|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  147 148 [149] 150 151   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 13:39:40   
Ajvy
3.del....

birdy...sej pravim...tole gnezdenje te je čist zaokupiralo....supier ,ko ti tvoj tak lepo pomaga.....
Verjamem, da si čist na speed kar se izpitovja tiče...samo smo se zmenle,da boš malo počivala....dej no mal ubogat...

uf..ti pa res nisi nič spala....glej da boš šla z Neli mau pančkat...

Piškot....glede dretja....si zelo lepo  napisala......
Ne maram pa ...oz. ne odobravam , pa žensk ko se derejo 4 ure...pa nič ne storijo ,da bi čimprej rodile....ta zraven mene se je skoz drla in ji je babca rekla, naj raje usmeri E v iztis..so imeli probleme malčka ven dobit.....na tako dretje sem jst misnla.....to kar pa vidve z Birdy opisujeta....je pa zame zelo dobra samopomoč user posted image user posted image user posted image

Wito.....se mi zdi ,da raje upoštevaj mnenje tistih dveh G, ki sta očitno si vzela dovolj časa ,da sta  te pogledala...ne pa una babnca , k te je samo po številki ocenla....butara...verjamem ,da si bila žalostna in da te to mori...pozabi na to kravo.....user posted image user posted image user posted image

Boma...super za uspešen pregled user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kolumbo..to pa je zanimiva domača naloga...gospa profesor user posted image
Faca si....lepo skrbiš za nas.....

Balonchy...upam, da je bila mirna noč...da so vam dali krčki malo miru....user posted image user posted image user posted image aah....super , da je bila vsaj malo mirnejša.....hvala za postrežbo...žal ostajam na prepečencu......user posted image

Cita....to če si doma, še ne pomeni da lahko skoz delaš...počivat.....

Timy...super za uspešno spanje...jst še ne vem kaj je to user posted image

petrap....to je pa res bedno jutro....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
samo sem prepričana ,da ni nič slabega mislil.....
Prav bere se kako si žalostna....ne no...mislim na tebe....

nespalke....se kar pridružujem v vaš klub....


Nelly...lepo da si se malo javila in da ste v reduuser posted image user posted image

Baki...ti pa si smešna...prvo postaviš vprašanje...potem pasi kar sama nanj odgovoriš....user posted image user posted image mislim, da res ni panike dokler ne bo čep ali voda....

Bogica...tečnoritis je res najhujši.....drži se.....user posted image user posted image

Urša...bogica, revčka....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image veliko čajčka pit....pa upam, da tole čimprej izgine....
joj...punce...prav smilimo se mi...kaj je zdej to.....šč...vse stran ..v.se bakterije in virusi.....

Mihailo j
st imam 60 tetra plenic....vse so od Tosame....,no, mislim, zdej so moje user posted image

sunny...super, da se ti je uspelo tako fajn prešvicati..to je šlasamo vročina ven user posted image user posted image user posted image user posted image pa čimmanj sedi pred TV-jem ali računalnikom, ker to zvišuje čino.....

Super za poteljnino.....user posted image

Kolumbo...super za spanje.....to masta pa danes frej dan..kaj??
Bogica..pa daj že skoči po tisto nutello....boš lahko vsaj reducirala dalje user posted image

Cita...POČIVAT......











_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 3701
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 13:39:53   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO

ojoj mene je pa zob zacel boleti...pa mam vse postimane,pred nosecnostjo sem jih...29.1. imam kontrolo...a si s cim lahko pomagam?user posted image
meni nič ne pomaga ko me boli tko da ti žal ne znam pomagat.......mogoče če bi me res full bolelo  bi poklicala kakega privat zobarja

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 3702
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 13:44:56   
Čebel@
petra......pošiljam ti fulllllll objemčkovuser posted image user posted image user posted image user posted image ......sploh si ne predstavljam kako je lahko tak do tebe k si pa full dušca.....me te mamo rade user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 3703
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 13:47:25   
Ajvy
Punce...hvala za lepe želje.....sej bo....me že manj boli....tak da napredek je.....

birdy...jst misli, da imaš ti kar namen malo prehitet in skočit v Rimuser posted image
Pritisk sem imal včeraj 90/60 tak da točno vem kako se počutiš....počivaj, lepo prosim.....

Sunny...fiziološka je res narodov blagor.....upam, da slap čimprej presahne....

Katjuša..
.čestitke za nov avtouser posted image user posted image ...lepčkan je....

Majchy....kako lepo je brati o nagažiranosti tvojega dragega.....zares si lahko zelo vesela, da vaju že sedaj tako lepo pedena.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

MIhailo...kaj pa če bi se šla pokazat kakemu dežurnemu zobarju...škodit po mojem ne more,.....user posted image user posted image user posted image držim pesti, da bolečina čimprej popusti....

petrap....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ojoj....danes pa res ni tvoj dan......bogica.....če kaj potrebuješ samo povej....


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu petrap)
Neposredna povezava do sporočila: 3704
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 13:50:32   
petrap
ah majchy ne vem kaj ga daj...no luna bo kmal, pa alkohol vedno poslabša stvari...so pa valda mogl proslavit 2 nova avta pr bajti...al znam bit tud jaz pasja...res...sam od kar sem noseča, se sploh nočem obremenjevat zarad brezveznih stvari, k vidm kolk je drugega hujšega v življenju (bolezni itd...), tko da je trenutno vse kar si želim sam zdrav otroček in se bom lepo sam nanj usmerjala..

no saj zdaj je že zasmrčou na kavču..pol veste da ni blo mal alkohola u riti...


_____________________________

LIJA - 28.01.2009 (3860g, 53cm)

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 3705
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 13:53:17   
Ajvy
ŠE 7 DNI DO NAŠEGA MESECA......



 user posted image                                                                        user posted image   
user posted image user posted image dejmo navijat za punce v P user posted image user posted image




Brkn....držimo pesti.....dihamo s teboj.....user posted image user posted image user posted image
čep....





Witto....držimo pesti....    user posted image       user posted image user posted image
dihamo s teboj.....da vaginalete čimprej primejo. da se boste lepo cartali...-DOMA ČAKA NA AKCIJO




V domači oskrbi prehitevajo:

Majchy...popadki in špikanje user posted image


KAtjuša-----še kar prehiteva......user posted image   
 popadki....

Petrap----špikanje, zvijanje user posted image

Urša--- špikanje
user posted image



birdy-
špikanje
user posted image

Mihailo...
nočno špikanje...
..user posted image



POMEMBNI DATUMI:
26.01.2009,...Izidora....CR...držimo pesti.....user posted image user posted image  
28.01.2009...Raisa.....SC...držimo pesti....user posted image user posted image




     user posted image        user posted image

user posted image     user posted image   user posted image    user posted image user posted image




nadaljne prijave za na listo zbiramo vsak delavnik in
nedelavnik ob vsaki uri....

 
drgač pa punce...bliža se naš čas... 
 
 
še je čas ,
da izvem
al moram noge skup držat
al naj raje grem.....


MAMIN  ODDELEK.: navijamo da bodo čimprej doma :

PIkica in njena dva fantiča

Deja in njen fantek Žiga
Cati in njena punčka Tia
user posted image user posted image
user posted image user posted image


PUNCE MISLIMO NA VAS user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
in dihamo in stiskamo pesti......





< Sporočilo je popravil Ajvy -- 24.1.2009 14:03:47 >


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 3706
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 13:54:19   
Ajvy
punce....če kaj fali na seznamu...mi prosim povejte...hvala vnaprej....

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 3707
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 14:00:40   
RAISA
Pozdravljene sonosečke,koliko časa je že minilo od mojega zadnjega javljanja,mi je računalnik nagajal,in sem vas občasno lahko samo malo prebrala,pisat pa ni bilo šans,ker se je kar izklopil.Žal tudi jaz ne bom dočakala februarja,ker imam v sredo 28 .1.sprejem za SC,v ljubljaniuser posted image in to navsezgodaj!Bomo imeli pač še enega januarčkauser posted image user posted image vsem ki so že rodile iskrene čestitke in veliko cartanja,ostalim,da še mal zdržte če bo šlo,noge skup tiščat,dokler gre.....dolgo itak ne bomo več zdržale,bom vas pa mal prebrala za nazaj,pa se kasnej javim,ste res prave čvekiceuser posted image user posted image

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 3708
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 14:01:35   
Ajvy
punce...našim mamicam lahko čestitate tudi na forumu rodili smo.....tak da hitro se pofočkat tudi tja.....

nič...grem jst ležat...dovolj je bilo...kolkr je bilo...se beremo zvečer.....


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 3709
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 14:03:56   
Čebel@
ajvy......res sem lahko vesela da imam tazga možeka
petra......zdej boš mela vsaj mir.....alkohol je jebuser posted image .....moj foter je včasih (ko sem bila še mlajša)rad pogledal pregloboko v kozarec in je bil skos kreg pri bajti-niti nisem imela lepega otroštva zarad tega-no to je težka tema

nama so pa zdele kavč pripeljali-sva dala starega preoblečt in zdej bo un tapetnik naredil še povštre in tabore-bomo čist noviuser posted image user posted image user posted image user posted image .....drgač se pa s čajem nalivam-mi je v p zagrozila g da moram vsaj 2 litra spit in zdej se nacejam

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 3710
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 14:05:30   
Čebel@
raisa.......kaj pa je SC???bomo držale pestke zateuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 3711
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 14:05:49   
Ajvy
Majchy..jst se tudi s čajem nalivam.....in se sama seb smilim, ker ga ne maram prevečuser posted image user posted image

nč...zdej pa res...grem počivčkat.....

bodite pridne...MAjchy..ti pa peglat na novo preoblečeni kavč....


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 3712
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 14:13:08   
RAISA
Carski rez,tko so mi napisal,al pa sem jaz zakvačkala,se opravičujem

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 3713
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 14:17:12   
Čebel@
ajvy.......kar počivej.....ga peglam samo pridem občasno prebrat
raisa.......semi je zdelo da je carski........bomo misnile nate.....a imaš od sunny št?da ji sporočiš kdaj pa kaj si rodila......

(odgovor članu RAISA)
Neposredna povezava do sporočila: 3714
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 14:23:53   
glen
Pozdravljene srečkeuser posted image .
Jaz sem dokaj o.k.(otdevanje trebuha in špikanje) Lin pa je danes ponoči še bolj zakuhala,user posted image tako da jo je danes dopoldne peljal dragi k pedia. in je dobila antibiotik,joj sam da jaz kej nefašem.Mi je pa blo tako fino, ko je izrazla željo, da želi da jo tati pelje,sej tudi drugače je zelo navezana na tatija, samo ko je bolana je pa mami 1.

Kako je kej z brkn?

MIHAILO
Meni že več kot mes. skori dva trebuh otrdeva, pa špika me doli že dober mes., včasih tako močno švigne bolečina mimo, da mam občutek zdaj sem se pa odprla za 10 cmuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Pa me gin. na vsakem pregledu vag. pregleda in sem še fino zaprta,mat. vrat tudi še nič zmehčan,vglavnem doli se še nič nedogaja.
Gin mi je rekel, da otrdevanje trebuha so lažni popadki ,špikanje pa, da se počasi medenica širi in pripravlja na porod,kar pa nepomeni da bo to čez par dni,lahko tudi mes. traja
Ko sem bila noseč. z Lin nisem mela ne otrdevanja ne špikanja in bolečin odspodi.

Witto a ginekologinjauser posted image te je nahrula,kira pa?Sem,bila prepričana da ginekologuser posted image , ki je znan v Izolski porodnišnici po nadiranjuuser posted image ki se dosti zredijo (ginuser posted image je na R.,da nebom smetila)

Ajvy pocartajte se

Katjusa,lep avto,a niste pred kratkim menjali,al sem malo zamešala.
Mi smo meli i30(navaden,nekaravan)en vikend na poskusni vožnji in je res super,je pa bil tisti ta hud z ful opreme in močnim motorjem.

Sunny si kej boljše?

Urša počivkat pa se cartat


Ostalim pa lep dan ker sem malo sklerozna pa se nespomnem vsega za nazaj da bi komentirala.


Meni je pa tako fajn ko je vikend ker je možek doma in sem ko gospa,me razvaja,nepusti mi nič delat,sam poskrbi za Lin vse od jutra do večera,tako da ga morem res pohvalit,dragi vsela sem da te imamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 3715
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 14:38:10   
Čebel@
glen..........ti pošiljam pike poke za lin inuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da ti kej ne fašešuser posted image user posted image o brkn pa samo tolk vem da so jo obdržali v p

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 3716
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 14:47:43   
timy
IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO

Timy koliko pa stanejo te plenice iz dm-a?Ajvy upam,da bos kmalu boljeuser posted image user posted image user posted image ...Katjusa avto je zelo lep,cestitam...pa pij cajcka da se le pozdravisuser posted image user posted image user posted image


Mislim da jih je v kompletu 5 in stanejo 5 evrov

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 3717
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 14:53:18   
timy
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

Majchy..jst se tudi s čajem nalivam.....in se sama seb smilim, ker ga ne maram prevečuser posted image user posted image



Potem si pa takšna kot jazuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 3718
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 14:55:28   
timy
Petrap user posted image user posted image user posted image  čim manj se obremenjuj in tako kot si rekla razmišljaj o user posted image . Ti bo takoj polepšal dan!

Raisa bomo držale pestke user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu timy)
Neposredna povezava do sporočila: 3719
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 14:57:59   
petrap
hvala vsem za spodbudne besede...tkole ko mi je hudo in razmišljam komu bi mal pojamrala, sem ugotovila da nimam prou nobenga, razen vas tukaj gor....hvala vam...

jaz sem si tud spet čaj skuhala...tko da se bom kmal tud jaz nalivala z njim user posted image ..mah saj men te maline prou sedejo...user posted image


_____________________________

LIJA - 28.01.2009 (3860g, 53cm)

(odgovor članu timy)
Neposredna povezava do sporočila: 3720
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 15:07:21   
diamantina
Jaz sem pa že ves dan fuuuuulll neka sitka user posted image  Pa se vsi trudijo, da ne bi bila, no moj je obupal in me po kosilu dal spat k enga malega otroka, sam da je imel mir pred mano user posted image .

Jaz pa nič takega za mehčanje ne pijem, ta malinov čaj mi je user posted image , ne vem zakaj mi ne gre po grlu, na splošno imam raje samo vodo, kot pa čaje, sokove ... razen kakšen čaj wintertime od teekane, ta mi je najboljši.

Sicer se mi pa neznansko lušta nekega sladoleda, okus ni važen, sam sladoled mora bit in ne vem, če se ne bom po enega peljala. user posted image  user posted image


(odgovor članu petrap)
Neposredna povezava do sporočila: 3721
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 15:08:17   
Čebel@
mene po čaju začne pečt zgaga zato moram popit mrzel mleko in potem me zašravfa in se še prebava spotoma uštimauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petrap)
Neposredna povezava do sporočila: 3722
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 15:09:46   
Čebel@
diamantina......sploh ne govor okoli sladoleda-se mi že kakšen mesec tok lušta ampak ga ne upam da me nebi grlo bolelouser posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 3723
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 15:12:15   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: glen
Katjusa,lep avto,a niste pred kratkim menjali,al sem malo zamešala.
Mi smo meli i30(navaden,nekaravan)en vikend na poskusni vožnji in je res super,je pa bil tisti ta hud z ful opreme in močnim motorjem.

ja decembrauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image 206 sma kupla od sosedov sam nama ni všeč je premičken pa preveč pije za svojo majhnost tak da ga boma dala v račun....
Odločli smo se za karavana k ma res lep prtlažni prostor sej sam izgled pa ni veliko drugačen pa men so ful všeč te strešne sani.... kar se tiče pa dodatne opreme sma pa vzela comford tak da tisto kar rabimo bo men je najbolj pomembna klima k poletje brez klime in z malim otrokim jeuser posted image .... ostalo se pa moj bolj zavzema sma pa dala res mičkano več zato k nismo vzele čist osnove sam nama vsaj žal ne bo user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 3724
   RE: februarčice 2009-5.del
24.1.2009 15:23:10   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: diamantina

Jaz sem pa že ves dan fuuuuulll neka sitka user posted image  Pa se vsi trudijo, da ne bi bila, no moj je obupal in me po kosilu dal spat k enga malega otroka, sam da je imel mir pred mano user posted image .

Jaz pa nič takega za mehčanje ne pijem, ta malinov čaj mi je user posted image , ne vem zakaj mi ne gre po grlu, na splošno imam raje samo vodo, kot pa čaje, sokove ... razen kakšen čaj wintertime od teekane, ta mi je najboljši.

Sicer se mi pa neznansko lušta nekega sladoleda, okus ni važen, sam sladoled mora bit in ne vem, če se ne bom po enega peljala. user posted image  user posted image




Še nea vodna....user posted image  Jst mam tud najraj vodo, pa tale malinov čaj mi je tud user posted image  ampak vse bomo probal za lažji poroduser posted image
Ohhhh, sladoled, en limonin, fejst kisel pa en čokoladen z koščki čokoladeuser posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu diamantina)
Neposredna povezava do sporočila: 3725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  147 148 [149] 150 151   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  147 148 [149] 150 151   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
FOTO: 13 osupljivih fotografij poroda
Fotografinja Leilani Rogers že skoraj pet let ustvarja fantastične slike poroda in dojenja. Delila je zbirko nekaterih n...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?