|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
23.1.2009 13:26:40   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

a ma kera kak nasvet kaj nardit če bolijo zobje (za mojga lubija sprašujem) ma par šivov, če je kaki domači recept...???


Mal šnopsa naj spije. user posted image  Resno.

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 501
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
23.1.2009 13:27:59   
Pupa7
dejte kej pisat no, meni je tečno... pa čas se tkoooo vleče user posted image

_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 502
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
23.1.2009 13:28:54   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

a ma kera kak nasvet kaj nardit če bolijo zobje (za mojga lubija sprašujem) ma par šivov, če je kaki domači recept...???


Mal šnopsa naj spije. user posted image  Resno.


me more še h dohtaru pelat user posted image pol mu bom pa rekla ja, hvala najaa


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 503
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
23.1.2009 13:35:09   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

a ma kera kak nasvet kaj nardit če bolijo zobje (za mojga lubija sprašujem) ma par šivov, če je kaki domači recept...???


Mal šnopsa naj spije. user posted image  Resno.


me more še h dohtaru pelat user posted image pol mu bom pa rekla ja, hvala najaa



Aja, pol pa rajš ne. user posted image
Mislim, da si lahko da kakšen mrzel obkladek gor.

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 504
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
23.1.2009 13:40:55   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

a ma kera kak nasvet kaj nardit če bolijo zobje (za mojga lubija sprašujem) ma par šivov, če je kaki domači recept...???


Mal šnopsa naj spije. user posted image  Resno.


me more še h dohtaru pelat user posted image pol mu bom pa rekla ja, hvala najaa



Aja, pol pa rajš ne. user posted image
Mislim, da si lahko da kakšen mrzel obkladek gor.


da ne bo nasekan tam blodu, ker drač ne pije alkohola user posted image oz takoooo redko user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 505
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
23.1.2009 13:42:39   
lejca
evo mene nazaj na raport...

mal sm pocivala,pa je prsla tasca user posted image  pogledat omaro,tak da sm mogla vstat pa ji pokazat...ampak sm vesela,da mi je kosilo skuhala ,ker jaz ne morem ,ker mi se kr ploscice polagajouser posted image ...

men se pa tko spi,ker sm vstala ze ob 7.uri...pa sm glih zadremalo,ko so majstri prisli iz kosila...

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 506
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
23.1.2009 13:43:34   
lejca
dali user posted image  za malega,

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 507
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
23.1.2009 13:48:24   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

eh, sm vam hotla dober tek zaželet user posted image

dobeeeeeeeerrrr teeeeeeeeeek!!!!!!!!!!!!! user posted image

hvala ,hvala,sem se napapcala za dvauser posted image user posted image
pečenka ,pa rižek,pa zeljna solatauser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 508
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
23.1.2009 13:48:26   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: trezika

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: spps

trezika,kje si pa zasledila apričico?

to sem hotela zdaj jaz vpr. user posted image si ti tud malo špijunila ha?? user posted image
Sem zdaj se malo špijunila pri aprilčicah in razen, da bo ena dobila user posted image Aleksandra (razkrila je spol) nisem ničesar drugega zasledila..
Trezika da nisi ki kaj zamešala user posted image user posted image



user posted image  zamešala sn samo to, da une ni na rr, ampak na mamini čvekalnici user posted image   sn vam pa dala delo kaj? user posted image
user posted image user posted image  si nas zaposlila za nekaj časa,ko smo brskale po netu user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 509
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
23.1.2009 13:50:25   
mediuhec
pozdravljene punce, zadnje čase vas bolj berem kot pa kaj pišem.

prej me je mali tko brcnil, da sem se ustrašila! he he, kar naj. tudi naš je v prečni legi (na zadnjem P je bil prav obrnjen), ko se mi "bula" seli po trebuhu, včasih levo, drugič desno - zdaj vem, da je bila to glavica. dali, ali ni nobene šanse, da se prav obrne, mislim a nimajo sedaj še dovolj prostora, pa tko še rotirajo po svojem brlogu.

zadnjič sem šla dat kri, pa so me zavrnili- sestra je rekla, da ni treba na tešče, pa sem šla po šihtu, seveda nisem cel dan stradala.... moram spet tja, tokrat zjutraj IN tešče.

v torek imam nov pregled in (JUHU) zadnji dan šihta. po tem še ne vem koliko se bom javljala, ker še nimam interneta doma. tko da: NE me zbrisat prosim. do poroda se zagotovo javim, he he, no če ne pa moj dragi, ker sem mu že povedala, kje se nahajamo.

želim vam lep vikend, božajte trebuščke!

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 510
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
23.1.2009 13:50:41   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: lejca

evo mene nazaj na raport...

mal sm pocivala,pa je prsla tasca user posted image  pogledat omaro,tak da sm mogla vstat pa ji pokazat...ampak sm vesela,da mi je kosilo skuhala ,ker jaz ne morem ,ker mi se kr ploscice polagajouser posted image ...

men se pa tko spi,ker sm vstala ze ob 7.uri...pa sm glih zadremalo,ko so majstri prisli iz kosila...


lejca, sem se ti ravno danes pohvalila, da se kar dobro počutim... No, prejle mi je tako otrdel trebuh, da sem samo še ležala... user posted image  Kok je to en glup občutek, to ko te veže od križa do spredaj.

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 511
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
23.1.2009 13:57:50   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: mediuhec

pozdravljene punce, zadnje čase vas bolj berem kot pa kaj pišem.

prej me je mali tko brcnil, da sem se ustrašila! he he, kar naj. tudi naš je v prečni legi (na zadnjem P je bil prav obrnjen), ko se mi "bula" seli po trebuhu, včasih levo, drugič desno - zdaj vem, da je bila to glavica. dali, ali ni nobene šanse, da se prav obrne, mislim a nimajo sedaj še dovolj prostora, pa tko še rotirajo po svojem brlogu.

zadnjič sem šla dat kri, pa so me zavrnili- sestra je rekla, da ni treba na tešče, pa sem šla po šihtu, seveda nisem cel dan stradala.... moram spet tja, tokrat zjutraj IN tešče.

v torek imam nov pregled in (JUHU) zadnji dan šihta. po tem še ne vem koliko se bom javljala, ker še nimam interneta doma. tko da: NE me zbrisat prosim. do poroda se zagotovo javim, he he, no če ne pa moj dragi, ker sem mu že povedala, kje se nahajamo.

želim vam lep vikend, božajte trebuščke!
user posted image user posted image user posted image a čist enmal še delašuser posted image user posted image user posted image in čist enmalo še do pregledauser posted image user posted image user posted image
men se tko vleče...ker sem imela 6.1.pregled,naslednji je pa komaj 6.2,pa sedaj ni to več zanimivo,ker ni nobenega UZ večuser posted image user posted image  bo sam relacija pregled in laboratorij.če se ne morim,je bolj pogosto treba oddat urinuser posted image  me pa nič ne vleče,da bi mogla na koncu hodit na 2 dni na pregled,,če se slučajno zopet zgodi,da bi bila čez rok.


te bomo pustili na seznamuuser posted image ,sam škoda,da nimaš neta,ko nas bo vedno več gor,ker ostale punce,ki so še v službi začnejo z dopusti,potem pa že s porodniško.
Lepo se imej in pazi naseuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu mediuhec)
Neposredna povezava do sporočila: 512
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
23.1.2009 14:05:34   
yania
Oj,,,kako pridno pišete...jaz sem se malo prej dvignila s postelje...ma nič nisem taprava...pa pritisk spet 116/61....malo nizek, a ne..pa ne paše mi nič konkretneaga jesti...upam da se me kaj ne loteva...
Ma sem hotela zaspati, sej parkrat mi je celo uspelo, samo me tako kolk začne boleti, tisti, na katerem sem ležala...a ste nekaj že o tem danes a ne...ja sem pa brez blazine bila med nogami, mogoče zato...pa rebra spet kr neki...ma ej,,,jst upam da bo to minilo no...ker ne vem, to kr je bilo ponoči, pa zdej ko sem ležala...kr neki no...sej pravim, ponavadi ne ležim čez dan,,,nič,,,pa vidim da je to prav muka...sočustvujem s tistimi , ki morate ležat...Pupa, kako si to zmogla, pa to si ves še bolj polomljen....


gledam tv, rižotko imam pa še od včeraj, pa solatko, samo še ne vem, kdaj mi bo teknila...zdej sm pojedla 3 mandarince...

Bodite boljšega počutja kot jaz, in se pišemo...

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 513
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
23.1.2009 14:10:03   
yania
Ne vem katera je o CR....ma nebi no..tudi jaz sem prej govorila, da to je ziher boljš, samo poznam par kolegic, ki so bile na tem...okrevanje je tudi hudo...tudi če boš imela "tamalo" dol celo, nič šivano, verjemi, da ti z bolečinami v trebuhu, ko  ti prerežejo mislim da tri plasti trbuha...in te bo vse bolelo, ne bo glih do seksa....user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 514
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
23.1.2009 14:10:39   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: yania

Oj,,,kako pridno pišete...jaz sem se malo prej dvignila s postelje...ma nič nisem taprava...pa pritisk spet 116/61....malo nizek, a ne..pa ne paše mi nič konkretneaga jesti...upam da se me kaj ne loteva...
Ma sem hotela zaspati, sej parkrat mi je celo uspelo, samo me tako kolk začne boleti, tisti, na katerem sem ležala...a ste nekaj že o tem danes a ne...ja sem pa brez blazine bila med nogami, mogoče zato...pa rebra spet kr neki...ma ej,,,jst upam da bo to minilo no...ker ne vem, to kr je bilo ponoči, pa zdej ko sem ležala...kr neki no...sej pravim, ponavadi ne ležim čez dan,,,nič,,,pa vidim da je to prav muka...sočustvujem s tistimi , ki morate ležat...Pupa, kako si to zmogla, pa to si ves še bolj polomljen....


gledam tv, rižotko imam pa še od včeraj, pa solatko, samo še ne vem, kdaj mi bo teknila...zdej sm pojedla 3 mandarince...

Bodite boljšega počutja kot jaz, in se pišemo...


user posted image user posted image user posted image , da ti bo čimprej bolje...meni pa noge tak zatekajo in bolijo, da je joj...o križu pa tak ne razmišljam več....ker ni nič bolje..user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 515
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
23.1.2009 14:14:07   
KOKICA32
grem na kavč in knjigo brati..lep vikend vam želim...se še javim kaj...

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 516
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
23.1.2009 14:15:19   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

grem na kavč in knjigo brati..lep vikend vam želim...se še javim kaj...
jaz pa na kavč in pred tvuser posted image user posted image javim se mal kasnejuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 517
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
23.1.2009 14:29:16   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: pocka

mama_m - ja fajn, želim,da se vam vse izteče po planu, če bom pa rabila št. od teh delavcev, ti pa javim, ali bo pa moj user posted image tvojega vprašal, če se bosta kaj videla user posted image . Saj pri nas bo še kar en lep čas trajalo, moramo najprej papirje zrihtat.

aja, cunjic še vedno nisem začela prat, mogoče danes, to govorim zdaj že 10 dni user posted image user posted image user posted image

A torbe za v P si boste že začele pripravljat? V tisti knjigici od Pušenjaka (nosečnost od tedna do tedna) piše pri 32 tednu, da naj si počasi pripravimo torbo.user posted image



hvala, če bosta rabla, ni panike, mi čakamo še en predračun in pol se bova odločla koga vzet ampak en nama je bil takoj iz prve všeč, ker si je tip res vzel čas in podrobno si je ogledal kaj bi blo treba nardit in kako pa še svoje delavce ima in stroje tako da ti ni potrebno pol nič iskat; pride, nardi, mu plačaš in to je to; naj se kr user posted image  med sabo zmenita, da ne bomo babe zidale hiše, ker pol ne bo stala pokonci user posted image

mene pa ta vikend čaka še za zlikat en storj in pol imam za user posted image  vse pripravljeno, no razen flašk in dude, ki je treba še sterilizirat....

zase pa bom ene 3-4 tedne pred PDP-jem pripravla torbo; če me pa kaj prehiti, imam na listku kaj je treba imet v P s sabo in mi bo moj user posted image  prinesel

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 518
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
23.1.2009 14:36:36   
SRCCEK
Ojla čvekice

Mam spet eno vprašanje.

Zanima me kje bi lahko kupila torbo???? (za dojenčkove cunjce in zadevice okol nosit). Drugače imam eno od Pegperegota, sam  se mi zdi, da je premajhna pa še to me moti, ker nima zapiranje z zadrgo ampak z ježkom.

A mogoče katera ve, kje bi se dal kupit dirkalnik Hitrec...to je en avtek v risanki DIRKALNIK RORI. Naš mali ga obožuje in ga hoče imeti na torti (ma v sredo RD), pa me zanima, če se ga da kje kupit tega HITRCA??

Čestitke vsem za preglede!! user posted image

Čestitke Persidi in njenima korenjakoma user posted image

to je to od mene zaenkrat user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 519
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
23.1.2009 14:38:13   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

Ejla punce...da se še jaz pofočkam na 5. delu!!! Madonca, ste pridne...

Poročilo s pregleda...Naš malček je precej živahen in si je ves čas UZ stegoval nogice in rokice pred obraz in cuzal prstek, tako da smo tokrat malo manj videli njegov obrazek. No, on pa še vedno lepo uživa in sedi na ritki, torej je v medenični vstavi in 50% me je že G pripravila na CR ali pa na zunanji obrat, če bom želela. Hm... Razmišljam, da bi se odločila tudi za poskus zunanjega obrata, sicer pa v vsakem primeru sledi CR, česar se pa ne veselim najbolj. Tko fino sva se te 3 dni v MŠ pripravila na vaginalni porod, da drugače sploh še nisem razmišljala.

Ima katera izkušnje z zunanjim obratom ali pa mogoče obstajajo kakšne vaje in poskusi, da se malček obrne? Bom full hvaležna...ker CR glih ne bi imela...


Naslednji pregled in CTG imam 19.2.
 


Čestitke za pregled. user posted image

Glede obrata je baje tako,da uspe samo v enem majhnem procentu. No, splača se probat.
Si kaj našla glede tega, kaj lahko sama narediš, da se obrne? Tisto temo sem tud jaz brala in bom probala z lučko najprej. Aja, moj prečno leži, tako da me tudi skrbi malo. CR si niti pod razno ne želim. Če pa že, pa se bom probala zmenit za anestezijo, pri kateri si lahko buden. Ne bi rada zamudila trenutka, ko pride na svet. user posted image


Glede budnosti pri CR sem tudi jaz razmišljala, ampak kaj pa če se kaj npr. zakomplicira in potem poslušaš zdravnike kako in kaj se pogovarjajo...to me je edino malo zaskrbelo...no, pa sej sploh ne bom razmišljala o CR...menda ja ne bo treba, he...
eccola link za vaje... zdej pa začnimo...

http://www.ringaraja.net/vaje-pomagajo-plodu-da-se-obrne_566.html 

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 520
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
23.1.2009 14:42:44   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

a ma kera kak nasvet kaj nardit če bolijo zobje (za mojga lubija sprašujem) ma par šivov, če je kaki domači recept...???


izpiranje s kamilico, nikakor pa ne kakega toplega obkladka...raje hladnega, če je potrebno.

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 521
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
23.1.2009 14:55:56   
Dali*
...imate vse pop. počitek???....jaz pa sem prišla s sprehoda in sem se čist nafilala z energijo. Sicer je pa res, da to vreme ubija. Sploh ker imam nizek pritisk se počutim ko "cota"...bi rekli štajerci.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 522
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
23.1.2009 15:04:21   
pocka
IZVIRNO SPOROČILO: SRCCEK

Zanima me kje bi lahko kupila torbo???? (za dojenčkove cunjce in zadevice okol nosit). Drugače imam eno od Pegperegota, sam  se mi zdi, da je premajhna pa še to me moti, ker nima zapiranje z zadrgo ampak z ježkom.



jaz imam torbo od Quinnyja in sem ful zadovoljna, gre res veliko notri

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

hvala, če bosta rabla, ni panike, mi čakamo še en predračun in pol se bova odločla koga vzet ampak en nama je bil takoj iz prve všeč, ker si je tip res vzel čas in podrobno si je ogledal kaj bi blo treba nardit in kako pa še svoje delavce ima in stroje tako da ti ni potrebno pol nič iskat; pride, nardi, mu plačaš in to je to; naj se kr  med sabo zmenita, da ne bomo babe zidale hiše, ker pol ne bo stala pokonci


ja,se bosta že moška zmenila, da ne bo kaj narobe user posted image user posted image user posted image , no,saj pri nas to še ne bo tako kmalu, edino,če nam bo uspela teta malo po vezah pospešiti tole papirologijo


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 523
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
23.1.2009 15:04:54   
pocka
končno mi je uspelo, perem drugi stroj cunjic user posted image user posted image

_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 524
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
23.1.2009 15:32:33   
cita
Drage  moje souser posted image ,

hvala vam za vsake pike poke za vse pestke ki ste jih držale za mane in našo malo navihano miss že sedaj nam je pokazala kako je lahko navihana kaj šele bo...kaj naj rečem vesela sem da sem še vedno 2v1 ker je noraaaaaa gužva v celjski porodnišnici res kaj vse sem videla za dol past...sem vesela tudi da sem odšla domov ker sem slišala noter 1001 zgodbo in videla sotrpinke kako čakajo me je še boljjj strah... 


Grem počivat...papa


_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?