|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 21:18:48   
yania
Glede pitja v porodni mi je danes rekla ta kolegica ki je rodila 10 dni nazaj, da je fuuuuullllll pila...da ji ni noben  rekel, da ne sme...in da je bilo 30 stopinj v porodni.....fuuul vroče, in ko je rekla, če lahko malo zmanjšajo, so ji rekli da je to tako avtomatsko klima naštimana, in da je nekaj crknilo...user posted image user posted image user posted image





(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 4626
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 21:25:39   
čebeica maja
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: spps

Pupa,kako se drži vaš pacient?a je fejst bogi?


ma je res bošček user posted image sam ga lepo pedenam user posted image



PUPA- moj je bil pa prejšen teden na operaciji za zob, pa ga ni nič bolelo, hvala bogu, je pa še nabolniški, sm sem ga kmal naterala, da naj kej dela, zakaj bi pa ležal če ga nič ne boli, ven glih ne gre.

nočko

< Sporočilo je popravil čebeica maja -- 21.1.2009 21:38:49 >

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4627
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 21:46:48   
spps
vidim,da niste danes nič zgovorneuser posted image user posted image user posted image

jaz tud komaj čakam,da grem v meževouser posted image user posted image user posted image

še mal pa grem po mojega,tak da bo kmal tud jaz pod kovtromuser posted image user posted image user posted image


lahko nočuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4628
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 22:44:09   
jadrnica
helo, jaz nočna ptica tle strašim.....


JASNA ; KOKICA ;NOVO- kompikacije glede matičnih celic imaš v tem smislu, da se pač s tem ukvarjaš in rihtaš paket in ga sabo vlašiš, potem pa en drug ponuca tvoje celice (čeprav je verjetnost da bodo nekomu ustrezale res zelo majhna)

OBLEKE ZA IZ P: 2*bekica, žabice, kompletek, za čez pa po potrebi še kaj , kapica copatki in odejica, če bo mraz pa še kaj. jaz bom konec marca rodila, tako da bo nabrž že konc zime?

MŠ: ve po 3 dni hodite, halo.... kaj pa potem tle v LJ delajo celo znanost po 10 srečanj po 2 uri skup, pa še na 2 extra lahko greš- veliko se bomo naučile, ni kaj, sam meni je koristno

lahko noč, mene tako napenja, ker sem 1 l donata spila, ker me je pekla zgaga včeraj, sedaj je pa cel user posted image sem bla že 4 x na WC, jao.....drgač pa zaprta.....še 5 dni sluzbe..jupi

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4629
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 1:16:15   
Grahec
Jaz pa ne morem spat oziroma sem zaspala, a zdaj ko je lekadol popustil pa ne morem več. Glava me sicer za spoznanje majn boli ampak še vedno pa boli. user posted image

sem prišla pogledat kaj je s cito, pa pošiljam user posted image user posted image user posted image
 
Jaz pa nimam pojma kaj naj jutri naredim, če me bo še naprej glava bolela, naj grem k osebni ali k ginekologu?

Drugače user posted image  normalno miga, le po lekadolu se mi zdi, da se je precej umiril in prav zato si ne upam več vzet še katerega, zdaj pa brca, brca. user posted image

Aja spps jaz sem tisti kombinizonček kupila v Turbolimaču na Rudniku in to za moje pojme poceni, nekje 12 evrov je bil.

jadrnica, katera skupina na MŠ pa si? Jaz hodim tudi v LJ porodnišnico ob 18.15 načeloma, ampak jutri če bom OK grem pa na pediatra in potem kar ob štirih naprej.

Zdaj pa konec samogovorov. Še kako igrico odšpilam na compu in potem bom poskušala nazaj zaspat.

< Sporočilo je popravil Grahec -- 22.1.2009 1:21:34 >


_____________________________

Ljubezen je iznajdljiva do neskončnosti.
(sv. Vincencij Pavelski)

(odgovor članu jadrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4630
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 4:59:46   
tasa_m
dobro jutro.

jaz sem že dobro urco gor, ne gre spat. Šla sem na wc in se pol premetavala še celo urco po postelji ter seveda jezla našo user posted image , ki  je veselo brcala.user posted image
S tem sem sklepala, da je lačna (nekdo mora bit kriv,če meni kruliuser posted image ) in zdaj veselo kavico pijem in papcam ter seveda na RR visim. Sicer sem sama,, ker so moji pametni in še spijo ampak itak nebodo več dolgo. Treba v šolo (bruder,seka), mama pa je na bolniški, tak da njej je oproščeno.

No, pa da nebote rekle da sem bla prva gor in nisem postregla z kavico..
Evo vam.. user posted image ravnokar kuhana..pa še nalijem vam. Kaj hočete še boljšega..??user posted image Cela postrežba je to zdaj bla..

user posted image

in da neboste lačne, drage moje nosečke vam postrežem še z croissantom, za bolj sladkosnede pa tudi muffins user posted image

user posted image


pa dober teeekkkk

< Sporočilo je popravil tasa_m -- 22.1.2009 5:00:36 >

(odgovor članu Grahec)
Neposredna povezava do sporočila: 4631
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 6:33:33   
Dali*
Čestitke vsem, ki ste imele preglede. Zanimivo je brati kako so naši otročički že veliki, težki...jah...ne loči nas več veliko časa do dneva D.

cita tebi pošiljam user posted image , da bo vse OK.

tasa_m hvala za tole super kavico in rogljiček...
...kmalu se bo tudi moj user posted image  zbudil in mi pripravil zajtrk...potem greva v laboratorij in nato sledi še zadnje predavanje v MŠ - nega dojenčka. Tko, pa bomo zaključili s predavanji v MŠ. Ob 14.30 pa imamo še pregled. Poročilo sledi jutri...ker bom zvečer full pozno nazaj doma.

Naredite si lep dan...

pa pa

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4632
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 7:11:04   
tasa_m
buuuuuuuuu user posted image user posted image

jaz sem že v Mb. kaj ve pa še vse spite, razen Dali al kak?? user posted image

Pridem v stanovanje pa doživim šok. Sredi dnevne stoji omara, ki bi mogla bit že včeraj v kopalnici postavljena..najhujše pri tem pa da omara še sploh ni sestavljena..user posted image .
No, saj me ne moti, jaz bom že šla okoli nje user posted image ..me prav zanima koliko časa bo še v dnevni??

Sem pa bla že pridna in sem dala že posodo in perilo prat. Uh,kak sem pridna,sama sebi se čudim odkod mi tolko pridnosti že navsezgodaj..user posted image

Zdaj pa si grem naret seznam za v trgovino, ker po kosilu pri tašči greva mal v trgovino pogledat,če bodo dali kaj zastonj (sem pa na heca a ne?? user posted image ).

No, dobro imam že samogovore.. dajte no...vstanite se!!!! user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4633
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 7:17:13   
helimaša
jutro!

da se mal oglasim.....sej nimam cajta zdej k mam Mašo doma.....sicer včer je bla pr mojih.....sam sem pa pospravljala in popoldan sva jo šla že iskat tko da ni blo nč cajta.....
jst sm čist fertik.....ponoč ne spim.....kašlam kot osel....v glavnem ful sem boga....morm dons mojga nahecat da me pelje k zdravniku ker tole je pa že preveč.....res mam grozn kašel.....
Maša je drgač že bolš.....sicer še mal pokašljuje sam ni več take krize.....in zdej se bojim da ne faše še kej od mene.......
zdele še oba spita.....moj bo itak dons doma tko da ga morm mal izkoristit.....
grem se še mal uležat ker me ful trese....
se čujemo

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4634
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 7:54:40   
tasa_m
se že kaj dogaja?? user posted image al si moram it res omaro pospravit,da se zamotim?? No te pa grem, če me že silite.. Ja,ja saj grem..user posted image user posted image
Joj jaz pa sem jezna kot user posted image . V Lenartu sem pozabla vse pripomočke za merjenje cukra user posted image . Zraven sem vzela samo inzulin, ostale aperature sem pa pozabla. Saj nisem vedla al se naj smejim ali se naj jočem zdaj ko sem si htela sladkor zmerit pa sem videla da nimam zraven aparata..
Eh se bom raje kr smejala..user posted image user posted image ker sem tak bla včeraj tečna kot user posted image , dva dni zaporedoma pa res ne morem bit.. user posted image


helimaša
dobro jutro..user posted image upam da boš čimprej boljša user posted image user posted image user posted image in da te res kaka virozica ne dobi..



< Sporočilo je popravil tasa_m -- 22.1.2009 7:55:16 >

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 4635
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 7:57:54   
lejca
Dobro jutro se od mene...

zgleda da smo v obdobju,ko se zvecer ne spi....jst sm zaspala sele nekje ob treh,pa sem bla tolk zmatrana, ampak ni slo. Pol se mi je zalustal cokoladice in sem sla jest...pa se en sudoku sm resla.user posted image
Zdej sm ze pokonc ker cakam,da mi koncno pripeljejo omaro za otrosko sobo user posted image user posted image user posted image

A se vam zdi ,da je mopj mali v 33.tednih in pri 45,5 cm ze velik...kaj sele bo?

lejca


_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 4636
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 8:07:55   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: lejca
Zdej sm ze pokonc ker cakam,da mi koncno pripeljejo omaro za otrosko sobo user posted image user posted image user posted image

A se vam zdi ,da je mopj mali v 33.tednih in pri 45,5 cm ze velik...kaj sele bo?

men se zdi da je kr velik ja..sicer ne vem kolko so drugače, smo če pomislim da sem jaz ko sem se rodila bila velika 47cm, pol je tvoj res velik.
Zdaj pa si lahko misliš kaka mala pišika sem..user posted image user posted image

No, super da dobiš omaro za otroško sobo..zato pa se splača zjutraj čakat user posted image user posted image


(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 4637
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 8:12:45   
spps
user posted image Dobro jutro!Spet je ena slaba noč za mano,zjutraj sem se pa zbudila s takšnim trebuhom kot,da bi mi dal kdo samo kamenje noteruser posted image user posted image user posted image sem se počutla kot volk v rdeči kapiciuser posted image user posted image user posted image

Taša,a še nisi na terenu?si že dobla šefa?
Grahec,po mojem boljš,da greš do osebne al pa jo kar pokliči.bom šla mal po CE pogledat,februarja,ko mam pregled,mogoč še pa najdem kaj-LJ mi je mal predalečuser posted image
Lejca,imaš pa že pravega velikana-jaz sem prvo rodila 5dni čez rok,pa je bila velika 49cmuser posted image user posted image
Dali,danes imaš pa pester danuser posted image Lep pregled ti želimuser posted image user posted image user posted image
jadrnica,mogoč pa v LJ rabite bolj obsežna predavanjauser posted image user posted image user posted image user posted image naj ti zadnjih 5 dni  v službičimrej mineuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 4638
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 8:13:22   
lejca
Tasa, si bla bla pa res mejckena, jst sm bla 52 ,pa moj tud,tak da misliva ,da bo mali okrog 53 ali 54...sva oba visoka (170,177) tak da...

ja ,omaro pa res ze tolk casa cakam..komaj cakam,da pridejo...ob 9.uri...zdej mal pospravljam,da bodo mel kam kej postavit...

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4639
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 8:14:46   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: lejca
Zdej sm ze pokonc ker cakam,da mi koncno pripeljejo omaro za otrosko sobo user posted image user posted image user posted image

A se vam zdi ,da je mopj mali v 33.tednih in pri 45,5 cm ze velik...kaj sele bo?

men se zdi da je kr velik ja..sicer ne vem kolko so drugače, smo če pomislim da sem jaz ko sem se rodila bila velika 47cm, pol je tvoj res velik.
Zdaj pa si lahko misliš kaka mala pišika sem..user posted image user posted image

No, super da dobiš omaro za otroško sobo..zato pa se splača zjutraj čakat user posted image user posted image


jaz sem v tem času,ko sem se rodila imela 46cmuser posted image user posted image user posted image user posted image  (sem tud bila med nedonošenčki tko kot tašauser posted image user posted image user posted image )

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4640
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 8:17:14   
lejca
dobro jutro tudi tebi spps...

a ti si bla tud tk majckena,sam zdej na slikah pa ne zgledas tak...

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4641
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 8:18:25   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: lejca

dobro jutro tudi tebi spps...

a ti si bla tud tk majckena,sam zdej na slikah pa ne zgledas tak...
user posted image user posted image user posted image  iz majhnega raste velikouser posted image user posted image user posted image user posted image  ,ko sem se rodila sem imela 46centi in 1860 g,zdaj sem pa prava babauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 4642
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 8:19:19   
lejca
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: lejca

dobro jutro tudi tebi spps...

a ti si bla tud tk majckena,sam zdej na slikah pa ne zgledas tak...
user posted image user posted image user posted image  iz majhnega raste velikouser posted image user posted image user posted image user posted image  ,ko sem se rodila sem imela 46centi in 1860 g,zdaj sem pa prava babauser posted image user posted image user posted image user posted image

baba na kvadrat

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4643
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 8:22:33   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: lejca

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: lejca

dobro jutro tudi tebi spps...

a ti si bla tud tk majckena,sam zdej na slikah pa ne zgledas tak...
user posted image user posted image user posted image  iz majhnega raste velikouser posted image user posted image user posted image user posted image  ,ko sem se rodila sem imela 46centi in 1860 g,zdaj sem pa prava babauser posted image user posted image user posted image user posted image

baba na kvadrat
user posted image user posted image user posted image user posted image  sam blond nisemuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 4644
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 8:23:09   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: spps
jaz sem v tem času,ko sem se rodila imela 46cmuser posted image user posted image user posted image user posted image  (sem tud bila med nedonošenčki tko kot tašauser posted image user posted image user posted image )

user posted image user posted image saj se nama verjetno zdaj to pozna,da sma zato bolj šašavi user posted image user posted image

lejca jaz sem bla rojena z 7 meseci.. user posted image ampak verjetno tak nebi bla nič kaj večja. Smo bolj mali doma..

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4645
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 8:25:06   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: spps
jaz sem v tem času,ko sem se rodila imela 46cmuser posted image user posted image user posted image user posted image  (sem tud bila med nedonošenčki tko kot tašauser posted image user posted image user posted image )

user posted image user posted image saj se nama verjetno zdaj to pozna,da sma zato bolj šašavi user posted image user posted image


jaz se včasih na ta račun zgovarjam na nezrelost možganov,če ga kaj polomimuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4646
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 8:25:21   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: lejca

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: lejca

dobro jutro tudi tebi spps...

a ti si bla tud tk majckena,sam zdej na slikah pa ne zgledas tak...
user posted image user posted image user posted image  iz majhnega raste velikouser posted image user posted image user posted image user posted image  ,ko sem se rodila sem imela 46centi in 1860 g,zdaj sem pa prava babauser posted image user posted image user posted image user posted image

baba na kvadrat

user posted image user posted image ja po velikosti, verjetno pa pri jeziku baba na kubik user posted image


(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 4647
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 8:27:56   
lejca
ja,klub sasavihuser posted image user posted image user posted image
jst sm vceri zamesala datume pregleda,in sem mislila it danes

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4648
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 8:28:15   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: lejca

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: lejca

dobro jutro tudi tebi spps...

a ti si bla tud tk majckena,sam zdej na slikah pa ne zgledas tak...
user posted image user posted image user posted image  iz majhnega raste velikouser posted image user posted image user posted image user posted image  ,ko sem se rodila sem imela 46centi in 1860 g,zdaj sem pa prava babauser posted image user posted image user posted image user posted image

baba na kvadrat

user posted image user posted image ja po velikosti, verjetno pa pri jeziku baba na kubik user posted image


neki je treba nadoknadit-pa mislim,da nisem edinauser posted image user posted image user posted image user posted image si živ primer za touser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4649
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 8:28:53   
lejca
jst se vcasih vprasam,kok da se vam da tolk govorituser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 4650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?