|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  176 177 [178] 179 180   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 12:29:21   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: cita

NO pa sem nazaj jem pozni zajtrk pijem čajčka za nosečnice pol pa še kavica pade...nekaj malega sem doma že nardila ampak res nekaj malega drugače sem pa lena ko user posted image dala sem en meso ven pa bom nekaj skuhala ampak še nimam pojma kaj...špinače pa pire ne bom jedla ker je ne maramuser posted image user posted image user posted image ...

In drugače kako ste kaj???Sem zdele pogledala na ticher pa imam še samo 1 mesec 1 teden in 1 dan do konca če bomo čakali tako dolgo...kako gre čas....




cita seveda bote čakali tako dolgo user posted image user posted image user posted image user posted image



sej mislim da se bom šla pol popoldne pokazat v P ker je naša mala kr mirna preveč se mi zdi pa noge imam ko buhtljeuser posted image user posted image ...bomo videli kako in kaj...

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4426
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 12:29:35   
drevozivljenja
saj ne vem kaj se toliko sekiramuser posted image ,,s prvim user posted image  se sploh nisem,sem letala sem in tja,pila kavo,jedla vse(potem še nisem imela rač da bi brala kaj o nosečnosti),manj veš boljše je.

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 4427
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 12:34:06   
tasa_m

aloha... user posted image
o čem gre debata? a lahko kr not padem ali moram brat za nazaj??

(odgovor članu drevozivljenja)
Neposredna povezava do sporočila: 4428
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 12:36:20   
janaja
No eto mene ravno iz kosila....

Cita - bolje preventiva kot.... saj veš kaj

Jaz sem se šla v prvo pri Valu tud ene 3X pokazat v P, se mi je zdelo da ga premalo čutim...

Zdej pa zaenkrat, ko se mi zdi da je bolj miren poslušam z ANGEL soundom... pa da slišim da srček bije ...

Mi bomo tud imeli malega pri sebi dokler ne bo prevelik za zibko al pa do 6 meseca ( pravijo da je do 6 meseca kar vredu da je pri tebi)

Bomo videli kaj bo čas pokazal...



_____________________________

janaja

moja sreča

Val Leon Rebeka in možek Jernej

(odgovor članu drevozivljenja)
Neposredna povezava do sporočila: 4429
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 12:37:44   
MalaČebelica
o zdravo!

Ja kaj še niste na petem delu user posted image user posted image user posted image   malo se hecam. nisem bla zdaj nič pridna in nič ne vem o čem se gre... takk da bom kar tukaj malo pa upam, da hitro skapiram. namreč, za nazaj se mi ne da brat...


_____________________________




(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4430
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 12:39:15   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: janaja

No eto mene ravno iz kosila....

Cita - bolje preventiva kot.... saj veš kaj

Jaz sem se šla v prvo pri Valu tud ene 3X pokazat v P, se mi je zdelo da ga premalo čutim...

Zdej pa zaenkrat, ko se mi zdi da je bolj miren poslušam z ANGEL soundom... pa da slišim da srček bije ...

Mi bomo tud imeli malega pri sebi dokler ne bo prevelik za zibko al pa do 6 meseca ( pravijo da je do 6 meseca kar vredu da je pri tebi)

Bomo videli kaj bo čas pokazal...




sem pa zdele klicala svojo G pa mi reče naj pridem jutri zjutraj k njej ker oni bodo sedaj končali in pol rečem če pa grem popoldne v P se pokazat je pa kr neki mutila moja G je res en ..... se bom raje zadržala sem jezna da user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu janaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4431
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 12:39:16   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

hojla,

no pa sem peljala mojga lubija na operacijo, zdaj pa sem si dala pečt lazanjo... sm kr poenostavila zadevo user posted image

zdaj vas bom pa mal prebrala, da vidim, če ste kej pametnega naklampale user posted image


pupa na kako operacijo pa je šel tvoj??

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4432
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 12:40:50   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: cita
sem pa zdele klicala svojo G pa mi reče naj pridem jutri zjutraj k njej ker oni bodo sedaj končali in pol rečem če pa grem popoldne v P se pokazat je pa kr neki mutila moja G je res en ..... se bom raje zadržala sem jezna da user posted image user posted image user posted image

cita kaj je narobe??
nisem brala nič za nazaj??
user posted image

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 4433
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 12:41:24   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

o zdravo!

Ja kaj še niste na petem delu user posted image user posted image user posted image   malo se hecam. nisem bla zdaj nič pridna in nič ne vem o čem se gre... takk da bom kar tukaj malo pa upam, da hitro skapiram. namreč, za nazaj se mi ne da brat...


saj če še boš malo falila na forumu boš pol lahko res brala 5.del user posted image user posted image

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 4434
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 12:45:21   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: cita
sem pa zdele klicala svojo G pa mi reče naj pridem jutri zjutraj k njej ker oni bodo sedaj končali in pol rečem če pa grem popoldne v P se pokazat je pa kr neki mutila moja G je res en ..... se bom raje zadržala sem jezna da user posted image user posted image user posted image

cita kaj je narobe??
nisem brala nič za nazaj??
user posted image

 

zadnje dni čutim našo malo res malo malo ampak da ne delam panike sem še kr čakala sedaj se mi pa zdi da je dovolj vsega in da mi nekdo pove kaj se dogaja pa še prejle sem vidla da imam nogo ko buhtlj in jaz pokličem prejle G in mi reče da naj se pridem jutri pokazat namest da bi popoldne kr šla v P pa bi vidla kako in kaj ko so sihurno bolj pozorni kot tale moja G in ji rečem ka pa grem popoldne v P ker oni nehajo zdele delat pa začne neki mutit...brez veze...

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4435
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 12:46:09   
pondelak
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

o zdravo!

Ja kaj še niste na petem delu user posted image user posted image user posted image   malo se hecam. nisem bla zdaj nič pridna in nič ne vem o čem se gre... takk da bom kar tukaj malo pa upam, da hitro skapiram. namreč, za nazaj se mi ne da brat...


saj če še boš malo falila na forumu boš pol lahko res brala 5.del user posted image user posted image



saj res malo še pa ga bomo odprle...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

najlepše na svetu je biti mama...Tjaši...

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4436
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 12:48:10   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: cita

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: cita
sem pa zdele klicala svojo G pa mi reče naj pridem jutri zjutraj k njej ker oni bodo sedaj končali in pol rečem če pa grem popoldne v P se pokazat je pa kr neki mutila moja G je res en ..... se bom raje zadržala sem jezna da user posted image user posted image user posted image

cita kaj je narobe??
nisem brala nič za nazaj??
user posted image

 

zadnje dni čutim našo malo res malo malo ampak da ne delam panike sem še kr čakala sedaj se mi pa zdi da je dovolj vsega in da mi nekdo pove kaj se dogaja pa še prejle sem vidla da imam nogo ko buhtlj in jaz pokličem prejle G in mi reče da naj se pridem jutri pokazat namest da bi popoldne kr šla v P pa bi vidla kako in kaj ko so sihurno bolj pozorni kot tale moja G in ji rečem ka pa grem popoldne v P ker oni nehajo zdele delat pa začne neki mutit...brez veze...


user posted image user posted image user posted image user posted image vse bo vredi!!! user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 4437
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 12:48:33   
pondelak
evo moje palačinkice že potujejo protiuser posted image user posted image ...upam da bo zadovoljna s kosilom....user posted image user posted image

_____________________________

najlepše na svetu je biti mama...Tjaši...

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 4438
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 12:49:09   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: pondelak

evo moje palačinkice že potujejo protiuser posted image user posted image ...upam da bo zadovoljna s kosilom....user posted image user posted image


hehe, moja lazanja tudi user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 4439
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 12:50:28   
cita
Pa nisem nek človek da bi paničarla ampak ko se spomnim prve nosečnosti skoz vse ok tle pa od samega začetka skoz nekaj skoz in skoz...ehhhh ne bom jamrala...

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 4440
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 12:50:37   
pondelak
cita pošiljam ti polno user posted image user posted image user posted image da bo vse dobro!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

najlepše na svetu je biti mama...Tjaši...

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 4441
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 12:51:47   
cita
Hvala pupa in pondelak...

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 4442
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 12:52:12   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: cita

Pa nisem nek človek da bi paničarla ampak ko se spomnim prve nosečnosti skoz vse ok tle pa od samega začetka skoz nekaj skoz in skoz...ehhhh ne bom jamrala...


cita, poznajo se leta brez heca, tiste ko so nosečke pred 25 in tiste ko smo po 25 je velika razlika... ampak se da zdržat user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 4443
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 12:54:42   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: cita

Pa nisem nek človek da bi paničarla ampak ko se spomnim prve nosečnosti skoz vse ok tle pa od samega začetka skoz nekaj skoz in skoz...ehhhh ne bom jamrala...


cita, poznajo se leta brez heca, tiste ko so nosečke pred 25 in tiste ko smo po 25 je velika razlika... ampak se da zdržat user posted image



ma ja sej mislim da je res ja prvič sem bila mlada pipika sedaj sej nisem stara ampak se pa bližam proti 30 in je razlika sej se pa strinjam nobena nosečnost in noben otrok ni isti...ampak lahko bi moja G mal drgač odreagirala ampak ima že celo nosečnost tak čuden odnos do mene...mah ni moj dan vidim...

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4444
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 12:54:55   
pondelak
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: cita

Pa nisem nek človek da bi paničarla ampak ko se spomnim prve nosečnosti skoz vse ok tle pa od samega začetka skoz nekaj skoz in skoz...ehhhh ne bom jamrala...


cita, poznajo se leta brez heca, tiste ko so nosečke pred 25 in tiste ko smo po 25 je velika razlika... ampak se da zdržat user posted image



jaz sem pred 25,pa morem rečt kaj vas vse muči...mam jaz zelo lepo nosečnost-z odstopanji...


_____________________________

najlepše na svetu je biti mama...Tjaši...

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4445
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 12:56:04   
KOKICA32
Ojla, jaz sem nazaj iz pregleda. Vse je tako kot mora biti:

moj fantek je velik že 37cm, težek cca 1750guser posted image user posted image user posted image
MV zaprt
obseg bušija 101cm
kg + 12kg
naslednji pregled 18.02.2009

Vzela mi je tudi bris za streptokok B, jutri pa še moram v laboratorij (toxo, hepatitis). Pa sirup za železo sem spet dobila! Zdaj sem ga že tak navajena.user posted image

Ecco, moje poročilo...

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 4446
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 12:58:13   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: cita
zadnje dni čutim našo malo res malo malo ampak da ne delam panike sem še kr čakala sedaj se mi pa zdi da je dovolj vsega in da mi nekdo pove kaj se dogaja pa še prejle sem vidla da imam nogo ko buhtlj in jaz pokličem prejle G in mi reče da naj se pridem jutri pokazat namest da bi popoldne kr šla v P pa bi vidla kako in kaj ko so sihurno bolj pozorni kot tale moja G in ji rečem ka pa grem popoldne v P ker oni nehajo zdele delat pa začne neki mutit...brez veze...

cita vse je ok..samo brezskrbi..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 4447
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 12:59:47   
cita
Kokica čestitke za uspešen pregleduser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4448
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 12:59:54   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Ojla, jaz sem nazaj iz pregleda. Vse je tako kot mora biti:

moj fantek je velik že 37cm, težek cca 1750guser posted image user posted image user posted image
MV zaprt
obseg bušija 101cm
kg + 12kg
naslednji pregled 18.02.2009

Vzela mi je tudi bris za streptokok B, jutri pa še moram v laboratorij (toxo, hepatitis). Pa sirup za železo sem spet dobila! Zdaj sem ga že tak navajena.user posted image

Ecco, moje poročilo...



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4449
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 13:02:07   
čebeica maja
dan
Citauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , (jst sem tud prvič enkrat šla v p, ker mihca nisem čutila, pa je bil g. tud tako neprijazen, sestra je pa narobe ctg gor dajala-neki je mutila, da se ni srček slišal jz pa panika,sej pol je blo vse ok) tud pr teb je vse. ok

Punce jst sem tud špinačo nardila, ste me naluštale, sm je bla mal grenka, zakaj pa nevem, ???pa sem jo nardila tko kot ponavad, en česenček, margarino, mleko. Kako pa ve nardite???

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 4450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  176 177 [178] 179 180   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  176 177 [178] 179 180   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?