|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  76 77 [78] 79 80   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
27.1.2009 6:21:17   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Janjap

Vecer vsem skupaj,

Tudi jaz sem danes opravila s pregledom, bilo je ponovno kaoticno ker je ta ginekolog cisto brez glave. Vse hoce naredit na hitro in potem nikoli ne najde vseh papirjev in podobnega :) Vzel je vzorec za testiranje na streptokok pa na hitro je pokukal dojencka z ultrazvokom in je vse tako kot mora bit noter.
Naslednjic pa nisem vec pri ginekologu ampak me od sedaj spremlja samo se babica.

Glede podatkov, pri tezi koncno +3 kg. Obseg je se vedno isti, v bistvu manjsi ampak ne zelim ga spreminjat. Naslednji pregled pa imam 20.2.

Tako, zdaj pa grem pocasi pod tus ker sem danes ful utrujena. Vceraj sem zacela s pranjem ampak napredujem bolj pocasi ker ne vem kaj bi prala skupaj in kaj ne :)
Ker ce zelim locit po barvah in temperaturah potem se za pol stroja nimam (ker moj stroj pere 8 kg naenkrat).


user posted image user posted image user posted image čestitke za pregled-še malo,pa nam ne bo treba več na preglede hodituser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Janjap)
Neposredna povezava do sporočila: 1926
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
27.1.2009 6:21:25   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: trezika

dober večer...da vas še js malo pozdravim...

sn dans končno zrihtala papirje na csd-ju... mi je bla prava muka it, ampak mi je uspelo...pol sn pa še v mb šibala...hb da sn šla dans kr za jutri spet sneg napovedujejo user posted image   




jst sem tudi šla danes, da se izognem snegu...

...no jaz sem bila fertik v 1 minuti...ta teden pa že pričakujem odločbo, tko je rekla...

...me prav zanima kdaj dobimo keš...po mojem marca, če maš PDP po 15.3., hm
jaz dobim v februarju nakazilouser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 1927
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
27.1.2009 6:21:31   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: trezika

ko smo že pri frizerju...js sn ga že tut nujno potrebna pa se nekak ne morem spravit...oziroma ne vem, kaj bi s svojimi lasmi...bi se postrigla, al bi si jih še malo pustla, bi si samo konice dala porezat.... user posted image jooooooj...
jaz sem se samo ostrigla na paž-da še z6gledam bolj buckasta kot semuser posted image user posted image barvala se pa nisem,ker sem se prej par let neprestano-od blond do črne user posted image user posted image pa sem se odločila,da se nekaj časa ne bom barvala,da si moji narvni lasje okrepijo-dok ne postajam siva,še gre,sam glede na to,da me mala vedno bolj jezi,se bom menda kaj kmalu lahk začela barvat nazajuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 1928
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
27.1.2009 6:21:40   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: jadrnica

helo, da se javim, jutri zadnji dan službe . JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

pa pregled mam, tako da bo ful pestro.
ja k frizerju pa tud jaz še mislim iti, ampak to šele konec feb,zac. marca - ker imam 22.3. šele rok.

gtrm za nazaj brat.
čau

naj ti današnji dan čimprej mine-potem pa uživaj s polno paro,do dneva Duser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu jadrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 1929
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
27.1.2009 6:21:42   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: lejca

user posted image no.to je pa danes,34.teden
user posted image -34.teden
 
se vidi,da so naši bušiji vedno večjiuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 1930
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
27.1.2009 6:21:45   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: yania

Čer....kako smo?...kopriva pravite? Ej, jaz pa zdej nekaj dni opažam tudi da mi je teža zastala, oz.danes sem imela celo zjutraj pol kg manj, kot včeraj....meni je čist uredu, ampak, kako pa to gre z user posted image , da ne bo on kaj prikrajšan....
ni panike,če ti proti koncu začne teža nihat-user posted image  si že vzame tolk kot rabi,tako,da ni panikeuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 1931
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
27.1.2009 6:21:50   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: yania

Je pa zatišje danes res tule gor....kje so vse šašave?
user posted image user posted image user posted image  a se pozna,da nas ni al kaj?user posted image user posted image user posted image
men se včeraj ni dalo več na comp,ker sem cel dan imela kr neki...bom mogoč danes nadoknadlauser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 1932
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
27.1.2009 6:21:52   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Ipyka

Pozdravljene Marčevke, upam da lepo prenašate tole zadnje trimesečje. Jaz tako tako. Želim vam vse naj naj.
Imam pa prošnjo za SPPS, prosim te, da me izbrišeš s seznama.
Želim vam čim lepši porod.

Ipyka-upam,da je vse vredu in,da bo tudi tako do konca-SREČNOuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Ipyka)
Neposredna povezava do sporočila: 1933
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
27.1.2009 6:21:58   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: jadrnica

ENO tekmovanje je punce

http://nakup.pikapolonica.com/trgovina/aktualno/nagradni-natecaji

se boste kaj prijavile?


jaz še ne vem?

user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image mogoče pauser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu jadrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 1934
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
27.1.2009 6:22:02   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: helimaša

čer!

evo mene po dolgem času.....jah pr nas se je ul dogajal.....najprej je zbolela Maša in nato še jaz.....v glavnem mela sm virozo in ker v soboto ni blo bolš me je moj pelu k dežurnemu in so ugotovil da mam virusno angino.....tko da sm dobila antibiotik hiconcil....ki pa je kot mi je rekel zdravnik dokazano da ne škoduje plodu.....tko da zdej sm jst na AB.......in sm čist zanič.......
mam pa pregled v sredo in upam da mi uspe it ker sm že 2 krat prestavla.....
drgač pa se mi skoz dozdeva da mam lažne popadke vsake tolk cajta......upam da me kej ne prehiti ker nimam še nč prpravlen.....morm še kej it kupituser posted image user posted image ......
jutr gre Maša v vrtec in pol bo upam da malo več časa za RR......
v glavnem ponoč itak nč ne spim.....včer sm bla do treh dežurna ker nism mogla zaspatuser posted image .......tko da upam da mi dons kej prej rata zspat......
če je kej novga mi povejte ker vas nism nč brala naaj.....ker ste preveč načvekale.....tko da predvidevam da je sam brezvezen čvekuser posted image user posted image user posted image ......zdej pa počasi grem....pa se tipkamo jutri

nočko
vi imate pa res smolo z zdravjem-vsaj vidve s tamalo...user posted image
kar se pa dežuranja tiče,mislim,da nas je vedno več,ko ponoč ne mormo spatuser posted image ,ma saj bo kmalu boljš,ko bomo imele razlog ,da ponoč galamimo po stanovanjuuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 1935
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
27.1.2009 6:26:41   
spps
DObro jutro punce!
a pri vas kaj sneži? pri nas sedaj bolj dežuje kot sneži-in bo prava veselica,če to vse skupaj na cesti zmrzneuser posted image user posted image
tak,da če bo spolzko ,pazite nase,da katera ne padeuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil spps -- 27.1.2009 6:27:18 >


_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1936
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
27.1.2009 6:50:38   
KOKICA32
Dobro jutro....deževno jutro...

jaz res upam, da na cesti ne zmrzne...pa mislim, da sedaj tekom dneva niti ni mogoče, ker je že pretoplo...je cca 1,5 stopinje...

In drugače?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1937
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
27.1.2009 6:55:18   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Dobro jutro....deževno jutro...

jaz res upam, da na cesti ne zmrzne...pa mislim, da sedaj tekom dneva niti ni mogoče, ker je že pretoplo...je cca 1,5 stopinje...

In drugače?

zjamranouser posted image user posted image kak to,pa da si že ti pokonci?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1938
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
27.1.2009 7:00:22   
KOKICA32
saj sem vsako jutro tak...mojega peljem, potem se pa ne spravim več nazaj v posteljo...user posted image

Pa ti?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1939
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
27.1.2009 7:02:33   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

saj sem vsako jutro tak...mojega peljem, potem se pa ne spravim več nazaj v posteljo...user posted image

Pa ti?

enakouser posted image user posted image user posted image  pa že nasplošno ne morem spatuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1940
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
27.1.2009 7:04:55   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

saj sem vsako jutro tak...mojega peljem, potem se pa ne spravim več nazaj v posteljo...user posted image

Pa ti?

enakouser posted image user posted image user posted image  pa že nasplošno ne morem spatuser posted image user posted image


jaz pa zadnje dni začuda lahko spim..no, ni super spanje, je pa vsaj tako, da ko ponoči vstanem za odhod na WC, potem komot nazaj zaspim..boli pa me vsaka kost...komaj se premikam..kaj še le bo? user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1941
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
27.1.2009 7:06:02   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

saj sem vsako jutro tak...mojega peljem, potem se pa ne spravim več nazaj v posteljo...user posted image

Pa ti?

enakouser posted image user posted image user posted image  pa že nasplošno ne morem spatuser posted image user posted image


jaz pa zadnje dni začuda lahko spim..no, ni super spanje, je pa vsaj tako, da ko ponoči vstanem za odhod na WC, potem komot nazaj zaspim..boli pa me vsaka kost...komaj se premikam..kaj še le bo? user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image to se tud jaz sprašujem,ker me kolk in sramne kosti vedno bolj bolijo-me je strah,da na porodni ne bom mogla dat nog narazenuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1942
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
27.1.2009 7:08:09   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

saj sem vsako jutro tak...mojega peljem, potem se pa ne spravim več nazaj v posteljo...user posted image

Pa ti?

enakouser posted image user posted image user posted image  pa že nasplošno ne morem spatuser posted image user posted image


jaz pa zadnje dni začuda lahko spim..no, ni super spanje, je pa vsaj tako, da ko ponoči vstanem za odhod na WC, potem komot nazaj zaspim..boli pa me vsaka kost...komaj se premikam..kaj še le bo? user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image to se tud jaz sprašujem,ker me kolk in sramne kosti vedno bolj bolijo-me je strah,da na porodni ne bom mogla dat nog narazenuser posted image user posted image user posted image


samo potem pa skup user posted image user posted image user posted image točno tak...al pa narazen še, samo potem pa skup ne grejo več....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1943
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
27.1.2009 7:10:25   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

saj sem vsako jutro tak...mojega peljem, potem se pa ne spravim več nazaj v posteljo...user posted image

Pa ti?

enakouser posted image user posted image user posted image  pa že nasplošno ne morem spatuser posted image user posted image


jaz pa zadnje dni začuda lahko spim..no, ni super spanje, je pa vsaj tako, da ko ponoči vstanem za odhod na WC, potem komot nazaj zaspim..boli pa me vsaka kost...komaj se premikam..kaj še le bo? user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image to se tud jaz sprašujem,ker me kolk in sramne kosti vedno bolj bolijo-me je strah,da na porodni ne bom mogla dat nog narazenuser posted image user posted image user posted image


samo potem pa skup user posted image user posted image user posted image točno tak...al pa narazen še, samo potem pa skup ne grejo več....user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image če bodo šle skup al ne se bomo obremenjevali po poroduuser posted image user posted image user posted image -mojmu bi pa itak pasalouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1944
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
27.1.2009 7:13:08   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

saj sem vsako jutro tak...mojega peljem, potem se pa ne spravim več nazaj v posteljo...user posted image

Pa ti?

enakouser posted image user posted image user posted image  pa že nasplošno ne morem spatuser posted image user posted image


jaz pa zadnje dni začuda lahko spim..no, ni super spanje, je pa vsaj tako, da ko ponoči vstanem za odhod na WC, potem komot nazaj zaspim..boli pa me vsaka kost...komaj se premikam..kaj še le bo? user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image to se tud jaz sprašujem,ker me kolk in sramne kosti vedno bolj bolijo-me je strah,da na porodni ne bom mogla dat nog narazenuser posted image user posted image user posted image


samo potem pa skup user posted image user posted image user posted image točno tak...al pa narazen še, samo potem pa skup ne grejo več....user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image če bodo šle skup al ne se bomo obremenjevali po poroduuser posted image user posted image user posted image -mojmu bi pa itak pasalouser posted image user posted image user posted image

da bi ti noge narazen ostale....reči mu, da komot, če pač on namesto tebe prevzame vsa dela v zvezi z novo bebico in domom....user posted image po moje, mu ta ideja ne bo preveč dišala...vsaj mojemu ne bi!user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1945
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
27.1.2009 7:15:09   
buksi
dobro jutro!!!!!! ze odstevam dneve v tem tednu- zadnjem.

Pri nas pa je ponoči začelo snežiti, tako ,da me je v sluzbo pripeljal mozek. K srec je lahko, ker so spet doma zarad te recesije.
No upam, da ceste ne bodo kej preveč slabe pol ko bo treba domu.

Sicer pa je bil vcer tko smotan dan. Najprej v sluzbi hudic, pol ko zacnem kuhat mi je pa še steklokeramična plošča kaputnla!!!! Je piskalo celo uro in pol še ene pol ure, pa nič nism mogla narest, da mi je šlo ze skor skoz ušesa to piskanje. Tak da sva vcer ostala brez juzne!!!!!! Ja upam, da se bo to dans uredilo, ker drgac ne vem kako bo!!! V glavnem same nepotrebne stvari. Sem bla čist out vcer, tak da sem ze ob devetih sla kar spat!!!!!

Upam, da bo danes bolje.
No hvala vam punce za vase mnenj o kosu. MI pride prov. Verjetn bova kar kasetnega nabavla, ne bo slo drugače.

sicer pa novo vprašanje se glasi: katere "vlažne " robčke svetujete?

lep pozdravcek in se tipkamo.


(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1946
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
27.1.2009 7:19:10   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: buksi

dobro jutro!!!!!! ze odstevam dneve v tem tednu- zadnjem.

Pri nas pa je ponoči začelo snežiti, tako ,da me je v sluzbo pripeljal mozek. K srec je lahko, ker so spet doma zarad te recesije.
No upam, da ceste ne bodo kej preveč slabe pol ko bo treba domu.

Sicer pa je bil vcer tko smotan dan. Najprej v sluzbi hudic, pol ko zacnem kuhat mi je pa še steklokeramična plošča kaputnla!!!! Je piskalo celo uro in pol še ene pol ure, pa nič nism mogla narest, da mi je šlo ze skor skoz ušesa to piskanje. Tak da sva vcer ostala brez juzne!!!!!! Ja upam, da se bo to dans uredilo, ker drgac ne vem kako bo!!! V glavnem same nepotrebne stvari. Sem bla čist out vcer, tak da sem ze ob devetih sla kar spat!!!!!

Upam, da bo danes bolje.
No hvala vam punce za vase mnenj o kosu. MI pride prov. Verjetn bova kar kasetnega nabavla, ne bo slo drugače.

sicer pa novo vprašanje se glasi: katere "vlažne " robčke svetujete?

lep pozdravcek in se tipkamo.


morgen,pa bodo se naše marčevke počas začele prebujatuser posted image user posted image user posted image

ma jaz mislim,da sem imela niveino-sam ne vem točno katere-vem,da niso bli z olji,al pa kr pampers-sej,ko jih boš uporabljala,boš ugotovila,katere bodo vašemu dojenčku najbolj ustrezali...
sem jaz potem,ko je bla mal večja,mal eksperimentirala in ji niso vse vrste pasale-po nekih je dobla izpuščaje.

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu buksi)
Neposredna povezava do sporočila: 1947
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
27.1.2009 7:20:36   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: buksi

dobro jutro!!!!!! ze odstevam dneve v tem tednu- zadnjem.

Pri nas pa je ponoči začelo snežiti, tako ,da me je v sluzbo pripeljal mozek. K srec je lahko, ker so spet doma zarad te recesije.
No upam, da ceste ne bodo kej preveč slabe pol ko bo treba domu.

Sicer pa je bil vcer tko smotan dan. Najprej v sluzbi hudic, pol ko zacnem kuhat mi je pa še steklokeramična plošča kaputnla!!!! Je piskalo celo uro in pol še ene pol ure, pa nič nism mogla narest, da mi je šlo ze skor skoz ušesa to piskanje. Tak da sva vcer ostala brez juzne!!!!!! Ja upam, da se bo to dans uredilo, ker drgac ne vem kako bo!!! V glavnem same nepotrebne stvari. Sem bla čist out vcer, tak da sem ze ob devetih sla kar spat!!!!!

Upam, da bo danes bolje.
No hvala vam punce za vase mnenj o kosu. MI pride prov. Verjetn bova kar kasetnega nabavla, ne bo slo drugače.

sicer pa novo vprašanje se glasi: katere "vlažne " robčke svetujete?

lep pozdravcek in se tipkamo.




o joj, smola pač...

glede robčkov- jaz sem kupila kar one mullerjeve..so bili v akciji s posodico vred...

(odgovor članu buksi)
Neposredna povezava do sporočila: 1948
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
27.1.2009 7:21:31   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

saj sem vsako jutro tak...mojega peljem, potem se pa ne spravim več nazaj v posteljo...user posted image

Pa ti?

enakouser posted image user posted image user posted image  pa že nasplošno ne morem spatuser posted image user posted image


jaz pa zadnje dni začuda lahko spim..no, ni super spanje, je pa vsaj tako, da ko ponoči vstanem za odhod na WC, potem komot nazaj zaspim..boli pa me vsaka kost...komaj se premikam..kaj še le bo? user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image to se tud jaz sprašujem,ker me kolk in sramne kosti vedno bolj bolijo-me je strah,da na porodni ne bom mogla dat nog narazenuser posted image user posted image user posted image


samo potem pa skup user posted image user posted image user posted image točno tak...al pa narazen še, samo potem pa skup ne grejo več....user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image če bodo šle skup al ne se bomo obremenjevali po poroduuser posted image user posted image user posted image -mojmu bi pa itak pasalouser posted image user posted image user posted image

da bi ti noge narazen ostale....reči mu, da komot, če pač on namesto tebe prevzame vsa dela v zvezi z novo bebico in domom....user posted image po moje, mu ta ideja ne bo preveč dišala...vsaj mojemu ne bi!user posted image

user posted image user posted image user posted image če bi pa blo tak,bi se pa kr potrudla in jih držala narazen-makar na silouser posted image user posted image user posted image
moj se neka špana-že sedaj,kako bo vse...user posted image user posted image user posted image pa sem mu rekla,da so fantki dost bolj občutljivi kot punčkeuser posted image user posted image pa je rekel,to bom vse jaz porihtal-vam poročam kaj bo čez dober mesecuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1949
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
27.1.2009 7:22:44   
spps
grem še mali za taxista potem se pa vrnemuser posted image user posted image pa-pa tačasuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  76 77 [78] 79 80   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  76 77 [78] 79 80   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?