|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
16.2.2009 23:05:38   
barika
http://www.ringaraja.net/forum/m_3112055/mpage_1/key_/tm.htm#3159292
tule je uporabnica Rija, ki jih prodaja.user posted image

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
17.2.2009 6:46:19   
Naty*Taja
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

preživnina Midva uradno ne živiva skupaj, ampak ne bi šla rada na sodišče, pač naj nama skupaj štejejo prejemke.A bo šlo tak, ali bova imela probleme???


Lolita, ne bo problemov, midva sva skoz imela tako. Vsak svoj naslov in skupno gospodinjstvo. Oz. pač dohodke od obeh prijavljene.


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
17.2.2009 10:37:10   
betty80
IZVIRNO SPOROČILO: m a j c i k a

betty80: Vid je na slikci iz porodnišnice cel ati, na ostalih dveh pa je bolj tvoj, luškan pobič ni kaj!!! In dobrodošla spet med nas!!user posted image user posted image user posted image

Sprehodi: midve sma vsak dan odzuni vsaj za urco ne glede na vreme, no razen deža, tak da javite ko bo šla katera ven



Ja vsi bolj pravijo, da je atiju podoben.........bomo vidli čez čas. Drugače sma pa midva tudi vsak dan na sprehodu za Savinjo ali pa v bližini.

(odgovor članu m a j c i k a)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
17.2.2009 10:58:21   
martka
http://www.baby-nega.si/20164/24001.html?*session*id*key*=*session*id*val*

tehtnica in baby vac

drugač sem jaz za nos kupila v baby centru enega baterijskega (living lab) in enega na sapo (baby conford), ko z usti ven potegneš.
baterijski stane 41€ on drugi pa 7€

avto.. grand scenic s stekleno streho. in tudi jaz še nikoli nisem imela povsem novega avta (in vedno sem si ga sama kupila, ne vem kako mi bo zdaj vozit, ko si ga nisem- verjetno enako, itak gre vse iz ene vreče, pravi moj dragi).user posted image

včeraj sva šli z Gajo obe z lukom spat ob 21h (je imel podaljšano bedenje za eno uro, ker si je zelo lepo pospravil sobo), je na zizi zaspala in spala do 8h zjutraj. sem vmes kontrolirala, če angel care dela. ne morem verjet, da je samo dojen otrok sposoben spat tako dolgo v enem kosu. (danes celo 11ur).
no in ob 8h se je zbudila dobre volje, nasmejana...sva se stehtali, umili, oblekli, potem se je najedla, se pogovarjala, ob 9.15 spet jedla in zaspala. zdaj še spi, a že malo miga z ročicami in mislim, da dolgo več ne bo.

od včeraj zvečer do danes zjutraj je v gajini teži 30g razlike, na + seveda. a mislim, da bo bolj realna slika s5 ju3 zjutraj na tešče.

nosek je veliko bolje.
frekvenca dihanja ne preseže 35 na minuto, se giblje med 20 in 35.

evo, se je zbudila, na veliko zeha in opazuje igračke, ki visijo na loku gugalnika.
punce lepo bodite, se grem pogovarjat z gajo.

bethany
vijoličaste pamperske so št 3 active baby
 
ne, ni se zbudila...
a jaz vseeno odhajam, grem perilo ven iz stroja dat.
nimam več kam nezlikanih cot dajat. zaboj je že ulala prepoln. ju3 pride mami.
 
 
resno vprašanje!!!! a katera ve za kako dekle ali gospo, ki hodi stanovanja čistit. jaz sem imela eno dijakinjo, ful super, je vidla stvari, ki jih jaz ne. pa ful hitra. a je šla študirat. pol je tud enkrat ena prišla, pa niti očitnih stvari ni vidla. ej, za ritjo ji pa ne mislim stat al pa na listek pisat. pa še počasna je bila!
torej, veste za kakšno natančno in vestno žensko? raje mlajšo kot starejšo. zakaj? resnici na ljubo... ne vem!
hvala!






< Sporočilo je popravil martka -- 17.2.2009 11:08:39 >


_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
17.2.2009 11:08:02   
martka
ASPIRATOR ZA NOS

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=173486

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=176894

mi imamo ta dva in sta super!!

prej je treba dat v nosek malo fiziološke-dve, tri kapljice v vsako nosnico- in potem se fino sčisti.


_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
17.2.2009 11:10:14   
martka
IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

preživnina Midva uradno ne živiva skupaj, ampak ne bi šla rada na sodišče, pač naj nama skupaj štejejo prejemke.A bo šlo tak, ali bova imela probleme???


Lolita, ne bo problemov, midva sva skoz imela tako. Vsak svoj naslov in skupno gospodinjstvo. Oz. pač dohodke od obeh prijavljene.



TOREJ GREM NA CSD IN ODDAM NOVO VLOGO S SKUPNIMI DOHODKI ALI KAKO?

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
17.2.2009 11:11:46   
martka
MAJČIKA... a ti mene poznaš? a jaz tud tebe? mislim, ja, celje je malo, a vseeno...



_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
17.2.2009 11:18:50   
mbd0411
Dan!

Jutri pa končno v Celje na UZ za kolke.Že malo goljufama in je brez plenic za široko povijanje.Tako brca,da je veselje.
Potem pa malo čez mesto,če katero srečamuser posted image
Aja pa še v city center moram...


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
17.2.2009 12:10:27   
katja_p
Js sm baby vac kupila v Mini svetu. V soboto sem naročila, včeri plačala, dans mi ga je poštar prnesel.

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
17.2.2009 12:14:27   
katja_p
Kar se tiče OD. zdle mam pred sabo odločbo, kjer piše:
- da sm vlogo oddala 19.12. (Tjaša je pa rojena 5.12.),
- da mi pripada OD od 1.1. do 31.12.09

To najbržpomeni, da bom januarja 10 dobila še za december 09 nakazano, se mi zdi ...

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
17.2.2009 12:29:11   
martka
hvala za odg. na moje resno vprašanje!

no, naj mi ena pove kako je s tem OD. a lahko grem ju3 tja in rečem, da zdaj pa dajem novo vlogo, na kateri imam dohodke od obeh in to je to. pa mi ni treba na sodišče?



_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
17.2.2009 12:37:00   
martka
IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Kar se tiče OD. zdle mam pred sabo odločbo, kjer piše:
- da sm vlogo oddala 19.12. (Tjaša je pa rojena 5.12.),
- da mi pripada OD od 1.1. do 31.12.09

To najbržpomeni, da bom januarja 10 dobila še za december 09 nakazano, se mi zdi ...


itak so na csd vsi mal zmedeni. otr.dod. boš dobivala dokloer bo otrok po tebi zavarovan in boš seveda obnavljala vloge.
nakazat bi ti morali za nazaj! ja, kolikor jaz razumem, za dva meseca naenkrat in tudi punce od drugot tako pravijo. vse so dobile nakazano za dva ali celo za tri mesece v enem nesecu, potem pa sproti.

kr pojdi se malo razkurit..
meni so zdravstveno kartico narobe poslali, kljub moji pravilni izpolnitvi obrazca in 3x vprašanju, če bo res ona vse to uredila zame... D?!? ali naj raje jaz, da bo vse ok. njene besede? ne se bat gospa, saj imam rojstni list otroka in tale obrazec, nima kaj bit narobe.

a res?!? zakaj pa je potem bilo narobe??
tako kot sem že enkrat napisala- diplomo so na tržnici kuple! (se opravičujem vsem ki korektno opravljajo svoje delo in se jim taka napaka zgodi 1x v času delovne dobe)

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
17.2.2009 12:37:56   
NoBady
ojla...
sporočam podatke s pregleda za na seznam...
ctg je vredu
maternični vrat je zaprt
+1kg gor
user posted image ma že 3500g
tko da grem lahk kr rodit... sam ne vem kdaj bo user posted image tut za touser posted image
naslednji pregled mam 24.2.09
sam ctg
pa opazla sem da je napačna starost napisana... 19let mam in ne 18user posted image



_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 313
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
17.2.2009 12:39:57   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

ojla...
sporočam podatke s pregleda za na seznam...
ctg je vredu
maternični vrat je zaprt
+1kg gor
user posted image ma že 3500g
tko da grem lahk kr rodit... sam ne vem kdaj bo user posted image tut za touser posted image
naslednji pregled mam 24.2.09
sam ctg
pa opazla sem da je napačna starost napisana... 19let mam in ne 18user posted image




ma je kar velik, sej po moje bo prej, fanjtje so bolj hitri kot punčke, vsaj pravijo.user posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 314
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
17.2.2009 12:47:03   
NoBady
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

ojla...
sporočam podatke s pregleda za na seznam...
ctg je vredu
maternični vrat je zaprt
+1kg gor
user posted image ma že 3500g
tko da grem lahk kr rodit... sam ne vem kdaj bo user posted image tut za touser posted image
naslednji pregled mam 24.2.09
sam ctg
pa opazla sem da je napačna starost napisana... 19let mam in ne 18user posted image




ma je kar velik, sej po moje bo prej, fanjtje so bolj hitri kot punčke, vsaj pravijo.user posted image user posted image



ja glede na to, da user posted image še kar pridobiva na teži bi blo res dobr da bi mal pohitel, ker drgač lahk pride tut krepko čez 4kg...  in tazga težkega junca je pa že težk ven spravituser posted image




_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 315
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
17.2.2009 13:24:16   
Dali*
 CELJANKE Z OKOLICO 
 
PDP    Ime (starost)        (št. user posted image , št. user posted image ) pregled, kraj,spol,+ kg, cm buši

user posted image   

 
07.03. 
spps
(26)                        ( 2 user posted imageuser posted image 1) 23.2.,CE user posted image +13,5 kg,105cm 


08.03. 
Lolita23 (23)                  ( 1 user posted imageuser posted image 0)  18.2., CE  user posted image +14 kg

NoBady (19)                   ( 1user posted image , user posted image  0)  24.2., CE user posted image  +21 kg, 107 cm

09.03.  
sahary (29)                      ( 4 user posted image ,  user posted image 3) ?, CE user posted image +9 kg

16.03.
babyg (?)                          ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE user posted image  +9kg, 94 cm 
 
17.03.  
urskaf (27)                       ( 1 user posted imageuser posted image 0) 2.3., CE user posted image +13kg, 107 cm 

18.03. 
Dali*
(28)                         ( 1 user posted imageuser posted image 0) 19.2., CE user posted image +15 kg, 100 cm 

 
19.03.  
urška13 (32)                    ( 1 user posted imageuser posted image 0) 2.3., CE user posted image +17 kg  

 
21.03.
novo (29)                          ( 3 user posted imageuser posted image 0) 11.3., CE  user posted image +15 kg, 102 cm
 
23.03.

majabh (29)                      ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE user posted image + 7,5 kg, 93 cm
 
01.04.   
srecka82 
(26)                   ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE  user posted image  +10 kg    

19.04.  
zupancdam 
(26)                ( 5 user posted imageuser posted image 1) ?, TRB  user posted image    
 
24.04 
Sonček85
(23)                  ( 1 user posted image ,  user posted image 0) 24.2., CE  user posted image   +9 kg 

 
28.04 
brigita23
(25)                   ( 1 user posted image ,  user posted image 0) 16.3., CE  user posted image   +17 kg  
 
09.05  
mani2
(29)                        ( 2 user posted image ,  user posted image 1)  6.3., CE  user posted image  + 5 kg
 
16.05. 
lananai (27)                      ( 1 user posted imageuser posted image 0) 6.3., CE user posted image  + 2,5kg 
 
02.06.  
tinca84 (24)                     ( 1 user posted imageuser posted image 0) 9.3. in 6.4., CE user posted image  +8,5 kg, 94 cm
 
23.06. 
mycha (33)                       ( 1 user posted image , user posted image  0) ?, CE  user posted image   + 4 kg

26.06. 
ulsi25 (?)                         ( 1 user posted image , user posted image  0) ?, CE  user posted image
 
03.07. 
Naty - Taja (30)               ( 3 user posted imageuser posted image 2) ?, CE   user posted image   +3 kg 
 
05.07. 
liam (25)                          ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE,  user posted image   +3 kg 
sabina84 (25)                  ( 1 user posted imageuser posted image 0) 26.2., CE,   user posted image   +5 kg 
 
15.07.   
bybyka_1987 (21)          ( 2 user posted image , user posted image 1) 25.2., CE   user posted image   -13 kg 
 
20.07.  
Chebellca (24)                 ( 1 user posted image , user posted image 1) 19.2., CE  user posted image   +0 kg 
 
15.08.    
tejči77 (32)                    ( 2 user posted image , user posted image 1) 4.3., CE   user posted image   +2  kg 
 
30.08.
tulpek (26)                      (1 user posted image , user posted image 0 ) 3.3., CE user posted image  -3 kg             
 
01.09.
poopsie (28)                    ( 2 user posted image , user posted image 1) 28.3., CE user posted image +1 kg
 
03.09
barika (24)                     ( 2 user posted image , user posted image 1) 23.2. in 25.3., CE user posted image
 
05.09
Lorian(37)                        ( 3 user posted image , user posted image  2) 27.2., CE user posted image +3 kg
 
07.09.
oktavija (28)                    ( 2 user posted image , user posted image  0 ) 27.3., CE user posted image
 
 
user posted image  -7 fantkov
user posted image  - 6 punčk
user posted image   - 17 presenečenj

Skupaj nas je 30 nosečk!

user posted image  

user posted image
 
user posted image  Celjske in okoliške mamiceuser posted image
 
24.09.2008   panja             MAI 
16.10.2008   Mandek         ZALA
20.10.2008   mbd0411      NIK 
03.11.2008   maša23         MAŠA
18.11. 2008  jagodinka      FILIP 
24.11.2008   Bethany         ELINA
25.11.2008   m a j c i k a    LEJA

26.11. 2008  bobika1          MATIC
5.12.2008     katja_p           TJAŠA
12.12.2008   martka            GAJA
14.12.2008   mami_1979    MATEVŽ
15.01.2009   lunica12          ANINA 
21.01.2009  _kathy_           GAL
22.01.2009   betty80           VID
21.01.2009   blue eye          JERNEJ
04.02.2009   brkn83            NIK 
05.02.2009   cesandra         ŽAN 
06.02.2009   cita                  LIA
08.02.2009   Katjuša            BENJAMIN  
15.02.2009   timy                 EVA

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:


  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE


  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI              user posted image DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA

  • Še nekaj strani:
user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image  NOSEČNOST                user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image  NOSEČNIŠKI KALK.     user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image  MAMA.SI                      user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA


  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC

  • nosečnost in delo

TUKAJ                          TUKAJ

Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1     priloga S-1
Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2        Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.
Kako do pomoči ob rojstvu otroka?
Priznanje očetovstva
Kako do otroškega dodatka?
Zdravstveno zavarovanje novorojenčka




(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 316
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
17.2.2009 14:14:15   
martka
ne pozabit na moje vprašanje
sem zdaj iskala po netu, a vse ki sem klicala se ne ukvarjajo več s tem

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 317
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
17.2.2009 14:23:44   
_kathy_
Martka, a ta aspirator, kjer vlečeš smrkelj z usti ...je vredu?

_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 318
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
17.2.2009 14:54:23   
katja_p
martka: js žal ne poznam čist nobene, ki bi to počela, tk da ne morm odgovorit na tvoje resno vprašanje.

Tale CSD je ena sama zmeda.

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 319
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
17.2.2009 15:00:10   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: betty80

Pozdravljene Celjanke,

se opravičujem, ker se tako dolgo nisem oglasila, ampak me ni bilo kar nekaj časa v Ce. Kot prvo hvala vsem za čestitke, kot drugo čestitam vsem novo pečenim mamicam, ter dobrodošlica vsem novim članicam foruma.

Rada bi vam zaupala tudi svojo porodno zgodbo, in sicer:

21.1. na PDP sem bila prvič na CTG-ju, ki pa seveda ni pokazal nič, in so me naročili čez 2 dni. No še isti večer se je začelo, in namreč ob 19.30. Ampak nisem bila sigurna, da je to to, zato nisem šla nikamor. Voda mi ni odtekla, prav tako se mi ni odlušil čep. Ponoči sem imela skos popadke, pa na WC sem šla 7x. Ampak še vedno nisem bila sigurna, da je to to, ker sem imela zelo neredne popadke. Vsepovsod piše, da ko jih imaš eno uro na 5 min, da se odpraviš v P. No meni pa so popadki skakali in sicer so si sledili nekako takole 14 min, 10 min, 6, 5, 14, ... v glavnem čist neredno. Moj mi je ponoči rekel, da mu naj do 5h zjutraj povem, ali gremo v porodnišnico ali gre on v službo. No celo noč nisem nič spala, potem se pa ob 5h vseeno odločima da bova šla v P, čene naju bodo pač poslali nazaj domov. Od doma sva šla ene 6.15 min, v avtu pa so že bili popadki na 5 in 3 min.
Ko sem prišla v P mi je CTG pokazal popadke na 5 min, nato smo čakale še zdravnico, da je prišla, po moje nekje ob 7.30. Ginekologinja mi je rekla, da se je otročiček že lepo pripravil, in da sem že 5 cm odpratauser posted image . Predrla mi je mehur potem pa so mi dali še klistir. Tako da sem še pol urce sedela na wc-ju. No 8.45 pa sem prišla v porodno sobo. Bila je taka gužva, da sem pristala v tisti, kjer smo ble 3 notri. Ena je že rodila, dve pa sma na to čakali. Potem je prišel še moj, in smo počasi začeli user posted image . Imela sem super babico Gordano, problem je bil edino, ker so skakale od mene pa do moje sosede, s katero sva istočasno rojevale. No v glavnem 13.10 je bilo vsega konec, ko se mi je ginekologinja Brus (super je bila) naslonila na trebuh, in hopa glavica je bila zunaj user posted image (kar precej velika je bila), dobila sem dva šivčka in to je bilo to. Naš Vid me je dvakrat pokakal, ko so mi ga položili v naročje. Re sto je nekaj najlepšega. Morem pa še povedat, da sem ene trikrat med samim porodom prosila, da mi ne naredijo epizotemije, in tako je tudi bilo. Imela sem zelo pozitivne iskušnje s celjsko porodnišnico in osebjem. Po treh dneh smo šli domov.

Pa še nekaj slikic našega sončka:
user posted image

user posted image

user posted image



user posted image user posted image user posted image  ja kak lep sonček je vaš mali Vid...user posted image user posted image user posted image

Porodna zgodba...hmmm.si mi dala misliti...jst mam tud tak filing, da bom popadke pozno prepoznala...pa če ne bodo full hudi ne bo panike, ker ne delam neki panike...po eni strani je pa itak boljše, da je tko, kot pa da me full matra...

Sicer pa lepa zgodba...

Aja, kaj potem te niso prerezali? Ampak si se pa sama raztrgala in imaš zato 2 šiva. Pa upoštevajo tvoje želje? Jaz tudi ne bi rada, da me prerežejo.

Sicer pa betty80...kmalu bo pomlad in se vidimo za Savinjo. Kaj se prideš kar v CE sprehajat, maš več družbe, a ne...pa je bolj kul.

(odgovor članu betty80)
Neposredna povezava do sporočila: 320
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
17.2.2009 15:05:13   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany

Bilo je super, tale mini dopustek. Smo se mal odpočili od običajnega tempa, ati se je lahko malo naužil Elince, pa seveda super morski luft in sonček. Priporočam vsem, ki razmišljate o kratkem "get a way". Edino eno priporočilo: Mi smo bili v hotelu Roža, zraven Metropola, vse sicer ok, samo, dostop z vozičkom je nemogoč, so samo štenge ali pa da greš okoli in okoli po cesti v ful hrib. Če bi šla še enkrat, bi izbrala hotel Lucija, ampak je itak v tem času zaprt. Drugače je pa čist prenovljen, prostoren, z lahkim dostopom. Drugo leto gremo tja. user posted image

Aja, pa še to: kako prijetno presenečenje me je čakalo, ko sem odprla vrata sobe: vse Elinine cotke so bile zlikane in zložene (to sem sicer imela v planu nardit danes zvečer) in tudi najino perilo oprano in zloženo. Kaj naj rečem? Super duper tašča!! je ne menjam za nič na svetu, hehe. user posted image user posted image

Tako, zdaj grem pa še za nazaj mal prebrat in pokomentirat! user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image  maš pa res super taščo...

Dopuste pa verjamem, da se vam je full prilegel, pa vreme ste imeli odlično. Jah...sedaj ko delamo rezervacije za dopusrke moramo vedno preveri dostopnost z vozičkom, da se ne bomo jezile po nepotrebnem in izbirale ovinkov.


(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 321
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
17.2.2009 15:15:43   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: martka

avto.. grand scenic s stekleno streho. in tudi jaz še nikoli nisem imela povsem novega avta (in vedno sem si ga sama kupila, ne vem kako mi bo zdaj vozit, ko si ga nisem- verjetno enako, itak gre vse iz ene vreče, pravi moj dragi).user posted image  

resno vprašanje!!!! a katera ve za kako dekle ali gospo, ki hodi stanovanja čistit. jaz sem imela eno dijakinjo, ful super, je vidla stvari, ki jih jaz ne. pa ful hitra. a je šla študirat. pol je tud enkrat ena prišla, pa niti očitnih stvari ni vidla. ej, za ritjo ji pa ne mislim stat al pa na listek pisat. pa še počasna je bila!
torej, veste za kakšno natančno in vestno žensko? raje mlajšo kot starejšo. zakaj? resnici na ljubo... ne vem!
hvala!



Waw...martka...potem nas boš pa peljala na panoramsko vožnjo, heh... s svojim novim avtkom...
Jaz sem si sama kupila novega Golfa 3 leta nazaj in je čas tko hitro minil, da je najbrž tko kot pri otroku...čas kr beži...ampak meni se vseeno še zdi nov. Super je imet popolnoma nov avto... A delaž križce na koledarju? user posted image ...

Glede resnega vprašanja, mam eno super žensko...ampak ni iz CE in sedaj nima časa, da bi še to delala... mogoče kdaj kasneje... če pa še kaj izvem, ti javim...

Gaja...uuu ta punca je pa prava zaspanka. Torej ti tudi nisi pretirano utrujena in nenaspana... Sicer pa samo, da hitro in lepo pridobiva na teži in da je zdrava...

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 322
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
17.2.2009 15:16:49   
mbd0411

Katja-_p
Jaz sem rodila 20.10 in mi na odločbi piše,da mi pripada od 1.10.dalje.
Vprašaj!!!!


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 323
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
17.2.2009 15:18:32   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

ojla...
sporočam podatke s pregleda za na seznam...
ctg je vredu
maternični vrat je zaprt
+1kg gor
user posted image ma že 3500g
tko da grem lahk kr rodit... sam ne vem kdaj bo user posted image tut za touser posted image
naslednji pregled mam 24.2.09
sam ctg
pa opazla sem da je napačna starost napisana... 19let mam in ne 18user posted image




...madonca...tvoj malček zna pa kmalu presenetiti...najverjetneje ne boš niti marca dočakala, kaj šele 8. marca, hehehehe.....

A šele sedaj se je pokazalo kako težek je??? Kaj pa vmes ni nič kazalo na to, da hitro raste in pridobiva na teži???

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 324
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
17.2.2009 17:18:02   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: martka

ASPIRATOR ZA NOS

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=173486

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=176894

mi imamo ta dva in sta super!!

prej je treba dat v nosek malo fiziološke-dve, tri kapljice v vsako nosnico- in potem se fino sčisti.



ja, mi imamo tudi tega elektronskega - aspirator. Smrklje iz nosnic lepo potegne, sluzi iz grla pa ne. Martka, kak tebi to uspe??

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?