|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 10:06:44   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23


Vprašanje
A mislite, da je možen, da se je moja tamala obrnila v trebuhu na noge nazaj ali pa počez, G mi je rekla da to ni več možen, sam tamala dela take not, da nimam pojma kje ima kaj???



Proti koncu je vedno manj možnosti, a nič ni 100%. Najverjetneje miga z nogicami in rokicami v vse smeri in mamici že zdaj sive lase dela, nagajivka mala user posted image

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4376
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 10:07:24   
novo
IZVIRNO SPOROČILO: trezika

mi mamo pa dans na jedilniku joto user posted image  si jo je dragi zaželel user posted image  pa naj mu bo user posted image user posted image


no, pa imam idejo za jutri.user posted image Jo imamo mi tud vsi radi.


_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 4377
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 10:08:04   
novo
IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23


Vprašanje
A mislite, da je možen, da se je moja tamala obrnila v trebuhu na noge nazaj ali pa počez, G mi je rekla da to ni več možen, sam tamala dela take not, da nimam pojma kje ima kaj???



Proti koncu je vedno manj možnosti, a nič ni 100%. Najverjetneje miga z nogicami in rokicami v vse smeri in mamici že zdaj sive lase dela, nagajivka mala user posted image


user posted image


_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 4378
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 10:08:06   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: novo

IZVIRNO SPOROČILO: pondelak

živjo nosečke moje!!
pri nas tudi dežujeuser posted image user posted image pa tak je neko zaspano...
mi bomo jedli pa kar palačinke danes...user posted image user posted image jej za mene!hehe



mi smo jih pa imeli včeraj, pa zelenjavno juho.user posted image



A sva midve usklajene glede jedilnika, a novo?! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 4379
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 10:09:29   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: novo

pa kaj je zdaj to! kaj kje skupaj beremo jedilnike!user posted image


Pomoje smo preveč na RR, pa smo začele že enako razmišljat user posted image

(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 4380
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 10:09:51   
novo
IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

IZVIRNO SPOROČILO: novo

IZVIRNO SPOROČILO: pondelak

živjo nosečke moje!!
pri nas tudi dežujeuser posted image user posted image pa tak je neko zaspano...
mi bomo jedli pa kar palačinke danes...user posted image user posted image jej za mene!hehe



mi smo jih pa imeli včeraj, pa zelenjavno juho.user posted image



A sva midve usklajene glede jedilnika, a novo?! user posted image user posted image user posted image


Očitno imava podobne okuse. Js sm se sicer odločila, da bom zdaj kuhala vse, kar imam še v skrinji, da jo spraznem.user posted image


_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 4381
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 10:11:08   
bambam
No, vse sem dala dol. Strani mislim............uf je blo za prebratuser posted image . No, ne vem na keri strani že, je blo govora o tem, da se ne sme pit med porodom. Ja  in to zato, ker težje rojevaš če maš poln mehur ali pa črevo., Jaz sem bla prvič v porodni 8 ur in ko sem rodila, mi vstavi kateter in se je kar vlilo. Je rekla: oooooooo, vi ste meli pa poln mehur, zato je šlo tako počasiuser posted image user posted image . Pa moram priznat da mi je res moj skrivaj deval vodo..če sem bla pa tako user posted image  žejna!! Bom za drugič vedla.
Tako da punce en nasvet: lulajte in kakajte čimveč!!user posted image user posted image user posted image user posted image  

Dans je res eno tako posr.....o vreme, da se mi nič ne da.
Kaj mislite ali je pametno dat dojenčka že takoj v sobo z prvim otrokom, al je bolš počakat? Jaz bi ga kr dala zraven tavelke, itak mamo sobi čisto skupaj....kaka so vaša mišljenja??

Glede plenic je pa takole: mi smo meli pamperske. Skoz. Enkrat sem vzela Huggies, pa je dobila rdečo rito. So pa baje različne pamperske, jaz tega takrat nisem vedla. Sem skoz kupovala tiste iz DMa. Baje so iz Mullerja najboljše, ker so nemške.user posted image

Glede paketka sem pa razmišljala, da bom vzela denar, ker itak mam že vse doma od prej in bom za tisti dnar nakupla plenic do 4-ega letauser posted image user posted image , pa kako kremo tu in tamuser posted image user posted image .

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4382
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 10:11:18   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: novo

IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

IZVIRNO SPOROČILO: novo

IZVIRNO SPOROČILO: pondelak

živjo nosečke moje!!
pri nas tudi dežujeuser posted image user posted image pa tak je neko zaspano...
mi bomo jedli pa kar palačinke danes...user posted image user posted image jej za mene!hehe



mi smo jih pa imeli včeraj, pa zelenjavno juho.user posted image



A sva midve usklajene glede jedilnika, a novo?! user posted image user posted image user posted image


Očitno imava podobne okuse. Js sm se sicer odločila, da bom zdaj kuhala vse, kar imam še v skrinji, da jo spraznem.user posted image



Ja, kaj bo pa tvoj jedel medtem, ko boš ti v P?

(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 4383
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 10:12:04   
_andreja_
joj jz bi tudi špinačko jedla..... user posted image

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 4384
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 10:14:27   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23


Vprašanje
A mislite, da je možen, da se je moja tamala obrnila v trebuhu na noge nazaj ali pa počez, G mi je rekla da to ni več možen, sam tamala dela take not, da nimam pojma kje ima kaj???



Proti koncu je vedno manj možnosti, a nič ni 100%. Najverjetneje miga z nogicami in rokicami v vse smeri in mamici že zdaj sive lase dela, nagajivka mala user posted image



Sej potem ni čuden, da moj pravi da je men podobna, sam potem sem lahk v skrbeh, ker moji mami ni bilo ravno lahko z mano.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 4385
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 10:14:58   
novo
IZVIRNO SPOROČILO: bambam

No, vse sem dala dol. Strani mislim............uf je blo za prebratuser posted image . No, ne vem na keri strani že, je blo govora o tem, da se ne sme pit med porodom. Ja  in to zato, ker težje rojevaš če maš poln mehur ali pa črevo., Jaz sem bla prvič v porodni 8 ur in ko sem rodila, mi vstavi kateter in se je kar vlilo. Je rekla: oooooooo, vi ste meli pa poln mehur, zato je šlo tako počasiuser posted image user posted image . Pa moram priznat da mi je res moj skrivaj deval vodo..če sem bla pa tako user posted image  žejna!! Bom za drugič vedla.
Tako da punce en nasvet: lulajte in kakajte čimveč!!user posted image user posted image user posted image user posted image  

Dans je res eno tako posr.....o vreme, da se mi nič ne da.
Kaj mislite ali je pametno dat dojenčka že takoj v sobo z prvim otrokom, al je bolš počakat? Jaz bi ga kr dala zraven tavelke, itak mamo sobi čisto skupaj....kaka so vaša mišljenja??

Glede plenic je pa takole: mi smo meli pamperske. Skoz. Enkrat sem vzela Huggies, pa je dobila rdečo rito. So pa baje različne pamperske, jaz tega takrat nisem vedla. Sem skoz kupovala tiste iz DMa. Baje so iz Mullerja najboljše, ker so nemške.user posted image

Glede paketka sem pa razmišljala, da bom vzela denar, ker itak mam že vse doma od prej in bom za tisti dnar nakupla plenic do 4-ega letauser posted image user posted image , pa kako kremo tu in tamuser posted image user posted image .


js bi ga na tvojem mestu imela na začetku še pri sebi. Sej tavelika tud potrebuje spanec. Pa boš kasneje videla, kako bo.

se mi zdi, da najlažje razpolagaš z denarjem, če praviš, da že imaš nekaj stvari. Plenice pa so tud strošek, tak da po vsej verjetnosti ti denar ne bo ostal!user posted image


_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu bambam)
Neposredna povezava do sporočila: 4386
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 10:15:46   
novo
IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

IZVIRNO SPOROČILO: novo

IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

IZVIRNO SPOROČILO: novo

IZVIRNO SPOROČILO: pondelak

živjo nosečke moje!!
pri nas tudi dežujeuser posted image user posted image pa tak je neko zaspano...
mi bomo jedli pa kar palačinke danes...user posted image user posted image jej za mene!hehe



mi smo jih pa imeli včeraj, pa zelenjavno juho.user posted image



A sva midve usklajene glede jedilnika, a novo?! user posted image user posted image user posted image


Očitno imava podobne okuse. Js sm se sicer odločila, da bom zdaj kuhala vse, kar imam še v skrinji, da jo spraznem.user posted image



Ja, kaj bo pa tvoj jedel medtem, ko boš ti v P?


tašča mu bo kuhala, zdaj pa js kuham za njo. Kompenzacijauser posted image

< Sporočilo je popravil novo -- 21.1.2009 10:16:22 >


_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 4387
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 10:20:07   
novo
IZVIRNO SPOROČILO: _andreja_

joj jz bi tudi špinačko jedla..... user posted image


sej jo lahko.user posted image


_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 4388
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 10:21:23   
novo
kam ste zdaj vse ušle?
delat?user posted image


_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 4389
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 10:27:43   
bambam

IZVIRNO SPOROČILO: novo

kam ste zdaj vse ušle?
delat?user posted image


Jaz sem si šla sendvič narestuser posted image  je že minila ura kar sem nazadnje jedlauser posted image user posted image

(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 4390
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 10:29:04   
novo
IZVIRNO SPOROČILO: bambam


IZVIRNO SPOROČILO: novo

kam ste zdaj vse ušle?
delat?user posted image


Jaz sem si šla sendvič narestuser posted image  je že minila ura kar sem nazadnje jedlauser posted image user posted image


no, pa dober tek.user posted image


_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu bambam)
Neposredna povezava do sporočila: 4391
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 10:29:23   
bambam
Mi bomo pa danes meli krvavice, zelje in krompiruser posted image . Kmečko kosilo, ki ga vsi obožujemo.

(odgovor članu bambam)
Neposredna povezava do sporočila: 4392
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 10:30:22   
pocka
IZVIRNO SPOROČILO: bambam

Kaj mislite ali je pametno dat dojenčka že takoj v sobo z prvim otrokom, al je bolš počakat? Jaz bi ga kr dala zraven tavelke, itak mamo sobi čisto skupaj....kaka so vaša mišljenja??


mi bomo s tem projektom še malo počakali, mi je bolj všeč,če je dojenček zraven moje postelje, da lahko čekiram,če je vse ok, pa še na začetku se veliko zbuja in joče, pa nebi rada,da mi tavečjo zbuja, že tako ne vem, če se ne bo zbujala, ker imamo ful majhno stanovanje in ima sobo čisto zraven nas

kosilo - meni ste tudi ful gušte naredile s to špinačo, ampak je žal nimam doma...jaz bom pa danes kar špagete z vloženimi suhimi paradižniki, česnom in rožmarinom

Meni je pa moja mami včeraj rekla,da se ji zdi,da se mi je ful trebuh spustil, faaaakkkk, pa ne že zdaj, noooo!!!


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu bambam)
Neposredna povezava do sporočila: 4393
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 10:33:26   
novo
IZVIRNO SPOROČILO: bambam

Mi bomo pa danes meli krvavice, zelje in krompiruser posted image . Kmečko kosilo, ki ga vsi obožujemo.


njami!user posted image


_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu bambam)
Neposredna povezava do sporočila: 4394
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 10:33:55   
novo
IZVIRNO SPOROČILO: pocka

IZVIRNO SPOROČILO: bambam

Kaj mislite ali je pametno dat dojenčka že takoj v sobo z prvim otrokom, al je bolš počakat? Jaz bi ga kr dala zraven tavelke, itak mamo sobi čisto skupaj....kaka so vaša mišljenja??


mi bomo s tem projektom še malo počakali, mi je bolj všeč,če je dojenček zraven moje postelje, da lahko čekiram,če je vse ok, pa še na začetku se veliko zbuja in joče, pa nebi rada,da mi tavečjo zbuja, že tako ne vem, če se ne bo zbujala, ker imamo ful majhno stanovanje in ima sobo čisto zraven nas

kosilo - meni ste tudi ful gušte naredile s to špinačo, ampak je žal nimam doma...jaz bom pa danes kar špagete z vloženimi suhimi paradižniki, česnom in rožmarinom

Meni je pa moja mami včeraj rekla,da se ji zdi,da se mi je ful trebuh spustil, faaaakkkk, pa ne že zdaj, noooo!!!



se strinjam!user posted image


_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 4395
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 10:34:42   
novo
IZVIRNO SPOROČILO: novo

IZVIRNO SPOROČILO: bambam

Mi bomo pa danes meli krvavice, zelje in krompiruser posted image . Kmečko kosilo, ki ga vsi obožujemo.


njami!user posted image



upam, da si nisi naredila prevelikega sendviča, da boš imela še prostor za kosilo!user posted image


_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 4396
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 10:36:20   
bambam


Meni je pa moja mami včeraj rekla,da se ji zdi,da se mi je ful trebuh spustil, faaaakkkk, pa ne že zdaj, noooo!!!

[/quote]
A misliš da to že takoj pomeni da bo otroček prišel ven? Verjetno se je........pa ne .......je še prehitro da bi se ti naštimal v tisto lego........saj maš sam en teden prej rok kt jaz, ne verjamem da je že parajtuser posted image . Tvoji mami se je res verjetno samo zdelouser posted image user posted image

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 4397
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 10:37:39   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: bambam


Dans je res eno tako posr.....o vreme, da se mi nič ne da.
Kaj mislite ali je pametno dat dojenčka že takoj v sobo z prvim otrokom, al je bolš počakat? Jaz bi ga kr dala zraven tavelke, itak mamo sobi čisto skupaj....kaka so vaša mišljenja??



Jaz bom na začetku imela dojenčka tik ob postelji (saj ne da imam veliko izbire, a tudi, če bi jo imela).  Vem, da se mi ponoči za dojenje ne bi dalo ves čas hodit v drugo sobo.

(odgovor članu bambam)
Neposredna povezava do sporočila: 4398
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 10:40:17   
novo
no, zdej pa grem js mal zapravljat denar. Pa ne za sebe ampak za user posted image .
Lepo čvekajte!user posted image


_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 4399
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 10:41:03   
bambam

IZVIRNO SPOROČILO: novo

IZVIRNO SPOROČILO: novo

IZVIRNO SPOROČILO: bambam

Mi bomo pa danes meli krvavice, zelje in krompiruser posted image . Kmečko kosilo, ki ga vsi obožujemo.


njami!user posted image



upam, da si nisi naredila prevelikega sendviča, da boš imela še prostor za kosilo!user posted image


A misliš da je edini?? Do 4-ih bo verjetno še kak paduuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 4400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?