|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: mail
24.1.2009 11:17:37   
supernova2002
nena30 ti imaš pdp 28.6.? ke lepo 2 dni po mojem roj.dnevu!!! user posted image
super!!!!

danes je rodila moja prijateljica in sem ful vesela!!!!! ima fantka!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nena30)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: mail
24.1.2009 19:57:04   
amaya
oooooooooooooo....bravo za seznamček...zdej mi je več jasno in manj oblačno /megleno user posted image

Jaz sem super...delam, antibiotike končala jemat, zadnjega vrgla stran user posted image (za srečo user posted image user posted image )...Moja žabica je shodila, kupila nov voziček, danes nesla reklamirat prejšnjega,...kaj še.....+4 kg user posted image ....cice šle gor za polni 2 številki, torej manko modrcev....komaj čakam počitnice...hmmmm, pregled 6.2. in sicer UZ morfologija....to tudi komaj čakam....letos nič snega, nič smučanja....user posted image

dejmo se dobit na kavi!


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu supernova2002)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: mail
24.1.2009 22:47:42   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

dejmo se dobit na kavi!



Ja, dejmo!

Jaz nasl. teden začnem počasi, ma res počaaaaaaasi pregledovat cunjice za user posted image  ki jih imam nekaj škatel in vrečk... Komaj že čakam, po drugi strani se mi pa ne da... user posted image  Ma je treba začet, ker zdaj je pa še dva meseca in je treba biti malo pripravljen.
Imam pa čas vsaki dan dopoldan, pa tudi popoldan, če se tako zmenimo.

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: mail
26.1.2009 18:07:56   
nena30
Ja bi res sedlo da se dobimo in mal počvekamo. Pa še vse smo ozdravele!!!! Treba izkoristit dok nas spet kaki bacili ne poležejo v posteljo!
Kolko Amaya, 4 kg si dobila. Mani je zdaj v 10 dneh tako trebuh zrastu...kot da bi vzhajala. Prav se izogibam vagam. V službi vsi mislijo da sem več noseča. Pa še full sem mala in sem ko globus. Če bo šlo tako naprej se bom kmal kotalila tu iz 5. štukauser posted image .
Jest bi tud že kar cotke sortirala .... me čaka že cela gora pri sestri! Ma je še prezgodaj. Kje je še konec julija. Za voziček pa sploh nimam filinga kej je dobr in kaj ni. Sej kupiš kar je lepo ,ma je fino da je tud funkcionalno. Tukaj si še nisem na jasnemuser posted image .
Amaya, kolko ti še fali do selitve?

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: mail
27.1.2009 8:59:34   
BIA79
Punce...mi imamo spet gretje in toplo vodo doma (po enem mesecu) user posted image  Si lahko predstavljate da nam je tip hotel kasirati 600 eurov za kos (seveda bi še delo zaračunal), ki naj bi bil pokvarjen in smo ga čakali 3 tedne da pride iz Nemčije, a včeraj je prišel drugi majster in v roku ene ure popravil vse in nam kasiral 55 eurov?????

Jaz sem sedaj šla gor 6/7 kg...na srečo :) Še preden sem zanosila sem se dovolj zredila hahaha

Mene pitje antibiotikov ubija...sem popolnoma zgrešila uro pitja..komaj čakam da bo konec...in da vse to mine....

(odgovor članu nena30)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: mail
27.1.2009 17:48:38   
nena30
Ste dal pa ravno ta hud mraz skozuser posted image .Ja so nabijejo ceno ti majstri, ko vidjo da nekaj nujno rabiš. Je pa razlika 55 al pa 600 evrčkov. Kaj si kot cunja po antibiotikih? Uh, morš met pa močne. Ampak, če pomaga človek že potrpi.
Pa vaši trebuščki, so vredu? MENI JE KONČNO NEKAJ ZAČELO BRBOTLAT NOTRI!! In sem kar pomirjena- sem se bala, da je že kaj narobeuser posted image . Se mi je pa počutje čisto spreobrnilo. Kar prekipevam od energije. Kar neki fleši- full dobro!!
LP

(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: mail
27.1.2009 19:39:27   
Najaa
Bravo za prve brce! user posted image
Moj mali pa ne da brbotla, ampak konkretno ropota! user posted image  Zdaj ima božček vedno manj prostora. Ravno včeraj sem bila na ctg-ju in je vse super.
No, cunjice začnem jutri sortirat, ker prejšnji teden je potem tamala zbolela in ni bilo časa. Mi je vzela najprej ves čas, pa še vso energijo. user posted image user posted image  Ma res sem bila kot cunja.

In kaj je z našo kavico?

(odgovor članu nena30)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: mail
27.1.2009 19:43:07   
BIA79
Nena...sej antibiotik ni problem...problem se je zbujat za vzet antibiotik :)

jaz pa še vedno ne prekipevam od energije...ufff...še vedno sem kot en polž...

jaz sem za kavo...ampak imam čas večinoma popoldne (po 16.30) razen med vikendom

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: mail
27.1.2009 20:59:00   
supernova2002
jeeeeeee končno imaš gretje Bia!!! ob kakih urah jemlješ antibiotike?





(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: mail
28.1.2009 21:03:37   
BIA79
ure 0.00-6.00-12-18 :) Katastrofalne ure...

Supernova ti? Dobila že rezultate od vode?

(odgovor članu supernova2002)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: mail
30.1.2009 19:55:20   
amaya
ma brižne ve s temi antibiotiki...jaz sem po tistih najbolj blagih kasirala glivice :-( No zdej je že OK.
kako ste pa kaj ostale? kje je naša anonimna user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: mail
31.1.2009 15:44:56   
nena30
ja pa res!!!! Se je čisto prestrašila tale anonimnauser posted image

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: mail
1.2.2009 18:35:20   
nena30
Ha, smo vse ratale nekam lene s pisanjem. Jest pa kar ne vem kaj bi sama s sabo. Dopoldan sem bila v službi potem mi je prišla kolegica iz Vrhnike, ki bo tud moja priča... in zdaj me razjeda dolgcajt. Fant mi gleda neko tekmo in jaz trpim zraven. No, naj mu bo k je bil danes tako priden- je posesal, pobrisal prah, pospravil cunje iz štrika...ja sej je kar za ožentuser posted image user posted image user posted image . Ja takle mamo. Zdaj grem pa neki pojest! LAČNA- SPET! sem v 2 tednih dobila 2kg...kaj bo z mano....
Kaj kafe!? dajmo se zmenit za drug teden če bo kaj lepše vreme! Al bomo čekale da se z vozički zaletimo ena v drugouser posted image ?

(odgovor članu nena30)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: mail
1.2.2009 19:57:21   
BIA79
A ste rokomet gledali Nena :) Joj ti zavidam moža, mojega že cel vikend ni doma...jaz pa razen prat in sušt ter malo polikat nisem naredila...v torek imam izpit iz angleščine in bolj kot rešujem poskusne teste manj se mi sanja...pa tudi sedet ne morem več na miru... :)

Ja kava...naslednji teden imam jaz žal polno...jutri če bo vse ok začnem s telovadbo, skrajni cajt :) Si bo treba logitip z nikom dat na voziček, ko se bomo srečale :) tako se bomo vsaj prepoznale hahahhaa

(odgovor članu nena30)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: mail
2.2.2009 8:51:31   
Anonimen
anonimna samo sporočam, da se vam ne bom pridružila na porodniški user posted image
vam pa držim pesti. srečno!

(odgovor članu BIA79)
  Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: mail
2.2.2009 11:19:52   
nena30
Žal mi je Anonimen! Upam da ti čim prej spet uspe zanosit. Saj bo boš videla! Verjamem da je hudo, ampak narava po navadi ve kaj dela. Pa ne razumi me napak.
Ja Bia rokomet je bil tista nadlogauser posted image ! Pri nas je pa obratno- sem pa jaz kar naprej v službi. Moj dela vedno zjutraj jaz pa veliko popoldan. Ob nedeljah je on fraj jaz pe delam že tretjo za pored. Kam bomo s kešemuser posted image . Ja ne kava kaže tako tako! Le treniraj angleščino- ma saj ti bo šlo!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: mail
2.2.2009 11:36:25   
BIA79
Držimo pesti Anonimna da se nam čim prej pridružiš :)

Moj da bi vsaj delal...on skozi okoli kanarčkov skače :) Jim gradi vilo, da lahko izpraznemo otroško sobico :) Če ga vprašam, ali lahko zamenjamo to in to v stanovanju, me pogleda kot da sem nora...kanarčkom bo po mojem še talno gretje in klimo naštimal user posted image  No važno da mi izprazne sobico, da jaz lahko začnem packat :) En užitek moram tudi jaz imet :)

(odgovor članu nena30)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: mail
3.2.2009 18:19:07   
BIA79
Heila Izolanke kje steeeee?????

Bomo utonile v pozabo, če ne bomo kaj napisale....

Jaz sem danes končno pisala angleščino, je konec tečaja končno. Sem se vpisala na telovadbo in moram reči, da mi prav paše se malo raztegnit in se fizično utrudit... V petek gremo na 3d UZ v Postojno. da vidimo našo malo girico...

Aja, naša Supernova je žal v bolnici, njeni problemi  z ledvicami se niso končali, ampak ponosno sporoča da bodo imeli user posted image , ki pridno raste in je ok. Ma ni bila ona tako prepričana da bo fantek?  user posted image

(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: mail
4.2.2009 11:56:38   
nena30
Ja res smo nekam lene ratale! Pozdravi Supernovo, če se kaj čujete in čestitke za deklico!
In ti Bia, kako ti je šlo pri angleščini? Kam hodiš na telovadbo? Vas je veliko? Meni se žal ne splača hodit ker imam tako zmešan urnik. Bomo pa mal daljše sprehode uvedli, da mal to rit razmigamouser posted image

(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: mail
4.2.2009 11:58:31   
nena30
Aja!Kako ti zavidam petek!!! glej da boš poročala kaj in kako!

(odgovor članu nena30)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: mail
4.2.2009 13:18:09   
BIA79
Na telovadbi nas je okoli 25, polna telovadnica. Hodim pa v studio Maja, v Kopru na ogrlici. Sedaj bom hodila 2x na teden...in tako kot ti bom mogla dvignit rit in se malo sprehajat, ker sem čisto brez kondicije. Še ko imam občutek da hodim hitro, me prehitejavo starke s palicami....
Agleščino mislim, da bom naredila. Je bil tako lahek test, da me je kar sram...sploh ne vem čemu sem se učila, če so nam dali enake vaje kot pred testom ?!?!?! user posted image

Ne skrbi Nena, bo prišel kmalu tudi zate čas da greš na 3d, če boš želela :)

Amayaaaa...kje siiiiii???? Naajo vedno vidim pri marčevkah, tu pa je ni nič user posted image

(odgovor članu nena30)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: mail
4.2.2009 18:54:32   
nena30
No danes sem si pa še v služei dovolila it malo po spletu brskat. Sem bolj lena danes- me nekaj trebuh boli. Še čokolada mi ne tekne, tako da je res krizauser posted image !
Ja glede kondicije kar ne morem verjet. Par tednov mal polenariš pa si skoraj na začetku.!?
Bia, test ti je bil lahek ker si se učila in veliko odnesla od tečaje. BRAVO!
3D mi je pa merlo obljubil 18. ko imam morfologijo. Pa ne vem al bi ga dala posnet al ne. Bom še vidla. Mora bit pa noro to vidit.....
Nič gremo še kaj nardit!!
JA PA LP TUDI OSTALIM!!

(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: mail
5.2.2009 12:07:31   
BIA79
Nena...samo še jaz in ti držimo Izolanke pokonci...no upam, da se nam druge punce kmalu pridružijo.

Ne test je bil res lahek...so bile enake (in poudarjam enake) vaje kot smo jih delali pred testom za vajo...smisel tega mi je še vedno neznan...user posted image

Danes je kar hudo v službi...čim sem pod pritiskom in kaj kiksnem, se mi takoj pozna...mi kar trebuh otrdi...se bo treba sprostit...

(odgovor članu nena30)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: mail
5.2.2009 20:27:55   
amaya
jaz imam pa jutri morfologijo


a se lahko da snemat tudi morfo???


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: mail
6.2.2009 9:36:14   
BIA79
Amaya veš da ne vem...enkrat vem, da je kolegica s pomočjo fanta pri ginekologu snemala na videokaseto...odvisno verjetno  od aparata, ki ga ima ginekolog...


danes sem klicala  v zdravstveni dom...moja voda ni uredu in moram iti prav na mikrobiološki inštitut dat vodo...user posted image  

Danes pa gremo na UZ v Postojno...upam, da bo vse ok...

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?