|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  113 114 [115] 116 117   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 13:39:40   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: tilči
user posted image Ali ste že dale svojim sončkom zelje?
Predvsem mislim iz zeljnate glave ne kislo

ja
 
naša je jedla sladko zelje

ok, ne me čudno gledat! kak ga pa nardite? pa k čemu paše? user posted image  sem še bolj nova na področju povsem samostojnega kuhanja


Jaz kuham pire zraven. Prepražim pa čebulo, podušim zelje, zalijem z vodo ali juho, če z vodo zalijem dodam jušno kocko, mleto papriko, malo rožmarina, .....  začimbe, ki jih rada uporabljam.



Tudi jaz delam tako user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 2851
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 13:43:27   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos
AJA sem pozabila najpomembnejše MOJA MIŠKA JE SPALA CELO NOOOČ BREZ ZBUJANJAuser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2852
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 13:44:01   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw
Maja je tako tečna, da se mi že user posted image . Nimam pojma kaj ji je. user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 2853
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 13:44:20   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Moja miška spi že eno urco ob prižganem radijuuser posted image , probam malo uvesti to popoldansko spanje ob ne čisto tišiniuser posted image in za enkart nam gre krasnouser posted image



Nia vedno zaspi in pol spi ob Claydermanu in ji ful odgovarja user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2854
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 13:44:31   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: mafi
nč grem mal knigice brat Markuuser posted image , dokler mu bratec spi.
dugač pa smo imeli hajko ponoči, ampak mislim da bo danes bolje razen če ga tamal to noč ne bo sračkal.

vročino je imel zjutraj 39,8 in sem ga nafilala z calpolom, sedaj temperature ni in upam da je ne bo, je pa dosti lazje če večji zboliuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image  za Marka

še od nas user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 2855
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 13:45:22   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

SS in Anitka: film je po pričakovanjih FENOMENALENuser posted image user posted image user posted image , priporočamuser posted image

danes je na vrsti Revni milijonaruser posted image


O superuser posted image , hvala.


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2856
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 13:46:38   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
Naša je vstala in pojedla kosilo. Pi.č,kica je bila lačna in je lepo pojedla brez ornguser posted image

user posted image user posted image user posted image  Alja! kaj pa če še ni lačna, ko noče jest? eva tud večkrat poje sam par žličk skutke, pa fertik. pol jo pa pustim in kasneje rade volje vse poje!

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 2857
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 13:47:25   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: mafi

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos


IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: tilči
user posted image Ali ste že dale svojim sončkom zelje?
Predvsem mislim iz zeljnate glave ne kislo

ja
 
naša je jedla sladko zelje

ok, ne me čudno gledat! kak ga pa nardite? pa k čemu paše? user posted image  sem še bolj nova na področju povsem samostojnega kuhanja



hmm jaz še neuser posted image

mene pa zanima a svojim user posted image že delate solate? Sem danes neki gledala jedilnik našega vrtca, pa pri vsakem kosilu imajo solateuser posted image , sploh si ne prestavljam kako bi miška reagirala, da ji dam zeleno solato z kisomuser posted image



men se zdi da kar malo otrok zagrabi solato moj jo še pri 4 ne marauser posted image



Jaz sem Andražu skoz govorila, da solata in zelenjava dela mišice. Da ti vidiš kako jo je. Nikoli HB nisem imela problemo, da zelenjave ne bi jedel, razen kak trenutni preblisk ko ne mara korenja, drugi dan pa ga bašeuser posted image
Imamo pa probleme z mesom. Ga ne je kaj rad.


naš pa ima raje meso kot zelenjavo user posted image user posted image  tipično moško
Zelenjavo rad je, nimamo problemov s tem, ampak če bi izbiral bi bilo pa meso.

Moja tašča peče vsak teden svinjska rebra. Vam povem, da jih tako ali tako nimam preveč rada, zdaj mi gre pa na bruhanje ko samo pomislim nanje. user posted image




Jaz pa jih obožujem, to je edino meso, ki me ne moti, če je mastno zravem, vse pojem user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 2858
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 13:47:25   
hijenca
Midva sma nazaj s sprehoda, sma že skuhala porovo juhico, potem ko pride babica, pa dobi še makarone.

Mislim pa, da morama pred juhico še rito sanirat, ker je nekaj strašansko prismrdelo. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 2859
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 13:48:38   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw
Moja tašča peče vsak teden svinjska rebra. Vam povem, da jih tako ali tako nimam preveč rada, zdaj mi gre pa na bruhanje ko samo pomislim nanje. user posted image

jst sm norela, ko smo še skupaj kuhali, ker je bilo skoraj vsak dan na sporedu meso. men se pa tak luštalo kakšne zelenjavne rižote, testenin z zelenjavno omako - kaj zelenjavnega. sam kaj ko ni nihče jedel! user posted image  zdej pa HB kuhava zase, pa še to od pon-sre ne rabim za user posted image  nič kuhat!

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 2860
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 13:49:47   
Anitka
Gal je malo zaspančkal, sedaj grem pa na hitro pakirat nato pa via zdravnik.

Hvala vsem za lepe želje in pestke. Sem res tako žalostnauser posted image user posted image user posted image . Bi bila raje jaz bolna. Pa še 10 mesecev je danes star, pa prvi materinski dan, pa sama sva cel danuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 2861
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 13:53:09   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: nia5

Pa glihkar je zakričal in se Nia vstraši, potem mu moja mama reče naj neha on pa še bolj, zdaj pa se trese in joče od strahain se ne more pomirit, TO NI NORMALNO!!!! Prokleti otrok nesramen user posted image


Ne mi zamerit kar bom napisala. Tale otrok ni nič kriv, da je tak, ampak njegovi starši. Bi mogel tvoj brat prebrat kakšno knjigo o vzgoji otrok ali pa gledat male vragece in supervaruško, da bo videl kakšni prijemi obstajajo za takšne otroke, ki nimajo mej. Onadva bi mogla videt, da sploh nista starša, ki bi vzgajala otroka, ker tale otrok nima vzgoje.




Ni kaj zamerit, vendar brat priznava da je naporen in koliko ima časa, se ukvarja z njim, ker ful dela, njegova žena pa tega ne priznava in mu doma pusti vse, ampak čisto vse in mali misli, da lahko vsepovsod dela vse. Jaz vem da otrok ni kriv, vendar znorim, ko se znaša nad MOJIM otrokom, ki se ne zna branit.



Saj bi jaz tudi znorela verjemi. Zato pa bi naredila vse kar je možno, da ne bi več prišel. Žalostno ampak res bi naredila vse, da ne bi prišel v stik z mojim otrokom.
Tole tvojo svakinjo bi mogli z valjarjem po buči, da bi odprla oči in videla, da mali ni tako mali in mu ne more vse pustit. Kaj šele bo ko bo večji? user posted image  Moja teta je naredila isto napako in ti lahko samo povem, da jo je zmerjal in žalil in ...... HB so ga zgrabili in je danes ok, lahko pa se obrne v čisto drugo smer. Tega otroke ne bi smeli obravnavati kot nedolžnega malčka ampak njegovi starosti primerno.
A ne hodi v vrtec? A ta mama ne vidi, kako se obnašajo drugi 3-letniki? Če je naporen še ne pomeni, da lahko dela kar hoče. Obstajajo tudi pedopsihiatri in svetovalni centri kjer z veseljem pomagajo staršem, če se le obrnejo tja po pomoč.




Ne, ne hodi v vrtec in po moje je to problem, nima nobenega reda in discipline, vsaj pri nas ne upošteva.
Starejši (9let) je hodil na neke terapije glede obnašanja in je zdaj ok, očitno bo mali tudi mogo, saj je veliko hujši kot njegov brat pri teh letih.
Nimam pa pojma zakaj ga ne dajo v vrtec, jim je bolj komot, da ga babice pazijo in jim pije živce, na žalost sem pa tudi jaz tu doma.


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 2862
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 13:54:21   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Gal je malo zaspančkal, sedaj grem pa na hitro pakirat nato pa via zdravnik.

Hvala vsem za lepe želje in pestke. Sem res tako žalostnauser posted image user posted image user posted image . Bi bila raje jaz bolna. Pa še 10 mesecev je danes star, pa prvi materinski dan, pa sama sva cel danuser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 2863
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 13:55:01   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Midva sma nazaj s sprehoda, sma že skuhala porovo juhico, potem ko pride babica, pa dobi še makarone.

Mislim pa, da morama pred juhico še rito sanirat, ker je nekaj strašansko prismrdelo. user posted image user posted image user posted image



Nia je pravkar zmazala konkretno porcijo makaronflajša user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 2864
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 13:55:19   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka
Gal je malo zaspančkal, sedaj grem pa na hitro pakirat nato pa via zdravnik.

Hvala vsem za lepe želje in pestke. Sem res tako žalostnauser posted image user posted image user posted image . Bi bila raje jaz bolna. Pa še 10 mesecev je danes star, pa prvi materinski dan, pa sama sva cel danuser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  zate in user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za Gala! dobro zrihtajta pri P!

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 2865
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 13:55:57   
tilči
Glede materinskega dneva: moja mami ga ne odobrava,ker pravi,da žena je lahko vsaka,mama pa ne more biti,in za te je danes žalosten dan

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 2866
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 13:57:41   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Gal je malo zaspančkal, sedaj grem pa na hitro pakirat nato pa via zdravnik.

Hvala vsem za lepe želje in pestke. Sem res tako žalostnauser posted image user posted image user posted image . Bi bila raje jaz bolna. Pa še 10 mesecev je danes star, pa prvi materinski dan, pa sama sva cel danuser posted image user posted image user posted image user posted image




Upam, da fajn zrihtate in da vam kako diagnozo postavi, da vsaj veš zakaj je tako bubani. Ko je Nia bolana, bi se najraje razjokala in bi vse dala da bi ji lahko to odvzela, tako da vem kako ti je hudo. Saj bo minilo, ti mali so bolj močni kot si me mislimo.


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 2867
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 13:58:25   
jana81
evo naša nova pridobitev, ki jo je Nejc dobil za prvi RD (predčasno)
 
user posted image

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 2868
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 13:59:38   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: nia5

Pa glihkar je zakričal in se Nia vstraši, potem mu moja mama reče naj neha on pa še bolj, zdaj pa se trese in joče od strahain se ne more pomirit, TO NI NORMALNO!!!! Prokleti otrok nesramen user posted image


Ne mi zamerit kar bom napisala. Tale otrok ni nič kriv, da je tak, ampak njegovi starši. Bi mogel tvoj brat prebrat kakšno knjigo o vzgoji otrok ali pa gledat male vragece in supervaruško, da bo videl kakšni prijemi obstajajo za takšne otroke, ki nimajo mej. Onadva bi mogla videt, da sploh nista starša, ki bi vzgajala otroka, ker tale otrok nima vzgoje.




Ni kaj zamerit, vendar brat priznava da je naporen in koliko ima časa, se ukvarja z njim, ker ful dela, njegova žena pa tega ne priznava in mu doma pusti vse, ampak čisto vse in mali misli, da lahko vsepovsod dela vse. Jaz vem da otrok ni kriv, vendar znorim, ko se znaša nad MOJIM otrokom, ki se ne zna branit.



Saj bi jaz tudi znorela verjemi. Zato pa bi naredila vse kar je možno, da ne bi več prišel. Žalostno ampak res bi naredila vse, da ne bi prišel v stik z mojim otrokom.
Tole tvojo svakinjo bi mogli z valjarjem po buči, da bi odprla oči in videla, da mali ni tako mali in mu ne more vse pustit. Kaj šele bo ko bo večji? user posted image  Moja teta je naredila isto napako in ti lahko samo povem, da jo je zmerjal in žalil in ...... HB so ga zgrabili in je danes ok, lahko pa se obrne v čisto drugo smer. Tega otroke ne bi smeli obravnavati kot nedolžnega malčka ampak njegovi starosti primerno.
A ne hodi v vrtec? A ta mama ne vidi, kako se obnašajo drugi 3-letniki? Če je naporen še ne pomeni, da lahko dela kar hoče. Obstajajo tudi pedopsihiatri in svetovalni centri kjer z veseljem pomagajo staršem, če se le obrnejo tja po pomoč.




Ne, ne hodi v vrtec in po moje je to problem, nima nobenega reda in discipline, vsaj pri nas ne upošteva.
Starejši (9let) je hodil na neke terapije glede obnašanja in je zdaj ok, očitno bo mali tudi mogo, saj je veliko hujši kot njegov brat pri teh letih.
Nimam pa pojma zakaj ga ne dajo v vrtec, jim je bolj komot, da ga babice pazijo in jim pije živce, na žalost sem pa tudi jaz tu doma.


Ne vem,če vrtec tukaj igra glavno  vlogo.Najprej bi morala starša poskrbeti za vzgojo in obnašanje.Je tudi v takih letih,ko sprobava,kje so meje;sedaj rabi nekoga,da ga obrne v pravo smer

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 2869
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 14:00:36   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

evo naša nova pridobitev, ki jo je Nejc dobil za prvi RD (predčasno)
 
user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 2870
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 14:08:46   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

evo naša nova pridobitev, ki jo je Nejc dobil za prvi RD (predčasno)
 
user posted image

user posted image user posted image user posted image  mi imamo 2 doma - 1 za zunaj, 1 za noter user posted image

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 2871
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 14:14:21   
tilči
Se moram pohvaliti:toliko sem shujšala,da bi trebuh nič več ne visi čez pasuser posted image

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 2872
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 14:14:32   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

evo naša nova pridobitev, ki jo je Nejc dobil za prvi RD (predčasno)
 
user posted image

user posted image user posted image user posted image  mi imamo 2 doma - 1 za zunaj, 1 za noter user posted image


ZA noter imamo tole, samo ni tako zanimivo še
 
user posted image   user posted image

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 2873
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 14:16:55   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

Se moram pohvaliti:toliko sem shujšala,da bi trebuh nič več ne visi čez pasuser posted image


b r a v o   
jst pa celo uspem 36 kavbojke navlečt nazaj gor

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 2874
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 14:18:03   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: tilči

Se moram pohvaliti:toliko sem shujšala,da bi trebuh nič več ne visi čez pasuser posted image


b r a v o   
jst pa celo uspem 36 kavbojke navlečt nazaj gor

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 2875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  113 114 [115] 116 117   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  113 114 [115] 116 117   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?