|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  112 113 [114] 115 116   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 12:20:12   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos


IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: tilči
user posted image Ali ste že dale svojim sončkom zelje?
Predvsem mislim iz zeljnate glave ne kislo

ja
 
naša je jedla sladko zelje

ok, ne me čudno gledat! kak ga pa nardite? pa k čemu paše? user posted image  sem še bolj nova na področju povsem samostojnega kuhanja



hmm jaz še neuser posted image

mene pa zanima a svojim user posted image že delate solate? Sem danes neki gledala jedilnik našega vrtca, pa pri vsakem kosilu imajo solateuser posted image , sploh si ne prestavljam kako bi miška reagirala, da ji dam zeleno solato z kisomuser posted image


Ne obremenjuj se  s temuser posted image .V skupini,kjer je Nejc, od 23. otrok samo dva jesta solato,pa so stari 4 in 5 let

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2826
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 12:20:16   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

SS in Anitka: film je po pričakovanjih FENOMENALENuser posted image user posted image user posted image , priporočamuser posted image

danes je na vrsti Revni milijonaruser posted image


ti je sosed pokazal kako in kaj?



ja pokazal mi je, samo ta film mi je raje on zrihtal, ker ima film v 5 ur že dol, pri meni pa traja 2-3 dniuser posted image

tako, da zdaj dam CD zjutraj, zvečer pa že gledamouser posted image

(odgovor članu barbaw)
  Neposredna povezava do sporočila: 2827
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 12:21:16   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos


IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

SS in Anitka: film je po pričakovanjih FENOMENALENuser posted image user posted image user posted image , priporočamuser posted image

danes je na vrsti Revni milijonaruser posted image


ti je sosed pokazal kako in kaj?



ja pokazal mi je, samo ta film mi je raje on zrihtal, ker ima film v 5 ur že dol, pri meni pa traja 2-3 dniuser posted image

tako, da zdaj dam CD zjutraj, zvečer pa že gledamouser posted image

Kateri film si gledala? Rabim ideje, da dam možgane malo na off od vsega sr.anja user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2828
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 12:21:22   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: tilči

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos


IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: tilči
user posted image Ali ste že dale svojim sončkom zelje?
Predvsem mislim iz zeljnate glave ne kislo

ja
 
naša je jedla sladko zelje

ok, ne me čudno gledat! kak ga pa nardite? pa k čemu paše? user posted image  sem še bolj nova na področju povsem samostojnega kuhanja



hmm jaz še neuser posted image

mene pa zanima a svojim user posted image že delate solate? Sem danes neki gledala jedilnik našega vrtca, pa pri vsakem kosilu imajo solateuser posted image , sploh si ne prestavljam kako bi miška reagirala, da ji dam zeleno solato z kisomuser posted image


Ne obremenjuj se  s temuser posted image .V skupini,kjer je Nejc, od 23. otrok samo dva jesta solato,pa so stari 4 in 5 let



resuser posted image

ma saj jaz spoh nisem pričakovala, da bi AT sploh jedla solate, če bo po mami bo raje imela sendvičkeuser posted image

(odgovor članu tilči)
  Neposredna povezava do sporočila: 2829
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 12:21:32   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: mafi

nč grem mal knigice brat Markuuser posted image , dokler mu bratec spi.
dugač pa smo imeli hajko ponoči, ampak mislim da bo danes bolje razen če ga tamal to noč ne bo sračkal.

vročino je imel zjutraj 39,8 in sem ga nafilala z calpolom, sedaj temperature ni in upam da je ne bo, je pa dosti lazje če večji zboliuser posted image


podpišemuser posted image

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 2830
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 12:21:52   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos


IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

SS in Anitka: film je po pričakovanjih FENOMENALENuser posted image user posted image user posted image , priporočamuser posted image

danes je na vrsti Revni milijonaruser posted image


ti je sosed pokazal kako in kaj?



ja pokazal mi je, samo ta film mi je raje on zrihtal, ker ima film v 5 ur že dol, pri meni pa traja 2-3 dniuser posted image

tako, da zdaj dam CD zjutraj, zvečer pa že gledamouser posted image

Kateri film si gledala? Rabim ideje, da dam možgane malo na off od vsega sr.anja user posted image



BRALECuser posted image

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 2831
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 12:23:11   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos


IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos


IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

SS in Anitka: film je po pričakovanjih FENOMENALENuser posted image user posted image user posted image , priporočamuser posted image

danes je na vrsti Revni milijonaruser posted image


ti je sosed pokazal kako in kaj?



ja pokazal mi je, samo ta film mi je raje on zrihtal, ker ima film v 5 ur že dol, pri meni pa traja 2-3 dniuser posted image

tako, da zdaj dam CD zjutraj, zvečer pa že gledamouser posted image

Kateri film si gledala? Rabim ideje, da dam možgane malo na off od vsega sr.anja user posted image



BRALECuser posted image

Ajaaaaaa, sem smotana, saj ste se zadnjič menile o tem. The reader, a ne? Bom kasneje šla pogledat, če je kje na voljo za "dolpoteg" user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2832
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 12:25:38   
Anonimen
Moja miška spi že eno urco ob prižganem radijuuser posted image , probam malo uvesti to popoldansko spanje ob ne čisto tišiniuser posted image in za enkart nam gre krasnouser posted image

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 2833
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 12:28:20   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

Aja, sm pozabla povedat. Dns sm dala Vidka spet mal na kahlico in je mu uspelo narest prvi mini kakec v kahlicouser posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

 
bravo Vid



user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jana81)
  Neposredna povezava do sporočila: 2834
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 12:31:35   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Moja miška spi že eno urco ob prižganem radijuuser posted image , probam malo uvesti to popoldansko spanje ob ne čisto tišiniuser posted image in za enkart nam gre krasnouser posted image


Nejc pa še vedno ne kaže znakov zaspanosti, pa bedi že od 6h, no pol je mal še podremal do 7.30h

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2835
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 12:32:25   
jana81
sva pa bila danes pri zdravniku, prvi pregled za vrtec, in ga sploh ni pregledal, samo cepljen je bil.


_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 2836
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 12:38:05   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

sva pa bila danes pri zdravniku, prvi pregled za vrtec, in ga sploh ni pregledal, samo cepljen je bil.



je kaj jokal?

(odgovor članu jana81)
  Neposredna povezava do sporočila: 2837
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 12:53:08   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

sva pa bila danes pri zdravniku, prvi pregled za vrtec, in ga sploh ni pregledal, samo cepljen je bil.



Pri nas je tako, da če redno hodiš sploh ne pogleda otroka.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 2838
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 13:02:21   
barbaw
Maja je tako tečna, da se mi že user posted image . Nimam pojma kaj ji je. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 2839
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 13:06:57   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: mafi

nč grem mal knigice brat Markuuser posted image , dokler mu bratec spi.
dugač pa smo imeli hajko ponoči, ampak mislim da bo danes bolje razen če ga tamal to noč ne bo sračkal.

vročino je imel zjutraj 39,8 in sem ga nafilala z calpolom, sedaj temperature ni in upam da je ne bo, je pa dosti lazje če večji zboliuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image  za Marka

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 2840
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 13:07:00   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: mafi

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos


IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: tilči
user posted image Ali ste že dale svojim sončkom zelje?
Predvsem mislim iz zeljnate glave ne kislo

ja
 
naša je jedla sladko zelje

ok, ne me čudno gledat! kak ga pa nardite? pa k čemu paše? user posted image  sem še bolj nova na področju povsem samostojnega kuhanja



hmm jaz še neuser posted image

mene pa zanima a svojim user posted image že delate solate? Sem danes neki gledala jedilnik našega vrtca, pa pri vsakem kosilu imajo solateuser posted image , sploh si ne prestavljam kako bi miška reagirala, da ji dam zeleno solato z kisomuser posted image



men se zdi da kar malo otrok zagrabi solato moj jo še pri 4 ne marauser posted image



Jaz sem Andražu skoz govorila, da solata in zelenjava dela mišice. Da ti vidiš kako jo je. Nikoli HB nisem imela problemo, da zelenjave ne bi jedel, razen kak trenutni preblisk ko ne mara korenja, drugi dan pa ga bašeuser posted image
Imamo pa probleme z mesom. Ga ne je kaj rad.

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 2841
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 13:07:05   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos


IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: tilči
user posted image Ali ste že dale svojim sončkom zelje?
Predvsem mislim iz zeljnate glave ne kislo

ja
 
naša je jedla sladko zelje

ok, ne me čudno gledat! kak ga pa nardite? pa k čemu paše? user posted image  sem še bolj nova na področju povsem samostojnega kuhanja



hmm jaz še neuser posted image

mene pa zanima a svojim user posted image že delate solate? Sem danes neki gledala jedilnik našega vrtca, pa pri vsakem kosilu imajo solateuser posted image , sploh si ne prestavljam kako bi miška reagirala, da ji dam zeleno solato z kisomuser posted image



user posted image user posted image user posted image  edina jaz sem to prepustila vrtcu. Tam je jedel, kako pa ne vprašat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2842
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 13:09:58   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Maja je tako tečna, da se mi že user posted image . Nimam pojma kaj ji je. user posted image


Je spet v elementuuser posted image  Včeraj sem bila pri  kolegici in ima 4,5 letno punco in je tako sitna da je joj. Sem jo vprašala kako zdrži in je rekla, da velikokrat pripelje nejne kolegice in kolegi iz vrtca, da se zamotijo, ker drugače samo; mami to mami unu, mami..........groza!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Naša je vstala in pojedla kosilo. Pi.č,kica je bila lačna in je lepo pojedla brez ornguser posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 2843
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 13:11:00   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: mafi

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos


IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: tilči
user posted image Ali ste že dale svojim sončkom zelje?
Predvsem mislim iz zeljnate glave ne kislo

ja
 
naša je jedla sladko zelje

ok, ne me čudno gledat! kak ga pa nardite? pa k čemu paše? user posted image  sem še bolj nova na področju povsem samostojnega kuhanja



hmm jaz še neuser posted image

mene pa zanima a svojim user posted image že delate solate? Sem danes neki gledala jedilnik našega vrtca, pa pri vsakem kosilu imajo solateuser posted image , sploh si ne prestavljam kako bi miška reagirala, da ji dam zeleno solato z kisomuser posted image



men se zdi da kar malo otrok zagrabi solato moj jo še pri 4 ne marauser posted image



Jaz sem Andražu skoz govorila, da solata in zelenjava dela mišice. Da ti vidiš kako jo je. Nikoli HB nisem imela problemo, da zelenjave ne bi jedel, razen kak trenutni preblisk ko ne mara korenja, drugi dan pa ga bašeuser posted image
Imamo pa probleme z mesom. Ga ne je kaj rad.


naš pa ima raje meso kot zelenjavo user posted image user posted image  tipično moško
Zelenjavo rad je, nimamo problemov s tem, ampak če bi izbiral bi bilo pa meso.

Moja tašča peče vsak teden svinjska rebra. Vam povem, da jih tako ali tako nimam preveč rada, zdaj mi gre pa na bruhanje ko samo pomislim nanje. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 2844
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 13:12:19   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Maja je tako tečna, da se mi že user posted image . Nimam pojma kaj ji je. user posted image


Je spet v elementuuser posted image  Včeraj sem bila pri  kolegici in ima 4,5 letno punco in je tako sitna da je joj. Sem jo vprašala kako zdrži in je rekla, da velikokrat pripelje nejne kolegice in kolegi iz vrtca, da se zamotijo, ker drugače samo; mami to mami unu, mami..........groza!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Naša je vstala in pojedla kosilo. Pi.č,kica je bila lačna in je lepo pojedla brez ornguser posted image


user posted image user posted image user posted image  samo da je pojedla

Mene je Jaka moril pri 3-eh z mami mami mami mami, zdaj pa je znosno. Se je meni tudi že rolalo, ampak zdržiš ker moraš.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 2845
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 13:21:37   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Dober dan, če je leahko doberuser posted image

Naša noč user posted image user posted image user posted image user posted image
Gal ima še vedno vročino, teče mu iz nosa, iz oči, kašlja, da je groza, hrope... Skratka še vedno je bogi revček. Greva popoldne na kontrolo in verjetno po nova zdravila.

Sicer pa dragi moj srček vse najboljše za 10 mesecev. Z atijem te imava rada in ti želiva veeeeeeliko zdravja

user posted image





Oh bogi revček mali, to pa je hudo user posted image . Najhuje je, ker jih moramo šopat z kemijo, da bi bili boljše. Zate user posted image user posted image user posted image in za malega bolančka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 2846
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 13:24:22   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Dober dan, če je leahko doberuser posted image

Naša noč user posted image user posted image user posted image user posted image
Gal ima še vedno vročino, teče mu iz nosa, iz oči, kašlja, da je groza, hrope... Skratka še vedno je bogi revček. Greva popoldne na kontrolo in verjetno po nova zdravila.

Sicer pa dragi moj srček vse najboljše za 10 mesecev. Z atijem te imava rada in ti želiva veeeeeeliko zdravja

user posted image





Oh bogi revček mali, to pa je hudo user posted image . Najhuje je, ker jih moramo šopat z kemijo, da bi bili boljše. Zate user posted image user posted image user posted image in za malega bolančka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ojej, tole sem pa očitno spregledala user posted image  Ti bogi mali sonček user posted image
Anitka, res mi je hudo, ko ga takole zelo matra user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 2847
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 13:26:48   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Dober dan, če je leahko doberuser posted image

Naša noč user posted image user posted image user posted image user posted image
Gal ima še vedno vročino, teče mu iz nosa, iz oči, kašlja, da je groza, hrope... Skratka še vedno je bogi revček. Greva popoldne na kontrolo in verjetno po nova zdravila.

Sicer pa dragi moj srček vse najboljše za 10 mesecev. Z atijem te imava rada in ti želiva veeeeeeliko zdravja

user posted image





Oh bogi revček mali, to pa je hudo user posted image . Najhuje je, ker jih moramo šopat z kemijo, da bi bili boljše. Zate user posted image user posted image user posted image in za malega bolančka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ojej, tole sem pa očitno spregledala user posted image  Ti bogi mali sonček user posted image
Anitka, res mi je hudo, ko ga takole zelo matra user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image


jaz sem tudi zgrešila tole
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 2848
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 13:33:38   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: nia5

Pa glihkar je zakričal in se Nia vstraši, potem mu moja mama reče naj neha on pa še bolj, zdaj pa se trese in joče od strahain se ne more pomirit, TO NI NORMALNO!!!! Prokleti otrok nesramen user posted image


Ne mi zamerit kar bom napisala. Tale otrok ni nič kriv, da je tak, ampak njegovi starši. Bi mogel tvoj brat prebrat kakšno knjigo o vzgoji otrok ali pa gledat male vragece in supervaruško, da bo videl kakšni prijemi obstajajo za takšne otroke, ki nimajo mej. Onadva bi mogla videt, da sploh nista starša, ki bi vzgajala otroka, ker tale otrok nima vzgoje.




Ni kaj zamerit, vendar brat priznava da je naporen in koliko ima časa, se ukvarja z njim, ker ful dela, njegova žena pa tega ne priznava in mu doma pusti vse, ampak čisto vse in mali misli, da lahko vsepovsod dela vse. Jaz vem da otrok ni kriv, vendar znorim, ko se znaša nad MOJIM otrokom, ki se ne zna branit.


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 2849
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 13:38:28   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: nia5

Pa glihkar je zakričal in se Nia vstraši, potem mu moja mama reče naj neha on pa še bolj, zdaj pa se trese in joče od strahain se ne more pomirit, TO NI NORMALNO!!!! Prokleti otrok nesramen user posted image


Ne mi zamerit kar bom napisala. Tale otrok ni nič kriv, da je tak, ampak njegovi starši. Bi mogel tvoj brat prebrat kakšno knjigo o vzgoji otrok ali pa gledat male vragece in supervaruško, da bo videl kakšni prijemi obstajajo za takšne otroke, ki nimajo mej. Onadva bi mogla videt, da sploh nista starša, ki bi vzgajala otroka, ker tale otrok nima vzgoje.




Ni kaj zamerit, vendar brat priznava da je naporen in koliko ima časa, se ukvarja z njim, ker ful dela, njegova žena pa tega ne priznava in mu doma pusti vse, ampak čisto vse in mali misli, da lahko vsepovsod dela vse. Jaz vem da otrok ni kriv, vendar znorim, ko se znaša nad MOJIM otrokom, ki se ne zna branit.



Saj bi jaz tudi znorela verjemi. Zato pa bi naredila vse kar je možno, da ne bi več prišel. Žalostno ampak res bi naredila vse, da ne bi prišel v stik z mojim otrokom.
Tole tvojo svakinjo bi mogli z valjarjem po buči, da bi odprla oči in videla, da mali ni tako mali in mu ne more vse pustit. Kaj šele bo ko bo večji? user posted image  Moja teta je naredila isto napako in ti lahko samo povem, da jo je zmerjal in žalil in ...... HB so ga zgrabili in je danes ok, lahko pa se obrne v čisto drugo smer. Tega otroke ne bi smeli obravnavati kot nedolžnega malčka ampak njegovi starosti primerno.
A ne hodi v vrtec? A ta mama ne vidi, kako se obnašajo drugi 3-letniki? Če je naporen še ne pomeni, da lahko dela kar hoče. Obstajajo tudi pedopsihiatri in svetovalni centri kjer z veseljem pomagajo staršem, če se le obrnejo tja po pomoč.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 2850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  112 113 [114] 115 116   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  112 113 [114] 115 116   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?