|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  38 39 [40] 41 42   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
11.3.2009 19:49:23   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: sahary

evo info s prve roke
sem bla danes na ctg v celju...greš najprej dol v ginekološko da te prijavijo pa te dokaj hitro pošljejo gor, potem tud ctg relativno hitr opraviš, vendar...jaz sem danes 2,5h čakala na pregled ker so bli skoz neki težki porodi pa menda vizita al kaj joooj za pop******
so me pa hotli zadržat, češ da sem že 4.
ampak me se to ni zdelo najboljši razlog glede na to da se nič ne dogaja pr men
no zdele se je neki začelo, na pol ure...20sek bolečin...vendar je blo že 3x lažen alarm pol pa po tuširanju izzveni
no če se jutri ne javim sem ostala tam ali v najboljšem primeru že cartam


A ti imaš pa vsak dan pregled???user posted image pa upam, da jutri cartašuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Lolita23 -- 11.3.2009 19:50:13 >


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu sahary)
Neposredna povezava do sporočila: 976
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
11.3.2009 21:20:44   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

IZVIRNO SPOROČILO: Bethany

En ctg v eni uri??? user posted image user posted image

V eni uri, če je posreči, lahko naredijo vsaj tri ctg-je, en večinoma traja pribl. 20 min. Imajo tak dve postelji in napravi, tak da sta dve nosečnici hkrati not... gre kar hitro. Men je tudi G. rekla, naj bom zgodnja, da ne bo pol gužva, pa sem v vseh obiskih ctg-ja (pa jih ni blo tak mal.. hehe) vedno najdlje čakala zdravnika, na ctg sem vedno relativno hitro prišla na vrsto. user posted image user posted image


Aha potem če sem tam ob osmih je v redu?Pregledajo pa te vaginalno tudi ali ne???Oprosti če preveč sprašujem??'HVALAuser posted image



Lolita, ti kar pojdi, takrat ko ti paše, sam računaj da pride dohter dol v ambulanto šele okoli desetih, ko je konec vizit. vaginalni pregled ni nujen, js sem ga imela samo dvakrat. običajno je samo vprašala kulk sem čez rok, pa kak se počutim, če je kej posebnosti, pa je to bilo to. dve uri čakanja za dve minuti pri zdravnici... user posted image

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 977
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
11.3.2009 21:44:47   
mbd0411
Bethany,kako je s kolki?A sem zgrešila?

Mi imamo pa napotmico za Celje doma in če se oslabša gremo.Niku tako hropi v pljučah da groza.Sicer je po ventolinu bolje,lahko pa se na hitro poslabša.Zanimivo pa je,da nima ne nahoda,ne vročine.Pridno je in pije..Kri ima super,pa dovolj kisika v krvi.Hrope pa ful.Je malo bolje.Če bi se le znal odkašljat.Je nevarnost pljučnice.
Jutri pa spet kontrola.


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 978
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
12.3.2009 9:10:13   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany


IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

IZVIRNO SPOROČILO: Bethany

En ctg v eni uri??? user posted image user posted image

V eni uri, če je posreči, lahko naredijo vsaj tri ctg-je, en večinoma traja pribl. 20 min. Imajo tak dve postelji in napravi, tak da sta dve nosečnici hkrati not... gre kar hitro. Men je tudi G. rekla, naj bom zgodnja, da ne bo pol gužva, pa sem v vseh obiskih ctg-ja (pa jih ni blo tak mal.. hehe) vedno najdlje čakala zdravnika, na ctg sem vedno relativno hitro prišla na vrsto. user posted image user posted image


Aha potem če sem tam ob osmih je v redu?Pregledajo pa te vaginalno tudi ali ne???Oprosti če preveč sprašujem??'HVALAuser posted image



Lolita, ti kar pojdi, takrat ko ti paše, sam računaj da pride dohter dol v ambulanto šele okoli desetih, ko je konec vizit. vaginalni pregled ni nujen, js sem ga imela samo dvakrat. običajno je samo vprašala kulk sem čez rok, pa kak se počutim, če je kej posebnosti, pa je to bilo to. dve uri čakanja za dve minuti pri zdravnici... user posted image


Aha hvala, pa še eno vprašanje, se ne spomnim, ti si takrat ko si šla čez rok, potem le dočakala svoje popadke, ali so ti sprožili????user posted image user posted image user posted image Te zasipam z vprašanji aauser posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 979
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
12.3.2009 10:11:38   
Bethany
hehe, Lolita, ni panike... ti kr vpraši kar te zanima, če imam odgovor ga z veseljem dam. ja, mi smo čakali in čakali, dokler se mi niso 10. dan po roku popadki sami začeli. Sem pa potem v P. dobila še umetne zraven, ampak je bilo vse skupaj še vedno prešibko, pa še tamala se ni dol v kanal spustila in se nisem odpirala, pa so se kr hitro odločili za CR.

Te sicer nočem strašit, ampak so punce čakale tudi že 16 dni čez rok... user posted image Ker, če je z otrokom na CTG vse ok, pa da ga še čutiš 10x na dan, ne bojo pospešili.

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 980
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
12.3.2009 10:34:21   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany

hehe, Lolita, ni panike... ti kr vpraši kar te zanima, če imam odgovor ga z veseljem dam. ja, mi smo čakali in čakali, dokler se mi niso 10. dan po roku popadki sami začeli. Sem pa potem v P. dobila še umetne zraven, ampak je bilo vse skupaj še vedno prešibko, pa še tamala se ni dol v kanal spustila in se nisem odpirala, pa so se kr hitro odločili za CR.

Te sicer nočem strašit, ampak so punce čakale tudi že 16 dni čez rok... user posted image Ker, če je z otrokom na CTG vse ok, pa da ga še čutiš 10x na dan, ne bojo pospešili.


Ja sej na to se tudi pripravljam, glede na to da je mala živahnauser posted image .Čeprav še upam. sda bo kaj v naslednjih dneh, ker res kot je rekla g, vsak dan delam po dvakrat ture, ampak ne vem, nič nisem bližje, zdej malo polagam upanje v jutri, da se kaj pokaže.user posted image No sej če gledam, da sem po UZ imela rok 5.3, sem danes tak 7 dan čez rok.


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 981
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
12.3.2009 13:45:22   
tejči77
lolita23, kako gre, je kaj novega?

_____________________________

Naša sončica se je rodila 02.07.2007,
10.08.2009 pa se ji je pridružil še drugi sonček.


Slikice naše Larise
http://tejci.blogspot.com/

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 982
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
12.3.2009 18:21:23   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: tejči77

lolita23, kako gre, je kaj novega?


Ne še vedno čakam, da bo kaj.Moj je bil ziher, da bo danes, pa po moje lahk že pozabi.user posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu tejči77)
Neposredna povezava do sporočila: 983
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
12.3.2009 18:32:04   
tulpek
Lolita, meni je sestra rekla, da ji je mali brcal še medtem, ko ga je rojevala (ko je imel glavico ven user posted image )... pa je bila 7 dni čez rok. Sploh ni nujno, da se umiri. Jo je pa kar sredi noči začelo nekaj zvijat in akcija. Zvečer pa še nič. Tako da lahko, da bo že danes ponoči. Držim pesti. 

(odgovor članu tejči77)
Neposredna povezava do sporočila: 984
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
12.3.2009 19:25:27   
Lolita23
Hvala punce jaz sicer še upam, da se mi kaj premakne, sem se pa tud sprijaznila z čakanjem.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 985
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
12.3.2009 20:44:01   
Bethany
Kje so pa vse ostale nosečke, ki majo tud rok v marcu??? Pa tulk velik jih je blo na seznamčku, sem pričakovala, da bo vsak dan kira rodila... user posted image user posted image Zdaj pa od nobene nič glasu...

Lolita, upam, da kmalu dočakaš dan D!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 986
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
12.3.2009 21:34:25   
sonček85


                                   CELJANKE Z OKOLICO 
PDP    Ime (starost)        (št. user posted image , št. user posted image ) pregled, kraj,spol,+ kg, cm buši

user posted image   

 08.03. 
Lolita23 (23)                  ( 1 user posted imageuser posted image 0)  13.3., CE  user posted image +16 kg

 
09.03.  
sahary (29)                      ( 4 user posted image ,  user posted image 3) ?, CE user posted image +9 kg

16.03.
babyg (?)                          ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE user posted image  +9kg, 94 cm 
 
17.03.  
urskaf (27)                       ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE user posted image +13kg, 107 cm 
 19.03.  
urška13 (32)                    ( 1 user posted imageuser posted image 0) 16.3, CE user posted image +18 kg  

 
21.03.
novo (29)                          ( 3 user posted imageuser posted image 0) 11.3., CE  user posted image +15 kg, 102 cm
 
23.03.

majabh (29)                      
( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE user posted image + 7,5 kg, 93 cm

01.04.   
srecka82 
(26)                   ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE  user posted image  +10 kg    
kpmk                                 ( 1  ,  0)?,  ŠTORE ,user posted image +20 KG

19.04.  
zupancdam 
(26)                ( 5 user posted imageuser posted image 1) ?, TRB  user posted image    
 
24.04 
Sonček85
(23)                  ( 1 user posted image ,  user posted image 0) 24.3., CE   user posted image +11 kg 


28.04.  
brigita23
(25)                   ( 1 user posted image ,  user posted image 0) 16.3., CE  user posted image   +17 kg   

 
30.04.   
*Jununa* 
                        ( ? user posted image ,  user posted image 0)18.03., CE user posted image
 
09.05  
mani2
(29)                        ( 2 user posted image ,  user posted image 1)  ?, CE  user posted image  + 5 kg
 
16.05. 
lananai (28)                      ( 1 user posted imageuser posted image 0) 30.3., CE user posted image  + 3kg, 95cm 
 
02.06.  
tinca84 (24)                    ( 1 user posted image ,user posted image 0) 9.3. in 6.4., CE user posted image  +8,5 kg,94 cm
 
23.06. 
maycha (33)                      ( 1 user posted image , user posted image  0) ?, CE  user posted image   + 4 kg

26.06. 
ulsi25 (?)                         ( 1 user posted image , user posted image  0) ?, CE  user posted image
 
03.07. 
Naty - Taja (30)               ( 3 user posted imageuser posted image 2) ?, CE   user posted image   +5 kg 
 
05.07. 
liam (25)                          ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE,  user posted image   +3 kg 
sabina84 (25)                  ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE,   user posted image   +5 kg 
 
15.07.   
bybyka_1987 (21)          ( 2 user posted image , user posted image 1) 18.3., CE   user posted image   
-11,5 kg 
 
20.07.  
Chebellca (24)                ( 1 user posted image , user posted image 0) ?, CE  user posted image  
 +0 kg 
22.07.
janejajaneja                    (1user posted image ,0 user posted image )  ? ,CE ,user posted image   +5kg
07.08.    
zara78 (31)                    ( 3 user posted image , user posted image 0) ?, CE    user posted image   
 
15.08.    
tejči77 (32)                    ( 2 user posted image , user posted image 1) 15.4 MF, CE   user posted image   +1,5  kg 
 
30.08.
tulpek (26)                      (1 user posted image , user posted image 0 ) 14.4 MF, CE user posted image  -2 kg             
 
01.09.
poopsie (28)                    ( 2 user posted image , user posted image 1) 28.3., CE user posted image +1 kg
 
03.09
barika (24)                     ( 2 user posted image , user posted image 1) 25.3., CE user posted image
 
05.09
Lorian(37)                        ( 3 user posted image , user posted image  2) ?, CE user posted image +3 kg
 
07.09.
oktavija (28)                    ( 2 user posted image , user posted image  0 ) 27.3., CE user posted image
 
 
user posted image  - 9 fantkov
user posted image  - 7 punčk
user posted image   - 16 presenečenj

Skupaj nas je 31 nosečk!

user posted image  

user posted image
 
user posted image  Celjske in okoliške mamiceuser posted image
 
24.09.2008   panja             MAI 
16.10.2008   Mandek         ZALA
20.10.2008   mbd0411      NIK 
03.11.2008   maša23         MAŠA
18.11. 2008  jagodinka      FILIP 
24.11.2008   Bethany         ELINA
25.11.2008   m a j c i k a    LEJA
26.11. 2008
  bobika1          MATIC
5.12.2008     katja_p           TJAŠA
12.12.2008   martka            GAJA
14.12.2008   mami_1979    MATEVŽ
15.01.2009   lunica12          ANINA 
21.01.2009  _kathy_           GAL
22.01.2009   betty80           VID
21.01.2009   blue eye          JERNEJ
04.02.2009   brkn83            NIK 
05.02.2009   cesandra         ŽAN 
06.02.2009   cita                  LIA
08.02.2009  
Katjuša            BENJAMIN  
15.02.2009   timy                 EVA
06.03.2009   spps                 MARCEL
06.03.2009   Dali*                ETIEN
09.03.2009   NoBody            TAJ

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:

  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI              user posted image DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA

  • Še nekaj strani:
user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image  NOSEČNOST                user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image  NOSEČNIŠKI KALK.     user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image  MAMA.SI                      user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA

  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC

  • nosečnost in delo

TUKAJ                          TUKAJ

Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1     priloga S-1
Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2        Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.
Kako do pomoči ob rojstvu otroka?
Priznanje očetovstva
Kako do otroškega dodatka?
Zdravstveno zavarovanje novorojenčka




_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 987
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
12.3.2009 21:40:06   
sonček85
no toliko da se vam javim.Mi smo iz pon na tor. ponoči imeli skupaj 2h krčev,v torek sem zelo malo čutila malega in trebuh sem imela otrddel in sem klicala G kaj naj in je rekla naj pridem na CTG.

Grem na CTG ,mali mi je vmes zaspaluser posted image vse ok,me pogleda vaginalno vse ok lepo zaprta in še na UZ kjer pogleda plodovnico ,ki je je še dovolj in je lepa,mali je migal in mi kimal z glavouser posted image falot mali.Srček je lepo bil in je rekla da na srečo ti krči oz.lažni popadki za sedaj niso naredili še nič da naj pa spremljam gibe in vse ,pa če bo še kaj naj pridem k njej ali pa z napotnico direkt v P.Sedaj čakamo in bomo videli kaj bo pokazalo.Včeraj je bil potem pravi falot,danes je malo manj samo je ša okoli10 gibov.

Pregled mi je pa prestavila iz 19.3 na 24.3 tko da ga imam sedaj na 2 tedna potem pa proti koncu na teden.

Komaj čakam 24.3,točno 1 mesec pred rokom.

lep večer vsem in marčevke hitro v P ,čakamo slikice in sms da ste rodileuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 988
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
12.3.2009 21:48:03   
tinca84
drži se sonček, pa tamalmu reč naj še mal počakauser posted image

_____________________________

Čudežna beseda MAMA razložiti se ne da,
zna jo le zašepetati glas otroškega srca!

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 989
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
13.3.2009 7:17:26   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany

Kje so pa vse ostale nosečke, ki majo tud rok v marcu??? Pa tulk velik jih je blo na seznamčku, sem pričakovala, da bo vsak dan kira rodila... user posted image user posted image Zdaj pa od nobene nič glasu...

Lolita, upam, da kmalu dočakaš dan D!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Mislim, da Sahary je že rodila, sam ni nobenem javila, no sej je kar nekja takih ko se ne javljauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 990
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
13.3.2009 9:36:45   
tejči77
Pozdravljene, meni se je pa ponoči sanjalo, da sem rodila, pa imam še mesece do poroda user posted image . Potem se bo verjetno danes kaj pri loliti dogajalo.user posted image

_____________________________

Naša sončica se je rodila 02.07.2007,
10.08.2009 pa se ji je pridružil še drugi sonček.


Slikice naše Larise
http://tejci.blogspot.com/

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 991
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
13.3.2009 14:26:29   
Lolita23
In evo men še kar tu:

No uradno sem čez rok 8 dni, ker gledajo bolj po uz in tako sem imela rok 5.3.Ko sem bila danes na pregledu sem ugotovila, da ni ravno mala številka čez rok.CTG ma neke male krivulje nepomembne, mala še kar zelo aktivna, plodovnice dovolj, maternični vrat malo zmehčan, odprta nič(ni mi nič jasen, kje je moja G vidla pred skoraj 3 tedni da pa sem).

No v najslabšem primeru, mi bodo res morali porod sprožiti ali 14 dni čez rok 19.3 ali ker v Ce čakajo 16 dni 21.3.

Nasednji pregled jutri 14.3


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu tejči77)
Neposredna povezava do sporočila: 992
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
13.3.2009 15:50:47   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

In evo men še kar tu:

No uradno sem čez rok 8 dni, ker gledajo bolj po uz in tako sem imela rok 5.3.Ko sem bila danes na pregledu sem ugotovila, da ni ravno mala številka čez rok.CTG ma neke male krivulje nepomembne, mala še kar zelo aktivna, plodovnice dovolj, maternični vrat malo zmehčan, odprta nič(ni mi nič jasen, kje je moja G vidla pred skoraj 3 tedni da pa sem).

No v najslabšem primeru, mi bodo res morali porod sprožiti ali 14 dni čez rok 19.3 ali ker v Ce čakajo 16 dni 21.3.

Nasednji pregled jutri 14.3


jaz sem bila 11 dni čez rok, ko sem rodila, pa mi je ena prijazna G. Milovanović ali nekaj takega kr lepo dala gel. Če jo boš zahakla na pregledu jo vprašaj zakaj nočejo posšpešit, potem pa delajo urgentne CRuser posted image  --- tile dohterji si malo norce iz nas delajo.user posted image

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 993
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
13.3.2009 16:32:48   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

In evo men še kar tu:

No uradno sem čez rok 8 dni, ker gledajo bolj po uz in tako sem imela rok 5.3.Ko sem bila danes na pregledu sem ugotovila, da ni ravno mala številka čez rok.CTG ma neke male krivulje nepomembne, mala še kar zelo aktivna, plodovnice dovolj, maternični vrat malo zmehčan, odprta nič(ni mi nič jasen, kje je moja G vidla pred skoraj 3 tedni da pa sem).

No v najslabšem primeru, mi bodo res morali porod sprožiti ali 14 dni čez rok 19.3 ali ker v Ce čakajo 16 dni 21.3.

Nasednji pregled jutri 14.3


jaz sem bila 11 dni čez rok, ko sem rodila, pa mi je ena prijazna G. Milovanović ali nekaj takega kr lepo dala gel. Če jo boš zahakla na pregledu jo vprašaj zakaj nočejo posšpešit, potem pa delajo urgentne CRuser posted image  --- tile dohterji si malo norce iz nas delajo.user posted image



Ena mi je razlagala, da zadnjič ko je ona bila na CTGju sta dve user posted image , ena 1 dan čez rok in druga ne vem koliko, imeli srečo, ko je delal en G, ki je kar vprašal, če jim ga sprožijo, jaz upam, da naletim na njega, res ne bi rada da mi kak CR rez delajo, me čist briga kak sproženi porod boli, sam da rodim.user posted image Toliko pa me je v hlačah, da bom prenesla.


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 994
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
13.3.2009 16:33:22   
Lolita23
Drugače pa mislim, da je Sahary res rodila, so en razlagale tam o user posted image , ki je šla v 4 rodit.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Lolita23 -- 13.3.2009 16:34:36 >


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 995
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
13.3.2009 16:53:16   
tinca84

Tak se govoriuser posted image ! Verjamem, da ti je muka čakat, saj bo.


_____________________________

Čudežna beseda MAMA razložiti se ne da,
zna jo le zašepetati glas otroškega srca!

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 996
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
14.3.2009 8:24:58   
mbd0411
A se vam kaj dogaja?
Tu ste zdaj same nosečke skoraj.Mamice smo se raje umaknile in drugje malo počvekamo in sem kukamo kaj počnete.Marec je skoraj na polovici,april...A vam hitro mineva ane? Zadnji dnevi se bodo vlekli,sploh če ste čez rok.Saj bo šlo.Čimbolj uživajte v nosečnosti,ker potem jo boste malo pogrešale.Vsaj trebuh in brce...pa malo več pozornosti od drugih...
Želim vam čimbolj mirno nosečnost,pa seveda prijazno osebje v Celju v P.Saj so!!!!Jaz imam zelo lepe izkušnje od tam,vsi prijazni,pomagajo...Tudi zdravniki so super,razen kake izjeme.Jaz sem imela Korena,pa Salobirjevo,pa Bindas.Kar menjali so se,in seveda babico Užmah Branko.Če jo dobite je krasna.Kapo dol.
Še zdaj sem pod vtisom vsega,pa je Nik star že skoraj 5 mesecev.
Komaj čakam vaše porodne zgodbe.Jo je fajn napisat,ko same potem tudi čez čas to berete.
Nikec spi,zato sem se malo razpisala.Tudi dama sem se malo naspala,čeprav sem ponoči 6x vstala pa vmes dajala ventolin.Pa smo že bolje.Samo,da ni bilo treba v bolnico.
Čez dan ga v vozičku vozim po hiši,da misli,da sva zunajuser posted image ,pa spi.Pa tak sonček je danes.
No,lepo se imejte.
Sonček85,pozdravi zupancdam,ker nič ne pride sem.Oz.se ji ne da pisatuser posted image
Upam,da so se krči umirili.Malo še naj počaka,da bo zunaj topleje.user posted image Sem jaz tudi imela zdnji mesec krče,če ne več.Zadnji teden je blo luštno ko sem bila že čez rok pa me ni bolela niti ene medenična kost več niti križ-nič,je blo tok fajn.Ko rodiš pa spet vse boli ko se nazaj glihauser posted image user posted image
Ok!!! Lep dan vsemuser posted image user posted image


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu tinca84)
Neposredna povezava do sporočila: 997
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
14.3.2009 10:29:22   
Bethany
da še tule mal natipkam: eno lepo sončno jutro... no, je že dopoldan. user posted image user posted image nosečke, izkoristite lep dan!

lolita, si še tu?

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 998
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
14.3.2009 13:14:24   
Lolita23
POROČILO Z PREGLEDA:

Spet nepomembne vijuge na CTGju, mala še kar aktivna, nič ne kaže, upam, na čudež

Naslednji pregled 16.3





_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 999
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
14.3.2009 17:18:46   
Paprika76
Pozdravljene,

Še ena celjanka tukaj!!!

PDP 17. 8.    Ime Paprika (starost 33)        (št. user posted image , št. user posted image ) prva nosečnost pregled 6. 4., kraj Celje,spol ??,+ kg 4, cm buši ??


_____________________________

In all things of nature there is something of the marvelous.
Aristotle

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 1000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  38 39 [40] 41 42   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  38 39 [40] 41 42   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




obis komisije v času bolniške
extra

ALI VAS JE V ČASU BOLNIŠKE ZARADI NOSEČNOSTI KDAJ OBISKALA KOMISIJA?

DA (13%)

NE (87%)


Število vseh glasov: 272

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!