|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  37 38 [39] 40 41   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
10.3.2009 10:57:36   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Jutri imam še zadnjič pri G, potem pa v ponedeljek v P, ne vem zakaj imam tak, upam, sicer da ne dočakam pon.user posted image nRes si nisem mislila, da me bo tak zdelalo to čakanje.user posted image user posted image



Ja, tale tvoja G. ti je pa res sr... naredila z domnevanjem, da ne boš roka dočakala.. user posted image zdej si pa to zbij iz glave in lepo mirno čakaj, ko bo čas, bo že prikukal ven. Mogoče se zdaj še ušeski robijo user posted image user posted image

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 951
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
10.3.2009 10:59:35   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany


IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Jutri imam še zadnjič pri G, potem pa v ponedeljek v P, ne vem zakaj imam tak, upam, sicer da ne dočakam pon.user posted image nRes si nisem mislila, da me bo tak zdelalo to čakanje.user posted image user posted image



Ja, tale tvoja G. ti je pa res sr... naredila z domnevanjem, da ne boš roka dočakala.. user posted image zdej si pa to zbij iz glave in lepo mirno čakaj, ko bo čas, bo že prikukal ven. Mogoče se zdaj še ušeski robijo user posted image user posted image


Pa sej čakam, sam malo otožna sem, sam sej bo.user posted image user posted image user posted image user posted image Se trudim biti na polno zaposlena.user posted image

< Sporočilo je popravil Lolita23 -- 10.3.2009 11:04:41 >


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 952
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
10.3.2009 14:40:22   
tejči77
nobady user posted image user posted image user posted image , iskrene lestitke.

lolita23, veš kaj, jutri bomo pa že tukaj brale, da se cartaš v porodnišnici s svojim sončkom.

Meni se je pa vrnil apetit in komaj čakam, da pridem domov in nekaj konkretnega pojem. Tud delat se mi ne da več.

_____________________________

Naša sončica se je rodila 02.07.2007,
10.08.2009 pa se ji je pridružil še drugi sonček.


Slikice naše Larise
http://tejci.blogspot.com/

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 953
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
10.3.2009 14:46:05   
sahary
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

IZVIRNO SPOROČILO: sahary

lolita...jaz tudi nestrpna... kdaj imaš ctg ali pregled v porodnišnici?
jaz jutri


Jutri imam še zadnjič pri G, potem pa v ponedeljek v P, ne vem zakaj imam tak, upam, sicer da ne dočakam pon.user posted image nRes si nisem mislila, da me bo tak zdelalo to čakanje.user posted image user posted image



to pa skor ne morem verjet???
pregled maš jutr, pol pa šele v ponedeljek??? 16.? celih 5 dni brez pregleda??
mal se mi čudno zdi res no
mogoč bi pa kr v četrtek šla v porodnišnico na pregled, sej nikjer ne piše kaj ti je ginekologinja rekla...tako sem nardila jaz- včeraj bi namreč mogla it svojmu, pa sem šla kr v celje
pa so me naročli spet jutri

saj veš, bolje par pregledov preveč kot premalo

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 954
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
10.3.2009 14:50:04   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: sahary

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

IZVIRNO SPOROČILO: sahary

lolita...jaz tudi nestrpna... kdaj imaš ctg ali pregled v porodnišnici?
jaz jutri


Jutri imam še zadnjič pri G, potem pa v ponedeljek v P, ne vem zakaj imam tak, upam, sicer da ne dočakam pon.user posted image nRes si nisem mislila, da me bo tak zdelalo to čakanje.user posted image user posted image



to pa skor ne morem verjet???
pregled maš jutr, pol pa šele v ponedeljek??? 16.? celih 5 dni brez pregleda??
mal se mi čudno zdi res no
mogoč bi pa kr v četrtek šla v porodnišnico na pregled, sej nikjer ne piše kaj ti je ginekologinja rekla...tako sem nardila jaz- včeraj bi namreč mogla it svojmu, pa sem šla kr v celje
pa so me naročli spet jutri

saj veš, bolje par pregledov preveč kot premalo


No ona mi je rekla, da kao se gre v P na pregled šele ko si 8 dni čez rok, men je tudi čudno.user posted image user posted image Sam ko se mala tak konkretno še giblje, kaj pa vem, sicer pa če bom imela slab občutek bom šla kar prej se pokazat.user posted image

Sam zate mi pa ni jasen, da si še tle, ko si že parkrat rodila, a si že kdaj šla čez rok????

No upam, da greš vsaj ti čimprej.user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu sahary)
Neposredna povezava do sporočila: 955
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
10.3.2009 14:50:48   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: tejči77

nobady user posted image user posted image user posted image , iskrene lestitke.

lolita23, veš kaj, jutri bomo pa že tukaj brale, da se cartaš v porodnišnici s svojim sončkom.

Meni se je pa vrnil apetit in komaj čakam, da pridem domov in nekaj konkretnega pojem. Tud delat se mi ne da več.


Hvala upam.Ti si kar konkretno privošči hrane.user posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu tejči77)
Neposredna povezava do sporočila: 956
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
10.3.2009 14:59:11   
sahary
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

IZVIRNO SPOROČILO: sahary

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

IZVIRNO SPOROČILO: sahary

lolita...jaz tudi nestrpna... kdaj imaš ctg ali pregled v porodnišnici?
jaz jutri


Jutri imam še zadnjič pri G, potem pa v ponedeljek v P, ne vem zakaj imam tak, upam, sicer da ne dočakam pon.user posted image nRes si nisem mislila, da me bo tak zdelalo to čakanje.user posted image user posted image



to pa skor ne morem verjet???
pregled maš jutr, pol pa šele v ponedeljek??? 16.? celih 5 dni brez pregleda??
mal se mi čudno zdi res no
mogoč bi pa kr v četrtek šla v porodnišnico na pregled, sej nikjer ne piše kaj ti je ginekologinja rekla...tako sem nardila jaz- včeraj bi namreč mogla it svojmu, pa sem šla kr v celje
pa so me naročli spet jutri

saj veš, bolje par pregledov preveč kot premalo


No ona mi je rekla, da kao se gre v P na pregled šele ko si 8 dni čez rok, men je tudi čudno.user posted image user posted image Sam ko se mala tak konkretno še giblje, kaj pa vem, sicer pa če bom imela slab občutek bom šla kar prej se pokazat.user posted image

Sam zate mi pa ni jasen, da si še tle, ko si že parkrat rodila, a si že kdaj šla čez rok????

No upam, da greš vsaj ti čimprej.user posted image



ja hvala se mi zdi da so drugi bolj nestrpni od mene, sploh otroci...pa moj...pa vsi ostali ki me kar čudno pogledajo vsako jutro ko me zagledajo...

prvega sem rodila 8dni čez
drugega dan prej
tretjega dan kasneje
ne vem mislim da tu ni pravil..je toliko dejavnikov da ne moreš bit pameten

nekako mam občutek da če ne bo jutri (nocoj)
da bo v petek 13., vražja babnca bo hehe

in ja, vem da v celjski porodnišnici čakajo tud celih 14! dni, za ****, res....
ampak so prijazni, ne vem, če ne boš čutila otročeka ali če se boš slabo počutila,kar idi...
drugače pa izkoristi tele dni,...ko boš mela otročeka ti bo žal da nisi uživala bolj, naredila še kaj samo zase
pejdi danes na tortico, sok, sprehod, tvoje življenje ne bo nikoli enako,zdaj to samo veš,razumsko,  ampak dojela boš kasneje
ko bo tudi odhod na wc ali tuširat se moral biti zorganiziran in podrejen tvojemu sončku


(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 957
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
10.3.2009 17:38:19   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: sahary

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

IZVIRNO SPOROČILO: sahary

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

IZVIRNO SPOROČILO: sahary

lolita...jaz tudi nestrpna... kdaj imaš ctg ali pregled v porodnišnici?
jaz jutri


Jutri imam še zadnjič pri G, potem pa v ponedeljek v P, ne vem zakaj imam tak, upam, sicer da ne dočakam pon.user posted image nRes si nisem mislila, da me bo tak zdelalo to čakanje.user posted image user posted image



to pa skor ne morem verjet???
pregled maš jutr, pol pa šele v ponedeljek??? 16.? celih 5 dni brez pregleda??
mal se mi čudno zdi res no
mogoč bi pa kr v četrtek šla v porodnišnico na pregled, sej nikjer ne piše kaj ti je ginekologinja rekla...tako sem nardila jaz- včeraj bi namreč mogla it svojmu, pa sem šla kr v celje
pa so me naročli spet jutri

saj veš, bolje par pregledov preveč kot premalo


No ona mi je rekla, da kao se gre v P na pregled šele ko si 8 dni čez rok, men je tudi čudno.user posted image user posted image Sam ko se mala tak konkretno še giblje, kaj pa vem, sicer pa če bom imela slab občutek bom šla kar prej se pokazat.user posted image

Sam zate mi pa ni jasen, da si še tle, ko si že parkrat rodila, a si že kdaj šla čez rok????

No upam, da greš vsaj ti čimprej.user posted image



ja hvala se mi zdi da so drugi bolj nestrpni od mene, sploh otroci...pa moj...pa vsi ostali ki me kar čudno pogledajo vsako jutro ko me zagledajo...

prvega sem rodila 8dni čez
drugega dan prej
tretjega dan kasneje
ne vem mislim da tu ni pravil..je toliko dejavnikov da ne moreš bit pameten

nekako mam občutek da če ne bo jutri (nocoj)
da bo v petek 13., vražja babnca bo hehe

in ja, vem da v celjski porodnišnici čakajo tud celih 14! dni, za ****, res....
ampak so prijazni, ne vem, če ne boš čutila otročeka ali če se boš slabo počutila,kar idi...
drugače pa izkoristi tele dni,...ko boš mela otročeka ti bo žal da nisi uživala bolj, naredila še kaj samo zase
pejdi danes na tortico, sok, sprehod, tvoje življenje ne bo nikoli enako,zdaj to samo veš,razumsko,  ampak dojela boš kasneje
ko bo tudi odhod na wc ali tuširat se moral biti zorganiziran in podrejen tvojemu sončku




Sem izvedla skoraj vse, sam kava mi je sfalila.user posted image user posted image Pa sej bom čičala pa čakala ni panike, sem po pregledu mi volja pade, potem pa se spet dvignem, pa uživamuser posted image user posted image user posted image



_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu sahary)
Neposredna povezava do sporočila: 958
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
10.3.2009 19:25:33   
Lolita23
Punce a je kaj novic o dali??user posted image Upam, da je že domauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 959
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
10.3.2009 19:30:51   
Bethany
Lolita, tole pa je res hecno, user posted image user posted image da si že čez rok, pa imaš šele v pon. za iti v P. Js sem šla že takoj drugi dan čez rok, na ctg v bolnico in potem vsak drugi dan, ko pa sem bila 7 dni čez, pa vsak dan na pregled v P. na tvojem mestu bi kar šla sama jutri tja... sej napotnico za v bolnico že imaš, tak da v bistvu ni pomembno kaj ti je G. rekla.

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 960
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
10.3.2009 19:37:54   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Punce a je kaj novic o dali??user posted image Upam, da je že domauser posted image user posted image user posted image user posted image


nič novic... ja, bi mogla biti že doma, če je vse ok... v petek je rodila, pa če je bil cr plus 5 dni, torej jutri odhod, ne? Se bo že javila, ko bo lahko! user posted image

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 961
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
10.3.2009 19:39:49   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany

Lolita, tole pa je res hecno, user posted image user posted image da si že čez rok, pa imaš šele v pon. za iti v P. Js sem šla že takoj drugi dan čez rok, na ctg v bolnico in potem vsak drugi dan, ko pa sem bila 7 dni čez, pa vsak dan na pregled v P. na tvojem mestu bi kar šla sama jutri tja... sej napotnico za v bolnico že imaš, tak da v bistvu ni pomembno kaj ti je G. rekla.


No sej jutri še imam pregled pris voji G, potem pa bom vidla, kaj in kako, tak ali tak imam ctg.user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 962
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
10.3.2009 19:41:07   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: sahary

...

in ja, vem da v celjski porodnišnici čakajo tud celih 14! dni, za ****, res....
ampak so prijazni, ne vem, če ne boš čutila otročeka ali če se boš slabo počutila,kar idi...
drugače pa izkoristi tele dni,...ko boš mela otročeka ti bo žal da nisi uživala bolj, naredila še kaj samo zase
pejdi danes na tortico, sok, sprehod, tvoje življenje ne bo nikoli enako,zdaj to samo veš,razumsko,  ampak dojela boš kasneje
ko bo tudi odhod na wc ali tuširat se moral biti zorganiziran in podrejen tvojemu sončku




Ja, tole se pa ful strinjam... uživajte zadnje "samske" proste dni, ko si še čisto svoboden pri izbiri, kaj boš delal... Tako kot je rekla Sahary, potem je še odhod na wc ali pod tuš splaniran, da o čem še bolj kompliciranem niti ne govorim...

Ampak je pa z dojenčkom fajn, vsak mesec bolj! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sahary)
Neposredna povezava do sporočila: 963
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
10.3.2009 19:44:13   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany


IZVIRNO SPOROČILO: sahary

...

in ja, vem da v celjski porodnišnici čakajo tud celih 14! dni, za ****, res....
ampak so prijazni, ne vem, če ne boš čutila otročeka ali če se boš slabo počutila,kar idi...
drugače pa izkoristi tele dni,...ko boš mela otročeka ti bo žal da nisi uživala bolj, naredila še kaj samo zase
pejdi danes na tortico, sok, sprehod, tvoje življenje ne bo nikoli enako,zdaj to samo veš,razumsko,  ampak dojela boš kasneje
ko bo tudi odhod na wc ali tuširat se moral biti zorganiziran in podrejen tvojemu sončku




Ja, tole se pa ful strinjam... uživajte zadnje "samske" proste dni, ko si še čisto svoboden pri izbiri, kaj boš delal... Tako kot je rekla Sahary, potem je še odhod na wc ali pod tuš splaniran, da o čem še bolj kompliciranem niti ne govorim...

Ampak je pa z dojenčkom fajn, vsak mesec bolj! user posted image user posted image user posted image


Sam ko pogledam tvojo  pužo mi je čist vseen za wc ali pa tuš, sam da bi mojo pupo že imela.sicer pa ni več daleč, ko jo bom stiskala, tak da to malo bom pa potrpela.user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Lolita23 -- 10.3.2009 19:48:11 >


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 964
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
10.3.2009 19:49:04   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

IZVIRNO SPOROČILO: Bethany


IZVIRNO SPOROČILO: sahary

...

in ja, vem da v celjski porodnišnici čakajo tud celih 14! dni, za ****, res....
ampak so prijazni, ne vem, če ne boš čutila otročeka ali če se boš slabo počutila,kar idi...
drugače pa izkoristi tele dni,...ko boš mela otročeka ti bo žal da nisi uživala bolj, naredila še kaj samo zase
pejdi danes na tortico, sok, sprehod, tvoje življenje ne bo nikoli enako,zdaj to samo veš,razumsko,  ampak dojela boš kasneje
ko bo tudi odhod na wc ali tuširat se moral biti zorganiziran in podrejen tvojemu sončku




Ja, tole se pa ful strinjam... uživajte zadnje "samske" proste dni, ko si še čisto svoboden pri izbiri, kaj boš delal... Tako kot je rekla Sahary, potem je še odhod na wc ali pod tuš splaniran, da o čem še bolj kompliciranem niti ne govorim...

Ampak je pa z dojenčkom fajn, vsak mesec bolj! user posted image user posted image user posted image


Sam ko pogledam tvojo  pužo i je čist vseen za wc ali pa tuš, sam da bi mojo pupo že imela.sicer pa ni več daleč, ko jo bom stiskala, tak da to malo bom pa potrpela.user posted image user posted image



Itak da boš!! user posted image user posted image sej kaj druga ti niti ne preostane... hehe! user posted image user posted image Boš pa pol za nazaj nadoknadila s cartanjem.

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 965
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
11.3.2009 8:21:01   
Lolita23
Živjo!!!

Evo mene še kar tu, ta polna luna name še zgleda nima pravega vplivauser posted image user posted image user posted image , no smo pa pozitivni danes, sej drugega nam ne preostaneuser posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 966
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
11.3.2009 8:33:26   
spps
ojla!
vsem najlepša hvala,za pikepoke in lepe želje-sej ob priliki napišem kaj več-mam zdaj mal manj časauser posted image user posted image user posted image
pa danes čakam patronažno,enkrat dopoldan pride,kdaj bo pa to ,pa nimam pojmauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 967
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
11.3.2009 8:40:47   
sonček85
hejla pozdravljena nazajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 968
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
11.3.2009 8:58:02   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: spps

ojla!
vsem najlepša hvala,za pikepoke in lepe želje-sej ob priliki napišem kaj več-mam zdaj mal manj časauser posted image user posted image user posted image
pa danes čakam patronažno,enkrat dopoldan pride,kdaj bo pa to ,pa nimam pojmauser posted image user posted image user posted image


welcome back, spps! zdaj pa hitro na forum mamic, hehe... user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 969
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
11.3.2009 16:54:40   
Lolita23
Evo mene še kar tu!!!

Na ctgju nič novega, neki balagi popadki so na začetku bili, vendar jih potem ni več bilo, mala še kar kot nora razbija po trebuhu.

Naslednji pregled:13.3 v P ctg

Vprašanje;Ko
ste imele ctg v p ste slučajno tam bile že ob sedmih in kod ste šle noter odzadaj ali tu spredaj, ko je P?


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 970
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
11.3.2009 18:11:11   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Evo mene še kar tu!!!

Na ctgju nič novega, neki balagi popadki so na začetku bili, vendar jih potem ni več bilo, mala še kar kot nora razbija po trebuhu.

Naslednji pregled:13.3 v P ctg

Vprašanje;Ko
ste imele ctg v p ste slučajno tam bile že ob sedmih in kod ste šle noter odzadaj ali tu spredaj, ko je P?



CTG v P: če greš med tednom, se prijaviš tam spodaj, ko je vhod za ginekološke ambulante in te potem spustijo kr od tam gor. Ne, ni treba bit tam ob sedmih, se ti zna zgodit, da se boš sam načakala, sej ctg ti bojo naredil, pol boš pa čakala zdravnike... tak da brezveze, js sem hodla tam okol desetih, enajstih... sam prvi dan, v soboto sem bila tam že ob pol osmih, pa sicer prva na ctg-ju sam potem sem dve uri čakala dohterco. user posted image

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 971
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
11.3.2009 19:17:20   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany


IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Evo mene še kar tu!!!

Na ctgju nič novega, neki balagi popadki so na začetku bili, vendar jih potem ni več bilo, mala še kar kot nora razbija po trebuhu.

Naslednji pregled:13.3 v P ctg

Vprašanje;Ko
ste imele ctg v p ste slučajno tam bile že ob sedmih in kod ste šle noter odzadaj ali tu spredaj, ko je P?



CTG v P: če greš med tednom, se prijaviš tam spodaj, ko je vhod za ginekološke ambulante in te potem spustijo kr od tam gor. Ne, ni treba bit tam ob sedmih, se ti zna zgodit, da se boš sam načakala, sej ctg ti bojo naredil, pol boš pa čakala zdravnike... tak da brezveze, js sem hodla tam okol desetih, enajstih... sam prvi dan, v soboto sem bila tam že ob pol osmih, pa sicer prva na ctg-ju sam potem sem dve uri čakala dohterco. user posted image



Aha pa ni bilo gužve za ctg???Ko mi je rekla, da se zna zgodit da je gužva.Ker baje delajo 1h ctg!!!????



_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 972
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
11.3.2009 19:37:43   
sahary
evo info s prve roke
sem bla danes na ctg v celju...greš najprej dol v ginekološko da te prijavijo pa te dokaj hitro pošljejo gor, potem tud ctg relativno hitr opraviš, vendar...jaz sem danes 2,5h čakala na pregled ker so bli skoz neki težki porodi pa menda vizita al kaj joooj za pop******
so me pa hotli zadržat, češ da sem že 4.
ampak me se to ni zdelo najboljši razlog glede na to da se nič ne dogaja pr men
no zdele se je neki začelo, na pol ure...20sek bolečin...vendar je blo že 3x lažen alarm pol pa po tuširanju izzveni
no če se jutri ne javim sem ostala tam ali v najboljšem primeru že cartam

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 973
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
11.3.2009 19:46:22   
Bethany
En ctg v eni uri??? user posted image user posted image

V eni uri, če je posreči, lahko naredijo vsaj tri ctg-je, en večinoma traja pribl. 20 min. Imajo tak dve postelji in napravi, tak da sta dve nosečnici hkrati not... gre kar hitro. Men je tudi G. rekla, naj bom zgodnja, da ne bo pol gužva, pa sem v vseh obiskih ctg-ja (pa jih ni blo tak mal.. hehe) vedno najdlje čakala zdravnika, na ctg sem vedno relativno hitro prišla na vrsto. user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Bethany -- 11.3.2009 19:47:07 >

(odgovor članu sahary)
Neposredna povezava do sporočila: 974
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
11.3.2009 19:48:47   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany

En ctg v eni uri??? user posted image user posted image

V eni uri, če je posreči, lahko naredijo vsaj tri ctg-je, en večinoma traja pribl. 20 min. Imajo tak dve postelji in napravi, tak da sta dve nosečnici hkrati not... gre kar hitro. Men je tudi G. rekla, naj bom zgodnja, da ne bo pol gužva, pa sem v vseh obiskih ctg-ja (pa jih ni blo tak mal.. hehe) vedno najdlje čakala zdravnika, na ctg sem vedno relativno hitro prišla na vrsto. user posted image user posted image


Aha potem če sem tam ob osmih je v redu?Pregledajo pa te vaginalno tudi ali ne???Oprosti če preveč sprašujem??'HVALAuser posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  37 38 [39] 40 41   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  37 38 [39] 40 41   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




IME ZA FANTKA
podica2

NOVO: Katero ime za fantka vam je najlepše?

Lovro (21%)

Svit (14%)

Izak (11%)

Vid (20%)

Enej (30%)

Aidan (4%)


Število vseh glasov: 233

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!