|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 10:30:55   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Našo sem šla kar zbudit in začuda je zelo dobre volje kot, da se ne bi ponoči nič dogajalouser posted image user posted image user posted image user posted image
 
Prej je en avto zapeljal na dvorišče iz Madžarske in grem pogledat; prodajajo merino posteljino. Kje so pa mene v th rovtah našli?????user posted image

Pazi, da ne pridejo kdaj krast user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 776
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 10:31:32   
hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: Skye


IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Joj kolk sem vam vsem folž, ki živite v istih hišah s svojimiuser posted image , jaz bi takooj živeli s svojo  mamiuser posted image



hmmm...saj jaz bi tudi...sam če dobro pomislim, pa tud ne.....vseeno ne maram če kdo preveč pametuje...kar pa moja mama zna zelo dobrouser posted image



Jaz imam moja starša v isti hiši, pa je vse vredu in prav, pa mi kdaj na Vidka pomerkata, da kaj pospravim,.... , ampak komaj čakam, da bom kliznila na svoje.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 777
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 10:31:46   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Pri nas pa tako piha, da je hudo. Pa na sprehod moram it s psičko...brrr. Držte pesti, da ne zmrznem user posted image


dEJ KAKŠEN KAMEN V ŽEP, DA TE NE ODNESE user posted image , ups, caps lock user posted image


no vsaj za nekaj je dobro, da sem debela in ne rabim kamnovuser posted image

drugač, sem se jaz zmrznila, ko sem hodila sem gor k mami z vozičkom, minus pa še piha bzzzzuser posted image


Brez zamere, ampak ti si prismojena ne debela user posted image  Prej si bila shirana, zdaj si pa normalna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 778
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 10:32:42   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

Ojla bejbeuser posted image !

Kako ste kaj? Js sm ratala prav smotana s temle RR... rada bi vedla, kaj se dogaja pa bi vzel preveč časa, če vse preberem, kr neki o seb govort se mi pa tud ne da... a štekate user posted image ?

No skratka, bom prečekirala, kako so kej hroščki in hroščice. Zadnč, ko smo mel čvek pri Žanu, je blo res ful fajn in vsi so tolk zrasl user posted image !
Drgač pri nas nč kej novega, tist, kar sem rekla, glede mojga zdravja, se je na pregledu izkazalo za nenevarno user posted image . Žan je še vedno alergičen, tko da sm spet na Allernovi, ampak kaj čmo user posted image . Ven mu je KONČNO pogledal šesti zobek, ampak je zdej glih najhujše, ker je zuni sam konica in bo trajalo še par dni, da bo cel user posted image .
Kaj še... aja delat grem 18. maja, ker bom koristila še cel mesec dopusta, ampak se tolk hitr približuje user posted image ...
Tolk na hitr, grem še mal brat zdej user posted image .



user posted image user posted image user posted image za tvoje zdravje in user posted image user posted image user posted image za Žana...da bi mu alergija čim prej izzvenela, da bo lahko začel papcati tudi kaj dobrega in ne samo te Allernove (naši dve sta jo dobivale na začetku,,,sam sta jo hitro začele zavračati...saj ni čudno, ko pa je res ogabnega okusa) user posted image


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 779
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 10:35:22   
hijenca
Špelin@ eno vprašanje.

Glede na to, da ima Videk čisto zabasan nosek, pa da težko diha, a mu lahko dam 1 vpih ventolina zvečer. Ker enkrat sem Vidka, ko je bil v istem stanju peljala k P in mi je rekla, da on tako zdravilo ima, in naj mu dam ventolin, ko težko diha. Bi mu ti dala, ali raje ne. user posted image

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 780
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 10:35:32   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: Skye


IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Joj kolk sem vam vsem folž, ki živite v istih hišah s svojimiuser posted image , jaz bi takooj živeli s svojo  mamiuser posted image



hmmm...saj jaz bi tudi...sam če dobro pomislim, pa tud ne.....vseeno ne maram če kdo preveč pametuje...kar pa moja mama zna zelo dobrouser posted image



Jaz imam moja starša v isti hiši, pa je vse vredu in prav, pa mi kdaj na Vidka pomerkata, da kaj pospravim,.... , ampak komaj čakam, da bom kliznila na svoje.


jaz imam taščo, ki živi 200 metrov vstran...že to je dovoljuser posted image   No pa sem zelo srečna da jo imam....res se dobro razumemo in vsak dan pride po tamali dve in ju pelje na sprehod, da jaz v tem času lahko kaj doma naredim, oz. se spočijem user posted image


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 781
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 10:36:47   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: kasso
špelin@, a nisi imela ti MRT v februarju? Kako si odpravila?

Sem takrat malo namignila, da grem, ampak nisem hotela preveč pisat, sem imela ravno eno zasledovalko na "repu" in nisem želela, da to raznaša naokrog pred mano user posted image
Zdaj komot povem: stanje izgleda skoraj nespremenjeno, več za naprej pa izvem na kontroli pri nevrologu.

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 782
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 10:36:55   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

EDINA!!!
 
user posted image user posted image user posted image
ZA 4000 POSTOV
 
user posted image


user posted image user posted image

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 783
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 10:37:02   
sesil
skye, komaj sedaj mi je uspelo prebrati članek. fenomenalen je, tolko sem se narežala....

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 784
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 10:37:30   
hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: Skye

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: Skye


IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Joj kolk sem vam vsem folž, ki živite v istih hišah s svojimiuser posted image , jaz bi takooj živeli s svojo  mamiuser posted image



hmmm...saj jaz bi tudi...sam če dobro pomislim, pa tud ne.....vseeno ne maram če kdo preveč pametuje...kar pa moja mama zna zelo dobrouser posted image



Jaz imam moja starša v isti hiši, pa je vse vredu in prav, pa mi kdaj na Vidka pomerkata, da kaj pospravim,.... , ampak komaj čakam, da bom kliznila na svoje.


jaz imam taščo, ki živi 200 metrov vstran...že to je dovoljuser posted image   No pa sem zelo srečna da jo imam....res se dobro razumemo in vsak dan pride po tamali dve in ju pelje na sprehod, da jaz v tem času lahko kaj doma naredim, oz. se spočijem user posted image



Jaz pa bom kasneje, ko se bomo selili imela taščo tako blizu kot ti. Me je kar groza.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 785
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 10:38:01   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Včeraj sem šla bolj zgodaj spat, kot da bi čutila kaj bo. Ob polnoči se je začelo dretje, pucanje noska, čaj, spat in tako na 20min. Mala ni hotela spat pri nama in na koncu sva okoli pol petih obupala in jo dala v svojo posteljo, kjer se je drla kakih 15min in zaspal. Princes še vedno drnjoha svoj spanecuser posted image jaz pa povožena kot palačinka. Me je strah današnje noči, ko sem sama.
SS, Špelin@ kako zdržite tak tempo???Meni se bo kar skegljelo in to po eni noči, pa še z Matejom sva jo skupaj pedenala, nisem bila sama.user posted image user posted image user posted image

A mi ostane kaj drugega, kot nekako zvoziti?? user posted image  
Kako zdržim? Na trenutke zelo težko user posted image  

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 786
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 10:38:15   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Mi smo nazaj od P. Mali je veliko bolje, pač mu še sluz nagaja, drugače je ok user posted image  Velika pika je tudi skoraj že čisto zdrava, ušesa so že skoraj b.p. user posted image  Je pa mala pika dobila Ventolin, ker ima malo bronhitisa - madona, sem jezna user posted image  Ko smo bili v pon. tam, je ni poslušala, ker se je tako osredotočala na boleč  trebušček, zdaj pa tole... Na srečo ni nič hujšega, P pravi, da je dala Ventolin bolj za vsak slučaj, drugače gre mala komot v vrtec. Tudi na kontrolo ni več treba, razen če bi bilo kaj novega.
Aja, pa še moj user posted image  je zbolel, ampak je moral v službo, ker sta 2 na dopustu.


user posted image user posted image user posted image za izboljšanje pri princeski in princuuser posted image Pikapolonici in user posted image pa pošiljam user posted image user posted image user posted image user posted image za čim prejšnje okrevanjeuser posted image



_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 787
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 10:39:16   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: Skye

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: Skye


IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Joj kolk sem vam vsem folž, ki živite v istih hišah s svojimiuser posted image , jaz bi takooj živeli s svojo  mamiuser posted image



hmmm...saj jaz bi tudi...sam če dobro pomislim, pa tud ne.....vseeno ne maram če kdo preveč pametuje...kar pa moja mama zna zelo dobrouser posted image



Jaz imam moja starša v isti hiši, pa je vse vredu in prav, pa mi kdaj na Vidka pomerkata, da kaj pospravim,.... , ampak komaj čakam, da bom kliznila na svoje.


jaz imam taščo, ki živi 200 metrov vstran...že to je dovoljuser posted image   No pa sem zelo srečna da jo imam....res se dobro razumemo in vsak dan pride po tamali dve in ju pelje na sprehod, da jaz v tem času lahko kaj doma naredim, oz. se spočijem user posted image



Jaz pa bom kasneje, ko se bomo selili imela taščo tako blizu kot ti. Me je kar groza.


a se ne razumete najbolje?



_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 788
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 10:39:39   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: jana81

pa dobro jutro
 
splai smo še kr nekak, čeprav je bil Nejc ponoči grozno lačen..je jedel ob 00 in 6.30h, potem sva pa tud kr vstala.
 
Včeraj sem bila pri zdravniku, ki je ugotovil vnetje mehurja in ene ledvice, ampak dobila sem pa lekadol in čaj..user posted image
 


No super, lekadol pa čaj, pa ti bosta glih kaj pomagala. user posted image Ko te bo pa prav zvilo, pa te bodo filali z AB. Tega ne razumem, da pustijo, da človek prav zboli. Tako kot pri otrocih. Prideš prvič, ti rečejo, čistite nosek,.... ko je vedno hujše, pa ti ga nafilajo z AB.


Pri AB so previdni, da ga ne dajo prezgodaj. Vnetje sečil najprej želijo sanirat z zadostnim pitjem čaja. Ponavadi za vnetje sečil predpišejo primotrenuser posted image .


Kot otrok sem imela vnetje ledvičnih čašic. Bolečine take, da sem z glavo v steno tolkla. Potem ko sem se drla in zvijala od bolečin, so mi dali nekaj proti bolečinam, tega ne bom nikoli pozabla. Že takrat so šparali barabe.

Ponavadi AB še ne dajo, če gre le za blažje vnetje mehurja. Če je zraven še vnetje ledvic, bi bilo kar treba dati Primotren user posted image  Sploh če res fajn boli, potem se ve, da ne gre le za blažje vnetje... Ob blažjem vnetju samo peče ob lulanju.

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 789
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 10:39:47   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Špelin@ eno vprašanje.

Glede na to, da ima Videk čisto zabasan nosek, pa da težko diha, a mu lahko dam 1 vpih ventolina zvečer. Ker enkrat sem Vidka, ko je bil v istem stanju peljala k P in mi je rekla, da on tako zdravilo ima, in naj mu dam ventolin, ko težko diha. Bi mu ti dala, ali raje ne. user posted image


Če pride težko do zraka in hitro diha mu lahko daš ventolin, če pa je samo nosek kriv mu pa jaz ne bi dajala.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 790
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 10:39:49   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Pri nas pa tako piha, da je hudo. Pa na sprehod moram it s psičko...brrr. Držte pesti, da ne zmrznem user posted image


dEJ KAKŠEN KAMEN V ŽEP, DA TE NE ODNESE user posted image , ups, caps lock user posted image


no vsaj za nekaj je dobro, da sem debela in ne rabim kamnovuser posted image

drugač, sem se jaz zmrznila, ko sem hodila sem gor k mami z vozičkom, minus pa še piha bzzzzuser posted image


Brez zamere, ampak ti si prismojena ne debela user posted image  Prej si bila shirana, zdaj si pa normalna.


Ti imaš samo jezik pretežek. user posted image user posted image user posted image user posted image    Mal heca. Pa ti si tako luštna in ko sem te jaz videla decembra si se mi zdela huda bejba in nisem videla niti gramčka viška. user posted image  Jaz sem ti fouš pa imam malo manj kg kot ti, ker imaš ti manjšo rit.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 791
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 10:39:54   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Včeraj sem šla bolj zgodaj spat, kot da bi čutila kaj bo. Ob polnoči se je začelo dretje, pucanje noska, čaj, spat in tako na 20min. Mala ni hotela spat pri nama in na koncu sva okoli pol petih obupala in jo dala v svojo posteljo, kjer se je drla kakih 15min in zaspal. Princes še vedno drnjoha svoj spanecuser posted image jaz pa povožena kot palačinka. Me je strah današnje noči, ko sem sama.
SS, Špelin@ kako zdržite tak tempo???Meni se bo kar skegljelo in to po eni noči, pa še z Matejom sva jo skupaj pedenala, nisem bila sama.user posted image user posted image user posted image


Sprijazniš se in guraš dalje.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 792
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 10:40:20   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: sesil

skye, komaj sedaj mi je uspelo prebrati članek. fenomenalen je, tolko sem se narežala....


hvalauser posted image



_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 793
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 10:40:53   
kasso


IZVIRNO SPOROČILO: Naty*


Drgač pri nas nč kej novega, tist, kar sem rekla, glede mojga zdravja, se je na pregledu izkazalo za nenevarno user posted image . user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Žan je še vedno alergičen, tko da sm spet na Allernovi, ampak kaj čmo user posted image .bošček mali, kar ni konca te alergijeuser posted image user posted image user posted image
Ven mu je KONČNO pogledal šesti zobek, ampak je zdej glih najhujše, ker je zuni sam konica in bo trajalo še par dni, da bo cel user posted image .
Kaj še... aja delat grem 18. maja, ker bom koristila še cel mesec dopusta, ampak se tolk hitr približuje user posted image ...
Tolk na hitr, grem še mal brat zdej user posted image .




(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 794
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 10:40:57   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: kasso
špelin@, a nisi imela ti MRT v februarju? Kako si odpravila?

Sem takrat malo namignila, da grem, ampak nisem hotela preveč pisat, sem imela ravno eno zasledovalko na "repu" in nisem želela, da to raznaša naokrog pred mano user posted image
Zdaj komot povem: stanje izgleda skoraj nespremenjeno, več za naprej pa izvem na kontroli pri nevrologu.

user posted image user posted image user posted image sem zelooo vesela zate user posted image , da bi tako ostalo še naprejuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 795
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 10:41:31   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

Ojla bejbeuser posted image !

Kako ste kaj? Js sm ratala prav smotana s temle RR... rada bi vedla, kaj se dogaja pa bi vzel preveč časa, če vse preberem, kr neki o seb govort se mi pa tud ne da... a štekate user posted image ?

No skratka, bom prečekirala, kako so kej hroščki in hroščice. Zadnč, ko smo mel čvek pri Žanu, je blo res ful fajn in vsi so tolk zrasl user posted image !
Drgač pri nas nč kej novega, tist, kar sem rekla, glede mojga zdravja, se je na pregledu izkazalo za nenevarno user posted image .
Super novica user posted image user posted image user posted image
Žan je še vedno alergičen, tko da sm spet na Allernovi, ampak kaj čmo user posted image .
Res srčno, srčno upam, da bo kmalu bolje!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ven mu je KONČNO pogledal šesti zobek, ampak je zdej glih najhujše, ker je zuni sam konica in bo trajalo še par dni, da bo cel user posted image .
Kaj še... aja delat grem 18. maja, ker bom koristila še cel mesec dopusta, ampak se tolk hitr približuje user posted image ...
Tolk na hitr, grem še mal brat zdej user posted image .
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

nič punce bodite pridne, mi odhajamo malo ven na mraza, no babi in AT bosta vozičkale, jaz pa grem malo spatuser posted image .

Joj kolk sem vam vsem folž, ki živite v istih hišah s svojimiuser posted image , jaz bi takooj živeli s svojo  mamiuser posted image



Js sm pa teb fouš, da maš koga, ki ti tamalo pomirka za dve uri na dan... vedno, ko grem ven jih srečam pa se spomnim, kolk ti je luštn user posted image !
Naty*, saj jaz bi tudi nekoga takega user posted image

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 796
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 10:42:04   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Pri nas pa tako piha, da je hudo. Pa na sprehod moram it s psičko...brrr. Držte pesti, da ne zmrznem user posted image


dEJ KAKŠEN KAMEN V ŽEP, DA TE NE ODNESE user posted image , ups, caps lock user posted image


no vsaj za nekaj je dobro, da sem debela in ne rabim kamnovuser posted image

drugač, sem se jaz zmrznila, ko sem hodila sem gor k mami z vozičkom, minus pa še piha bzzzzuser posted image


Brez zamere, ampak ti si prismojena ne debela user posted image  Prej si bila shirana, zdaj si pa normalna.


Ti imaš samo jezik pretežek. user posted image user posted image user posted image user posted image    Mal heca. Pa ti si tako luštna in ko sem te jaz videla decembra si se mi zdela huda bejba in nisem videla niti gramčka viška. user posted image  Jaz sem ti fouš pa imam malo manj kg kot ti, ker imaš ti manjšo rit.


če ima katera kaj viška pri riti...jaz vzamem....moja je namreč na minimumuuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 797
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 10:45:57   
hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: Skye

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: Skye

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: Skye


IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Joj kolk sem vam vsem folž, ki živite v istih hišah s svojimiuser posted image , jaz bi takooj živeli s svojo  mamiuser posted image



hmmm...saj jaz bi tudi...sam če dobro pomislim, pa tud ne.....vseeno ne maram če kdo preveč pametuje...kar pa moja mama zna zelo dobrouser posted image



Jaz imam moja starša v isti hiši, pa je vse vredu in prav, pa mi kdaj na Vidka pomerkata, da kaj pospravim,.... , ampak komaj čakam, da bom kliznila na svoje.


jaz imam taščo, ki živi 200 metrov vstran...že to je dovoljuser posted image   No pa sem zelo srečna da jo imam....res se dobro razumemo in vsak dan pride po tamali dve in ju pelje na sprehod, da jaz v tem času lahko kaj doma naredim, oz. se spočijem user posted image



Jaz pa bom kasneje, ko se bomo selili imela taščo tako blizu kot ti. Me je kar groza.


a se ne razumete najbolje?




Sploh se ne razumema. Se stanje namreč izboljšuje, ampak še zmeraj jo težko gledam.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 798
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 10:46:24   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Skye

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Pri nas pa tako piha, da je hudo. Pa na sprehod moram it s psičko...brrr. Držte pesti, da ne zmrznem user posted image


dEJ KAKŠEN KAMEN V ŽEP, DA TE NE ODNESE user posted image , ups, caps lock user posted image


no vsaj za nekaj je dobro, da sem debela in ne rabim kamnovuser posted image

drugač, sem se jaz zmrznila, ko sem hodila sem gor k mami z vozičkom, minus pa še piha bzzzzuser posted image


Brez zamere, ampak ti si prismojena ne debela user posted image  Prej si bila shirana, zdaj si pa normalna.


Ti imaš samo jezik pretežek. user posted image user posted image user posted image user posted image    Mal heca. Pa ti si tako luštna in ko sem te jaz videla decembra si se mi zdela huda bejba in nisem videla niti gramčka viška. user posted image  Jaz sem ti fouš pa imam malo manj kg kot ti, ker imaš ti manjšo rit.


če ima katera kaj viška pri riti...jaz vzamem....moja je namreč na minimumuuser posted image user posted image user posted image user posted image


Pazi, zdaj te bomo zasule user posted image

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 799
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 10:46:32   
barbaw
Tole našo P bi jaz včasih po buči. user posted image user posted image user posted image user posted image   Majina ušesa še niso ok. user posted image  AB še naprej. Pa 2 tedna ga že jemlje. user posted image user posted image

Pred kakima dvema mesecema sem vprašala P zaradi Majinega tretjega mandlja pa je rekla, da je ok, danes mi pa je rekla, da je povečan. user posted image user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kopanje med menstruacijo – triki za sprošč...
Večkrat se nam zgodi, da nam točno med poletnim dopustom zagode menstruacija. To so triki, kako boste te dni preživeli b...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




EURO 2024.
пеперутка16

Kdo bo prišel v polfinale?