|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  175 176 [177] 178 179   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 10:45:57   
cita
No pa da se še jaz malo javim ,

vreme je čudno full jaz pa še bolj čudna še dober da sem sama domauser posted image user posted image  zdele grem neki pojest sem lačna ko volk pol pa pridem še kaj napisat pozabla sem pa tk vse kar bi naj pokomentiralauser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil cita -- 21.1.2009 10:46:45 >


_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu bambam)
Neposredna povezava do sporočila: 4401
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 10:54:19   
pocka
IZVIRNO SPOROČILO: bambam


Meni je pa moja mami včeraj rekla,da se ji zdi,da se mi je ful trebuh spustil, faaaakkkk, pa ne že zdaj, noooo!!!


A misliš da to že takoj pomeni da bo otroček prišel ven? Verjetno se je........pa ne .......je še prehitro da bi se ti naštimal v tisto lego........saj maš sam en teden prej rok kt jaz, ne verjamem da je že parajtuser posted image . Tvoji mami se je res verjetno samo zdelouser posted image user posted image


prvič je trajalo potem še en mesec, da sem rodila. To kdaj imam rok pa nič ne pomeni, ker imam rizično nosečnost, zadnji mesec večino časa preležim in moja G upa,da bo zdržalo do konec februarja user posted image . No, upam,da ni nič, saj na koncu bom šla itak šele aprila rodit, ko je zdaj taka panika okoli vsega.user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil pocka -- 21.1.2009 10:55:46 >


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu bambam)
Neposredna povezava do sporočila: 4402
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 10:56:26   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: bambam

Mi bomo pa danes meli krvavice, zelje in krompiruser posted image . Kmečko kosilo, ki ga vsi obožujemo.


Se mi kar sline cedijo user posted image

(odgovor članu bambam)
Neposredna povezava do sporočila: 4403
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 10:57:25   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: novo

kam ste zdaj vse ušle?
delat?user posted image



Čvekat po telefonu. Je treba tud jezik trenirat, ne samo prste user posted image

(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 4404
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 10:59:48   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: cita

No pa da se še jaz malo javim ,

vreme je čudno full jaz pa še bolj čudna še dober da sem sama domauser posted image user posted image  zdele grem neki pojest sem lačna ko volk pol pa pridem še kaj napisat pozabla sem pa tk vse kar bi naj pokomentiralauser posted image user posted image user posted image


Zgleda, da si bom morala jaz tud še kaj za jest naredit pred kosilom user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 4405
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 11:01:11   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: pocka

IZVIRNO SPOROČILO: bambam


Meni je pa moja mami včeraj rekla,da se ji zdi,da se mi je ful trebuh spustil, faaaakkkk, pa ne že zdaj, noooo!!!


A misliš da to že takoj pomeni da bo otroček prišel ven? Verjetno se je........pa ne .......je še prehitro da bi se ti naštimal v tisto lego........saj maš sam en teden prej rok kt jaz, ne verjamem da je že parajtuser posted image . Tvoji mami se je res verjetno samo zdelouser posted image user posted image


prvič je trajalo potem še en mesec, da sem rodila. To kdaj imam rok pa nič ne pomeni, ker imam rizično nosečnost, zadnji mesec večino časa preležim in moja G upa,da bo zdržalo do konec februarja user posted image . No, upam,da ni nič, saj na koncu bom šla itak šele aprila rodit, ko je zdaj taka panika okoli vsega.user posted image user posted image


Ja, ti kar vstrajaj tam do marca pa tud če se tvoji mami zdi, da se ti trebuh spušča user posted image

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 4406
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 11:02:12   
bambam

IZVIRNO SPOROČILO: pocka

IZVIRNO SPOROČILO: bambam



Meni je pa moja mami včeraj rekla,da se ji zdi,da se mi je ful trebuh spustil, faaaakkkk, pa ne že zdaj, noooo!!!


A misliš da to že takoj pomeni da bo otroček prišel ven? Verjetno se je........pa ne .......je še prehitro da bi se ti naštimal v tisto lego........saj maš sam en teden prej rok kt jaz, ne verjamem da je že parajtuser posted image . Tvoji mami se je res verjetno samo zdelouser posted image user posted image


prvič je trajalo potem še en mesec, da sem rodila. To kdaj imam rok pa nič ne pomeni, ker imam rizično nosečnost, zadnji mesec večino časa preležim in moja G upa,da bo zdržalo do konec februarja user posted image . No, upam,da ni nič, saj na koncu bom šla itak šele aprila rodit, ko je zdaj taka panika okoli vsega.user posted image user posted image


A rizično maš.......nisem vedla.Vidiš, ker nisem čist od začetka bralauser posted image . To pa ni fajn........te je verjetno kr fajn stisnalo ko ti je to rekla aa?? Moja kolegica je že tudi dva mesca pred rokom (sicer ni mela rizične) bla kao nekaj odprta, pa je rodila samo 3 dni prej. Je normalno hodla v službo (dela za računalnikom) in normalno šla na porodniško. Upam, da te tvoj otroček preseneti in čimdalj ostane notri user posted image user posted image .

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 4407
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 11:13:56   
janaja
Ja punce....

hitro čas beži.

Se mi zdi kot da smo se ravno pogovarjale o slabostih pa ....

zdej pa že drvimo proti cilju.

No jest upam da bomo zdržali do 37 tedna vsaj tako kot pri prvem.



_____________________________

janaja

moja sreča

Val Leon Rebeka in možek Jernej

(odgovor članu bambam)
Neposredna povezava do sporočila: 4408
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 11:15:03   
lejca
Dobro jutro cvekice

se dobro ,da imam vas drugace bi itak jutri sla na pregled namesto danesuser posted image user posted image  kak se mi pa to lahk zgodi? Zgleda ,da je res moj spomin ze malo opesal al pa da sem res cist brez glave zadnje case...user posted image

Sm mislila ,da ga imam jutri in ko sem odprla forum sem pogledala kaj je novega ,pa vidim da je danes 21.
me je zagrabila panika in sem sla kontrolirat v knjizico kdaj mam pregled...pa je danes...ma sem vseeno ful vesela,da mi ni treba cakat se en dan vec in da bom danes videla najinega user posted image .user posted image user posted image user posted image
Pa kasneje grem se lahk mal v soping in bo dan itak mimo.

Upam,da ste vse ostale dobro, pocakat je treba do marca( za tiste katerih malecki hocjo prej na svet) pa uzivat se te zadnje dni, naspat se do amena, ker pol ne bo casa!!!user posted image user posted image user posted image

Se vidi ,da sem dobre volje, naspidiranauser posted image user posted image

lp Lejca

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu bambam)
Neposredna povezava do sporočila: 4409
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 11:26:04   
cita
NO pa sem nazaj jem pozni zajtrk pijem čajčka za nosečnice pol pa še kavica pade...nekaj malega sem doma že nardila ampak res nekaj malega drugače sem pa lena ko user posted image dala sem en meso ven pa bom nekaj skuhala ampak še nimam pojma kaj...špinače pa pire ne bom jedla ker je ne maramuser posted image user posted image user posted image ...

In drugače kako ste kaj???Sem zdele pogledala na ticher pa imam še samo 1 mesec 1 teden in 1 dan do konca če bomo čakali tako dolgo...kako gre čas....



_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu bambam)
Neposredna povezava do sporočila: 4410
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 11:30:52   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: lejca

Dobro jutro cvekice

se dobro ,da imam vas drugace bi itak jutri sla na pregled namesto danesuser posted image user posted image  kak se mi pa to lahk zgodi? Zgleda ,da je res moj spomin ze malo opesal al pa da sem res cist brez glave zadnje case...user posted image

Sm mislila ,da ga imam jutri in ko sem odprla forum sem pogledala kaj je novega ,pa vidim da je danes 21.
me je zagrabila panika in sem sla kontrolirat v knjizico kdaj mam pregled...pa je danes...ma sem vseeno ful vesela,da mi ni treba cakat se en dan vec in da bom danes videla najinega user posted image .user posted image user posted image user posted image
Pa kasneje grem se lahk mal v soping in bo dan itak mimo.

Upam,da ste vse ostale dobro, pocakat je treba do marca( za tiste katerih malecki hocjo prej na svet) pa uzivat se te zadnje dni, naspat se do amena, ker pol ne bo casa!!!user posted image user posted image user posted image

Se vidi ,da sem dobre volje, naspidiranauser posted image user posted image

lp Lejca


Se dobro, da nisi zamudila user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 4411
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 11:39:35   
Lolita23
Jaz bom imela user posted image tud vsaj prvi mesec pri sebi v spalnici, kljub temu, da ima mala že urejeno sobo, sam zarad boljšega nadzora, pa tudi lažje se mi zdi.user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 4412
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 11:48:06   
julam
Vidim, da ste naklofale več kot preveč. Tako da se bom kar malo uštulila v tole debatko.

Moj trebuh je tudi spuščen, sploh nikol ni bil dvignjen user posted image , ker nizko nosim. Mi tudi upamo, da zdržimo še dobra 2 tedna do dopolnjenega 37.tedna, potem pa zarad mene... se mi ful ne da več, itak nisem za nobeno rabo.

Tamalega sem dala včeraj mojim za čez noč, ker sem delala do 21h, pa mi je tako pasal 1 dan na off. Sploh nisem vedela, da me mladiči tako zgonijo, že samo tisto, da jih obuješ, oblečeš, odpelješ, pripelješ, nafutraš, stuširaš... tudi, če so max pridni. Tako da sem danes (zaenkrat) še kot rožica, spočita in naspana user posted image .

Naš user posted image  bo v spalnici, dokler mu bo prav košek (ga bom opostavli na komodo). Potem pa v 120x60 in verjetno v dnevno. Ko pa začne spat celo noč (upam, da gre po stopinjah bratcev, ki sta začela spat celo noč pri 6m oz 8m) pa k bratoma v skupno sobo. Razen, če se prej ne preselimo - ampak o tem ni ne duha ne sluha...

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4413
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 11:52:22   
Pupa7
hojla,

no pa sem peljala mojga lubija na operacijo, zdaj pa sem si dala pečt lazanjo... sm kr poenostavila zadevo user posted image

zdaj vas bom pa mal prebrala, da vidim, če ste kej pametnega naklampale user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu julam)
Neposredna povezava do sporočila: 4414
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 12:12:10   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

hojla,

no pa sem peljala mojga lubija na operacijo, zdaj pa sem si dala pečt lazanjo... sm kr poenostavila zadevo user posted image

zdaj vas bom pa mal prebrala, da vidim, če ste kej pametnega naklampale user posted image



Kakšno operacijo?

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4415
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 12:12:38   
pondelak
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

hojla,

no pa sem peljala mojga lubija na operacijo, zdaj pa sem si dala pečt lazanjo... sm kr poenostavila zadevo user posted image

zdaj vas bom pa mal prebrala, da vidim, če ste kej pametnega naklampale user posted image



oprosti nisem vsega spremljala...kakšno operacijo?upam da nič hudega...

kdaj pa te me kaj pametnega naklampamo?user posted image user posted image user posted image


_____________________________

najlepše na svetu je biti mama...Tjaši...

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4416
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 12:13:54   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: cita

NO pa sem nazaj jem pozni zajtrk pijem čajčka za nosečnice pol pa še kavica pade...nekaj malega sem doma že nardila ampak res nekaj malega drugače sem pa lena ko user posted image dala sem en meso ven pa bom nekaj skuhala ampak še nimam pojma kaj...špinače pa pire ne bom jedla ker je ne maramuser posted image user posted image user posted image ...

In drugače kako ste kaj???Sem zdele pogledala na ticher pa imam še samo 1 mesec 1 teden in 1 dan do konca če bomo čakali tako dolgo...kako gre čas....




cita seveda bote čakali tako dolgo user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 4417
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 12:15:20   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: pondelak

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

hojla,

no pa sem peljala mojga lubija na operacijo, zdaj pa sem si dala pečt lazanjo... sm kr poenostavila zadevo user posted image

zdaj vas bom pa mal prebrala, da vidim, če ste kej pametnega naklampale user posted image



oprosti nisem vsega spremljala...kakšno operacijo?upam da nič hudega...

kdaj pa te me kaj pametnega naklampamo?user posted image user posted image user posted image



nič hudega ni, zobe mu morjo neki porihtat, pa mu lih na živo ne bojo v kost vrtali... bo pa trajal 4 ure... no ja saj ne bo nič čutil, ker bo spal user posted image

sem pa tja pa nam rata kej pametnega naklampat user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 4418
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 12:19:12   
drevozivljenja
kako sem se pa zdaj strašilauser posted image ..na gatah mi je bilo nekaj zeloo mokrega.in sem pogledala-izcedek-velik zelo.a je to normalno da je tako veliko izcedka naenkrat?ufuser posted image

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4419
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 12:21:54   
mihaela01
Ojla

Zdaj pa vas res dolgo nisem prebirala, vidim da si bom mogla vzeti veliko časa za branje...ste kar dosti natipkale:).

Mi smo pa do danes imeli malarja v stanovanju...smo malo osvežili stene in jih popestrili z barvami:)...
Sedaj pa me čaka generalkain počasi pranje oblačil za našo pupo.

Včeraj sem imela v porodnišnici predavanje - pravilno rokovanje z dojenčkom ali baby handling. Zelo dobra stvar... Fizioterapevtka nam je malo povedala kako pravilno polagati novorojenčka, kako ga pestovati...Skratka zelo poučno.

Lepo mi bodite in se kaj tipkamo

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4420
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 12:23:35   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: drevozivljenja

kako sem se pa zdaj strašilauser posted image ..na gatah mi je bilo nekaj zeloo mokrega.in sem pogledala-izcedek-velik zelo.a je to normalno da je tako veliko izcedka naenkrat?ufuser posted image


Izcedki so v nosečnosti dokaj normalen pojav,so tu še izcedki zarad vnetja.Jaz imam včasih takega vlecljivevo sluz.


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu drevozivljenja)
Neposredna povezava do sporočila: 4421
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 12:23:41   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: drevozivljenja

kako sem se pa zdaj strašilauser posted image ..na gatah mi je bilo nekaj zeloo mokrega.in sem pogledala-izcedek-velik zelo.a je to normalno da je tako veliko izcedka naenkrat?ufuser posted image


joj nea tolko komplicirat, nič hudega ni, se zgodi tud mal večja količina belga toka user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu drevozivljenja)
Neposredna povezava do sporočila: 4422
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 12:25:22   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

IZVIRNO SPOROČILO: drevozivljenja

kako sem se pa zdaj strašilauser posted image ..na gatah mi je bilo nekaj zeloo mokrega.in sem pogledala-izcedek-velik zelo.a je to normalno da je tako veliko izcedka naenkrat?ufuser posted image


Izcedki so v nosečnosti dokaj normalen pojav,so tu še izcedki zarad vnetja.Jaz imam včasih takega vlecljivevo sluz.



kaka pa je to? user posted image malo te hecam user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4423
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 12:25:34   
Lolita23
Danes pa moj dela kosilo in sicer paradižnikova juha, pikantna nabodalca in pomfri.user posted image Ma men sam juha paše, ampak bo že.

_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4424
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 12:26:10   
pondelak
IZVIRNO SPOROČILO: drevozivljenja

kako sem se pa zdaj strašilauser posted image ..na gatah mi je bilo nekaj zeloo mokrega.in sem pogledala-izcedek-velik zelo.a je to normalno da je tako veliko izcedka naenkrat?ufuser posted image


tudi meni se to pojavlja.ne se sekirat...je čist normalnouser posted image


_____________________________

najlepše na svetu je biti mama...Tjaši...

(odgovor članu drevozivljenja)
Neposredna povezava do sporočila: 4425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  175 176 [177] 178 179   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  175 176 [177] 178 179   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?