|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
18.1.2009 16:20:39   
amy26
IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka

no dan še napišem kaj sem oz. bom danes jedla

Zajtrk: polovica jabolka + dve (doma pečeni) polnozrnati bombici z marmelado BS + instant kava (8h)

Kosilo 12:30: krožnik čiste juhe, kos govedine, solata

večerja: makaroni z paradižnikovo polivko



pred novim letom sem tudi sama poskušala hujšati po montiju, diete sem se držala cca 2 tedna, grešila sem bolj malo, telovadila skoraj vsak dan na sobnem orbitreku, trebušnjaki,...
teža ni šla čisto nič doluser posted image  razlog pri meni je sigurno slaba prebava in pa v začetku verjetno sem zgubljala maščobo a postopoma dobila tudi malo mišic saj sem dvigovala tudi uteži.

poskusi jesti OH za kosilo, ker telo jih popoldne med aktivnostjo izgubi, zvečer pa Beljakovine oz. meso
upam da ti bo tehtnica kmalu začela kazati manjuser posted image

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 426
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
18.1.2009 16:32:54   
Lianna
Jaz sem že pojedla kosilouser posted image  Drugače pa od jutri naprej pa do 12.2. ne pojem nobene sladkarije. Čisto nič. Sva se z dragim nekaj zafrkavala in sem rekla, da lahko toliko časa zdržim čisto brez. Tako, da danes še košček Lindt-ove čokolade, potem pa nič. Si bom pa 12.2., ko pride dragi pome privoščla še en košček odlične tortice, ki jo imajo v eni slaščičarni tukaj. Upam, da mi uspe moj podvig.


(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 427
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
18.1.2009 18:09:38   
kepa*
Jaz pa imam danes vodni dan po luni, zaenkrat uspešno. Sicer bi zdaj verjetno z veseljem kaj dala v usta, ampak bo šlo tudi brez tega. Bom pa verjetno šla prej spat nocoj, hehe.

Lianna, sladkarije so tudi moje prekletstvo, tako da držim pesti zate, pa tudi zame.

Tinkatonka, pri montiju je baje res tako, da lahko celo pridobiš na teži oz. gre zelo počasi dol. Tako da ne obupaj. O tem ti lahko več pove mojamura.


Ja, dekleta, jutri pa tehtanje. Držim pesti za vse nas, da bo minus na tehtnici.
Zdaj pa grem še malo pit.user posted image


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 428
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
18.1.2009 18:26:15   
klariska
tu grešnica. zaslužim si vsaj 20 brc, za vsako napolitanko, ki sem jo pojedla, eno. Pa šele prihajajo moje kritične ure, nooooo.
Zelo dobro poznam igrico: joj kako si želim nekaj (sladkega) za jest - saj bom samo malo - no, pa še malo - no, pa še malo - in tako dokler ni vse skupaj že zelo veliko in mi je slabo od sladkorja - nato pa maček in občutki krivde in razočaranja same nad sabo.
Vesela, da vam uspeva. Moj edini uspeh trenutno je še, da pridem sem gor in se ne predam povsem.user posted image  , tako jezna nase, da si bom dala eno rožo, da se pomirim sama s sabo.
Katera še rabi user posted image ? takoj dobiš, samo povej.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 429
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
18.1.2009 18:43:17   
klariska
ma to ni res. spet sem šla v hladilnik!!! no, do hladilnika, saj razumete.
tokrat nisem nič v usta stlačila. bravo, jazuser posted image . Najbolje,da grem spat.

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 430
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
18.1.2009 18:43:54   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

Jaz pa imam danes vodni dan po luni, zaenkrat uspešno. Sicer bi zdaj verjetno z veseljem kaj dala v usta, ampak bo šlo tudi brez tega. Bom pa verjetno šla prej spat nocoj, hehe.

Lianna, sladkarije so tudi moje prekletstvo, tako da držim pesti zate, pa tudi zame.

Tinkatonka, pri montiju je baje res tako, da lahko celo pridobiš na teži oz. gre zelo počasi dol. Tako da ne obupaj. O tem ti lahko več pove mojamura.


Ja, dekleta, jutri pa tehtanje. Držim pesti za vse nas, da bo minus na tehtnici.
Zdaj pa grem še malo pit.user posted image



Pridna za vodni danuser posted image  Se ti kmalu pridružim pri vodnih dnevih. Samo da izpiti minejo. Meni je fajn imeti malo družbe.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 431
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
18.1.2009 18:47:19   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: klariska

tu grešnica. zaslužim si vsaj 20 brc, za vsako napolitanko, ki sem jo pojedla, eno. Pa šele prihajajo moje kritične ure, nooooo.
Zelo dobro poznam igrico: joj kako si želim nekaj (sladkega) za jest - saj bom samo malo - no, pa še malo - no, pa še malo - in tako dokler ni vse skupaj že zelo veliko in mi je slabo od sladkorja - nato pa maček in občutki krivde in razočaranja same nad sabo.
Vesela, da vam uspeva. Moj edini uspeh trenutno je še, da pridem sem gor in se ne predam povsem.user posted image  , tako jezna nase, da si bom dala eno rožo, da se pomirim sama s sabo.
Katera še rabi user posted image ? takoj dobiš, samo povej.


Pa si tudi zaslužim kar nekaj brc. Ta vikend sploh nisem bila pridna in imam sedaj slabo vest. Se vidi da sem imela premalo sadja in sem potem še sladkarije jedla. Pri meni drugače najbolj deluje, da ko se hoče  pregrešit, da se pogledam v ogledalo. Pa drugače ok zgledam oblečena, samo v kopalkah pa katastrofa. Čez 2m grem pa za nekaj dni v toplice in bi res rada shujašala.

(odgovor članu klariska)
Neposredna povezava do sporočila: 432
   [Brisano sporočilo]
18.1.2009 22:29:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Lianna)
  Neposredna povezava do sporočila: 433
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
18.1.2009 23:12:26   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: morrak

Hudo

http://www.genspot.com/PhotoGallery/ShowPhoto.aspx?photo_id=48036



Groza.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 434
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
19.1.2009 4:39:53   
kepa*
Dobro jutro!
Danes sem zelo zgodnja, saj bedim že od pol treh. Ne vem, zakaj me občasno daje nespečnost. Čez dan sem pa potem kot zombi. Sem že likala in zlagala cote.

No, seveda sem že stopila tudi na tehtnico in je od prejšnjega tedna približno -2,5 kg.
Sem kar zadovoljna, čeprav pričakujem, da se mi bo zdaj pa počasi ustavilo. Najbolj pomembno je, da se v teh trenutkih ne izgubi motivacije. Sem rekla možu, naj mi skrije tehtnico in se bom tehtala res le ob ponedeljkih zjutraj. Če prepogosto gledam gor, sem včasih kar razočarana.

No, kakorkoli, tu je nov dan, nov teden ... dekleta, gremo!


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 435
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
19.1.2009 5:13:38   
snorlax
Pridna kepica! user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 436
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
19.1.2009 7:37:30   
Alfabeta
Pozdravljene!

No, mi smo imeli ta vikend 2 fešti, sem grešila kar fajn....sem imela celega vraga potem, ker sem po 15 dnevih poskusila ponovno belo moko. Me je napelo ko user posted image .


Vglavnem je pa vseeno -0,5 kg. Sem mislila, da bom  v +. Tako da user posted image  jaz.

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 437
   [Brisano sporočilo]
19.1.2009 8:01:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Alfabeta)
  Neposredna povezava do sporočila: 438
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
19.1.2009 8:24:10   
amy26
tudi meni je tehtnica danes pokazala manj, čeprav sem samo en dan v tednu se držala diete je šlo vseeno malo dol -0,7kg, tako da skupno sem šla dol -2,2kguser posted image user posted image user posted image  ni veliko vendar motivacijo za ta teden imam.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 439
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
19.1.2009 8:32:53   
zvesta
Tako... pa sem na 94,8 kg, kar je 1,3 kg manj kot prejšnji teden. Skupno torej -4,4 kg letos. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 440
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
19.1.2009 8:48:53   
Felicity
user posted image       


         Nick                 kg               želje                 --kg       tehtanje




user posted image    Felicity          68kg              -8kg                  -2,6     19.1.09 
user posted image    tropical          79kg           -15kg                  -4         15.1.09
user posted image    Alfabeta         72kg           -10kg                  -2,5      19.1.09
user posted image    kepa*              xxkg          -25kg                  -6         19.1.09
user posted image    TRIŠ               66,5kg         -4kg                      0       16.1.09
user posted image     zvesta           98,2kg         -48kg                 -4,4      19.1.09
user posted image    amy26            61,4kg         -8kg                   -2,2      19.1.09
user posted image    *Ema*             
XXkg 
          -10kg                -5,5      19.1.09 
user posted image     dubai76           72kg           -12kg               -1,5       12.1.09
user posted image     morrak            66kg              ?                     -3          19.1.09 

user posted image



Tako, sedaj je ažurirano, upam da nisem kaj zarila, če ne me opozorite.
morrak sem te dodala na seznam, ne vem pa želje v -

V glavnem jaz sem tudi kar zadovoljna do sedaj. Držimo pesti, da nam bo šlo še tako dobro tudi naprej. user posted image

< Sporočilo je popravil Felicity -- 19.1.2009 8:51:54 >

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 441
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
19.1.2009 8:50:50   
*Ema*
Pozdravljene

Meni kaže vaga -5,5 od 1.1.user posted image Sem zadovoljna. Čestitke vsem za izgubljene kilograme.user posted image

_____________________________

Ne sodi drugih po sebi, kaj lahko se zgodi, da bo na koncu sojeno tebi.

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 442
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
19.1.2009 8:53:19   
Felicity
*Ema* popravljeno tudi pri tebi. user posted image

Pridne smo! Bravo mi! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Ema*)
Neposredna povezava do sporočila: 443
   [Brisano sporočilo]
19.1.2009 9:08:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Felicity)
  Neposredna povezava do sporočila: 444
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
19.1.2009 9:30:10   
luka jan
Dajte še prosim mene na seznam. Začetna teža 78 kg, sem se danes vagala, potem pa sporočim kako je šlo kaj dol. Ker zaenkrat mi gre bolj gor kot dol.user posted image
A mislite da je krivo to, da sem nehala kadit? Res se strogo držim montija, dnevno veliko migam, a shujšat pa ne morem. user posted image
Je pa zanimivo da kile nikamor ne grejo, nosim pa lahko vse cote kot takrat ko sem imela 5 kg manj. Tudi obseg je enak. Men res ni nič jasno.

Aja še cilj, enih 10 kg manj bi bilo kar cool.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 445
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
19.1.2009 9:55:11   
dubai76
Živjo punce!

Tudi jaz sem stopila na vago zjutraj in je kazala točno 70 kg. Torej glede na to da smo čez vikend malo grešili in praznovali- 0,5 kg.user posted image Se mi zdi, da gredo kile hitreje dol zato ker dojim. Imam punčko staro 4 mesece. user posted image Torej še par mesecev dojenja kar je super. Še hrana po Montiju in uspeh je hitro tu. Prosim popravite moje kile na seznamu.

To, to punce gremo s polno paro v nove zmage.

Pozdravček!

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 446
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
19.1.2009 10:11:06   
Lianna
Čestitke vsem za izgubljene kilogrameuser posted image

(odgovor članu dubai76)
Neposredna povezava do sporočila: 447
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
19.1.2009 10:42:54   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: snorlax


Murči, ti si multipraktik! user posted image Že veš, kdaj bo ohcet? user posted image






ne ne vem še, oz. datuma še nisva določila...oba odlašava pa ne vem zakajuser posted image
predporočno sva friznila haha

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 448
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
19.1.2009 10:50:34   
mojamura
monti in kile....ja na začetku se zna zgoditi, da teža nekaj dni stagnira, ali pa se premakne tudi malo navzgor. 14 dni je prekratki časovni rok, da bi bil to neki realni pokazatelj.

je pa tudi nekaj res, da pri zelo malem procentu ljudi tudi monti ne pomaga.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 449
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
19.1.2009 10:53:43   
mojamura
pa namesto neštetih brc, ki bi jih morala dati nekaterim od vas pripenjam tile zgovorno slikici:

user posted image

user posted image

< Sporočilo je popravil mojamura -- 19.1.2009 10:54:07 >


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?