|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  148 149 [150] 151 152   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 15:30:25   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: birdy

IZVIRNO SPOROČILO: diamantina

Jaz sem pa že ves dan fuuuuulll neka sitka user posted image  Pa se vsi trudijo, da ne bi bila, no moj je obupal in me po kosilu dal spat k enga malega otroka, sam da je imel mir pred mano user posted image .

Jaz pa nič takega za mehčanje ne pijem, ta malinov čaj mi je user posted image , ne vem zakaj mi ne gre po grlu, na splošno imam raje samo vodo, kot pa čaje, sokove ... razen kakšen čaj wintertime od teekane, ta mi je najboljši.

Sicer se mi pa neznansko lušta nekega sladoleda, okus ni važen, sam sladoled mora bit in ne vem, če se ne bom po enega peljala. user posted image  user posted image




Še nea vodna....user posted image  Jst mam tud najraj vodo, pa tale malinov čaj mi je tud user posted image  ampak vse bomo probal za lažji poroduser posted image
Ohhhh, sladoled, en limonin, fejst kisel pa en čokoladen z koščki čokoladeuser posted image
packe ste k mi lušte s sladoledom delate!!

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 3726
   [Brisano sporočilo]
24.1.2009 15:48:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Čebel@)
  Neposredna povezava do sporočila: 3727
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 15:56:03   
cita
No se na hitro javim...oprala že en stroj malih cotk ga že obesla sedaj perem drugega in potem še to obesim...ja ko se posuši pa bo treba likat in likat imam naših cunj kr nekaj sedaj pa še teh malih ampak sej bo je lepo opravilo...ko sem obešala te male cunje sem se tko spomnala na cotke ko sem jih obešala za Lauro in pomislila kako je že sedaj velika naša tavelika(Laura)...

In kaj ve počnete??



_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 3728
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 16:00:12   
cita
Avjy ti si res pridna glede tega komentiranja pridna pridna...user posted image user posted image user posted image

Sunny in Avjy in če je še kater bolana se čim prej pozdravite punce naj bacili čim prej gredo mimouser posted image user posted image user posted image user posted image ...

Katjusa čestitke za avto lepi lepi je in še velik po vrhu tudi mi smo sedaj kupli karavana zarad prostorauser posted image user posted image pa da se ti prehlad kmalu poslovi...Kako kaj Florjan??

Vse tiste ko pa pridno delate doma pa le malo počitka se vzemite sej ste nosečke seveda...počivajte in počivajte ko bodo prišle male pikice bo manj časa za počitek...

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 3729
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 16:01:15   
witto
dober danuser posted image  dekleta, kako kaj? Jast sem noč tako lepo prespala, samo enkrat sem se zbudila za na wc, in ostalo sem prespalauser posted image user posted image user posted image  bravo jast. Ob 11 ko sva šle z svakinjo in nečakom na sprehod, so se pa spet začeli popadki, enkrat bolj močni, drugič malo manjuser posted image , ampak so prisotni. Sunny, kako si, a je kaj vročina popustila? Glen, ravno ginekologuser posted image  na R. mi je rekel, da naj  se ne sekiram, ker je itak vse voda. Nahrulila me je Guzejeva,  in zato sem obstala tako slabo, ker si tega od nje res nisem pričakovalauser posted image , imam koliko-toliko dobre izkušnje,  mah kaj čmo, bo že boljše. Katjuša, a takle avto boste kupili? Glej, da častiš rundo, ko ga dobiteuser posted image user posted image user posted image  . Ampak je pa zelo luštkan avtekuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3730
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 16:01:45   
petrap
cita jaz igram igrice na rač...sem še kar nesrečna, sam me bo počasi minil...rodit bi šla, da bi se mi že enkrat ti hormoni mal umirijo, pa da se mal k seb spravim, da grem lahko spet kam...žurat bi šla...pa čist bi se ga usula user posted image ...pobožne želje še nekaj časa a ne? no sanje...sam sanjat je treba...

morm se pa mal zorganizirat, pa se kam odpravit, k tole doma gnit iz dneva v dan je brez veze...pol sam razmišlam kdaj bom šla rodit..pa že tko bomo pol več al manj skoz doma...a ne?


_____________________________

LIJA - 28.01.2009 (3860g, 53cm)

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 3731
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 16:06:01   
witto
Ajvy, pa kaj user posted image  je  pe tebe ulovilo????user posted image user posted image user posted image user posted image  da čimprej mine

(odgovor članu petrap)
Neposredna povezava do sporočila: 3732
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 16:12:39   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: petrap

cita jaz igram igrice na rač...sem še kar nesrečna, sam me bo počasi minil...rodit bi šla, da bi se mi že enkrat ti hormoni mal umirijo, pa da se mal k seb spravim, da grem lahko spet kam...žurat bi šla...pa čist bi se ga usula user posted image ...pobožne želje še nekaj časa a ne? no sanje...sam sanjat je treba...

morm se pa mal zorganizirat, pa se kam odpravit, k tole doma gnit iz dneva v dan je brez veze...pol sam razmišlam kdaj bom šla rodit..pa že tko bomo pol več al manj skoz doma...a ne?



ja nisem pozabila tudi za tvojega sem želela še nekaj napisat ampak sej veš oamet ko kurauser posted image user posted image ...jaz vem kaj pomeni v družini alkohol ampak pr nas je bila to stalnica dneva...sedaj si sploh ne predstavljam da bi se mi vsa zgodba ponovila sedaj pa mojemu skoz govorim če gre nevem na kak zaključek ali kaj takega da ne boš nč pil pa vem da ne bo ker ne pije ampak je v meni ostal strah...ko se bo tvoj naspal mu bo pomojem žal kar je reku ampak mu daj vedet da se takole ne greš pravijo kar človek trezen misli pijan pove...kar mal ga daj  na ignor kot da ga ni...da se bo mal začel zavedat sej mogoče ni tko mislil ampak vseeno...pa ne bit žalostna ker če si je tvoj otroček tudi...brez veze da si kr doma pojdi mal naokoli ker če si doma potem sam premišljujemo in premišljujemo kar pa ni dobro ne z nas in ne za naše nerojene bitjece...
Res je ko boš enkrat povila malo detece boš malo več morala bit doma kot sedaj ko še lahko greš mal naokoli ne bom pa rekla da bomo kr skoz doma čepele to pa sigurno ni šans to sem sam enkrat si dovolila vsega tega sedaj pa ne več ima tudi atija in ne sam mami sej sedaj je drugače kot je bilo takrat ko sem imela bivšega ko imam Lauro z njim...

sori mal sem se razpisala...

Drži seuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu petrap)
Neposredna povezava do sporočila: 3733
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 16:13:58   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: witto

dober danuser posted image  dekleta, kako kaj? Jast sem noč tako lepo prespala, samo enkrat sem se zbudila za na wc, in ostalo sem prespalauser posted image user posted image user posted image  bravo jast. Ob 11 ko sva šle z svakinjo in nečakom na sprehod, so se pa spet začeli popadki, enkrat bolj močni, drugič malo manjuser posted image , ampak so prisotni. Sunny, kako si, a je kaj vročina popustila? Glen, ravno ginekologuser posted image  na R. mi je rekel, da naj  se ne sekiram, ker je itak vse voda. Nahrulila me je Guzejeva,  in zato sem obstala tako slabo, ker si tega od nje res nisem pričakovalauser posted image , imam koliko-toliko dobre izkušnje,  mah kaj čmo, bo že boljše. Katjuša, a takle avto boste kupili? Glej, da častiš rundo, ko ga dobiteuser posted image user posted image user posted image  . Ampak je pa zelo luštkan avtekuser posted image


tile popadki te pa res hecajo upam da minejo ali pa se začne vse zares...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 3734
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 17:09:10   
diamantina
Joj birdy packa, genau tak sladoled se mi lušta, kislo-sladek ... itak da čokolada pa itak da limona (zadovoljna bi bila tudi z jabolkom ali pa jagodo) ... zdaj sem pomila tla in bom res šla samo za to pregreho 7km proč v trgovino. Evo da grem, kar zdajle. user posted image  user posted image  user posted image

Witto, tebe pa res mučijo tile popadki a? Joj, jaz bi tud rada, da se kaj dogaja, pa se mi ne ... malo me boli križ, pa malo tam ko se začne noga in konča trup, pa mali me trenutno kot nor tišči v desna rebra, drgač pa malo tud hrbet (ampak to od pomivanja tal), sicer pa abs nič!!!!


(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 3735
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 17:22:43   
cita
Mene pa nekaj čudno špika v križuuser posted image user posted image user posted image ...

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu diamantina)
Neposredna povezava do sporočila: 3736
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 18:00:30   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: cita

Mene pa nekaj čudno špika v križuuser posted image user posted image user posted image ...

da se ne bo še pr teb kej začelo...... no drgač pa mene v križu že ene 3 dni tud vsake tolko zadene da kr okamenimuser posted image user posted image user posted image user posted image

sladoledarkeuser posted image user posted image user posted image user posted image jst mam v skrinji 2 litra on pol planice 2xpo 1 liter še zapakirenega..... če kira hoče častim....

ja avto res je super in komi čakam upam da se z njim že peljem v Puser posted image user posted image user posted image ..... men se zdi da je karavan skor nuja imama drugače zdej mareo weekend  in sma z njo ful zadovoljna sma na žalost pr nas ne gre samo z enim avtom k mam tud do najbližje trgovine 3 km.

Brkn sem poslala sms kako in kej in da mislimo nanjo upam da bo kej odpisala.... vam kuj k bo kej novega javim

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 3737
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 18:09:48   
Shuka
Ojla čvekiceuser posted image


IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO

Dobro jutro,jaz sem tudi bolj slabo spala...Shuka spet sem mela cist mravljincaste prste in nogo...user posted image ...punce koliko tetra plenic ste kupile?pa katere?v nasi bolnisnici vse dojencke povijajo na siroko en mesec potem pa se naprej ,ce je potrebno...
Mihailo - bogica, čist te štekam, tko je men že skor cel mesec, pa še neki časa bo.user posted image ampak nimamo kej, kuker da se sam mal nasmejemo in pobožamo bušijeuser posted image

Sunny - upam, da si premagala karkoli si fasala in bo zdaj vse OK.user posted image user posted image

Cita - lohka da je bil poštar, tko kt pr nama donsuser posted image , drugače mene križ boli samo ko se vležem, ja postelja je za en k*** pa mi preglavice dela, če sedim je super, samo če predolgo sedim pol me začne mednožje bolet in pol komaj hodim, tko da mal telovadbe ne škodi, vstajanje, šetnja, sedenje in ponovi vajo.

Urši - še malo, še 1 teden pa bo user posted image

Ajvy - vidm ti si tud začela prehitevat al te je kaka virozica napadla zdej v teh časih k svi neki bolehajo, iskreno upam da zdej OKuser posted image user posted image user posted image user posted image Kako je kaj vaša mala miss? No meni je babca rekla da ko bom v p mi bo pokazala kako z weleda oljem za doječe prsi masirat dojke, da niso tolk napete pa vseeno proizvajajo dosti mleka, verjetno je pa tudi za to kar si omenila, da ne bi kakega mastitisa fasala. Sej ne vem v čem je fora, da se mu izogneš, to da niti en dan ne zamudiš z dojenjem ali črpanjem?

glen - pikepoke so za Lin da čimprej ozdraviuser posted image user posted image user posted image user posted image

petrap - tuki smo za to da nam pojamraš če maš kake težavce al pa če ti kej na duši ležiuser posted image

witto - pazi naseuser posted image user posted image user posted image , dost je blo prehitevanja, še malo potrpi pol pa lohka.

Katjuša - čestitke za avtouser posted image user posted image user posted image , pa javi kako je BRKN83user posted image user posted image user posted image

Kaj je zdej to, palačinke z nutelo, sladoled, meša me od teh sladkobnih pregreh, tko da grem nutelo napastuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 3738
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 18:12:36   
Katjusa
evo sms od BRKN

Čao.jst še vedno v bolnici, brez popadkov in krvavitve tud ni več. ampak sem ostala na opazovanju. javi jim na rr, ter jih vse lepo pozdravi
.

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 3739
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 18:17:02   
Shuka

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image
 
PDP   Ime(starost) (št.user posted image , št.user posted imageSpol-ime  Pregledi  Porod.
____________________________________________________
user posted image 1.2. matineja (28)   (1,0)    user posted image    ?
user posted image 1.2. Balonchy (27)  (2,0) user posted image Matic  RODILA 31.12. user posted image
user posted image 1.2. Urša08 (28)    (2,1)  user posted image   ?  KR 
user posted image 1.2. rebeka84        (1,0)  user posted image - Uroš   26.1. LJ
user posted image 2.2. smokvica72    (3,0)   user posted image      ?  LJ               
user posted image 2.2. TEDIGO (30)   (2,0)   user posted image - Eva (Tevž) ?    
user posted image 3.2. mamutka        (3,2)   user posted image     ?
user posted image 3.2. bara10           (2,0)   user posted image     ?
user posted image 3.2. LaraS             (x,x)    user posted image     ?
user posted image
5.2. Ajvy                (2,1)   user posted image     27.1.  LJ
user posted image 5.2. nina 166         (2,1)   user posted image     ?
user posted image 5.2. Nusa30 (30)   (2,1)   user posted image     ?
user posted image 5.2. petrap (24)     (1,0)   user posted image    28.1.  PO
user posted image 5.2. claud (22)       (1,0)   user posted image - Larissa  30.1. CTG LJ
user posted image 6.2. kk85               (2,1)   user posted image    ?
user posted image 6.2. RAISA (35)      (2,1)   user posted image         LJ
user posted image 7.2. witto (29)       (1,0)   user posted image        ?   IZ 
user posted image 7.2. carmar            (2,1)    user posted image    ?
user posted image 7.2. suzyto             (2,1)   user posted image - Lora  ?
user posted image 8.2. reckova (24)   (1,0)   user posted image     28.1. CTG MB 
user posted image 8.2. timy (29)         (1,0)   user posted image - Eva  26.1. CTG CE
user posted image 8.2. Nea                 (4,2)    user posted image    ?
user posted image 8.2. diamantina (23) (1,0)  user posted image - Ambrož 29.1./4.2.CTG MB
user posted image 8.2. Pupka (24)       (2,1)    user posted image    ?  PT    
user posted image 8.2. Linki (30)          (2,1)    user posted image    ?  LJ
user posted image  10.2. cati (28)          (3,0)   user posted image - Tia    RODILA 23.01. user posted image
user posted image 10.2. kolumbo          (2,1)   user posted image   26.1.
user posted image 10.2. Shuka              (3,0)   user posted image   04.02. CTG KR
user posted image 10.2. Katjusa (28)    (2,1)  user posted image      27.1. CE
user posted image 10.2. orto2 (28)       (1,0)   user posted image   30.1. CTG  LJ
user posted image 10.2. barbyka (32)  (3,1)  user posted image         ?   LJ
user posted image 13.2. izidora            (5,2)  user posted image  -Erik   26.1.CR
user posted image 14.2. Kranjcanka     (x,x)   user posted image      ?
user posted image 14.2. d*o*r*i*s (23)(x,x)    user posted image    27.1.  CE
user posted image 14.2. Maša29      (1,0) user posted image Maša  RODILA 6.1.09 user posted image
user posted image 14.2. Kaška (33)     (1,0)   user posted image     ?   CE
user posted image 15.2. micamuca       (1,0)   user posted image     ?
user posted image 15.2. SALT (23)       (2,0)   user posted image     26.1. CE 
user posted image 16.2. birdy               (2,1)   user posted image   03.02.
user posted image 16.2. kayica24 (24) (1,0)  user posted image   - Marinela  26.1.  PT
user posted image 16.2. vesnozaver (27) (1,0)  user posted image - Aljaž   ?    MB
user posted image 16.2. mala* (23)     (1,0)  user posted image       ?    KR
user posted image 16.2. MIHAILO(22) (1,0) user posted image -Mihailo 26.1.CTG/30.1. TRB
user posted image 17.2. julija 30 (30) (1,0)  user posted image    ?   PT
user posted image 17.2. tanci29 (31)   (2,1)  user posted image   27.1.
user posted image 18.2. naia (25)        (1,0)  user posted image          ?    LJ
user posted image 18.2. Želva              (2,1)   user posted image       ?
user posted image 18.2. *Nelly* (27)    (1,0)  user posted image     ?
user posted image 19 .2. piskot (33)     (2,1)   user posted image     29.1.  KR
user posted image 19.2. zorica (30)      (1,0)  user posted image       26.1.  MB
user posted image 20.2. maja83 (24)   (2,1)  user posted image        ?   SG
user posted image 20.2. mrka               (x,x)  user posted image    ?
user posted image 20.2. macka27 (25) (1,0)  user posted image    ?  KR/LJ
user posted image 20.2. brkn83 (25)     (1,0) user posted image   03.02. CE
user posted image 21.2. Cvetka13        (2,1)  user posted image    ?
user posted image 21.2. Maksi1            (1,0)  user posted image   03.02.
user posted image 21.2. Alter_ego        (2,1)  user posted image       ?
user posted image 22.2. Pikica5 (21)(2,0) user posted image user posted image - Tai,Mai  RODILA 28.12.user posted image  
user posted image 22.2. glen (28)        (5,1)  user posted image - Val  4.2.CTG,pregled IZ
user posted image 22.2. bad girl (24)   (4,1)  user posted image   29.1.
user posted image 22.2. Deja (25)        (1,0)  user posted image   - Žiga   RODILA 22.01. user posted image
user posted image 22.2. baki (32)         (3,1) user posted image - Nik    28.1. SG
user posted image 23.2. antonia (32)   (3,0)  user posted image       ?   PO
user posted image 23.2. majchy23 (23)(1,0)  user posted image - Hana 29.1. CTG  LJ
user posted image 23.2. Anonimen      (x,x)  user posted image   ?
user posted image 23.2 Zwer (28)       (1,0)  user posted image   ?  LJ/PO
user posted image 23.2. bibi5               (2,1)  user posted image       ?
user posted image 24.2. sunny24 (27)  (2,0)  user posted image     2.2.CTG  PO
user posted image 24.2. Luca (29)        (1,0)   user posted image   ?   LJ
user posted image 25.2. delfinkica         (x,x)   user posted image   ?
user posted image 25.2. boma2 (31)     (2,1)   user posted image   05.02.RD, 06.02. CTG  LJ
user posted image 25.2. lilcha (28)        (1,0)   user posted image - Maša 27.1.  LJ
user posted image 26.2. akvalina (27)   (3,1)  user posted image - Lea 2.2. LJ
user posted image 26.2. BarbaraGS (28)(1,0)  user posted image - Elizabeta  6.2.  LJ
user posted image 26.2. Miša99 (34)     (3,2)   user posted image        ?   LJ
user posted image 26.2. milči(26)          (2,1)   user posted image    ?  BR
user posted image 28.2. dita7                (x,x)   user posted image    ?
user posted image 5.3. sazi (32)             (2,1)  user posted image    ? LJ
 
 
 
 
   VSEH TREBUŠČKARC = 73  
 
user posted image   = 21
user posted image   = 14
 user posted image    = 38
 
 
 
 
 
   Z nami so pot začele:   
kalaxy, nicnic, anonimna, loveforever - junija pričakuje user posted image   user posted image user posted image , fortun, mariana, Rubin, Fargesia, Katyy26, lea88
 

VSEM ŽELIM USPEŠNE PREGLEDE IN ČAKAMO NA POROČILO!!!
Rebeka, timy, kolumbo, SALT, kayica, MIHAILO, zorica - vse dobro na pregledih, UZ-jih, CTG-jih user posted image user posted image user posted image

IZIDORA - V ponedeljek pa cartaš
user posted image

Čestitke Deji in Cati za male pikice, ki jih od včeraj cartajo user posted image user posted image

Dekleta, ko sporočate naslednje preglede prosim če jih napišete v drugi BARVI kot je teks lahko ODEBELITE in PODČRTATE, da bojo bolj vidni. Ker se tle čveka na kilometre nam urejevalkam lahko kej uide, pol pa da naute pozable it na pregled, me pa da naumo pozable navijat.



ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 3740
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 18:17:02   
Shuka

user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image         user posted image user posted image
 
 
28.12.2008
1. Pikica5......user posted image  Taj..... 2005g, 43,5cm  
                      user posted image  Maj..... 2045g, 44 cm                     user posted image
  PDP (22.02.)


31.12.2008
2. Balonchy.....user posted image  Matic...3180g, 50 cm                user posted image
    PDP (01.02.)


06.01.2009

3. Maša29......user posted image   Maša....2480g, 47cm                 user posted image
PDP (14.02.)


22.01.2009
4. Deja..........user posted image      Žiga.....2800g, 49cm                  user posted image
PDP (22.02.)


23.01.2009

5. Cati ...........user posted image      Tia.......2720g, 49cm                 user posted image
PDP (10.02.)




_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 3741
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 18:18:17   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

evo sms od BRKN

Čao.jst še vedno v bolnici, brez popadkov in krvavitve tud ni več. ampak sem ostala na opazovanju. javi jim na rr, ter jih vse lepo pozdravi
.

Pozdravček nazaj in sem vesela, da je OK.user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 3742
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 18:25:49   
timy
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

evo sms od BRKN

Čao.jst še vedno v bolnici, brez popadkov in krvavitve tud ni več. ampak sem ostala na opazovanju. javi jim na rr, ter jih vse lepo pozdravi
.

Pozdravček nazaj in sem vesela, da je OK.user posted image



Se podpišem!!!

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 3743
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 18:31:54   
SALT
Pozdravljene.
Že cel dan vas po malem čekiramuser posted image ...Danes sem počistila kopalnico,za kosilo smo imeli,ne boste verjele,sem se nasmejala k sem prebrala vaše poste,in sicer zelenjavno juho in palačinke z nutelo+banane+smetanauser posted image
No drugače  že cel dan nekaj pospravlam,mišice na nogah me pa tok bolijo in to samo od tistih počepov zadnjič na ctg-juuser posted image ,ne morem verjet,kako sem se zaležala te mesece ležanja doma in v bolniciuser posted image Brez kondicije,joj moram se malo spravit v reduser posted image .Če ne drugače si bom navila musko in malo zamuvala kot je to zadnjič počela Petrap če se nemotim(user posted imageuser posted image user posted image ...
Vidim,da že imate skoraj vse nekakšne znakeuser posted image pri meni pa ni še nič posebnega,prej mi je grozil prezgodnji porod,sedaj bom pa kar noseča ostalauser posted image .

 Katjuša-Super za avto,sama si ne predstavljam kako bi šla na morje brez prostornega avtomobilauser posted image .

Mihailo in Shuka-naj vaju možeki nežno zmasirajo s kremo ali pa oljem...mmmmm,dobro deneuser posted image .Upam,da bo kmalu minilouser posted image .

Petrep-Kako bo tvojemu enkrat žal...tako te razumem,pa še nosečka si,toda ti se ne daš,imaš zakladek pod srcem in ostajaš močnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zate.
 

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 3744
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 18:31:58   
orto2
Hej punce!

Vidim, da vas tudi matra. Men se tud že trebuh obeša dol, sam to lahko traja pa traja,..... Še malo,....

Zares se bo začelo, ko bo veliko snega, boste videle, to je murphy user posted image

Jaz imam že čisto vse naštimano,... Čeprav se mi na trenutke zdi, da še kar ne bi šla,...

(odgovor članu timy)
Neposredna povezava do sporočila: 3745
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 19:05:46   
petrap
no da se vam še malo javim...me veseli da je z brkn bolje in da ne bo še rodila, ker vem, da si ne želi še...

jaz bom zdaj šla pod tuš, prejle sem pa rokomet gledala...o zakrnelosti pa ne bi...jaz sem takoj zadihana...

z mojim se še kar ne pogovarjava, kar pa ni nč čudnega, ker je on še velik bolj trmast k jaz...sam zagotovo pa ne bom popustila...ne ne...

no se grem stuširat...pa nehite nas tuki hecat s sladoledom pa palačinkami, ker že tko sam jem....


_____________________________

LIJA - 28.01.2009 (3860g, 53cm)

(odgovor članu orto2)
Neposredna povezava do sporočila: 3746
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 19:09:24   
Katjusa
salt ti si čist preveč pridna če cel dan pospravljaš jst je vse kar sem naredla da sem oprala en stroj perilauser posted image user posted image user posted image ... od navdušenja nad nakupom novega avtomobila smo pozabli da je treba kej jest florjanu sem kr juhico pogrela k sem jo še mela v hladilniku (ima ful slab apetit že 4 dni nič ne je sam juhica mu pa vseen paše in mu kr to kuham).... mi2 sma pa sam zajtrk mela se mi je pa zdle zluštalo špagetov in sem hitro šla dat mleto meso iz skrinje tak da ga odtajam kr v mikrovalovni.... bo pozna večerja pa kak ananasov kompot polek user posted image user posted image user posted image mmm komi čakamuser posted image user posted image user posted image

drgač se pa nebi branla kakih palačink sam pečt se mi jih pa ne dauser posted image user posted image user posted image user posted image

mene pa kr mal stiska k se naši porodi tak prebližujejo.... sam poroda se ne bojim ampak tega pol kar slediuser posted image user posted image user posted image user posted image sej se ful veselim dojenčka 2 leti sma ga delala in resnično si ga iz srca želim ampak me je tko strah vsega kak bo.... sploh okol teh poporodnih depresij in ljubezni do otroka.... prvič je blo res hudo in upam da bo zdej boljše.... ne vem kak se nej pripravim da me pol spet kej ne zadane.... ful si vse predstavljam kako bo vse se tak pozitivno pripravljam kot sem se v prvo a ko pomislim da bo kmalu me je strah da ne bo tako kot si želim.... user posted image

balonchy kak je kej pr vas ste se že navadli en na druzga je tko k si si predstavljala?

(odgovor članu orto2)
Neposredna povezava do sporočila: 3747
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 19:34:14   
RAISA
nimam,od nobene tu gor da bi lohk sporočila,da bo fant,je že znano,ostalo pa če prej ne user posted image ko se vrnem domov z mojim drugim sončkom

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 3748
   [Brisano sporočilo]
24.1.2009 19:35:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Katjusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 3749
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 19:41:30   
piskot
cer.

za popenit. moz se kar kuha na 39, dedi in babi sta sla smucat za cel teden, tako da se tja hodim macke futrat, pa brez varstva sem. jest mam glavo 100 kg tezko, tece iz nosa, oci pecejo, kasljam, kiham da ne vem kje vse bo kaj ven padlo ... tamali pa poln energije. upam da se kmal pocajtamo.

o tem kok sem sitna sploh ne bom govorila.

enako zelim  cimprejsnje okrevanje bolanckom, ajvi, ursa, sunny.

katjusa taki nakupi so najboljsi. cestitam user posted image . pa brez skrbi za po porodu, saj ne more biti 2 × isto. zdaj ze ves kako in kaj moras pricakovati.

ajvi sem tudi jaz slisala za take. jaz sem takrat babico vprasala ce se lahko derem, pa je rekla, da lahko, ce boste znala zraven potisnit, drugac pa ne. no in mi je ratal.

witto  brez panike, bo slo vse dol ce bos dojila in vozickala.

petrap sori, sam ne gojit laznih upanj. ves kako ti bodo sele po porodu hormoni nagajali user posted image .





_____________________________

Martin se je odlocil za petek trinajstega, Ana pa za Valentinovo.

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 3750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  148 149 [150] 151 152   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  148 149 [150] 151 152   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: 13 osupljivih fotografij poroda
Fotografinja Leilani Rogers že skoraj pet let ustvarja fantastične slike poroda in dojenja. Delila je zbirko nekaterih n...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?