|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
15.1.2009 21:27:55   
kepa*
Sem že dvakrat napisala sporočilo, pa me je ven zabrisalo, tako da zdajle ne bom nakladala.
Nočko.


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 376
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
16.1.2009 4:53:46   
snorlax
Samo pomoč, če napišeš post in daš potrdi, pa ti pokaže tisto belo stran in napiše Im sorry..... al nekaj takega.

Z desno miško klikneš na tisto stran in daš back se mi zdi, pa te vrže nazaj na tisto, kar si napisal. Potem pa si lahko označiš copy in še enkrat greš od začetka na odgovori, pa samo paste.

Lep dan! user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 377
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
16.1.2009 4:57:30   
TRIŠ
Mene dajte tudi na seznam,prosimuser posted image .
66,5 kg željena 62 kg sem malo bolj stroga,kot zadnjičuser posted image

user posted image

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 378
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
16.1.2009 5:09:39   
Rožica I
Jaz se tudi pridružujem.
Sem očitno zgubila kompas, ker moji kg ne gredo v -, ampak v + user posted image !
Je pa res, da nonstop kuham (ker je eden od načrtov v 2009, da začnemo jest zdravo hrano- torej se več mudim v kuhinji user posted image ) in potem mi je vse tako dobro, da če se kdo zmrduje nad hrano...no, jaz se ne user posted image !
Skratka, se bom uravnovesla v kratkem user posted image !

Trenutni kg so XXL user posted image , željeni pa najmanj - 15 kg user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 379
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
16.1.2009 9:04:08   
Lianna
Dobro jutro=) Kako ste danes? Jaz že sedaj razmišljam kaj bi lahko imela za kosilo. Pa sem bolj brez idej, sploh ker se mi ne da kuhat. Kuham samo zase in potem sem lena. In če pojem juho in sadje imam čisto dovolj. Čeprav kg zaradi tega ne gredo pomoje nič hitreje dol. Kaj boste ve danes dobrega jedle?

Lp iz zasneženega poljskega mestauser posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 380
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
16.1.2009 9:11:58   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

Kaj boste ve danes dobrega jedle?



Jaz grem pa danev v Celje jest v eno dobro srbsko restavracijo, njami, že komaj čakam. Sicer res po montiju, kar pomeni meso in zelenjava in solata,torej nič lepinjuser posted image , ampak tudi to bo super. Do takrat pa hitim še mal popocat.
Pridne bodite!!

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 381
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
16.1.2009 9:31:00   
mojamura
no včeraj sem jaz na faxu mela zagovor projektne naloge (narediti je bilo potrebno pb v accessu konceptualni, logični in ER model, podatkovni slovar, opis relacij, vsaj 3 poizvedbe....)

in sem razturala, so me sošolci tako pohvalili, da mi je kar nerodno postalo (ker sem svojo nalogo že pred mescem dni opravila in jo poslala sošolcem na mail, da so meli neki template, kako bi naj stvar izgledala) ....bravo jaz LoL user posted image user posted image user posted image

danes je petek punceeeeee....vikend je pred vratiuser posted image user posted image , s tem pa seveda tudi pucanje stanovanja user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 382
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
16.1.2009 9:31:58   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ

Mene dajte tudi na seznam,prosimuser posted image .
66,5 kg željena 62 kg sem malo bolj stroga,kot zadnjičuser posted image

user posted image




faaaaaaaaaak....huda slika user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 383
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
16.1.2009 9:35:53   
*Ema*
Pozdravljene hujšarice user posted image
Ne vem, če se vam lahko pridružim, ker nimam niti ločevalne niti Montija. Začela sem 1.1. in do danes izgubila malo manj kot 5 kg. Jem veliko rib, belega mesa, zelenjave, sadja, oreščke... V glavnem odpovedala sem se sladkorju, moki, krompirju in ocvrtim jedem.Pijem dosti vode. Počutje je dobro, vendar bi vseeno rada nekje sodelovala, da se vzpodbujamo in grajamouser posted image user posted image  Pa veliko hodim.Vsak dan kakšno urco hitre hoje.
Lep dan vsem.

_____________________________

Ne sodi drugih po sebi, kaj lahko se zgodi, da bo na koncu sojeno tebi.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 384
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
16.1.2009 9:50:45   
TRIŠ
Mojamurauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za dober zagovor naloge

Ema ti si pa pridnauser posted image user posted image user posted image ,mislim da so ravno to največji grehi nas vseh(moka,sladkor,krompir)kaj pa če tega ne bi bilo,bi bile vse manekenke user posted image

(odgovor članu *Ema*)
Neposredna povezava do sporočila: 385
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
16.1.2009 9:59:06   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: *Ema*

Pozdravljene hujšarice user posted image
Ne vem, če se vam lahko pridružim, ker nimam niti ločevalne niti Montija. Začela sem 1.1. in do danes izgubila malo manj kot 5 kg. Jem veliko rib, belega mesa, zelenjave, sadja, oreščke... V glavnem odpovedala sem se sladkorju, moki, krompirju in ocvrtim jedem.Pijem dosti vode. Počutje je dobro, vendar bi vseeno rada nekje sodelovala, da se vzpodbujamo in grajamouser posted image user posted image  Pa veliko hodim.Vsak dan kakšno urco hitre hoje.
Lep dan vsem.


Ojla. Tudi jaz se držim takega načina. No samo včasih pojem kaj sladkga. Drugače pa nič kruha, ločujem živila, pijam nesladkan čaj, krompirja tudi ne jem, pa 1x na teden sadni dan. Pa se tudi pri meni na teži pozna. Samo, da jaz trenutno nič ne telovadim.

(odgovor članu *Ema*)
Neposredna povezava do sporočila: 386
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
16.1.2009 10:02:27   
*Ema*
Še to sem pozabila napisati.Jem tudi mlečne izdelke, in jem 5x na dan po malo. Nisem lačna, samo po sladkem me kdaj zagrabi. Takrat pojem kakšne neslane oreščke.
Saj nam bo uspelo.user posted image

_____________________________

Ne sodi drugih po sebi, kaj lahko se zgodi, da bo na koncu sojeno tebi.

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 387
   [Brisano sporočilo]
16.1.2009 12:52:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kepa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 388
   [Brisano sporočilo]
16.1.2009 12:52:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu snorlax)
  Neposredna povezava do sporočila: 389
   [Brisano sporočilo]
16.1.2009 12:53:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 390
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
16.1.2009 13:16:00   
Felicity

user posted image       


         Nick                 kg               želje                 --kg       tehtanje




user posted image    Felicity          68kg              -8kg                  -1,5     13.1.09 
user posted image    tropical          79kg           -15kg                  -4         15.1.09
user posted image    Alfabeta         72kg           -10kg                  -2        12.1.09
user posted image    kepa*              xxkg          -25kg                  -3,5      121.09
user posted image    TRIŠ               66,5kg         -4kg                      0       16.1.09



user posted image

Če sem katero pozabila ali pa kaj falila, naj me obvesti.

Sem pa danes doma, ker ta malo nekaj kuha, pa tudi jaz nisem prav 100%.

Lep dan vam (nam) želim ...

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 391
   [Brisano sporočilo]
16.1.2009 14:29:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 392
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
16.1.2009 14:44:14   
kepa*
IZVIRNO SPOROČILO: morrak

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

no včeraj sem jaz na faxu mela zagovor projektne naloge (narediti je bilo potrebno pb v accessu konceptualni, logični in ER model, podatkovni slovar, opis relacij, vsaj 3 poizvedbe....)

in sem razturala, so me sošolci tako pohvalili, da mi je kar nerodno postalo (ker sem svojo nalogo že pred mescem dni opravila in jo poslala sošolcem na mail, da so meli neki template, kako bi naj stvar izgledala) ....bravo jaz LoL user posted image user posted image user posted image

danes je petek punceeeeee....vikend je pred vratiuser posted image user posted image , s tem pa seveda tudi pucanje stanovanja user posted image user posted image


Čestitke mojamura, pridnauser posted image


Tudi od mene čestitke! Pridna, pridna ...


No, jaz sem ravno po kosilu.
Dnevi pa kar minevajo, kajne? Med tednom mi gre super, bojim se pa vikendov.user posted image Jutri imamo popoldan eno praznovanje. Upam, da sem že dovolj disciplinirana, da ne bom jedla prepovedanih stvari.

V nedeljo pa imam luno.


Ema, tudi jaz ubiram bolj kot ne svojo pot - ne jem ne točno po montiju ne po ločevalni, skušam pobrati iz obeh najbolje. Zaenkrat mi kar uspeva.


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 393
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
16.1.2009 14:45:08   
kepa*
IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

Dobro jutro=) Kako ste danes? Jaz že sedaj razmišljam kaj bi lahko imela za kosilo. Pa sem bolj brez idej, sploh ker se mi ne da kuhat. Kuham samo zase in potem sem lena. In če pojem juho in sadje imam čisto dovolj. Čeprav kg zaradi tega ne gredo pomoje nič hitreje dol. Kaj boste ve danes dobrega jedle?

Lp iz zasneženega poljskega mestauser posted image



Že večkrat sem te želela vprašati, kaj počneš na Poljskem. Si tam službeno?


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 394
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
16.1.2009 16:56:10   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

Dobro jutro=) Kako ste danes? Jaz že sedaj razmišljam kaj bi lahko imela za kosilo. Pa sem bolj brez idej, sploh ker se mi ne da kuhat. Kuham samo zase in potem sem lena. In če pojem juho in sadje imam čisto dovolj. Čeprav kg zaradi tega ne gredo pomoje nič hitreje dol. Kaj boste ve danes dobrega jedle?

Lp iz zasneženega poljskega mestauser posted image



Že večkrat sem te želela vprašati, kaj počneš na Poljskem. Si tam službeno?



Študiram tukaj. Sem še 1m tukaj, potem pa domov. Komaj čakam=)

Drugače pa sem tudi jaz hotela imeti luno, ampak bo mogla še 1m počakat. Da se rešim vseh izpitov. Rabim dovolj energije za učenje, kar pa z vodnim dnem pri meni ni možno.


(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 395
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
16.1.2009 18:01:58   
zvesta
IZVIRNO SPOROČILO: Felicity


user posted image       


         Nick                 kg               želje                 --kg       tehtanje




user posted image    Felicity          68kg              -8kg                  -1,5     13.1.09 
user posted image    tropical          79kg           -15kg                  -4         15.1.09
user posted image    Alfabeta         72kg           -10kg                  -2        12.1.09
user posted image    kepa*              xxkg          -25kg                  -3,5      121.09
user posted image    TRIŠ               66,5kg         -4kg                      0       16.1.09



user posted image

Če sem katero pozabila ali pa kaj falila, naj me obvesti.

Sem pa danes doma, ker ta malo nekaj kuha, pa tudi jaz nisem prav 100%.

Lep dan vam (nam) želim ...



zvesta  98,2 kg    -48 kg        -3,1 kg        12.1.09

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 396
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
16.1.2009 21:21:42   
snorlax
V bistvu Lianna in *Ema*, vidve sta skoraj čisto po Montiju. user posted image Bistvo Montignacove prehrane je skoraj tako, kakor se vidve prehranjujeta.

Luka jan, kje si bila? V Taverni, v Ameriki? user posted image

Murči, ti si multipraktik! user posted image Že veš, kdaj bo ohcet? user posted image




_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 397
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
16.1.2009 21:41:02   
valči
Raje.kot šp kak košček čokolade,sem prišla k vam,po več volje z čajem v roki.Mi dajete voljo,vse po vrsti.Mi kar uspeva,zjutraj spijem kozarec mlačne vode in žlico jabolčnega kisa,potem jabolko,kavo in kruh,včasih ne.
Malica-jogurt.
Kosilo-običajno,brez krompirja.
Vmes kako sadje,tudi kak keks.Zelo se trudim,da po sedmi zvečer ne jem,ter da veliko pijem.
se še borim sam,a s sabo,mi še ni v navado prišlo,ko bo,bo veliko lažje.
Kile povem v ponedeljek,slabi 2 sta šli dol,od 1.1.Raje počasi in ziher,računam,da se mi bo kmalu ustavilo za nekaj časa,ni pa nujno.

Lepo bodite.user posted image pridne


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 398
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
16.1.2009 22:20:46   
Felicity
user posted image       


         Nick                 kg               želje                 --kg       tehtanje




user posted image    Felicity          68kg              -8kg                  -1,5     13.1.09 
user posted image    tropical          79kg           -15kg                  -4         15.1.09
user posted image    Alfabeta         72kg           -10kg                  -2        12.1.09
user posted image    kepa*              xxkg          -25kg                  -3,5      121.09
user posted image    TRIŠ               66,5kg         -4kg                      0       16.1.09
user posted image     zvesta           98,2kg         -48kg                 -3,1      12.1.09


user posted image




(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 399
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
16.1.2009 22:23:15   
Felicity
V glavnem, danes si zaslužim kakšno brco ali dve ...
Kot že zgoraj napisano, sem bila doma in spet se se nekontrolirano nažrla čokolade in bonbonov.
user posted image sem jezna sama nase.  user posted image   user posted image   user posted image

Razmišljam da bi imela jutri sadni danuser posted image

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?