|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  146 147 [148] 149 150   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 10:28:52   
MIHAILO
To spikanje,k opisujete pa tudi jaz cutim zadnjih par dnevov...mogoce se kaj odpira,al mali pritiska...blizu smo,nekaj mormo cutit aneuser posted image

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 3676
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 10:41:46   
petrap
PDP so mi spremenil na nuhalni...saj jaz tud mislim oz. vem, da je pravilni rok 5.2., ker prej nekak ni šlo user posted image .. sam, ker naj bi bil naš otrok bl velik, mi je pol gin rekla, da se lahko držim kar prvega PDPja...sem si mislna, k da je kaj od mene odvisno, a ne user posted image ...a mogoče obstajajo kakšne metode, da se da pospešit porod al kaj?


_____________________________

LIJA - 28.01.2009 (3860g, 53cm)

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 3677
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 10:43:06   
Čebel@
dobro jutro!
balonchy.......hvala za zajterk....full super da je bila mirna nočka.......fajn zapravleja(ne preveč ampak uživejta)
petra.....ne sikeri se.........on se zgleda ne tko da boš samo ti imela dan pokarjen......enkrat ko bo take volje da se bo dal pogovort z njim mu pa povej da te igrce motijo

no drugo sem pa že pozabila......želim vam lep vikend.......bom še prišla kaj pozdravit-zdele grem v vodoravno ker imam čist trd trebuh

fajn čvekejte

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 3678
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 10:45:12   
sunny24
Jutro! Kako smo? moja noč je bla kar pestra, saj sem najprej full kašlala in končno mi je tista kepa šla vn z grla, ampak se mi je smilila naša madam v trebuhu, ko sm tolko kašlala-kolko jo je premetavalo revco!user posted image  Pol se mi je pa vročina verjetno dvignla, saj sem se 4x zbudila popolnoma mokra, kar teklo je po meni in sem se preoblačla...Sem mela modno revijo pižam! user posted image user posted image user posted image
Zdej vsaj vročine nimam, upam, da je tudi na bo več nazaj!

ursa, user posted image user posted image user posted image   da se hitro pozdraviš!

petrap, a tvoj tudi travian igra? Jst tudi, pa moj tudi...To je zdej že ta druga runda k ga igrava...user posted image Danes sm ga že pošlihtala, ga bom pa pol spet...user posted image  
Kaj pa si naročila pri Quelle?

mihailo, jst mam tetra plenic ene 23 komadov (neki sm dobila, neki kupla). Če bo pa zmankalo oz če bo treba široko povijat bom pa še en paket 10 nabavla. Sej pridejo zmiri prov, če ne druzga pa pol ko se jih odrabi za prah pucat. user posted image

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 3679
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 10:51:21   
MIHAILO
Suny super ,da si bolje...Ja te plenice pridejo tudi prav za malega v vozicek ,v posteljici,za brisat...tak da jih bomo potem ze uporabili za nekaj ,ce ne bo treba povijat se naprej...Pa tudi za prah ce ne drugegauser posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 3680
   [Brisano sporočilo]
24.1.2009 10:53:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sunny24)
  Neposredna povezava do sporočila: 3681
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 11:03:07   
cita
Dan,

jaz spala kr ok recimo mi je nekdo zjutraj zvonil na domofon pa se mi ni dalo vstat koga šliviuser posted image user posted image user posted image ...danes imam ogromno dela moram oprat cotke likat pospravit malo pa še kuhat pa še mal tečnarituser posted image user posted image to tazadnje je najlepše...sej sem prebrala pa si en drek zapomnala...

pa ve kako???

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3682
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 11:20:27   
baki
jst sem že tecna ko drek  da se mi pa itak nic ne cel dan bi najraja prespala al pa vsaj tv gledla.če se pa itak nemorem vec normalno gibat vse mi gre na živce.dons dobim kosek pa se mi se unga kota ne da vn zramat se že tri dni skup spravlam gdaj bo koncuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 3683
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 11:27:19   
sunny24
Pa kaj ste vse tečke nosečke?user posted image  

Jst sem pa postelnino dobila, sam še v stroj jo fliknem, speglam in bo konc. Pol lahko sam še čakamo našo madam!

Kaj počnete?

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 3684
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 11:32:15   
baki
jst sem že za druge pa nevem

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 3685
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 11:36:01   
timy
Mihailo jaz imam 30 tetra plenic, 20 od Tosame ter 10 iz DM, je ena zadnjič rekla na forumu, da jih imajo in so res fuul fajn.

Sunny user posted image user posted image user posted image  da je vročina padla

Urša08 user posted image user posted image user posted image user posted image  da boš čimprej bolje

Petrap ne se sekirat zaradi svojega. Včasih znajo biti resuser posted image  Jaz mislim, da jih je malo strah, ali pa jih pravzaprav grabi panika zaradi bližajočega se poroda. Boš videla, bo potem čisto druguser posted image

Baki fajn ideja za kosilouser posted image

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 3686
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 11:39:09   
timy
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

Pa kaj ste vse tečke nosečke?user posted image  

Jst sem pa postelnino dobila, sam še v stroj jo fliknem, speglam in bo konc. Pol lahko sam še čakamo našo madam!

Kaj počnete?


Pridnauser posted image

Jaz kar naprej neke knjige prebiram, predvsem o prvi porodni dobi, pa potem z novorojenčkom doma, pa potem mojemu skoz razlagam. On pa ni ravno navdušen, ker gleda smučanje. Mi samo prikimava in dela aha, pa vem, da nima pojma, kaj sem mu povedalauser posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 3687
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 11:48:02   
baki
ti nasi dedci pa tk vejo da bomo same vse prštimale in da bo vse ok tk k more bit.mene moj se enkrat ni vprasal ce mam vse a se kaj rabim ,a bo šlo,vse morem sama postudirat,k tk ve da bom pač jst,ker to obvladamkk bi kaj blo če bi mogla ležat v bolnici rizicno noseca sploh si ne predstavlam kk bi on to rihtouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu timy)
Neposredna povezava do sporočila: 3688
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 11:55:47   
timy
IZVIRNO SPOROČILO: baki

ti nasi dedci pa tk vejo da bomo same vse prštimale in da bo vse ok tk k more bit.mene moj se enkrat ni vprasal ce mam vse a se kaj rabim ,a bo šlo,vse morem sama postudirat,k tk ve da bom pač jst,ker to obvladamkk bi kaj blo če bi mogla ležat v bolnici rizicno noseca sploh si ne predstavlam kk bi on to rihtouser posted image user posted image user posted image user posted image


Tole pa poznam, je pri meni natanko istouser posted image

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 3689
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 12:14:19   
Ajvy
oj...da se update-am....

včeraj sva šla zvečer na IPP- urgenco, da so me nafilali s fiziološko in spazmexom (proti trebušnim krčom)...potem pa še v P na ctg, da vidijo kako je z torčkom...vse ok....sem trenutno da dieti...lačna sem za znoret..samo ne smem, ker me potem trebuh boli......
to je to...danes bom še počivala..jutri pa v nove boje......

grem vas malo za nazaj prebrat....


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu timy)
Neposredna povezava do sporočila: 3690
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 12:23:51   
sunny24
ajvy, bogica! Pa kaj si fasala, kako trebušno gripo?  user posted image user posted image user posted image  da se hitro pozdraviš! user posted image
Jst vročine nimam več, mi pa cedi z nosa za pop....Se pa tudi jst filam s fiziološko, da lahko vsaj prbližno diham. Naša pa lepo miga, tudi če sm jo revco pomojem prov pretresla z vsem tistim kašlanjem...

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 3691
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 12:27:34   
timy
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

oj...da se update-am....

včeraj sva šla zvečer na IPP- urgenco, da so me nafilali s fiziološko in spazmexom (proti trebušnim krčom)...potem pa še v P na ctg, da vidijo kako je z torčkom...vse ok....sem trenutno da dieti...lačna sem za znoret..samo ne smem, ker me potem trebuh boli......
to je to...danes bom še počivala..jutri pa v nove boje......

grem vas malo za nazaj prebrat....



Ajvy user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 3692
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 12:37:17   
Ajvy
Hvala vsem za lepe želje..... so pomagale pikepoke.....user posted image user posted image user posted image

Balonchy..
.Matic je pa prav bogi s temi krčki.....dej še s termoforjem probi....

petrap....čestitke za vstop v 39.teden......
upam, da ti je uspelo uspešno zapolnit si dan.....

Urša....bogica...jst sem si pomagala s Halls bomboni...samo z njimi edino neham kašljat....upam, da se čimprej pocajtaš user posted image user posted image user posted image

Kolumbo.
..ti je uspelo vse pospravit?? lepo si ti zreducirala.....pridna....zej pa nekam pospravi, da si ne boš premislila...user posted image
Lepo je biti pogrešan.....

Glen...bogica LIn....upam ,da jo čimprej bolezen zapusti user posted image user posted image user posted image

piškot.....boščki.....kaj je zdej to...se nas lotevajo tele viroze....za znoret....user posted image user posted image user posted image user posted image da se čimprej pozdravite.....

Birdy..kaj je to špikanje zdej???A še vedno špika??
Si si pa zadala delovni dan...upam,da ti uspe lepo vse podelat......da te kaj ne prehiti......

Majchy..a tvojega še vedno stiska...bogec..sip a že res zelo želi videt vajino princesko user posted image user posted image user posted image user posted image

Shuka...ma se mi ne zdi tako slaba ideja, da bi si malo roke šla zmasirat...kaj pa če bi jih sama malo pomasirala v slani vodi..zna pomagat...nikoli se ne ve.....bogica moja user posted image user posted image user posted image
Hvala ker si vstopila pri seznamu...mi res veliko pomeni, ker se mi zdi ,da je potrebno navijat ena za drugo.....res hvala....

Mihailo....ja..meri..to pa je bilo enga letanja....upam, da ti je vse uspelo zrihtat, da zdej v miru počivčkaš.....Aha...sem prebrala....super da je vse urejeno user posted image user posted image user posted image

Vesnozaver...a ne ko gledaš tele majhne štručke....sej ne moreš kaj da ne bi tuli od sreče....še malo...še malo ...pa bomo vse na cilju....user posted image user posted image user posted image
Bom dodala še odštevanje na seznam....user posted image

Katjuša...prosim....ne boš ostala sama...smo se zmenile, da bomo do konca tule skupaj....nosečke , mamice...in dojecli.....







_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 3693
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 12:44:22   
birdy
Ajvy, hoj... Res je prov dolgčas brez tebeuser posted image  Mislm, neki manjka... Evo ti protibolečinski user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  da boš kmal spet prava!
Očitn bom bolj zvečer delala, sem tok zmatrana pa sem se šla kr mal uležt zdej k Neli spi. Spat pša nisem moglauser posted image
Špikanje, zvijanje, a veš da ne vem... Neki nisem taprava, pa ne vem al se me kej bolj trebušnega loteva al pa me začenja resno neki matrat... Ne vem, res ne... Pritiska mi pa tok dol da ni za verjet. Običajno mi tok še zvečer niuser posted image  Zdej pa že sam da sem mal pokonc pa sem čist fertikuser posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 3694
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 12:45:53   
Katjusa
dan punce.....

jst sem tud rahlo prehlajena.... pa sej bo upam da do poroda mine tole....

ajvy tebe je pa ornk neki zedel.... upam da bo šlo hitro nazaj od koder je prišlo in da se nikol več ne vrneuser posted image user posted image user posted image

z mojmu sma pa tako oslarojo nardila da ni večje.... včeraj sma bla blizu ene avtohiše in sma šla gledat avtomobile no in dons se je akcija nadeljevala in evo smo se že vse zmenli v ponedeljek grema dat aro da nama avto naročijo in nekje konec tedna dobima avtouser posted image user posted image user posted image user posted image   in sicer Hyundai i30 cw.... vzela sma 1,6 crdi tak da pričakujemo porabo nekje okoli 5,5luser posted image user posted image user posted image
najn bo nekaj takega:
user posted image

(odgovor članu timy)
Neposredna povezava do sporočila: 3695
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 13:05:53   
MIHAILO
Timy koliko pa stanejo te plenice iz dm-a?Ajvy upam,da bos kmalu boljeuser posted image user posted image user posted image ...Katjusa avto je zelo lep,cestitam...pa pij cajcka da se le pozdravisuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 3696
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 13:07:25   
Ajvy
2.del.....

Baki..vprašaj G , če potrebuješ kalcij....

petrap...upam, da te je slabost minila.....user posted image user posted image user posted image

Birdy..ti pa si super pridna...a se nismo zmenli ,da boš malo bolj počivalauser posted image

Meni je všeč ,da tako lepo po pravici poveš....tvoj porod je bil res eden izmed težjih....jst te čist razumem.....user posted image user posted image user posted image in upam, da boš zdej rodila tako hitr, da sploh ne boš vedla, da si bila v porodni....

Čestitke za uspešno opravljen izpit user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sunny...vidm ,da si tudi orenk zbolela.....upam ,ad je danes že kaj bolje user posted image user posted image user posted image user posted image

Shuka,.,,,jst sem si zize masirala v topli vodi pred vsakim podojem. da je ne bi fasala mastitisa....no, pa sem ga vseeno...tak da ne vem kaj bom zdej....nisem se še odločila....

Kayica...ženska v sosednji porodni sobi...se je tudi drla kot zver...pa sem bila tik pred porodom...pa me nič ni zvilo....nimaš kaj se dret, ker tako samo zgubljaš energijo, ki jo potrebuješ za iztis.......pa tudi če se...se dereš zato, ekr ti je lažje , ne zaradi tega ker je situacija neobvljadljiva....
Nič strah bit...porod boli in to je to....strah ga lahko naredi samo še bolj bolečega in nič druzga..ti akr furaj svoj scenarij...nanj se skoncentriraj....

Kolumbo.
.super za praznovanje ..kako je bilo??

Claud....super za pregled....a še nič se ne dogaja??NO, saj je čas.....

Cita....super da si doma user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image si vidla, da se je vse lepo izšlo user posted image user posted image user posted image

Rebeka...super za podarjene cunjice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image to bo fino...manekenček mali....

Diamantina
...lepo počasi....sej bo....nikar se preveč trudit pospeševat......
user posted image user posted image

Witto...upam, da te tole popadkovje čimprej popelje do tvoje štručke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Salt...zgleda da je imela vaša princeska res spalni dan.....ne skrbi..jim bo pa nasčednjič pokazala kako živahna je user posted image user posted image user posted image





_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3697
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 13:30:02   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

Majchy..a tvojega še vedno stiska...bogec..sip a že res zelo želi videt vajino princesko user posted image user posted image user posted image user posted image


upam da boš kmalu boljša in da te ni kej resnega pošlatalouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja drgač me pa moj vsak dan znova sprašuje če imam res vse prištimano za hano.....pa učeri zvečer sem se spomnila da nisem kupila blazinic za v moderc in že hoče danes v trgovino da jih kupim-mu ne morem dotumbat da niso nujno potrebne......možek je z neta potegnil ogromno pravljic in pesmic,pa še dnevnik bo kupoval ki so pravljice v knjigicah-čist je notr padu.......ja komi čaka tole pupo(ima telefon skos nafilan  če ga bi jaz rabila in da nebi imel prazne baterije) in še fotoapart vsak drug dan fila(za vsak slučaj)......res ga moram pohvalit da je tak dober do mene-tud pucat mi ne pusti

katjjuša.......fajn avto......srečno vožnjoo(ko ga dobite)

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 3698
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 13:37:48   
MIHAILO
ojoj mene je pa zob zacel boleti...pa mam vse postimane,pred nosecnostjo sem jih...29.1. imam kontrolo...a si s cim lahko pomagam?user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 3699
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 13:39:31   
petrap
sunny kupila sem ene kavbojke pa 2 kratki majci za mojga (nima nč, razen tist kar sem mu jaz kupila)...no pa ene žabice za otročka...no sam ker se moj buni, da ne bo dal keša za svoje stvari, sem se odločila, da jih bom kar lepo nazaj poslala...veš kaj ne da se mi obrenjevat še s tem...vse kar zaslužim dam za naju, ne zase...že par mesecev si nism kupila nič...vse sam za otroka, za avto, za stanovanje al pa za hrano...in ker je danes na prazen želodec blo mal preveč alkohola pri njemu seveda, je začel težit zarad keša...tle se pa pr men vse neha...že tko sem bla slabe volje...to je bla pa kaplja čez rob...saj ne vem al sem jezna nanj al nase...no predvsem sem zdaj še žalostna poleg vsega...

timy moj ne bo nikol drug...do zdaj ko so se nama obetale spremembe, ni šlo nikol na bolš...vem sam to, da bo vse še slabše, ker bo še bolj obremenjen...

ajvy zdrži, sam da ne bo več bušek bolel user posted image user posted image user posted image

katjusa super avtek...jaz bi tud mela takega, sam takratkega...

no kaj jaz počnem...izogibam se mojmu...ker ga trenutno tud vidt ne morm...pa za računalnikom bom...po moje kar cel dan, al bom šla pa mal v spalnico knjigo brat...to bo moj dan...user posted image


_____________________________

LIJA - 28.01.2009 (3860g, 53cm)

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 3700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  146 147 [148] 149 150   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  146 147 [148] 149 150   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
FOTO: 13 osupljivih fotografij poroda
Fotografinja Leilani Rogers že skoraj pet let ustvarja fantastične slike poroda in dojenja. Delila je zbirko nekaterih n...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?