingurujček se lani avgusta dala 100 EUR-ov, pa ga zdaj ponujam eni gospodični za 40 EUR-ov se tudi vam zdi cena previsokauser posted image

Žal je tako,da nobenega zanima,koliko si ti dala,ampak vsak gleda,da bi najceneje prišel skozi.Problem je v tem,da dobiš tudi novega za 30 eur.Probaj ga prodat za tako ceno,ali pa še kakšne 5 eur spusti.Lahko pa počakaš na kakšnega drugega kupca.Odvisno kako hitro rabiš denar.
jaz bom npr. danes verjetno prodala stajico za 15 eur,res,da jo nisem kupila,sem jo dobila rabljeno,a za višjo ceno jo nihče nočeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3222
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 11:07:16   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

JOJ moj mali je pa začel tako škripat z zobki, da me kar moji zobje bolijo, ko ga poslušam. Se da kaj nardit proti temu????



Welcome to the club, moja to počne že ene dva tedna, po moje ne moreš nič. Zdaj se je že malo umirila, ker ji ni več tako zanimivo, kot na začetku, ko je to ugotovila user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 3223
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 11:10:34   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Punce za kingurujček se lani avgusta dala 100 EUR-ov, pa ga zdaj ponujam eni gospodični za 40 EUR-ov se tudi vam zdi cena previsokauser posted image


Če ti ni sila za denar počakaj na drugega kupca.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3224
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 11:10:40   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Dober večer, sem šele sedaj uspela priti na kratek čvek.

Z Galom sva bila pri zdravnici. Naš bošček ima bronhitis, laringitis in rahlo vnetje očk. Nadaljujemo z inhalacijami, doma imava pa Berodual, Tobrex za očke, Fenistil kapljice...





Na vas se je pa res vse zgrnilo. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 3225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  127 128 [129] 130 131   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  127 128 [129] 130 131   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?